PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια Για Συνταγη



GiorgosM
20-01-10, 16:32
Ξερω οτι ζηταω κατι σχετικα δύσκολο αλλα θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε μια συνταγη... Βασικα θελω κατι για να παιρνω μαζι μου στο σχολειο σε στυλ μπαρας. Όμως δεν χρησιμοποιώ συμπληρώματα αρα δεν μπορω να φτιαξω μπαρα πρωτεινης με whey... Γίνεται να φτιάξω μπάρα πρωτεινης αντικαθιστόντας τη whey με κατι άλλο??? Ή έχετε καμια άλλη πρόταση???

gj
20-01-10, 16:45
Ξερω οτι ζηταω κατι σχετικα δύσκολο αλλα θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε μια συνταγη... Βασικα θελω κατι για να παιρνω μαζι μου στο σχολειο σε στυλ μπαρας. Όμως δεν χρησιμοποιώ συμπληρώματα αρα δεν μπορω να φτιαξω μπαρα πρωτεινης με whey... Γίνεται να φτιάξω μπάρα πρωτεινης αντικαθιστόντας τη whey με κατι άλλο??? Ή έχετε καμια άλλη πρόταση???
Πιτακη βρωμης... Υπαρχει η αντιστοιχη συνταγη στο φορουμ στην ενοτητα με τις συνταγες.

GiorgosM
20-01-10, 16:47
Πολυ καλή ιδέα!! Ευχαριστώ! Κατι σε στυλ μπάρας γίνεται να φτιάξω? γιατι καλο το πιτακι αλλα δεν ξερω γιατι μου πεφτει καπως βαρυ

gj
20-01-10, 16:50
Πολυ καλή ιδέα!! Ευχαριστώ! Κατι σε στυλ μπάρας γίνεται να φτιάξω? γιατι καλο το πιτακι αλλα δεν ξερω γιατι μου πεφτει καπως βαρυ
Xορις πρωτεινη δεν νομιζω...
Αν δεν παιρνεις συμπληρωματα το μονο που μπορεις να εχεις μαζι σου ειναι το πιτακι η καμια μπακετα με κοτοπουλο ή γαλοπουλα ή τονο με μαρουλακι και τυρι με χαμηλα λιπαρα και αν εισαι στον ογκο μπορεις να βαλεις και λιγη μαγιονεζα light μεσα.
Κατι αλλο εγω προσοπικα δεν γνωριζω.

GiorgosM
20-01-10, 16:54
Ok!! Ευχαριστώ!!