PDA

Επιστροφή στο Forum : Plasmajet (Gaspari Nutrition)



Maxwell Wolfen
18-12-09, 23:17
http://www.fitmall.gr/image/cache/1G-00690-X500-500x500.jpg

Θρεπτική αξία: Σύνθεση ανά καρτέλα (blister card)

Δοσολογία:
1 blister card (10 κάψουλες) 60 λεπτά πριν την προπόνηση με νερό ή χυμό, μόνο τις μέρες
σκληρής προπόνησης και μην υπερβείς τις 4 δόσεις ανά εβδομάδα

Συσκευασία:
16 blister cards που κάθε μια περιέχει 10 κάψουλες http://www.eilid.com.gr/webBuilder/accounts/139/138/216/pictures/01-128-002__.gif

Χαιρετω!

Εχει κανεις απο εσας δοκιμασει αυτο το προιον?
Καποιο νιτρικο ειναι αλλα οχι σαν τα κλασσικα με καφεινη και κρεατινη

Ξερει κανεις περισσοτερα??Ολες οι αποψεις δεκτες

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Machiavelli
18-12-09, 23:33
Το καλύτερο, αλλά αρκετά ακριβό και αρκετά λίγο σε ποσότητα.
Τώρα παρατήρησα ότι έχει γλυκερόλη που έλεγε ο sctp σε άλλο θέμα ότι βοηθάει πολύ, λέτε να την κάνει τελικά η γλυκερόλη τη δουλειά;

manos_
19-12-09, 00:22
simply the best που λεει και το κομματι.Θα σε βοηθησει πολυ.Δεν ειναι λιγο σε ποσοτητα ενα μηνα σε βγαζει και μην κανει κανεις το λαθος και το παρει δυο μερες σερι παντα με μια μερα κενο και 4 καρτελες την βδομαδα.

Maxwell Wolfen
19-12-09, 00:34
βεβαια μιας και δεν εχω ξαναπαρει τι δοσολογια να παρω???

10 καψυουλες μου φαινεται πολυ..τουλαχιστον για τα κιλα μ
μηπως να παρω 5 καψουλες??

manos_
19-12-09, 00:36
βεβαια μιας και δεν εχω ξαναπαρει τι δοσολογια να παρω???

10 καψυουλες μου φαινεται πολυ..τουλαχιστον για τα κιλα μ
μηπως να παρω 5 καψουλες??

Αυτο δεν το ξερω.Ε θα σου ελεγε παρε λιγοτερες αν ειναι λογικα και εσυ 10 πρεπει να παρεις.Και δεν θελει 60 λεπτα που λεει αυτος δυο ωρες θελει για να σε πιασει φουλ.

Maxwell Wolfen
19-12-09, 00:43
πωωωω 2 ωρες πριν???? τοσο πολυ?? αν ειναι ετσι οκ

πειραζει αν εχω φαει πριν? δλδ εφαγα στις 2.30 και στις 6 θα παω γυμναστηριο.αν παρω τα χαπακια κατα τις 4 θα ναι οκ ε?

Georges
19-12-09, 01:56
Το 'χω πάρει και γω αλλά δεν το έχω αρχίσει ακόμη. Ξεκίνα με τη μισή δόση τις 2 πρώτες φορές, έτσι ώστε να το συνηθίσει ο οργανισμός σου. Όσο για το φαί δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα

foko
19-12-09, 02:53
mano γιατι οχι δυο μερες σερι???? Τι παιζει????
κ πολλυ βιταμινη C , δεν πιστευω να "φωσφωριζουμαι" οπως με τις multimax

manos_
19-12-09, 03:30
πωωωω 2 ωρες πριν???? τοσο πολυ?? αν ειναι ετσι οκ

πειραζει αν εχω φαει πριν? δλδ εφαγα στις 2.30 και στις 6 θα παω γυμναστηριο.αν παρω τα χαπακια κατα τις 4 θα ναι οκ ε?

2 ωρες μετα το φαγητο θα παιρνεις οτι συμπληρωμα ειναι να παρεις καπου εκει αρχιζει να αδειαζει το στομαχι αναλογα και τι εφαγες αλλοιως χανει την αποδοτικοτητα του το συμπληρωμα οταν απαιτει αδειο στομαχι.Παρτα 4 και 30 στην μιαμιση ωρα θα σε εχει πιασει αρκετα, θα σε πιασει μεσα στην προπονηση.

manos_
19-12-09, 03:31
mano γιατι οχι δυο μερες σερι???? Τι παιζει????
κ πολλυ βιταμινη C , δεν πιστευω να "φωσφωριζουμαι" οπως με τις multimax

Γιατι ειναι πολυ δυνατο.

Machiavelli
19-12-09, 08:51
manos_ εσύ πως το έπαιρνες; Πόσο πριν την προπόνηση και πόσο μετά το φαΐ; Εγώ κλασσικά 2ώρο μετά το φαΐ και σε 1 ώρα προπόνηση και έβγαινε πολύ καλά (πάντα έκανα 21 όταν έπαιρνα plasmajet). Και πόσα κιλά είσαι αν επιτρέπεται; Σε πάει μήνα αλλά με τις μισές μέρες λήψης, που δε γίνεται παραπάνω έτσι κι αλλιώς, αλλά λέμε. Μετά τα Χριστούγεννα αν μαζέψω λεφτά και δε τα φάω, θα το χτυπήσω πάλι.

Maxwell Wolfen είπαμε, πρώτα άλλο νιτρικό και μετά plasmajet, να καταλάβεις τι παίζει με τα νιτρικά. Πιστεύω πάντως πως στα κιλά σου δε σε συμφέρει να πάρεις plasmajet γενικά.

Maxwell Wolfen
19-12-09, 14:02
μηπως για το δικο μ επιπεδο θελει καμια κρεατινη και αυτη μελλοντικα και οχι νιτρικο?

