PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτος καλικατσαρακου !



Σελίδες : 1 [2]

tolis93
18-10-11, 22:45
*******************************************

20 αυγα με μισο κιλο βρωμη και καρφια?:P ελπιζω να μην εννοεις αυτο π εποιασα γιατι ειναι πολυ χοντρο να λες τετοια πανω στο λογκ του αλλου και χωρις καποια αποδειξη

KATERINI 144
18-10-11, 22:51
*******************************************************************************************

φιλε μου μεγαλο καημό φαίνεται να εχεις με τον καλικατζαρο, καλύτερα παρε τηλ να του τα πεις. :welcome:

giannis64
18-10-11, 23:13
τα ποστ μεταφερθηκαν εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5486-Σ�_ην-αλάνα-με-�_α-�_αλίκια............

Druid
04-11-11, 14:55
Πολυ καλος φιλε, θα ηθελα να σε ρωτησω τι συμπληρωματα χρησιμοποιεις σε περιοδο ογκου και τι σε γραμμωση εαν γινεται :)

Qlim4X
04-11-11, 16:51
Πολυ καλος φιλε, θα ηθελα να σε ρωτησω τι συμπληρωματα χρησιμοποιεις σε περιοδο ογκου και τι σε γραμμωση εαν γινεται :)


Bulking
carbs, whey, BCAA, ZMA, multi vitamins, nitric, (σπανια κρεατινη)

Cutting
whey, BCAA,ZMA, CLA, thermogenetics, multi vitamins, nitric


αν περισευουν λεφτα περνω και
omega 3, joint supports

Druid
04-11-11, 18:08
τα ZMA δεν είναι λίγο ψευτοσυμπλήρωμα? αυτήν την εντύπωση μου έχουν δώσει

και κάτι άλλο, κρεατίνη γιατί σπάνια? ( μου κάνει εντύπωση όντως, είσαι κομμένος και στον όγκο και δεν φαίνονται πολλά νερά για να κάνεις χρήση της ενώ οι περισσότεροι κάνουν )

Qlim4X
04-11-11, 18:20
τα ZMA δεν είναι λίγο ψευτοσυμπλήρωμα? αυτήν την εντύπωση μου έχουν δώσει

και κάτι άλλο, κρεατίνη γιατί σπάνια? ( μου κάνει εντύπωση όντως, είσαι κομμένος και στον όγκο και δεν φαίνονται πολλά νερά για να κάνεις χρήση της ενώ οι περισσότεροι κάνουν )

το ΖΜΑ ειναι must και οχι για αυξιση τεστοστερονης γιατι κατι τετοιο ΔΕΝ παιζει. αλλα για την αποκατασταση του σωματος βοηθαει πολυ πριν τον υπνο.

κρεατινη το μονο που κανει ειναι να βαλει νερα που μετα θα τα κατουρισης. αντε και να σου δοσει δυναμη τιποτα παραπανο.

Druid
04-11-11, 18:28
καταλαβα φιλε μου, τα zma τα παιρνεις πριν τον υπνο με αδειο στομαχι? γιατι με το φαγητο λενε οτι δεν κανει

Qlim4X
04-11-11, 18:39
καταλαβα φιλε μου, τα zma τα παιρνεις πριν τον υπνο με αδειο στομαχι? γιατι με το φαγητο λενε οτι δεν κανει

12 εχω τελεφτεo γευμα και πεφτω για υπνο 1-2 τοτε το περνω

Devil
04-11-11, 19:45
το ΖΜΑ ειναι must και οχι για αυξιση τεστοστερονης γιατι κατι τετοιο ΔΕΝ παιζει. αλλα για την αποκατασταση του σωματος βοηθαει πολυ πριν τον υπνο.

κρεατινη το μονο που κανει ειναι να βαλει νερα που μετα θα τα κατουρισης. αντε και να σου δοσει δυναμη τιποτα παραπανο.

δηλαδη τι ακριβως αποκαταστισε σε εσενα?

αντε και να σου δωσει δυναμη? wtf? τι ακριβως λες? και την ενεργεια που το βαζεις???

Polyneikos
04-11-11, 19:54
Πας να μας μπλέξεις με Βιοχημεία τωρα ε;:P
η κατακρατηση υγρων με την κρεατινη δεν είναι το ζητούμενο,αλλα το επακόλουθο της χρήσης της,η μεγαλη υποθεση όπως σωστα είπε και ο Devil ειναι η απελευθερωση ενεργειας και η δυναμη,αρα πιο δυνατες προπονησεις,μεγαλύτερο παραγόμενο έργο,μεγαλύτερα ερεθίσματα για μυικη αναπτυξη.
Δεν νομίζω ότι ειναι από τα συμπληρώματα που "δινουν εξετασεις" για την χρησιμότητά τους.Just my poor opinion.:toast:

TRIANTAFYLLOU
04-11-11, 21:45
Η κρεατίνη είναι ενα συμπλήρωμα που αποδεδειγμένα δουλεύει σε όλους τούς τομείς και μάλιστα σε αθλήματα που μετράν τις επιδόσεις με θεαματικά αποτελέσματα , άλλωστε έχουμε πεί και αναλύσει σε τόπικ που αφορούν την κρεατίνη και εγω ήμουν απο τούς πρώτους που είχα δοκιμάσει κρεατίνη όταν την πρωτο έφεραν στην ελλάδα και με είχε κάνει εντύπωση, αλλα και σε αυτούς που είδαν τα αποτελέσματα

η κατακράτηση νερού δεν νομίζω να είναι και κάτι κακό και δεν μιλάμε για μια κατακράτηση της τάξεως που δημιουργούν τα αας , άλλωστε και το σώμα μας απο νερό αποτελείτε στο μεγαλύτερο ποσοστό και μάλιστα μια μικρή κατακράτηση προστατεύει και τις κλειδώσεις και βοηθάει για δυνατές και επίπονες προπονήσεις .

υπάρχουν πολλα συμπληρώματα που θεωρητικα κάνουν λαγούς με πετραχείλια , πρακτικα όμως δεν υπάρχουν εμφανη αποτελέσματα , κάτι τέτοιο όμως δεν ισχύει για την κρεατίνη , εφόσον βέβαια χορηγείτε σωστα και με σωστό συνδιασμό

jimmy007
04-11-11, 23:25
Η κρεατίνη είναι ενα συμπλήρωμα που αποδεδειγμένα δουλεύει σε όλους τούς τομείς και μάλιστα σε αθλήματα που μετράν τις επιδόσεις με θεαματικά αποτελέσματα , άλλωστε έχουμε πεί και αναλύσει σε τόπικ που αφορούν την κρεατίνη και εγω ήμουν απο τούς πρώτους που είχα δοκιμάσει κρεατίνη όταν την πρωτο έφεραν στην ελλάδα και με είχε κάνει εντύπωση, αλλα και σε αυτούς που είδαν τα αποτελέσματα

η κατακράτηση νερού δεν νομίζω να είναι και κάτι κακό και δεν μιλάμε για μια κατακράτηση της τάξεως που δημιουργούν τα αας , άλλωστε και το σώμα μας απο νερό αποτελείτε στο μεγαλύτερο ποσοστό και μάλιστα μια μικρή κατακράτηση προστατεύει και τις κλειδώσεις και βοηθάει για δυνατές και επίπονες προπονήσεις .

υπάρχουν πολλα συμπληρώματα που θεωρητικα κάνουν λαγούς με πετραχείλια , πρακτικα όμως δεν υπάρχουν εμφανη αποτελέσματα , κάτι τέτοιο όμως δεν ισχύει για την κρεατίνη , εφόσον βέβαια χορηγείτε σωστα και με σωστό συνδιασμό


Πας να μας μπλέξεις με Βιοχημεία τωρα ε;:P
η κατακρατηση υγρων με την κρεατινη δεν είναι το ζητούμενο,αλλα το επακόλουθο της χρήσης της,η μεγαλη υποθεση όπως σωστα είπε και ο Devil ειναι η απελευθερωση ενεργειας και η δυναμη,αρα πιο δυνατες προπονησεις,μεγαλύτερο παραγόμενο έργο,μεγαλύτερα ερεθίσματα για μυικη αναπτυξη.
Δεν νομίζω ότι ειναι από τα συμπληρώματα που "δινουν εξετασεις" για την χρησιμότητά τους.Just my poor opinion.:toast:


δηλαδη τι ακριβως αποκαταστισε σε εσενα?

αντε και να σου δωσει δυναμη? wtf? τι ακριβως λες? και την ενεργεια που το βαζεις???

:thumbup::thumbup::thumbup: Kαι στα 3 παραπάνω.

beefmeup
05-11-11, 10:48
αλεξ το αλογο τι διατροφικα εχει?
σου δινει κατι παραπανω απο καποιο αλλο κρεας?
η εχει κατι σε πρεριεκτικοτητα περισοτερο απο κατι αλλο?

tasos2
05-11-11, 13:25
φιλο χειρουργο εχεις? με τοσο κοκκινο κρεας καθημερινα θα τον χρειαστεις περισσοτερο απο τον χασαπη;)

Aν ειναι απαχο το κρεας δεν εχει προβλημα. Οι χασαπηδες πουλανε και απαχο

jimmy007
05-11-11, 13:36
Το πρόβλημα με το κόκκινο κρέας δεν είναι το λίπος αλλά οι τοξίνες που έχει..

Goofonly
05-11-11, 13:41
αλεξ το αλογο τι διατροφικα εχει?
σου δινει κατι παραπανω απο καποιο αλλο κρεας?
η εχει κατι σε πρεριεκτικοτητα περισοτερο απο κατι αλλο?



Τα 100γρ κρέατος αλόγου έχουν 165-185 θερμίδες, 5-7γρ λιπαρά εκ των οποίων τα 2-3 κορεσμένα και 20-23γρ ποιοτικής πρωτείνης. Επίσης καλή πηγή βιταμίνης Β12, φωσφόρου και σιδήρου. Εγώ τρώω άλογο σε περιόδους που θέλω να είμαι πολύ στεγνός από άποψη νερών, έχει πολύ λίγο αλάτι. Έχει αρκετή χοληστερόλη παρόλαυτά.

Edit: ωμό

Qlim4X
05-11-11, 13:45
αλεξ το αλογο τι διατροφικα εχει?
σου δινει κατι παραπανω απο καποιο αλλο κρεας?
η εχει κατι σε πρεριεκτικοτητα περισοτερο απο κατι αλλο?

σε αντιθεση με το μοσχαρη εχει ομεγα 3-6 χαμηλοτερη χολιστερολη ιδια λιπαρα με το απαχο μερος και περιπου την ιδια προτεινη

tolis93
05-11-11, 17:51
σε αντιθεση με το μοσχαρη εχει ομεγα 3-6 χαμηλοτερη χολιστερολη ιδια λιπαρα με το απαχο μερος και περιπου την ιδια προτεινη

απο γευση τι λεει?γενικα παιζει στην αγορα δλδ?

Goofonly
05-11-11, 18:39
Απ'ότι διάβασα θα συμμετέχεις σε έναν διαγωνισμό σε λίγες ημέρες. Ανέβασε μία φωτογραφία να δούμε τωρινή κατάσταση. :)

Qlim4X
05-11-11, 19:54
απο γευση τι λεει?γενικα παιζει στην αγορα δλδ?

σε επιλεγμενα καταστιματα κατεψυγμενο. αθηνα βρησκης στο μακρο και στο μεγκα ΑΒ. αν εχεις χασαπη ρωτας αν μπορει αν σου φερει οπως και εκανα


Απ'ότι διάβασα θα συμμετέχεις σε έναν διαγωνισμό σε λίγες ημέρες. Ανέβασε μία φωτογραφία να δούμε τωρινή κατάσταση. :)

οχι δεν θα αγωνιστο αν και ειμαι σε καλη κατασταση. ξεκουραζομε γιατι ειμουνα πολυ κερο σε διαιτες και το σωμα που καικε.

για μαιο με βλεπω μπορει και εκτος ελλαδος. θα δηξει...

tolis93
05-11-11, 21:40
σε επιλεγμενα καταστιματα κατεψυγμενο. αθηνα βρησκης στο μακρο και στο μεγκα ΑΒ. αν εχεις χασαπη ρωτας αν μπορει αν σου φερει οπως και εκανα



οχι δεν θα αγωνιστο αν και ειμαι σε καλη κατασταση. ξεκουραζομε γιατι ειμουνα πολυ κερο σε διαιτες και το σωμα που καικε.

για μαιο με βλεπω μπορει και εκτος ελλαδος. θα δηξει...

κτινος κτινος!!!οταν λες καηκε?:unsure:

Qlim4X
05-11-11, 21:44
κτινος κτινος!!!οταν λες καηκε?:unsure:

κανε 8 μηνες διαιτα να δεις τι σημενη καψιμο. λιονεις χανεις μαζες. και ας εχασα μονο 11-12 κηλα

tolis93
05-11-11, 21:45
κανε 8 μηνες διαιτα να δεις τι σημενη καψιμο. λιονεις χανεις μαζες. και ας εχασα μονο 11-12 κηλα

καταλαβα...τωρα ξερω γιατι τρως αρχοντικα:green: παντως βλεποντας ολη τη δουλεια σου πιστευω πως αξιζε

andreasaxo
06-11-11, 00:59
Για σου φίλε μου!!
Είσαι τρομερός και μπράβο σου γι’αυτό που έχεις καταφέρει!!
Να σου πω, σε βοηθά καθόλου αυτό CLA;
Παρ’όλα αυτά που ακούγονται περί σχεδόν, ανύπαρκτου συμπληρώματος και άσκοπου, εσύ τι έχεις να δηλώσεις;

Qlim4X
06-11-11, 02:47
Για σου φίλε μου!!
Είσαι τρομερός και μπράβο σου γι’αυτό που έχεις καταφέρει!!
Να σου πω, σε βοηθά καθόλου αυτό CLA;
Παρ’όλα αυτά που ακούγονται περί σχεδόν, ανύπαρκτου συμπληρώματος και άσκοπου, εσύ τι έχεις να δηλώσεις;

το συμπληρομα ειναι αυτο που λεει η λεξη. καλο ειναι να περνεις κατι οταν δεν μπορεις να το καληψεις απο φαι. εξερουντε καποια που ειναι πολυ δυσκολο να βρεθουνε οπως cla.

ολο το καλοκαιρι ειμουνα με λιποδιαλιτες μονο και αμινοξεα προτεινη οτι επερνα απο το φαι και μια φορα isolate μετα την προπονηση.

Qlim4X
06-11-11, 02:51
και επηδη αυτα τα thread δεν ζουνε χωρις φωτος.

εδω ειμαι χτες στα 95+ κηλα

μην γελασετε με τον φιλο μου γιατι πριν 3-4 χρονια ειμασταν ακριβως το ιδιο σωματικα.

33788

33789

33790

marvin
06-11-11, 09:07
:green::green:Γεναιος ο φιλος σου!!!!!!!:P:P:P

tasos2
06-11-11, 12:15
Tι εννοεις εισασταν το ιδιο? Ηταν οπως εισαι τωρα? Ή ηταν οπως ησουν τοτε?

Goofonly
06-11-11, 12:38
Εδώ είσαι μετά από γράμμωση? Εγώ κατάλαβα πως ήσουν 95 και έχασες 10 + κιλά :unsure:

Kaloutsikos
06-11-11, 13:44
Tι εννοεις εισασταν το ιδιο? Ηταν οπως εισαι τωρα? Ή ηταν οπως ησουν τοτε?

εννοεί ότι πριν 4 χρόνια ήταν σαν το φίλο του.

Qlim4X
06-11-11, 14:18
Tι εννοεις εισασταν το ιδιο? Ηταν οπως εισαι τωρα? Ή ηταν οπως ησουν τοτε?

οτι ειμουνα σαν αυτο σωματικα


Εδώ είσαι μετά από γράμμωση? Εγώ κατάλαβα πως ήσουν 95 και έχασες 10 + κιλά :unsure:

εδω ειμαι στον ογκο


εννοεί ότι πριν 4 χρόνια ήταν σαν το φίλο του.

:thumbup:

Ariel
06-11-11, 14:36
αντε και εις ανωτερα παιδι μου!........;)

Qlim4X
06-11-11, 20:49
και το quiz τις ευδομαδος

ποσο χρονων ειμαι εδω?

33843

TheWorst
06-11-11, 20:52
19

Qlim4X
06-11-11, 20:53
19

οχι, επομενος

spartankid
06-11-11, 21:15
Aν κρίνω απ' το No Fear 15-16 :P 16 ;

tolis93
06-11-11, 21:16
οχι, επομενος

πριν 2 χρονια

Qlim4X
06-11-11, 21:18
Aν κρίνω απ' το No Fear 15-16 :P 16 ;

κοντα εισαι :green:

Goofonly
06-11-11, 21:23
Αν κρίνω πως διέκοψες στα 18 λόγο τραυματισμών και σπουδών, θα έλεγα 17 προς 18.

Qlim4X
06-11-11, 21:26
14-15 ειμαι στην φωτο κοντα στα 72-74 κηλα λογο kickbox

Goofonly
06-11-11, 22:04
δυνατό καλούπι από μικρός :clap:

crow
06-11-11, 22:15
Εγω απορω που δεν εχεις παρασυρει κ το φιλο σου κ τον εχεις αφησει ετσι αδυνατουλη:P:P:P

NASSER
07-11-11, 00:25
Εγω απορω που δεν εχεις παρασυρει κ το φιλο σου κ τον εχεις αφησει ετσι αδυνατουλη:P:P:P

Μην πάρεις και όρκο... καλικάντζαρος είναι αυτός :P:P:P

franky94
07-11-11, 00:36
Φιλε αν και δεν εχω σχολιασει τοσο καιρο παρακολουθω αυτο το τοπικ εδω και παρα πολυ καιρο και εχω διαβασει ολη σου την ιστορια!!πολυ μα πολυ καλη η αλλαγη σου και μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα!!!συγχαρητηρια απο μενα!!Ισως καποια μερα βρεθουμε με ολα τα παλικαρια απο το φορουμ απο κοντα!!;)

spirakas
07-11-11, 21:26
απιστευτος!!!!!!!!τα λογια δν μπορουν να περιγραψουν αυτο που βλεπουν τα ματια μ.......εισαι πραγματικα ειδολο για μας τους νεους που ξεκηναμε τωρα:clap::clap::clap::clap:

Qlim4X
07-11-11, 23:24
Φιλε αν και δεν εχω σχολιασει τοσο καιρο παρακολουθω αυτο το τοπικ εδω και παρα πολυ καιρο και εχω διαβασει ολη σου την ιστορια!!πολυ μα πολυ καλη η αλλαγη σου και μεσα σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα!!!συγχαρητηρια απο μενα!!Ισως καποια μερα βρεθουμε με ολα τα παλικαρια απο το φορουμ απο κοντα!!;)

οποτε θες ειμαι διαθεσιμος. οι κοποι και οι θυσιες του καθενος ανταμοιβοντε αυτο ειναι το σιγουρο.


απιστευτος!!!!!!!!τα λογια δν μπορουν να περιγραψουν αυτο που βλεπουν τα ματια μ.......εισαι πραγματικα ειδολο για μας τους νεους που ξεκηναμε τωρα:clap::clap::clap::clap:

σε ευχαριστο φιλε μου. αν και θα προτινα στους νεους να μην ακολουθισουν το γρηγορο δρομο γιατι μονο γρηγορος δεν ειναι. το κληδη ειναι η διατροφη.

Goofonly
07-11-11, 23:31
Καλικατζαράκι έχω δύο ερωτήσεις. Στον όγκο κάνεις αερόβια? Αν ναι πόσα. Και στη διατροφή, τρως καθαρά ή τσιμπολογάς cheat κτλ?

franky94
08-11-11, 00:11
οποτε θες ειμαι διαθεσιμος. οι κοποι και οι θυσιες του καθενος ανταμοιβοντε αυτο ειναι το σιγουρ.
Σε θαυμαζω πραγματικα εχεις ενα πολυ καλο συνολο!!δεν ξερω τι στοχους εχεις φιλε μου παντως σου ευχομαι καλη επιτυχεια στην ζωη σου!!καποια στιγμη θα τα πουμε και απο κοντα!!

tolis93
08-11-11, 00:12
ειδωλο θα σε δουμε στα ατλας ετσι?

Qlim4X
08-11-11, 02:13
Καλικατζαράκι έχω δύο ερωτήσεις. Στον όγκο κάνεις αερόβια? Αν ναι πόσα. Και στη διατροφή, τρως καθαρά ή τσιμπολογάς cheat κτλ?

3x20 τις μερες που δεν εχω ποδια.

στον ογκο ακολουθο το προγραμμα μου κανονικα αλλα δεν δεσμευομετοσο. πχ μπορω να φαω εξω αλλα σωστο φαι. πχ σημερα βραδη εφαγα σολομο με πουρε και σαλατα.

διατροφη κανεις και εκτος σπιτιου αν ξερεις. βεβεα οχι διαιτα.


Σε θαυμαζω πραγματικα εχεις ενα πολυ καλο συνολο!!δεν ξερω τι στοχους εχεις φιλε μου παντως σου ευχομαι καλη επιτυχεια στην ζωη σου!!καποια στιγμη θα τα πουμε και απο κοντα!!

οπως παει δεν πιεζω καταστασης. ετσι και αλιος την τρελα μου κανω λεφτα δεν προκιτε να βγαλω απο αυτο και ουτε εχω τα τρελλα γενετικα. απλα σκιζομε και αποδιδη


ειδωλο θα σε δουμε στα ατλας ετσι?

ναι θα με δειτε. αλλα δεν ξερω αν θα διαγονιστο γιατι θα ξεκινησο προετοιμασια σε κανα μηνα και θελω να αποφυγο τυχον τραυματισμους απο λαθος εκτελεση η πολα κηλα.

Ariel
12-11-11, 01:40
ειδωλο θα σε δουμε στα ατλας ετσι?

αν μας κανει τη τιμη...........:green:

Muscleboss
12-11-11, 03:25
ναι θα με δειτε. αλλα δεν ξερω αν θα διαγονιστο γιατι θα ξεκινησο προετοιμασια σε κανα μηνα και θελω να αποφυγο τυχον τραυματισμους απο λαθος εκτελεση η πολα κηλα.

H πλάκα είναι Άλεξ ότι όλοι το ίδιο μου λένε, στο τέλος θα το πιστέψω :unsure:

ΜΒ

Qlim4X
12-11-11, 16:57
H πλάκα είναι Άλεξ ότι όλοι το ίδιο μου λένε, στο τέλος θα το πιστέψω :unsure:

ΜΒ


εγω κανω ΒΒ οχι PL. πολες φορες εχουμε λαθος τεχνικη αλλα ο σκοπος μας δεν ειναι η δυναμη η μια επαναληψη και το ξερεις.

δεν θελω να θησιασω μια ολοκληρη χρονια για να αποδηξω οτι εχω δυναμη. θα υπαρχουν κατι αρσηβαριστες φιλοι ομως που θα δητε να κανουν ΚΗΛΑ. 69 κηλα ανθροπος 220 Squat για πλακα.

αν συμετασχω θα συμετασχτο για τον χαβαλε και την παρεα και μεχρι εκει που νοιοθω ασφαλης.

SepTum
25-11-11, 03:09
Εχεις καπου την προπονηση σου να την δουμε?Το μοτιβο γενικοτερα,οχι συγκεκριμενες ασκησεις κλπ.

Qlim4X
25-11-11, 03:16
Εχεις καπου την προπονηση σου να την δουμε?Το μοτιβο γενικοτερα,οχι συγκεκριμενες ασκησεις κλπ.

σε τι περιοδο?

συντιρισισ? ογκου? δυναμης? γραμμωσης?

SepTum
25-11-11, 03:32
ογκο προσωπικα θα με ενδιαφερε περισσοτερο αλλα αν θες πες και γραμμωσης.

Qlim4X
25-11-11, 11:34
ογκο προσωπικα θα με ενδιαφερε περισσοτερο αλλα αν θες πες και γραμμωσης.


Στον ογκο μια ομαδα την φορα με 3-4 βασικες ασκησης απο 4-5 σετ με 8-12 επαναληψης

Στην δυναμη μια ομαδα την φορα με 4-5 βασικες ασκησης απο 3-4 σετ με πυραμιδα αυξανοντας κηλα και μιονοντας επαναληψης 12-4

Στην γραμμωση μια διο ομαδες την φορα με 4-5 συνθετες ασκησης με 4 σουπερ σετ με σταθερα κηλα και επαναληψης 15+

Στο κυκλικο δυο τρεις ομαδες την φορα με 2-3 ασκησης ανα ομαδα και 2-3 σετ με σταθερα κηλα 10-15 επαναληψης

thegravijia
25-11-11, 15:51
αν θες γραψε τι διατροφη ογκου που ακολουθης..

Qlim4X
25-11-11, 16:13
αν θες γραψε τι διατροφη ογκου που ακολουθης..

Meal 1
150gr oats
10 almonds
1g cinnamon
1/4 cup soultanina
400ml milk
35g whey

Meal 2
1 banana
50g whey

Meal 3
180-220 chicken or beef
350 rice with vegis
200gr french salad with honey+mustard+olive oil

Meal 4
40g whey
100g nestle vanilla rice cream
10-20 almonds

Meal 5
180gr chicken
400gr potato

Meal 6
2 yogurt 2%
3 teaspoon honey
20-30 almonds

tolis93
25-11-11, 16:15
Meal 1
150gr oats
10 almonds
1g cinnamon
1/4 cup soultanina
400ml milk
35g whey

Meal 2
1 banana
50g whey

Meal 3
180-220 chicken or beef
350 rice with vegis
200gr french salad with honey+mustard+olive oil

Meal 4
40g whey
100g nestle vanilla rice cream
10-20 almonds

Meal 5
180gr chicken
400gr potato

Meal 6
2 yogurt 2%
3 teaspoon honey
20-30 almonds
απο τις πιο ομορφες διατροφες π εχω δει βασικα...και απο μακρος τι βγαζει? εργο τεχνης παντως. ειδικα το rice cream

Qlim4X
25-11-11, 17:00
απο τις πιο ομορφες διατροφες π εχω δει βασικα...και απο μακρος τι βγαζει? εργο τεχνης παντως. ειδικα το rice cream

αυτο ειναι το δυσκολο κομματι :P

δεν παω με θερμιδες κτλ η υστατικα. το μονο που υπολογιζω ειναι να εχω 35 γραμαρια προτεινι σε καθε γευμα.

γενικα η διατροφι μου ειναι σταθερι απλος προσθετο υδατανθρακες λιπαρα αναλογα σε τι φαση ειμαι.

Goofonly
25-11-11, 18:13
το μεταπροπονητικό είναι το 2ο γεύμα? και στο 4ο εννοείς ICE cream ?

τι σου προσφέρει το παγωτό εκτός από θερμίδες ζάχαρης εκείνη την ώρα? γιατί για να έχεις τα ξηροκάρπια δεν είναι μεταπροπονητικό

sofos
25-11-11, 18:14
το μεταπροπονητικό είναι το 2ο γεύμα? και στο 4ο εννοείς ICE cream ?

τι σου προσφέρει το παγωτό εκτός από θερμίδες ζάχαρης εκείνη την ώρα? γιατί για να έχεις τα ξηροκάρπια δεν είναι μεταπροπονητικό

rice cream εγραψε ο ανθρωπος ρε στραβακα :green::P

Goofonly
25-11-11, 18:23
rice cream εγραψε ο ανθρωπος ρε στραβακα :green::P

το διάβασα αλλά μπήκα στο site της nestle και δεν έχεις κάτι τέτοιο..

Xxlakis
25-11-11, 18:26
Ωραια διατροφη,απλα πραγματα και αυξομειωνεις απλα ποσοτητες για να παιξεις με τις θερμιδες.Το rice cream ειναι το ριζαλευρο?

crow
25-11-11, 18:27
Κοινώς Ρυζαλευρο που τρωνε τα μωρακια για να μεγαλωσουνε!!!!!!
Θα θελα πολυ να τρωει 35γρ πρωτεινη στο γευμα αλλα συνηθως τα ξεπερνάει απο τη λαιμαργια του.......:P
Τι να πω , εχει το αχόρταγο αυτο το παιδι :green:
Πάντως το πρωινο ολα τα λεφτα , ετσι??? Εγω το ειχα πει!!!!!!

giannis64
25-11-11, 18:28
Meal 1
150gr oats
10 almonds
1g cinnamon
1/4 cup soultanina
400ml milk
35g whey

Meal 2
1 banana
50g whey

Meal 3
180-220 chicken or beef
350 rice with vegis
200gr french salad with honey+mustard+olive oil

Meal 4
40g whey
100g nestle vanilla rice cream
10-20 almonds

Meal 5
180gr chicken
400gr potato

Meal 6
2 yogurt 2%
3 teaspoon honey
20-30 almonds

τι ειναι αυτα ρε?? χαθηκε να τα γραψεις ελληνικα? η οταν ειναι στα ξενα εχουν περισοτερες θερμιδες?:P

crow
25-11-11, 18:31
το διάβασα αλλά μπήκα στο site της nestle και δεν έχεις κάτι τέτοιο..

Εχεις δικαιο, εγω εχω πει ρυζάλευρο, αυτο τις νεστλε λέγετε κρεμα βανιλια, δεν ειναι ακριβος ρυζαλευρο κ ειναι απιστευτα νοστιμο .Ο αλεξ το εχει ονομασει ρυζαλευρο βανιλια ,οποτε να μαι εγω χαρουμενη να κανει κ αυτος το κεφι του.Ειναι απιστευτο αυτο το παιδι.....:bbbiceps:

Goofonly
25-11-11, 18:34
Εχεις δικαιο, εγω εχω πει ρυζάλευρο, αυτο τις νεστλε λέγετε κρεμα βανιλια, δεν ειναι ακριβος ρυζαλευρο κ ειναι απιστευτα νοστιμο .Ο αλεξ το εχει ονομασει ρυζαλευρο βανιλια ,οποτε να μαι εγω χαρουμενη να κανει κ αυτος το κεφι του.Ειναι απιστευτο αυτο το παιδι.....:bbbiceps:

Ναι, τώρα το έγραψα όπως το είπες και βρήκα το κουτί, μπέρδεμα.

Από θερμίδες σκίζει η διατροφή. Το post δεν ανέφερε που το βάζει μόνο. Φαντάζομαι όμως κάνει και αρκετό αερόβιο.

crow
25-11-11, 18:34
τι ειναι αυτα ρε?? χαθηκε να τα γραψεις ελληνικα? η οταν ειναι στα ξενα εχουν περισοτερες θερμιδες?:P

Καλα βρε δεν το ξερες????οταν ειναι στα αγγλικα εχουν περισσοτερες θερμιδες, στα βουλγαρικα εχουν ακομη πιο πολλες.χαχαχαχχαχαχα :turtle:

Qlim4X
25-11-11, 18:36
Κοινώς Ρυζαλευρο που τρωνε τα μωρακια για να μεγαλωσουνε!!!!!!
Θα θελα πολυ να τρωει 35γρ πρωτεινη στο γευμα αλλα συνηθως τα ξεπερνάει απο τη λαιμαργια του.......:P
Τι να πω , εχει το αχόρταγο αυτο το παιδι :green:
Πάντως το πρωινο ολα τα λεφτα , ετσι??? Εγω το ειχα πει!!!!!!


ειμαι ενα μεγαλο μωρο :P

εγω λαιμαργος? επιδη τρωω ενα κιλο κρεας. :green: δεν το κανω καθε μερα στο υποσχομε :rolf:

σιγα τα αυγα το πρωινο.. λες να βαλο και αυγα? :P χααχχαχαχαχαχαχα

crow
25-11-11, 18:37
Ναι, τώρα το έγραψα όπως το είπες και βρήκα το κουτί, μπέρδεμα.

Από θερμίδες σκίζει η διατροφή. Το post δεν ανέφερε που το βάζει μόνο. Φαντάζομαι όμως κάνει και αρκετό αερόβιο.

Οχι δεν κανει πολυ αεροβιο, κανει οσο πρεπει αυτη τη περιοδο ........

Qlim4X
25-11-11, 18:39
το μεταπροπονητικό είναι το 2ο γεύμα? και στο 4ο εννοείς ICE cream ?

τι σου προσφέρει το παγωτό εκτός από θερμίδες ζάχαρης εκείνη την ώρα? γιατί για να έχεις τα ξηροκάρπια δεν είναι μεταπροπονητικό

μεταπροπονητικο ειναι το 5ο προπονουμε βραδι.

nestle ρυζαλευρο βανιλια.

δοθικε η απαντιση πιο πανω

crow
25-11-11, 18:40
ειμαι ενα μεγαλο μωρο :P

εγω λαιμαργος? επιδη τρωω ενα κιλο κρεας. :green: δεν το κανω καθε μερα στο υποσχομε :rolf:

σιγα τα αυγα το πρωινο.. λες να βαλο και αυγα? :P χααχχαχαχαχαχαχα

Να'τανε μονο το κρεας............μην πω τα αλλα :green:
Οχι δεν παει το αυγο, εκτος αν το κανεις σαν μαρεγκα κ ειναι σαν μπισκοτακι.........καλη ιδεα ετσι?

Goofonly
25-11-11, 18:41
ειμαι ενα μεγαλο μωρο :P

εγω λαιμαργος? επιδη τρωω ενα κιλο κρεας. :green: δεν το κανω καθε μερα στο υποσχομε :rolf:

σιγα τα αυγα το πρωινο.. λες να βαλο και αυγα? :P χααχχαχαχαχαχαχα

του άρεσε δεστον :P


Οχι δεν κανει πολυ αεροβιο, κανει οσο πρεπει αυτη τη περιοδο ........

όταν θα έρθει η γράμμωση θα φτύσει το αίμα :green:

Goofonly
25-11-11, 18:42
μεταπροπονητικο ειναι το 5ο προπονουμε βραδι.



δεν πίνεις whey ή carbs κτλ? πας κατευθείαν σε γεύμα?

Qlim4X
25-11-11, 18:45
Να'τανε μονο το κρεας............μην πω τα αλλα :green:
Οχι δεν παει το αυγο, εκτος αν το κανεις σαν μαρεγκα κ ειναι σαν μπισκοτακι.........καλη ιδεα ετσι?

οκ εφαγα και πατατοσαλατα με λαδακι :green:


του άρεσε δεστον :P

όταν θα έρθει η γράμμωση θα φτύσει το αίμα :green:

οταν εχεις κανει μια φορα διαιτα αγωνιστικη ολα τα αλλα ειναι παιχνιδακι



δεν πίνεις whey ή carbs κτλ? πας κατευθείαν σε γεύμα?

μετα την προπονηση περνω BCAA και υγρα αμινοξεα και μεσα σε μιση ωρα τρωω

Goofonly
25-11-11, 18:47
και κάτι τελευταίο που δεν ανέφερες στη προπόνηση, τι γίνεται με τους κοιλιακούς?

Ηλαπ
25-11-11, 19:08
Ποοο φιλε τεραστια αλλαγη!??Μπραβο και απο εμενα!Πρεπει να εχεις τεραστια αποθεματα επομονης για να τα κατεφερεις και μαλλιστα σε τοσο συνντομο χρονικο διαστημα!

Qlim4X
25-11-11, 19:11
και κάτι τελευταίο που δεν ανέφερες στη προπόνηση, τι γίνεται με τους κοιλιακούς?

Δευτερα
Δικεφαλα τρικεφαλα αεροβιο κοιλιακους

Τεταρτη
Στηθος γαμπες αεροβιο κοιλιακους

Παρασκευη
Πλατη αεροβιο κοιλιακους

Σαββατο
Ομους ποδια γαμπες ραχιαιους

Goofonly
25-11-11, 19:18
Δευτερα
Δικεφαλα τρικεφαλα αεροβιο κοιλιακους

Τεταρτη
Στηθος γαμπες αεροβιο κοιλιακους

Παρασκευη
Πλατη αεροβιο κοιλιακους

Σαββατο
Ομους ποδια γαμπες ραχιαιους

σε ευχαριστούμε πολύ αλεξ :toast:

tasos2
26-11-11, 00:05
Στην δυναμη μια ομαδα την φορα με 4-5 βασικες ασκησης απο 3-4 σετ με πυραμιδα αυξανοντας κηλα και μιονοντας επαναληψης 12-4


Αυτο ειναι οτι πιο ακυρο υπαρχει για δυναμη. Προγραμμα υπερτροφιας εξακολουθει να ειναι παρα δυναμης. Αν ρωτησεις επαγγελματιες παουερλιφτερς θα πουν το ιδιο

thegravijia
26-11-11, 00:12
Αυτο ειναι οτι πιο ακυρο υπαρχει για δυναμη. Προγραμμα υπερτροφιας εξακολουθει να ειναι παρα δυναμης. Αν ρωτησεις επαγγελματιες παουερλιφτερς θα πουν το ιδιο

aυτο οτι τα ξερετε ολα μερικοι εδω μεσα ...
κ να σ πω.με το δικο σου σκεπτικο δηλ εσυ παιζεις πολλα περισσοτερα κιλα απο τον Qlim4X
aφου εσυ τα κανεις σωστα κ αυτος λαθος ε ?

tasos2
26-11-11, 00:43
aυτο οτι τα ξερετε ολα μερικοι εδω μεσα ...
κ να σ πω.με το δικο σου σκεπτικο δηλ εσυ παιζεις πολλα περισσοτερα κιλα απο τον Qlim4X
aφου εσυ τα κανεις σωστα κ αυτος λαθος ε ?

Αυτα λεει φιλη μου γυναικα παουερλιφτερ που εχει παει σε αγωνες στο εξωτερικο και εχει κανει ρεκορ 140 κιλα bench press, 200 κιλα σκουοτ 215 κιλα αρσεις θανατου. Μιλαμε για γυναικα και ασχολειται 2 δεκαετιες οχι 3 χρονακια. Επισης τα ιδια λενε και σε σχετικα αρθρα στο internet αλλα και η κοινη λογικη (αν σε ενδιαφερει μπορω να σου εξηγησω γιατι).

Οσο για το γιατι δεν κανω περισσοτερα κιλα παρολο που ξερω τι να κανω δεν θα επεκταθω. Θα σαι πολυ αφελης αν δεν ξερεις ηδη την απαντηση

ArgoSixna
26-11-11, 01:45
tasos2 εχει καταντησει βαρετο .. ο καθενας μπορει να κανει την επιλογη του .. ο αλεξανδρος ειτε με ειτε χωρις αγαπαει το αθλημα και μακαρι να φτασει ψηλα! και μπραβο του για τον χαρακτηρα του που βγηκε και το ειπε και δεν κρυφτηκε πισω απο το δαχτυλο του οπως αρκετοι εδω μεσα .. αν η καθε ερωτηση/απαντηση σας ειναι να καταληγει σε αυτο το θεμα απλα πηγαιντε σε διπλανα φορουμ που επιτρεπονται αυτες οι συζητησεις...

** Συνεχισε την καλη δουλεια φιλε :clap::clap:

tasos2
26-11-11, 01:55
tasos2 εχει καταντησει βαρετο .. ο καθενας μπορει να κανει την επιλογη του .. ο αλεξανδρος ειτε με ειτε χωρις αγαπαει το αθλημα και μακαρι να φτασει ψηλα! και μπραβο του για τον χαρακτηρα του που βγηκε και το ειπε και δεν κρυφτηκε πισω απο το δαχτυλο του οπως αρκετοι εδω μεσα .. αν η καθε ερωτηση/απαντηση σας ειναι να καταληγει σε αυτο το θεμα απλα πηγαιντε σε διπλανα φορουμ που επιτρεπονται αυτες οι συζητησεις...


Mα δεν αναφερομαι απαραιτητα εκει. Παιζουν και τα γονιδια ρολο στη μυικη δυναμη. Αυτο ομως δεν κανει καποιον περισσοτερο γνωστη το οτι ειναι δυνατος λογω γονιδιων. Δε λεω κατι παραλογο νομιζω. Βαλε μια γυναικα και εναν αντρα και βαλε τη γυναικα να κανει σωστο προγραμμα δυναμης και τον αντρα να κανει προγραμμα αντοχης και με λαθος ασκησεις. Υπαρχει περιπτωση η γυναικα να γινει πιο δυνατη απο τον αντρα. Οποιος το πιστευει αυτο δε ξερει τι του γινεται.

crow
26-11-11, 02:22
Ο Τασος εν μερει εχει δικαιο.Αν θελαμε να μιλαμε για 100% προγραμμα δυναμης θα πρεπε να μιλαμε για το πολυ για 2-3 σετ στην ασκηση κ με μεγιστες επαναληψεις
Ομως επειδη εμεις δεν κανουμε ουτε αρση βαρων αλλα ουτε κ powerlifting ειχα προσαρμοσει το προγραμμα δυναμης λιγο διαφορετικα.Δεν σημαινει οτι καθε χρονο ακολουθεις το ιδιο προγραμμα δυναμης,το σωμα σου ειναι αυτο που σε καθοδηγη για το ποσο μπορει να αντεξει ενα προγραμμα που εχει μονο μεγιστα ή οχι. Μπορει σε καποιες ασκησεις να εχεισ πυραμιδα κ σε αλλες να εχεις μονο μεγιστα. Μην εισαστε μονοπλευροι .........κ επισης μην εισαστε και απολυτοι!!!!!!!

Eddie
26-11-11, 02:27
Αυτα λεει φιλη μου γυναικα παουερλιφτερ που εχει παει σε αγωνες στο εξωτερικο και εχει κανει ρεκορ 140 κιλα bench press, 200 κιλα σκουοτ 215 κιλα αρσεις θανατου. Μιλαμε για γυναικα και ασχολειται 2 δεκαετιες οχι 3 χρονακια. Επισης τα ιδια λενε και σε σχετικα αρθρα στο internet αλλα και η κοινη λογικη (αν σε ενδιαφερει μπορω να σου εξηγησω γιατι).

Οσο για το γιατι δεν κανω περισσοτερα κιλα παρολο που ξερω τι να κανω δεν θα επεκταθω. Θα σαι πολυ αφελης αν δεν ξερεις ηδη την απαντηση


Mα δεν αναφερομαι απαραιτητα εκει. Παιζουν και τα γονιδια ρολο στη μυικη δυναμη. Αυτο ομως δεν κανει καποιον περισσοτερο γνωστη το οτι ειναι δυνατος λογω γονιδιων. Δε λεω κατι παραλογο νομιζω. Βαλε μια γυναικα και εναν αντρα και βαλε τη γυναικα να κανει σωστο προγραμμα δυναμης και τον αντρα να κανει προγραμμα αντοχης και με λαθος ασκησεις. Υπαρχει περιπτωση η γυναικα να γινει πιο δυνατη απο τον αντρα. Οποιος το πιστευει αυτο δε ξερει τι του γινεται.

Συμφωνω!!Ειδικα σε αυτο!


Αν ολοι οταν ξεκινησαμε το γυμναστηριο ειχαμε ως μεγιστη τα 100 κιλα πχ παγκο-αρσεις-σκουοτ,τοτε και μονο θα μπορουσαμε να πουμε οτι ναι,το προγραμμα που κανει αυτος και η διατροφη η οτι αλλο κανει,σε σχεση με μενα ΑΠΟΔΙΔΕΙ περισσοτερο.Δεν στεκει κατι τετοιο ομως..γιατι υπαρχουν ατομα που δε θα φτασουν μεγιστη στον παγκο σε 20 χρονια προπονησης οσο θα σηκωσει καποιος προικισμενος την πρωτη φορα που θα μπει σε γυμναστηριο.

magdaline
29-11-11, 16:20
Φέτες ο Alex φέτες. Τον γνώρισα και από κοντά, πήγαμε και για καφεδάκι. Αλλά τρέμεις πολύ ρε παιδί μου στό πα.

Qlim4X
29-11-11, 16:47
Φέτες ο Alex φέτες. Τον γνώρισα και από κοντά, πήγαμε και για καφεδάκι. Αλλά τρέμεις πολύ ρε παιδί μου στό πα.

γενιθικα νευρικος βλεπεις. και οπως σου ειπα υπαρχει καποιος-α που με ηρεμει ;)

magdaline
29-11-11, 16:50
Συνέχισε έτσι alex τα πας πολύ καλα :thumbup:

gym
29-11-11, 17:23
γενιθικα νευρικος βλεπεις. και οπως σου ειπα υπαρχει καποιος-α που με ηρεμει ;)

οριστε μας....:green:

Ariel
30-11-11, 00:02
ποιοςςςςςς???????????????????..................:P

Qlim4X
30-11-11, 12:34
ποιοςςςςςς???????????????????..................:P

καλα καλα μην βαρατε ΠΟΙΑ ειναι. μια κοκκινομαλα γοργονα :green:

Stella
30-11-11, 13:41
Χμμμμ....μας βάζεις σε υποψίες...ότι είναι κάποια που την ξερουμεεεεε......;)

Ariel
01-12-11, 01:42
καλα καλα μην βαρατε ΠΟΙΑ ειναι. μια κοκκινομαλα γοργονα :green:
..........ποια με αντιγραφει????????????,,,,,,,,,,,,,,,:P

sofos
01-12-11, 01:46
α ρε αλεχ τυχερακια,εχεις και ωραιες γοργονες να σε ηρεμουν :green::turtle:

Qlim4X
01-12-11, 02:20
α ρε αλεχ τυχερακια,εχεις και ωραιες γοργονες να σε ηρεμουν :green::turtle:

ειναι να μην την χαζευεις?

35395

Ariel
01-12-11, 02:23
3136............:rolf:

sofos
01-12-11, 02:23
ειναι να μην την χαζευεις?

35395

im jelly brah :green::turtle:

Qlim4X
01-12-11, 02:28
3136............:rolf:

roger

35396

Ariel
01-12-11, 02:30
roger???????????????
ειναι και απο αγωνες...αντε...στους επομενους συνοδος!...:green:

Goofonly
01-12-11, 15:30
χμμ, κάτι μου μυρίζει εδώ...:rolleyes: σνιφ, σνιφ, ναι καλά κατάλαβαν τα ρουθούνια μου... μυρίζω ομορφιές ρε παιδάκια! αλεξ τυχερός :clap: :turtle:

Qlim4X
03-12-11, 01:09
μαθενοντας τιν γοργονα να ποζαρει

35567

Ariel
03-12-11, 01:13
να ετοιμαζω χορευτικο??????:P

sofos
03-12-11, 01:19
μαθενοντας τιν γοργονα να ποζαρει

35567

:shock::shock::shock::bounce:

Eddie
03-12-11, 01:28
Ωραιο σχημα στην κοιλια :clap:

Ariel
03-12-11, 01:36
ευχαριστωωωωωωωωωωωω:)

Goofonly
03-12-11, 02:44
πραγματικά, είστε απίστευτοι :shock:

Qlim4X
20-12-11, 15:12
Meal 1
150gr oats
10 almonds
1g cinnamon
1/4 cup soultanina
400ml milk
35g whey

Meal 2
1 banana
50g whey

Meal 3
180-220 chicken or beef
350 rice with vegis
200gr french salad with honey+mustard+olive oil

Meal 4
40g whey
100g nestle vanilla rice cream
10-20 almonds

Meal 5
180gr chicken
400gr potato

Meal 6
2 yogurt 2%
3 teaspoon honey
20-30 almonds


τωρα δοκιμαζω αυτη την προσεγκιση

Meal 1
50gr oats
50gr rice cream nestle
10 almonds
50g whey
1 banana

Meal 2
300gr brocoli
250gr chicken
2 spoons olive oil

Meal 3
250gr chicken or beef
250gr whole weet pasta or 250gr rice with vegies

Meal 4
PreWorkOut
35g whey
1 Banna
10-20 almonds
PostWorkOut
35g whey
1 Banna
1 teaspoon honey


Meal 5
250gr chicken
200gr french salad with honey+mustard+olive oil
400gr potato or 200gr rice with vegies

Meal 6
2 yogurt 2%
35g whey
10-20 almonds

primordial
20-12-11, 15:34
τωρα δοκιμαζω αυτη την προσεγκιση

Meal 1
50gr oats
50gr rice cream nestle "Εντυπώσεις....???? Πώς σου κάθεται στο πρωϊνό σου..???"
10 almonds
50g whey
1 banana

Meal 2
300gr brocoli
250gr chicken
2 spoons olive oil

Meal 3
250gr chicken or beef
250gr whole weet pasta or 250gr rice with vegies

Meal 4
PreWorkOut
35g whey
1 Banna
10-20 almonds
PostWorkOut
35g whey
1 Banna
1 teaspoon honey


Meal 5
250gr chicken
200gr french salad with honey+mustard+olive oil
400gr potato or 200gr rice with vegies

Meal 6
2 yogurt 2%
35g whey
10-20 almonds

Το καταπέτασμα.... Well done... keep on bulking up...!!!

GREEK POWER
20-12-11, 15:47
Με εξαιρεση το 2 και οχι whey sto 6 ψιλομιαζουν με την δικια μου , απλα ετοιμασου για λιπος επανω σου , το λεω γιατι απο φετες που εισαι θα σου φανει καπως.

Qlim4X
20-12-11, 16:28
Το καταπέτασμα.... Well done... keep on bulking up...!!!

thx το ρυζαλευρο παντα μου αρεσε


Με εξαιρεση το 2 και οχι whey sto 6 ψιλομιαζουν με την δικια μου , απλα ετοιμασου για λιπος επανω σου , το λεω γιατι απο φετες που εισαι θα σου φανει καπως.

λοιπος? εδω το κανω για να καθαρισω. εχω αυξηση προτεινη σχεδον 50gr ανα γευμα και εχω ριξη τους υδατανθρακες. και μην ξεχναμε το αεροβιο

GREEK POWER
20-12-11, 16:50
Σε σχεση με τις θερμιδες συντηρησης σου που βρησκεται το συγκεκριμενο πλανο ?

Qlim4X
20-12-11, 23:37
Σε σχεση με τις θερμιδες συντηρησης σου που βρησκεται το συγκεκριμενο πλανο ?

προσπαθω να παιξω με το σωμα μου να δω σε τι καταστασι με φερνει το καθε τι.

δοκιμασα κετοσι, δοκιμασα υδατανθρακες τωρα περναω στην φαση τις προτεινης. σχεδον 50-60γρ ανα γευμα

ps ειμαι of season

GREEK POWER
22-12-11, 11:40
Για βαλε και καμια φωτο οπως εισαι τωρα να δουμε τις αλλαγες εστω και στον ογκο , τοσο καιρο σε θαυμαζουμε κομματια , θα ειναι και μπουσουλας για μας που δεν ξερουμε και μας φοβιζει το θολωμα , λιπος , νερα.:thumbup:

Qlim4X
22-12-11, 20:15
μερικες σελιδες πισω ειχα βαλει με φωρτομα υδατανθρακα.

σε 2 ευδομαδες θα βαλω και απο προτεινη.


edit σελιδα 12

TheWorst
09-02-12, 19:26
Περασαν 2 μηνες να πουμε και ακομα να μας πεις τι εγινε :green:

Ariel
14-02-12, 00:37
Off Season 97.6kg

40346

40347

40348

40349

COBRA_STYLE
14-02-12, 00:43
Σκεφτεται να κατεβει σε καποιον απο τους προσεχεις αγωνες?ειτε Wabba ειτε IFBB?

Ariel
14-02-12, 02:20
^^^
οχι το 2012 γτ ειναι δισεκτο:green:

COBRA_STYLE
14-02-12, 02:31
Σοφη κινηση:thumbup::green:

giannis64
14-02-12, 18:01
Off Season 97.6kg


40349

στην φωτο στον τοιχο, ο τεραστιος μπουρναζος ειναι..:unsure:

tolis93
14-02-12, 18:13
οι δικεφαλοι πηραν πολυ η μ φενεται?

ArgoSixna
14-02-12, 23:52
έλα ρε τεράστιε!! :clap:

crazydoctor
15-02-12, 00:01
εγω φιλε ρωρα το ειδα το ποστ σου...φιλε εισαι 10πλασιος απο την πρωτη φωτο..πραγματικα δεν πιστευω πως εισαι εσυ εισαι τρελοζΖΖΖΖ..

Ariel
15-02-12, 01:07
στην φωτο στον τοιχο, ο τεραστιος μπουρναζος ειναι..:unsure:
στο γυμναστηριο του Μπουρναζου,ναι!
...εχουν μαζευτει οι τεραστιοι!;)

vaggan
15-02-12, 11:11
πρεπει να ανεβασεις τον δικεφαλο κατα τα αλλα εισαι πολυ δυνατος:welcome:

CapoFighter
16-02-12, 00:06
Μηπως μπορεις να πεις τι ασκησεις κανεις για κοιλιακους-ραχιαιους και καθε ποτε τους γυμναζεις?

kritsinaki!
16-02-12, 01:10
στο γυμναστηριο του Μπουρναζου,ναι!
...εχουν μαζευτει οι τεραστιοι!;)
εσυ εισαι στην φωτο αριελ?

Ariel
16-02-12, 02:33
εσυ εισαι στην φωτο αριελ?

ναι...;)

jimmy007
16-02-12, 10:06
Αν θες τη γνώμη μου, χρειάζεσαι περισσότερο κορύφωση στα δικέφαλα(χαλάνε την πίσω διπλή δικεφάλων) και ίσως σε στήθος/τραπεζοειδείς. Αυτά μου φαίνονται λίγο πιο πίσω από τα υπόλοιπα..

Ariel
18-02-12, 20:42
Εχεις δικιο οι τραπεζιοι του το στηθος του και τα ποδια του ειναι πολυ πισω :P

40658

40659

40660

tu5j4
25-02-12, 04:20
η τελευταία φώτο τα λέει όλα :) απλά τεράστιος!!!

jimmy007
25-02-12, 04:31
Εχεις δικιο οι τραπεζιοι του το στηθος του και τα ποδια του ειναι πολυ πισω :P




Άλλο το ανεπτυγμένα και άλλο το λιγότερο ανεπτυγμένα σε σχέση με κάτι άλλο. Και όπως είπα, μόνο στα χέρια η διαφορά είναι αρκετά εμφανής.

Ariel
25-02-12, 23:01
περιοδος ογκου...χεχεχχεχεχε.....στη διαιτα θα πεινασουμε.......:(

kostas11
25-02-12, 23:12
Πολυ καλος μπραβο...Οπως ειπαν και οι αλλοι μονο δικεφαλα υστερεις...Τρομερα ποδια,γαιδουρι εισαι(με την καλη εννοια)

pepeismenos karga
25-02-12, 23:14
ωραιος ρε καλικαντζαρε πολυ μαζα...συνεχισε ετσι.......-90.......

kostas11
25-02-12, 23:15
αν δεν σε πειραζει μπορεις να μας πεις την διαιτα που εκανες για τους αγωνες? ειμαι περιεργος :green:

Qlim4X
02-05-12, 00:02
μετα απο 3 μηνες ογκου θολοσε λιγο.... τι λετε? :P

44185

Ariel
02-05-12, 00:04
ή θολη ή ρεγγα ε????καλααααααααααααααααα:spank:

billys15
02-05-12, 03:34
Παιδια ειστε φοβεροι,η δουλεια και η ορεξη φαινονται :thumbup:

Ariel
02-05-12, 10:14
:thumbsup:
:)

RAMBO
02-05-12, 12:05
Κομματια:clap::clap::clap::clap:

Stella
02-05-12, 12:37
Μπράβο κούκλα!
Ωραίοι κοιλιακοί...βγάζουν σκληράδα!:thumbup:
Σούπερ, μια χαρά είσαι καθόλου δε θόλωσες!;)

Ariel
02-05-12, 18:05
ευχαριστωωωωωω.....:)
απο καλοσυνη το λεει ο qlim4x....οπως παντα!!!!!!:P

vaggan
02-05-12, 18:07
εισαι δυναμη μπραβο (και ωραιο νυχι):green:

Ariel
02-05-12, 18:09
χιχιχι...τιμαμε το ελληνικο στοιχειο!:army2:

Keirox
02-05-12, 18:11
μετα απο 3 μηνες ογκου θολοσε λιγο.... τι λετε? :P

44185

:thumbup::clap:

Stella
02-05-12, 18:54
ευχαριστωωωωωω.....:)
απο καλοσυνη το λεει ο qlim4x....οπως παντα!!!!!!:P

Χαχαχα...σε ζηλευειιιιιιι...γιατί αυτός στον όγκο και θολώνει και λιπώνει...αχαχα...:P:P:P:green:

Qlim4X
02-05-12, 19:02
Χαχαχα...σε ζηλευειιιιιιι...γιατί αυτός στον όγκο και θολώνει και λιπώνει...αχαχα...:P:P:P:green:

BB κανο οχι fitness. εγω καθε χρονο ειμαι πανω κατω 15 κηλα. η γιοτα ειναι πανο κατο 2 με το ζορι. πολυ ζορι ομως για να παει 51-52 κηλα. πιζμα σαν μουλαρι. εδω πιζμοσε με την κρεατινη που τις ειπα οτι θα βαλει 1 κηλο νερα και χαλαστικε και τιν εκοψε αμεσος... θελει να τρωει τις δικες τις βλακιες. αλλα την να την κανω που ειναι εβεσθιτουλα και τιν αγαπω και δεν τις χαλαω χατηρη. και ετσι παρασερνη και μενα εξου και οτι λυπονο. χααχχαχαχαχα :P

Stella
02-05-12, 19:04
BB κανο οχι fitness. εγω καθε χρονο ειμαι πανω κατω 15 κηλα. η γιοτα ειναι πανο κατο 2 με το ζορι. πολυ ζορι ομως για να παει 51-52 κηλα. πιζμα σαν μουλαρι. εδω πιζμοσε με την κρεατινη που τις ειπα οτι θα βαλει 1 κηλο νερα και χαλαστικε και τιν εκοψε αμεσος... θελει να τρωει τις δικες τις βλακιες. αλλα την να την κανω που ειναι εβεσθιτουλα και τιν αγαπω και δεν τις χαλαω χατηρη. και ετσι παρασερνη και μενα εξου και οτι λυπονο. χααχχαχαχαχα :P

Ετσι...ετσι....πρέπει....:thumbup::green:

Ariel
02-05-12, 19:53
εεεε.....με συκοφαντεις κακε καλικαντζαρε!!!!!!!!!
εγω ειχα συνη8ισει να ειμαι 47 κιλα!...στεκουλα!:P
εγω σε παρασερνω στο λιπος????ναι ολη μερα σοκολατες,πιτσες και γλυκα ειμαι...ουυυυυυυυυυυυυ:rolf:
μεχρι 52 8ελω να ειμαι...δεν εχω και το πρωτο μπο'ι'!!!!
οι κρεατινες δεν κανουν για μενα...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!1 μηνα και πολυ ηταν!:P
εγω εχω τη γευστικοτατη πρωτεινουλα ,οποτε τη θυμαμαι...και τις μπαρες.....επισης οποτε μου 'ρ8ει!
8-)

Qlim4X
02-05-12, 20:09
εεεε.....με συκοφαντεις κακε καλικαντζαρε!!!!!!!!!
εγω ειχα συνη8ισει να ειμαι 47 κιλα!...στεκουλα!:P
εγω σε παρασερνω στο λιπος????ναι ολη μερα σοκολατες,πιτσες και γλυκα ειμαι...ουυυυυυυυυυυυυ:rolf:
μεχρι 52 8ελω να ειμαι...δεν εχω και το πρωτο μπο'ι'!!!!
οι κρεατινες δεν κανουν για μενα...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!1 μηνα και πολυ ηταν!:P
εγω εχω τη γευστικοτατη πρωτεινουλα ,οποτε τη θυμαμαι...και τις μπαρες.....επισης οποτε μου 'ρ8ει!
8-)

οι γοργονες εχουν πιασιματα. θεικα πλασματα :green:

55 και δεν το συζιταω :P

η κρεατινη σε χαλασε ναι. οχι τα ζαμπονακια τα τυροπιτακια οι πιτουλες κα8ε λογης τα βουτιρακια κτλ κτλ κτλ. και μετα κραζεις εμενα που ολο τον χειμονα να εχω φαει 3 φορες πιτσα. οσο για τις σοκολατες δεν φτεω ας εισουνα εδω :turtle:


ποιος συκοφαντει πιον γοργονα μου....

koulara!
02-05-12, 20:11
ανεβασε και εσυ καμια προσφατη φωτο μαν!

Ariel
02-05-12, 20:16
μπερδευεις το ζαμπον με τη γαλοπουλα!!!!τυροπιτακια ,βουτυρακια κλπ...μια στο τοοοοσο....
αν μπορουσα 8α ετρωγα συνεχεια τιραμισου και πιτες χωριατικες!!!!!!!!:shock:αλλα......αλλα.....
οταν ειναι να κατεβω αγωνες θα ακολουθησω τη διατροφη σου!
αγαπη μου εσυ....:chinese:

destroyerody94
03-05-12, 02:10
Eίμαι ο μόνος που νομίζει πως μιλάνε σαν να είναι σε διαφορετικές πόλεις και τα λένε μόνο από εδώ?

Either way, πολύ καλή κατάσταση, μπράβω

Ariel
03-05-12, 10:35
μα ναι....ξερεις ποσο απεχει το ιλιον απο τα πατησια....?...ειναι και πολλα με βαση την Νταλια του "παρα πεντε"!:green:
;)

Qlim4X
03-05-12, 10:42
μα ναι....ξερεις ποσο απεχει το ιλιον απο τα πατησια....?...ειναι και πολλα με βαση την Νταλια του "παρα πεντε"!:green:
;)

εμμμ στο εχω πει να μηνεις στα πατησια να μην ταλεπορισε βρε :P

Ariel
03-05-12, 10:45
για μιση ωριτσα με τα αγαπημενα μου ΜΜΜ κανεις ετσι???:P
παντως στο γυμναστηριο σου 8α '8ελα να 'μαι μονιμη!;)

pan0z
03-05-12, 15:32
αχουυυυυ ταααααααα μωλεεεεεεεεε









:banghead:

dorita
03-05-12, 23:27
ρε αριελ κοπελα μου τι κοιλια ειναι αυτη.....πολυ δυνατη!!!:thumbup:

Ariel
04-05-12, 00:40
αγαπημενη μυικη ομαδα!:)

destroyerody94
04-05-12, 01:06
αχουυυυυ ταααααααα μωλεεεεεεεεε









:banghead:

:green::green: