PDA

Επιστροφή στο Forum : Powerball



Gasturb
29-01-07, 23:41
H νέα γενιά των hand grips/squeezers για ασκήσεις του πήχη, λέγεται γυροσκοπικά Powerballs, έχει κανείς καμμία εμπειρία από την χρήσης τους?

Powerball World Champion! (http://stream.tvgmedia.com/trailers/gadgets/powerball2/index.html)

http://forum.bodybuilding.gr/upload/powerball-alt2.jpg

http://forum.bodybuilding.gr/upload/powerball-alt1.jpg

Gasturb

anastasisk
30-01-07, 03:44
Gasturb προκειται για αυτη την μπαλα που στριβει με μεγαλη ταχυτητα και προσπαθεις να την κρατησεις σο χερι σου?
Αν ειναι αυτη την ειχα δοκιμασει σε μια εκθεση πριν κανα χρονο και ηταν πολυ καλη.Εδινε τρομερο πρηξιμο στον πυχη.

Gasturb
30-01-07, 03:48
Ναι αυτή που λες είναι Anastasisk, τσέκαρε αν θες κ το video. Υποθέτω όμως ότι χρειάζεται προσοχή γιατί μπορεί να προκαλέσει κ ζήμια.. Βασικά οι περισσότεροι σαν παιχνίδι το παίρνουν γιαυτό έχει κ μέγαλη επιτυχία..

Gt

theodore_tsi
02-02-07, 00:09
τι τιμή έχει περίπου αυτό το μαραφέτι;;;

Gasturb
02-02-07, 01:32
18 λίρες δλδ... 28 ευρώ περίπου

Gt

john1888
02-02-07, 01:50
Ρε παιδιά τι μας δείχνουν αυτοι στο video; Ρεκόρ κάνουνε;

Gasturb
02-02-07, 05:17
john1888 στην αγγλία κ την αμερική περισσότερο σαν παιχνίδι το έχουνε με απωτερο σκοπό το ρεκόρ των στροφών. Μέχρι στιγμής ο νικήτης είναι αυτός του παραπάνω video.

Gt

john1888
02-02-07, 13:21
john1888 στην αγγλία κ την αμερική περισσότερο σαν παιχνίδι το έχουνε με απωτερο σκοπό το ρεκόρ των στροφών. Μέχρι στιγμής ο νικήτης είναι αυτός του παραπάνω video.

Gt

Απ' οτι είδα μία πηγαίνει αργα και μία γρήγορα....ή λάθος κατάλαβα και έχει διαρκώς αυξανόμενη και στάνταρ ταχύτητα.


Δεν θα πέσει στα χέρια μου θα τον ρεζιλέψω τον Αμερικανο. :basket:

amateur666
01-07-11, 15:56
λεει τπτ αυτο..εκτος απο παιχνιδι... γυμναζει καθολου τους μυσ του καρπου η μαπα τ καρπουζι???????????...

Qlim4X
01-07-11, 16:28
εμεις τα εχουμε στην δουλεια και καλα να ξεκουραζουμε τους καρπους μας μετα απο τις πολες ωρες στο πληκτρολογιο και το ποντικη.

gym
01-07-11, 16:34
εμεις τα εχουμε στην δουλεια και καλα να ξεκουραζουμε τους καρπους μας μετα απο τις πολες ωρες στο πληκτρολογιο και το ποντικη.

αα το εχω κ εγω...δυο κιολας....φαση εχουν...κ ειναι ειδικα για αυτους που εχουν πολλες ωρες στο πισι..

Qlim4X
01-07-11, 16:49
αα το εχω κ εγω...δυο κιολας....φαση εχουν...κ ειναι ειδικα για αυτους που εχουν πολλες ωρες στο πισι..

να σου πω την αληθια λενιο μου εμενα περισοτερο με κουραζει...

gym
01-07-11, 16:52
να σου πω την αληθια λενιο μου εμενα περισοτερο με κουραζει...

εγω παντως για γυμναστικη το εκανα οταν μου το εφεραν δωρο τοτεεεεεεεε.......ε ναι σε κουραζει αφου θελει ποση ωρα με αυτο το πραγμα να εισαι....κ καλα για εσας οτι φερνει σε κινηση τον καρπο λογω της τοσης ωρας στο ποντικι,...

Jumaru
02-07-11, 07:45
Πριν 2-3 χρόνια είχα πάρει δώρο σε ένα κολλητό που το είχε αναφέρει οτι το ήθελε και πήρα και ένα για μένα. Βρίσκεται μόνιμα σε ενα κουτί διπλα στην οθόνη του πισί μετα απο 10 χρήσεις που βαρέθηκα να βλέπω τα λαμπάκια του. Ωραίο μαραφέτι αλλα όχι οτι κάποιος θα το χρησιμοποιήσει και πολύ.. κάνει και τρελό θόρυβο. Κυρίως για τενοντίτιδες είναι νομίζω. Πισί κτλ όπως είπαν κάποιοι.

gym
02-07-11, 07:48
Πριν 2-3 χρόνια είχα πάρει δώρο σε ένα κολλητό που το είχε αναφέρει οτι το ήθελε και πήρα και ένα για μένα. Βρίσκεται μόνιμα σε ενα κουτί διπλα στην οθόνη του πισί μετα απο 10 χρήσεις που βαρέθηκα να βλέπω τα λαμπάκια του. Ωραίο μαραφέτι αλλα όχι οτι κάποιος θα το χρησιμοποιήσει και πολύ.. κάνει και τρελό θόρυβο. Κυρίως για τενοντίτιδες είναι νομίζω. Πισί κτλ όπως είπαν κάποιοι.

οντως στην αρχη δεν το αφηνεις...μετα το ξεχνας...κ εγω σε ντουλαπι τα εχω...:green::green: