PDA

Επιστροφή στο Forum : Nitro-Tech Hardcore Pro Series (Muscletech)



ThomasTsaknakis
11-12-09, 21:17
Η νεα πρωτεινη της Muscletech..Τωρα με 25% περισσοτερη προτεινη...



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7694&stc=1&d=1260557560
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7697&stc=1&d=1260559409

alekos
16-12-09, 01:25
αυτη ειναι η επομενη που θα προσθεσω στην διατροφη μου...θα τελιωσω και θα σας πω:)

gj
16-12-09, 03:32
Mιας και θα την προσθέσεις να σου πω ότι το σεπτεμβρη την είχα παρει και γω. Καλα μου δουλεψε και ειδα και φουσκοματακια (λογω της κρεατινης που εχει προφανως) αλλα είδα σε site οτι οι μάγκες της muscletech ειχαν ριξει μεσα ανδρο... Οποτε δεν την ξαναπροτίμησα....

alekos
18-12-09, 14:00
λογικο ειναι καποια φουσκωματακια λογω κρεατινης....οταν λες ανδρο τι εννοεις?:unsure:

Kolorizos
18-12-09, 14:32
ανδρο ειναι στεροιδη αναβολικο..αρα και παρανομο

gj
18-12-09, 15:18
Ακριβώς αυτο. Νομιζω στο προηγουμενο ποστ της νιτρο τεκ το ανέφερε κάποιος και έδωσε και λινκ απο site του εξωτερικού. Πλεον δεν έχω σκοπό να τη ξαναχρησιμοποιήσω. Κρεατίνη παίρνω στον κύκλο μου και απο πρωτείνη η whey (οn) ή την myofusion(gaspari).

alekos
18-12-09, 15:30
ευχαριστω για τις πληροφοριες...κ επειδη ασχολουμαι καθαρα ερασιτεχνικα δεν θα το προτιμησω...σε καμια περιπτωση...τωρα υπαρχει καποια παρομοια στ ιδια λεφτα χωρις αυτην την ουσια?

gj
18-12-09, 15:35
Τι ζητάς ?
Θες και κρεατίνη μέσα?

alekos
18-12-09, 15:41
Τι ζητάς ?
Θες και κρεατίνη μέσα?

ναι και ας εχει και λιγο κρεατινη δεν εχω προβλημα...ζηταω κατι σε πολυ πρωτεινη ελαχιστους υδατανθρακες και λιπη...
πριν ειχα στο προγραμμα μου την six star whey η οποια περιλαμβανει

http://www.sixstarmma.com/products/wheyprotein/images/ART_WHY_suppfacts.gif

Kolorizos
18-12-09, 16:05
hraklis
i allios wheyy maxx i warriorlab cmplete whey

***γράφε ελληνικά***

gj
18-12-09, 16:55
Πάρε μια καθαρη τότε με λιγους υδατάνθρακες ( whey οn, myofusion αυτές εχω δοκιμάσει εγω και τώρα θα παρω και ηρακλη) και αν θές κρεατινη παρε extra χήμα και να προσθέτεις και δεξτρόζη . Αν και δεν θα στο προτεινα. Αν θες να δουλέψεις κρεατίνη ξεκίνα απο την αρχη με τους κύκλους της και δουλεψε την σωστα. Αυτα τα εξτρα κρεατινη 2-3 γρ ειναι να δεις ορισμενα μικροφουσκοματακια και να πεις ουαου τι γαμω τις πρωτεινες εχω:P:P

alekos
18-12-09, 17:32
και αν θές κρεατινη παρε extra χήμα και να προσθέτεις και δεξτρόζη .


λογικα θα παρω καθαρη ξανα αλλα αυτο που λες εσυ φιλε οχι σε καμια περιπτωση δεν προκειται να παρω κρεατινη ετσι...το θεωρω ψευτικο φουσκωμα...καθαρα ψευτικο...προτιμω μια προτεινη με ελαχιστα γραμμαρια κρεατινης...

gj
18-12-09, 17:38
λογικα θα παρω καθαρη ξανα αλλα αυτο που λες εσυ φιλε οχι σε καμια περιπτωση δεν προκειται να παρω κρεατινη ετσι...το θεωρω ψευτικο φουσκωμα...καθαρα ψευτικο...προτιμω μια προτεινη με ελαχιστα γραμμαρια κρεατινης...
Το ιδιο μου λες παλι... Εκτος αν εγω δεν καταλαβαινω τι μου λες. Αν εχει μεσα ελαχιστη κρεατινη οπως πχ η νιτρο θα εχει 2-3 γρ μεσα. Μουφα... Παρε την πρωτεινη σου για να αναπληρωνεις τα γευματα σου ή να τα συμπληρωνεις και δεξτροζη για μετα το γυμναστηριο και οταν θελησεις να μπασεις στο προγραμμα σου κρεατινη αρχιζουμε αλλο κεφαλαιο.

alekos
18-12-09, 17:42
Το ιδιο μου λες παλι... Εκτος αν εγω δεν καταλαβαινω τι μου λες. Αν εχει μεσα ελαχιστη κρεατινη οπως πχ η νιτρο θα εχει 2-3 γρ μεσα. Μουφα... Παρε την πρωτεινη σου για να αναπληρωνεις τα γευματα σου ή να τα συμπληρωνεις και δεξτροζη για μετα το γυμναστηριο και οταν θελησεις να μπασεις στο προγραμμα σου κρεατινη αρχιζουμε αλλο κεφαλαιο.

λοιπον αυτο προτιμω την προτεινη μου για να αναπληρωνω τα γευματα μου συν 2-3 γραμμαρια κρεατινης...επειδη με γυμναστικη ασχολουμαι 3 χρονια αλλα με συμπληρωματα δεν εχω ιδεα...η δεξτροζη τι ειναι?

gj
18-12-09, 17:55
Λοιπον...ξεχνα τα αυτα τα 2-3 γρ κρεατινης...Δεν κανεις τπτ με αυτα...Μονο ψευτοφουσκοματακια...Καλυτερα να κανεις καλο κύκλο για να σε βοηθήσει να ανεβεις και σε δυναμη και να βγαλεις καλές προπονήσεις.Ετσι ώστε οταν φυγουν τα φουσκοματα να σου μεινει η δυναμη.Αλλα μιας και ειπες οτι τωρα αρχιζεις σιγα σιγα με συμπληρωματα μπορεις να την αφησεις στην ακρη για αργοτερα.
Η δεξτροζη ειναι υδατανθρακας . Μετα την προπονηση χρειαζεται και πρωτεινη και υδατανθρακας (οπως και σε διαφορα γευματα αλλωστε).Επισης η δεξτροζη βοηθαει και στην καλυτερη απορροφηση της κρεατινης. Για περισσοτερες πληροφοριες υπαρχουν και τα αντιστοιχα αρθρα για την δεξτρο την μεταπροπονητικη διατροφη κτλ
Επισης διαβασε και το τοπικ για την κρεατινη.Για μια καλυτερη ιδεα.
Παντως σου προτεινω να την αφησεις στην ακρη προς το παρων εκτος αν τα 3 αυτα χρονια κανεις σοβαρη γυμναστικη με πολυ καλη διατροφη και εχεις φτασει σε πολυ ικανοποιητικο επιπεδο. Τοτε παρε αλλα μην περιοριστεις σε αυτα τα 2-3 ψευτογραμμαρια που δινουν αυτες οι φορμουλες αλλα ξεκινα σοβαρα κυκλο...
(Βτw παιζει να εχουμε βγει οff-topic:moderator::moderator::moderator:) Καλυτερα κανε στα αντιστοιχα αρθρα τις ερωτησεις σου μετα μην φαμε κρα:P

sTeLaKoS
18-12-09, 17:57
λοιπον αυτο προτιμω την προτεινη μου για να αναπληρωνω τα γευματα μου συν 2-3 γραμμαρια κρεατινης...επειδη με γυμναστικη ασχολουμαι 3 χρονια αλλα με συμπληρωματα δεν εχω ιδεα...η δεξτροζη τι ειναι?

Όπως θέλεις, όπως λέει κι ο Βολτέρος "διαφωνώ με αυτό που λες αλλά θα υπεραστιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες" (καλά μη το πάρεις τοις μετρητοις!)

Ρίξε εδώ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2448) μια ματιά για τη Δεξτρόζη. Μη πάει το μυαλό σου σε άλλο ένα συμπλήρωμα, κάτι σα ζάχαρη είναι.

alekos
18-12-09, 17:58
Αρχικα ενα μεγαλο ευχαριστω για ολες τισ πληροφοριεςπου μου εδωσες...ενα συγγνωμη για το off-topic...

alekos
22-12-09, 19:44
Mιας και θα την προσθέσεις να σου πω ότι το σεπτεμβρη την είχα παρει και γω. Καλα μου δουλεψε και ειδα και φουσκοματακια (λογω της κρεατινης που εχει προφανως) αλλα είδα σε site οτι οι μάγκες της muscletech ειχαν ριξει μεσα ανδρο... Οποτε δεν την ξαναπροτίμησα....

χαιρετε και παλι....την προσθεσα στην διατροφη μου τελικα...προτιμησα να δοκιμασω και να πω....ειναι αδυνατον πιστευω κατι το οποιο πωλειτε κατα πολυ να περιεχει κατι παρανομο...μπορει και ναι..ασφαλως...κατα την γνωμη μου ομως..εχω ελαχιστες αμφιβολιες...οσο για το καποιο site που ανεφερες προηγουμενως δν αντιλεγω οποιοσδηποτε μπορει να πει το οτιδηποτε περαν τουτου το σημαντικο ειναι κατα ποσο εγκυρο μπορει να ειναι αυτο.,..και σας ρωτω λοιπον.....βγηκε κανενας να πει μετα απο εξετασεις οτι βρεθηκε παρανομο αναβολικο στις εξετασεις του?το εδειξε κανεις στ χαρτια?ολα ειναι σε ακουσματα η σε φορουμ...οπου οποιοσδηποτε μπορει να πει οτι θελει...το οτι εχει εγκριση του εοφ?

gj
22-12-09, 20:45
Mην κοιτας την εγκριση του εοφ. Αυτος αν θυμαμαι καλα κοιταει μονο αν εχει ανθρακα ή διαφορα τετοια... Η εγκριση μπορει να παρθει για πλακα...
Αφου την πήρες ας εχει...μην το ψαχνεις τώρα παραπάνω...Αν ψαξεις λιγο παραπάνω στο φορουμ στο τοπικ για την προηγουμενη nitro-tech θα το βρεις ....

gj
22-12-09, 20:47
Tελικα το έκανα εγώ για σένα...
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=177900

alekos
22-12-09, 21:32
σε ευχαριστω πολυ για το ψαξιμο...δεν ειμαι δυσπιστος ομως το τι θα πει ο καθενας δεν ειναι τοσο εγκυρο...ειναι απο τις πιο γνωστες εταιριες...κ δεν μας το επιβεβαιωνει αθτο που γραφει...δεν θελω ενω ερχομαι σε αντιθεση γνωμεων να αρπαχτω με καποιον...απλα να μην πιστευουμε οτι μας πλασαρουν...ειτε σε ενα φορουμ ειτε ακομα και στο εοφ....την καλυτερη αποψη την εχουμε εμεις...κανε εξετασεις να μας λυσεις ολες τισ αποριες....να δουμε αν περιεχει κατι παρανομο...και να δεις μετα πως κλεινουν ελληνικα μαγαζια αντιπροσωπιες και πως πεφτουν μηνυσεις καταγγελιες:toast:

gj
22-12-09, 23:18
To χα σκεφτει αυτο με τις εξετασεις αλλα ειχαν περασει 2.5 μηνες απο τοτε που πηρα τελευταια φορα όταν το ειδα και ετσι δεν νομιζω να είχε νοημα... Τωρα δουλεψα την cell-tech( την ειχα ξεκινησει και μετα απο 5 μέρες ειδα το αρθρο...) και την αλλη βδομαδα θα παω να κανω λογικα εκτος αν δεν μπορω λόγω διακοπων.
Παντως σε εκεινο το φορουμ εχει αλλο λινκ που λογικα θα ηταν εγκυρη πυγη απλα τωρα αν πατησεις σε εκεινο το λινκ εχει φυγει γιατι εχει περασει αρκετος καιρος. Τι να πουμε... Παντως καλο πιστευω θα ήταν να ειμαστε επιφυλακτικοι... Δεν πιστευω οτι αξιζει να παίζουμε με την υγεια μας ακομα και αν υπαρχει και ελαχιστη πιθανοτητα... Αν κανω τώρα εξετασεις και δω το παραμικρο δεν προκειται να ξαναπαρω cell-tech ακομα και αν εμεινα υπερευχαριστημενος...
Στον επομενο κυκλο μου επισης εχω σκοπο να πάρω αλλη φόρμουλα.

alekos
23-12-09, 00:22
κοιτα ελπιζω να μην βγανουμε εκτος τοπικ...τωρα για το οτι στην υγεια μας πρεπει να ειμαστε επιφυλακτικοι ειναι το ακραιως πολυτιμο και σημαντικο...σιγα μην βαλω το σωμα πανω απο υγεια....ειναι αδυνατον...εξαλλου ασχολουμαι καθαρα ερασιτεχνικα και σαν χομπυ οποτε....για το αλλο λινκ το εψαξα και ναι δεν το βρηκα εχεις δικιο...αν εχει οντως αναβολικο και ειδικα παρανομο να το ξερεις πως ενω μπορει να το εχει αποβαλει ο οργανισμος εχει δημιουργησει αντισωματα και στις εξετασεις φαινονται τα παντα....εντελως....το ξερω καλα και για μεγαλο χρονικο διαστημα,,,και μην εισαι σιγουρος στο οτι αν δεις κατι που ευχομαι να μην δει κανενας....αν δεις μην εστιασεις στο οτι ευθυνετε η nitro...ποτε δεν ξερεις...απο αλλου περιμενεις και απο αλλου σου ερχετε....και για να μην ξεφευγουμε.....


εγω την αγορασα σημερα...σε γευση κρεμα μπισκοτο...
εχει αρκετα καλη εως πολυ καλη γευση...σε διαλυτοτητα επειδη ειναι μπισκοτο δεν την θεωρω πολυ καλη...ουτε ασχημη ομως....σε αποτελεσματα μιλαμε σε 20 μερες....:toast:

alekos
20-01-10, 01:19
Χαιρετε και παλι...λιγο αργοπορημενα...τελειωσα και εγω με την nitrotech..η γνωμη μου...μου προσφερε καποια μικροφουσκωματακια ελαχιστα....σε γευση αρκετα καλη και σε διαλυτοτητα μετρια...το θεμα ομως που απασχολει ειναι το ποσο ακριβης ειναι οσα αναγραφει το συμπληρωμα..δεν θα παω για χημικη αναλυση αλλα θα παω για εξετασεις για τυχον ενδεχομενο του οτι περιεχει ανδρο...παντως εχω να πω πως μεγαλη ντροπη νιωθω και ο ιδιος που δεν ψαχτηκα καλυτερα....διοτι ο ΕΟΦ αναφερει πως περιεχει 2 γραμμαρια κρεατινη η καθε δοση και ημερισιως 3 ειανι το οριο του οργανισμου...το συμπληρωμα λεει πως περιεχει 1 γραμμαριο κρεατινη η καθε δοση...οι πωλητες λενε πως ο οργανισμος αντεχει μεχρι 6 γραμμαρια οι γυμναστες μεχρι 5 το πολυ...ο καθενας σε βασικα στοιχια λεει διαφορετικες αποψεις σε πραγματα τα οποια επρεπε να εχουμε κατασταλαξει.....πανω στ συπμληρωμα αλλα λεει το συμπληρωμα αλλα ο ΕΟΦ...αν ειανι δυνατον...και αν οντως υπαρχει διαφορα απο οσα γραφει και υπαρχει λαδωμα στον ΕΟΦ οι αλλες που δεν εχουν εγκριση τι θα συμβενει εκει?αναρωτιεμαι αν οντως αξιζει τελικα να περνεις ενα οποιοδηποτε συμπληρωμα και να μην αρκεισαι στη διατροφη...με μονη λυση διατροφη γυμναστικη ξεκουραση...εχω προβληματιστει και θα ηθελα αν οντως διαβαστει αυτο εδω να δωθουν καποιες αποψεις...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:toast:

gj
20-01-10, 01:39
E γιατι σου λεγα εγω να μην την παρεις και πηγες και εκανες του κεφαλιου σου:P:P:P
Αν θες να μαθεις πιο πολλα για την κρεατινη μπες μεσα στο ποστ που λεει οτι εχει σχεση με την κρεατινη και διαβασε το. Εδω θα βγουμε off.
Προφανως και το α και το ω ειναι η διατροφη και η σωστη προπονηση...αλλα και τα συμπληρωματα παιζουν τον ρολο τους αρκει να χρησιμοποιουντε σωστα και εξυπνα. Ενα συμπληρωμα πρωτεινης και μια πολυβιταμινη ειναι το must (εκτος αν μπορεις να φας ολα αυτα που πρεπει να φας και καταναλωνεις και φρουτα και σαλατες) και απο εκει και πέρα αναλογα με την προπονηση που κανεις και τους στοχους που εχεις βάλει προχορας στα περετερω.
ΒΤW περιμενω πως και πως να κανεις εξετασεις να δω τελικα αν αυτο με τα ανδρο ισχυει ή ηταν απλά λάσπη.

Jud0ka
20-01-10, 01:47
Η νεα πρωτεινη της Muscletech..Τωρα με 25% περισσοτερη προτεινη...



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7694&stc=1&d=1260557560
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7697&stc=1&d=1260559409

εγω παντος apo muscletech δεν κσαναπερνω=p

Buzz Killington
17-02-10, 17:54
Γειά σας, αυτό είναι το πρώτο μου ποστ συγνώμη αν κάνω κάτι λάθος.

Πάω 4 μήνες γυμναστήριο και είμαι 1.82 και 97κιλά. Μου έδωσε ένας φιλος που ασχολείται χρόνια τη Nitrotech Hardcore και θα ήθελα συμβουλές γενικά για το τι πρέπει να προσέχω. Με ενδιαφέρει να πάρω όγκο σε ώμους/στήθος/μπράτσα ενώ παράλληλα να μικρήνω λίγο το τεράστιο στομάχι μου. Δεν θέλω υπερβολικά αποτελέσματα...
Τι έχετε να πείτε για αυτή την προτείνη? Κάθε πότε πρέπει να παίρνω (4 φορές την εβδομάδα γυμναστήριο και πηγαίνω κυρίως βράδυ) και πως πρέπει να ρυθμίσω τα υπόλοιπα μου γεύματα?
Κάτι ακόμα : Κάνω ομοιοπαθητική λόγω μιας ανυπόφορης αλλεργίας και απαγορεύεται να παίνω καφέ, τσάι, μέντα κτλ. Το Nitrotech μπορεί να χαλάσει μια τέτοια θεραπεία?

KATERINI 144
17-02-10, 18:06
για ποια απο τις δυο ρωτάς?

http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6395&highlight=Hardcore

http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=867&highlight=Hardcore

διαβασε αυτο Μορφή των Posts (http://www.forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)




Μορφή των Posts Αγαπητά μέλη,

Θα παρακαλούσα το κάθε νέο θέμα (topic) που ανοίγει εδώ, να περιγράφει ένα κ μόνο συμπλήρωμα με την φωτογραφία και τις αντίστοιχες πληροφορίες της συστασής του. Επίσης ο τίτλος να μην είναι πολύ γενικός αλλά να αναφέρει την εταιρική ονομασία του συμπληρώματος το οποιο αξιολογείται, για την μεγαλύτερη μετέπειτα ευκoλία όλων μας.

Gasturb

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ topic :

1) Τιτλος topic : Ονομα Συμπληρωματος (Εταιρια) πχ Super Whey (Ultratronics)

Μεσα στο topic :
2) Φωτογραφια

3) Συστατικα ετικετας ή ακομα καλυτερα φωτογραφια ετικετας

4) Προσωπικες σας αποψεις, ερωτησεις κτλ κτλ
--------------------------------------------------------------------------------------

πριν κανεις αυτα για καποιο αλλο συμπληρωμα στο μελλον, δες με την αναζητηση

Αναζήτηση (http://www.forum.bodybuilding.gr/search.php) αν το θεμα εχει συζητηθεί και κανε εκει τις ερωτησεις σου.

καλος ηρθες στο φορουμ.

DENNISGR
10-03-10, 12:05
Πολλα λεφτα μονο αυτο...

-beba-
10-03-10, 12:59
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

dream420
14-03-10, 01:02
παιδια εγω παντως την muscletech δεν την εμπιστευομαι καθολου και οσον αφορα την nitrotech δεν ξερω για την συγκεκριμενη αλλα για την απλη ειναι παρα πολυ ακριβη και δεν προσφερει πολλα και μαλιστα εχει κατηγορηθει απο πολλους

aaabasilis
18-03-10, 03:11
ερευνες εχου δειξει κερδος 3,23 κιλων σε 14 μερες...

thegravijia
18-03-10, 03:51
ερευνες εχου δειξει κερδος 3,23 κιλων σε 14 μερες...
συμφωνα με ερευνες τις muscletech με το ανατορ ενας τυπας εβαλε 22.5 μυικα κιλα σε 45 μερες ...

μερικοι ισως να το εχετε πετυχει σε παλια περιοδικα απο το musclemag

aaabasilis
18-03-10, 22:30
το εχω δει.ο ψηλος ο μαυρος,ο βασιλιας τον φωναζανε ονομα τωρα δεν θυμαμαι.ελεος οι διαφημισεις τις μασκλτεκ..22.5 κιλα δεν περνεις ουτε με αναβολικα σε 3 μηνες..

Senereison
16-05-10, 19:31
Την έχετε να πείτε για την συγκεκριμένη πρωτεΐνη την έχει δοκιμάσεις κανεις από εσάς ??
θέλω γνώμες.......:thumbup:

http://www.bbclub.gr/photos/products/thumbs_large/31_nitro%20tech%20pro.jpg

Serving size 1 scoop 32g

**** XΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΝ >>>> ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (http://forum.bodybuilding.gr/search.php?do=process) <<<< ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ.ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ .MODS TEAM ****

thegravijia
16-05-10, 19:38
πανακριβη πρεπει να ναι τουτο δω..

καλα το κουτι εςιναι ολα τα λεφτα ειναι και hardcore

gj
16-05-10, 19:41
Ιδια με την προηγουμενη είναι στην τιμή.
Φαντάζομαι και στην ποιότητα...

Senereison
16-05-10, 19:42
είναι οντος ακριβή 2lbs για 31 euro πανάκριβη....:turtle:

Qlim4X
16-05-10, 19:46
pre and post workout προτεινι ειναι

περιεχει νιτρικα αλλα και κρεατινη.

την εχει δοκιμασει ενας φιλος. μετρια σχολια μιας και θα πρεπει να περνεις 2 scoop για να φτασεις σε ενα πλεσιο καλης δοσολογιας απο αυτα που εχει μεσα.


παντος εγω δεν θα το δοκιμαζα. προτιμο πιο καθαρα προιοντα και να ξερω τι μου γινετε.

gj
16-05-10, 19:48
είναι οντος ακριβή 2lbs για 31 euro πανάκριβη....:turtle:

Για ελλάδα???
Για πες μου πόσες πρωτείνες ξέρεις να κάνουν λιγότερο από 55 ευρώ στα 4lbs...
Δεν είναι το θέμα η τιμή... απλά για πρωτεινη υπάρχουν σαφως πολύ καλύτερες επιλογές και αν θες την κρεατίνη πέρνεις ξεχωριστή και κάνεις σωστό κύκλο με καλύτερο αποτέλεσμα.

Senereison
16-05-10, 19:49
εσύ φιλε μου πια παίρνεις μπορείς να μου δείξεις photo?

Senereison
16-05-10, 19:50
εγώ αυτήν την στιγμή περνώ την FREAK FIX MUSCLE WHEY 908gr

thegravijia
16-05-10, 20:07
bασικα ργω νομιζα πως εχει 60 - αμα εχει 30το κιλο βουρ στο πατσα

Senereison
16-05-10, 20:12
σκέφτομαι να πάρω την 100% WHEY PROTEIN η την παραπάνω που σας είπα......

Polyneikos
16-05-10, 20:14
Moνο που σε αυτο το τόπικ παιδια καλο είναι να σχολιαζουμε την πρωτεινη που αξιολογείται,όχι ότι σκεφτεται ο καθενας να παρει.Παρακαλω να μεινουμε επί του θεματος.

Eddie
16-05-10, 20:20
bασικα ργω νομιζα πως εχει 60 - αμα εχει 30το κιλο βουρ στο πατσα

Βασικα οι τιμες στην Ελλαδα εχουν μειωθει κατα 50% οποτε πρεπει να παψουμε να λεμε οτι ειναι ακριβη εταιρια η muscletech.Δεν αναφερομαι σε σενα,γενικα το λεω.

QlimX,απ οσο θυμαμαι οταν την επερνα εγω πριν 4 χρονια προτεινομενη δοση ειχε 2scoop 3 φορες τη μερα.

thegravijia
16-05-10, 20:23
Βασικα οι τιμες στην Ελλαδα εχουν μειωθει κατα 50% οποτε πρεπει να παψουμε να λεμε οτι ειναι ακριβη εταιρια η muscletech.Δεν αναφερομαι σε σενα,γενικα το λεω.

QlimX,απ οσο θυμαμαι οταν την επερνα εγω πριν 4 χρονια προτεινομενη δοση ειχε 2scoop 3 φορες τη μερα.
ναι ρε συ απλα επειδη τη ειχα παρει πριν 3 χρονια οταν πρωτοαρχισα δηλ να προπονουμε τοτε εκανε 60 νομιζω δεν ειμαι σιγουρος.
απλα ειμαι 3 χρονια καθυστερημενος.

gj
16-05-10, 20:24
εσύ φιλε μου πια παίρνεις μπορείς να μου δείξεις photo?

Σε μένα αναφέρεσε??
Αν ναι στειλε μου σε πμ γιατι φωνάζει ο polyneikos :P:P:P

@ thegravijia 55 εχει το δικιλο όπως είπα και πιο πάνω... το θέμα ειναι όμως ότι κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει σαν πηγη πρωτείνης. Αν την προτιμίσει κάποιος πιστευω ότι πρέπει να χρησιμοποιηθεί σαν post-pre workout. Και να πάρει άλλη πρωτείνη για να καλύπτει γευματα κτλ...
Γνώμη μου ... :toast::toast:

Senereison
16-05-10, 20:25
ναι όντως οι τιμές είναι χαμηλές σχετικά τους τελευταίους μήνες με όλα αυτά που γίνονται βεβαια αυτό μπορεί να κανεις τις εταιρίες να μειώσουν την καθαρή πρωτεΐνη που βάζουνε και να το γεμίζουνε με κάτι άλλο πχ κακάου κανεις δεν ξέρει...

TEFAAtzis
16-05-10, 20:51
Βασικα οι τιμες στην Ελλαδα εχουν μειωθει κατα 50% οποτε πρεπει να παψουμε να λεμε οτι ειναι ακριβη εταιρια η muscletech.Δεν αναφερομαι σε σενα,γενικα το λεω.

Μηπως αυτο σημαινει οτι η συγκεκριμενη εταιρεια δεν παει καλα στην Ελλαδα και για αυτο εριξε τοσο τις τιμες της???

Senereison
16-05-10, 20:54
στα λόγια μου έρχεσαι:thumbup:

Eddie
16-05-10, 21:00
[QUOTE=Eddie;173610]Βασικα οι τιμες στην Ελλαδα εχουν μειωθει κατα 50% οποτε πρεπει να παψουμε να λεμε οτι ειναι ακριβη εταιρια η muscletech.Δεν αναφερομαι σε σενα,γενικα το λεω.

Μηπως αυτο σημαινει οτι η συγκεκριμενη εταιρεια δεν παει καλα στην Ελλαδα και για αυτο εριξε τοσο τις τιμες της???

Δε νομιζω.Εγω πιστευω οτι αυτη η εταιρια παει πολυ καλα,ασχετως με το αν αξιζει η οχι.Ειναι αυτα που λεγαμε,διαφημησεις,μαρκετινγκ,πιτσιρικαδες,παραπληροφορηση κτλπ..

Τουλαχιστον εγω πριν γινω μελος του φορουμ μονο αυτην εμπιστευομουν:porc:

Senereison
16-05-10, 21:03
είναι μια εταιρία με όνομα τώρα αν και δεν νομίζω να συμφέρει καμια εταιρία να φτιάχνει μια protein που να δουλεύει 100% γιατί έτσι δεν θα είχανε κέρδος καλύτερα να ρωτήσουμε τους ιδιους τους bodybuilders τι παίρνουνε...

TEFAAtzis
16-05-10, 21:08
[QUOTE=TEFAAtzis;173632]

Δε νομιζω.Εγω πιστευω οτι αυτη η εταιρια παει πολυ καλα,ασχετως με το αν αξιζει η οχι.Ειναι αυτα που λεγαμε,διαφημησεις,μαρκετινγκ,πιτσιρικαδες,παραπληροφορηση κτλπ..

Αυτο οντως ως ενα βαθμο πρεπει να ισχυει για τους πιτσιρικαδες

Τουλαχιστον εγω πριν γινω μελος του φορουμ μονο αυτην εμπιστευομουν:porc:

Οπως και ενας φιλος μου ο οποιος ειναι πολυ τουμπανο και λεω αποκλειεται να εχει παρει μονο τα αγνα προιοντα της Muscletech

Senereison
16-05-10, 21:13
βασικά χωρίς διατροφή γυμναστική δεν κανεις τίποτα καλο θα ήτανε πάντως να υπήρχε ένα σίγουρο προϊόν συνδυασμό με αυτά να είσαι ok:thumbup:

gj
16-05-10, 21:13
Μηπως αυτο σημαινει οτι η συγκεκριμενη εταιρεια δεν παει καλα στην Ελλαδα και για αυτο εριξε τοσο τις τιμες της???

Oχι απλά υπάρχει μια εταιρια στην ελλάδα που φέρνει μαζικά προιόντα της muscletech και έχει μπόμπα τιμές... Δεν ειναιχορηγός γιαυτό δεν μπορώ να την αναφέρω...
Οι υπόλοιπου που πουλάνε muscletech τα χουν ακριβά...

TEFAAtzis
16-05-10, 21:21
Oχι απλά υπάρχει μια εταιρια στην ελλάδα που φέρνει μαζικά προιόντα της muscletech και έχει μπόμπα τιμές... Δεν ειναιχορηγός γιαυτό δεν μπορώ να την αναφέρω...
Οι υπόλοιπου που πουλάνε muscletech τα χουν ακριβά...

χμμ ναι για αυτην την εταιρεια μιλαμε.....

oldhiphop
25-05-10, 16:54
http://www.philsupplements.com/image/nitrotech%20pro.jpg


Serving size 1 scoop 32g

Calories 130

Total fat 1.5g

Carbohydrade 3g

Protein 25g

Vitamine B6 ,B12,E

Folic acid 67mcg


Synthe pro

Creatine monohydrate

L-aspartic acid

Glycine

L-serine

L-orithrine alpha –ketoglutarate

L-leucine

L-isoleucine

L-valine

l-threonine

L-lysine aspirate

L-glutamine

L-glutamic acid

L-proline

L-tyrosine


Insulogen

inositol

Taurine

Konjac flur

Alpha lipoic acid

D-pintol


Nitroxen

L-arginine

L-arginine pyroglutamate

Dipotasium phosphate

Tripotasium cirate monohydrate

L-histidine

Trans-ferulic acid

Akg



Enzyplex

Papain

Amylase

Γεια σας.

θα ήθελα την βοήθεια σας ώστε να μου πείτε ποσα scoop πρέπει να περνώ το πρωί και μετά την προπόνηση. από ότι βλέπετε το κάθε scoop είναι 32g πρέπει να περνώ μονο ένα scoop την φορα η παραπάνω?

ευχαριστω

KATERINI 144
25-05-10, 20:02
το θεμα που άνοιξες συγχωνεύτηκε με αυτο, χρησιμοποίησε την αναζήτηση στο μελλον για να δεις αν προϋπάρχει παρόμοιο η ιδιο θεμα.

ενα σκοπ εχει 25 γραμμάρια πρωτεΐνη, αν θελεις περισσότερη βαλε 1,5 , ανάλογα τη ανάγκες εχεις.

Xxlakis
25-05-10, 22:07
Ααααααααααααντε τυχερακηδες...εχει και τζαμπα μπλουζακι μεσα να το φορατε στο gym να λιωνουνε τα σιδερα...καλα μεχρι και εμας θα βαλουνε να τους διαφημιζουμε οι κουλοι της muscletech...!!!!!:P

oldhiphop
25-05-10, 23:26
το πρόβλημα είναι ότι πήρε και ένας φίλος μου την ίδια σε ali γεύση μονο, και το scoop που είχε μέσα πάει στα 100ml του shaker ενώ εμενα το scoop μου πάει στα 50. πρέπει να βάζω 2 scoop εγώ για να πηγαίνει και εμενα στα 100 ml?

KATERINI 144
25-05-10, 23:33
τα συστατικά που εβαλες λενε αυτο:

Serving size 1 scoop 32g

Protein 25g


αν οπως λες εχεις σκοπ 50 γραμμαρια θα παίρνεις 39 γραμ πρωτεινη σε καθε σκοπ, απλα τα πραγματα....

elias1988
26-05-10, 02:51
τα συστατικά που εβαλες λενε αυτο:

Serving size 1 scoop 32g

Protein 25g


αν οπως λες εχεις σκοπ 50 γραμμαρια θα παίρνεις 39 γραμ πρωτεινη σε καθε σκοπ, απλα τα πραγματα....

Τελικά το προιόν δουλεύει ή όχι?
Θέλω να πω το "πρήξιμο" που δίνει οφείλεται μόνο στην κρεατίνη ή μένει ύστερα?
Δεν έχω πάρει ποτέ κανένα προιόν muscletech, γτ πάντα φοβόμουν οτι είναι μόνο διαφήμιση και πολλά λόγια.

Επίσης στο θέμα με το περιεχόμενο απαγορευμένης ουσίας που καταλήγουμε? Ισχύει?

gj
26-05-10, 14:07
Τελικά το προιόν δουλεύει ή όχι?
Θέλω να πω το "πρήξιμο" που δίνει οφείλεται μόνο στην κρεατίνη ή μένει ύστερα?
Δεν έχω πάρει ποτέ κανένα προιόν muscletech, γτ πάντα φοβόμουν οτι είναι μόνο διαφήμιση και πολλά λόγια.

Επίσης στο θέμα με το περιεχόμενο απαγορευμένης ουσίας που καταλήγουμε? Ισχύει?

Ναι τα πρηξίματα οφείλονται στην κρεατίνη. Καμια πρωτείνη δεν θα σου δώσει πρηξίματα.
Οσον αφορα τις απαγορευμένες ουσίες κανείς δεν ξέρει ...

Anakin71
27-05-10, 04:40
Δεν είναι και για πέταμα αλλά δεν είναι και αυτό που διαφημίζει.
Aυτό σε όλα τα προιόντα της η muscletech,το παρακάνει αρκετά.
Παλία είχα διαβάσει σε ένα φόρουμ για απογορευμένες ουσίες αλλά είναι κάτι που δεν το γνωρίζω,οπότε δεν αναφέρομαι σε αυτό γιατί δεν ήταν κάτι επίσημο,αλλά ένα φόρουμ απλά.
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό....

aggelos-serres
31-05-10, 10:27
Την συγκεκριμένη πρωτεινη την πήρα κ εγώ πριν καμια 10 μέρες.
τιμή τα 900γρ 31 ευρο και 55 τα 1,8κιλα.
Η προηγούμενη ήταν η ISO που θεωρείτε η πιο καθαρή και είχε 5 ευρο διαφορά στην μικρή συσκευασία. Οπότε δεν νομίζω να είναι τόσο μεγάλη η διαφορά της τιμής ώστε από αυτό και μόνο να θεωρείται υποδιέστερη. Εξάλου όλες οι εταιρίες μείωσαν τις τιμές τους. Δεν βρήκα ακόμη π.χ. σελίδα στο internet που να είχε συμπληρώματα και να μην έχει εκπτώσεις. Αλλά και στην πόλη μου 3-4 μαγαζία που έχουμε κάνουν το ίδιο. Μάλλον αυτό δεν οφείλεται στα μαγαζιά, αλλά στις εταιρίες που τα προωθούν φθηνότερα.


Εχει παρόμοια γεύση (σοκολατα) με την ISO και ειναι πολύ καλής διαλυτότητας. 1.1/2 scoop σε 300 γρ νερό δεν αφήνει καθόλου υπολοίματα.

Εγώ παίρνω 1.1/2 scoop που αντιστιχεί σε 40γρ πρωτεινης μετά την προπόνηση.

Αν θα κάνει δουλειά η όχι... θα ενημερώσω. Πάντως δεν μου έχει δείξει καμία ενόχληση σε στομάχι ή κάπου αλλου

oldhiphop
31-05-10, 18:18
παίρνεις μια φορα μονο την μέρα?γιατί εγώ περνώ μια το πρωί μαζί με το πρωινό μου και μια καπάκι μετά το gym.... μήπως οι 2 δόσεις είναι περιττές και χρειάζεται μονο μια την μέρα?

Ramrod
31-05-10, 18:26
παίρνεις μια φορα μονο την μέρα?γιατί εγώ περνώ μια το πρωί μαζί με το πρωινό μου και μια καπάκι μετά το gym.... μήπως οι 2 δόσεις είναι περιττές και χρειάζεται μονο μια την μέρα?

όσες θες παίρνεις, τι πάει να πει περιτές? Κάθε οργανισμός έχει διαφορετικές ανάγκες και οι δόσεις πρέπει να είναι ανάλογες των αναγκών.

oldhiphop
31-05-10, 18:29
το λέω αυτό διότι έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο... και καλά ότι μια δόση την μέρα με την συγκεκριμένη και ότι αν πάρεις δεύτερη την αποβάλει ο οργανισμός p.x την βγάζεις στο WC η την κατουράς ...:shock:

Ramrod
31-05-10, 18:41
το λέω αυτό διότι έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο... και καλά ότι μια δόση την μέρα με την συγκεκριμένη και ότι αν πάρεις δεύτερη την αποβάλει ο οργανισμός p.x την βγάζεις στο WC η την κατουράς ...:shock:

Με τη συγκεκριμένη πρωτεϊνη???
Δηλαδή ο οργανισμός καταλαβαίνει ότι είναι προϊόν της Muscletech και απορροφά μόνο μια δόση απο καπρίτσιο...?

Αυτό που δε μπορείς να κάνεις είναι να παίρνεις όσα γραμμάρια σκόνης θες σε μια δόση. Ο οργανιμσός απορροφά συγκεκριμένη ποσότητα πρωτεϊνης τη φορά, την υπολοιπη την αποβάλλει.
Ένας λογος παραπάνω είναι επειδή η nitrotech έχει και κρεατίνη και δε κάνει να παίρνεις μεγάλες δόσεις αλλά ούτε και πάνω απο μια ορισμένη ποσότητα ημερησίως. Δε νομίζω όμως πως με την ποσότητα που έχει η nitrotech θα ξεπεράσεις τα όρια...

Αν μοιράζεις σωστά τις δόσεις συμφωνα με τις ανάγκες σου νομίζω 2-3 δόσεις την ημέρα μπορείς να παίρνεις...

Ας σου πει και κάποιος που τη χρησιμοποιεί.

oldhiphop
31-05-10, 18:49
εγω βαζω μεχρι να διχνει το shaker 100 ml... ειναι καλα?

Ramrod
31-05-10, 19:08
εγω βαζω μεχρι να διχνει το shaker 100 ml... ειναι καλα?

Ρε συ 33 γρ λέει το κουτί επάνω. Λέει σε πόσα scoop αναλογεί...
Ζυγισέ τα με ηλεκτρονική ζυγαριά φαγητού αν έχεις....

aggelos-serres
01-06-10, 08:18
εγώ παίρνω μετά την προπόνηση 1.1/2 scoop δλδ 38-40 γρ πρωτεινης.

Ramrod το ΟΣΟ ΘΕΣ ισχύει για καθαρές πρωτεινες. ΚΑι πάλι βέβαια με περιορισμό για το πόσα γραμμαρια πέρνεις συνολικά και από τροφές σε σχέση με το βάρος.

Η συγκεκριμένη έχει κρεατίνη οπότε αυτόματα έχει άλλους περιορισμούς.

oldhiphop to κουταλακι που εχει μέσα ειναι 32γρ. και δίνει 25gr πρωτεινη. Καλό είναι την να πίνεις με 200γρ νερό. Στην αρχή κ εγώ με γάλα την έπινα, αλλά το έκανα με νερό τελικά. Υποτίθεται το γάλα το αποφευγουμε

Machiavelli
01-06-10, 09:01
Στα 32 γραμμάρια τα 29,5 είναι πρωτεΐνη- υδατάνθρακας- λίπος. Οπότε κρεατίνη δεν νομίζω να έχει πάνω από 1 άντε 1,5 γραμμάριο το σκουπ, πράγμα που δε σε περιορίζει σε τίποτα. Σχετικά καλή πρωτεΐνη από άποψη περιεκτικότητας.

aggelos-serres
01-06-10, 09:13
Machiavelli εχεις δικαιο. Εγώ μπερδευτικα.

ειναι 0,3/κιλο βάρους σώματος, η κρεατινη. Κάπου είχα δει οτι για βαρος περιπου 85 κιλα μπορείς να πάρει 25γρ. και το είδα για 2,5 γρ. Από εκεί ορμόμενος είπα για την αναλογία που έχει στο scoop.

oldhiphop
01-06-10, 23:23
απο οτι ειδα φιλε aggelε την χρησιμοποιησες και εση ειδες διαφορα? αν ναι σε τι? και τι ποσοτιτες περνεις? για να ξερω και εγω στο περιπου αν ειμαι σωστος.


ευχαριστω

Restlin
14-07-10, 02:25
Γεια σας παιδια ειμαί νέο μέλος , ασχολούμαι εντελώς ερασιτεχνικά με την γυμναστικη με βάρη και γενικά με τη γυμναστική.
Εχθες παρήγγειλα τη συγκεκριμένη πρωτεϊνη , είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πρωτεϊνη. Απ' όσα έχω διαβάσει εδώ έχω τρομάξει λίγο, προτείνετε να μην την χρησιμοποιήσω καθόλου???

Ramrod
14-07-10, 04:23
Γεια σας παιδια ειμαί νέο μέλος , ασχολούμαι εντελώς ερασιτεχνικά με την γυμναστικη με βάρη και γενικά με τη γυμναστική.
Εχθες παρήγγειλα τη συγκεκριμένη πρωτεϊνη , είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πρωτεϊνη. Απ' όσα έχω διαβάσει εδώ έχω τρομάξει λίγο, προτείνετε να μην την χρησιμοποιήσω καθόλου???

Γεια σου και καλώς ήρθες...

Γιατί να μη την χρησιμοποιήσεις καθόλου? Και αφού φοβάσαι και σκεφτεσαι το ενδεχόμενο να την πετάξεις τότε γιατι την παρήγγειλες?

Restlin
14-07-10, 07:16
Γεια σου και καλώς ήρθες...

Γιατί να μη την χρησιμοποιήσεις καθόλου? Και αφού φοβάσαι και σκεφτεσαι το ενδεχόμενο να την πετάξεις τότε γιατι την παρήγγειλες?


Λόγω του στεροειδή (άνδρο) που λεγεται οτι περιέχει , κάτι που δεν το ήξερα πριν τη παραγγείλω!!!

dhmhtrhs
14-07-10, 09:12
χαχαχαχ μην φοβασε φιλε μου παρτην αφοβα...αυτα ειναι μπουρδες...δεν εχει τιποτα απ αυτα που λες(μακαρι να ειχε δηλαδη:rolf:) αλλα ρε παιδια σκεφτητε το και λιγο,θα εχει ανδρο και θα εχει τετοια τιμη??δεν το νομιζω..

Ramrod
14-07-10, 14:14
χαχαχαχ μην φοβασε φιλε μου παρτην αφοβα...αυτα ειναι μπουρδες...δεν εχει τιποτα απ αυτα που λες(μακαρι να ειχε δηλαδη:rolf:) αλλα ρε παιδια σκεφτητε το και λιγο,θα εχει ανδρο και θα εχει τετοια τιμη??δεν το νομιζω..

γιατί, φθηνή σου φαίνεται?

Πιες τη φίλε, μήπως οι άλλες ξέρεις τι είναι?

konstpan
14-07-10, 23:21
Και μένα η πρώτη μου πρωτείνη ήταν, δεν έπαθα τίποτα μην ανησυχείς, αλλά απλά δεν την προτίμησα ξανα λόγου κρεατίνης που έχει μέσα.

aaabasilis
14-07-10, 23:28
ερευνες σε βατραχια που τους χορηγουνταν μισο σκουπ νιτροτεκ χαρντκορ μετα απο το κολυμπι στο νερο,εδειξε 23,4% μυικη αυξηση!!επισης σε 2 μονο βδομαδες χρησης τα βατραχια περνανε καμψεις για στηθος και λεγανε "αστα λα βιστα μπειμπι!!!":shock::shock:

Restlin
15-07-10, 09:48
ερευνες σε βατραχια που τους χορηγουνταν μισο σκουπ νιτροτεκ χαρντκορ μετα απο το κολυμπι στο νερο,εδειξε 23,4% μυικη αυξηση!!επισης σε 2 μονο βδομαδες χρησης τα βατραχια περνανε καμψεις για στηθος και λεγανε "αστα λα βιστα μπειμπι!!!":shock::shock:

Κατ' αρχας σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις:thumbup:
Φίλε basilis πολύ γέλιο χαχαχαχα :rolf::rolf::rolf:

dhmhtrhs
15-07-10, 10:46
γιατί, φθηνή σου φαίνεται?

Πιες τη φίλε, μήπως οι άλλες ξέρεις τι είναι?

για τα ελληνικα δεδομενα θεωρειται καλη τιμη...

Restlin
15-07-10, 10:51
Να ρωτήσω και κάτι σχετικά με την δοσολογία?? Σκέφτομαι για 1 σκουπ το πρωι με το πρωινό και 1 με 1 1/2 μετά την προπόνηση , είναι μια λογική δοσολογία νομίζω , αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστεμε

dhmhtrhs
15-07-10, 10:57
μια χαρα ειναι!!

oldhiphop
16-07-10, 14:54
σωστη δοσολογια ειναι.και εγω ετση την επερνα. Επισεις θελω να πω οτι ειναι σωστη και απο γευση (σοκολατα) οσο για τα αποτελεσματα αν την παρεις μαζει με μια ωραια διατροφη θα δεις μια καλη διαφορα πανο σου.ισος και γτ εχει και λιγο κρεατινη μεσα:green:

Restlin
20-07-10, 10:55
Καλημέρα σ' όλους, εχθές ήταν η πρώτη μέρα Nitrotech, από γεύση (vanilla) είναι τρομέρη , πραγματικά σαν milkshake παρολό που την ήπια με νερό , διαλυτικότητα όχι τόσο καλή αλλά σ' αυτό ίσως να φταίω και γω , μάλλον δεν την ανακάτεψα καλά γιατί σήμερα το πρωί που την ήπια διαλύθηκε μια χαρά. Αυτά προς το παρόν.....

Senereison
20-07-10, 18:59
Καλημέρα σ' όλους, εχθές ήταν η πρώτη μέρα Nitrotech, από γεύση (vanilla) είναι τρομέρη , πραγματικά σαν milkshake παρολό που την ήπια με νερό , διαλυτικότητα όχι τόσο καλή αλλά σ' αυτό ίσως να φταίω και γω , μάλλον δεν την ανακάτεψα καλά γιατί σήμερα το πρωί που την ήπια διαλύθηκε μια χαρά. Αυτά προς το παρόν.....

πόσες φορες θα το πούμε μην παίρνετε από αυτήν την εταιρία είναι και πανάκριβη είναι και μάπα άσε που σας ελκύει η συσκευασία λέει hardcore και κάτι έγινε πάρτε reflex ,gaspari, wheider.... τόσες υπάρχουνε.......:thumbup:

StormRid3r
20-07-10, 20:08
Την πηρε ενας φιλος μου αλλα δεν την εχει δοκιμασει ακομα. Εξω απο το κουτι γραφει οτι μπορεις να παρεις 8,4lbs σε 14 μερες!!:shock::shock::shock: Εμενα μου ειχαν στειλει 2 δειγματακια με γευση βανιλια (Vanilla Cake Batter). Δοκιμασα το ενα φακελακι αλλα δεν μπορεσα να την πιω.:puke:Δεν μου αρεσε καθολου απο γευση......

Ramrod
21-07-10, 04:51
Εξω απο το κουτι γραφει οτι μπορεις να παρεις 8,4lbs σε 14 μερες!!

Καλά η MT είναι γνωστή για τις απίθανες διαφημίσεις της. Αλλά απο τη στιγμή που δεν υπονοεί μυϊκά κιλά, άμα έχει πολύ "σαβούρα" μέσα (που στάνταρ θα έχει) δε μου φαίνεται και τόσο εξωφρενικό!

StormRid3r
21-07-10, 11:34
Καλά η MT είναι γνωστή για τις απίθανες διαφημίσεις της. Αλλά απο τη στιγμή που δεν υπονοεί μυϊκά κιλά, άμα έχει πολύ "σαβούρα" μέσα (που στάνταρ θα έχει) δε μου φαίνεται και τόσο εξωφρενικό!


Χμ.... βασικα λεει για μυικα κιλα, ξεχασα να το γραψω.... Συγκεκριμενα γραφει στην πισω πλευρα: "In one 28-day study, one Nitro-tech hardcore extraordinary subject gained 8,4lbs of muscle in just 14 days"....

Προσωπικα τετοιες μπαρουφες δεν τις εμπιστευομαι....

Ramrod
21-07-10, 14:56
Χμ.... βασικα λεει για μυικα κιλα, ξεχασα να το γραψω.... Συγκεκριμενα γραφει στην πισω πλευρα: "In one 28-day study, one Nitro-tech hardcore extraordinary subject gained 8,4lbs of muscle in just 14 days"....

Προσωπικα τετοιες μπαρουφες δεν τις εμπιστευομαι....

:shock::shock::shock:

3,2 κιλά σε 2 εβδομάδες? μου θυμίζει κάτι τελεμάρκετινγ. 0,84lbs μπορεί!

sfakas
22-07-10, 18:00
Τελικα ρε παιδια τη προτεινετε ή οχι?αρχιζω κ μπερδευομαι με τοσα που διαβασα :confused::confused::confused::confused::confused:

Ramrod
22-07-10, 18:07
Τελικα ρε παιδια τη προτεινετε ή οχι?αρχιζω κ μπερδευομαι με τοσα που διαβασα :confused::confused::confused::confused::confused:

Εσύ απο αυτά που διάβασες κατάλαβες ότι προτείνεται?

Devil Randime
14-08-10, 01:33
Αυτη θα είναι η επόμενη πρωτείνη μου καθαρά για μετά προπονήσεις.
Εχω δοκιμάσει απο αυτην τη γεύση cookies OREO με πραγματικα μπισκοτα OREO μέσα (μου ειχαν δωσει καποια δωρεαν δειγματακια απο το bbclub). Δε με ενθουσίασε η γεύση αλλά δε μπορω να πω πως ήταν και μουφα.

ΥΠΕΡ: 1)Η τιμή της , 2)Διαλύεται εύκολα (ευτυχως για προϊόν Muscletech)
ΚΑΤΑ: H γεύση (OREO Cookies) ίσως να μην ενθουσιάσει κάποιους

Στις 2lb (908gr) κοστιζει καπου κοντα στα 30 ευρώ και αναλογα τη χρηση της βγάζει καπου στα 30-31 scoop. Με χρηση καθαρα μετα τη προπονηση κραταει αρκετα...

*Χρησιμοποίησα τα δείγματα γυρω στις 10 φορές(τοσα ειχα δηλαδή) και μονο αυτη τη γεύση, οποτε δε μπορω να πω γενικοτερα αποτελέσματα ή να συγκρινω με άλλες γεύσεις του ίδιου προϊοντος...

koulisss
15-08-10, 01:53
Αυτη θα είναι η επόμενη πρωτείνη μου καθαρά για μετά προπονήσεις.
Εχω δοκιμάσει απο αυτην τη γεύση cookies OREO με πραγματικα μπισκοτα OREO μέσα (μου ειχαν δωσει καποια δωρεαν δειγματακια απο το bbclub). Δε με ενθουσίασε η γεύση αλλά δε μπορω να πω πως ήταν και μουφα.

ΥΠΕΡ: 1)Η τιμή της , 2)Διαλύεται εύκολα (ευτυχως για προϊόν Muscletech)
ΚΑΤΑ: H γεύση (OREO Cookies) ίσως να μην ενθουσιάσει κάποιους

Στις 2lb (908gr) κοστιζει καπου κοντα στα 30 ευρώ και αναλογα τη χρηση της βγάζει καπου στα 30-31 scoop. Με χρηση καθαρα μετα τη προπονηση κραταει αρκετα...

*Χρησιμοποίησα τα δείγματα γυρω στις 10 φορές(τοσα ειχα δηλαδή) και μονο αυτη τη γεύση, οποτε δε μπορω να πω γενικοτερα αποτελέσματα ή να συγκρινω με άλλες γεύσεις του ίδιου προϊοντος...

εγω χρησιμοποιο την nitro tech αρκετο καιρο και εχω δοκιμαση ολες της γευσεις που εχει βγαλη.αλλα η γευσει ορεο coockies μαρεσε πολυ περισοτερο απο της αλλες που εχει!εγω την χρησιμοποιο 1 scoop το πρωι και ενα αμεσος μετα την προπο αλλα τωρα 8α κανω παυση 1 μηνα και 8α παρω καθαρη whey!

Devil Randime
15-08-10, 02:28
εγω χρησιμοποιο την nitro tech αρκετο καιρο και εχω δοκιμαση ολες της γευσεις που εχει βγαλη.αλλα η γευσει ορεο coockies μαρεσε πολυ περισοτερο απο της αλλες που εχει!εγω την χρησιμοποιο 1 scoop το πρωι και ενα αμεσος μετα την προπο αλλα τωρα 8α κανω παυση 1 μηνα και 8α παρω καθαρη whey!

Ναι κατι λεει η γευση με τα μπισκοτα OREO. Εγω την πρωτείνη μου την παίρνω μονο μετα τη προπονηση. Το πρωι εχω πληρες γευμα οποτε δε χρειαζεται να την χαλαω εκει...

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 12:24
Προκειται για μια απλη πρωτεινη ποθ της εχουνε βαλει και μονουδικη για να ειναι πιο ισχυρη απο μια απλη whey...παναγιωτη κανε χρηση συμπληρωματων σωστη...και ασε τα δεν θελω να τα χαλαω(τσιγγουνη)....μα για αυτο το πηρες..μετα μην βγαινεις να λες οτι δεν δοθλεψε και η muscletech ειναι μαπα...φιλικα......

Devil Randime
16-08-10, 12:29
Δεν εχω πει ποτε οτι η Muscletech δεν εχει δουλεψει πανω μου ή οτι ειναι μαπα, αντιθέτως.

sfakas
07-09-10, 04:53
γεια σου φιλε devil!!!! τελικα τη nitrotech την αγορασες????εχεις δει καμια διαφορα???? και απο γευση και διαλυτοτητα????
γενικα απτην muscletech εχω ακουσει τα χειροτερα.....και δε ξερω κ γω τι να πρωτοπαρω.....

Devil Randime
07-09-10, 06:40
γεια σου φιλε devil!!!! τελικα τη nitrotech την αγορασες????εχεις δει καμια διαφορα???? και απο γευση και διαλυτοτητα????
γενικα απτην muscletech εχω ακουσει τα χειροτερα.....και δε ξερω κ γω τι να πρωτοπαρω.....

Να μην ακους τους αλλους. Να διαβαζεις, να συμβουλευεσαι αλλα αν δε δοκιμασεις κατι απο μονος σου μην εισαι ποτε σιγουρος για τιποτα. Δοκιμασε ενα προιον και μετα κρινε :thumbup:

Ειχα παρει κατι δειγματακια απο Nitrotech σε γευση OREO cookies. Ακομα όμως εχω τη Mesotech , μολις μου τελειωσει λεω να δοκιμασω τη Nitrotech ή την ISO65...
Απο διαλυτοτητα ηταν ΟΚ, απο γευση (σε νερο που τη δοκιμασα) αρκετα μέτρια... Ισως με γαλα να ηταν καλύτερη αλλα δε τη δοκιμασα με γάλα.. Μολις την παρω θα σας πω :P

dhmhtrhs 1979
07-09-10, 10:05
εγω την δοκίμασα πριν κανα 2 μηνο..εχω να πω οτι ειναι η παρα πολυ καλη τουλαχιστον ειδα πρηξιματακια...και σας πρωτινο να την δοκιμάσετε...καμια σχέση με την προηγούμενή που κατα την μου ειναι εντελώς μουφα....

dhmhtrhs 1979
07-09-10, 10:07
απο γευση παντος μην παρετε την καραμελα ειναι χαλια...

sfakas
07-09-10, 15:34
ευχαριστω παιδες :thumbup: παρολα αυτα ειχα στο μυαλο μου να παρω το συνδυασμο nitrotech με celltech αλλα εχω ακουσει απειρα σχολια(αρνητικα) γι'αυτα τα 2 ....ακομα στι σκεψη ειμαι,μη πανε χαμενα και τα λεφτα γτ ειμαι φοιτητης κ τα βγαζω δυσκολα αρκετες φορες :-?
παντως ευχαριστω :toast:

Devil
07-09-10, 15:51
εγω την δοκίμασα πριν κανα 2 μηνο..εχω να πω οτι ειναι η παρα πολυ καλη τουλαχιστον ειδα πρηξιματακια...και σας πρωτινο να την δοκιμάσετε...καμια σχέση με την προηγούμενή που κατα την μου ειναι εντελώς μουφα....

αν ειχες οντως pump με την πρωτεινη θα επρεπε να σε ανυσηχει!!!!:green:

sfakas
07-09-10, 16:06
γιατι το λες αυτο φιλε μου???τι εννοεις

Devil
07-09-10, 16:15
γιατι pump δεν σου δινουν οι πρωτεινες

οι υδατανθρακες ναι

TNT
07-09-10, 16:28
Συμφωνω για τα παμπς....Αλλα η Nitro tech δεν ειναι καθαρη πρωτεινη ειναι φορμουλα..Οποτε να ενας λογος να ειδε παμπς το παιδι, απο τα αλλα στοιχεία που εχει μέσα..Τεσπα..το cookies n cream τα σπαει...Εγω τελειωνω τον δευτερο κουβα και θα συνεχισω σε αυτη την γεύση..

sfakas
07-09-10, 16:31
εσενα φιλε ΤΝΤ σ'εχει πιασει η nitrotech???την συνδυαζεις και με τπτ αλλο?

TNT
07-09-10, 16:37
Ναι..Γενικά μου αρεσει να κανω Stacks..Μπορεις να την συνδιασεις με μεταπροπονητικο(cell tech ή Halo) και μαζι με το Nano Vapor για πριν απο προπονηση..Ειναι πολυ ωραια Stacks...και οικονομικά...Η cell tech θα σου κρατησει κοντά 2 μηνες το ΝαΝΟ 1 μηνα και η Νιτρο σχεδον 19 μερες οπως τα επερνα εγω..

Devil
07-09-10, 16:37
παιδες δεν ξερω αν το εχετε παρει χαμπαρι αλλα ειναι μια 75% και blend με την μεγαλητερη % πρωτεινης να ειναι concetrate και το κοστος της ειναι το ιδιο με μια isolate 90%

δεν ξερω αν σας λεει κατι αυτο

φορμουλα???? f1???

5γρ απο διαφορες @@ εχει μεσα εκ των οποιων τα μισα ειναι ακυρα

TNT
07-09-10, 16:46
Το Scoop της ειναι 33,5 γρ...απο τα οποια μονο τα 25 ειναι πρωτείνη...3 γρ υδατανθρακα και ενα σωρο αλλα πραγματα..(κρεατινη,ταυρίνη κ.α.) για αυτο και ειναι φορμουλα και οχι μια απλη 75%..

sfakas
07-09-10, 16:47
f1?????xaxaxaxax ωραιος :P
παντως σκεφτομαι να συνδυασω νιτροτεκ με σελτεκ επειδη πολλοι λενε πως ο συνδυασμος αυτων των 2 μετραει καλα
εκτος κ αν μπορω να συνδυασω τη σελτεκ με μια καθαρη πρωτείνη,αρκει να πιασει

Devil
07-09-10, 16:50
Το Scoop της ειναι 33,5 γρ...απο τα οποια μονο τα 25 ειναι πρωτείνη...3 γρ υδατανθρακα και ενα σωρο αλλα πραγματα..(κρεατινη,ταυρίνη κ.α.) για αυτο και ειναι φορμουλα και οχι μια απλη 75%..

33γρ - 25γρ =8γρ

8γρ - 3γρ = 5γρ

5γρ - 1,5γρ = 3,5γρ ????

το blend λεει οτι ειναι 5γρ

περιεργο ε?

ποση κρεατινη εχει δηλαδη 1γρ (μαξ δεν νομιζω οτι εχει παραπανω) και ταυρινη ? ποση? μερικα mg???

μην δουλευομαστε και μεταξι μας

αν το θεωρεις εσυ αυτο φορμουλα τοτε οκ

εμενα μου φαινοντε λεφτα για πεταμα

Devil
07-09-10, 16:52
f1?????xaxaxaxax ωραιος :P
παντως σκεφτομαι να συνδυασω νιτροτεκ με σελτεκ επειδη πολλοι λενε πως ο συνδυασμος αυτων των 2 μετραει καλα
εκτος κ αν μπορω να συνδυασω τη σελτεκ με μια καθαρη πρωτείνη,αρκει να πιασει

γενικα να μην συνδιασεις celltch και nitrotech δεν μπορεις?

βασικα θα πηγενα για μια καθαρη isolate 90% , μαζι με μια κρεατινη και υδατανθρακες

λιγοτερο θα σου ερθει και θα ειναι και καλητερη ποιοτητα

τουλαχιστον θα ξερεις τι θα παιρνεις

TNT
07-09-10, 16:53
Ειναι καλος συνδιασμος..αλλα μπορεις να βαλεις και αλλη πρωτείνη στο stack αντι για νιτρο..

sfakas
07-09-10, 17:00
thnx a lot μαγκες!!!!!! :clap:
θα κοιταξω να παρω τη σελτεκ με μια καθαρη πρωτείνη κ βλεπω μετα

sofos
23-12-10, 18:44
τιποτα δε κανει η νεα νιτρο καθως τα χει ολα μεσα σε πολυ μικρο βαθμο για να βοηθησουν........

philipposmich
15-03-11, 18:42
Tην χρησιμοποιω δύο εβδομάδες τωρα.Ειναι λογικο ενα πρηξιμο που εχω στην κοιλια/στομαχι; Γενικα θα μπορουσε να γινει η "μονιμη" πρωτεινη μου για μετα το γυμναστηριο;

sobral
15-03-11, 18:53
Tην χρησιμοποιω δύο εβδομάδες τωρα.Ειναι λογικο ενα πρηξιμο που εχω στην κοιλια/στομαχι; Γενικα θα μπορουσε να γινει η "μονιμη" πρωτεινη μου για μετα το γυμναστηριο;

για το πρήξιμο δεν γνωρίζω, δεν την έχω χρησιμοποιήσει. Για το ''μόνιμη'' όχι δεν γίνεται γιατί έχει και κρεατίνη και διάφορα άλλα στα οποία καλό είναι να γίνονται κύκλοι κι όχι να χρησιμοποιούνται σε καθημερινή βάση. Δεν είναι μία απλή whey,κάθε άλλο. Επίσης έχει αρκετά υψηλή χοληστερόλη (65μγ)

philipposmich
16-03-11, 17:10
Διχως να σχολιαστει το γεγονος πως θελω να παιρνω Muscletech, θα μπορουσε η "καθαρη" της πρωτεινη ISOLATE να γινει η μονιμη; Ασχετως χρηματων κτλ...

beefmeup
16-03-11, 18:40
Διχως να σχολιαστει το γεγονος πως θελω να παιρνω Muscletech, θα μπορουσε η "καθαρη" της πρωτεινη ISOLATE να γινει η μονιμη; Ασχετως χρηματων κτλ...

ναι γιατι οχι?
κ εγω μονο ισολατε περνω αλλα απο αλλες εταιριες..

Adinamos
16-03-11, 19:50
ναι γιατι οχι?
κ εγω μονο ισολατε περνω αλλα απο αλλες εταιριες..

Oπως?

Txc
26-03-11, 02:52
Εγω την χρησημοποιω κανα μηνα, ειμαι στο δευτερο κουτι τωρα...

Αυτο που παρατηρω ειναι οτι στο πρωτο κουτι, ειχα γινει τουμπανο...

Πεταχα στιθος, κοιλοιακος, ειχα πριστει...

Στο δευτερο κουτι που παιρνω τωρα, σαν να ξεφουσκωσα μου φαινεται...

Τι φαση?

Πιστευω οτι οι συνδιασμοι ειναι καλοι, αλλα ισως να μετραει να ειναι της ιδιας εταιρειας...
Αν παιρνεις δλδ πρωτεινη της Muscletech, παρε και κρεατινη της Μuscletech...

Σκεφτομε να παρω καθαρη πρωτεινη χωρις κρεατινη κτλ και κρεατινη εχτρα...

Θελω Ιsolate...

Ειμαι αναμεσα στην Isolate zero carb της VPX ή την Ιsolate της Muscletech...

Aπο την αλλη σαν pre work out εχω πρωτεινη με νιτρικο της Muscletech, οποτε να παρω και Isolate της Μuscletech μηπως εχω καλυτερο αποτελεσμα?

Δεν ξερω...

tommygunz
26-03-11, 14:17
Εγω την χρησημοποιω κανα μηνα, ειμαι στο δευτερο κουτι τωρα...

Αυτο που παρατηρω ειναι οτι στο πρωτο κουτι, ειχα γινει τουμπανο...

Πεταχα στιθος, κοιλοιακος, ειχα πριστει...

Στο δευτερο κουτι που παιρνω τωρα, σαν να ξεφουσκωσα μου φαινεται...

Τι φαση?

Πιστευω οτι οι συνδιασμοι ειναι καλοι, αλλα ισως να μετραει να ειναι της ιδιας εταιρειας...
Αν παιρνεις δλδ πρωτεινη της Muscletech, παρε και κρεατινη της Μuscletech...

Σκεφτομε να παρω καθαρη πρωτεινη χωρις κρεατινη κτλ και κρεατινη εχτρα...

Θελω Ιsolate...

Ειμαι αναμεσα στην Isolate zero carb της VPX ή την Ιsolate της Muscletech...

Aπο την αλλη σαν pre work out εχω πρωτεινη με νιτρικο της Muscletech, οποτε να παρω και Isolate της Μuscletech μηπως εχω καλυτερο αποτελεσμα?

Δεν ξερω...

Αυτό δεν παίζει. Πολλές εταιρείες το λένε στις διαφημίσεις τους, αλλά καθαρό μάρκετινγκ είναι για να αγοράσεις πιο πολλά προϊόντα από αυτούς και βγάλουν πιο πολλά $$$.
Οπότε και όλα Muscletech να τα πάρεις δε σημαίνει κατ' ανάγκη πως θα έχεις και καλύτερο απότέλεσμα.

Πάρε μια isolate λοιπόν που λες από οποιαδήποτε εταιρεία θες και βάλε και κρεατίνη μονοϋδρική (κοίτα μόνο να είναι creapure, όπως της reflex για παράδειγμα). Η isolate της muscletech καλή φαίνεται αλλά υπερβολικά ακριβή... Αν δεν αποτελεί κριτήριό σου η τιμή τότε καλή επιλογή φαίνεται. Αλλά εγώ θα κινούμουν σε κάτι πιο οικονομικό.

kazabubu
22-06-11, 10:24
Καλημερα και καλως σας βρηκα.
Μετα απο ενα μηνα χρησης nitrotech hardcore 3 φορες την ημερα απο ενα scoup εχω να πω τα παρακατω.
Πολυ καλο προιον με αρκετα καλη δυαλιτοτητα και σχετικα καλη γευση.
Το σημαντικο ειναι οτι κανει δουλεια πραγμα που το βλεπεις πανω στο κορμι σου.
Εχω να παρω συμπληρωματα αρκετα χρονια απο τοτε που σταματησα την γυμναστικη για να σας δωσω να καταλαβετε τοτε που το DIBENCOZIDE ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΝ περιπου αναβολικο!!!!!!! και το vanadyl sulfate κατι αναλογο.
Δεν ειναι τα πρωτα αποτελεσματα επειδη τωρα ξεκινησα την προπονηση γιατι κανω προπονηση 3 μηνες τωρα.
Απλα το πραμα δουλευει απο οτι καταλαβα διοτι η κρεατινη μεσα κανει τα υπολοιπα...(ποση κρεατινη εχει μεσα ενα σκουπ ρε παιδια ο πωλητης ειπε 3 γραμμαρια).????
Ευχαριστω πολυ ολους γιατι μετα απο αρκετα χρονια αρχησα παλι να μαθαινω διαβαζοντας αρκετα πραγματα απο το forum και να ασχολουμε με κατι σημαντικο που αφορα αμεσσα την υγεια μου.
Καλημερα σε ολους.

Madd_Chadd
22-06-11, 18:17
Επαιρνα τη συγκεκριμενη πρωτεινη τους στις αρχες για 6 μηνες ενω μου εκαναν personal training δηλαδη ειχα ανθρωπο εμπειρο καθε μερα σε ολες τις προπονησεις.Η εξελιξη που ειχα τοτε σε σχεση με τις υπολοιπες πρωτεινες που εχω παρει (και εχω να κανω περσοναλ απο τοτε)π.χ syntha 6-whey reflex-myofusion-Tempro Kαι Gold Whey ηταν ελαχιστη.Για την συγκεκριμενη εχω να πω 1 πραμα ΦΟΛΑ!Σκεφτομαι να αγορασω ομως την Nitro-Tech NOP-47 ετσι για να αποδειξω στον εαυτο μου οτι η εταιρια ειναι μηδεν. :green:

ka2sel
30-06-11, 03:34
φοβερη πρωτεινικη φορμουλα....απλα M U S T...

Madd_Chadd
30-06-11, 12:31
φοβερη πρωτεινικη φορμουλα....απλα M U S T...

ΩΩΩχχχχχχ δεν επρεπε να το πεις αυτο,σα να πειραξες την αρκουδα την ωρα του υπνου.:rolf::rolf:

TEFAAtzis
30-06-11, 12:42
φοβερη πρωτεινικη φορμουλα....απλα M U S T...

σε ποιο bodybuildingclub ειπαμε δουλευεις???

Madd_Chadd
30-06-11, 12:48
σε ποιο bodybuildingclub ειπαμε δουλευεις???

Xaxaxaxa!!!!
http://2.bp.blogspot.com/_qqQDnqRoCYo/TR-PoNlcPQI/AAAAAAAAANU/KWQwW8lyXjY/s1600/owned.jpeg

beefmeup
30-06-11, 12:49
ελα νταξ,μην το ξηλωσουμε παιδια..
μεινετε επι του θεματος.

ka2sel
30-06-11, 13:04
ρε παιδια συμφωνω πως η muscletech εχει καταντισει εταιρεια κλοουν οσο αφορα την διαφημιση και το promotion των προιοντων της και μερικα συμπληρωματα της εχουν κατηγορηθει για διαφορα,ομως την εχω σε μεγαλη εκτιμηση...αρκετα προιοντα της σε εμενα δουλεψαν αψογα...ειχα αποτελεσματα που δεν τα περιμενα...ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗ MUSCLETECH ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ FOROUMΙΤΙΚΟ ΑΣΥΛΟ...;)

beefmeup
30-06-11, 13:07
μπα φιλε δες το κετσι για να κανω κ τον δικηγορο του διαβολου.
το 80% των ατομων που την κραζουν δεν εχουν παρει ποτε ουτε ενα προιον απτην εταιρια για να μπορουν να κρινουν.
απλα επαναλαμβανουν οτι ακουν απτους αλλους.

kazabubu
30-06-11, 14:33
μπα φιλε δες το κετσι για να κανω κ τον δικηγορο του διαβολου.
το 80% των ατομων που την κραζουν δεν εχουν παρει ποτε ουτε ενα προιον απτην εταιρια για να μπορουν να κρινουν.
απλα επαναλαμβανουν οτι ακουν απτους αλλους.


Συμφωνω κι εγω με το παραπανω.
Παιδια τα προιοντα τους κανουν δουλεια ΑΛΛΑ ειναι ΑΚΡΙΒΑ και το μεγάλο τους λαθος ειναι που με την υπερβολικη τους διαφημιση αφηνουν πολλα στοματα ανοικτα για να κραζουν και καλα τους κανουν γιατι τα παραλενε παρα πολυ.
ΑΛΛΑ τα συμπληρωβματα τους δουλευουν τουλαχιστον απο οτι βλεπω πανω σε μενα και δεν δουλευω σε κανενα μαγαζι με συμπληρωματα απλα λεω οτι βλεπω.

ka2sel
30-06-11, 15:08
ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΗΝ MUSCLETECH...εχει βγαλει φοβερες φορμουλες...και ξαναλεω πως κρινω το πως εχουν δουλεψει σε εμενα...δεν δουλευουν ολα το ιδιο σε ολους ο καθενας ειναι αλλος οργανισμος και αλλιως επιδρουν πανω του... πιστευω πως ειναι λαθος να κατακρινουμε τοσοοοοοο πολυ καποια συμπληρωματα και να αποοτρεπουμε καποιους να τα δοκιμασουν γιατι που ξερεισ(?) μπορει να τους πιασουν μια χαρα και να δουλεψουν καλα....για αυτο ας κραταμε ισορροπιες σε αυτο το θεμα....τελος ΔΕΝ ΔΟΥΕΥΩ ΣΕ BBCLUB....;);););)

Devil
02-07-11, 05:20
ειναι απο τις πιο γελοιες εταιριες στο χωρο.... beef η αληθεια ειναι οτι εχω δοκιμασει και εγω προιοντα της muscletech....:green:

αλλα δεν μπορω να πω οτι ολα τα προιοντα της ηταν ασχημα.... πχ κατι blend που ειχε 12γρ... τα 6 ηταν υδατανθρακας και τα αλλα 6γρ ηταν 50-60 διαφορετικες ουσιες καταλαβαινεις οτι δεν πανε πουθενα....

τωρα για κανα δυο αλλα προιντα του στυλ anator (νομιζω ετσι λεγετε...)... gakic... και ενα καινουργιο που βγαζει/εβγαλε φαινοντε αρκετα καλα.... αλλα ακριβα...


τωρα για την πρωτεινη.... 75αρα και 5γρ blend για 30 ουσιες.... λυπαμε αλλα ειναι πολλα τα λεφτα.... με τα ιδια λεφτα παιρνω πανω απο 2,5kg απο αλλη πρωτεινη και ισως καλητερης ποιοτητας....

Tasos Green
02-07-11, 06:37
ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΗΝ MUSCLETECH...εχει βγαλει φοβερες φορμουλες...και ξαναλεω πως κρινω το πως εχουν δουλεψει σε εμενα...δεν δουλευουν ολα το ιδιο σε ολους ο καθενας ειναι αλλος οργανισμος και αλλιως επιδρουν πανω του... πιστευω πως ειναι λαθος να κατακρινουμε τοσοοοοοο πολυ καποια συμπληρωματα και να αποοτρεπουμε καποιους να τα δοκιμασουν γιατι που ξερεισ(?) μπορει να τους πιασουν μια χαρα και να δουλεψουν καλα....για αυτο ας κραταμε ισορροπιες σε αυτο το θεμα....τελος ΔΕΝ ΔΟΥΕΥΩ ΣΕ BBCLUB....;);););)

φιλε μου ka2sel χωρις παρεξηγηση... δοκιμασε και κανα αλο συμπληρωμα περα της MUSCLETECH και των θυγατρικων της... ειμαι 100% σιγουρος οτι αμα σε πιανουν τα muscletech ετσι οπως λες με αλλες εταιριες θα γινεις απλα κτηνος!;)

BODYMPAL
02-07-11, 09:42
εγώ αυτό που εχω να πω για τν muscletech και ειδικότερα για τν nitrotech ειναι πως σε εμενα δούλεψε...τν πηρα 2 φορές με κενό ενα χρονο και σίγουρα εκανε δουλεια.Το μονο θεμα που ειχα ειναι οτι τα ούρα μου είχαν κ της 2 φορές μια παράξενη μυρωδιά και το παρατήρησα κ τις 2 φορές .Ηθελα να ρωτήσω κ εσάς όσοι τν έχετε πάρει αν είχατε παρατήρησή κάτι σαν αυτό ????? :unsure::unsure:;);)

sofos
02-07-11, 09:47
εγώ αυτό που εχω να πω για τν muscletech και ειδικότερα για τν nitrotech ειναι πως σε εμενα δούλεψε...τν πηρα 2 φορές με κενό ενα χρονο και σίγουρα εκανε δουλεια.Το μονο θεμα που ειχα ειναι οτι τα ούρα μου είχαν κ της 2 φορές μια παράξενη μυρωδιά και το παρατήρησα κ τις 2 φορές .Ηθελα να ρωτήσω κ εσάς όσοι τν έχετε πάρει αν είχατε παρατήρησή κάτι σαν αυτό ????? :unsure::unsure:;);)

αφου εχει 3γρ ανα δοση κρεατινη πως να μη δουλεψει?:green::P:P

themisdas
02-07-11, 10:32
παιδια εγω πιστευω οτι την κατηγορειτε τοσο σας εχουν πιασει κοτσους στο μαγαζι που τις πουλαει ... ββκλαμπ ... και εμανα με εχουν κοροιδο :green: 9απλα δν ξαναπατησα)
Ομως αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλα τα ολα προιοντα της mucletech ....μην τρελαθουμε τελειως !
παντα φιλικα

ginus
02-07-11, 11:05
το προιον ξερουμε τι ειναι?δλδ αντε...στο πλασαρουν...ξερεις τι ειναι και τι κανει?και εγω απο εκει ξεκινησα και εχω δωσει βαρβατα ποσα για τετοια προιοντα..απλα τοτε δεν ηξερα..πως να μην σου δουλεψει ενα προιον με κρεατινη μεσα?οταν περνεις πρωτεινη ΔΕΝ περιμενεις να σου δουλεψει..γιατι ειναι σαν να λες θα φαω κοτοπουλο και θα ντουμπανιασω...το θεμα ειναι το value for money και εκει δεν μπορει να την συγκρινεις..παρε μια πρωτεινη και κανε ενα κυκλο κρεατινης και εκει θα δεις αποτελεσματα και δεν θα χεις ακουμπησει $$$$$

p.s beef με ξαφνιαζεις..:P

ka2sel
02-07-11, 20:48
εχω δοκιμασει και συμπληρωματα αλλων εταιριων που επισης με επιασαν...αλλα καλυτερα και αλλα λιγοτερο απο την muscletech ...απλα μου φανηκε περιεργο που η πλειοψηφια την κατακρινει....για αυτο ισως μπορει μεσα απο τα ποστ μου να φαινομαι κολημενος με την muscletech...δεν ισχυει ομως...;)

pan0z
02-07-11, 20:56
Δεν μπορω να καταλαβω οταν λετε πηρα πρωτεινη και με "επιασε" μα την παναγια δεν μπορω να το καταλαβω......Πηρατε πρωτεινη δηλαδη και τι εγινε?Φουσκωσατε?Κανατε 50 ποντους χερι?Τι?!Eιναι σαν να μου λετε αλλαξα μαρκα κοτοπουλο και ξαφνικα ειδα διαφορα.Σοβαρευτειτε λιγο ρε παιδια καλα λεει το αβαταρ του devil placebo will do whatever u want it to do!

Tasos Green
02-07-11, 20:56
εχω δοκιμασει και συμπληρωματα αλλων εταιριων που επισης με επιασαν...αλλα καλυτερα και αλλα λιγοτερο απο την muscletech ...απλα μου φανηκε περιεργο που η πλειοψηφια την κατακρινει....για αυτο ισως μπορει μεσα απο τα ποστ μου να φαινομαι κολημενος με την muscletech...δεν ισχυει ομως...;)

εγω αυτο που κατακρινω δεν ειναι οτι ειναι τα συμπληρωματα της ειναι μουφα αλα η τιμες της σε σχεση με την ποιοτητα.. σε αυτην την εταιρια το 30% της τιμης που πληρωνεις ειναι το μαρκετινκ! η nitro για παραδειγμα ειναι φορμουλα δεν ειναι καθαρη πρωτεινη και δεν ξερω κατα ποσο καλη ειναι η ποιοτητα της... και για το 1.5 κιλο που ειναι μου φαινοντε πολλα τα λεφτα.

παρε με 20ευρο μια μονουδρικη micronized παρε και με 30 ενα κιλο isolate να ξερεις τουλαχιστον στο περιπου τι σου γινετε...

(το celltech και το gakic τα εχω χρησημοποιησει κατ επαναληψη εκαναν δουλεια αλλα και παλι ειναι πολλα τα λεφτα! τουλαχιστον για το gakic)

ka2sel
02-07-11, 21:08
εγω αυτο που κατακρινω δεν ειναι οτι ειναι τα συμπληρωματα της ειναι μουφα αλα η τιμες της σε σχεση με την ποιοτητα.. σε αυτην την εταιρια το 30% της τιμης που πληρωνεις ειναι το μαρκετινκ! η nitro για παραδειγμα ειναι φορμουλα δεν ειναι καθαρη πρωτεινη και δεν ξερω κατα ποσο καλη ειναι η ποιοτητα της... και για το 1.5 κιλο που ειναι μου φαινοντε πολλα τα λεφτα.

παρε με 20ευρο μια μονουδρικη micronized παρε και με 30 ενα κιλο isolate να ξερεις τουλαχιστον στο περιπου τι σου γινετε...

(το celltech και το gakic τα εχω χρησημοποιησει κατ επαναληψη εκαναν δουλεια αλλα και παλι ειναι πολλα τα λεφτα! τουλαχιστον για το gakic)
δεν αντιλεγω..τα λεφτα ειναι πολλα...σαν συμπληρωματα ομως ειναι νορμαλ ομως δεν υστερουνται σε κατι σε συγκριση με κατι αλλα...

ka2sel
02-07-11, 21:14
Δεν μπορω να καταλαβω οταν λετε πηρα πρωτεινη και με "επιασε" μα την παναγια δεν μπορω να το καταλαβω......Πηρατε πρωτεινη δηλαδη και τι εγινε?Φουσκωσατε?Κανατε 50 ποντους χερι?Τι?!Eιναι σαν να μου λετε αλλαξα μαρκα κοτοπουλο και ξαφνικα ειδα διαφορα.Σοβαρευτειτε λιγο ρε παιδια καλα λεει το αβαταρ του devil placebo will do whatever u want it to do!

οταν εγραψα παραπανω με επιασαν αναφερομουν γενικα σε συμπληρωματα της εταιριας...φιλε pan0z ολες οι πρωτεινες εχουν τις ιδιαιτεροτητες τους ....δεν υφισταται το με επιασε αυτη η πρωτεινη...αλλα αλλες σε βοηθουν περισσοτερο απο καποιες αλλες..;););)

TEFAAtzis
02-07-11, 21:28
οταν εγραψα παραπανω με επιασαν αναφερομουν γενικα σε συμπληρωματα της εταιριας...φιλε pan0z ολες οι πρωτεινες εχουν τις ιδιαιτεροτητες τους ....δεν υφισταται το με επιασε αυτη η πρωτεινη...αλλα αλλες σε βοηθουν περισσοτερο απο καποιες αλλες..;););)

oτι να ειναι!!!

Devil
02-07-11, 21:35
oτι να ειναι!!!

κακε...αμεσως να του την πεις.... ε???:green::green::green:

δεν σε βοηθανε να αδειασεις το πορτοφολι σου πιο γρηγορα???? ε?????:green::turtle::turtle::turtle::turtle:

Tasos Green
02-07-11, 21:48
κακε...αμεσως να του την πεις.... ε???:green::green::green:

δεν σε βοηθανε να αδειασεις το πορτοφολι σου πιο γρηγορα???? ε?????:green::turtle::turtle::turtle::turtle:

πως ειπαμε οτι σε λενε? <<<< DEVIL?

TEFAAtzis
02-07-11, 21:54
κακε...αμεσως να του την πεις.... ε???:green::green::green:

δεν σε βοηθανε να αδειασεις το πορτοφολι σου πιο γρηγορα???? ε?????:green::turtle::turtle::turtle::turtle:

με αυτα που ακουω ρε σι Μητσο θα καραφλιασω χωρις φαρμακο:P

Madd_Chadd
02-07-11, 22:31
Βασικα αφου τον πιανει ας το δεχτουμε.Απλα αυτο δε θα επηρεασει τη γνωμη μας οσο αφορα την αγορα του προιοντος γιατι ειμαστε ωριμοι αντρες.

http://rlv.zcache.com/friends_dont_let_friends_use_muscletech_tshirt-p235109615845333837t5tr_400.jpg

Stamer
02-07-11, 22:34
μπα φιλε δες το κετσι για να κανω κ τον δικηγορο του διαβολου.
το 80% των ατομων που την κραζουν δεν εχουν παρει ποτε ουτε ενα προιον απτην εταιρια για να μπορουν να κρινουν.
απλα επαναλαμβανουν οτι ακουν απτους αλλους.

πολυ σωστος +1:thumbup::thumbup:

BODYMPAL
03-07-11, 11:53
είχα διαβαση μέσα στο φόρουμ για κατι χημικούς ελέγχουσα που είχανε κάνει σε κάποια συμπληρώματα μεσα ηταν κ η nitrotech κ ειχαν γράψει πως ειχε διάφορες απαγορευμένες ουσίες μέσα (προορμονες αν δεν κάνω λάθος ):unsure: οποτε για αυτο ίσως σε κάποιους να φάνηκε καλό προϊών οπως κ σε εμένα....;);););)
πάντως λογο τιμης και αυτων που ειχα διαβαση τοτε δεν παίζει να τν ξαναπαρω.:P:P:P

ka2sel
03-07-11, 22:32
oτι να ειναι!!!

αναφερομενος στη πρωτεινη δεν εννοω την πρωτεινη ως ενα μεγαλο και συνθετο βιομοριο αποτελουμενη απο αμινοξεα φιλε ΤΕΦΑΑtzis αλλα ως συμπληρωμα...πρωτεινικα συμπληρωματα οπως βεβαια ξερεις υπαρχουν παμπολλα ...οταν λεω πως αλλες πρωτεινες σε βοηθουν περισσοτερο απο καποιες αλλες εννοω πως καθε πρωτεινικο συμπληρωμα εχει τις ιδιαιτεροτητες του και μπορει να σου παρεχει διαφορετικα συστατικα....για π.χ. η πρωτεινη αυτου του topic οπως σιγουρα ξερεις δεν σου δινει καθαρα πρωτεινη αλλα και κρεατινη,γλουταμινη κτλ...

kazabubu
03-07-11, 23:04
Γιατι δεν μενουμε στο προφανες τι δηλαδη η συγκεκριμενη nitrotech δεν ειναι πρωτεινη καθαρη αλλα ΦΟΡΜΟΥΛΑ και να την αηιολογησουμε ολοι σαν φορμπυλα και οχι σαν καθαρη γιατι ΔΕΝ ειναι καθαρη.
Αρα λοιπον πιστευω θα ητανε καλυτερα να δεχτουμε τα αποτελεσματα που σιγουρα δινει μια τετοια φορμουλα και αφησουμε το ορο ΚΑΘΑΡΗ στην ακρη γιατι Δεν ειναι ΚΑΘΑΡΗ.

sofos
04-07-11, 00:05
αναφερομενος στη πρωτεινη δεν εννοω την πρωτεινη ως ενα μεγαλο και συνθετο βιομοριο αποτελουμενη απο αμινοξεα φιλε ΤΕΦΑΑtzis αλλα ως συμπληρωμα...πρωτεινικα συμπληρωματα οπως βεβαια ξερεις υπαρχουν παμπολλα ...οταν λεω πως αλλες πρωτεινες σε βοηθουν περισσοτερο απο καποιες αλλες εννοω πως καθε πρωτεινικο συμπληρωμα εχει τις ιδιαιτεροτητες του και μπορει να σου παρεχει διαφορετικα συστατικα....για π.χ. η πρωτεινη αυτου του topic οπως σιγουρα ξερεις δεν σου δινει καθαρα πρωτεινη αλλα και κρεατινη,γλουταμινη κτλ...

ναι σου δινει ολα αυτα σε 0,1mg το καθενα κ ειναι κ blend το οποιο γραφει Nitro-Tech® Hardcore Pro Series Proprietary Blend (Featuring Micro-Diffuse™ Technology) 5,022mg
τα οποια 3.000mg ειναι κρεατινη....οποτε σκεψου τα υπολοιπα ποσο λιγο τα χει.....

Giwrgos888
27-08-11, 22:25
Γεια και χαρά σε όλους. Είμαι ο Γιώργος.

Διάβασα το θέμα όλο από την αρχή, και όπως καταλαβαίνετε για να γράφω εδώ, αγόρασα κι εγώ την συγκεκριμένη πρωτείνη.

Την Nitro-tech hardcore pro series την πήρα καθαρά από τύχη, είδα το κατάστημα στην περιοχή μου με τα συμπληρώματα, μπήκα μέσα να ρωτήσω, ο πωλητής μου την πρότεινε και την αγόρασα (2,2 kg-> 55 eyro).

Βέβαια μου την έδωσε για καθαρή πρωτείνη και χωρίς κρεατίνη, αλλά μου ανέφερε ότι θα δω πρήξιμο στους μύες μου.

Διαβάζοντας όμως εκ των υστέρων όσα έχουν γραφτεί εδώ μέσα για τη συγκεκριμένη, νοιώθω λίγο απογοητευμένος, αλλά δε βαριέσαι? Θα τη δοκιμάσω και θα διαπιστώσω ιδίοις όμμασι περί τίνος πρόκειται. Περισσότερο από 1 μήνα δε θα κρατήσει...

Εξάλλου και λιγο κρεατίνη να έχει, δε νομίζω να με στείλει στο νοσοκομείο... Αν και δε θα το προτιμούσα, αλλά αφού μου έλαχε θα το υποστώ, αλλά δε θα την ξαναπάρω.

Μέχρι σήμερα έχω καταναλώσει 2 ντενεκέδες myofusion, αλλά επειδή ειμαι καινούριος στο χώρο των γυμναστηρίων (μόνο 6 μήνες μέχρι τώρα αλλά συνεχίζω ακάθεκτος και αποφασισμένος να βελτιώσω το επίπεδο του σωματος μου) δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη για το πια θα ήταν μια καλή απόδοση της προτείνης.

Από Δευτέρα θα ξεκινήσω τη Nitro-tech, με 3 σκουπ τη μέρα (πρωί, μετά την προπόνηση, και το βράδυ) με πειθαρχημένο πρόγραμμα διατροφής και θα σας πώ αποτελέσματα.

Πάντως όταν ανέφερα στον πωλητή ότι έπαιρνα την myofusion, μου είπε αμέσως ένα κατηγορηματικό ΟΧΙ γιατί λέει τάχα έχει γάλα μέσα:unsure::unsure: και το αμέσως επόμενο με ρώτησε την τιμή της. Δε ξερω αν μπορει να βγει κάποιο συμπέρασμα...

beefmeup
28-08-11, 13:51
φιλε μαλακιες σου ειπε για την myofusion..την τιμη της ομως σε ρωτησε για να παει να την παρει ο ιδιος:P
οπως κ να χει δεν εχασες κ τπτ που πηρες αυτην,ετσι κ αλλιως ολες πανω κατω το ιδιο πραγμα ειναι.
η διαφορα με την nitrotech,κ τις αλλες ειναι οτι πληρωνεις πολλα κ περνεις λιγοτερα αποτι με μια αλλη σκονη.
οποτε μην πολυχαλιεσαι,ετσι κ αλλιως μαλλον δεν θα την ξαναπαρεις..:green:
η κρεατινη που εχει μεσα δεν θα σου κανει τπτ για απλα,περιεχεται σε δοσεις για ποντικια..:turtle:

MACFIT
14-02-12, 10:45
καλημερα ειμαι νεος εδω συγχωρατε με αν κατι δεν ειναι σωστο!
εχω μια ερωτηση να σας κανω παραγγειλαμε με κατι φιλους απο ιντερνετ κατι συμπληρωματα εμενα μου πηραν την εν λογω πρωτεινη και καλα....γιατι απο οτι καταλαβα δεν ειναι ισο οπως τους ειχα πει.Το θεμα ειναι οτι στο κουτι που μου εφεραν λειπει η μεβρανη που κλεινει το κουτι!το χαρτι αυτο που ειναι μετ το καπακι!οσος πρωτεινες εχω παρει ολες ειχαν χαρτι ξερει κανεις αν η εταιρια δεν βαζει η τι εχει συμβει?
Ευχαριστω

beefmeup
14-02-12, 13:25
αν ηταν εντελως αποσφραγισμενη κ ελειπε κ η ζελατινα γυρω απο το καπακι εχεις θεμα.
αν υπηρχε ζελατινα,αλλα ελειπε το χαρτι μονο κατω απο το καπακι τσεκαρε μια το καπακι(κατω μερος) γιατι καμια φορα τα χαρτια αυτα κολανε πανω του με αποτελεσμα να δειχνει σαν να μην υπαρχουν καθολου..

MACFIT
14-02-12, 15:53
αν ηταν εντελως αποσφραγισμενη κ ελειπε κ η ζελατινα γυρω απο το καπακι εχεις θεμα.
αν υπηρχε ζελατινα,αλλα ελειπε το χαρτι μονο κατω απο το καπακι τσεκαρε μια το καπακι(κατω μερος) γιατι καμια φορα τα χαρτια αυτα κολανε πανω του με αποτελεσμα να δειχνει σαν να μην υπαρχουν καθολου..
ζελατινα στο καπακι εχει χαρτακι δεν εχει θα τσεκαρο ομως αυτο που λες!παντος εχω πιει κουτες πρωτεινη ολες ειχαν χαρτι
thanx

Dimitrios
14-02-12, 16:43
ζελατινα στο καπακι εχει χαρτακι δεν εχει θα τσεκαρο ομως αυτο που λες!παντος εχω πιει κουτες πρωτεινη ολες ειχαν χαρτι
thanx

Aμα είναι κλειστή με ζελατίνα απέξω είσαι εντάξει. Απλά την επόμενη φορά να είσαι μπροστά όταν θα σου παραγγείλουν για να μην σε ρίξουν.;)

MACFIT
14-02-12, 19:27
Aμα είναι κλειστή με ζελατίνα απέξω είσαι εντάξει. Απλά την επόμενη φορά να είσαι μπροστά όταν θα σου παραγγείλουν για να μην σε ρίξουν.;)

ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΗΤΑΝ!ΠΑΝΤΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ****** ΜΕΝΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ***** ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!

Mcstefan7
14-02-12, 19:41
ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΗΤΑΝ!ΠΑΝΤΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΝΩ *******ΜΕΝΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ******* ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!

Απαγορεύονται οι πωλήσεις συμπληρωμάτων στο φ'ορουμ...8α φάς Μπαν!

MACFIT
14-02-12, 22:23
sorry
μπαν δεν ξερω αν θα φαω παντος την πρωτεινη θα την φαω απ οτι φαινεται!

beefmeup
14-02-12, 22:29
καλα φιλε μπαν δε θα φας,αλλα δεν πουλαμε ανοιχτες συσκευασιες συμπληρωματων απο το φορουμ,κ δεν αναγραφουμε κ τιμες που αγορασαμε.

MACFIT
14-02-12, 22:37
καλα φιλε μπαν δε θα φας,αλλα δεν πουλαμε ανοιχτες συσκευασιες συμπληρωματων απο το φορουμ,κ δεν αναγραφουμε κ τιμες που αγορασαμε.
σορυ και παλι σημερα εκανα εγγραφη αλλα για τις τιμες δεν το καταλαβαινω.τελος παντων δεν το συνεχιζω γιατι χαλαμε το θεμα ευχαριστω για τις πληροφοριες!

BEN11
22-02-12, 14:54
Γεια σας, γυμναζομαι περιπου 2 χρονια και πριν 2 μηνες την αγορασα και εγω, ειναι η πρωτη μου πρωτεινη και δεν ξερω οι αλλες πως ειναι, μια χαρα γευση εχει, καλα διαλυεται στο νερο, τωρα για πρηξιματα και τετοια δεν ξερω, εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι τον τελευταιο μηνα που την χρησιποποιο ειδα πιο πολλες τριχες στο κεφαλι μου, θα μου πειτε οτι ειναι ιδεα μου οχι δεν ειναι (ολοι αυτο μου λενε μεχρι και ο κομμωτης μου νομιζει οτι καναν δουλεια τα σαμπουαν που μου δωσε και εχω να τα χρησιμοποιησω 6 μηνες) τωρα πηρα αλλη.

Adinamos
22-02-12, 15:26
Γεια σας, γυμναζομαι περιπου 2 χρονια και πριν 2 μηνες την αγορασα και εγω, ειναι η πρωτη μου πρωτεινη και δεν ξερω οι αλλες πως ειναι, μια χαρα γευση εχει, καλα διαλυεται στο νερο, τωρα για πρηξιματα και τετοια δεν ξερω, εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι οτι τον τελευταιο μηνα που την χρησιποποιο ειδα πιο πολλες τριχες στο κεφαλι μου, θα μου πειτε οτι ειναι ιδεα μου οχι δεν ειναι (ολοι αυτο μου λενε μεχρι και ο κομμωτης μου νομιζει οτι καναν δουλεια τα σαμπουαν που μου δωσε και εχω να τα χρησιμοποιησω 6 μηνες) τωρα πηρα αλλη.

Πολυ ενδιαφερον... Ακομα και για μη αθλητες... :green::green::green:

Mcstefan7
22-02-12, 23:02
Δεν νομίζω να έχει σχέση η κρεατίνη με αυτο..Μάλλον θα κανες κάποια θεραπεία και άρχισαν απλα τώρα να βγαίνουν

BEN11
23-02-12, 19:44
θεραπεια εκανα τον απριλιο του 2011 και δεν ειδα αποτελεσματα να εμφανιστηκαν μετα απο 7 μηνες δεν ξερω θα φανει.

ΦΩΤΗΣ83
07-03-12, 14:18
ναι σου δινει ολα αυτα σε 0,1mg το καθενα κ ειναι κ blend το οποιο γραφει Nitro-Tech® Hardcore Pro Series Proprietary Blend (Featuring Micro-Diffuse™ Technology) 5,022mg
τα οποια 3.000mg ειναι κρεατινη....οποτε σκεψου τα υπολοιπα ποσο λιγο τα χει.....

ναι οντως πολυ χαλια κατώ .. εξαλου την κρεατινη την περμουμε και Ξεχωριστά για καλυτέρα ...... παντως που την εχω Δοκιμάσει έχει πολύ καλή γεύση κύριος η μπανάνα...

murder
17-03-12, 21:30
Χαιρετε και παλι...λιγο αργοπορημενα...τελειωσα και εγω με την nitrotech..η γνωμη μου...μου προσφερε καποια μικροφουσκωματακια ελαχιστα....σε γευση αρκετα καλη και σε διαλυτοτητα μετρια...το θεμα ομως που απασχολει ειναι το ποσο ακριβης ειναι οσα αναγραφει το συμπληρωμα..δεν θα παω για χημικη αναλυση αλλα θα παω για εξετασεις για τυχον ενδεχομενο του οτι περιεχει ανδρο...παντως εχω να πω πως μεγαλη ντροπη νιωθω και ο ιδιος που δεν ψαχτηκα καλυτερα....διοτι ο ΕΟΦ αναφερει πως περιεχει 2 γραμμαρια κρεατινη η καθε δοση και ημερισιως 3 ειανι το οριο του οργανισμου...το συμπληρωμα λεει πως περιεχει 1 γραμμαριο κρεατινη η καθε δοση...οι πωλητες λενε πως ο οργανισμος αντεχει μεχρι 6 γραμμαρια οι γυμναστες μεχρι 5 το πολυ...ο καθενας σε βασικα στοιχια λεει διαφορετικες αποψεις σε πραγματα τα οποια επρεπε να εχουμε κατασταλαξει.....πανω στ συπμληρωμα αλλα λεει το συμπληρωμα αλλα ο ΕΟΦ...αν ειανι δυνατον...και αν οντως υπαρχει διαφορα απο οσα γραφει και υπαρχει λαδωμα στον ΕΟΦ οι αλλες που δεν εχουν εγκριση τι θα συμβενει εκει?αναρωτιεμαι αν οντως αξιζει τελικα να περνεις ενα οποιοδηποτε συμπληρωμα και να μην αρκεισαι στη διατροφη...με μονη λυση διατροφη γυμναστικη ξεκουραση...εχω προβληματιστει και θα ηθελα αν οντως διαβαστει αυτο εδω να δωθουν καποιες αποψεις...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:toast:
ωραιοσ φιλε μου...ευχαριστουμε....εννοειται πωσ ο καθενασ λεει τα δικα του..παντα θα διχαζονται οι αποψεις και να 3ερεισ σε καθε οργανισμο το καθε συμπληρωμα λειτουργει διαφορετικα...για αυτο ακουγονται και διαφορετικεσ αποψεις.συμφωνω απολυτα διατροφη υπνος γυμναστικι το κλτερο :toast:

Κουγιος
26-06-12, 10:54
Καλησπερα και απο εμενα,επερνα πριν αρκετα χρονια οταν ημουνα 21 χρονων την Nitrotech σε συνδιασμο με τα Hydroxycut οταν ασχολιομουνα με το γυμναστηριο το 2001 μεχρι το 2004 πριν τα παρατησω..ειχα παρει 2 κουτια μαζι παντα με τους λυποδιαλυτες..και ειχα δει τρομερη διαφορα..με σουπερ διατροφη κλπ μεσα σε 4 μηνες..ειχα αφησει ενα κενο περιπου 2 μηνες για κα8αρισμο του οργανισμου (ετσι με ειχε συμβουλεψει ο γυμναστης στο γυμναστηριο που πηγαινα..και την ξαναρχισα παλι με τους λυποδιαλυτες..αλα αυτην την φορα δεν εκανα την αυστηρα καλη διατροφη..εκανα και μερικες τσαλιμιες:P αλλα μετα απο μερικες βδομαδες..μου δημιουργηθηκανε καποιοι εντονοι πονοι στο στομαχι με με διπλωσανε που λεμε..και ειχα κανει εισαγωγη στο νοσοκομειο με τις τρανσαμινασες στο συκωτι να εχουνε παει στον θεο.. 1000+ και αν θυμαμαι καλα οι λογικες τιμες ειναι περιπου στα 80-100-+ (δεν θυμαμαι αρκιβως)..και ο γιατρος με ειχε ρωτησει αν παιρνω τπτ αναβολικο κλπ και του ειχα πει τι παιρνω και μου ελεγε κοψτες αυτες τις βλακειες θα σε σκοτωσουνε κλπ( κλασικα οτι λενε ολοι οι γιατροι)Απλα αναρωτιομουνα τοτε αν αυτο το ειχα παθει ητανε λογω της κακης διατροφης που ειχα κανει στον 2 κυκλο η απλα μετα απο καποιο καιρο με πειραξε εμενα στον δικο μου οργανισμο.Αυτην ειναι η εμπειρια μου με την Nitrotech,τωρα που ξαναρχισα παλι γυμναστηριο και σκεφτομαι να παρω πρωτεινη αλλα ειμαι αναμεσα στην Gold Standard της ON και στην Instant Whey της Reflex.Το σκεφτομαι ακομα ποια θα επιλεξω!

NASSER
26-06-12, 11:06
Κουγιος σίγουρα η πρωτεΐνη δεν έφταιγε. Μάλλον από πριν είχες κακή διατροφή και σου εκδηλώθηκε μετά που αύξησες τις θερμίδες σου προσθέτοντας τα συμπληρώματα.

Devil
26-06-12, 11:36
αν επαιρνες το παλιο hydroxycut hardcore μπορει και να εφταιγε αυτο..... υπηρξε παλια μια παρτιδα, πριν αποσηρθει βεβαια, οπου ειχε δημιουργησει σε καποιους τετοια θεματα με το συκωτι.... οχι βεβαια σε ολους....

για την πρωτεινη δεν νομιζω..... την ειχα χρησιμοποιησει και εγω.... αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειχα κανει εξετασεις και εξετασεις τοτε ενω την επαιρνα και ηταν ολα κομπλε....

Κουγιος
26-06-12, 11:38
Ναι Nasser και εγω σε αυτο εκλεινα περισσοτερο..οτι η κακη διατροφη του 2ου κυκλου μου εκανε την ζημια:(

Κουγιος
26-06-12, 11:39
αν επαιρνες το παλιο hydroxycut hardcore μπορει και να εφταιγε αυτο..... υπηρξε παλια μια παρτιδα, πριν αποσηρθει βεβαια, οπου ειχε δημιουργησει σε καποιους τετοια θεματα με το συκωτι.... οχι βεβαια σε ολους....

για την πρωτεινη δεν νομιζω..... την ειχα χρησιμοποιησει και εγω.... αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειχα κανει εξετασεις και εξετασεις τοτε ενω την επαιρνα και ηταν ολα κομπλε....

Ισως Devil,και αυτο που λες και η κακη διατροφη μου με ειχανε γονατισει!

panakos
13-07-12, 16:52
παιδες μου ξεμεινε αυτη η πρωτεινη...και επειδη τελειωσαν και οι αλλες ξεφτομαι να την βαλω στην γραμμωση!
δεν ειναι και τοσο καλη επιλογη?
εννοω σε θεμα θολουρας κτλ...
δεν εχει πολλους υδατανθρακες οποτε δεν νομιζω:unsure:

καμια γνωμη?

liveris
13-07-12, 19:29
πιτα στο αλατι κ τη ζαχαρη ειναι κ σε ποσα αλλα που δεν γραφει...αν θελεις να πρηστεις παρτην

panakos
13-07-12, 19:40
3 γρ ζαχαρη εχει αδερφε και 70 μγ αλατι!πολλα ειναι?:unsure:

liveris
13-07-12, 19:59
φιλε μου εγω μιλαω για αυτα που δεν γραφει...εκτος αν νομιζεις πως οι εταιρειες γραφουν ακριβως τα συστατικα που εχουν..πολυ λιγες ειναι ακριβεστατες..

panakos
13-07-12, 20:10
ααα οκ αλλο αυτο...:green:
τι να κανω αφου την εχω θα την καταπιω και ο θεος βοηθος...:spank:

liveris
13-07-12, 20:16
καταπιε την απλα για γραμμωση καλυτερα παρε καμια 100αρα

panakos
31-08-12, 17:49
παιδια εχετε παρατηρησει και εσεις οτι η νιτροτεκ θελει πολυ χτυπημα για να διαλυθει??:unsure:
εμενα θελει κανα λεπτο χτυπημα....:(
πρωτη φορα ετσι...οσες πρψτεινες εχω χρησιμοποιησει μια χαρα ηταν διαλυοταν....

meniou
21-09-12, 11:41
Παίδες...είμαι ανάμεσα σε 2...Η μία προφανώς είναι αυτή....το μόνο που δν ξέρω είναι αν είχε κανείς θέμα με στομάχι...αέρια κ λοιπά...γιατί πριν 4 μέρες πήρα syngex και μου έχει αλλάξει τα πετρέλαια....εμένα κ στους γύρω....! Και δουλεύω και σε λογιστικό που έιναι κλειστός χώρος....!!! :P
Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι για την nitro-tech...?
Η δεύτερη είναι της ON η Gold Standard....Άμα ξέρετε κάτι και για αυτής θα το εκτιμούσα......

Εννοείται οτι διατροφή προσέχω οπότε το θέμα στομαχιού δυστυχώς έχει να κάνει με τις πρωτεινες...Λακτόζη ίσως....δεν έχω ιδέα.....

panakos
21-09-12, 12:15
οπτιμουμ με κλειστα ματια!!:thumbup:

kwstas25
12-12-12, 23:52
ρρ παιδες εχω αυτιν τιν προτειν κ οταν τιν πινω μ καθετε στο λεμο δν ξερω τι πεζει κ ρεψιμο για 3 ωρες οτι νανε

beefmeup
13-12-12, 11:55
ε,δεν ειναι τπτ..απλα εσενα για καποιο λογο σου πεφτει βαρια..
αν σε χαλαει πηγαινε αλλου την επομενη φορα που θα επιλεξεις σκονη..

G.Badoo
02-12-13, 00:50
την εχω παρει μια φορα σε γευση σοκολατα..την επερνα με το πρωινο μου γιατι μετα την προπονηση ειχα την cell tech..απο γευση αρκετα καλη και διαλυτοτητα 9/10...