PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα Κούρασης και κόπωσης



alkispanorama
11-12-09, 15:29
Παιδια δεν ξερω αν αυτη ειναι η σωστη ενοτητα... Λοιπον, την τελευταια εβδομαδα νιωθω μια μεγαλη κοπωση και ατονια... Επισησ νιωθω οτι δεν μπορω να βγαλω το προγραμμα μου με τα κιλα που εκανα και χρησιμοποιω λιγοτερα... δηλαδη αντι να ανεβαινω, πεφτω... να σημειωσω οτι οι δραστηριοτητες μου ειναι ιδιες με τον προηγουμενο καιρο, οπως και η διατροφη μου αλλα και οι ωρες υπνου μου παραμενουν ιδιες... μηπως ειναι καποιο μεταβατικο σταδιο??? γνωριζετε τιποτα???

thegravijia
11-12-09, 15:31
Παιδια δεν ξερω αν αυτη ειναι η σωστη ενοτητα... Λοιπον, την τελευταια εβδομαδα νιωθω μια μεγαλη κοπωση και ατονια... Επισησ νιωθω οτι δεν μπορω να βγαλω το προγραμμα μου με τα κιλα που εκανα και χρησιμοποιω λιγοτερα... δηλαδη αντι να ανεβαινω, πεφτω... να σημειωσω οτι οι δραστηριοτητες μου ειναι ιδιες με τον προηγουμενο καιρο, οπως και η διατροφη μου αλλα και οι ωρες υπνου μου παραμενουν ιδιες... μηπως ειναι καποιο μεταβατικο σταδιο??? γνωριζετε τιποτα???
παρε 2 βδομαδες οφφ και θα σαι μια χαρα μετα ..

-beba-
11-12-09, 15:41
παρε 2 βδομαδες οφφ και θα σαι μια χαρα μετα ..

Συνφωνώ απολύτως.

NASSER
11-12-09, 16:12
παρε 2 βδομαδες οφφ και θα σαι μια χαρα μετα ..

Εδω ο Thegravijia μιλαει εκ πειρας :thumbup:

thegravijia
11-12-09, 16:32
Εδω ο Thegravijia μιλαει εκ πειρας :thumbup:
:rolf:ναι ετσι ειναι..:thumbup:.βασικα εγω εκατσα 3 βδομαδες αλλα μετα το διαλειμα εισαι μια χαρα και επιστρεφεις με πολυ πιο πολυ ορεξη..και για την δυναμη που θα χασεις alkispanorama μην αγχωνεσαι - σε 3 βδομαδες θα σαι πισω παλι στα βαρια κιλα που εκανες πριν..

alkispanorama
12-12-09, 16:51
ξερετε μηπως γιατι συμβαινει αυτο?? παντως ευχαριστω για τις συμβουλες... εγω παντως ακουσα περι αλλαγης του μεταβολισμου μου... ισχυουν?

GEORGEXX1
12-12-09, 17:17
Οσο συμαντικη ειναι η ασκηση για τους μυς,αλλο τοσο συμαντικη ειναι και η αναρωση-ξεκουραση των μυων απο την εντονη κοπωση.
Υπαρχει περιπτωση κατα την διαρκεια αποχης απο το προγραμα να εσθανεσαι το ιδιο πρηξημο σαν να εκανες προπονιση.
Στο λεω γιατι καπως ετσι γινεται σε εμενα, δεν ξερω πως.

Polyneikos
12-12-09, 23:27
Yπερπροπονηση,όχι αρκετη λήψη θρεπτικων συστατικων για την αναρρωση των μυων,λιγοτερη ξεκουραση απ΄οτι πραγματικα χρειαζεσαι,όλα αυτα προφανως συμβαίνουν,αλλο σε λιγότερο βαθμο και αλλο σε περισσότερο και σε οδηγουν σε καταβολισμο,μια μικρη υπερκόπωση..Ξεκουρασου χωρίς να χαλασεις την διατροφή σου,βελτίωσε την κιολας.Δεν είναι τίποτα..
Γενικα είναι καλο να ακουμε τα καμπανακια του οργανισμου μας...

flinstone
13-12-09, 00:08
συνφονω απολιτος με πολινεικος:thumbup::thumbup: