PDA

Επιστροφή στο Forum : BB και οινοπνευματώδη ποτά



Gasturb
26-01-07, 01:41
Από την ποικιλία των οινοπνευματωδών ποτών τί πίνετε κυρίως?

Gasturb

Duke-Nukem
26-01-07, 02:01
Λικεράκι 8)

wolf
26-01-07, 05:22
Μπυρακια δεν εχει το καταστημα?
Εγω Ουισκαρες πινω αλλα τοχουν ολοι γυρισει στο τζιν στην παρεα οποτε ακολουθω...
Στα μπαρακια μπυρες κυριως

Nicktiger
26-01-07, 13:11
Πολύ παλιά μονο ουισκακι.Τα τελευταια 4 χρόνια Gin αλλά οταν το πρόγραμμα έχει μπουζούκια(σπάνια δλδ :lol: ) τοτε το Dimple είναι το Ν.1 :army2:

Nick3
27-01-07, 01:10
Εγώ δεν πίνω πλέον.Δε με ευχαριστεί.Εντάξει όταν δεν μπορώ να κάνω αλλιώς θα πιω αναγκαστικά,αλλά δεν τελιώνω ποτέ το ποτό μου.Θα πιω το 1/3.
Ξενέρωτος.... :roll:

Gasturb
27-01-07, 01:17
Δυνατό JD οπότε bοurbon whiskey ιs the choice.

Gt

ajax
27-01-07, 11:00
στη τεκιλα μονο εγω ειμαι????αμαν!ρε τιποτα καλυτερο απο μια παγωμενη λευκη τεκιλα!μετα το 1 μπουκαλι βαζεις και ενα σομπρερο στο κεφαλι και νιωθεις βασιλειας!

TANKARD
29-01-07, 19:38
Ξέχασες το τσίπουρο φίλε Gasturb :wink: Τουλάχιστον είναι δική μας παραγωγή κ ξέρουμε τι πίνουμε :drunken: :drunken: :drunken:
Πάντως για μπουζούκια η special ουισκάρα είναι αξεπέραστη!!!!!!

Gasturb
29-01-07, 20:18
Ξέχασες το τσίπουρο

Aπλά έβαλα ΤANKARD τα ποτά που βρίσκουμε στα καταστήματα κ όχι τι πίνουμε με την παρέα/οικογένεια.. Αν είχε κ τσίπουρο / τσικουδιά τo bar / club θα κάναμε όλοι οκταράκια later on.. :drunken:

Gt

giorgos_xania
29-01-07, 20:21
οπα οπα ξερουμε και τη τσικουδια ??????

το ρακομελο το ξερετε???? :rabbit: :rabbit:

Gasturb
29-01-07, 20:23
το ρακομελο το ξερετε????

Kάνεις giorgos_xania delivery αγγλία? :geek:

Gt

giorgos_xania
29-01-07, 20:37
οχι το θεμα στο ρακομελο ειναι να ειναι ζεστο αμα κατεβεις το κανονιζουμε.... :drunken: :drunken:

Gasturb
29-01-07, 20:40
Deal :wink:

Gt

muaythaispirit
01-02-07, 22:16
ΤΖΙΝ + ΤΕΚΙΛΑ + ΠΕΣΙΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΕΤΑ :bodybuilder2:

Gasturb
03-02-07, 02:49
+ ΠΕΣΙΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΕΤΑ

Όπα, όπα!! Nάτος ο Greek Lover παιδια! :army2:

Πάλι καλά που δεν τις είπε κ 'ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ΄απορώ δλδ πως του διέφυγε!! xaxaxa

GT

muaythaispirit
03-02-07, 02:53
χεχεχεχε ευθειες μονο ευθειες!!!! :army2:

Gasturb
03-02-07, 02:55
Eγώ προτιμώ τις 'καμπύλες'.. :) 8)

Gt

muaythaispirit
03-02-07, 02:59
και σε αυτες με ευθεια την πεφτεις!!
στοχευεις και πας .... ευθεια χαχαχαχαχαχαχ χαχαχαχα χαχαχα

Gasturb
03-02-07, 03:02
Ok playboy τώρα το κατάλαβα... :geek:

Gt

muaythaispirit
03-02-07, 03:13
:wink:

Gasturb
09-04-07, 04:05
We strike back again - Πάμε bourbon γερα κ τους φτάσαμε :bounce:

Gt

Crimson
10-04-07, 10:48
Vodka...
....αν φτάσω στα τόοοοοοσο βαριά ποτά....

Teo70
10-04-07, 14:25
Gin με χυμό λεμόνι :army2:

v@g
10-04-07, 16:23
Εγώ δεν πίνω πλέον.Δε με ευχαριστεί.Εντάξει όταν δεν μπορώ να κάνω αλλιώς θα πιω αναγκαστικά,αλλά δεν τελιώνω ποτέ το ποτό μου.Θα πιω το 1/3.
Ξενέρωτος.... :roll:

:army2: :army2: :army2:

Gasturb
11-04-07, 05:12
Εγώ δεν πίνω πλέον.Δε με ευχαριστεί.Εντάξει όταν δεν μπορώ να κάνω αλλιώς θα πιω αναγκαστικά,αλλά δεν τελιώνω ποτέ το ποτό μου.Θα πιω το 1/3.
Ξενέρωτος.... :roll:

:army2: :army2: :army2:

Aν δεν ταιριάζατε δεν θα συμπεθεριάζατε ξενέρωτοι !!! http://yelims2.free.fr/Fete/Fete01.gif http://yelims2.free.fr/Fete/Fete01.gif

Gt

Gasturb
11-04-07, 05:24
We strike back again - Πάμε bourbon γερα κ τους φτάσαμε :bounce:

Gt

Πωπωπω 5 ψήφοι τους φάγαμε όλους πάμε bourbon για πρωτιά μπορείς!! :bounce: :bounce:

Gt

Nick3
11-04-07, 11:15
Εγώ δεν πίνω πλέον.Δε με ευχαριστεί.Εντάξει όταν δεν μπορώ να κάνω αλλιώς θα πιω αναγκαστικά,αλλά δεν τελιώνω ποτέ το ποτό μου.Θα πιω το 1/3.
Ξενέρωτος.... :roll:

:army2: :army2: :army2:

Aν δεν ταιριάζατε δεν θα συμπεθεριάζατε ξενέρωτοι !!! http://yelims2.free.fr/Fete/Fete01.gif http://yelims2.free.fr/Fete/Fete01.gif

Gt


Μη με προκαλείς γιατί έχω πολλά ράμματα για τη γούνα σου! :lol: 8)

v@g
11-04-07, 11:47
Γούνα; Γουνάκι; :affraid:

Gasturb
19-04-07, 06:03
Μη με προκαλείς γιατί έχω πολλά ράμματα για τη γούνα σου! :lol: 8)

http://yelims.free.fr/MSN/MSN1.bmp

Gt

spirospros
04-11-09, 13:39
Ποτέ ποτό σπάνια λίγο κρασί κ αυτό κόκκινο :)

PMalamas
10-02-11, 00:42
100μλ κοκκ. κρασι καθε βραδυ

sTeLaKoS
13-02-11, 17:55
Jack Daniels :toast:

exkaliber
13-02-11, 18:13
αν ειναι να πιεις...πιες τζιν :toast:

Titanium
13-02-11, 18:27
drambuie:drunken:

El Topo
13-02-11, 19:06
Βότκα, με πορτοκάλι κατά προτίμηση αλλά και με λεμόνι μια χαρά. Κι αγαπημένο κοκτέηλ το καμικάζι.

Απορώ πάντως πως η βότκα είναι τόσο χαμηλά. Στα κλαμπ οι περισσότεροι με μια βότκα στο χέρι είναι...:green:

tasos2
13-02-11, 20:16
Κοκκινο Kρασι!

GEORGEXX1
13-02-11, 20:23
τζιν-τονικ και αγουρακι-καροτακι χαχαχχαα

Jumaru
13-02-11, 20:33
Οτιδήποτε με μαύρο ρούμι κούμπα λίμπρε, μάιτάι,μόργκαν κόλα (Κυρίως στα βουνά με τραβάει είναι πιο βαρύ). Αν δε το καταλάβατε καταναλώνω ρούμι όσο εσείς συμπληρώματα :rolf:

PMalamas
13-02-11, 22:15
επινα παλια jack! παλια αγαπη

Jumaru
13-02-11, 22:20
Απορώ πάντως πως η βότκα είναι τόσο χαμηλά. Στα κλαμπ οι περισσότεροι με μια βότκα στο χέρι είναι...:green:


Μάλλον οι κλάμπερς δεν είναι στο φόρουμ :P
Απο προσωπική πείρα πίσω απο τη μπάρα τα τελευταία χρόνια το ρούμι έχει ξεφύγει κατα πολύ

eri_87
13-02-11, 22:24
Δεν πίνω τίποτα από αυτά.... Οπότε δεν ψήφισα! :(
Πλέον μόνο κρασάκι, στο τσακίρ κέφι καμιά σαγκριά κ παλιότερα καμιά ursus.
Τρελό ποτήρι δηλ!:rolf:

marvin
13-02-11, 22:29
Λατρευω drambuie αλλα τωρα πινω κοκκινο κρασι!!!!!Αργοτερα βλεπουμε ;)!!

Pavlos17
13-02-11, 22:33
κοκκινο κρασι :thumbup: ,κανει καλο και στην υγεια

papillon
13-02-11, 22:36
δεν βλεπω το τσιπουρο κ ανησυχω.....με γλυκανισο please.....:toast:

noz1989
13-02-11, 22:38
tanqueray λεμονι ftw!!

Eddie
13-02-11, 22:56
Αυτο το διαστημα η βοτκα παγο,η τζιν παγο,η αβανα μαυρη.Που και που λιγο κρασι επισης.

Titanium
13-02-11, 22:58
Αυτο το διαστημα η βοτκα παγο,η τζιν παγο,η αβανα μαυρη.Που και που λιγο κρασι επισης.

Με παγο να φανταστώ???:P:green:

Eddie
13-02-11, 23:00
Με παγο να φανταστώ???:P:green:

Με μαυρο παγο,για πιο dark καταστασεις :P

Titanium
13-02-11, 23:01
Με μαυρο παγο,για πιο dark καταστασεις :P

Που ρε γαμώτο έπεσα εξω....:(:P

Titanium
13-02-11, 23:04
Καλύτερα ρε παιδιά να κάνετε το δημοψήφισμα πολλαπλών επιλογών...Γιατί δεν μπορεί καπιος να πίνει μονο λικερ ας πούμε....:unsure:

PMalamas
14-02-11, 02:16
επινα παλια jack! παλια αγαπη

αλλα το γυρισα σε Jack3d:P:P:P

MusclesOfShadow
26-04-11, 00:46
Μια απορια, γιατι πινετε εσεις οι μεγαλυτεροι??:welcome::green:

sofos
26-04-11, 02:09
Μια απορια, γιατι πινετε εσεις οι μεγαλυτεροι??:welcome::green:

για να πανε κατω τα φαρμακια,να ξεχασουν τις πολλες υποχρεωσεις που οσο μεγαλωνεις,αυξανονται κ για να κανουν κεφαλι κ να θυμηθουν τις παλιες καλες εποχες στα νιατα τους....i guess δηλαδη..

tasos2
26-04-11, 02:33
για να πανε κατω τα φαρμακια,να ξεχασουν τις πολλες υποχρεωσεις που οσο μεγαλωνεις,αυξανονται κ για να κανουν κεφαλι κ να θυμηθουν τις παλιες καλες εποχες στα νιατα τους....i guess δηλαδη..

Μπορεις να τα κανεις ολα αυτα και χωρις αλκοολ. Μια ψευδαισθηση ειναι. Οπως και το τσιγαρο.

Titanium
26-04-11, 02:45
Μπορεις να τα κανεις ολα αυτα και χωρις αλκοολ. Μια ψευδαισθηση ειναι. Οπως και το τσιγαρο.

+1...Εγω γίνομαι λιώμα και χωρείς να πιω:green::green::green:

sadistic
26-04-11, 08:59
εχω να πιω μπυρα κανα δυμηνο....:green:απο τα αλλα ουτε συζητιση

MusclesOfShadow
26-04-11, 11:03
+1...Εγω γίνομαι λιώμα και χωρείς να πιω:green::green::green:

Χαχαχα:green:

Παντως αν καποιος θελει να κανει σωστη δουλεια στη γυμναστικη και γενικοτερα, δεν νομιζω οτι ειναι καλο να πινει. Εγω ειχα δοκιμασει κατι δαχτυλακια απο ουισκια, μπυρες και τετοια και σα συμπερασμα, τελικα η πρωτεινη ειναι καλυτερη:thumbup:

kafros gate 7
03-07-11, 00:30
:army2: :army2: :army2:

και εγω το ιδιο μαγκες.αντε ενα σαββατο και πολυ λεω να πιω μια βοτκα ολοκληρη.
εκτος και παμε σε μπουζουκια.αν και εκει εγω αμα βγει ο αρχοντας ο
γονιδαρος και πει: "γυαλι ο ερωτας σου και εχει πια ραραγισει..." γινομαι κ@@λι και απιοτος.διοτι δεν ξερω αν ειναι γνωστο αλλα δηλωνουμε 100% σκυλαδες και
πανυγηριτζιδες...:)

gmalamos
03-07-11, 00:43
Το ποτο των αλκολικων!:P:P

jackaction
03-07-11, 00:44
εχω να πιω 6 μηνες(και ειμαι καλα):P μιας και ειχα πολυ ασχημο παρελθον στο αθλημα
παλια ι τεκιλα-πορτοκαλι ι τζην-λεμοναδα/σοδα μετα απο μισο βαρελι μπυρες.
πλεον καμια whey κανα blend με γαλα αν ειναι να το ριξω εξω :turtle::turtle::turtle:

leftis
03-07-11, 02:52
Ρε παιδιά,βλέπω όλοι πίνετε perrier. Είναι τελείως "ασφαλές" ή είναι το λιγότερο κακό?
Γιατί άμα είναι να γίνει η παρασπονδία ας γίνει κανονικά :green:

pan0z
03-07-11, 02:56
Ρε παιδιά,βλέπω όλοι πίνετε perrier. Είναι τελείως "ασφαλές" ή είναι το λιγότερο κακό?
Γιατί άμα είναι να γίνει η παρασπονδία ας γίνει κανονικά :green:

το perrier ειναι σοδα.Δεν εχει θερμιδες γιαυτο...Να σου πω την αληθεια ειναι μια βλακεια και μιση αλλα εμενα δεν μου αρεσουν ουτε τα ποτα,ουτε οι καφεδες,ουτε χυμοι κτλπ οποτε περνω αυτην την κοτσανα και λεω οτι πινω κατι :green:

GREEK POWER
03-07-11, 10:56
το perrier ειναι σοδα.Δεν εχει θερμιδες γιαυτο...Να σου πω την αληθεια ειναι μια βλακεια και μιση αλλα εμενα δεν μου αρεσουν ουτε τα ποτα,ουτε οι καφεδες,ουτε χυμοι κτλπ οποτε περνω αυτην την κοτσανα και λεω οτι πινω κατι :green:

Μια απο τα ιδια :thumbup:

Giannistzn
03-07-11, 11:07
Δοκιμαστε λιγο στημενο λεμονι μεσα. Οχι οτι αλλαζει κατι και γινεται τρομερο, αλλα οσο να'ναι παιρνει μια γευση.

Spyrous
03-07-11, 11:12
SunRise_ cHivas επεινα.. επισης κα8ε φορα που επεινα οινοπνευματοδες ποτο επεφτα παντα 1,5κιλο κατω δεν ξερω πως αλλα παντα!!!

magavaTOUT
03-07-11, 13:11
SunRise_ cHivas επεινα.. επισης κα8ε φορα που επεινα οινοπνευματοδες ποτο επεφτα παντα 1,5κιλο κατω δεν ξερω πως αλλα παντα!!!
θα επρεπε να ειχα μεινει 5-6 κιλα:shock:

Giannistzn
03-07-11, 13:14
Το οινοπνευμα επειραζει την αντιδιουριτικη, οποτε ειχες αφυδατωση

pan0z
03-07-11, 14:25
Δοκιμαστε λιγο στημενο λεμονι μεσα. Οχι οτι αλλαζει κατι και γινεται τρομερο, αλλα οσο να'ναι παιρνει μια γευση.

ε με λεμονι το παιρνω αλλα παλι βλακεια ειναι ασε που με ξινιζει ασχημα.

lef
03-07-11, 14:31
Δοκιμαστε λιγο στημενο λεμονι μεσα. Οχι οτι αλλαζει κατι και γινεται τρομερο, αλλα οσο να'ναι παιρνει μια γευση.

:thumbup::thumbup::thumbup:
αυτο κανω και κατεβαινει ανετα
ασε που δειχνει περισσοτερο σαν ποτο αν και το κραξιμο απ την παρεα δεν το γλιτωνω:green:

d3m
03-07-11, 14:38
Παλια επινα πολυ συχνα 3 φορες την εβδομαδα και μια απο αυτες τις 3 φορες κυριως σαββατο εφτανα 7 η 8 ποτα.
Πλεον κοπικαν μαχαιρι καλυτερο για την υγεια και τι τσεπη...μονο κανα ανθρακουχο και χυμο.

just chris
03-07-11, 15:09
μια χαρα 5 με 6 βοτκες πορτοκαλι στο w η στο ακρωτηρι,κ κουνημα στα δυνατα μπιτ της μουσικης μαζι με αλλα ιδρωμενα γυναικεια κορμια ειτε της παρεας ειτε οχι!!!δε σου λεω να πινεις αλλα σου λεω να πιεις οταν βγεις,συνηθως οι περισσοτεροι δεν κανουμε εξοδους συνεχεια αλλα 2 φορες το μηνα θα κατσει!!κ αν κατσει πρεπει να ειναι ωραια κ να περασεις ωραια κλεινοντας ενα τραπεζακι σε ενα καλο κλαμπακι με 1 μπουκαλι βοτκα κ παρεα (εννοειται οτι θα εχει κοριτσια κ μη σου πω 50% αγορια 50% κοριτσια αλλιως τρως πορτουλα).ΖΗΣΕ....μην εισαι με μια πρωτεινη στα χερια κ εναν θερμιδομετρητη,ελεος ρε φιλε.

sofos
03-07-11, 15:25
μια χαρα 5 με 6 βοτκες πορτοκαλι στο w η στο ακρωτηρι,κ κουνημα στα δυνατα μπιτ της μουσικης μαζι με αλλα ιδρωμενα γυναικεια κορμια ειτε της παρεας ειτε οχι!!!δε σου λεω να πινεις αλλα σου λεω να πιεις οταν βγεις,συνηθως οι περισσοτεροι δεν κανουμε εξοδους συνεχεια αλλα 2 φορες το μηνα θα κατσει!!κ αν κατσει πρεπει να ειναι ωραια κ να περασεις ωραια κλεινοντας ενα τραπεζακι σε ενα καλο κλαμπακι με 1 μπουκαλι βοτκα κ παρεα (εννοειται οτι θα εχει κοριτσια κ μη σου πω 50% αγορια 50% κοριτσια αλλιως τρως πορτουλα).ΖΗΣΕ....μην εισαι με μια πρωτεινη στα χερια κ εναν θερμιδομετρητη,ελεος ρε φιλε.

+1000 :thumbup::thumbup:

Giannistzn
03-07-11, 15:34
:thumbup::thumbup::thumbup:
αυτο κανω και κατεβαινει ανετα
ασε που δειχνει περισσοτερο σαν ποτο αν και το κραξιμο απ την παρεα δεν το γλιτωνω:green:


μια χαρα 5 με 6 βοτκες πορτοκαλι στο w η στο ακρωτηρι,κ κουνημα στα δυνατα μπιτ της μουσικης μαζι με αλλα ιδρωμενα γυναικεια κορμια ειτε της παρεας ειτε οχι!!!δε σου λεω να πινεις αλλα σου λεω να πιεις οταν βγεις,συνηθως οι περισσοτεροι δεν κανουμε εξοδους συνεχεια αλλα 2 φορες το μηνα θα κατσει!!κ αν κατσει πρεπει να ειναι ωραια κ να περασεις ωραια κλεινοντας ενα τραπεζακι σε ενα καλο κλαμπακι με 1 μπουκαλι βοτκα κ παρεα (εννοειται οτι θα εχει κοριτσια κ μη σου πω 50% αγορια 50% κοριτσια αλλιως τρως πορτουλα).ΖΗΣΕ....μην εισαι με μια πρωτεινη στα χερια κ εναν θερμιδομετρητη,ελεος ρε φιλε.

just δεκτο αυτου που λες, με την προΰποθεση οτι γουσταρεις να πιεις. Εγω μπορει να περναω καλα και χωρις να κανω κεφαλι με το ποτο.

Οκ αυτο που λες, αλλα θα τονισω αυτο που λεει ο lef, εαν δεν γουσταρω να πιω, γιατι μου πρηζουν τα @@ οι αλλοι, γιατι πινεις perrier? Εγω δεν λεω σε κανεναν, καταστρεφεις το συκωτι σου οποτε πινει ;)

Και με τους 2 συμφωνω ετσι, μην παρεξηγηθω :P

lef
03-07-11, 15:37
εγω ειμαι της λογικης οτι αν ειναι να βγω απλα μια βολτα για ενα ποτο δεν θα το πιω..θα πιω τοτε ενα περιε..δεν αξιζει ν χαλασω την διατροφη μου..τσαμπα ο κοπος παει
αν ειναι ν βγουμε να τα μαμισουμε η ειμαι διακοπες θα γινω κοκκαλο..

just chris
03-07-11, 16:28
ρε δεν παθαινεται τπτ πινοντας δυο φορες το μηνα.... κ να σου πω κ κατι....καντε οτι θελετε.εγω θα βγαινω θα πινω κ λογο δε θα δινω:toast::toast::toast::toast::toast:

Creative
03-07-11, 16:47
Έγω όταν βγαίνω παίρνω ένα ποτό (συνήθως μπακάρτι με κοκα κολα) και πίνω 5-6 μικρές γουλίες και όταν με ρωτάει κανένας από τους φίλους μου "τι, δεν θα το πιείς το ποτό" του λέω "αμα δεν συχαίνεσαι πιές το εσύ":P

Αντωνης
03-07-11, 17:00
Τωρα τελευταια οταν πινω παιρνω μια παλαια αξια,ουισκυ.
Παλια το σιχαινομουνα γιατι οταν επαιρνα,επαιρνα την χειροτερη μαρκα,το Johnie,που ειναι σαν πετρελαιο και νομιζα οτι ολα καπως ετσι ειναι.Αλλα καμια σχεση,το Jack ειναι κλασεις ανωτερο.Και ειδικα το Chivas,αλλα αυτο ειναι πανακριβο:liftheavy:

Βεβαια οταν παιρνουμε ολοι κανατες η' σφηνακια,δεν θα παρω κατι διαφορετικο,i'll go with the team spirit:thumbup:

gym
03-07-11, 17:06
Τωρα τελευταια οταν πινω παιρνω μια παλαια αξια,ουισκυ.
Παλια το σιχαινομουνα γιατι οταν επαιρνα,επαιρνα την χειροτερη μαρκα,το Johnie,που ειναι σαν πετρελαιο και νομιζα οτι ολα καπως ετσι ειναι.Αλλα καμια σχεση,το Jack ειναι κλασεις ανωτερο.Και ειδικα το Chivas,αλλα αυτο ειναι πανακριβο:liftheavy:

Βεβαια οταν παιρνουμε ολοι κανατες η' σφηνακια,δεν θα παρω κατι διαφορετικο,i'll go with the team spirit:thumbup:

με αυτο φορα μεθυσα στην ζωη μου(και η μοναδικη....πολυυυυ γελιο...)αλλα ηταν ολα σφυνακια....ιδεα μις ξαδερφης μου να με ξετιναξει!!!!(τελικα αυτη επεσε κατω...χοχοο):green::green:

Αντωνης
03-07-11, 17:11
με αυτο φορα μεθυσα στην ζωη μου(και η μοναδικη....πολυυυυ γελιο...)αλλα ηταν ολα σφυνακια....ιδεα μις ξαδερφης μου να με ξετιναξει!!!!(τελικα αυτη επεσε κατω...χοχοο):green::green:

Ουουουουου σπασικλακι:thumbdown::thumbdown::thumbdown::P:P:P:green:

gym
03-07-11, 17:17
Ουουουουου σπασικλακι:thumbdown::thumbdown::thumbdown::P:P:P:green:

αφου με ρωτας λοιπον κ καιγεσαι να μαθεις...:green::green::green:

ηταν καλοκαιρι...χαχααχ...στο πανηγυρι του χωριου μου χαμος....κ εκελινα εναν χρονο απο τζιμ...κ επειδη ποτε δεν ημουν του ποτου ενω η ξαδερφη μου ηταν γενικα απο ολα..:green: ειπαμε να βγουμε κ να μεθυσουμε...να με μεθυσει δηαλδη...αυτη τα διαλεγε ολα...

στην αρχη ενα ασπρο ηπιαμε βοτκα πρεπει να ηταν με λεμονι?
μετα κατι αλλο δεν θυμαμαι...κ μετα σφυνακια....αυτο που λες εσυ...γυρω στα 20 τετοια η καθε μια...κ βαλε αλλα 6 απο τριγυρω...ξερεις....

εγω ημουν πολυ χαρουμενη να πω...απλα χαμογελουσα τοοοοοσο πολυ που ναι πιαστηκαν κ οι κοιλιακοι μ...χαχαχα....αυτη παιζει να εκανε 5 φορες εμετο....εγω ξυπνησα παλι με μια ορεξη αλλο πραγμα....

μια κ μοναδικη...τωρα ξανα οταν την παντρεψουμε...χααχ...(λεμε τωρα...:green:)

Αντωνης
03-07-11, 17:25
Προσεχε μονο αφου λες οτι εισαι αμαθη μην χασεις καθε επαφη στον γαμο και της πεις αντε και του χρονου...:green:

gym
03-07-11, 17:58
Προσεχε μονο αφου λες οτι εισαι αμαθη μην χασεις καθε επαφη στον γαμο και της πεις αντε και του χρονου...:green:

παιζει...:rolf::rolf::rolf:

El Topo
03-07-11, 20:34
μια χαρα 5 με 6 βοτκες πορτοκαλι στο w η στο ακρωτηρι,κ κουνημα στα δυνατα μπιτ της μουσικης μαζι με αλλα ιδρωμενα γυναικεια κορμια ειτε της παρεας ειτε οχι!!!δε σου λεω να πινεις αλλα σου λεω να πιεις οταν βγεις,συνηθως οι περισσοτεροι δεν κανουμε εξοδους συνεχεια αλλα 2 φορες το μηνα θα κατσει!!κ αν κατσει πρεπει να ειναι ωραια κ να περασεις ωραια κλεινοντας ενα τραπεζακι σε ενα καλο κλαμπακι με 1 μπουκαλι βοτκα κ παρεα (εννοειται οτι θα εχει κοριτσια κ μη σου πω 50% αγορια 50% κοριτσια αλλιως τρως πορτουλα).ΖΗΣΕ....μην εισαι με μια πρωτεινη στα χερια κ εναν θερμιδομετρητη,ελεος ρε φιλε.
Εγώ δεν είμαι της άποψης να μην πίνεις καθόλου γενικά αλλά όταν πιείς να το ξεσκίζεις.
Το μέτρο είναι πάντα καλύτερο και κατά τη γνώμη μου, 6 βότκες είναι πάρα πολλές.
Άσε που και με μπουκάλι να πας, πάνω από 2-2,5 ποτά ανα άτομο δεν βγαίνουν.
Τώρα αν μπεις με είσοδο και δώσεις 15 ευρώ και άλλα 50 (5 ποτά Χ 10 ευρώ) για να πιείς, καλύτερα να βγαίνεις κάθε βδομάδα και να πίνεις ένα ποτάκι παρά μια φορά το μήνα και να πιείς μέχρι να σκάσεις.

Γενικά, όποτε βγω πίνω 2-3 ποτάκια, όσο βγαίνει το άτομο αν πάρουμε μπουκάλι, αλλιώς την είσοδο και το ποτό που είναι μαζί, σπάνια κι άλλο ένα.
Δεν είναι θέμα διατροφής ούτε τίποτα, αυτό είναι το τελευταίο που με ενδιαφέρει, απλά 2-3 ποτάκια είναι ό,τι πρέπει για να κάνω κέφι χωρίς να με "χαλάει" και θεωρώ πέταμα χρημάτων τα παραπάνω ποτά.
Φυσικά, άλλοι μπορεί να πίνουν 5-6 ποτά και να μην τους πειράζει καθόλου, αλλά και πάλι ούτε για την υγεία είναι ό,τι καλύτερο αλλά ακόμα χειρότερα για την τσέπη.

Stamer
04-07-11, 03:31
βοτκα βοτκα βοτκα :thumbup::thumbup:

MusclesOfShadow
11-07-11, 13:42
Εγω οταν βγαινω με τους φιλους μ για να πιουμε εγω παιρνω shake πρωτεινης :1laugh:

Babis Stinson
21-08-11, 12:34
Μεγάλος fan του whisky, είτε blend, είτε single malted.
Canadian Club, Canadian Club Classic, Jack Daniels, Famous Grouse, Cardhu, Chivas Regal και Lagavulin πολύ αγαπημένα.

tolis93
21-08-11, 15:49
παιδια καθαρος εδω κ 12μηνο με εξαιρεση τα γεννεθλια του κολλητου μ π ηπια 1/4 σφηνακι ρακη.παλια ομως επινα....το βοσπορο:green:

Kagias
21-08-11, 16:02
Συνηθως προσπαθω να περνω παντα ενα κοκτειλ που να μη το χω ξαναπαρει ( με ενα φιλο μου ειχαμε μια μεγαλη λιστα και οποτε δοκιμαζαμε καποιο το σβηναμε). Αν ψιλοβαριεμαι η ευκολη λυση ειναι βοτκα λεμονι.

SOSTARAS
19-09-11, 11:11
δεν υπαρχει καλυτερο απο το johny green label!!

Saldi
19-09-11, 11:34
δεν υπαρχει καλυτερο απο το johny green label!!

το johny blue label??aaxaxaaxa
λιιιιιιιγο πιο ακριβο:P:P

SOSTARAS
20-09-11, 09:07
το johny blue label??aaxaxaaxa
λιιιιιιιγο πιο ακριβο:P:P

κ ομωσ πιο πολυ μου αρεσει το πρασινο δεν το συγκρινω με κανενα ουισκι!!!βασικα δεν πινω αλλο ουισκι!!

Kaloutsikos
22-09-11, 00:46
φτού σας...

τώρα εσείς θεωρήστε αθλητές?

:turtle::turtle::turtle::turtle:
:P:P:P:P:P
:toast::toast:

beefmeup
22-09-11, 11:53
glenrothes.-

jannous44
22-09-11, 12:03
jack daniel h johhnie black.. προχτες που βγηκα μετα απο καιρο πηρα jack και το πληρωσα 9 γιουρα στη κρηνη... μαλλον θα αναθεωρησω...:unsure:

vaggan
11-04-12, 12:03
σε περιοδο ογκου θα πιω μια μπυρα την εβδομαδα. οταν γιορταζω πινω και ενα ουισκυ για να τσουγκρισω:green::green:σε περιοδο γραμμωσης επιτρεπω στον εαυτο μου μεταλλικο νερο και τσαι τιποτα αλλο:P:P

destroyerody94
11-04-12, 21:02
Tequila κίτρινη, captain morgan, και φυσικά Toύμπα λίμπρε.

vaggan
11-04-12, 21:34
Tequila κίτρινη, captain morgan, και φυσικά Toύμπα λίμπρε.το τελευταιο ειναι το ποτο που φτιαχνεται στην τουμπα στη θεσ/νικη?:P:P

destroyerody94
11-04-12, 22:59
To πίνουνε παοκτσήδες πολύ για αυτό και η ονομασία.
Ρετσίνα (ή μάλλον -ες) με κόκα κόλα)

COBRA_STYLE
11-04-12, 23:25
βοτκα λεμονι,κανει καλο στακ με τα του bbing:turtle::green: