PDA

Επιστροφή στο Forum : my transformation =D



Jud0ka
31-12-09, 05:19
a

Jud0ka
31-12-09, 06:11
ll

billys15
31-12-09, 13:36
Αν και δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα απο την φωτογραφια,εγω,βλεποντας οτι εισαι χαμηλα σε λιπος,θα πηγαινα για ογκο.

Polyneikos
31-12-09, 13:46
Η φωτό που είναι;Το αβαταρ εννοείς;;

edit:Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς.....Τωρα υπάρχουν φωτογραφίες...

Jud0ka
31-12-09, 15:36
Αν και δεν μπορουμε να καταλαβουμε πολλα απο την φωτογραφια,εγω,βλεποντας οτι εισαι χαμηλα σε λιπος,θα πηγαινα για ογκο.

μ το εχουν πει και αλλοι αλλα δεν κσερω επειδη εκσω ψη8ει να κανω γραμμωση και γενικα εχω "καυλωσει" με τοθσ κιλιακους γιαυτο τον λογο....

Jud0ka
31-12-09, 15:37
Η φωτό που είναι;Το αβαταρ εννοείς;;

edit:Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς.....Τωρα υπάρχουν φωτογραφίες...

ela m:P?

Muscleboss
31-12-09, 16:00
θα συνέχιζα όγκο. είσαι μικρός και το σωμα σου κ οι ορμόνες σου με σωστη διατροφή θα σου δώοσυν μύς και θα δυναμώσουν τη κατασκευή σου. το λίπος σου είναι σε αποδεκτά επίπεδα και η άποψή ου είναι να εκμεταλευτείς αυτήν την ηλικία στο να χτίσεις μύς που θα το βρεις μπροστά σου στην πορεία. η γράμμωση μπορεί να περιμένει. :bbbiceps:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
31-12-09, 17:19
πολύ καλός ! να μην επαναλαμβάνω τα ίδια συμφωνώ με μασκλεμπος :thumbup::thumbup:

Jud0ka
31-12-09, 17:34
πολύ καλός ! να μην επαναλαμβάνω τα ίδια συμφωνώ με μασκλεμπος :thumbup::thumbup:

το πολυ καλος σε μενα η στον muscleboss:P?

Jud0ka
31-12-09, 17:35
θα συνέχιζα όγκο. είσαι μικρός και το σωμα σου κ οι ορμόνες σου με σωστη διατροφή θα σου δώοσυν μύς και θα δυναμώσουν τη κατασκευή σου. το λίπος σου είναι σε αποδεκτά επίπεδα και η άποψή ου είναι να εκμεταλευτείς αυτήν την ηλικία στο να χτίσεις μύς που θα το βρεις μπροστά σου στην πορεία. η γράμμωση μπορεί να περιμένει. :bbbiceps:

ΜΒ

το εχω σκεφτει αυτο και το εχω συζητησει και με γυμναστες και φιλους π.χ ο γυμναστης μ μ ειπε να κανω γραμμωση με τρεξιμο κιλιακους και στα βαρη να κανω στο οριο για να μιν χασω μυς και να τους διναμωνω κατι τετοια με μπερδεψαι λιγο γτ εγω κσερω οτι ι γραμμωση γινεται με λιγα κιλα πολες επαναλιπσεις +τα αλλα αλλα¨....ακομι το σκεφτομαι...

albertob30
04-01-10, 02:51
εννοειτε πως 8α πας για ογκο. χωρις παρεξηγηση αλλα δεν εχεις πολλα μυικα κιλα πανω σου για να πας για γραμμωση. πιο πολυ σαν μαρκαδορος θα γινεις παρα γραμμωμενος.

αν δεν βαλεις μυες θα γραμμωσεις τι πραγμα ακριβως? ποσο καιρο ασχολησε?

Jud0ka
04-01-10, 03:06
εννοειτε πως 8α πας για ογκο. χωρις παρεξηγηση αλλα δεν εχεις πολλα μυικα κιλα πανω σου για να πας για γραμμωση. πιο πολυ σαν μαρκαδορος θα γινεις παρα γραμμωμενος.

αν δεν βαλεις μυες θα γραμμωσεις τι πραγμα ακριβως? ποσο καιρο ασχολησε?

εκανα τζουντο 6χρονια και τωρα κανω 2χρονια τζυμ αλλα το καλοκαιρι σταμτισαα για 5μινες και τωρα π κσανακσεκινισα εχω πεσει αρκετα...και σκεφτομαι τι να κανω....αν παρω ογκο ποσα κιλα να ειμαι...?τι λεσ?

-Giannis-
04-01-10, 08:03
εκανα τζουντο 6χρονια και τωρα κανω 2χρονια τζυμ αλλα το καλοκαιρι σταμτισαα για 5μινες και τωρα π κσανακσεκινισα εχω πεσει αρκετα...και σκεφτομαι τι να κανω....αν παρω ογκο ποσα κιλα να ειμαι...?τι λεσ?

πάρε 5-6 κιλάκια για αρχή σιγά σιγά.... για να είναι όσο μπορούν περισσότερο καθαρά και πράττεις μετά αναλόγως.....

Jud0ka
04-01-10, 15:57
πάρε 5-6 κιλάκια για αρχή σιγά σιγά.... για να είναι όσο μπορούν περισσότερο καθαρά και πράττεις μετά αναλόγως.....

ειμαι 1.84 και 84 κιλα δλδ να παω 90 κιλα?

AGGELOS.K
04-01-10, 20:46
Θεωρώ ότι 90 κιλα για να φανεί η διαφορά για αρχη είναι αρκετα καλα αλλα πρόσεχε να τα βάλεις σωστα με καλή τροφή.

Jud0ka
04-01-10, 22:12
Θεωρώ ότι 90 κιλα για να φανεί η διαφορά για αρχη είναι αρκετα καλα αλλα πρόσεχε να τα βάλεις σωστα με καλή τροφή.

φιλε μ ειμουν 100κιλα και επεσα σε 2μινες 79 εχασα πολη μυικη μαζα!ηταν ασχημο αυτο και δεν κσερω αν 8ελω να παρω παλι κιλα γτ 8α φαινομαι περισοτερο χοντρος παρα γυμνασμενος χΔ

Polyneikos
04-01-10, 23:20
Τα ποιοτικα μυικα κιλα δεν παίρνονται σε 2 μηνες,ούτε χανονται σε 2 μηνες,αυτο που θα πρεπει να στοχεύσεις είναι να βαλεις καινουργια κιλα πανω σου,αλλα για αυτο θα πρεπει να θυσιασεις για αυτο το διαστημα την γράμμωση.Προσοχή ομως !Αλλο βαζω μυικα κιλα πανω μου άλλο βαζω κιλα γενικα...Εκει μπερδευεται ο κόσμος.Θα σου πρότεινα να διαβασεις λιγο την διατροφή όγκου και να συζητησουμε τις σκεψεις σου εκ των υστέρων...

Jud0ka
05-01-10, 01:11
Τα ποιοτικα μυικα κιλα δεν παίρνονται σε 2 μηνες,ούτε χανονται σε 2 μηνες,αυτο που θα πρεπει να στοχεύσεις είναι να βαλεις καινουργια κιλα πανω σου,αλλα για αυτο θα πρεπει να θυσιασεις για αυτο το διαστημα την γράμμωση.Προσοχή ομως !Αλλο βαζω μυικα κιλα πανω μου άλλο βαζω κιλα γενικα...Εκει μπερδευεται ο κόσμος.Θα σου πρότεινα να διαβασεις λιγο την διατροφή όγκου και να συζητησουμε τις σκεψεις σου εκ των υστέρων...

ναι την εχω διαβασει πολλες φορες....βσκ 8α κανω και λιπομετρηση τιν αλη βδομαδα και 8α κσερω και ποσο ακριβοως λιπος εχω ωστε να αποφασισω σιγουρα στο τι 8ελω...ασχετο...σινολικα να κανω 6γευματα?και επειδη περνω πρωτεινη κα8ε ποτε να τιν περνω?εμενα μ εχουν πει το πρωι και μετα το γυμναστηριο ειναι σωστο αυτο?

savage
05-01-10, 02:07
σινολικα να κανω 6γευματα?και επειδη περνω πρωτεινη κα8ε ποτε να τιν περνω?εμενα μ εχουν πει το πρωι και μετα το γυμναστηριο ειναι σωστο αυτο?
ναι