PDA

Επιστροφή στο Forum : Να ΄μαι κι εγω..



AGGELOS.K
23-12-09, 22:00
Σας έχω παραθέσει τις φωτό απο τον Ιούνιο 2009
αποχη απο αθλητισμό 9 χρόνια 73 κιλά :(

Και συνεχίζουμε δυναμικα με το νεο ετος θα ανεβάσω και άλλες :weights:

NASSER
23-12-09, 22:43
Συνεχισε δυναμικα, εισαι σε καλο δρομο :thumbup:

Polyneikos
23-12-09, 22:47
Kαλ η πορεία σου Αγγελε,περιμενουμε και συνεχεια !!:thumbup::thumbup:

AGGELOS.K
24-12-09, 13:29
Σας ευχαριστώ πολύ παιδια ..με οδηγό το φόρουμ και τις έμπειρες οδηγίες είμαι σίγουρος ότι θα μπούν γερα θεμέλια:thumbup:

flinstone
24-12-09, 14:35
ετσι, με δυναμη:thumbup::thumbup:

Muscleboss
28-12-09, 21:25
Σας ευχαριστώ πολύ παιδια ..με οδηγό το φόρουμ και τις έμπειρες οδηγίες είμαι σίγουρος ότι θα μπούν γερα θεμέλια:thumbup:

Ωραίος Άγγελε! Καλή συνέχεια κια κράτα μας ενημερους για την πρόοδό σου. :clap:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
29-12-09, 17:53
είσαι σε καλό δρόμο άγγελε με σωστές γνώσεις δουλειά και υπομονή θα έχεις συνεχή βελτίωση ήδη τις βάσεις τις χτίζεις, μακάρι να σε βοηθήσει και το φόρουμ σε αυτον τον τομέα:thumbup:

AGGELOS.K
06-05-10, 20:18
Κοντά στους 2 μήνες με διατροφή γράμμωσης http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7516 και σκληρής προπόνησης με το εξείς πρόγραμμα http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5948

Από 83 κιλά που είχα φτάσει χειμώνα έχω πέσει στα 77..
Σας παραθέτω μερικές φωτό ....θέλω την γνώμη σας... να συνεχίσω να ρίχνω θερμίδες ώστε να κατέβω και άλλο ή να μείνω θερμίδες συντήρησης?

Eddie
06-05-10, 20:30
Πολυ καλος,μπραβο:thumbup:

Η δικια μου γνωμη ειναι να μην πεσεις αλλο σε θερμιδες και κιλα.

beefmeup
06-05-10, 21:01
bro εισαι "ωραιος":thumbup::thumbup::thumbup:

AGGELOS.K
06-05-10, 21:06
Σας ευχαριστώ παλικάρια για τα καλά σας λόγια ...
Σε λίγες μέρες θα βάλω και πόδια ..αλλα στήθος λίγο αργοτερα γιατί μου έχει προκύψει ενα προβληματάκι το οποίο θα φτιάξει με τον καιρό...

TEFAAtzis
06-05-10, 22:33
Αγγελε εισαι πολυ καλος,συνεχισε ετσι!!!

superman79
06-05-10, 22:55
Μπραβο σου και συνεχισε τη σκληρη δουλεια..

AGGELOS.K
06-05-10, 23:17
TEFAA και superman σας ευχαριστώ ...πραγματικά είναι οτι πιο πολύτιμο δώρο για μένα να αναγνωρίζονται οι προσπάθειες.... αυτό σου δίνει δύναμη και πολύ πάθος να προχωράς πιο μπροστά και να βάζεις πιο μεγάλους στόχους
Γι΄αυτό και εγώ λέω {προπονήσου σκληρά πέρα απο κάθε μέτρο}
Εκεί στις 2 τελευταίες επαναλήψεις που πονάς και νομίζεις ότι δεν μπορείς να τις βγάλεις πρέπει να τα δίνεις όλα για όλα...!!!

TEFAAtzis
06-05-10, 23:23
TEFAA και superman σας ευχαριστώ ...πραγματικά είναι οτι πιο πολύτιμο δώρο για μένα να αναγνωρίζονται οι προσπάθειες.... αυτό σου δίνει δύναμη και πολύ πάθος να προχωράς πιο μπροστά και να βάζεις πιο μεγάλους στόχους
Γι΄αυτό και εγώ λέω {προπονήσου σκληρά πέρα απο κάθε μέτρο}
Εκεί στις 2 τελευταίες επαναλήψεις που πονάς και νομίζεις ότι δεν μπορείς να τις βγάλεις πρέπει να τα δίνεις όλα για όλα...!!!

:toast::thumbup::weights::weights::weights:

-beba-
07-05-10, 10:22
Συγχαρητήρια Αγγελε.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι πάρα πολύ καλός.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

AGGELOS.K
25-05-10, 20:12
Σχεδόν το 70% του στόχου μου έχει επιτευχθεί
.

Η διατροφή μου.....http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=178017#post178017

blackgym
25-05-10, 21:38
μια χαρα 4-5 βδομαδες ακομα διετα και θα σε κομματια κανε και ενα ανεβασμα υδατθρανκα καμια βδομαδα μετα την κρεατινη ομως

AGGELOS.K
25-05-10, 21:46
μια χαρα 4-5 βδομαδες ακομα διετα και θα σε κομματια κανε και ενα ανεβασμα υδατθρανκα καμια βδομαδα μετα την κρεατινη ομως

Σε ευχαριστώ παλίκαρε:thumbup:
Το είχα ήδη στο νου μου που λες αυτο..σε 10 μέρες περίπου σταματάω κρεατίνη..
Για πες πόσο να ανεβάσω υδατάνθρακα?
50 - 70 γρ, σε κάθε γεύμα είναι καλά ή πολύ?
Υπόψιν τώρα είμαι 76 κιλά υπολόγίζω με το κόψιμο της κρεατίνης θα χάσω 1- 2 κιλα..

blackgym
26-05-10, 01:03
Σε ευχαριστώ παλίκαρε:thumbup:
Το είχα ήδη στο νου μου που λες αυτο..σε 10 μέρες περίπου σταματάω κρεατίνη..
Για πες πόσο να ανεβάσω υδατάνθρακα?
50 - 70 γρ, σε κάθε γεύμα είναι καλά ή πολύ?
Υπόψιν τώρα είμαι 76 κιλά υπολόγίζω με το κόψιμο της κρεατίνης θα χάσω 1- 2 κιλα..


υπολογισε αφου βγαλεις την κρεατινη μετα απο 2 εβδομαδες ανεβασε πρωινο προγευμα και μεσημεριανο κατα 50 γρ πιστευω και μετα πεξε ινες υδαταθρανκα και ανεβασε τα καλα λιπαρα για 2 εβδομαδες να δεις πως θα γινεις

blackgym
07-06-10, 15:54
αγγελε πως παει η διετα? σε ποιο σταδιο εισαι?

giannis64
07-06-10, 16:09
Άγγελε έχεις βελτιωθεί σημαντικά!! καλή φλεβικοτιτα, και αν σταματήσεις και την κρεατινή θα κόψεις και άλλο. αλλά δούλεψε λίγο παραπάνω τρικέφαλο και στήθος, εκτός και αν σε αδικούν οι Φώτο!!

AGGELOS.K
07-06-10, 20:39
αγγελε πως παει η διετα? σε ποιο σταδιο εισαι?

Καλησπέρα φιλαράκι πάμε πολύ καλά έχω κόψει κρεατίνη ανέβασα υδατάνθρακα όπως είχαμε πει και όντως τα αποτελέσματα είναι πολύ ορατά πλέον.. έτσι τουλάχιστον μου δείχνει ο καθρέπτης..μένω σταθερός και ακάθεκτος στα 75 - 76 κιλά και δουλεύω πλέον εδώ πιο χαλαρά
Επίσης η 500 άρα C με βοήθησε αρκετά απο θέμα αδυναμίας ούτε λόγος:thumbup:
κάθε Κυριακή καθιερώθηκε cheat meal ..:turtle::turtle:

DiKey
26-08-10, 22:38
αδερφε μου εισαι πολυ καλος! φαινεται οτι εχεις κανει δουλεια κ φαινεται οτι δουλευεις σκληρα! απο τα πμ περιμενα να δω κατι το πολυ απαισιοδοξο αλλα καμια σχεση εισαι γαματος :thumbup::thumbup:

AGGELOS.K
03-05-11, 19:41
Τελικα κατάφερα να φτάσω στα 87 κιλα όπως είχα σχεδιάσει
Σκέφτομαι να μην κάνω δίαιτα να συνεχίσω κανονικα την διατροφή όγκου και ταυτόχρονα την καθημερινή αεροβική και βλέπουμε του χρόνου για δίαιτα ,ούτος η άλλος θα χάσω κάποια κιλά λογω ζέστης αλλα θα προσπαθησω να μην πέσω κάτω απο 83
Θα ήθελα να μου πείτε την γνωμη σας για την εξέλιξη που βλέπετε και επίσης τι πρέπει να προσέξω παραπάνω...

Dreiko
03-05-11, 19:49
αγγελε μπραβο μεγαλε εχεις γεμισει αισθητα....:clap::clap::clap:
απλα μη σου ξεφυγει αν και απ'οτι διαβαζω θα τα πας μια χαρα....:thumbup:
αυτο που βλεπω ειναι οτι οι γαμπες(δε ξερω αν φταινε και οι ληψεις) υστερουν....


Υ.Γ.Το tattoo στο στηθος τα σπαει ασχημα!;)