PDA

Επιστροφή στο Forum : Meta-Burn Ef (MRM)



Bigfoot
08-01-10, 03:39
Για πείτε μου την γνωμη σας για ύπια χρήση...Δηλαδη Καθε Δευτέρα και Τεταρτη 2 χαπια...1 πριν το φαγητο το μεσημέρι κατα τις 3 και ενα πριν την προπονηση κατα τις 7 και τι υπόλοιπες μονο το μεσημερι πριν την προπονηση κατα τισ 3:30...
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8454&stc=1&d=1262913995


και τα συστατικα του

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8471&stc=1&d=1262987376


Thnkss γιατι ειμαι σε δείλημα να τα παρω 'η οχι δεν εχώ κάποια πάθηση είτε με την καρδία είτε με τον θυροειδη!!!!

****Edit : Διόρθωθηκαν η εικόνα με τα συστατικα γιατί από την φωτό δεν φαινόντουσαν.Mods Team****

NASSER
08-01-10, 16:37
Bigfoot καλωσηρθες αρχικα στο φορουμ. Αν θες περνα απο την ενοτητα νεα μελη και πες μας δυο λογια για σενα σε σχεση με τη γυμναστικη.
Οσο για το προιον που ρωτας ειναι γνωστη η εταιρεια αλλα οχι το σκευασμα. Πες μας εσυ τι γνωριζεις γιαυτο καθως τα συστατικα που εδωσες δεν φαινονται.

Bigfoot
23-01-10, 00:50
Παιδία.... κάποιος.... πως του φαίνετε??Μου το προτεινε ο προπονιτης μου στο γυμναστήριο ακριβώς αυτος το διαλεξε..Του ειπα οτι θέλω κάτι να χάσω μερικά κιλά που πήρα απο το τσιγαρο που έκοψα, να μπορώ να πίνω καφέ και να μην με έχει στην τσίτα!!!!

TakisV
23-01-10, 01:16
Απ αυτα που διαβαζω οτι εχει μεσα δεν μπορω να τον χαρακτηρισω κορυφαιο λιποδιαλυτη αλλα δεν ειναι ασχημο για υπια χρηση οπως ειπες και εσυ.
Παντως για να δεις τα επιθυμητα αποτελεσματα βαλε 2 caps με το πρωινό και 2 πριν την προπονηση.
Καλη επιτυχια.

alekos
23-01-10, 02:13
Καλησπερα...μολι χθες ημουν στα x-treme kai το αγορασα...ειναι χωρις εφεδρινη και καρνιτινη...ειναι για χαλαρους ρυθμους αυξησης μεταβολισμου...εχω ακουσει πως κανει δουλεια...αρχικα εγω που αθλουμαι 5 φορες την εβδομαδα..
τις 7 πρωτες μερες θα παιρνω ενα με το πρωινο και ενα μια ωρα πριν την προπονηση και αν δεν κανω προπονηση 1 μια ωρα πριν το φαγητο...και μετα τις 10 μερες...το ιδιο αλλα με 2 χαπια....;)

manos_
23-01-10, 12:19
Οχι δεν, πολυ μικρες δοσεις.

beteranos
22-03-10, 02:28
Υπαρχει καμια πιο προσφατη αποψη για αυτο το προιον?

Σκεφτομαι να το αγορασω γιατι δεν εχω ξαναπαρει λιποτροπικο και δεν θελω να παω κατευθειαν στα σκληρα (Mitotropin,lipo 6 κ.τ.λ.)