PAPA_JOHN
19-12-09, 17:15
εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα πρωι βραδυ πρπονιση πολυ καλο...

manos_
19-12-09, 20:42
manos_ εσύ πως το έπαιρνες; Πόσο πριν την προπόνηση και πόσο μετά το φαΐ; Εγώ κλασσικά 2ώρο μετά το φαΐ και σε 1 ώρα προπόνηση και έβγαινε πολύ καλά (πάντα έκανα 21 όταν έπαιρνα plasmajet). Και πόσα κιλά είσαι αν επιτρέπεται; Σε πάει μήνα αλλά με τις μισές μέρες λήψης, που δε γίνεται παραπάνω έτσι κι αλλιώς, αλλά λέμε. Μετά τα Χριστούγεννα αν μαζέψω λεφτά και δε τα φάω, θα το χτυπήσω πάλι.

Maxwell Wolfen είπαμε, πρώτα άλλο νιτρικό και μετά plasmajet, να καταλάβεις τι παίζει με τα νιτρικά. Πιστεύω πάντως πως στα κιλά σου δε σε συμφέρει να πάρεις plasmajet γενικά.


Το επαιρνα 2 ωρες μετα το φαγητο δυο ωρες πριν την προπονηση,το αφηνα 45 λεπτα να αποροφηθει και μετα χτυπαγα ελα ελαφρυ γευμα 1 ωρα πριν την προπονηση.Οταν το επαιρνα ημουν γυρω στα 98 κιλα αν θυμαμαι καλα η 95 καπου εκει.Ρε παιδια εγω οταν το πηρα δυο μερες σερι ψιλοφλιπαρα ενοιωθα περιεργα το επαιρνα μερα παρα μερα και παλι ενοιωθα την επιδραση.

Machiavelli
20-12-09, 11:09
manos_ εγώ πήρα 1-2 φορές 2 μέρες συνεχόμενα, κανονικά μου λειτούργησε, αλλά δεν έτρωγα το ελαφρύ γεύμα που λες.
PAPA_JOHN τι εννοείς πρωί βράδυ; Σε 5 μέρες 10χ10 χάπια;
Maxwell Wolfen το νιτρικό δεν είναι για πιο υψηλό επίπεδο από την κρεατίνη, ούτε το αντίθετο.

Maxwell Wolfen
20-12-09, 18:14
manos_ εγώ πήρα 1-2 φορές 2 μέρες συνεχόμενα, κανονικά μου λειτούργησε, αλλά δεν έτρωγα το ελαφρύ γεύμα που λες.
PAPA_JOHN τι εννοείς πρωί βράδυ; Σε 5 μέρες 10χ10 χάπια;
Maxwell Wolfen το νιτρικό δεν είναι για πιο υψηλό επίπεδο από την κρεατίνη, ούτε το αντίθετο.

Συμφωνώ απλως μιας και με τη διατροφή μ εχω κατασταλάξει εδς και καιρό και την πρωτεινουλα μ τη παιρνω και τα αμινοξεα μ τα παιρνω και καλο φαγακι και συχνα γευματα και καλη προπονηση.Ελεγα μηπως μπορω καπου βραχυχρονια να χρησιμοποιησω καποιο απο αυτα τα προιοντα. ειτε νιτρικο ειτε κρεατινη

drago
20-12-09, 21:44
ωραιο ονομα εχει παντως...

PLASMAJET

MYOTROPHIC HYPEREXPANSION !!!!!!!!!!!!!

goddamn boy!

mantus3
24-12-09, 03:17
τα περισοτερα εχουν κρεατινη+καφεινη, αυτο εχει κρεατινη+ροδιολα... μικρη η διαφορα αμα εξερεσουμε οτι η ροδιολα ειναι εξερετηκα εθυστικη

foko
24-12-09, 12:42
Exεις βρει καποιο αρθρο για εθισμο σε rhodiola????Επειδη το πουλανε ξεχωριστα κ σαν συμπληρωμα ή μαλλον καλυτερα σαν βοτανι.

Κρεατινη εχει σιγουρα????

flinstone
24-12-09, 21:20
η ροντιολα ροσσεα δεν ειναι εθιστηκη. ποιος λεει τετοια πραματα.

Sakis_0030
03-01-10, 15:14
καλησπέρα παιδιά,

το έχω και εγώ αυτο αλλά θα το χρησιμοποιήσω αφού πρώτα για ένα μήνα πάρω το mitotropin να στεγνώσω, γιατί οι κοιλιακοί δεν λένε να βγουν :P.
Θα μου χαρίσει όγκο το plasma, δύναμη? πρέπει να το πάρω μαζί με κάτι άλλο για καλύτερο αποτέλεσμα? Εσείς είδατε διαφορά στο σώμα σας?
Μετά ξεφουσκώνεις γρήγορα?
Επίσης το αγόρασα από το net σε πολύ καλή τιμή..

kostas247
22-01-10, 22:29
ρε παλικαρι μπορεις να πεις απο ποιο site το πηρες γιατι θελω να το αγορασω και εγω. και στην αγορα εδω "δαγκωνουν" πολυ το βρηκα απο ενα πολυ γνωστο site μαζι με τα εξοδα αποστολης 45 ευρω δλδ ελεος ειναι εδω. μη στειλεις λινκ πες ονομασια γιατι δεν επιτρεπεται. ευχαριστω πολυ.

manos_
22-01-10, 23:47
Δεν εχει κρεατινη μεσα ηθελα να ξερα που τα βλεπετε αυτα και τα γραφετε.

Svein
25-01-10, 15:42
Φαίνεται αρκετά δυνατό...! Απότι κατάλαβα πρέπει να γυμνάζεσαι πολλά χρονια για να δουλέψει πάνω σου !

PAPA_JOHN
27-01-10, 18:01
εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη

manos_
27-01-10, 19:05
εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη

Γιατι δεν διαβαζετε τις οδηγιες ρε παιδια?ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ δεν θελει και πολυ απο την υπερβολικη αγγειο διαστολη να παθεις καμια ζημια.

zarras
27-01-10, 20:15
εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη

ξαναπαρτο οποτε θες, μονο πριν διαβασε και το παρακατω

Plasmajet Warning:
Not for use in people under the age of 18 years under any circumstances. Consult your health care professional before using this or any other food supplement. Follow directions on this box and do not exceed suggested doses under any circumstances ever. Drink an extra 24-36 ounces of water on the days you use this product in addition to what is suggested below. This product should NOT be used by people with the following (but not limited to) conditions: cardiovascular disease, heart disease, renal or hepatic disease, people who have high or low blood pressure, diabetes or who are being treated for erectile dysfunction; people taking any medications for any psychiatric or mental disorder. Discontinue use immediately if excessive sleeplessness, tremors, dizziness, nervousness, headaches, or heart palpitations occur. The maximally benefit from the myotrophic benefits of PlasmaJet™ it is suggested to consume approximately 96 ounces of water per day and a diet that is high in quality protein and low-glycemic carbohydrates. Each individual's body biochemistry and somatic body type will determine how long it takes for PlasmaJet™ to induce its maximum effects. PlasmaJet™ induces its maximum vaso-expansion/strength inducing effects within 2-8 hours after ingestion and will taper down to a baseline 24-36 hours after ingestion.
DO NOT EXCEED FOUR (4) servings per week and DO NOT use more than every other day under any circumstances.

kostas247
01-02-10, 05:34
φιλε το πλασματζετ ειναι πολυ καλο στη κατηγορια του. ΑΛΛΑ. Ειναι νιτρικο απλα και ακομα ποιο γενικα ενα συμπληρωμα. και οχι μαγικο φιλτρο που πολλοι εχουν στο μυαλο τους υποσυνηδητα οταν αγοραζουν. (οπως και για ολα τα συμπληρωματα). χωρις παρεκσηγηση γενικα μιλαω. 1 αν δεν το συνδυασεις και με αλλα δεν κανεις δουλεια παρα μονο παροδικα αποτελεσματα (και αυτο σχετικο ειναι.**) και το κυριοτερο μη ξεχνας το σωστο φαι με πειθαρχια και θεληση.και 2 περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.Αν πιστευει οτι το παλικαρι εχει τα καταληλα "συνεργα" για να καλυψει τις προσωπικες του σωματικες απαιτησεις τι να το κανει το γυμναστηριο? συμπερασμα??? ας κανει καλη και ποιοτικη διατροφη και γνωμη μου για να κανεις δουλεια καλη θελεις 3 με 5 συμπληρωματα συν της διατροφης και του ποιοτιοκου υνπου.

Μαρία
01-02-10, 21:18
***Δεν γράφουμε greeklish και δεν γραφουμε χορηγους πλην του φορουμ και links ειναι κανονας του φορουμ αλλιως τα ποστ θα σβηνονται***

foko
01-02-10, 21:57
Οντως πολλυ καλο το πλασματζετ κανει αυτο που λεει σχετικα με τα πρηξιματα.
Σε θεμα αντοχης κ δυναμης πολυ λιγα πραγματα τα οποια ισως ειναι κ η φυσικη εξελιξη των συστηματικων προπονησεων.
Δεν εχω βεβαια μεγαλη εμπειρια σε οτι αφορα τα νιτρικα.
Η διαφορα γινοταν ευκολοτερα ορατη στην προπονηση χεριων που τα πρηξιματα ηταν οντως αρκετα κ φλεβικοτητα στους πηχεις που στα 73 κιλα δεν υπηρχε κ υπηρξε τωρα στα 80+ κιλα του βαρους μου.

Τωρα χωρις αυτο στην ιδια προπονηση δεν υπαρχει η ιδια φλεβικοτητα , αν οντως ισχυει οτι με αυξημενη φλεβικοτητα εχεις κ γρηγοτερη μεταφορα των θρεπτικων συστατικων στους μυς τοτε πιστευω οτι το πλασματζετ αξιζει αλλα οχι στην μεγαλη τιμη που πωλειται

kostas247
01-02-10, 22:02
ναι βεβαια σεβαστοι οι κανονες του φορουμ αλλα εμενα μου σβηστηκαν δυο ποστ μου εντελως αδικαιολογητα γιατι δεν ειχα γραψει ουτε λινκ ουτε ξενα αλλα και ουτε χορηγους. θα ηθελα να εκφρασω την εντονη διαμαρτυρια μου και τη μεγαλη μου λυπη. και θα εκτιμουσα την ακριβη δικαιολογηση της διαγραφης τους.

KATERINI 144
01-02-10, 22:14
το ενα διαγράφηκε κατα λαθος και το επανέφερα, το αλλο γιατι ρωτούσες να σου πουνε ονομα απο κατάστημα, δλδ τη διαφορά εχει αν ειναι λινκ η αν ειναι το ονομα του καταστήματος?

NASSER
01-02-10, 22:15
ναι βεβαια σεβαστοι οι κανονες του φορουμ αλλα εμενα μου σβηστηκαν δυο ποστ μου εντελως αδικαιολογητα γιατι δεν ειχα γραψει ουτε λινκ ουτε ξενα αλλα και ουτε χορηγους. θα ηθελα να εκφρασω την εντονη διαμαρτυρια μου και τη μεγαλη μου λυπη. και θα εκτιμουσα την ακριβη δικαιολογηση της διαγραφης τους.

Tα επιτρεπομενα ποστ μεταφερθηκαν κανονικα στο τοπικ, τα αλλα δεν δικαιολογουνται συμφωνα με τους κανονισμους του φορουμ.
Προσοχη σε αυτα που ζητανε μεσο των τοπικ.

michael-nrg
22-02-10, 00:38
Ρε παιδια εγω το εχω χρησιμοποιησει και ομολογω οτι δεν ειδα διαφορα σε πριξηματα, δυναμη, ενεργεια, τσιτες τιοποτα απολυτος... Επαιρνα κανονικα την δοσολογια που εγραφε και το επαιρνα 2 ωρες μετα απο μεσημεριανο και 1 πριν την προπονηση....Το superpump που το χρησιμοποιω και τωρα, βλεπω τρελη διαφορα. και το νιοθω οτι με πιανει !!! Ευτυχως που μου τα εφεραν απο το εξωτερικο και δεν κλαιω τοσο πολυ τα λεφτα μου....

zanzi
02-04-10, 21:21
πωωωω 2 ωρες πριν???? τοσο πολυ?? αν ειναι ετσι οκ

πειραζει αν εχω φαει πριν? δλδ εφαγα στις 2.30 και στις 6 θα παω γυμναστηριο.αν παρω τα χαπακια κατα τις 4 θα ναι οκ ε?

file...to kalytero einai na pareis... 2 wres prin 5 xapakia...kai ta alla pente meta apo mia wra....kai meta apo mia wra pas proponisi..oxi ola mazi...


***Γράφε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες, είναι βασικός κανόνας λειτουργίας του φόρουμ. ***Mods Team***

savage
02-04-10, 21:29
απαγορευονται τα greeklish

NMakris
05-06-10, 10:45
απαγορευονται τα greeklish

Καλημερα πάιδια...ημουν το χειμωνα 85 κιλα και τωρα σιγα-σιγα στεγνωνω.Εχω φτασει 77 κιλα, και πρεπει να παω 75 κιλα για να φανουν πληρως οι 4 κοιλλιακοι και λιγο λιγοτερο οι 6οι......Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι: <<Το πλασματεκ , σε θολωνει???....σου κανει νερα??....και γενικα σε περιοδο γραμμωσης τι συμπληρωμα μπορει να παρει κανεις?...και ποια κρεατινη μπορει να παρει κανεις που φυσικα να μην σου κανει νερα! >>
Ευχαριστω...:bbbiceps:

NMakris
05-06-10, 10:50
[QUOTE=NMakris;184504]
Θελω να συμπληρωσω στο προηγουμενο ποστ μου, <<οτι παιρνω 85%-90% πρωτεινη, γλουταμινη, αμινοξεα, και υγρα-αμινοξεα κατα τυη διαρκεια της προπονησης>>...
Ευχαριστω.:bbbiceps:

Devil
05-06-10, 14:17
Καλημερα πάιδια...ημουν το χειμωνα 85 κιλα και τωρα σιγα-σιγα στεγνωνω.Εχω φτασει 77 κιλα, και πρεπει να παω 75 κιλα για να φανουν πληρως οι 4 κοιλλιακοι και λιγο λιγοτερο οι 6οι......Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι: <<Το πλασματεκ , σε θολωνει???....σου κανει νερα??....και γενικα σε περιοδο γραμμωσης τι συμπληρωμα μπορει να παρει κανεις?...και ποια κρεατινη μπορει να παρει κανεις που φυσικα να μην σου κανει νερα! >>
Ευχαριστω...:bbbiceps:


[QUOTE=NMakris;184504]
Θελω να συμπληρωσω στο προηγουμενο ποστ μου, <<οτι παιρνω 85%-90% πρωτεινη, γλουταμινη, αμινοξεα, και υγρα-αμινοξεα κατα τυη διαρκεια της προπονησης>>...
Ευχαριστω.:bbbiceps:

τι εννοεις με το θολωνει?

σε σχεση με τα νερα
η mono τραβαει νερο , υπαρχουν CEE και kre-alk που δεν τραβανε και τοσο νερο

το plasmajet δεν εχει σχεσει με το νερο και τοσο
ισως τραβαει λιγο νερο αλλα στους μυς λογο της γλυκερινης που εχει

αλλα συμπηροματα σε cutting ειναι
fatburner( caffein,forkholina κτλ κτλ), ALCAR και κανα testobooster

NMakris
13-06-10, 17:56
[QUOTE=NMakris;184508]

fatburner( caffein,forkholina κτλ κτλ), ALCAR και κανα testobooster

Δηλαδη μπορω να συνδιασω plasmajet με Νovedex???.... για αυτο το μηνα, και μετα μια αλκαλικη κρεατινη για τον ιουλιο? :weights:

beefmeup
13-06-10, 17:58
[QUOTE=Devil;184658]

Δηλαδη μπορω να συνδιασω plasmajet με Νovedex???.... για αυτο το μηνα, και μετα μια αλκαλικη κρεατινη για τον ιουλιο? :weights:

μπορεις,γιατι οχι??

αλλα απτην αλλη κ τρια μαζι μπορεις να θες..ακομα καλυτερα.

NMakris
13-06-10, 21:05
δλδ , plasmajet πριν την προπονηση, αλκαλικη κρεατινη αμεσως μετα, και το βραδακι πριν τον υπνο Novedex!....Σωστα???.....
ενταξει μεχρι εδω...αλλα ποια αλκαλικη???....ρωταω γιατι μονο μια ειχα δοκιμασει kre-alkalin της Multimax...:weights:

beefmeup
13-06-10, 21:07
δλδ , plasmajet πριν την προπονηση, αλκαλικη κρεατινη αμεσως μετα, και το βραδακι πριν τον υπνο Novedex!....Σωστα???.....
ενταξει μεχρι εδω...αλλα ποια αλκαλικη???....ρωταω γιατι μονο μια ειχα δοκιμασει kre-alkalin της Multimax...:weights:

κατι τετοιο..αλλα δε μ λες,προφανως ειχες καλα αποτελεσματα,απο αλκαλικη την προηγουμενη φορα,για να ξαναπαρεις ε??

NMakris
14-06-10, 02:16
εαν εκανα την διατροφη που κανω τωρα, θα ειχα παρα πολυ καλα αποτελεσματα, αλλα λογω εργασιας, δεν μπορουσα να κανω μια καλη αυστηρη διατροφη :(
ομως τωρα τα πραγματα ειναι διαφορετικα.....αλλα αλλη μαρκα αλκαλικης, που να εχει μεινει ο κοσμος ευχαριστημενος, υπαρχει???... :weights:

beefmeup
14-06-10, 02:38
κοιτα,πανω κατω ολες ιδιες ειναι..οποτε αναλογα απο που ψωνιζεις(ελλαδα η νετ)κανεις μια ερευνα αγορας κ βλεπεις τιμες..αυτο μονο αλλαζει,πανω κατω.

NMakris
14-06-10, 09:40
μπορεις να μου στειλεις καποιο λινκ στο ειμαιλ μου εαν γινεται, για να κανω μια ερευνα αγορας?...και να παραγγειλω απο νετ, αν και θα ειναι η πρωτη φορα....:shock:
nikos_thele1s@hotmail.com

deluxe
22-06-10, 22:04
Επειδη παω 7 φορες την εβδομαδα, γινεται να το παιρνεις καθε ημερα, αλλα μιση δοση; Δλδ 5 καψουλες; Επισης συνδιαζεται με κρεατινη; Το σκεφτομαι να το παρω το χειμωνα που θα ξεκινησω ογκο.

Adinamos
24-06-10, 14:44
Οχι Deluxe δε γινεται. Η αρχη του ειναι οτι το παιρνεις μονο 4 τη βδομαδα για να εχει αποτελεσμα, αλλιως σε καθημερινη χρηση το συνιθιζει ο οργανισμος κατευθειαν και δε σε πιανει.

Maxwell Wolfen
26-08-10, 21:34
καλα ρε παιδια πως γινεται να το παρει κανεις 4 μερες τη βδομαδα και με μια κενο αναμεσα...δεν βγαινει μαθηματικα...αν υποθεσουμε οτι δεν παει καποιος Κυριακη γυμναστηριο??.(το δικο μ ειναι κλειστο)

deluxe
26-08-10, 23:05
Το δικο σου. Εμενα ειναι παντα ανοικτο..

Και δε χρειαζεται να το παιρνεις καθε φορα. Μπορει να πηγαινεις γυμναστηριο 6 φορες την εβδομαδα, αλλα να το παιρνεις μονο 3-4.

FiVo-Alex/City
31-10-10, 13:14
Δεν μπορώ να βρω αν μετά τον πρώτο μήνα απαιτείται διακοπή ή μπορώ να το συνεχίσω. Τι γνωρίζεται;

aqua_bill
31-10-10, 15:08
Δεν μπορώ να βρω αν μετά τον πρώτο μήνα απαιτείται διακοπή ή μπορώ να το συνεχίσω. Τι γνωρίζεται;
διάβασα το user guied και δεν αναφέρει πουθενά για διακοπή-αποχή...

manos_
01-11-10, 12:40
διάβασα το user guied και δεν αναφέρει πουθενά για διακοπή-αποχή...
Ε ναι μαλακες ειναι να σε χασουνε απο πελατακο.Κοφτο για κανα 20ημερο.

becks86
09-11-10, 03:20
Εγω που εχω χαμηλη πιεση εχω την εντυπωση οτι δε μπορω να το χρησιμοποιησω.αν ξερει καποιος ας απαντησει..

salpas18
09-11-10, 03:37
Εγω που εχω χαμηλη πιεση εχω την εντυπωση οτι δε μπορω να το χρησιμοποιησω.αν ξερει καποιος ας απαντησει..

ετσι πρεπει να λεει στο κουτι... :S

deluxe
09-11-10, 05:33
Απο την στιγμη που δεν εχει stims, δε ξερω αν χρειαζεται cycle. Εξαλλου για πανω απο 3-4 φορες την εβδομαδα, δε ειναι.

Galletiosfp
09-11-10, 08:14
Το superpumb χρειαζεται να το κανω σταματαω και να το ξανααρχιζω?αν ναι καθε ποσο ?

aqua_bill
09-11-10, 11:58
xθες μου έκανε δώρο η κοπέλα μου ένα κουτί. πήρα μια καρτέλα 2 ώρες μετά το γεύμα μου και 2 ώρες πριν το γυμναστήριο. χθες είχα στήθος. τα πρηξίματα είχαν μεγαλητερη διαρκρεία και αισθανόμουν τους μύες πιο σκληρούς σε σχέση με το Nos και το super pump και διαρκεί περισσότερο. φλεβικότητα παραπάνω δεν είχα.μια έξτρα δυναμη στα κιλά υπήρξε ...τέλος της εβδομάδας θα έχω πιο σωστά συμπεράσματα

Adinamos
09-11-10, 12:55
Η κοπελα σου ειναι πολυ μπροστα μιλαμε.:thumbup:

TEFAAtzis
09-11-10, 16:02
Η κοπελα σου ειναι πολυ μπροστα μιλαμε.:thumbup:

+1000000:thumbup: πες μου που την βρηκες να παω να παρω και γω μια

Anithos
10-11-10, 09:21
Η κοπελα σου ειναι πολυ μπροστα μιλαμε.:thumbup:

ποιος δεν θα ηθελε μια τετοια κοπέλα:thumbup:

amateur666
08-02-11, 23:33
[QUOTE=NMakris;190861]

μπορεις,γιατι οχι??

αλλα απτην αλλη κ τρια μαζι μπορεις να θες..ακομα καλυτερα.


ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΑΩ ΔΙΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΜΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ 1.73 Κ 77 ΚΙΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ KRE-ALKALYN ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ PLASMATZET ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΛΟΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ????...ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ Τ PLASMATZET ΘΑ ΧΑΣΩ Τ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ Π ΘΑ ΕΧς ΚΕΡΔΙΣΕΙ??? Μ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ Τ???.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.. :weights:

beefmeup
09-02-11, 00:02
ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΑΩ ΔΙΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΜΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ 1.73 Κ 77 ΚΙΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ KRE-ALKALYN ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ PLASMATZET ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΛΟΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ????...ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ Τ PLASMATZET ΘΑ ΧΑΣΩ Τ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ Π ΘΑ ΕΧς ΚΕΡΔΙΣΕΙ??? Μ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ Τ???.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.. :weights:

φιλε γραφε με μικρα γραμματα να θες οχι με κεφαλαια..

για το αλλο που ρωτας αν κ εισαι μικρος κ ακομα δεν χρειαζεσαι πολλα πολλα απο συπληρωματα,το να παρεις κ τα 2 μαζι που λες δεν ειναι υπερβολη.
τα πρηξιματα τα εχεις μονο κατα την προπονα,μετα τα χανεις.

amateur666
09-02-11, 20:03
φιλε γραφε με μικρα γραμματα να θες οχι με κεφαλαια..

για το αλλο που ρωτας αν κ εισαι μικρος κ ακομα δεν χρειαζεσαι πολλα πολλα απο συπληρωματα,το να παρεις κ τα 2 μαζι που λες δεν ειναι υπερβολη.
τα πρηξιματα τα εχεις μονο κατα την προπονα,μετα τα χανεις.

κ με τι λες να συνδυασω καλιτερα την kre-alkalyn ελεγα να παρω zma κ hmb...εσυ που ξερεις τ λες?...προτεινεις κατι αλλο...

astoup
09-02-11, 20:46
Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.

amateur666
09-02-11, 21:31
Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.

δλδ εσυ τι λες να παρω τ plasmajet σε συνδυασμω με kre-alkalyn???...ή να συνδυασω την kre-alkalyn με κατι αλλο??..κ αν ναι με τι???.. (παω 4 μερες καθε εβδομαδα γυμναστηριο απο 1.30 μ 2 ωρες καθε προπονηση...).. :bowdown:

beefmeup
09-02-11, 22:36
κ με τι λες να συνδυασω καλιτερα την kre-alkalyn ελεγα να παρω zma κ hmb...εσυ που ξερεις τ λες?...προτεινεις κατι αλλο...

καλυτερα τπτ απτα 2,αλλα αν ειχα μια επιλογη αναμεσα σε αυτα,μαλλον προς το hmb θα πηγαινα..


Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.

φιλε,μιλαμε για πρηξιματα ΜΕΣΑ στην προπονα που μετα φευγουν,σε ΟΛΟΥΣ,ανεξαρτητως του τι κανεις η περνεις..
αν τωρα εχεις βρει καμια μυστικη φορμουλα που να εισαι 24/7 οπως οταν κανεις προπονηση μοιρασου την μαζι μας,καλο θα μας κανεις:toast:
επισης εισαι εκτος θεματος μιας κ εδω μιλαμε για το συγκεκριμενο προιον κ αν ειναι καλο η οχι..
δεν μιλαμε για το τι κανεις καλα γενικα στις προπονησεις σου.

amateur666
10-02-11, 01:24
ευχαριστω φιλος..

Zuki1000k6
21-04-11, 17:22
Σκεφτομαι και γω να ξεκινησω να χρησιμοποιω το plasmajet απο το τελος του μηνα ΑΛΛΑ θα παιρνω ταυτοχρονα και το cytolean v2...

Λετε να υπαρξει προβλημα???Οχι ε??:p

KiTz
24-05-11, 16:37
Εγώ πηγάινω γυμναστήριο σε καθημερινή βάση εκτός Σ/Κ (αν και κάποιες φορές πηγαίνω Σαββάτο για διάδρομο/abs)

Πηγαίνω γύρω στις 2 το μεσημέρι (γιατί τότε βολεύει λόγω δουλειάς) αλλά δυσκολεύομαι να συνδυάσω το φαγητό με την λήψη του plasmajet...π.χ για να με πιάσει σωστά πρέπει να φάω γύρω στις 10 το πρωι (??!!!), έπειτα 2 ώρες μετά να πάρω το Plasmajet (άδειο στομάχι)δηλαδή στις 12 και 2 ώρες μετά πηγαίνω για προπόνηση ουσιαστικά με άδειο στομάχι..έτσι όμως δεν χάνω δύναμη??? αφού είμαι χωρίς φαγητό για αρκετές ώρες....καμία πρόταση???? θα ήμουν ευγνώμων...


ευχαριστώ προκαταβολικά...



update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη...... :(

amateur666
24-05-11, 17:19
Εγώ πηγάινω γυμναστήριο σε καθημερινή βάση εκτός Σ/Κ (αν και κάποιες φορές πηγαίνω Σαββάτο για διάδρομο/abs)

Πηγαίνω γύρω στις 2 το μεσημέρι (γιατί τότε βολεύει λόγω δουλειάς) αλλά δυσκολεύομαι να συνδυάσω το φαγητό με την λήψη του plasmajet...π.χ για να με πιάσει σωστά πρέπει να φάω γύρω στις 10 το πρωι (??!!!), έπειτα 2 ώρες μετά να πάρω το Plasmajet (άδειο στομάχι)δηλαδή στις 12 και 2 ώρες μετά πηγαίνω για προπόνηση ουσιαστικά με άδειο στομάχι..έτσι όμως δεν χάνω δύναμη??? αφού είμαι χωρίς φαγητό για αρκετές ώρες....καμία πρόταση???? θα ήμουν ευγνώμων...


ευχαριστώ προκαταβολικά...



update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη...... :(

καλα δεν ειδεσ διαφορα στα πριξηματα ?????:shock: πλακα κανεισ :green:....εγω οσεσ φορεσ επερνα πλασμα ειχα πριξηματα φουλ κ ειδικα στουσ δικεφαλουσ :toast:...

KiTz
24-05-11, 17:23
Δυστυχώς όχι, λογικά θα δω διαφορά μέσα στις επόμενες μέρες, αύριο κιόλας παίρνω την 2η δόση και έχω πλάτη/δικέφαλους...θα δείξει!

COBRA_STYLE
24-05-11, 17:27
Δυστυχώς όχι, λογικά θα δω διαφορά μέσα στις επόμενες μέρες, αύριο κιόλας παίρνω την 2η δόση και έχω πλάτη/δικέφαλους...θα δείξει!

δεν ειναι σιγουρο

KiTz
24-05-11, 17:42
δεν ειναι σιγουρο

Δηλαδή εάν δεν δω, τσάμπα τα 60€? :P

COBRA_STYLE
24-05-11, 17:51
Δηλαδή εάν δεν δω, τσάμπα τα 60€? :P

ε προφανως,λογικο δεν ειναι?:green:

προσωπικα πιστευω οτι δεν κανει τπτ,δεν το εχω παρει απλα ειναι αποψη μου....διαφορα σε δυναμη δεν νομιζω να δεις,αν δεις placebo θα ειναι...τωρα σχετικα με τα πρηξιματα μπορει να δεις λογω γλυκερινης,μπορει κ οχι ομως...αυτα

outnumb
24-05-11, 17:57
update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη...... :(

Μιαμιση ωρα πριν το gym το παιρνεις; αρκετη ωρα χαμενη... το πολυ 45λ πριν το gym

ska
24-05-11, 17:59
Δηλαδη τα νιτρικα τι ειναι αυτο που σου προσφερουν,μονο αντοχη στην προπονηση?Και τελικα αξιζει να δωσεις 60 ευρω?

KiTz
24-05-11, 18:11
Μιαμιση ωρα πριν το gym το παιρνεις; αρκετη ωρα χαμενη... το πολυ 45λ πριν το gym

Μα έτσι λέει στις οδηγίες και γενικότερα σύμφωνα με αυτά που διάβασα εδώ η καλύτερη ώρα είναι μιάμιση με 2 ώρες πριν...το θέμα όμως είναι πως αν πάρω την δόση...μια ώρα αργότερα δε μπορώ να φάω κάτι και 1 ώρα μετά το γεύμα να πάω για προπόνηση?

outnumb
24-05-11, 18:28
Μα έτσι λέει στις οδηγίες και γενικότερα σύμφωνα με αυτά που διάβασα εδώ η καλύτερη ώρα είναι μιάμιση με 2 ώρες πριν...το θέμα όμως είναι πως αν πάρω την δόση...μια ώρα αργότερα δε μπορώ να φάω κάτι και 1 ώρα μετά το γεύμα να πάω για προπόνηση?

με ''αδειο'' στομαχι δεν υποτιθεται οτι πρεπει να το παιρνεις;(2-2,5 ωρες μετα απο γευμα) ο γασπαρης παντως προτεινει 30-60λ πριν την προπονηση...

KiTz
24-05-11, 18:42
με ''αδειο'' στομαχι δεν υποτιθεται οτι πρεπει να το παιρνεις;(2-2,5 ωρες μετα απο γευμα) ο γασπαρης παντως προτεινει 30-60λ πριν την προπονηση...

Ακριβώς.

Δεδομένου ότι εγώ πηγαίνω στις 2 το μεσημέρι, πρέπει να φάω γύρω στις 11 έτσι ώστε να περάσουν 2 ώρες για την δόση (δλδ στις 1) και 1 ώρα αργότερα με 1μιση να πάω για προπόνηση...απλά μου φαίνεται πολύ νωρίς να τρώω μεσημεριανό στις 1 λολ... και το στομάχι να είναι άδειο για 4+ ώρες

spyros92
16-06-11, 00:22
εγω που δεν εχω παρει ποτε νιτρικο αξιζει να το παρω ή να ξεκινησω με κατι ποιο ελαφρη( αν μπορειτε να μου προτεινετε κανενα θα σας ημουν ευγνωμων)?

Rourke
16-06-11, 21:10
H μόδα των σκέτων nitric συμπληρωμάτων θα έλεγα ότι πέρασε. Τώρα ρίχνουν τα vasodilators μέσα στα “pre workout’ και ‘intra’ και σε άλλα συμπληρώματα να κάνουν παρέα μαζί με άλλα.

Ήταν ένα πράγμα σαν την καμπάνα παντελόνι, φορέθηκε και αγαπήθηκε μέχρι που αποσύρθηκε.

Οι νοσταλγοί των σκέτων nitric πλέον πάνε συνήθως σε σκέτη Arginine με Icariin ή Nutrex Niox και όχι στο plasmajet!

PLASMAJET

Θετικά
1)Πρηξίματα/Παμπαρισματα ( τίποτα το σπουδαίο σε σχέση με άλλα προϊόντα)
2)Ενέργεια ( τίποτα το σπουδαίο σε σχέση με άλλα προϊόντα)
3)Aυξάνει την κυκλοφορία του αίματος

Αρνητικά
1)Πολύ Ακριβό
2)10 χάπια η δόση που κρατά 48 ώρες (έτσι δεν μπορείς να το παίρνεις καθημερινά και έτσι αν έχεις προπόνηση την επόμενη μέρα χάνεις το pre workout placebo effect )
3)Έχουν αναφερθεί διάφορα sides , εγώ μία φορά που το χρησιμοποίησα (στον ένα μήνα) δεν είχα κανένα


Βαθμολογία: 4/10

COBRA_STYLE
16-06-11, 21:24
αυτο το review ειναι απο Arginine+Icariin ή απο το Plasma?

Rourke
16-06-11, 21:30
Plasma έκανα edit για να είναι ακόμα πιο ξεκάθαρο και κατανοητό.

Devil
17-06-11, 00:25
Οι νοσταλγοί των σκέτων nitric πλέον πάνε συνήθως σε σκέτη Arginine με Icariin ή Nutrex Niox και όχι στο plasmajet!



μα το plasmajet εχει arginine και icariin...ειναι τα βασικα συστατικα του στο blend.... συν μερικα εξτρα ματζουνια....

αν και η αργινινη δεν παει πουθενα.... αποτυχια ειναι...

Bodytlk
28-06-11, 00:15
Σκεφτομουν για νιτρηκο αλλα καθαρο απο κρεατινη μιας και χρειαζομαι ενα μπουστ παραπανο και θελο να δο παραπανο φλεβικοτητα.Τι εχετε να μου προτεινετε εσεις,εμενα το μυαλο μου ειναι στο plasmajet της gaspari.

karpoutzidis
28-06-11, 00:25
Σκεφτομουν για νιτρηκο αλλα καθαρο απο κρεατινη μιας και χρειαζομαι ενα μπουστ παραπανο και θελο να δο παραπανο φλεβικοτητα.Τι εχετε να μου προτεινετε εσεις,εμενα το μυαλο μου ειναι στο plasmajet της gaspari.

το έχω δοκιμάσει και μόνο καλά λογία έχω να πω!

Bodytlk
28-06-11, 00:41
Χμ δλδ θα το προτεινες σε καποιον φιλε?
Αν γινεται κανε και ενα μικρο ρεβιου απο τα αποτελεσμετα του!;)

Polyneikos
28-06-11, 09:23
Εγινε συγχωνευση των 2 θεματων.Παρακαλείσθε να μην κανετε καταχρηση του φόρουμ ανοίγωντας τοπικς για θεματα-προϊοντα όπου προυπαρχουν στην θεματολογία του:bodybuildinggr:.

karpoutzidis
28-06-11, 10:53
Χμ δλδ θα το προτεινες σε καποιον φιλε?
Αν γινεται κανε και ενα μικρο ρεβιου απο τα αποτελεσμετα του!;)

λοιπόν το είχα πάρει όταν πρωτάρχισα τα βάρη.τα 10 χάπια μου είχαν φανεί βουνό τότε!ωραίο φούσκωμα που κρατούσε και μετά την προπόνηση.για δύναμη δεν μπορώ να σου πω γτ τότε δεν είχα προσπαθήσει να σηκώσω παραπάνω κιλά!το μείον για μένα είναι η τιμή!

Bodytlk
28-06-11, 15:27
Ρε Πολυνεικε δεν ηθελα να μιλησω συγκεκριμενα για το plasmajet στο ποστ αλλα για συμπληρωμα νιτρηκου διχως κρεατινη και απλως το ανεφερα γιατι το ειχα κατα νου,το ποστ το ανοιξα για να μου προτεινετε και αλλα ονοματα νιτρηκων καθαρων ειτε για το αν κανω λαθος.

sak
28-12-11, 21:35
Μια ερωτηση... το plasmajet εμεινε στην courier 5 μερες και οι θερμοκρασιες ειναι σχεδον 0 C. Υπαρχει περιπτωση να αλοιωθηκε λογο της χαμηλης θερμοκρασιας αφου επανω τονιζει οτι το προιον δεν πρεπει να καταψυχθει ή να μπει στο ψυγειο? (ουτως ή αλλως 5 μερες ηταν σαν να ειναι στο ψυγειο με τετοιες θερμοκρασιες! ) :unsure:

superchargedtas
02-01-12, 17:23
αν δεν κανω λαθος το αποσυρανε δυστυχως..
δυστυχως γιατι με 5 χαπια τη φορα μου δινε καλα πριξηματα και για συπληρωμα αρκετα καλη φλεβικοτητα..

sak
10-01-12, 04:51
αν δεν κανω λαθος το αποσυρανε δυστυχως..
δυστυχως γιατι με 5 χαπια τη φορα μου δινε καλα πριξηματα και για συπληρωμα αρκετα καλη φλεβικοτητα..

...σιγα να μην εμενε ο Γασπάρης ετσι! ;) Το αποσυρανε και στην θεση του βαλανε το Vasotropin.

Fataoulas
08-03-19, 13:41
Μιας και στα απουπΑν ποστς αναφερεται οτι το plasmajet αποσυρθηκε, εχω μπροστα μοτ ενα κουτι με ημ/νια ληξης 01/2020
(Το πηρε φιλος, ενω στην αρχη ηταν μια χαρα, μετα τον "χαλουσε" και μου το πασαρε.)
Στο κουτι εχουν μεινει 42 καψουλες, δηλαδη 10 δοσεις. Θα δοκιμαστουν και θα αναφερω εντυπωσεις συντομα

To label

127305

sak
21-03-19, 20:37
Το blend αυτο που αναφερεις ειναι απο το καινουργιο plasmajet, το παλιο ειχε αλλα συστατικα, ασε που και να ειχες καποιο κουτι απο τοτε αποκλειεται να εληγε το 2020 αλλα πολυ πιο μπροστα. Εκτος αν αποσυρανε παλι το καινουργιο, αν και υπαρχει παντου ακομη! (τα πιο πανω posts αναφερονται στο παλιο, γι αυτο το λεω )