PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεταλικο κυπελο & συστατικα συμπληρωματων



zarras
31-12-09, 20:13
ηλιθια ερωτηση...

Πιστευετε οτι το μεταλικο κυπελο επηρεαζει(αλοιωνει) τα συστατικα των συμπληρωματων (πρωτεινες,υδατανθρακες,βιταμινες,φυτ.ινες κ.α.) ?

GEORGEXX1
31-12-09, 20:37
μεταλικο ανοξειδωτο με επιχρυσομενη λαβη στα18καρατια.
:shock::shock:

manos_
03-01-10, 02:02
εχετε ξεφυγει εντελως ο ενας βαζει πολ ποσες φορες κατουρατε την μερα ο αλλος με ρωταει ποσο μεγαλωσαν οι ορχεις μου με το νοβεντεξ και τωρα αυτο ρε παιδια χαλαρωστε λιγο στο τελος θα μετρατε και τις αναπνοες σας για να κανετε σωμα.

flinstone
03-01-10, 16:00
εχετε ξεφυγει εντελως ο ενας βαζει πολ ποσες φορες κατουρατε την μερα ο αλλος με ρωταει ποσο μεγαλωσαν οι ορχεις μου με το νοβεντεξ και τωρα αυτο ρε παιδια χαλαρωστε λιγο στο τελος θα μετρατε και τις αναπνοες σας για να κανετε σωμα.

μεγαλε εγραψες :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
03-01-10, 22:21
μόνο σε πέτρινο χειροποίητο κύπελο δεν χάνονται τα συστατικα!!! αλλιώς όλα άχρηστα πάνε .. αυτο πλάκα το έγραψα βέβαια αλλα αυτα είναι καλύτερα για τα οφ τόπικ να τα λέμε αν κολάμε σε τέτοια το χάσαμε το κορμί πατριώτ :toast::toast:

-beba-
04-01-10, 11:43
Εγώ που πίνω το μεταπροπονητικό ρόφημα σε ένα μεγάλο ποτήρι της μπύρας λέτε να έχω πρόβλημα? :P:P:P

KATERINI 144
04-01-10, 15:07
ψήφισα οχι γιατι με μπερδεψε ο μανος :green:

The Rock
06-01-10, 00:28
εχετε ξεφυγει εντελως ο ενας βαζει πολ ποσες φορες κατουρατε την μερα ο αλλος με ρωταει ποσο μεγαλωσαν οι ορχεις μου με το νοβεντεξ και τωρα αυτο ρε παιδια χαλαρωστε λιγο στο τελος θα μετρατε και τις αναπνοες σας για να κανετε σωμα.
Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο !!!!!

manos_
06-01-10, 23:35
Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο !!!!!

Ροκ δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα το δευτερο μου το ρωτησες εσυ.

NASSER
07-01-10, 00:58
ηλιθια ερωτηση...

Πιστευετε οτι το μεταλικο κυπελο επηρεαζει(αλοιωνει) τα συστατικα των συμπληρωματων (πρωτεινες,υδατανθρακες,βιταμινες,φυτ.ινες κ.α.) ?


Ροκ δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα το δευτερο μου το ρωτησες εσυ.


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lzvy3A-czE0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lzvy3A-czE0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Polyneikos
07-01-10, 01:44
:rolf::rolf::rolf:
(υ.γ. τελικα μεγαλωσαν; )

zarras
07-01-10, 18:25
βρε τι κραζετε αμεσως?
ακαδημαικου χαρακτηρα ειναι η ερωτηση,
επειδη κατα καιρους εχω ακουσει οτι το μεταλλο επηρεαζει αυτα τα συστατικα.
δεν ειπα να χρησιμοποιουμε ουτε μεσαιωνικες ƺυλινες κουπες, ουτε τις χουφτες μας για να πινουμε τα συμπληρωματα
http://www.thelab.gr/images/smilies/tomato.gif

manos_
08-01-10, 06:55
βρε τι κραζετε αμεσως?
ακαδημαικου χαρακτηρα ειναι η ερωτηση,
επειδη κατα καιρους εχω ακουσει οτι το μεταλλο επηρεαζει αυτα τα συστατικα.
δεν ειπα να χρησιμοποιουμε ουτε μεσαιωνικες ƺυλινες κουπες, ουτε τις χουφτες μας για να πινουμε τα συμπληρωματα
http://www.thelab.gr/images/smilies/tomato.gif

Ναι θα χασεις το πρωταθλημα αν χασεις μερικα συστατικα.Κουλαρετεεεεεεεε λεμε.

No Cash
08-01-10, 08:49
λεω οχι...


αλλα ας τα επηρεαζει... αυτα περιμεναμε για να επηρεαστουν... λες και δεν τα εχουμε κανει ολα μπουρδελο εκει μεσα(στο σωμα μας)...

The Rock
08-01-10, 23:38
Ροκ δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα το δευτερο μου το ρωτησες εσυ.
Τι ρώτησα ακριβώς ? Ειλικρινά δεν θυμάμαι , θες να γίνεις λίγο πιο σαφής ?

manos_
08-01-10, 23:47
Τι ρώτησα ακριβώς ? Ειλικρινά δεν θυμάμαι , θες να γίνεις λίγο πιο σαφής ?

Να κανω μια εκτιμηση του ποσο μεγαλωσαν οι ορχεις μου.Ειναι χαιλαιτ για μενα θα το θυμαμαι και θα γελαω για παντα χωρις παρεξηγηση και με διαθεση χιουμορ.:turtle:

The Rock
09-01-10, 01:29
Να κανω μια εκτιμηση του ποσο μεγαλωσαν οι ορχεις μου.Ειναι χαιλαιτ για μενα θα το θυμαμαι και θα γελαω για παντα χωρις παρεξηγηση και με διαθεση χιουμορ.:turtle:
Ααα θυμάμαι ....Ναι οκ έχει χαβαλέ δεν λέω αλλά το έλεγα σοβαρά :turtle: