PDA

Επιστροφή στο Forum : γεια σε ολους



pamikos
08-01-10, 13:00
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ......
ΕΙΜΑΙ ΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥ KICK BOX ΤΩΡΑ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ 1.70 ΥΨΟΣ ΚΑΙ 80 ΚΙΛΑ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΗ ΖΩΗ ΔΛΔ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΦΕΤΕΣ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΠΟΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ 2 ΜΟΝΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΡΟΦΗΜΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΚΛΗΡΗ????????????????????
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

GEORGEXX1
08-01-10, 13:06
μπορεις ανετα αν εφαρμοσεις
οσα εγραψες.
το σκληρη μονο αν θες καντο πιο λιανα.
οχι τιποτα αλο αλα να παρουμε μια ιδεα.

ioannis1
08-01-10, 14:20
καλως ηρθες στο φορουμ καταρχην.δες ενα προραμμα προπονησης αρχαριων νουμερο 1 που ειναι καταλληλο για σενα.επισης μελετησε λιγο τη διατροφη για γραμμωση στο αντιστοιχο τοπικ.

sTeLaKoS
08-01-10, 14:27
Όχι 4 φορές τη μέρα ρόφημα. Φάε και λίγο όχι μόνο από συμπληρώματα..

pamikos
03-08-10, 15:53
ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΑ 80 ΚΟΙΛΑ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ 72 ΣΤΑΘΕΡΑ ΔΕΝ ΠΙΝς ΚΑΝς ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑΕΧς ΣΤΑΜΑΤΙΣΗ ΠΡΟΠΟΝΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑς ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΟΡΓΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΟΙΠΟΛΥΠΕΣ ΑΛΛΑ......ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΦΕΝΟΝΤΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΑΝς ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΩΣΙΒΙΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΦΕΥΓΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΥΠΟΔΙΑΛΗΤΕΣ? ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΟΙΟΥΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ


****Γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες, είναι κανονας του φορουμ,ModsTeam****

Vinn
03-08-10, 17:49
ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΑ 80 ΚΟΙΛΑ ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ 72 ΣΤΑΘΕΡΑ ΔΕΝ ΠΙΝς ΚΑΝς ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑΕΧς ΣΤΑΜΑΤΙΣΗ ΠΡΟΠΟΝΙΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑς ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΟΡΓΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΟΙΠΟΛΥΠΕΣ ΑΛΛΑ......ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΦΕΝΟΝΤΕ ΛΙΓΟ ΟΙ ΠΑΝς ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΩΣΙΒΙΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΦΕΥΓΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΥΠΟΔΙΑΛΗΤΕΣ? ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΟΙΟΥΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ

Μπραβο για την προσπαθεια σου :thumbup:
Το σωσιβιακι δεν θα φυγει με τους κοιλιακους..Συνεχισε τους κανονικα εσυ,συνεχισε τη διατροφη σου και την αεροβια,3 φορες τν εβδομαδα αν μπορεις και απο κει και περα ευχομαι να πραγματοποιηθουν οι στοχοι σου!! Οσο για τους λυποδιαλυτες,εχουν αποτελεσματα μονο με αυστηρη διατροφη και πανω απ'ολα χρειαζεται να χεις υπομονη!!Ελπιζω να σε βοηθησα.. :welcome: