PDA

Επιστροφή στο Forum : Ελληνικά τραγούδια.



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7

giannis64
20-01-10, 22:03
Ας δουμε ποια ελληνικα τραγουδια προτιμουν τα μελοι?
α) χορευτηκα βιτ :turtle:
β) ακουστηκα :love:

giannis64
20-01-10, 22:08
α)χορευτικο


8XvkrjH5nQk
:turtle:

β)ακουστικο

1GKTa9HeCdo

:love:

gj
20-01-10, 22:24
α)χορευτηκο http://www.youtube.com/watch?v=8XvkrjH5nQk :turtle:

β)ακουστηκο http://www.youtube.com/watch?v=1GKTa9HeCdo :love:

γ) ρεμπετικα :toast::toast:

Haris Pilton
20-01-10, 22:30
Δεν ακουω ελληνικα :shock:
:green:

drago
20-01-10, 22:37
κλαρινα!!!

δεω βαζω κλιπ γιατι θα πει κανενας καμια εξυπναδα και θα γινουμε μπιλιες

gj
20-01-10, 23:41
Εριξα την πρωτη ψηφο ... ρεμπετικα και αγιος ο θεος :toast::toast::toast:

Polyneikos
21-01-10, 00:03
Νταλγκαδιαρικα ή μερακλίδικα;;;)

sTeLaKoS
21-01-10, 02:22
Έντεχνο-Ροκ, άντε και σε καμιά μεγάλη καψούρα να ακούσω κανένα λαϊκό, μέχρι Τερζή και Σφακιανάκη...

gj
21-01-10, 02:39
Νταλγκαδιαρικα ή μερακλίδικα;;;)
Eξαρταται η φαση και η παρεα ;)
Ρακομελα για γερο ογκο και ντρουγκου ντρουγκου μεχρι το πρωι :thumbup:

gj
21-01-10, 02:44
Οριστε και ενα ασμα
http://www.youtube.com/watch?v=xduIoXeVNGY

:toast::toast:

LoneWolf
21-01-10, 12:18
ελληνικη ροκ σκηνη.... ρισπεκτ

LCnBa5CBl-c

sTeLaKoS
21-01-10, 13:08
Μιας και το τοπικ έγινε μουσικό βάζω κι εγώ ένα απ' τα αγαπημένα μου που αυτές τις ημέρες ακούω καθημερικά και σε επανάληψη...

Uu9KkZp5tPs


Δεν υπάρχει αυτός ο καλλιτέχνης...

Machiavelli
21-01-10, 15:12
Αν και δε μου αρέσει να χωρίζω τη μουσική σε ομάδες, έντεχνο- ροκ θα το πω για χάρη της επιστήμης της στατιστικής.
Ορίστε και δύο από τα αγαπημένα μου τραγούδια και συγκροτήματα:

v2O8XgVKuoc


Cnj6SBf1uDo

kaiowas
21-01-10, 18:22
λίγο καφρίλα

if_uN-b9Ee4

hIO2y8YfmW0

vAnY
21-01-10, 18:48
λίγο καφρίλα

http://www.youtube.com/watch?v=if_uN-b9Ee4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hIO2y8YfmW0


Πλακα εχει το "ρεμπετης μεταλλας"!!! πολυ καλο :clap::green:

vAnY
21-01-10, 19:04
Μιας που ειμαστε στα ελληνικα τραγουδια....
ενα βιντεοκλιπ αφιερωμενο στον Σεβασμιοτατο Πατερ του φορουμ μας....

;)

J861GezOzPY

TRIANTAFYLLOU
21-01-10, 19:34
Μιας που ειμαστε στα ελληνικα τραγουδια....
ενα βιντεοκλιπ αφιερωμενο στον Σεβασμιοτατο Πατερ του φορουμ μας....

;) http://www.youtube.com/watch?v=J861GezOzPY

ε τι πράμα είσαι ρε βάνυ πού τα βρήκες αυτα ομολογω εκτος τον καλόγερο που δεν είναι το αντικείμενο μου οι καλόγριες είναι μούρλια , εχω κλάψει απο το γελιο τρελά μωρα είναι:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

vAnY
21-01-10, 19:40
ε τι πράμα είσαι ρε βάνυ πού τα βρήκες αυτα ομολογω εκτος τον καλόγερο που δεν είναι το αντικείμενο μου οι καλόγριες είναι μούρλια , εχω κλάψει απο το γελιο τρελά μωρα είναι:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:


:turtle:ηξερα οτι θα σου αρεσανε βρε Ηλια τοσα χρονια σ'εχω μαθει τι λυκ.. εε σεβασμιος πατερ, λατρης του καλου γουστου εισαι .... χιχι;)

TRIANTAFYLLOU
21-01-10, 19:58
:turtle:ηξερα οτι θα σου αρεσανε βρε Ηλια τοσα χρονια σ'εχω μαθει τι λυκ.. εε σεβασμιος πατερ, λατρης του καλου γουστου εισαι .... χιχι;)


έτσι μπραβο τέκνο μου καλα το είπες του καλού γούστου και της ποιότητας αλλιώς ανούσια είναι όλα , γι αυτο και το συμπόσιο στο βουνο θα το ποιήσουμε με μερακι και ο αρχισεφ αδελφός φωτιος είναι εγγύηση ποιότητος .
και ξέρεις αν είναι κατι πετυχημένο θα μπορούμε να το κάνουμε σετ και επαναλήψεις δεν μας χαλάει να ξαναπάμε δηλαδή :P:P

manos_
21-01-10, 20:11
Μακρια και αγαπημενοι με τη συγχρονη καγκουρο ποπ ελληνικη.Το εντεχνο κατι λεει εχει καποια ποιοτητα.Βγαζω καντηλες λεμε η ολικη απαξιωση της μουσικης σαν ενοια.Βγαζει λεφτα ο καθε τυχαρπαστος χεταιος λασπωτηρας στο ελλαδισταν.Κατα τα αλλα χαρντκοριες alternative ροκ και ροκ καθως και κλασικη για να θυμομαστε την προελευση της μουσικης.

vAnY
21-01-10, 20:14
έτσι μπραβο τέκνο μου καλα το είπες του καλού γούστου και της ποιότητας αλλιώς ανούσια είναι όλα , γι αυτο και το συμπόσιο στο βουνο θα το ποιήσουμε με μερακι και ο αρχισεφ αδελφός φωτιος είναι εγγύηση ποιότητος .
και ξέρεις αν είναι κατι πετυχημένο θα μπορούμε να το κάνουμε σετ και επαναλήψεις δεν μας χαλάει να ξαναπάμε δηλαδή :P:P

:thumbup: ετσι... προγραμμα προπονησης θελω !! χαχα

Polyneikos
22-01-10, 01:09
Αν και πλεον εχω αλλαξει στυλ εκφρασης και μοτιβου ζωης δεν θα μπορουσα να απαρνηθω το ελληνικο hard core/punk που ακουγα παλια,ακομα και τωρα τα εχω στο pc και παίζουν όποτε είμαι μόνος και εχω όρεξη....Τότε ήταν και της μοδας αν στην παρεα υπήρχαν μουσικοι να φτιαχναμε και γκρουπακια,αλλες καταστασεις,αφου εγω ημουν ο μονος που δεν ηξερα να παίζω οργανο και αναγκαστικα τραγουδούσα...:green:
Κατα τα αλλα ροκ ελληνικο αλλα από πιο κλασσικες μπαντες,τους καινουργιους δεν τους παρακολουθω,εντεχνο ,ορισμενους,και επίσης καποτε ημουν φανατικος με τους Στερεο Νοβα που ας πουμε κατατασσονται στην ηλεκτρονικη μουσικη.

Polyneikos
22-01-10, 01:11
Κατα τα αλλα χαρντκοριες alternative ροκ και ροκ καθως και κλασικη για να θυμομαστε την προελευση της μουσικης.

Όπα,δικος μα είσαι Μανο;όταν λες hardcore; δωσε στίγμα !!

Jud0ka
22-01-10, 01:12
λαικα και ρεμπετικα για μια ζωη ρεεεεεεε!!!!=D ελατε στο μαγαζακι π παιζω το καλοκαιρακι να ακουσετε γλικα^^

TRIANTAFYLLOU
22-01-10, 01:19
λαικα και ρεμπετικα για μια ζωη ρεεεεεεε!!!!=D ελατε στο μαγαζακι π παιζω το καλοκαιρακι να ακουσετε γλικα^^


εμένα κατα κυριο μου αρεσουν τα ρεμπέτικα και καλά λαικα και έντεχνο, αφου πιτσιρικαδες όταν είχα γενέθλεια η γιορτη, καζαντζίδη ακούγαμε τσουσακη και περπινιάδη και γενικα τις επιτυχίες εκείνων των χρόνων αργότερα μου αρεσαν και τα ροκ χεβι μεταλ , ακόμη και μπλούζ , αλλα γενικα ακούω ανάλογα με την περίσταση μουσική και την παρεα ενω με χαρακτηρίζουν τα λαικα και ρεμπέτικα , παρ όλα αυτα παίζει ρόλο το ταιμινκ για μενα στην μουσική , είναι σημαντικο αλλα τα μπουζούκια ενω μ αρεσουν είμαι ιδιότροπος εγω όταν λέω μπουζούκια ενοώ μπουζούκια και όχι τα φλώρικα τα ξενέρωτα αλλα αν περνάει καλα η παρεα προσαρμόζομαι εύκολα :toast::toast:

Jud0ka
22-01-10, 01:23
εμένα κατα κυριο μου αρεσουν τα ρεμπέτικα και καλά λαικα και έντεχνο, αφου πιτσιρικαδες όταν είχα γενέθλεια η γιορτη, καζαντζίδη ακούγαμε τσουσακη και περπινιάδη και γενικα τις επιτυχίες εκείνων των χρόνων αργότερα μου αρεσαν και τα ροκ χεβι μεταλ , ακόμη και μπλούζ , αλλα γενικα ακούω ανάλογα με την περίσταση μουσική και την παρεα ενω με χαρακτηρίζουν τα λαικα και ρεμπέτικα , παρ όλα αυτα παίζει ρόλο το ταιμινκ για μενα στην μουσική , είναι σημαντικο :toast::toast:

συμφωνω σε ολα οσα ειπες γτ και εγω ακουω punk rock metal techo house κτλπ αναλογος το timing! αλλα ρεμπετικα και λαικα ειναι σταθερη αξια!!!παιζω μπουζουκι 10χρονια και πραγματικα δεν νμζ να βαρεθω ποτε αυτη την μουσικη!!!

TRIANTAFYLLOU
22-01-10, 01:46
συμφωνω σε ολα οσα ειπες γτ και εγω ακουω punk rock metal techo house κτλπ αναλογος το timing! αλλα ρεμπετικα και λαικα ειναι σταθερη αξια!!!παιζω μπουζουκι 10χρονια και πραγματικα δεν νμζ να βαρεθω ποτε αυτη την μουσικη!!!

δεν βαριέσαι ποτε αυτη την μουσική αν σου αρεσει .
η μουσική είναι και τρόπος έκφρασης και πολλες φορες συνδέουμε στιγμές και καταστασεις με τραγούδια και μουσικη , αλλα και μενα θα μου άρεσε να ήξερα και να έπαιζα μπουζούκι γιατι πραγματικα παίζεις όποτε θες και μόνος σου αυτο που σ αρεσει και εκφραζει και όσα χρόνια και να περάσουν δεν μειώνετε η επιθυμία αυτη :toast::toast:

Jud0ka
22-01-10, 01:52
δεν βαριέσαι ποτε αυτη την μουσική αν σου αρεσει .
η μουσική είναι και τρόπος έκφρασης και πολλες φορες συνδέουμε στιγμές και καταστασεις με τραγούδια και μουσικη , αλλα και μενα θα μου άρεσε να ήξερα και να έπαιζα μπουζούκι γιατι πραγματικα παίζεις όποτε θες και μόνος σου αυτο που σ αρεσει και εκφραζει και όσα χρόνια και να περάσουν δεν μειώνετε η επιθυμία αυτη :toast::toast:

χεχε!μακαρι να μπορουσαμε να τα καναμε ολα φιλε μ=(εγω να δεις ποσα ηθελα αλλα...μαμησετα...τσπ!!!τι μουσικη ακους οταν κανεις γυμναστικη αν επιτρεπεται?εγω συνηθως Rock-punk soad,rhcp,blink182 tetoia na me anebazoun!exei pl entasi kai s anebazoun tin dia8esi kai tin 8elhsh 8a elega gia na kaneis polla!

TRIANTAFYLLOU
22-01-10, 01:57
χεχε!μακαρι να μπορουσαμε να τα καναμε ολα φιλε μ=(εγω να δεις ποσα ηθελα αλλα...μαμησετα...τσπ!!!τι μουσικη ακους οταν κανεις γυμναστικη αν επιτρεπεται?εγω συνηθως Rock-punk soad,rhcp,blink182 tetoia na me anebazoun!exei pl entasi kai s anebazoun tin dia8esi kai tin 8elhsh 8a elega gia na kaneis polla!


συνήθως αυτα ακούω αλλα βάζω και μουσικη κοινής αποδοχης στο γυμναστηριο να αρεσει σε όλους εχω και παιδια dj που ερχονται και μου κάνουν ωραία μιχ , αλλα όταν είμαι μόνος μου ότι θελω σκληροπυρηνικα , ακόμη και λαικα αν μου την δώσει αλλα πάνω απ όλα ανεβασιάρικα και δυνατα κομάτια :turtle:

Jud0ka
22-01-10, 01:59
συνήθως αυτα ακούω αλλα βάζω και μουσικη κοινής αποδοχης στο γυμναστηριο να αρεσει σε όλους εχω και παιδια dj που ερχονται και μου κάνουν ωραία μιχ , αλλα όταν είμαι μόνος μου ότι θελω σκληροπυρηνικα , ακόμη και λαικα αν μου την δώσει αλλα πάνω απ όλα ανεβασιάρικα και δυνατα κομάτια :turtle:

χεχε..καλη φαση!!!

gj
22-01-10, 06:22
χεχε..καλη φαση!!!
Παιδια βαλτε και τα κρητικα σαν επιλογη...μαντιναδες και δωωωωσε :toast::toast:
Καλο θα ταν να ψηφιζαμε και δευτερο ...
Και reggea.

-beba-
22-01-10, 13:20
Το αγαπημενο μου τραγουδακι.



Μμμμμμμμμμμμμμμ δεν τα καταφερα να το βάλω.

flinstone
22-01-10, 20:50
fj1Rrjpel5Q

Machiavelli
22-01-10, 23:53
hIO2y8YfmW0

Φοβεροί και όχι μόνο ως κάφροι, πολλά τραγούδια τους έχουν στίχους με πολύ ωραίο νόημα. Μερικά πάλι αρκούνται στην περιγραφή διαφόρων λειτουργιών του σώματος βέβαια, αλλά κι αυτά μας αρέσουν.

gj
23-01-10, 01:07
. Μερικά πάλι αρκούνται στην περιγραφή διαφόρων λειτουργιών του σώματος βέβαια
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧα....τι ομορφα το εθεσες :P:P:P:P:P:P

manos_
23-01-10, 20:43
Αυτα τα δυο for polyneikos :thumbup:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/quLqEu4mUOU&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/quLqEu4mUOU&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zCc_jLctZkA&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zCc_jLctZkA&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

drago
23-01-10, 23:44
Αυτα τα δυο for polyneikos :thumbup:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/quLqEu4mUOU&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/quLqEu4mUOU&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


:toast::toast::toast::toast::toast::toast::toast::toast::toast::toast::toast:
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Littlejohn
24-01-10, 05:56
Από Ελληνικά, γουστάρω μόνο ρεμπέτες. Έχω και μια μεγάλη αδυναμία σε Μανώλη Χιώτη, καθαρά λόγω οργάνου (έπαιζα μπουζούκι μια εποχή που έκανα διάλλειμα από την κιθάρα)...

Από εκεί και πέρα, αυτά που ακούω κατά κόρον (εδώ και πολλά χρόνια) αμφιβάλλω αν θα τα αντέχατε για πάνω από 2-3 λεπτά (ακόμα και οι ροκάδες του φόρουμ)...:green::green::green:

kaiowas
24-01-10, 15:09
Από εκεί και πέρα, αυτά που ακούω κατά κόρον (εδώ και πολλά χρόνια) αμφιβάλλω αν θα τα αντέχατε για πάνω από 2-3 λεπτά (ακόμα και οι ροκάδες του φόρουμ)...:green::green::green:[/QUOTE]


littlejohn

fTpQOZcNASw

kaiowas
24-01-10, 15:32
2 παλιά και αγαπημένα

ArL07FrQJ9Q

0E125e4pRyA

Littlejohn
24-01-10, 16:51
Από εκεί και πέρα, αυτά που ακούω κατά κόρον (εδώ και πολλά χρόνια) αμφιβάλλω αν θα τα αντέχατε για πάνω από 2-3 λεπτά (ακόμα και οι ροκάδες του φόρουμ)...:green::green::green:




littlejohn

fTpQOZcNASw



:bowdown::clap:

Τους έχω δει live... Σ Κ Ο Τ Ω Μ Α !!! :P

------------------------------------------------------------

Τσέκαρε το παρακάτω...:green:

GF3wagWwHjM

sogoku
02-03-10, 13:30
Εγω ακουω τον ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟ ΓΟΝΙΔΑΡΟ........τρελλα σου λεω...

Dreiko
08-07-10, 23:55
Rotting Christ rulez!!!!!!!!

sogoku
09-07-10, 00:26
rr73CeRwFWM

Ο καρδιολογος Σταματης.Λαρρυγι και καρδια

Eddie
09-07-10, 00:27
ekk1x3g5oEg&feature=related

k0A4T7VYc8o

FeiHWF0FiXk

W-OHiqqKEyE&feature=related

lJ2kpqmZfnk&feature=related

sogoku
09-07-10, 00:31
VpM02ntLnCg

beefmeup
09-07-10, 00:35
δεν ειδα αν το χει βαλει αλλος..

j_xs-aOGryk&feature=related

Georges
09-07-10, 00:37
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/M-ieu5vu7-o&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/M-ieu5vu7-o&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Eddie
09-07-10, 00:41
δεν ειδα αν το χει βαλει αλλος..


Πω ρε φιλε,ποοοοοσα χρονια με πας πισω.Το επομενο στην κασσετα μου ηταν αυτο

Np-VZsjpjao

beefmeup
09-07-10, 00:49
Πω ρε φιλε,ποοοοοσα χρονια με πας πισω.Το επομενο στην κασσετα μου ηταν αυτο

Np-VZsjpjao

αλλη κομματαρα.

αυτους τους γουσταρα πολυ,κ τους ειχα δει στο 2ο λαηβ που ειχαν κανει στο μπαρ ασωματων,κατω ερμου χαμηλα το 96..

αλλα ο τραγουδιστης πολλυ γκιοζης..κατα τα αλλα,ειδικα το πρωτο τους,το λατρευω.

dionisos
09-07-10, 11:32
HRepjy8WmmY&feature=related
kNI_eerp-aU&feature=related

JustOneCrazy
20-08-10, 01:49
εντεχνα και ροκ και αμα ειμαι σ δυσκολες στιγμες βαραω κατι καψουροτραγουδα απο πλουταρχο κυριως.......

giannis64
01-09-10, 19:30
u267Qf6fYPY

ενα μπουκαλι δρομος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:toast::toast:

giannis64
01-09-10, 20:11
Nh_8MQ6WAXA&feature=related

noz1989
01-09-10, 22:37
Κομματαρα απο τον Οικονομο...:toast:

hKB8o88ExmA

Niiick
02-09-10, 00:39
Αραια και που ακομα γινομαι για σενα λιωμα!!


και να φανταστεις νομιζω δε το ειχανε βαλει στο cd του γιατι δεν το ειχαν προτιμησει..

jGod
02-09-10, 01:22
ο χειμωνας εφυγε οι μπετονιερες ερχονται...

http://www.youtube.com/watch?v=BTmuvTMweVw&feature=player_embedded


(ρε παιδια παταω το κουμπακι youtube βαζω το λινκ αλλα δν μ το βγαζει τι παιζει?)
δειτε το παντω ς :)

just chris
02-09-10, 09:33
ZVW8xo5e3c4
αφιερωμενο λοιπον στις γυναικες που αγαπαμε κ ας μην ειναι κουκλες σε βιτρινα.....

Niiick
02-09-10, 17:40
Γεια σου ρε just chris!:toast: ετσι ετσι!

underground
03-09-10, 14:28
sogokou, eddie και dionysos :thumbup::thumbup::thumbup: :green:

seroyjem
03-09-10, 15:05
Tα λογια περιττα...................


pwI0-iZdXL0


OHwdMvBI-mM

NASSER
03-09-10, 15:23
Z2DIigXOZZg

Τρελενομαι για Goin Through:rocking::rocking::rocking:

giannis64
03-09-10, 15:26
:clap::clap::clap:

sTeLaKoS
03-09-10, 16:31
Τρελενομαι για Goin Through:rocking::rocking::rocking:

Νάσσερ, ανοίγεις μεγάλη κουβέντα.

Βασικά, μαγκιά τους που κάνανε φράγκα αλλά κάνουνε αυτά που κράζανε πριν μια δεκαετία.
Όσοι παρακολουθούν χρόνια τη hip-hop, low bap καταλαβαίνουν τι λέω.
Δε μπορεί ο Ταραξίας με τον Εισβολέα να τραγουδούσαν το Νεοέλληνα Άκου επί A.Γ. και τώρα να είναι στο Family του Βουρλιώτη!

Νταξ... ξευτίλα!

Νεοέλληνα Άκου - Άλφα Γάμα (Άγνωστοι Γνωστοί)

xGM8kDC3e8s

Κι ένας άλλος ύμνος της lowbap σκηνής ίσως από τη καλύτερη ελληνική μπάντα του είδους.

Το παραμύθι - FFC


apMKV5ntITM

underground
03-09-10, 17:39
Όταν μιλάμε για low bap πρέπει να αναφερθεί ο Bd foxmoor (active member, brigada, red armada), μακριά από προσωπικές αντιζηλίες και λοιπά..;)


Και φυσικά, Βαβυλώνα :green:

Mε 2 από τα κατά τη γνώμη μου κορυφαία τους τραγούδια

_9d1aeHWj0c

weRQ5W7gSEg

(Δεν ξέρω πως να βάλω βίντεο από utube χωρίς να χρειάζεται link για την ιστοσελίδα :/ )

Devil
03-09-10, 18:05
Νάσσερ, ανοίγεις μεγάλη κουβέντα.

Βασικά, μαγκιά τους που κάνανε φράγκα αλλά κάνουνε αυτά που κράζανε πριν μια δεκαετία.
Όσοι παρακολουθούν χρόνια τη hip-hop, low bap καταλαβαίνουν τι λέω.
Δε μπορεί ο Ταραξίας με τον Εισβολέα να τραγουδούσαν το Νεοέλληνα Άκου επί A.Γ. και τώρα να είναι στο Family του Βουρλιώτη!

Νταξ... ξευτίλα!

Νεοέλληνα Άκου - Άλφα Γάμα (Άγνωστοι Γνωστοί) http://www.youtube.com/watch?v=xGM8kDC3e8s


Κι ένας άλλος ύμνος της lowbap σκηνής ίσως από τη καλύτερη ελληνική μπάντα του είδους.
Το παραμύθι - FFC http://www.youtube.com/watch?v=apMKV5ntITM



αυτα που κοροιδευαν το 98 τα κανουν τωρα

απλα ντροπη τους

τουλαχιστον θα μπορουσαν να αλλαξουν το ονομα

Ec4gNvdTx5M


παρτε και ενα απο FFC, NEBMA , παρεμβολες

JAoZ7h1M7jY

Polyneikos
03-09-10, 20:12
Καποτε καποιοι δηλωνανε σε ρημες
"γουσταρω να κανω ραπ και γαμω τους Low bap,εχωντας το στυλ του δρόμου και όχι με το στυλ του κωλου" και τωρα βγαζουν ερωτικα τραγουδια.
Για αυτο όταν ακουτε καποιους να δηλωνουν Hardcore και underground ή σκληροι μην τα πιστευετε..

Eνα διδυμο που ξεφυγε λίγο από τα στανταρ

m8Fs1mAI_D0

sogoku
03-09-10, 20:24
Πολυνεικε θα αστειευεσαι ε?Ακους txc ρε θηριο?
Ο MC που λες καποτε ελεγε 'στην tv οσοι βγειτε οσοι παρασυρθειτε' και τωρα ξεφτιλιζεται.
Οι txc πιστευω ειναι απο τους καλυτερους στον κοσμο οπως το λεω.

Ακουστε το παρακατω κομματι τι λενε οι στιχοι του πολυ προσεχτικα.Μιλαμε για ποιημα.

Zim2KYl1zK0

Polyneikos
03-09-10, 20:33
Γενικα τους ακουγα από τοτε που ειχαν κυκλοφορησει τα πρωτα τους,Nα τους δω να τρεχουν,κιθαρα σε αυτο τραγουδι επαιζε ενας γνωστος ,ο Σταματης.
Ξεχωριστο γκρουπ,ειδικα μετα την στροφη που κανανε:toast:

sogoku
03-09-10, 20:37
Στο οποιο οπως λενε οι ιδιοι καποιοι μεινανε μεταξεταστεοι στο εσσεται ημαρ...

underground
03-09-10, 20:48
Οι TxC λέγεται ότι το χάσαν λίγο και γίνανε φασίστες..παρόλα αυτά δεν πάυουν να είναι
ταλέντα διατηρώντας το στυλ των hip hop hooligans

αγαπημένο NMeuMFjKFME

και ένα από τα καινούρια παρόλο που το θέμα είναι καθαρά διαφορετικό σε συνεπάρει


jtS3_dLOi64

Polyneikos
03-09-10, 20:48
Στο οποιο οπως λενε οι ιδιοι καποιοι μεινανε μεταξεταστεοι στο εσσεται ημαρ...


Ναι,προφανως αναφερονται σε οσους δεν αποδεχθηκαν την "στροφη" κολλημενοι στα παλια.
"Ανοιξε τα ματια και πες ωπα,η ιδια τρελλα αλλαξε ρωτα"

Polyneikos
03-09-10, 20:56
Οι TxC λέγεται ότι το χάσαν λίγο και γίνανε φασίστες..παρόλα αυτά δεν πάυουν να είναι
ταλέντα διατηρώντας το στυλ των hip hop hooligans



Χωρις να τα ξερω από πολυ μεσα,απλα απομακρυνθηκαν από τον χωρο που είχαν συνδεθει με αναρχικες τασεις και αυτη η στροφη τους στον Ελληνισμο από πολλους μεταφραστηκε ως στροφη προς τον φασισμο.
Απλα πολλοι φιλοι του ελληνισμου αρεσκονται στην αναδρομη της ιστορίας των Ελληνων κα ιτου πολιτισμου τους,αυτο ομως δεν σε κατατασει αυτοματως στην Χρυση Αυγη.
Τωρα δεν ξερω αν εκεινοι εχουν προχωρησει σε τετοιους κυκλους γιατι δεν τα παρακολουθω:green::green:

underground
03-09-10, 21:25
Ναι συμφωνώ απλά έχω ακούσει και για απαγόρευση εισόδου μεταναστών σε live και τέτοια..(δεν πάυουν να είναι φήμες προς εμένα βέβαια)

underground
03-09-10, 21:26
Πάντως δεν φανταζόμουν ότι θα συζητάω στο φόρουμ για hiphop :thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
03-09-10, 21:33
Eιμαστε cool φορουμ,τσιμπα κ λίγο Λεκτικο λοιπον,αν σου αρεσει,αλλη φαση.

vhCyibSS0H8


7lQ7JQfQizw

underground
04-09-10, 00:31
Λίγο απέχεις ;)

hts6gHlNj9k



Κ ένα κομμάτι που ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα και έχω κολλήσει πραγματικά

ME5CgDLdYvE
:toast: καληνύχτα στο φόρουμ και καλό ξύπνημα για μπάσκετ άυριο

Devil
04-09-10, 03:34
λογος απειλη

FWpvYxzF11o

flowjob

YUhxe5YsxlM

NmDoA5SdHuU


και κατι κλασσικο

qgHsAY_AshM&feature

underground
04-09-10, 12:28
Ladose

412VrcS-3H8

Και Στίχοιμα :green::green:

-9psH2CETro


_xic9QW_7o4

Enjoy :toast::toast:

Polyneikos
04-09-10, 16:05
Παλιο αλλα καλο

LE5VNunWrOw

Devil Randime
04-09-10, 16:21
Αφιερωνω την παρακάτω κομματάρα απο την θεά!! :rocking:

mxls3ImI3G4

underground
04-09-10, 16:37
MCEHzcMA6z4

Loooooooooooow Baaaaaaaaaap

Polyneikos
04-09-10, 16:40
Αφιερωνω την παρακάτω κομματάρα απο την θεά!! :rocking:

mxls3ImI3G4

Καλα τωρα μας ξενερωσες τελειως:doh::geek:

underground
04-09-10, 16:41
Kαι μιας και σήμερα βρέχει..

Ffa1zsSDra4

άντε και καλό χειμώνα :welcome:

Devil Randime
04-09-10, 17:23
Καλα τωρα μας ξενερωσες τελειως:doh::geek:

Αααα δε ξερω. Ο τίτλος του thread λεει ελληνικα τραγουδια και εμενα αυτο μου αρεσε :P
Αμεσως εσυ Πολύνεικε!!! :P :toast:

Polyneikos
04-09-10, 17:58
:toast::thumbup:

Eddie
04-09-10, 19:19
Κομματαρες απ τον τζιμαρα:thumbup:



zDEQD6bSd8w

sC-pvoqOD8k

ScthQATRVAQ

Παρτε γελιο ρε τον αθεοβοφο :rolf::rolf::rolf::rolf:

AryOHWjzfFc

Devil
04-09-10, 19:31
RESPECT τζιμακος!!!!!

http://img210.imageshack.us/img210/418/papas5sg9.jpg

underground
04-09-10, 21:00
Και παρόλλο που είναι για ελληνική μουσική το thread είναι must να ποσταρω το ακόλουθο μιας και φτάνει η ημερομηνία και είμαι εξιταρισμένος

uVefPPr69NU

giannis64
10-09-10, 21:18
nZ_29kG_r20

just chris
11-09-10, 00:31
pbSbjgpdX4s

razor
13-09-10, 12:30
Κι ένας άλλος ύμνος της lowbap σκηνής ίσως από τη καλύτερη ελληνική μπάντα του είδους.

Το παραμύθι - FFC

Ρε στελλακο οχι και LOW BAP oi FFC.LOW BAP ηταν ορος του χοντρου(BD Foxmoor) και αφορουσε αποκλειστηκα τα συγκροτηματα που ειχε στη freestyle productions..

Οι FFC HTAN EINAI KAI ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΤΟΥ HIPHOP ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

http://www.youtube.com/watch?v=krmT_wPItR4

vAnY
13-09-10, 12:54
6PI9v4hxiT4
Παλιο αλλα μαρεσει:)

giannis64
17-09-10, 21:53
kqCrSRdR8pc



:bowdown::bowdown:

beefmeup
17-09-10, 21:57
dWmEovIhmTc

noz1989
17-09-10, 21:58
Ενα απο τα αγαπημενα τραγουδια μου, αν οχι το αγαπημενο!:bowdown:

6uGlmpaWbrE&fmt=18

Ps το κομματι το εχει γραψει ο Γονιδης!

gmalamos
17-09-10, 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=lQcpKQXMXTs&feature=related

GEORGEXX1
17-09-10, 22:20
UuGwu1Ein4A

αφιερωμενο σε εναν φιλο που δεν γουσταρει τα βαρια ροκ.

giannis64
17-09-10, 22:24
:box1::box1::box1::smash::smash::smash::smash::evil2::evil2::evil2::banghead::banghead::banghead::banghead::2guns::2guns::2guns::cursing::cursing::cursing::jason::jason:

Devil
18-09-10, 05:53
vmcPDi_W0BU&feature

Θανασης Παπακωσταντινου - Πεχλιβανης

GEORGEXX1
18-09-10, 10:47
Ενα αγαπημενο και αξεχαστο.


97qbgibpJUw

GEORGEXX1
18-09-10, 11:00
Σημερα καπως ειμαι.


pR240P9z5Zw

niga
18-09-10, 11:21
http://www.youtube.com/watch?v=wJie3-_goVA

:toast: :turtle:

giannis64
18-09-10, 11:31
i6fmT1_bQLM


:thumbup::toast:

sTeLaKoS
18-09-10, 11:36
Γιάννη τα τραγούδια που ανεβάζεις μόνο εσύ τα ξέρεις!

Ποιος είναι πάλι αυτός ο Νικηφόρος; Και ο άλλος ο χθεσινός; Ξάδερφός σου είναι;; :turtle:


Γιώργος και Devil(αλήθεια, πως σε λένε; ) πολύ ωραία τραγούδια :toast:

giannis64
18-09-10, 11:38
αμα εσυ ακους αυτα που ακουνε οι αλλοι (μπος εντι μπιφ ντεβιλ μανος πολυνεικος και σια ο.ε) εγω δεν φταιω!!:P:P

ναι ο χτεσινος ξαδελφος ειναι!!:green:

edit: γιαυτο τα κανω ποστ για να ενημερωνεστε!!!

sTeLaKoS
18-09-10, 11:47
7MIBRuACG3A&feature=related

Πάρε ένα για πάρτη σου, έτσι, γιατί σ'αρέσουν αυτά! :P


Τι ακούω εγώ θα το διαπιστώσεις από Δευτέρα που θα πάμε Χρυσούπολη. :turtle:

GEORGEXX1
18-09-10, 11:47
αυτο πιστευω να το γουσταρουν πολλοι,αν και ειναι αλλης γεννιας,αλα με διαχρονικο το θεμα του.

Στελιο για σενα ρε.Μονο κανε σγουρο το μαλι.
DEVx2-SASMQ

giannis64
18-09-10, 11:51
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::inandout::inandout::inandout::inandout:

λοιπον εγω επειδη δεν ειμαι κολακας θα σας πω οτι ουτε του στελιου μου αρεσε ουτε του γιωργου!!

χαλια και τα δυο!!

sTeLaKoS
18-09-10, 11:55
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::inandout::inandout::inandout::inandout:

λοιπον εγω επειδη δεν ειμαι κολακας θα σας πω οτι ουτε του στελιου μου αρεσε ουτε του γιωργου!!

χαλια και τα δυο!!


Έλα έλα, αυτό θα σ'αρέσει! Είναι στο είδος σου! :rolf::rolf::rolf::rolf:

_I_DZS1abWc&feature=player_embedded#!


Κορίτσια;; Τρέσα φοράει ο τύπος;;; χα χα, τραγικός!
Χαχαχαχαχα! Παιδιά σόρρυ για το ξενέρωμα!

Ωραίος Γιώργο! :thumbup:


Γιώργο άκου λίγο Ψαραντώνη τώρα να γουστάρεις!

CLMZMI69G8I


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Eddie
18-09-10, 11:59
Η αλλη μου πλευρα.

pBPSLI4znKA

BwIKaub3GXg&feature=related

giannis64
18-09-10, 12:03
αντε ρε με σας δεν βγαζω ακρη!!!:weights::weights::weights:

pRiY12RXMMs

giannis64
18-09-10, 12:05
oKHsTIm1yoQ&p=5DD9E86F2AFF8BB4&playnext=1&index=1

GEORGEXX1
18-09-10, 12:08
στελιο ευχαριστω και ανταποδιδω.

tv3ZkLTP9OI&feature

GEORGEXX1
18-09-10, 12:25
βασιληηη:thumbup:

DaDPvI7bcAo

Αντωνης
18-09-10, 12:38
.

Αντωνης
18-09-10, 12:47
http://www.youtube.com/watch?v=aYNasLHWJyM

Αθανατο τραγουδι,μου φτιαχνει η διαθεση οποτε το ακουω

Devil
18-09-10, 14:19
MlPkH4QIBeE&feature

κωστας μοναχος respect!!!

γιαννη καλο?????ε???:green:

giannis64
18-09-10, 14:26
:thumbup:

αν και λιγο βαρη!!

Devil
18-09-10, 14:54
χαρα βερρα??? ε? ε?:green:

hgA2Fo50_n8&feature

giannis64
18-09-10, 14:55
βαρη σκυλαδικο!!!:green::green::turtle::turtle:

Devil
18-09-10, 14:57
παρε και μια παολα...:green:

KmCNsLHO9xc

sTeLaKoS
18-09-10, 15:03
Αν συνεχίσετε τη κατρακύλα θα αυτομπαναριστώ. :jason:

Devil
18-09-10, 15:04
οκ σταματαμε εδω.....χιχιχιχι

ουισκακι να κερασω??? λολ

GEORGEXX1
18-09-10, 15:05
και κατι απο το βαρυ πυροβολικο.

TShgj2dkKrU&feature

Niiick
18-09-10, 15:36
Kαλη η παολα αλλα προτιμω απο κωστοπουλο!

E89Si1fUosc

just chris
18-09-10, 19:08
MFYXyprTF3o
ojwmiyKi9VM

ακουω απο death black nu thrash metal,rnb hip hop rap,minimal tech house k γενικως minimal house,house hardhouse,techno hardstyle αλλα γουσταρω κ τα ελληνικα...λοιπον για τσεκαρετε!!!

Niiick
18-09-10, 19:31
Κρυσταλλης! εισαι ψαγμενος!

just chris
18-09-10, 19:37
Κρυσταλλης! εισαι ψαγμενος!

ακουω επιλεκτικα...... τα παντα ομως!

arisfwtis
18-09-10, 22:27
http://www.youtube.com/watch?v=XUDYD9ZulHQ
για τα καψουρια:bowdown:

just chris
19-09-10, 21:36
ετσι να της πειτε...
L_8GnQik2as

GEORGEXX1
19-09-10, 21:39
:clap::clap::clap::clap:

fP8sD5NLB5I&feature

tommygunz
19-09-10, 21:43
wTXC7LdCc3o&list=QL&playnext=2

tommygunz
19-09-10, 21:47
Πάρτε ρε παίδες... Γιατί είναι πολύ αχάριστες... Όσοι το 'χουνε ζήσει καταλαβαίνουν...

y8oQRgWJe1M&feature=related

CgSDXQRCbYs&feature=related

giannis64
21-09-10, 21:06
ZY5fqlT6rgQ


:clap::clap::toast::toast::toast::turtle::turtle::turtle:

gmalamos
21-09-10, 22:55
ετσι να της πειτε...
L_8GnQik2as

:clap::clap:

sTeLaKoS
21-09-10, 23:06
Καλώς ήρθες παράξενε στον τόπο μου - Active Member


s1tcgGayu0g&feature=related

just chris
22-09-10, 00:24
:clap::clap:
thanks man....τα λεει καλα εδω ο bill!

tommygunz
22-09-10, 00:38
Τρομερός ο Βασίλης φίλε!:clap:
Πάρτε και μια ποιότητα...

Un1MJc8uucE

tommygunz
22-09-10, 13:34
FQo3dLh6vGE

gmalamos
22-09-10, 21:15
thanks man....τα λεει καλα εδω ο bill!

Καρρας και παλι Καρρας..Ενα μπουκαλει johny τη μοναξια σκοτωνει.:rolf::rolf:

tommygunz
23-09-10, 03:21
zYT-teyCA4A

mekefi
23-09-10, 16:56
sex,drugs και Καρρας

giannis64
23-09-10, 20:47
oHICxXSkjQA&feature=related

:toast::toast::toast::toast::toast::toast:

Eddie
23-09-10, 20:58
aTfednJsY8g

7af5pu54ysE&feature=related

Παμε με τρελα ρε Κατη!!!!

gmalamos
24-09-10, 01:05
Ειναι ΓΙΓΑΝΤΑΣ http://www.youtube.com/watch?v=qV1QYPa4vpI&feature=watch_response

tommygunz
24-09-10, 03:19
Τεράστιος...

Z27YWaIa0dM

gmalamos
24-09-10, 16:02
Τεράστιος...

Z27YWaIa0dM

Τιτανο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ θα ελεγα!!

tommygunz
25-09-10, 16:47
I4eOBT1hABg

gmalamos
25-09-10, 16:56
μονο και μονο για το ζουζουνιαρικο μωρακι..Εγω παντως θα το σηκωνα..

xXfOqD4z8pw

Eddie
29-09-10, 23:26
SSRXD-YCA8Y

tommygunz
01-10-10, 02:12
Ναι ναι ναι...

W_JAJntgVbE&feature=related

Niiick
01-10-10, 18:03
Το ουισκι δε με πιανει φερτε βενζινη να με τρελλανει.

8m4eoNnOtWY&

COBRA_STYLE
04-10-10, 10:52
http://www.youtube.com/watch?v=sqP9sEfyzHE&feature=player_embedded#!

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

manos_
04-10-10, 12:04
zLdUEEgEEkc&feature=related

ρισπεκτ

tommygunz
07-10-10, 03:07
jpiGm0sf1Rc

gmalamos
09-10-10, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=O8EkiJRxiUo&feature=related

arisfwtis
09-10-10, 22:58
και εγω τερζη ακουγα το δν μιλαμε:(

:green:

gmalamos
09-10-10, 23:31
και εγω τερζη ακουγα το δν μιλαμε:(

:green:

Καταλαβα..Ολα για να μαθαινουμε ειναι!

Muscleboss
11-10-10, 13:20
Μια ροκ εκτέλεση του "Υπάρχω" του Καζαντζίδη, από τον Πουλικάκο, στην ταινία που είχαν παίξει και οι Hall of Famers Σπύρος Μπουρνάζος και Γιάννης Κούκος, "Ο δράκουλας των εξαρχείων".Φοβερή εκτέλεση... :bowdown:

Αφιερωμένο κάπου λόγω μέρας.

W5uKXXVkTGA

gmalamos
11-10-10, 15:48
http://www.youtube.com/watch?v=bCmOK3GpOuE&feature=related

sTeLaKoS
11-10-10, 19:46
Μια ροκ εκτέλεση του "Υπάρχω" του Καζαντζίδη, από τον Πουλικάκο, στην ταινία που είχαν παίξει και οι Hall of Famers Σπύρος Μπουρνάζος και Γιάννης Κούκος, "Ο δράκουλας των εξαρχείων".Φοβερή εκτέλεση... :bowdown:

Αφιερωμένο κάπου λόγω μέρας.


Μετράει πολύ Boss :thumbup:

tommygunz
13-10-10, 21:22
vAxbmCf75a0

giannis64
16-10-10, 22:18
2BhA7nV8-ZI

sTeLaKoS
16-10-10, 22:21
Γιάννη σταμάτα να ανεβάζεις χαζοτράγουδα! :smash:


_RcV7DTOC7k&feature=related

Στα πατώματα....

giannis64
16-10-10, 22:26
ακουστε το εχει πλακα.:rolf:

Ta3Tt578D5g&feature=related

giannis64
16-10-10, 22:30
gHKzbt1Nyc0&feature=related

giannis64
02-11-10, 21:06
k768KmJ9hWs&feature=related

Devil
02-11-10, 21:10
ακουστε το εχει πλακα.:rolf:

Ta3Tt578D5g&feature=related

emo ειναι αυτος??? γιατι ειναι ετσι???:green::green::green:

αλλα το τραγουδι ειναι ολα τα λεφτα:green::green::green:

Devil
02-11-10, 21:17
IeLghIqqkOY

:green::green::green:

Titanium
02-11-10, 21:21
IeLghIqqkOY

:green::green::green:


^^^Κλασικο:green:

Devil
02-11-10, 21:23
^^^Κλασικο:green:

κοματαρα ....:green::green::green:

gmalamos
03-11-10, 02:04
http://www.youtube.com/watch?v=T4LhjZOtBqU&feature=related

Galthazar
03-11-10, 22:35
εντεχνο-ροκ-(ελαφρο)λα'ι'κα

Muscleboss
20-11-10, 00:55
Κανόνες..

Cg2PAuqwido

giannis64
23-11-10, 19:29
αντε και με πιασανε τα ψυχολογικα μου....


GLWe7rNe6vg

Devil
23-11-10, 20:13
M40e_oGf7ys&feature

ABS-LaY--1A&has_verified

marvin
23-11-10, 20:22
http://www.youtube.com/watch?v=hWKEltZAU8U
:turtle::turtle:

http://www.youtube.com/watch?v=KtHPHb7XkwE&feature=related
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Ακουω τα παντα αλλα υπαρχουν και αδυναμιες!!!:turtle::turtle:

Devil
23-11-10, 20:28
Xj_QFk4lFUE

giannis64
23-11-10, 20:30
λοιπον θα αρχισω να χαλαω και εγω εκεινο το αχριστο θεμα με τα σκληρα τραγουδια....:weights::weights::weights::weights::weights:

Devil
23-11-10, 20:37
λοιπον θα αρχισω να χαλαω και εγω εκεινο το αχριστο θεμα με τα σκληρα τραγουδια....:weights::weights::weights::weights::weights:

ακους marvin.....:green::green::green:

αντε παρε ενα καλο βαρυ...

fT2mqDsjFrM&feature

edit: αν και αν θυμαμαι καλα σου ειχαν φυγει κανα 2 ποστ στο θεμα με τα σκληρα.....χμμμμ....:weights::weights::weights:

marvin
23-11-10, 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=kurqxejpHck&feature=related

-beba-
23-11-10, 20:59
Πολύ καλό marvin.:clap::clap::clap::clap::clap:

giannis64
23-11-10, 21:00
lzvy3A-czE0


:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

Devil
23-11-10, 21:02
lzvy3A-czE0


:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

καλα καλα.....:green::green::green::green:

giannis64
23-11-10, 21:03
αυτο πηγενε για τα τραγουδια σας....:P

marvin
23-11-10, 21:06
Και ενα αγαπημενο ακουστικο ......!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

http://www.youtube.com/watch?v=GlvQtrZa5VM&feature=related:turtle::turtle:

giannis64
23-11-10, 21:08
EvTTCsO6DIU

Devil
23-11-10, 21:08
αυτο πηγενε για τα τραγουδια σας....:P

οκ τελευταιο να σας κανω την καρδια περιβολι...

πολυ respect η ταινια...

epWY3qDGow8

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

giannis64
23-11-10, 21:09
Και ενα αγαπημενο ακουστικο ......!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

http://www.youtube.com/watch?v=GlvQtrZa5VM&feature=related:turtle::turtle:

:thumbup::bowdown:

giannis64
23-11-10, 21:10
C-5QbLkfjqc

marvin
23-11-10, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=C-p5vvkNGK4 αλλο ενα ακουστικο για να δειξω χαρακτηρα!!!!!:turtle::turtle:

Αντωνης
23-11-10, 21:42
wwu62cTckx0

Titanium
23-11-10, 21:54
No coments.....το κοματη ειναι ημνος...απλα.....
KWtlcvfEp78&feature=related

sTeLaKoS
23-11-10, 23:34
^^^^ πιο επίκαιρο από ποτέ.
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

exkaliber
24-11-10, 00:49
No coments.....

no comments δυο φορες:thumbup:

exkaliber
24-11-10, 00:50
ετσι να γουσταρουμε λιγο..

oeW1ElC1wZ4

Mitsen
24-11-10, 00:53
ελληνικά δεν ακούω σχεδόν καθόλου.
Ο Mαζωνάκης είναι από τους 3 Έλληνες αγαπημένους μου καλλιτέχνες
YWT7r4PYAbQ

exkaliber
24-11-10, 00:57
9j4BYEQcTVA&feature=more_related




:clap:

Titanium
24-11-10, 15:26
5PSUQt7icKU&feature=related
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

giannis64
25-11-10, 13:16
κορκοδηλακια το ποστ σου με το τραγουδι σου μεταφερθηκε εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=845

exkaliber
25-11-10, 13:24
pXx7iuVQqX8

giannis64
25-11-10, 22:00
pcMbpDOfbfc&feature=related

marvin
25-11-10, 22:23
gPjVpaD743s


:turtle::turtle::turtle:

marvin
25-11-10, 22:28
-LubkUoj6tQ

:turtle::turtle:

sTeLaKoS
25-11-10, 22:30
^^ :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Για ποιον να πρώτο πω... Νικολακοπούλου; Κραουνάκης; Μοσχολιού;

Αυτή η γυναίκα γράφει αριστουργήματα

aaabasilis
28-11-10, 15:47
μερικοι "ΥΜΝΟΙ" .......
gqN5NCf8U-M

7BUccjIGGKY&feature=related

TeywSgbaDug&feature=related

IeLghIqqkOY&feature=related

hIrk6QV_mvM&feature=related

yKJEJaJ23p4

aaabasilis
28-11-10, 16:14
και επειδη γινεται πολυ κουβεντα τελευταια για το αν μας αρεσουν οι γυναικες ββερς...γυναικες υπαρχουν πολλες...γυμνασμενες,αδυνατες,χοντρουλες...παρτε κι ενα τραγουδι γιατι και αυτες εχουν ψυχη

uAXWyOYxpNs&feature=related

Στελιος
28-11-10, 19:19
_jhotlRchBs

bXY2YRr4wO8&feature=share

thegravijia
28-11-10, 19:37
MH3Ln0-KOJs&feature

...

giannis64
29-11-10, 09:21
λοιπόν το έχετε y.....ει το τοπικ με τις μ....ες που ανεβάζετε. αμφιβάλω αν κανείς από εσάς ακούει τα τραγούδια αυτά που ποστάρετε..

για αυτό κόψτε τα χαζά..

marvin
29-11-10, 10:50
:turtle::turtle::turtle:xfmdONn-fm0

marvin
30-11-10, 00:51
Drm_irbKX0U&feature=related

marvin
30-11-10, 01:01
zQnfZO02_9A
Ατελειωτα τα αγαπημενα ελληνικα τραγουδια!!!!!

Niiick
30-11-10, 02:31
AkBHRkRa_9I&feature=related

exkaliber
30-11-10, 15:44
j3Fply9xJ-w

Eddie
30-11-10, 16:17
gw3PT9r6aYQ&feature=player_embedded

noz1989
30-11-10, 16:55
Για τον φιλο μου τον Niiick!!

XrLCiyjTOqg

Niiick
30-11-10, 20:00
Εισαι ωραιος! Γιαννακη θα παμε τα χριστουγεννα.

qUqoWlI7Z0U&feature=related

Niiick
30-11-10, 20:08
c96tAYiI7_A&feature=related

Κομματαρα:cool:

noz1989
30-11-10, 20:22
Εισαι ωραιος! Γιαννακη θα παμε τα χριστουγεννα.

Εντωμεταξυ, εγω το σαββατο θα παω Κουρκουλη! lol!

Οντως, το γυναικες ειναι υμνος!!

Niiick
30-11-10, 20:33
Τeatro πηγα 3 φορες ε φτανει:lol:

Τουμπανο ειναι παρα πολυ ωραια και σκασμενο απο κοσμο! Ειδικα κανουνε και κατι θεατρικα χαχα, θα πας και θα με θυμηθεις.

Niiick
02-12-10, 03:30
fa4ea8Kw8_8&feature=related

marvin
02-12-10, 10:58
NrG8wE7utgc&feature=related

marvin
02-12-10, 11:17
x6QVlVgM9Qwturtle::turtle::turtle:

sTeLaKoS
02-12-10, 19:20
marvin μ'αρέσει το γούστο σου. Ήθελα να στο πω σε προηγούμενη φορά που πόσταρες.
Τπτ σε Θηβαίο, Πασχαλίδη μπορείς να ακούσεις;

giannis64
02-12-10, 19:54
γιατι θα της κανεις κανταδα?:P:P

sTeLaKoS
02-12-10, 21:56
m0sUdD997sM&feature=related

marvin
03-12-10, 00:04
Ctt9UKG1DzE&feature=related

giannis64
03-12-10, 00:04
ο πιο καλος ο μαθητης....:thumbup:

marvin
03-12-10, 00:04
:shock::shock::shock: Τα καταφερα...Γιαννη τα καταφερα!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

giannis64
03-12-10, 00:06
μπραβο μαρβιν. και με την πρωτη..;)

marvin
03-12-10, 00:34
9mkRy4uV4VQ:turtle::turtle:

marvin
03-12-10, 00:36
marvin μ'αρέσει το γούστο σου. Ήθελα να στο πω σε προηγούμενη φορά που πόσταρες.
Τπτ σε Θηβαίο, Πασχαλίδη μπορείς να ακούσεις;

Σε ευχαριστω sTeLaKo.Ακουω τα παντα,αρκει να μιλουν στην ψυχη μου!!

marvin
03-12-10, 13:22
Eds_ME_Ww6I&feature=related

sTeLaKoS
03-12-10, 17:45
Eds_ME_Ww6I&feature=related

^^ :bowdown::bowdown::bowdown:

Μιας και πιάσαμε Θηβαίο..

y44scHu2DkM&feature=iv


-wcbFoB90Gw&feature=related


Γιάννη ήρθε η ώρα να σε βάλουμε στο σωστό το δρόμο. :toast:

giannis64
04-12-10, 00:44
wwSNBMYXs10

marvin
04-12-10, 00:50
G3ZoenlqJuY
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

marvin
04-12-10, 01:01
sigRCuxVPo4&feature=related
Ενα τραγουδι ετσι για να πω καληνυχτα!!!

sTeLaKoS
04-12-10, 18:42
Vaha0_2D6Hk


"Μα είσαι δικιά μου και πάντα θα είσαι....

Και ας είσαι κοντά μου και ας μην είσαι.."
:clap:

giannis64
04-12-10, 19:48
fzxFIybYONM

sTeLaKoS
05-12-10, 01:13
85vyPvAZMns

marvin
05-12-10, 01:21
svMOKb-aWhQ

exkaliber
05-12-10, 14:25
YcMquhEv2HY

exkaliber
05-12-10, 14:27
αφιερωμενο παιδια


6IleL4tGb-8

marvin
05-12-10, 19:25
MnVsn6TYcZs&feature=related
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

marvin
05-12-10, 19:28
KGH2pnciYb8&feature=related

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

marvin
06-12-10, 18:14
YO_FqjZddEY&feature=related

ginus
06-12-10, 21:04
ας το βαρυνω λιγο ακομα...

0RyovlwvXgQ&feature

sTeLaKoS
06-12-10, 23:19
Νατάσα Μποφίλιου - Σ'έχω βρει και σε χάνω
H2VoxrAkT-o


John John αύριο έρχεται στη Καβάλα, στη Παλιά Βιβλιοθήκη.
Θα ρθείς;;;; :green: