PDA

Επιστροφή στο Forum : Αρχίζω ένα Blog



Nick Anthony
18-01-10, 16:56
Έχει λίγο καιρό που σκαφτόμουν να αρχίσω ένα Blog αλλά το καθυστερούσα, σήμερα όμως πήρα την απόφαση να το αρχίσω και έτσι έκανα http://nick-anthony.blogspot.com/. Αν ρωτάται γιατί το άρχισα ? τι να σας πω, έχω πολλούς λόγους, το πιο σημαντικό είναι για τον κόσμος να με γνωρίσει καλύτερα να δείτε ότι σε αυτό το άθλημα δεν είναι μονό προπόνηση , δίαιτα και γυμναστήριο αλλά πολλά πράγματα που παίζονται και πιστεύω ότι μπορεί να βοηθήσει άτομα που τώρα άρχισαν. να τους βάλουμε στο σωστό δρόμο διότι σε αυτός ο χώρος είναι πολλή δύσκολος και πολλά άτομα δεν βοηθάνε
δείτε το πρώτο μου post σε αυτή τι σελίδα http://nick-anthony.blogspot.com/
Enjoy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbup:

Muscleboss
18-01-10, 18:07
Πολύ καλό Νικόλα :clap:

Θα έχει ενδιαφέρον σίγουρα γιατί οπως λές θα βλέπουμε οτι η ζωή ενός αθλητή δεν είναι μόνο Bbing. Ελπίζουμε και κατά τη διάκρεια της προετοιμασίας σου να παρακολουθουμε την πρόοδό σου και από εκεί με φωτογραφικό υλικό και λεπτομέρειες της προετοιμασίας σου.:thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
18-01-10, 19:30
μπραβο νικόλα πολυ καλή κίνηση και πιστεύω θα βοηθήσει παρα πολύ ειδικα τους νέους που θελουν να ασχοληθούν και πολυ σωστα είπες το άθλημα δεν είναι μόνο δίαιτα και προπόνηση , καλή αρχη και πολύ καλή η ιδέα σου :clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
18-01-10, 19:43
Μπραβο Νικολα,είναι πολύ καλή η κινηση σου, καλό θα είναι μαλιστα να κανεις συχνα update για να διατηρεις το ενδιαφερον των επισκεπτων...:clap::thumbup:

vAnY
18-01-10, 19:48
Συγχαρητηρια για το νεο blog!! :thumbup:
Μολις του εριξα μια ματια, καλα η φωτο στο προφιλ δεν παιζεται!:green:

Μαρία
18-01-10, 19:57
Πολύ ωραιο το Blog σου και πολλα μπάβο Νικόλα για την ορεξη και την διαθεση που εχεις να βοηθήσεις νεα ατομα που ασχολουνται με το χωρο αλλα και να σε μαθουν και να σε γνωρίσουν καλύτερα !!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Nick Anthony
18-01-10, 21:45
Σας ευχαριστώ όλους σας που πήρατε την ώρα να δείτε το blog μου:), τον άλλο μήνα όταν θα είμαι “fighter mode” σε θα αρχίζω να βάζω video και φωτογραφίες στο γυμναστήριο αλλά και στην καθημερινή μου ζωή. Αλλά ως τότε θα γράφω τις γνώμες μου για μερικά πράγματα στο ββ
Thanks again everybody:thumbup:

NASSER
19-01-10, 01:17
Το θα αληθευσω πως ο Νικολας πραγματικα το σκεφτοταν αρκετο καιρο και το πραγματοποιησε!
Νικολα :toast::thumbup:

Akis85
19-01-10, 02:54
Συγχαρητηρια και απο εμενα φίλε!!!!!!!!!!

Αν μπορεις να βαζεις και τη διατροφη σου θα ηταν τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:army2::army2:

TakisV
19-01-10, 04:03
Πολύ καλή κίνηση. Συγχαρητήρια και από εμένα φίλε μου.
Πρέπει να υπάρχουν τέτοια blogs για την ενημέρωση του κόσμου.
Και πάλι Μπράβο συνέχισε έτσι.

-beba-
19-01-10, 10:18
Συγχαρητήρια Νικ.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

billys15
19-01-10, 11:01
Πολύ ωραίο υλικό Νικόλα! :thumbup:

Nick Anthony
19-01-10, 14:15
Σας ευχαριστώ όλους σας, ανέβασα και σήμερα κάτι νέο ρίξετε μια ματιά

Muscleboss
19-01-10, 14:25
Άψογος Νικόλα. Στο Muscleworks είχα πάει όταν ήμουν Λονδίνο και είχα και κάποια συνεργασία και με τον Sev τον Κύπριο. Το γυμναστήριο αυτό είναι ότι πιο hardcore έχω δεί. Θυμάμαι και τον Dusco τον Σέρβο που είχε στο bar και κάτι μαύρους τεράστιους. Ο τοίχος όταν έμπαινες ήταν γεμάτος με φωτογραφίες πρωταθλητών.

Ζηλεύω που κάνεις εκεί προπόνηση. (Και σου ξαναλέω πρέπει να είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο όταν ήμουν Cranfield αλλά δε το θυμάσαι μάλλον);)

ΜΒ

Nick Anthony
19-01-10, 14:38
Ναι ναι, μεγάλη χαρακτήρες σε εκείνο το γυμναστήριο αλλά δεν ξέρω αν έμαθες ότι ο Dusco έχει πεθάνει δίστιχος δεν ξέρω ακριβός πως

Muscleboss
19-01-10, 14:40
^ κρίμα και ήταν ωραίος τύπος. :(

Πηγαίνεις ακόμα στο Muscleworks για προπόνηση; Είσαι Κύπρο τώρα δεν είσαι;

ΜΒ

Nick Anthony
19-01-10, 15:02
Ναι Κύπρο είμαι τώρα δεν πάω και τόσο Αγγλία πια, αλλά όταν πάω σίγουρα τις προπόνησης μου κάνω στο Muscleworks ακόμη που μου παίρνει και 45λεπτα με το μετρό να πάω. Εκεί είχα τις καλύτερες μου εμπειρίες με το ββ και έμαθα πολλά και διάφορα

Muscleboss
19-01-10, 15:05
Ναι Κύπρο είμαι τώρα δεν πάω και τόσο Αγγλία πια, αλλά όταν πάω σίγουρα τις προπόνησης μου κάνω στο Muscleworks ακόμη που μου παίρνει και 45λεπτα με το μετρό να πάω. Εκεί είχα τις καλύτερες μου εμπειρίες με το ββ και έμαθα πολλά και διάφορα

MUSCLEWORKS :bowdown::bowdown::bowdown:

AGGELOS.K
19-01-10, 17:54
Μπράβο σου Νίκο:clap::clap::clap: