PDA

Επιστροφή στο Forum : Ab Solution Plus Gel (Vyotech)



Svein
08-01-10, 10:58
Όπως έχω παρατήρηση έχω μαζέψει στην περιοχή της κοιλιας λίπος και στο υπόλοιπο σώμα όχι τόσο πολύ ! ξέρετε άμα το προϊόν αυτό θα βοηθήσει καθόλου ?

http://xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3513&category=698

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8492&stc=1&d=1263071228





O ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΡΑ !
Κάθε άνθρωπος έχει άλλος λίγο άλλος πολύ συσσωρευμένο λίπος. Δυστυχώς κάποιες λιποκυψέλες είναι πολύ δύσκολο να ανοίξουν ώστε να απελευθερωθεί και τελικά να διασπαστεί το λίπος. Επειδή ακριβώς η συσσώρευση λίπους είναι μια φυσική διαδικασία, από μόνη της η καλή διατροφή και η άσκηση δεν φτάνει.

Η επιστήμη με την μορφή του AB-SOLUTION δίνει την κατάλληλη ώθηση στο σώμα για να απαλλαγεί από το περιττό λίπος. Το μυστικό του AB-SOLUTION είναι ότι με την πρωτοποριακή πατέντα του μεταφέρει όλα τα συστατικά του κατευθείαν μέσα από το δέρμα στις λιποκυψέλες. Τα συστατικά αυτά ενεργούν αμέσως αυξάνοντας τον μεταβολισμό και μειώνοντας το αποθηκευμένο λίπος.

Το AB-SOLUTION είναι το μόνο αποδεδειγμένο προϊόν που μειώνει το αποθηκευμένο λίπος στα σημεία που υπάρχει μεγαλύτερο πρόβλημα μέσα σε δύο μόλις εβδομάδες.
Ingredients: Water, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Trigylceride, Caffeine (2% w/w), Sodium Benzoate, Cyclomethicone, Dimethicone, Hydrogenated Lecithin, Benzyl Alcohol, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Imidazolidinyl Urea, Triethanolamine, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance.

Οδηγίες χρήσεως: Άπλωσε την κρέμα στα σημεία που θέλεις να βελτιώσεις δυο φορές την ημέρα, κάνοντας ελαφρύ μασάζ.

Συσκευασία: 240 ml

NASSER
08-01-10, 18:44
προσωπικα δεν πιστευω πως κανει δουλεια.
Γιατι δεν ψαχνεις πιο συμβατους τροπους να χασεις βαρος?

Svein
09-01-10, 00:33
προσωπικα δεν πιστευω πως κανει δουλεια.
Γιατι δεν ψαχνεις πιο συμβατους τροπους να χασεις βαρος?

Οχι το ειδα και μου εκανε εντύπωση ...! Δεν σκοπεύω να χαλάσω τα 50 ευρο μου γιαυτό...!

Polyneikos
10-01-10, 00:03
Εγω θα σου πρότεινα παρτο να σου φύγει η απορία..
Και μετα από 2 εβδομαδες που υπόσχεται το προϊον αποτελέσματα θα καταλάβεις ότι πρέπει να καταφυγεις σε αλλες παραμετρους....:thumbup:

Svein
10-01-10, 16:37
Αν δίνεις τα 50 ευρώ εγώ το παίρνω :P !

Polyneikos
10-01-10, 16:50
Είχα δοκιμασει και εγω παλια το Trimincil Sculpt,είναι gel ,κατι αναλογο,αυτα βοηθανε αν εισαι κατω από 10 % ήδη,να σου διώξουν τα τελευταια,υγρα κυριως από την περιοχή.

Trimincil Sculpt Gel (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=28196#post28196)

Svein
15-01-10, 20:30
Τοσο ημουν το καλοκαιρι :P !

Mauro
26-05-10, 22:48
Παιδια εχω ακουσει πως τα αποτελεσματα του ειναι προσκαιρα. Αλλα αν το συνδιασω με καποιο λιποδιαλυτικο προϊον λετε να κανει δουλεια για απολυτο στεγνωμα? Εχω ποσοστο λιπους 6.5% αν αυτο βοηθαει στη γνωμη σας

Annih
26-05-10, 22:53
6,5% και θες και αλλο στέγνωμα? ? Μια χαρα είσαι :P

Mauro
26-05-10, 22:54
:green: θελώ να φυγει 1 κιλο λιπους ακομα. Ερχεται και καλοκαιρακι!!:rolf::rolf: