PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA-ΠΕΣΔ Πρωτάθλημα 30.5.2010



Σελίδες : [1] 2

Polyneikos
28-01-10, 14:49
Κατοπιν επικοινωνιας με τον πρόεδρο Τσουνακη Νίκο ενημερωθηκαμε ότι θα πραγματοποιηθει στις 30 Μαιου ,Κυριακη,στο Novotel (Μ. Βόδα 2) το Πρωταθλημα της Wabba - Πεσδ !!
Αναμενεται με πολυ μεγαλο ενδιαφερον μετα απο την τεραστια επιτυχία της περσινης διοργανωσης.
Ο αγωνας θα αποτελεσει πρόκριση για το Πανευρωπαϊκο Πρωταθλημα της Ρωσίας που πραγματοποιείται μετα από μια εβδομαδα ,στις 6 Ιουνιου.
Στο παρόν τόπικ θα σας ενημερωνουμε για τις εξελίξεις και τα νεα που θα υπαρχουν σχετικα με τον αγωνα.



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10470&stc=1&d=1272118061

Muscleboss
28-01-10, 16:10
Ωραία! Θα μαστε πιστοί στο ραντευού... και στις ανάλογες συγκεντρώσεις :thumbup: :toast:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
28-01-10, 19:02
το φόρουμ όπως πάντα θα δώσει δυναμικό παρόν και σ αυτη την διοργάνωση :clap::clap::clap::clap::toast::toast:

alextg
28-01-10, 20:30
Ηλια ετοιμασου ... 23 Σαλονικα , 30 Αθηνα .... 2 ΣαββατοΚυριακα με απειρη προσευχη και καθολου ξενυχτι ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
Και εδω να πω οτι αν πανε ολα καλα , σε αυτους τους αγωνες θα παιζει και ο δικος μας Τασος (εγω αν ειμαι καλα θα με δειτε στους αγωνες του 2011) !!! ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΣΟ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!!!!

Μαρία
28-01-10, 21:47
Θα ειμαστε ολοι εκει !!!!!:turtle:

alextg
28-01-10, 23:29
Μαρια και ο μπεμπης να ειναι μαζι , να βλεπει να μαθενει απο τωρα :P

TRIANTAFYLLOU
28-01-10, 23:38
Ηλια ετοιμασου ... 23 Σαλονικα , 30 Αθηνα .... 2 ΣαββατοΚυριακα με απειρη προσευχη και καθολου ξενυχτι ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
Και εδω να πω οτι αν πανε ολα καλα , σε αυτους τους αγωνες θα παιζει και ο δικος μας Τασος (εγω αν ειμαι καλα θα με δειτε στους αγωνες του 2011) !!! ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΣΟ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!!!!


ωραία είδηση θα στηρίξουμε ψυχολογικά τον τασούλη μόνο δεν θα τον ξενυχτήσουμε πρίν τους αγώνες αλλα μετα , το μόνο που θα κάνουμε θα φροντίσουμε να τον κάνουν ειδικές επιστήμονες ενα καλό μασαζ και χαλάρωμα στους μύς για να είναι φρέσκος και ξεκούραστος στην σκηνή και όσο το δυνατόν πιο στεγνός :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::toast::toast:

Kaskani Konstantina
29-01-10, 00:29
ωραία είδηση θα στηρίξουμε ψυχολογικά τον τασούλη μόνο δεν θα τον ξενυχτήσουμε πρίν τους αγώνες αλλα μετα , το μόνο που θα κάνουμε θα φροντίσουμε να τον κάνουν ειδικές επιστήμονες ενα καλό μασαζ και χαλάρωμα στους μύς για να είναι φρέσκος και ξεκούραστος στην σκηνή και όσο το δυνατόν πιο στεγνός :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::toast::toast:


Με μαστίγιο θα κατέβω σε αυτούς τους αγώνες!!!!!!

Μαρία
29-01-10, 00:40
Μαρια και ο μπεμπης να ειναι μαζι , να βλεπει να μαθενει απο τωρα :P



χαχαχαχα:P
Αν και απο εκεινη την μερα και μετα μπαινω στον μηνα μου λες να εχουμε τιποτα ιστοριες στον αγωνα????:P

alextg
29-01-10, 01:37
χαχαχαχα:P
Αν και απο εκεινη την μερα και μετα μπαινω στον μηνα μου λες να εχουμε τιποτα ιστοριες στον αγωνα????:P

Standard ! Θα πεταχτεις ο μπεμπης πριν την ωρα του και θα αρχισει τα most muscular !

ΜrΚommatias
29-01-10, 12:21
Ηλια ετοιμασου ... 23 Σαλονικα , 30 Αθηνα .... 2 ΣαββατοΚυριακα με απειρη προσευχη και καθολου ξενυχτι ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
Και εδω να πω οτι αν πανε ολα καλα , σε αυτους τους αγωνες θα παιζει και ο δικος μας Τασος (εγω αν ειμαι καλα θα με δειτε στους αγωνες του 2011) !!! ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΣΟ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!!!!
ΕΥΓΕ!!!:clap::clap::clap:Τασουλη μαζι σου!

alextg
29-01-10, 13:56
ΕΥΓΕ!!!:clap::clap::clap:Τασουλη μαζι σου!

Ακη σε θελω απο κατω να βλεπεις και να φωναζεις για τις οποιες διορθωσεις στις ποζες ...

NASSER
29-01-10, 17:32
Καλη επιτυχια στη διοργανωση και φυσικα θα ειμαστε εκει να υποστηριξουμε την αξιολογη προσπαθεια που εχει γινει θεσμος! :thumbup:

ΜrΚommatias
30-01-10, 12:25
Ακη σε θελω απο κατω να βλεπεις και να φωναζεις για τις οποιες διορθωσεις στις ποζες ...
Εννοειτε!!!

ioannis1
30-01-10, 12:35
καλη επιτυχια στη διοργανωση.:thumbup:

KATERINI 144
30-01-10, 14:44
καλη επιτυχία και απο μενα.


Με μαστίγιο θα κατέβω σε αυτούς τους αγώνες!!!!!!ρε μανια με τα μαστίγια...........:green:

Kaskani Konstantina
30-01-10, 18:14
καλη επιτυχία και απο μενα.

ρε μανια με τα μαστίγια...........:green:


Αυτός ο αγώνας θα είναι ο ποιο SUPER!!!!!! με πολλές εκπλήξεις, εγω κ η Ελενα Καββά ετοιμάζουμε κάτι πολύ διαφορετικό...............................

Muscleboss
30-01-10, 19:58
Αυτός ο αγώνας θα είναι ο ποιο SUPER!!!!!! με πολλές εκπλήξεις, εγω κ η Ελενα Καββά ετοιμάζουμε κάτι πολύ διαφορετικό...............................

ωχ..... αμα κάνετε τέτοιο δίδυμο, εγώ τα περιμένω όλα... :turtle:

ΜΒ

Kntrns_MD
01-02-10, 01:47
Καλή επιτυχία στους διοργανωτές. Δεν το χάνω με τίποτα αυτή τη φορά.
:clap:

Polyneikos
02-02-10, 11:43
Αυτός ο αγώνας θα είναι ο ποιο SUPER!!!!!! με πολλές εκπλήξεις, εγω κ η Ελενα Καββά ετοιμάζουμε κάτι πολύ διαφορετικό...............................

Για να δουμε που το πατε !! Καλη επιτυχια στους διοργανωτες και αυτη την φορα αναμενεται τεραστια συμμετοχη από αθλητες...
Καλη επιτυχία και στο μελος του φόρουμ μας Τασο,ο οποιος στοχευει να παίξει στην Body Fitness.Tασο θα είμαστε από κατω ,κοντά σου !:bbbiceps:

Kaskani Konstantina
02-02-10, 23:47
Για να δουμε που το πατε !! Καλη επιτυχια στους διοργανωτες και αυτη την φορα αναμενεται τεραστια συμμετοχη από αθλητες...
Καλη επιτυχία και στο μελος του φόρουμ μας Τασο,ο οποιος στοχευει να παίξει στην Body Fitness.Tασο θα είμαστε από κατω ,κοντά σου !:bbbiceps:



:love::love::love:

Tsounakis
03-02-10, 14:59
καλημερα σε ολους ! εχουν ακουστει μεγαλα ονοματα αθλητων που θα λαβουν μερος στο πανελλαδικο wabba 2010 ! θα ειναι ενας πολυ καλος αγωνας ευχωμαι στους αθλητες που θα λαβουν μερος να εχουν καλη προετοιμασια !

Polyneikos
03-02-10, 15:01
Aυτη την διοργανωση την περιμενουμε πως και πως !!:toast:

Muscleboss
03-02-10, 15:52
καλημερα σε ολους ! εχουν ακουστει μεγαλα ονοματα αθλητων που θα λαβουν μερος στο πανελλαδικο wabba 2010 ! θα ειναι ενας πολυ καλος αγωνας ευχωμαι στους αθλητες που θα λαβουν μερος να εχουν καλη προετοιμασια !

προέδρε θα ειμαστε σε επαφή! :thumbup:

ΜΒ

jemstone
03-02-10, 18:02
Εγώ θα είμαι σίγουρα εκεί μιας και είναι και Αθηνά και το Νovοtel το έμαθα απέξω και πάω πια με δεμένα τα μάτια χαχαχαχ:thumbup::thumbup::thumbup:

crow
06-02-10, 13:18
Ηλια ετοιμασου ... 23 Σαλονικα , 30 Αθηνα .... 2 ΣαββατοΚυριακα με απειρη προσευχη και καθολου ξενυχτι ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
Και εδω να πω οτι αν πανε ολα καλα , σε αυτους τους αγωνες θα παιζει και ο δικος μας Τασος (εγω αν ειμαι καλα θα με δειτε στους αγωνες του 2011) !!! ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΣΟ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑ !!!!!

Θα παιξει κ ο Τασος τελικα??? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΑΣΟ!!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Εσυ μια χαρα θα'σαι δεν εχεις αναγκη :P:P:P
Φανταζομαι το εθιμο της Θ.Κοινωνιας θα επαναληφτει μετα τους αγωνες:toast::green:

TRIANTAFYLLOU
06-02-10, 17:11
Θα παιξει κ ο Τασος τελικα??? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΑΣΟ!!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Εσυ μια χαρα θα'σαι δεν εχεις αναγκη :P:P:P
Φανταζομαι το εθιμο της Θ.Κοινωνιας θα επαναληφτει μετα τους αγωνες:toast::green:


ενοείτε είμαστε πιστοί στα ήθη και στις παραδόσεις μας άλλωστε είναι και το γνωστό θεραπευτικό χαλάρωμα μετα τους αγώνες και για την σύσφιξη των σχέσεων :P:P:P:P:P:P:P

a.minidis
06-02-10, 18:15
ενοείτε είμαστε πιστοί στα ήθη και στις παραδόσεις μας άλλωστε είναι και το γνωστό θεραπευτικό χαλάρωμα μετα τους αγώνες και για την σύσφιξη των σχέσεων :P:P:P:P:P:P:P αμαρτωλοι.!!!!!!!!:evil2::green:......

TRIANTAFYLLOU
06-02-10, 18:55
αμαρτωλοι.!!!!!!!!:evil2::green:......


αγγελούδι μου εσύ :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::toast::toast:

Orc
06-02-10, 19:01
Παιδιά τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί? Δεν έχω ξανάρθει σε τέτοιο αγώνα. Θα κόψουμε εισιτήριο κάπου στην είσοδο ή χρειαζόμαστε προσκλήσεις?:unsure:

a.minidis
06-02-10, 19:27
αγγελούδι μου εσύ :P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::toast::toast:mαζι σοθ και στι κολαση καλα θα περασουμε "πατερ"!!!!χεχεχεχε:twisted::eleph::eleph::eleph:

Muscleboss
06-02-10, 19:57
Παιδιά τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί? Δεν έχω ξανάρθει σε τέτοιο αγώνα. Θα κόψουμε εισιτήριο κάπου στην είσοδο ή χρειαζόμαστε προσκλήσεις?:unsure:


Orc οι προκριματικοί είναι συνήθως 10πμ και οι τελικοί 7μμ. Θα σας ενημερώσουμε αναλυτικά για το θέμα όσο πλησιάζει ο αγώνας.
Η είσοδος γίνεται με εισητήρια που κόβονται στην είσοδο.

ΜΒ

Orc
06-02-10, 20:28
Orc οι προκριματικοί είναι συνήθως 10πμ και οι τελικοί 7μμ. Θα σας ενημερώσουμε αναλυτικά για το θέμα όσο πλησιάζει ο αγώνας.
Η είσοδος γίνεται με εισητήρια που κόβονται στην είσοδο.

ΜΒ

Τhank you boss. Θα έρθω, αυτή τη φορά δεν το χάνω με τίποτα αυτό το event:bowdown:

alextg
07-02-10, 17:35
αμαρτωλοι.!!!!!!!!:evil2::green:......
Και να μιλαγε κανας αλλος ρε Τασο ... αλλα εσυ ? :P

crow
08-02-10, 12:37
Και να μιλαγε κανας αλλος ρε Τασο ... αλλα εσυ ? :P

Χαχαχαχαχαχαχαχα :)

Tsounakis
17-02-10, 10:27
Καλημερα σε ολους !

Συμφωνα με την αποφαση του συμβουλιου της wabba hellas που εγινε στης 29 - 11 - 09 Αποφασιστηκε να επανελθουν οι κατηγοριες αλοδαπων !
Ετσι λοιπων απο τον επομενο αγωνα της wabba στης 30 μαιου 2010 θα υπαρχουν δυο κατηγοριες !
Kατηγορια (1 ) FITNESS KAI JUNIOR
Kατηγορια (2 ) SINIORS
Ο γενικος νικητης των αλοδαπων θα μπορει να λαβει μερος στην over all

Muscleboss
17-02-10, 12:06
Ευχαριστα νέα είναι αυτά πρόεδρε, μας είχε λειψει αυτή η κατηγορία.

Έχουμε πολλούς καλούς αλλοδαπούς αθλητές στη χώρα μας και νομίζω ότι αξίζουν μια δικιά τους κατηγορία.

:clap:

ΜΒ

Polyneikos
17-02-10, 12:33
Ευχαριστουμε Νικο για την ενημερωση,αυτη η κατηγορία είχε παντα καλους αθλητες .

nicksigalas
17-02-10, 13:58
Καλη επυτυχια σε ολα τα παιδια και απο εμενα σας περιμενω ολους και την προηγουμενη μερα ολοι για φαγητο σε καποια ταβερνα φυσικα:turtle:

Polyneikos
17-02-10, 14:00
Εννοείται,πως θα γίνει η απαραίτητη υδατανθράκωση !!!:turtle::turtle:

-beba-
17-02-10, 14:06
Mόνο φαγητό?
Κανα κρασάκι δεν παίζει? (Λευκό γιατί το κόκκινο αφήνει χρωστικές στα δόντια)
Εε.......να μην ξεχάσουμε και το επιδόρπιο. Εγώ θα προτιμήσω παγωτάκι με γευση βανίλια.
Ευχαριστώ.

Polyneikos
17-02-10, 14:08
Βeba θα ερθεις στον αγωνα;Θα σε σουμε επιτελους;

gym
17-02-10, 14:19
Βeba θα ερθεις στον αγωνα;Θα σε σουμε επιτελους;

κ οχι μονο η βεβα.......!!!!!!!!:green::green::green::green:

Polyneikos
17-02-10, 14:21
Θα κατεβεις Αθηνα βρε θηριο;

KATERINI 144
17-02-10, 14:22
τη μπεμπα θα της φερουμε μια παλετα κουραμπιεδες νεας καρβαλης, εσυ τζιμ τη θελεις?!

gym
17-02-10, 14:26
Θα κατεβεις Αθηνα βρε θηριο;

οh yes!!!!!!!μαζι και τα ψαλιδια μου βεβαιως βεβαιως!!!!!!!!:green::green:

gym
17-02-10, 14:27
τη μπεμπα θα της φερουμε μια παλετα κουραμπιεδες νεας καρβαλης, εσυ τζιμ τη θελεις?!

θελω ενα κοτετσι...!!!!!!μονο αυτο!!!!!!:P:P

alextg
17-02-10, 22:00
Καλη επυτυχια σε ολα τα παιδια και απο εμενα σας περιμενω ολους και την προηγουμενη μερα ολοι για φαγητο σε καποια ταβερνα φυσικα:turtle:
Οντως Νικο αυτο πρεπει να γινει την προηγουμενη, γιατι την ημερα των αγωνων δεν βλεπω να προλαβαινουμε (εκτος απο ενα μεσημεριανο γρηγορο :P)

nicksigalas
18-02-10, 12:38
Ναι σιγουρα την προιγουμενη γιατι την ημερα του αγωνα δεν θα παρω αναπνοη απο το πρωι:toast:

-beba-
18-02-10, 12:49
τη μπεμπα θα της φερουμε μια παλετα κουραμπιεδες νεας καρβαλης, εσυ τζιμ τη θελεις?!

Κουραμπιέδες :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Μην τα γράφετε έτσι απότομα αυτά..........................γιατί παθαίνω :shock::shock::shock::shock:

TRIANTAFYLLOU
18-02-10, 16:31
αν είναι να μαζέψουμε παραγγελίες σε κουραμπιέδες νεας καρβάλης , όσοι και όσες θέλετε να σας φερουμε ενα κέρασμα , επίσης αν σας αρέσει και σουτζούκ λουκούμ απο την ξάνθη παραδοσιακό:toast::toast::toast:

-beba-
19-02-10, 10:13
Εγώ μόνο κουραμπιέδες Νέας Καρβάλης θέλω....αλλά όχι πολλούς για να γίνω σαν κουραμπιές......
Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Polyneikos
19-02-10, 10:16
Stay on topic please !!:welcome:

alextg
19-02-10, 12:43
Αν και δεν μ'αρεσει να λεω μεγαλα λογια , χτες ειχα βγει με το Τασο και μπορω να πω οτι ο Τασος ειναι σε παρα πολυ κατασταση και βλεπω στους αγωνες αν πανε ολα καλα , να βγαζει ματια :thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
19-02-10, 18:44
Αν και δεν μ'αρεσει να λεω μεγαλα λογια , χτες ειχα βγει με το Τασο και μπορω να πω οτι ο Τασος ειναι σε παρα πολυ κατασταση και βλεπω στους αγωνες αν πανε ολα καλα , να βγαζει ματια :thumbup::thumbup:


μπραβο στον τασο και γω πιστεύω θα βγεί πολύ καλός γιατι το θέλει πολύ και εχει τις προδιαγραφές :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

KATERINOULA
24-02-10, 01:51
Πάλι κανονίζετε χωρις εμένα;
Είσαστε γελασμένοι λοιπόν γιατί θα είμαι και εγώ εκει!!!!! :P

RAMBO
25-02-10, 15:57
μην ανυσηχησ κατερινουλα δεν γινεται χωρισ εσενα...

Tsounakis
03-03-10, 13:46
Πολες συμετοχες στον πιο εγκυρο αγωνα στη χωρα μας ! πλησιαζοντας την ημερομηνια του αγωνα το ενδιαφερον γινεται ολο και πιο μεγαλο ! οπως καθε χρονο ο αγωνας θα εχει πολυ μεγαλη επιτυχια !
Οι αθλητες θα τα δωσουν ολα για την προκριση στο πανευρωπαικο που θα γινει στην Ρωσια στης 6 ιουνιου !

nicksigalas
03-03-10, 15:05
Προεδρε μην ξεχνας οτι εχουμε και την μεγαλυτερη υποστηριξη απο το forum,πως λοιπον να μην ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους αγωνες πανελλαδικα:clap::clap: καλη επυτυχια σε ολους τους αθλητες:welcome:

NASSER
03-03-10, 15:57
Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια αλλα και για την ενημερωση που κανετε μεσω του φορουμ!
Φυσικα ανηπομωνουμε να ερθει η χαρμοσυνη μερα των αγωνων και φυσικα η ομαδα του bodybuilding.gr θα βρισκεται εκει να υποστηριξει τον αγωνα, τους αθλητες και το αθλημα!
Το bodybuilding.gr επιφυλάσσει εκπληξεις :)

TRIANTAFYLLOU
03-03-10, 18:30
έτσι ακριβώς παιδια στην μεγάλη γιορτη της σωματικής διάπλασης θα είμαστε όλοι εκεί :toast::toast:

Tsounakis
04-03-10, 11:32
Προεδρε μην ξεχνας οτι εχουμε και την μεγαλυτερη υποστηριξη απο το forum,πως λοιπον να μην ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους αγωνες πανελλαδικα:clap::clap: καλη επυτυχια σε ολους τους αθλητες:welcome:

Ναι Νικο μου... ευχαριστουμε το forum για την υποστηριξη του γενικα στο αθλημα αλλα και στην ομοσπονδια μας !
Οι αγωνες της WABBA ειναι οι μεγαλυτεροι Πανελλαδικα γιατι τους διοργανονουν ατομα που αγαπανε πραγματικα αυτο το αθλημα !!! αυτο το βλεπουν οι αθλητες και ο κοσμος που ασχολειται με το body building ! !!!Αυτος ο κοσμος κανει τους αγωνες μας επιτυχημενους ..... και για ολους αυτους συνεχιζουμε και εμεις ακουραστα !

Polyneikos
04-03-10, 13:46
Καλα εννοείται ότι θα είμαστε εκει, θα εχουμε κερκίδα για αλλη μια φορα και το φόρουμ θα έχει και αγωνιστικη εκπροσώπηση από τον Τασο που θα αγωνιστει στην Body Fitness !!

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
09-03-10, 23:47
εκει θα ειμαστε σαν θεατες σιγουρα παντως, παιζει κ κατι αλλο θα δουμε να ειμαστε καλα

Tsounakis
10-03-10, 09:41
εκει θα ειμαστε σαν θεατες σιγουρα παντως, παιζει κ κατι αλλο θα δουμε να ειμαστε καλα

Αθλητες σαν τον Αντωνοπουλο δεν επιτρεπεται να ειναι θεατες !!!! αλλα πανω στην σκηνη !!!

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
10-03-10, 21:59
Να εισαι καλα προεδρε για τα καλα σου λογια,

alextg
10-03-10, 22:56
Καλα εννοείται ότι θα είμαστε εκει, θα εχουμε κερκίδα για αλλη μια φορα και το φόρουμ θα έχει και αγωνιστικη εκπροσώπηση από τον Τασο που θα αγωνιστει στην Body Fitness !!

Κωστα , για χαμηλη ΒΒ παει ο Τασος ...

Polyneikos
10-03-10, 23:03
Είναι πιο πανω στα κιλα;Είναι κατι που υπολογιζε ή απλα έτσι του βγαινει στην προετοιμασία;

alextg
11-03-10, 00:43
Απο την αρχη για εκει το πηγαινε ... τωρα ξεκιναει σιγα σιγα διαιτα και ειναι στα 92 κιλα περιπου ... αντε να πεσει στα 80 μετα τη διαιτα .... με το υψος που εχει για Body fitness πρεπει να παει 73-74 κιλα ... Και βασικα δεν θελει να παει τοσο χαμηλα σε βαρος.

TRIANTAFYLLOU
11-03-10, 02:50
τα κιλα δεν παίζουν ρόλο καλά είναι να κατεβεί στα κιλα που απλα θα είναι καλός με το καλύτερο δυνατο φινίρισμα ο τασος , δεν είναι δηλαδή όπως στις πολεμικές τέχνες που προσπαθεί κάποιος να παίζει σε μια κατηγορία συγκεκριμένη , στο ββ σημασία έχει να πετύχουμε την καλύτερη δυνατη γράμμωση , χωρίς απώλεια μυικής μάζας και σε όποια κιλα καθαρίσουμε , ειδικα ο τασος που πρωτοεμφανίζετε και δεν ξέρει ακόμη τα αγωνιστικά του κιλά απο προηγούμενες συμμετοχές .

πολλες φορές ακόμη και ενα κιλό παραπάνω μπορεί να μας στοιχήσει και θέση καλλήτερη , γι αυτο και κοιτάμε πρώτα την καλύτερη δυνατη κατάσταση και όπου πάμε σε βάρος , αρκεί να μην έχουμε λίπος και νερά :thumbup::thumbup:

Muscleboss
11-03-10, 02:58
^ +1000 :bowdown:

Μίλησε η εμπειρία απόλυτα σωστά... αυτές τις γραμμές του Ηλία πρέπει να τις διαβάζουν όλοι οι αθλητές που πάνε πρώτη φορά σε αγώνες, αλλά και αυτοί που επιμένουν να κατεβαίνουν αγράμμωτοι και να χάνουν θέσεις από μικρότερος αθλητές.

Καλή δύναμη στον Τάσσο στην πρώτη του προετοιμασία και καλή επιτυχία . :bbbiceps:

ΜΒ

ΜrΚommatias
11-03-10, 17:59
Απο την αρχη για εκει το πηγαινε ... τωρα ξεκιναει σιγα σιγα διαιτα και ειναι στα 92 κιλα περιπου ... αντε να πεσει στα 80 μετα τη διαιτα .... με το υψος που εχει για Body fitness πρεπει να παει 73-74 κιλα ... Και βασικα δεν θελει να παει τοσο χαμηλα σε βαρος.
Βαλτε καμια φωτο να δουμε πως ειναι τωρα!:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
11-03-10, 23:40
Βαλτε καμια φωτο να δουμε πως ειναι τωρα!:turtle::turtle::turtle:

ο άκης αν και καθιστός πολύ ορθά μίλησε ,:thumbup::thumbup: ας βάλει καμια φωτο του ο τασος σε ενα τόπικ και να βλέπουμε την εξέληξη της καταστασής του και να πούμε και γνώμη , γιατι πιστεύω επειδή ο τασος είναι πειθαρχημένο και αποφασιστικό άτομο θα κάνει σοβαρή δουλεια και θα βγεί πολύ καλό αποτέλεσμα :turtle::turtle::turtle::turtle:

savage
12-03-10, 02:33
ποιος τασος???οχι ο μηνιδης ετσι???:P:P:P

alextg
12-03-10, 02:34
Αν και δεν εχει ιντερνετ καθολου (και γι'αυτο δεν βλεπετε νεα του συχνα) θα του μεταβιβασω τις επιθυμιες σας :P

jemstone
12-03-10, 10:36
Θα είμαστε πάλι όλη εκεί… και η αλήθεια είναι δεν είναι και πολύ μακριά τώρα πια 2 μήνες άντε καλή επιτυχία σε όλους τους αθλητές ….

Tsounakis
24-03-10, 10:21
Καλημερα σε ολους ! σας ενημερωνω οτι για την επαναφορα των κατηγοριων αλλοδαπων αθλητων ..... το θεμα θα επανεξεταστει απο την ομοσπονδια !
Στο πρωταθλημα wabba 30 - 5 - 10 οι αλλοδαποι αθλητες θα συμετεχουν οπως πριν !

NASSER
24-03-10, 16:25
Καλημερα σε ολους ! σας ενημερωνω οτι για την επαναφορα των κατηγοριων αλλοδαπων αθλητων ..... το θεμα θα επανεξεταστει απο την ομοσπονδια !
Στο πρωταθλημα wabba 30 - 5 - 10 οι αλλοδαποι αθλητες θα συμετεχουν οπως πριν !

Ευχαριστουμε για την ενημερωση!
Να υποθεσουμε πως για να μας ενημερωνετε, ηδη εχουμε ενδειξεις για συμμετοχη αθλητων αλλοδαπων? Αλλωστε και στο παρελθον ειχαμε παντα συμμετοχή αξιόλογων αλλοδαπών αθλητών!

Tassos
28-03-10, 14:34
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη θα προσπαθησω να κανω το καλυτερο που μπορω αυτη τη στιγμη ειμαι 86 κιλα και κατεβαινω... δε ξερω τη κατηγορια θα ειμαι τελικα στο αδειασμα θα φανει... εγω αυτο που θελω ειναι να βγω οσο γραμμωμενος γινεται και η κατηγορια δεν εχει σημασια. Εχω δωσει εμφαση σε ποδια και ελπιζω αυτο να μετρησει....σας ευχαριστω ολους για την υποστηριξη και θα προσπαθησω να βαλω μια φωτο συντομα:weights:

NASSER
28-03-10, 14:45
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη θα προσπαθησω να κανω το καλυτερο που μπορω αυτη τη στιγμη ειμαι 86 κιλα και κατεβαινω... δε ξερω τη κατηγορια θα ειμαι τελικα στο αδειασμα θα φανει... εγω αυτο που θελω ειναι να βγω οσο γραμμωμενος γινεται και η κατηγορια δεν εχει σημασια. Εχω δωσει εμφαση σε ποδια και ελπιζω αυτο να μετρησει....σας ευχαριστω ολους για την υποστηριξη και θα προσπαθησω να βαλω μια φωτο συντομα:weights:

Μπραβο Τασο καλη συνεχεια να εχεις.:thumbup:
Ο τροπος αντιμετωπισης της προετοιμασιας ειναι πολυ σωστος! Ειναι η πρωτη σου φοροα και θα πρεπει να κυνηγισεις την γραμμωση.

Muscleboss
30-03-10, 13:14
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μου, ο κ. Τάσσος Κολιγκιώνης μέλος του συμβουλίου της WABBA-ΠΕΣΔ (πολλάκις πρωταθλητής Ελλάδος στο Bodybuilding), μου έθεσε το θέμα της "κατηγορίας αλλοδαπών" που ακούστηκε οτι θα γίνει ξανά φέτος στο Πρωτάθλημα της WABBA-ΠΕΣΔ στις 30 Μαίου.

Ο Τάσσος λοιπόν μου μετέφερε την πλήρη υποστήριξή του στην κατηγορία αλλοδαπών καθώς ήταν και ο άνθρωπος που επανέφερε στο τραπέζι αυτη την πρόταση μετά από χρόνια που δεν εμφανιζόταν η κατηγορία. Σύμφωνα με τα λεγόμενά του, μόλις πρόσφατα υπερψηφίστηκε η επαναφορά της στους αγώνες από το συμβούλιο της WABBA-ΠΕΣΔ.

Σύμφωνα με τον κ. Κολλιγκιώνη λοιπόν επιβάλεται η κατηγορία αλλοδαπών, καθώς δεν μπορεί, και δεν γίνεται πουθενά στο κόσμο να συμμετέχει σε εγχώριο πρωτάθλημα bodybuilding αλλοδαπός αθλητής, πόσο μάλλον να συμμετέχει στην ελληνική ομάδα, όχι για ρατσιστικούς λόγους, αλλά γιατί παίρνει τη θέση ενός Έλληνα αθλητή για τον οποίο η συμμετοχή σε αγώνες του εξωτερικού με τα ελληνικά χρώματα είναι πολύ σημαντική.

Ακόμη ο Τάσσος μου εξέφρασε τον προβληματισμό του σχετικά με το αμφίβολο της κατηγορίας και αν τελικά αποφασιστεί την τελευταία στιγμή ή όχι η επαναφορά της, καθώς και με ποιον τρόπο.

Θέτω το θέμα προς προβληματισμό και πιστεύω ότι πρέπει η WABBA να εξετάσει το θέμα και να μας ενημερώσει, καθώς απασχολεί άμεσα τους αθλητές που θα λάβουν μέρος στον αγώνα.

ΜΒ

KATERINI 144
30-03-10, 18:38
καλη επιτυχία σε ολους και ιδιαίτερα στο Τασο! :thumbup:

mantus3
30-03-10, 18:44
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μου, ο κ. Τάσσος Κολιγκιώνης μέλος του συμβουλίου της WABBA-ΠΕΣΔ (πολλάκις πρωταθλητής Ελλάδος στο Bodybuilding), μου έθεσε το θέμα της "κατηγορίας αλλοδαπών" που ακούστηκε οτι θα γίνει ξανά φέτος στο Πρωτάθλημα της WABBA-ΠΕΣΔ στις 30 Μαίου.

Ο Τάσσος λοιπόν μου μετέφερε την πλήρη υποστήριξή του στην κατηγορία αλλοδαπών καθώς ήταν και ο άνθρωπος που επανέφερε στο τραπέζι αυτη την πρόταση μετά από χρόνια που δεν εμφανιζόταν η κατηγορία. Σύμφωνα με τα λεγόμενά του, μόλις πρόσφατα υπερψηφίστηκε η επαναφορά της στους αγώνες από το συμβούλιο της WABBA-ΠΕΣΔ.

Σύμφωνα με τον κ. Κολλιγκιώνη λοιπόν επιβάλεται η κατηγορία αλλοδαπών, καθώς δεν μπορεί, και δεν γίνεται πουθενά στο κόσμο να συμμετέχει σε εγχώριο πρωτάθλημα bodybuilding αλλοδαπός αθλητής, πόσο μάλλον να συμμετέχει στην ελληνική ομάδα, όχι για ρατσιστικούς λόγους, αλλά γιατί παίρνει τη θέση ενός Έλληνα αθλητή για τον οποίο η συμμετοχή σε αγώνες του εξωτερικού με τα ελληνικά χρώματα είναι πολύ σημαντική.

Ακόμη ο Τάσσος μου εξέφρασε τον προβληματισμό του σχετικά με το αμφίβολο της κατηγορίας και αν τελικά αποφασιστεί την τελευταία στιγμή ή όχι η επαναφορά της, καθώς και με ποιον τρόπο.

Θέτω το θέμα προς προβληματισμό και πιστεύω ότι πρέπει η WABBA να εξετάσει το θέμα και να μας ενημερώσει, καθώς απασχολεί άμεσα τους αθλητές που θα λάβουν μέρος στον αγώνα.

ΜΒ

πολυ σωστη αποφαση. αλλα μηπως θα ηταν καλητερα να μην υπηρχε η κατηγορια αλλα οι αλοδαποι να μην εχουν το δικαιομα να εκπροσοπουν την χωρα μας στο εξωτερικο?

Tsounakis
08-04-10, 21:17
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ .. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ......... ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΘΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΤΕΙ !
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ... ΘΑ ΚΑΛΕΣΤΟΥΝ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ .
ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΤΕΛΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !

NASSER
08-04-10, 22:52
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ .. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ......... ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΘΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΤΕΙ !
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ... ΘΑ ΚΑΛΕΣΤΟΥΝ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ .
ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΤΕΛΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΗ ΑΠΟΦΑΣΗ !

Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη κ. Τσουνακη.
Η αποφαση να καλεστουν οι αθλητες να ψηφισουν ειναι πολυ δικαιη :thumbup:

mariotatos
13-04-10, 16:49
ena thlefono mporeite na m peite epeidi xreiazomai kati plirofories gia tous agwnes pou tha ginoun ston novotel 30 maiou....

Polyneikos
13-04-10, 17:13
Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες μονο γιατί είναι κανόνας του φόρουμ....Πληροφορίες μπορείς να παρεις από τα εξης τηλεφωνα :
6937 437187 Τσουνακης Νίκος (Προεδρος Wabba)
2284025150

veteran29
13-04-10, 20:19
μενω πανω απο το novotel ειναι ιεροσυλια να μην ερθω....κ βεβαια να μη σας δω απο κοντα

Polyneikos
13-04-10, 20:31
Ωραίος !!Θα είμαστε όλοι εκει και ως γνωστον κανουμε και πολύ δυνατες κερκίδες,τσεκαρε τα τόπικς των αγωνων που υπάρχουν σε αυτη την ενότητα αλλα και καποια στα οφτόπικ :

Αθήνα 14 ιουνιου 2009 Bodybuilding.gr φωτος κ.α. (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4710)

Αθήνα 17/10/2009 - Bodybuilding.gr φωτος και παραλειπόμενα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5854)

ΑΘΗΝΑ 28/29.11.2009 Bodybuilding.gr Φωτος κ.α!!!!! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6291)

Και φυσικα το φόρουμ θα είναι χορηγός του αγωνα αλλα και με εκπλήξεις όπως σας εχουμε συνηθίσει (και τρελλές μασες μετά τον αγωνα !!:green::green:)
Τουλαχιστον όσοι μενουμε Αθηνα θα είμαστε αδικαιολογητοι αν δεν είμαστε εκει !!

mariotatos
14-04-10, 22:19
ευχαριστω πολυυ για τα τηλεφωναααα....σορρυ για τους χαρακτηρες...:thumbup:

Polyneikos
22-04-10, 10:56
Aπό καποια ατομα που εχω μιλησει προετοιμαζονται για τον αγωνα πολλοι και καλοί αθλητες,μαλιστα καποιοι θα είναι και αθλητες-εκπληξη μιας και εχουν να κατεβουν χρόνια,προβλέπω ότι θα γίνει χαμος στο Novotel....

NASSER
22-04-10, 12:19
Aπό καποια ατομα που εχω μιλησει προετοιμαζονται για τον αγωνα πολλοι και καλοί αθλητες,μαλιστα καποιοι θα είναι και αθλητες-εκπληξη μιας και εχουν να κατεβουν χρόνια,προβλέπω ότι θα γίνει χαμος στο Novotel....

Aυτα είναι ευχάριστα νέα :thumbup:

Polyneikos
24-04-10, 17:15
Η επίσημη αφίσσα του αγωνα σε πρώτη προβολή !!!

Ελενα Καββα,Σεβαστος Γεροβασίλης και Κωσταντίνα Κασκάνη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10470&stc=1&d=1272118061



Το φόρουμ όπως βλεπετε είναι για αλλη μια φορα μεσα στους χορηγους του αγωνα,είναι το ελαχιστο που θα μπορουσαμε να κανουμε για έναν τόσο ιστορικο αγωνα,του οποιου νικητες έχουν υπάρξει τα μεγαλύτερα ονοματα του Ελληνικου bbing..Θα είμαστε όλοι εκει !!

veteran29
24-04-10, 21:36
ναιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σουπερ:bodybuildinggr:

Muscleboss
24-04-10, 22:42
Ωραία αφίσσα!

Καιρό είχαμε να δούμε γυναίκες και μάλιστα 2 σε αφίσσα του Mr Hellas. :thumbup:

Δε χρειάζεται να πούμε οτι θα γίνει Guest posing από Έλενα Καββά και Κων/να Κασκάνη, φαίνεται από την αφίσσα. Και μάλιστα αναμένονται εντυπωσιακότερες από ποτέ... ;) όσοι το χάσετε, θα χάσετε... :green:

ΜΒ

Tsounakis
26-04-10, 08:50
Ωραία αφίσσα!

Καιρό είχαμε να δούμε γυναίκες και μάλιστα 2 σε αφίσσα του Mr Hellas. :thumbup:

Δε χρειάζεται να πούμε οτι θα γίνει Guest posing από Έλενα Καββά και Κων/να Κασκάνη, φαίνεται από την αφίσσα. Και μάλιστα αναμένονται εντυπωσιακότερες από ποτέ... ;) όσοι το χάσετε, θα χάσετε... :green:

ΜΒ

Αυτα τα δυο κοριτσια αξιζει να ειναι στην αφισα του πανελλαδικου !

Bulky
26-04-10, 08:53
Θα είμαστε εκει !!:bbbiceps:

Kaskani Konstantina
12-05-10, 21:12
Αυτα τα δυο κοριτσια αξιζει να ειναι στην αφισα του πανελλαδικου !


Κ συ αξίζεις πολλά πρόεδρε !!!:love:

Polyneikos
13-05-10, 20:20
Eπίσης να αναφερω και ενα τρίτο guest στον αγωνα απ΄οτι έμαθα ,την γνωστη σε όλους μας Αννυ Γιόκαλα.

Από ότι ακουστηκε θα φερει και το σφυρί της μαζι !!:smash:

http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?groupid=2&pictureid=613

Polyneikos
19-05-10, 18:24
Πολλοι και καλοι αθλητες ετοιμαζονται και για αυτον τον αγωνα....

Πληροφορίες λενε για την συμμετοχη του παλιου πρωταθλητη Γιωργου Παπαδακη από την Κρητη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11005&stc=1&d=1274282555


Δεδομενη είναι η συμμετοχη του Μαρεκ Κοτυλακ ο οποίος κέρδισε τον Γενικο Τίτλο του ΜΡ Αιγαίο !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11006&stc=1&d=1274282590


Επίσης εχει ακουστεί ότι θα παίξει και ο Νικ Αντονυ σε αυτον τον αγωνα,οπότε αναμενονται κατηγορίες σφαγεία !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11007&stc=1&d=1274282617

NASSER
19-05-10, 22:54
Πολλοι και καλοι αθλητες ετοιμαζονται και για αυτον τον αγωνα....

Πληροφορίες λενε για την συμμετοχη του παλιου πρωταθλητη Γιωργου Παπαδακη από την Κρητη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11005&stc=1&d=1274282555


Δεδομενη είναι η συμμετοχη του Μαρεκ Κοτυλακ ο οποίος κέρδισε τον Γενικο Τίτλο του ΜΡ Αιγαίο !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11006&stc=1&d=1274282590


Επίσης εχει ακουστεί ότι θα παίξει και ο Νικ Αντονυ σε αυτον τον αγωνα,οπότε αναμενονται κατηγορίες σφαγεία !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11007&stc=1&d=1274282617

Ευχαριστουμε για την ενημερωση Κωστα! Πιστευω παρουσιασες τα φαβορι της καθε κατηγοριας και αναμένουμε να δουμε τις εξελίξεις απο κοντα.
Καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετέχοντες του αγωνα!

ΜrΚommatias
20-05-10, 12:23
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με τον φιλο μου Λευτερη Σιδηροπουλο μου ανακοινωσε την συμμετοχη του;);):thumbup:

Polyneikos
20-05-10, 20:54
o Σιδηρόπουλος ε;Φανταστικο καλουπι αυτος ο αθλητης,περυσι που τον είδα μου αρεσε πολυ,υπενθυμιζω είχε καρδισει την μεσαια κατηγορία και είχε βγει 2ος στον Γενικο πισω από τον Αντωνη Κονδύλη..
Παλι χαμος θα γίνει ,γουσταρω!!:thumbup:

ANGEL81
21-05-10, 01:24
Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια αλλα και για την ενημερωση που κανετε μεσω του φορουμ!
Φυσικα ανηπομωνουμε να ερθει η χαρμοσυνη μερα των αγωνων και φυσικα η ομαδα του bodybuilding.gr θα βρισκεται εκει να υποστηριξει τον αγωνα, τους αθλητες και το αθλημα!
Το bodybuilding.gr επιφυλάσσει εκπληξεις :)
καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια στο Πρωτάθλημα WABBA-ΠΕΣΔ 30 Μαϊου 2010!!!!αντε να σαρωσουμε κ φετος κ καθε χρονο κ καλυτερα!!!!!

hulkman
22-05-10, 15:15
παιδια για την εισοδο ξερει κανεις ποσο κοστιζει?

Kaskani Konstantina
22-05-10, 16:06
παιδια για την εισοδο ξερει κανεις ποσο κοστιζει?


Oπως πάντα!!Εχουμε 10 ε στους προκριματικούς κ 15 στους τελικούς!

hulkman
23-05-10, 12:32
σε ευχαριστω πολυ κωστανιτνα!την εισοδο την πληρωνουμε επιτοπου ε??

GEORGEXX1
23-05-10, 12:36
σε ευχαριστω πολυ κωστανιτνα!την εισοδο την πληρωνουμε επιτοπου ε??

εισαι για δεσιμο ρε hulkman χαχαχαχα.

Kaskani Konstantina
23-05-10, 13:27
σε ευχαριστω πολυ κωστανιτνα!την εισοδο την πληρωνουμε επιτοπου ε??

Θα με τρελάνεις????????????Ε καντο με δόσεις!!!!χαχαχαχα!!!

hulkman
23-05-10, 15:07
χαχαχαχαχ...το ειπα αυτο γιατι εχω ακουσει περι εισητηριων και δεν ηθελα να μου συμβει κατι αποοπτο!

hulkman
23-05-10, 15:49
ξερει κανεις λεωφορειο απο κορυδαλλο-νικαια η μετρο απο αιγαλαιο προς το hotel?θα με βοηθησει πολυ αν μου πειτε κατι γιατι δεν εχω μεσο μεταφορας

Polyneikos
23-05-10, 20:02
Αυτος είναι ο χαρτης,η Μιχαηλ Βοδα είναι μεταξυ Λιοσιων και Αχαρνων,αρα πολυ κεντρικα...Από κατω είναι ο Σταθμος Λαρισης,όπου εκει εχει σταση μετρο αλλα και από πανω είναι η Πλ. Βικτωριας όπου είναι σταθμος τρενου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11033&stc=1&d=1274633917

Kaskani Konstantina
23-05-10, 20:29
Αυτος είναι ο χαρτης,η Μιχαηλ Βοδα είναι μεταξυ Λιοσιων και Αχαρνων,αρα πολυ κεντρικα...Από κατω είναι ο Σταθμος Λαρισης,όπου εκει εχει σταση μετρο αλλα και από πανω είναι η Πλ. Βικτωριας όπου είναι σταθμος τρενου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11033&stc=1&d=1274633917

Tι αλλο θα δω !!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
23-05-10, 20:35
Ειδες;;Σε λίγο θα βαλουμε και GPS !!:turtle:

Kaskani Konstantina
23-05-10, 20:43
Ειδες;;Σε λίγο θα βαλουμε και GPS !!:turtle:
:turtle::turtle:

dhmhtrhs
23-05-10, 21:07
παιδια να κανω μια ερωτηση επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα ερθω σε τετοιο αγωνα?δεν ειναι υποχρεωτικο η συμμετοχη μας στα προκριματικα για να δουμε και τα τελικα.εννοω οτι μπορουμε να ερθουμε μονο για τα τελικα ε??ευχαριστω!!

jGod
23-05-10, 21:19
αν δεν δεις και τα δυο πεφτει ξυλο απο τον πορτιερη :bowdown::bowdown:

Polyneikos
23-05-10, 22:02
παιδια να κανω μια ερωτηση επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα ερθω σε τετοιο αγωνα?δεν ειναι υποχρεωτικο η συμμετοχη μας στα προκριματικα για να δουμε και τα τελικα.εννοω οτι μπορουμε να ερθουμε μονο για τα τελικα ε??ευχαριστω!!

Εννοείται ότι μπορεις να ερθεις κατευθειαν στα τελικα...:thumbup:

dhmhtrhs
23-05-10, 23:12
Εννοείται ότι μπορεις να ερθεις κατευθειαν στα τελικα...:thumbup:

ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!

Tsounakis
26-05-10, 10:08
Ο μεγαλυτερος αγωνας σωματικης διαπλασης στην χωρα μας πλησιαζει !

Μεγαλα ονοματα αθλητων εχουν δηλωσει συμετοχη και το επιπεδο θα ειναι καλυτερο απο καθε αλλη χρονια !

θα παρακαλουσα ολους οσους θα λαβουν μερος στον αγωνα να ειναι στο novotel το αργοτερο 9.00 πρωι για την καταταξη τουσ στης κατηγοριες !

οι αλλοδαποι θα λαβουν μερος κανονικα στης κατηγοριες ! δεν θα υπαρχει κατηγορια αλλοδαπων !

θα σας δω με χαρα ολους εκει !

Polyneikos
26-05-10, 10:15
Νικο καλημερα. Όντως ο μεγαλος αρχίζει.
Πολλοι κ καλοι αθλητες θα συμμετεχουν στον αγωνα της Αθηνας,θα μπορουσα να πω πολλα ονοματα αλλα καποιοι αθλητες δεν το θελουν,θελουν να κανουν την έκπληξη!

Polyneikos
26-05-10, 10:22
Eνα μικρό ποτ πουρι του περσινου αγωνα :

Μεσαια Κατηγορία

uTcqWfQa_Dc

Overall

iyWfQzyyBcY

Tsounakis
26-05-10, 10:24
Νικο καλημερα. Όντως ο μεγαλος αρχίζει.
Πολλοι κ καλοι αθλητες θα συμμετεχουν στον αγωνα της Αθηνας,θα μπορουσα να πω πολλα ονοματα αλλα καποιοι αθλητες δεν το θελουν,θελουν να κανουν την έκπληξη!

Γεια σου Κωστα .... ναι ετσι ειναι ... αλλα σε εμενα το λενε !! υπαρχει παντα η αγωνια του αποτελεσματος ! αυτη ειναι και η ομορφια στο αθλημα μας !
ενας αθλητης μου καποτε ηθελε στην κατηγορια του να κατεβουν ολοι ! ετσι μου λεει θα εχει αξια οτι θεσει και να παρω !
ευτυχως ειπαρχουν και αυτοι !!

Muscleboss
26-05-10, 11:21
Αναμένουμε με αγωνία το Mr Hellas που θα ειναι ο επίλογος των φετινών ελληνικών πρωταθλημάτων. Προβλέπεται μεγάλη γιορτή, ενδεχομένως μεγαλύτερη και από πέρυσι και αυτό είναι η επιτυχία. :toast:

Το bodybuilding.gr θα δώσει βροντερό παρών. Θα είμαστε όλοι εκεί να παρακολουθήσουμε τον αγώνα και να γνωριστούμε με νέα μέλη του φόρουμ. Τα λέμε εκεί.

ΜΒ

KATERINI 144
26-05-10, 11:33
καλη επιτυχια στον αγωνα η οποια παντος θεωρείτε δεδομενη. :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
26-05-10, 15:20
όλοι θα είμαστε εκεί όπως κάθε φορα και το αποτέλεσμα όπως πάντα μας ανταμοιβει :thumbup::thumbup::thumbup:

Kaskani Konstantina
26-05-10, 16:52
όλοι θα είμαστε εκεί όπως κάθε φορα και το αποτέλεσμα όπως πάντα μας ανταμοιβει :thumbup::thumbup::thumbup:

Tρελό αγόρι πάτερ!!!!

Polyneikos
26-05-10, 22:38
Δανείζομαι καποιες φρασεις από το τοπικ του Ανδρεα Ζαπατίνα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7097) για να ενημερωσω και το τόπικ του αγωνα της Κυριακης της Wabba :


Ο Ανδρεας Ζαπατίνας πεθανε στην ηλικια των 56 ετων,αν θυμαμαι καλα το 1999. Μαλιστα τον πρωτο καιρο δίνοταν στον νικητη του αγωνα το βραβείο "Ανδρεα Ζαπατινα",μετα μαλλον ατόνησε...


Nαι Κωστα το βραβειο το διναμε καθε χρονο σε παραγοντα !! αθλητη - χωρηγο - προπονητη - η σε καποιον που προσφερει στο αθλημα μας ! αυτο το βραβειο θα δοθει παλι στον αγωνα wabba mr. hellas στις 30 Μαιου 2010 στο novotel ! ο παραληπτης εχει αποφασιστει !



Στο πρωταθλημα wabba 30 - 5 - 10 στο novotel την τιμητικη πλακετα Ανδρεα Ζαπατινα θα παραδωσει στο τιμωμενο προσωπο ο γιος του αειμνηστου ! Δημητρης Ζαπατινας !


Νομίζω ότι αυτη η στιγμη θα είναι από τις περισσότερο σημαντικες του αγωνα...
Υπενθυμιζω ότι ο Ανδρεας Ζαπατινας είναι ο ανθρωπος που εφερε το bbing στην Ελλαδα τα μεσα της δεκαετιας του 1960.RESPECT!!!:bowdown::bowdown:

Polyneikos
27-05-10, 21:48
Oι κατηγορίες του αγωνα: (κατι που ενδιαφερει θεατες αλλα και αθλητες που θα συμμετασχουν)


1)Κατηγορία Juniors: Kατω των 25 ετων,δηλαδη μεχρι 24 ετων,11 μηνων και 30 ημερων.

2) Fitness Ανδρων > Υψος Και Βαρος Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Πρεπει Το Βαρος Του Να Ειναι Μεχρι 80 Kg (Προσοχη: Ποζαρισμα Fitness )

3)Body Fitness Ανδρων > Το Βαρος Του Μπορει Να Ειναι Μεχρι 5% Πανω Απο Το Υψος Του Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Μπορει Να Ειναι Το Βαρος Του Μεχρι 84 Kg (Ποζαρισμα Body Building )

4)Fitness Γυναικων > Φυσικη Κατασταση, Μυικοτητα, Παρουσιαση, Συμμετρια


5)Shape Γυναικων > Φυσικη Κατασταση, Μυικο Τονο, Παρουσιαση, Συμμετρια

6)Masters > Απο 40-49 Ετων

7)Super Masters > Ανω των 50

8 )Μen Body >Μεχρι 1.68 Υψος (Χαμηλη )

9)Μen Body > Μεχρι 1.78 Υψος ( Μεσαια )

10) Men Body > Απο 1,78 Και Πανω (Ψηλή)

savage
27-05-10, 22:25
Ρε Κωστα ποια η διαφορα αναμεσα στο ποζαρισμα bb και στο ποζαρισμα fitness???
Σορι κι ολας,ξερω οτι ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα στ'αληθεια δεν ξερω...:rolf::rolf:

Polyneikos
28-05-10, 00:02
Λοιπόν,καλή ερωτηση,καθολου χαζη Νικο γιατι αυτα τα αγνοουν ατομα που κατεβαινουν πρωτη φορα σε αυτη την ομοσπονδία:
Κατ΄αρχην στην fitness κατηγορία ,αλλα μόνο στην Wabba κι αυτο γιατι τον εχουν ως διεθνη κανονισμο,απαγορευεται η Most Muscular.
Επίσης σε διαφορες πόζες όπως διπλη δικεφαλων ή τρικεφαλα απαγορευεται να σφιγγεις γροθιες,απλα τεντωνεις τα δακτυλα.
Επίσης διεθνης κανονισμος αλλα αυτο ισχυει μονο στα Παγκόσμια ή Ευρωπαικα είνια οι fitnessαδες να φορανε κοντο ελαστικο σορτς και όχι μαγιο.

Muscleboss
28-05-10, 00:09
Να προσθέσω ότι κανονικά βαθμολογείται και το ποζάρισμα στο fitness της WABBA στο εξωτερικό... για αυτό και στους ελληνικούς αγώνες λαμβάνεται υπόψην από όσο γνωρίζω. + οτι νομίζω στους διεθνείς αγώνες οι αθλητές ποζάρουν με κοντό σορτσάκι. ο Άκης Βουλγαρέλης θα ξέρει να μας πεί σίγουρα.

ΜΒ

Polyneikos
28-05-10, 00:32
Ρε Κωστα ποια η διαφορα αναμεσα στο ποζαρισμα bb και στο ποζαρισμα fitness???
Σορι κι ολας,ξερω οτι ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα στ'αληθεια δεν ξερω...:rolf::rolf:



Λοιπόν,καλή ερωτηση,καθολου χαζη Νικο γιατι αυτα τα αγνοουν ατομα που κατεβαινουν πρωτη φορα σε αυτη την ομοσπονδία:
Κατ΄αρχην στην fitness κατηγορία ,αλλα μόνο στην Wabba κι αυτο γιατι τον εχουν ως διεθνη κανονισμο,απαγορευεται η Most Muscular.
Επίσης σε διαφορες πόζες όπως διπλη δικεφαλων ή τρικεφαλα απαγορευεται να σφιγγεις γροθιες,απλα τεντωνεις τα δακτυλα.
Επίσης διεθνης κανονισμος αλλα αυτο ισχυει μονο στα Παγκόσμια ή Ευρωπαικα είνια οι fitnessαδες να φορανε κοντο ελαστικο σορτς και όχι μαγιο.


Σου βαζω 2 φωτο χαρακτηριστικες....όσοι σφιγγουν γροθιες δεν ποζαρουν σωστα!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11317&stc=1&d=1274996567

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11318&stc=1&d=1274996586

savage
28-05-10, 01:19
Kωστα και Πανο ευχαριστω για τις διευκρινισεις. Ισως αποβουν χρησιμες και για το μελλον καποια στιγμη,χεχε...:P:P:P:P

ioannis1
28-05-10, 13:55
ρε παιδια δηλ στο φιτνεσ μεθαυριο ετσι πρεπει να ποζαρω;:shock:

Polyneikos
28-05-10, 14:20
Iσχυει μονο στην Wabba Γιαννη.:thumbup:

KATERINI 144
28-05-10, 14:24
ρε παιδια δηλ στο φιτνεσ μεθαυριο ετσι πρεπει να ποζαρω;:shock:lol :green:

καλή επιτυχία σε όλους όσους θα πάρουν μερος στον αγώνα. :toast:

TRIANTAFYLLOU
28-05-10, 14:40
ρε παιδια δηλ στο φιτνεσ μεθαυριο ετσι πρεπει να ποζαρω;:shock:


αυτο δεν ισχύει στην ναββα και wff γιάννη μήν αγχώνεσαι :toast:

ΜrΚommatias
28-05-10, 16:12
Να προσθέσω ότι κανονικά βαθμολογείται και το ποζάρισμα στο fitness της WABBA στο εξωτερικό... για αυτό και στους ελληνικούς αγώνες λαμβάνεται υπόψην από όσο γνωρίζω. + οτι νομίζω στους διεθνείς αγώνες οι αθλητές ποζάρουν με κοντό σορτσάκι. ο Άκης Βουλγαρέλης θα ξέρει να μας πεί σίγουρα.

ΜΒ
Οπως τα λες ειναι MUSCLEBOSS!και μαλιστα στα παγκοσμια και πανευρωπαικα πρωταθληματα το 60 τοις εκατο βαθμολογειτε στο ποζαρισμα και το 40 στην σωματικη διαπλαση:green:

Polyneikos
28-05-10, 20:57
Nα ευχηθουμε καλη επιτυχια στο μελος του φόρουμ Tασο (Tassos) (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1058), ο οποίος θα συμμετεχει στον αγωνα της Κυριακης .Τασο go for it !!:clap::clap::thumbup:

KATERINI 144
28-05-10, 21:03
Nα ευχηθουμε καλη επιτυχια στο μελος του φόρουμ Tασο (Tassos) (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1058), ο οποίος θα συμμετεχει στον αγωνα της Κυριακης .Τασο go for it !!:clap::clap::thumbup:ετσι!! Τάσο καλη επιτυχία φιλε, σου εύχομαι το καλύτερο :bbbiceps:

Tassos
28-05-10, 21:11
ευχαριστω πολυ παιδια η αληθεια ειναι πως κοντεψα να μη κατεβω λογω σοβαρης περιπετειασ που ειχα με την υγεια μου. την προηγουμενη πεμπτη δε προλαβα να μαγειρεψω στο σπιτι και παραγγειλα απο ενα ψητοπωλειο με αποτελεσμα ασχημη δηλητηριαση που κρατησε 4 μερες. Ευτηχως μπορεσα και συμαζευτηκα και βαδιζω αισιως για τον αγωνα, θα σας δω ολους εκει!!!

ioannis1
28-05-10, 21:20
αντε τασσο γερα εμαθα εισαι σε φοβερη φορμα μη μασας δυνατααααααα:thumbup::thumbup:

NASSER
28-05-10, 21:47
ευχαριστω πολυ παιδια η αληθεια ειναι πως κοντεψα να μη κατεβω λογω σοβαρης περιπετειασ που ειχα με την υγεια μου. την προηγουμενη πεμπτη δε προλαβα να μαγειρεψω στο σπιτι και παραγγειλα απο ενα ψητοπωλειο με αποτελεσμα ασχημη δηλητηριαση που κρατησε 4 μερες. Ευτηχως μπορεσα και συμαζευτηκα και βαδιζω αισιως για τον αγωνα, θα σας δω ολους εκει!!!

Tασο ευχομαι τα καλυτερα. :toast:

crow
29-05-10, 10:51
Ο Τασος ειναι σε εκπληκτικη φορμα!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geo84
29-05-10, 12:28
Θα είμαι και γω αύριο εκεί. Πιστεύω να γνωριστούμε με τα περισσότερα μέλη του φόρουμ. ;)

chrisberg
29-05-10, 12:59
Πολλοι και καλοι αθλητες ετοιμαζονται και για αυτον τον αγωνα....

Πληροφορίες λενε για την συμμετοχη του παλιου πρωταθλητη Γιωργου Παπαδακη από την Κρητη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11005&stc=1&d=1274282555
!

O "παιδαράς" - προπονητής δίπλα του ξέρεις ποιό είναι έτσι Πολύνικε???

Χα Χα Χα!!!

NASSER
29-05-10, 13:19
O "παιδαράς" - προπονητής δίπλα του ξέρεις ποιό είναι έτσι Πολύνικε???

Χα Χα Χα!!!

chrisberg θα παρευρεθεις αυριο στο Νοβοτελ?
Θα αγωνιστουν δικοι σου αθλητες?

Kaskani Konstantina
29-05-10, 17:32
O "παιδαράς" - προπονητής δίπλα του ξέρεις ποιό είναι έτσι Πολύνικε???

Χα Χα Χα!!!

Aμέσως σε αναγνώρισα !!!Δεν αλλαξες προπονητή απλά τώρα είσαι ποιο αρενωπός!!!!!;)

Polyneikos
29-05-10, 22:47
Θα είμαι και γω αύριο εκεί. Πιστεύω να γνωριστούμε με τα περισσότερα μέλη του φόρουμ. ;)

See you there!!

Dillet
29-05-10, 23:30
Μαντέψτε ποιος είναι ; :shock:
http://ent-dianomi.gr/foto/13.jpg





http://ent-dianomi.gr/foto/12.jpg

RAMBO
29-05-10, 23:35
MR KOMMATIAS.................................:bowdown::bowdown::bowdown:

Polyneikos
29-05-10, 23:39
Που εισαι ρω βρωμόγατο εσυ;Αυριο πρωι Novotel ετσι;:bbbiceps:

Dillet
29-05-10, 23:57
Που εισαι ρω βρωμόγατο εσυ;Αυριο πρωι Novotel ετσι;:bbbiceps:


Α ρε παλιόπαιδα τον βρήκατε αμέσως
Το πρωί θα είναι εκεί κάτι ετοιμάζει και ειναι κομματια …… :shock:
:rolf:

Dillet
30-05-10, 00:00
MR KOMMATIAS.................................:bowdown::bowdown::bowdown:

Καλά εσύ που βρήκες το pc στο στρατό
κουφαθηκα τωρα

Polyneikos
30-05-10, 00:03
Ειδες προοδο τα στρατα Θωμα;Αυριο θα ειμαστε εκει,όσο για τον Ακη κατι ξερω αλλα δεν μιλαω.Εκπληξη!

savage
30-05-10, 00:06
Oλοι Νοβοτελ αυριο!!! :toast:

Kaskani Konstantina
30-05-10, 00:52
Μαντέψτε ποιος είναι ; :shock:
http://ent-dianomi.gr/foto/13.jpg





http://ent-dianomi.gr/foto/12.jpg

Καλά αυριο θα τα ακουσεις!!!!:shock::shock::shock:Μου λες στο τηλ. ""ε δεν ειμαι κ πολυ καλός"" θα μας τρελάνεις αγόρι μου??????????? Δεν σε εχω ξανά δει ετσι :turtle::turtle::turtle:Απιστευτος!!!!!!

Polyneikos
30-05-10, 07:59
Καλημερα!! Παμε Νοβοτελ!!!:turtle::turtle::welcome::welcome:

nikosalexiou
30-05-10, 21:38
oi protes fotos apo tous prokrimatikous ... http://ctntelevision.com/wabba1/index.htm (epikoinonia : facebook : nikos alexiou)

giannis64
30-05-10, 21:57
δεν ανοιγει το λινγκ!!!

sTeLaKoS
30-05-10, 22:07
oi protes fotos apo tous prokrimatikous ... http://ctntelevision.com/wabba1/index.htm (epikoinonia : facebook : nikos alexiou)


δεν ανοιγει το λινγκ!!!

Γιάννη σε εμένα ανοίγει κανονικά.

nikosalexiou θα σε παρακαλούσα να γράφεις ελληνικά στο φόρουμ αυτό.

giannis64
30-05-10, 22:12
οκ ανοιξε!!!!!:clap:

ioannis1
30-05-10, 23:05
βλεπω πολλες συμετοχες και εδω.:clap::clap:

mina
30-05-10, 23:25
Ειχε γυναικιες συμμετοχες? Ξερει κανεις να μας πει??

KATERINI 144
31-05-10, 00:32
απο το φορουμ μας κατεβαίνει η Κωνσταντίνα Κασκάνη, σύντομα θα έχουμε νεα αναλυτικά, ειναι πολλα παιδια απο το φορουμ στον αγώνα, περιμένουμε με αγωνια!!

mina
31-05-10, 00:42
Ειχα την εντυπωση πως η Κατερινα Κασκανη θα κανε guest posing, αν κανω λαθος..Καλη Επιτυχια στην Κατερινα λοιπον.. περιμενουμε ολα τα νεα απ τον αγωνα!!

mina
31-05-10, 00:43
Κωνσταντινα συγγνωμη λαθος μου.. Διορθωνω.

KATERINI 144
31-05-10, 00:47
η Κωσταντινα εκανε guest στον αγωνα μρ αιγαιο στις 16/5, στον σημερινό παιζει κανονικα Μινα.

KATERINI 144
31-05-10, 01:00
oi protes fotos apo tous prokrimatikous ... http://ctntelevision.com/wabba1/index.htm (epikoinonia : facebook : nikos alexiou)
nikosalexiou ευχαριστούμε για τις πολύ ωραιες φωτογραφίες :thumbup:

mina
31-05-10, 01:50
A ok ευχαριστουμε.

KATERINI 144
31-05-10, 01:54
μολις με πληροφορισε ο κωστας (Polyneikos)

ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Σιδηρόπουλος ο οποιος επαιξε στη μεσαια κατηγορια
νικητης χαμηλης κατηγοριας Πολυκανδριτης
νικητης ψηλης κατηγοριας Κοτυλακ

σε λιγο θα εχουμε αναλυτικά τα αποτελεσμα και φυσικα πλήρη καλυψη του αγωνα με φωτογραφιες και βιντεο.

Dillet
31-05-10, 02:22
η Κωσταντινα εκανε guest στον αγωνα μρ αιγαιο στις 16/5, στον σημερινό παιζει κανονικα Μινα.

η Κωσταντινα εκανε guest και σε αυτον τον αγωνα
οπως και ο Ακης ο Βουλγαρελης :turtle::turtle:

KATERINI 144
31-05-10, 02:26
την κατανοηση σας αν κανω λαθος, Dillet ήσουν στον αγωνα?

Dillet
31-05-10, 02:30
την κατανοηση σας αν κανω λαθος, Dillet ήσουν στον αγωνα?
ημουνα βαζω και μια φωτο της Κωνσταντινας ..............
τα λογια ειναι περιτα :shock::shock:


http://ent-dianomi.gr/foto/k1.jpg

KATERINI 144
31-05-10, 02:33
ημουνα βαζω και μια φωτο της Κωνσταντινας ..............
τα λογια ειναι περιτα :shock::shock:


http://ent-dianomi.gr/foto/k1.jpg



ωραία η κοτσίδα, φωτο απο καμία αλλη γωνια την έχουμε? :P:P:P:P

KATERINI 144
31-05-10, 02:42
πολύ μας το παιδεύεις ρε ντιλετ..... :green:

για τον τασο ξέρουμε τη θεση πηρε? ( Tassos (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=1058) )

Dillet
31-05-10, 02:50
Σας βαζω και την απονομη του τελικου εχω και αλλες φωτο θα τις ανεβασω αυριο


http://ent-dianomi.gr/foto/ag1.jpg

NASSER
31-05-10, 08:25
Μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες και στους νικητες!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Συγχαρητηρια και στον Ακη Βουλγαρελη και στην Κωνσταντινα μας (Κασκανη) για το guest!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

Μαρία
31-05-10, 10:05
Μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες και στους νικητες!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Συγχαρητηρια και στον Ακη Βουλγαρελη και στην Κωνσταντινα μας (Κασκανη) για το guest!!! :thumbup::thumbup::thumbup:


Πολλα μπράβο!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

alextg
31-05-10, 11:01
Συγχαρητηρια σε ολους οσους παιξαν και φυσικα στον Τασαρο μας , που πειρε την 4η θεση στην κατηγορια Body fitness στην οποια κατεβηκε.
Επιπλεον θα ηθελα να πω οτι και ο savage αγωνιστικε αλλα και η θεα Annie η οποια κερδισε και την κατηγορια figure :bowdown:
Ο Κωστας εχεις φοτος πολλες (οπως και videos) και περιμενουμε συντομα να ανεβασει ...

nikosalexiou
31-05-10, 11:09
ευχαριστω πολυ .. συντομα και το δευτερο μερος με τα υπολοιπα παιδια που συμμετειχαν , απο τις τρεις κατηγοριες , χαμηλη , μεσαια , ψηλη , ανδρων ..

Dillet
31-05-10, 12:34
Βάζω και ένα βιντεακι με το guest του mr kommatia:shock:

TUpNenMYJEk
(http://www.youtube.com/watch?v=TUpNenMYJEk)

KATERINI 144
31-05-10, 12:36
Συγχαρητηρια σε ολους οσους παιξαν και φυσικα στον Τασαρο μας , που πειρε την 4η θεση στην κατηγορια Body fitness στην οποια κατεβηκε.
Επιπλεον θα ηθελα να πω οτι και ο savage αγωνιστικε αλλα και η θεα Annie η οποια κερδισε και την κατηγορια figure :bowdown:
Ο Κωστας εχεις φοτος πολλες (οπως και videos) και περιμενουμε συντομα να ανεβασει ...

συγχαρητήρια σε ολους, ο αλήτης ο savage μας το κρατουσε για έκπληξη?!

71 συμμετοχές ειχε ο αγωνας, εκτος απο κασκανη-βουλγαρελη, γκεστ εκανε και ο καγκελαρης, περιμένουμε τον κωστα για το υλικο.

Dillet
31-05-10, 13:01
ανεβαζω φωτο της θεας.............

http://ent-dianomi.gr/foto/k4.jpg


http://ent-dianomi.gr/foto/k5.jpg



http://ent-dianomi.gr/foto/k7.jpg

http://ent-dianomi.gr/foto/k8.jpg

http://ent-dianomi.gr/foto/k10.jpg

http://ent-dianomi.gr/foto/k3.jpg







και τα μυαλα στα καγκελα
:rolf:

ioannis1
31-05-10, 13:55
o σιωτης τι εκανε παδια;κωνσταντινα συγχαρητηρια αψογηηηη:clap:

Polyneikos
31-05-10, 13:58
Παιδια καλημερα σας,ειμαστε ακομα στην κουραση και στην μεθη ενος πολυ καλου χθεσινου αγωνα,η Wabba για αλλη μια φορα τιμησε την παραδοση της και διοργανωσε εναν αγωνα ανταξιο της ιστορίας της.
Οι αθλητες πολλοι,όπως προαναφερθηκε 71,το επίπεδο καταπληκτικο,πολλοι και καλοι αθλητες συμμετείχαν με στόχο την διακριση και την νίκη.
Είναι από τις φορες που κανεις δεν θελει να κατσει στην κριτικη επιτροπη,το εργο είναι πολυ δύσκολο των εμπειρων κριτων,αρκει να πουμε τα ονοματα τους,Μπαλασας,Κεφαλιανος,Μπουζιανας,Πεφανης,Σιγαλας,Καπετανακης,Τσουνακης,
καταλαβαίνετε ότι μονο τυχαιοι δεν είναι αυτοι οι ανθρωποι στο αθλημα.
Φυσικα όταν στην κατηγορία Πρωταθλητων παίζουν 5 αθλητες που τα κυπελλα τους φτανουν να γεμίσουν μια αιθουσα τα πραγματα γίνονται πιο δύσκολα.

Στην τελικη πενταδα που κριθηκαν για τον Γενικο Τιτλο οι νικητες των τριων κατηγοριων Πολυκανδρίτης(Χαμηλη),Σιδηρόπουλος(Μεσαια),Κοτυλακ(Ψηλη) και οι πρωταθλητες Σιωτης και Παπαδακης ,οι οποιοι εχωντας κερδισει τον Γενικο Τιτλο παλαιοτερα ετη, ειχαν το δικαιωμα να συμμετασχουν απευθειας χωρις να παίξουν στις κατηγορίες.

Από αριστερα προς τα δεξια όπως κοιταμε την φωτο:
Σιδηρόπουλος - Πολυκανδρίτης - Παπαδακης - Κοτυλακ -Σιωτης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11563&stc=1&d=1275303165


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11564&stc=1&d=1275303211

Μεγαλος Νικητης της βραδιας ανακυρηχθηκε ο Λευτερης Σιδηρόπουλος μετα από αρκετα comparisons!!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11565&stc=1&d=1275303457

Να ευχαριστησουμε για αλλη μια φορα τον κ. Τσουνακη,την Wabba αλλα και την ΠΕΣΔ που για αλλη μια φορα στηριξαν το φόρουμ και μας διευκόλυναν με καθε δυνατο τρόπο για να καλυψουμε τον αγωνα με φωτο και βιντεο για τους αναγνωστες του :bodybuildinggr: !!! :clap::clap::clap:

Πολλες φωτο και βίντεο θα ακολουθησουν για να σας βαλουμε στο πνευμα του αγωνα ο οποιος είχε πολλες ξεχωριστες στιγμες !!

Dillet
31-05-10, 14:05
o σιωτης τι εκανε παδια;κωνσταντινα συγχαρητηρια αψογηηηη:clap:

Πολύ καλός ο Σιωτης κατέβηκε στο γενικό αλλά δεν το πηρέ .
Πρώτος βγήκε ο Σηδηροπουλος όλοι οι άλλοι δεύτεροι

http://ent-dianomi.gr/foto/s1.jpg

nicksigalas
31-05-10, 14:48
Σε ολα τα παιδια του foroum ενα μεγαλο ευχαριστω για την στιριξη του αγωνα να ειστε καλα:welcome::welcome::welcome::welcome:

raptis
31-05-10, 15:08
Πολύ καλός ο Σιωτης κατέβηκε στο γενικό αλλά δεν το πηρέ .
Πρώτος βγήκε ο Σηδηροπουλος όλοι οι άλλοι δεύτεροι


Αυτο οτι 4 ατομα βγηκαν δευτεροι πως σας φανηκε???

-beba-
31-05-10, 15:40
Βάλτε φωτό please..........................

Polyneikos
31-05-10, 16:31
Να κανω μια γρηγορη φωτογραφικη ανασκόπηση απ΄ολες τις κατηγορίες ώσπου να τις παρουσιασουμε μια μια...
Συγχωρεστε με αλλα η μερα χθες ήταν δύσκολη και το υλικο αρκετο...
Επειδη όμως η παρουσιαση των αγωνων καλο είναι να γίνοται με ενα οργανωμενο πρωτόκολλο για να παρουσιαζονται και οι αθλητες σωστα,όχι απλα να μπαίνουν φωτογραφίες δωστε μας λίγο χρόνο και θα ανταμοιφθείτε...


Κατηγορία Junior.11 συμμετοχες,πολυ καλο το επίπεδο,αρκετα προχωρημενο για Junior !!!



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11569&stc=1&d=1275311217


Κατηγορία Fitness,πολυπληθης όπως παντα,15 συμμετοχες,με μια συμμετοχή εκπληξη για το φόρουμ,ο Savage-Nικος πηρε το βαπτισμα του πυρος !!




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11570&stc=1&d=1275311251


Κατηγορία Body Fitness,10 συμμετοχες ,εδω είχαμε την συμμετοχή του μελους μας Τασου ο οποιος στην παρθενικη του εμφανιση πήρε την 4η θεση !!!:clap::clap:



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11576&stc=1&d=1275311548


Η κατηγορία των γυναικων που παραδοσιακα ανεβαζει το θερμόμετρο στην αιθουσα του Novotel !!Τις εντυπωσεις εκλεψαν η εντυπωσιακη Αννυ Γιοκαλα,νικητρια της κατηγορίας Figure,επίσης μελος του φόρουμ μας ,καθως και η Νικη Καργιατλη,εκρηκτικη αθλητρια με ιδιαιτερο ατομικο ποζαρισμα,νικητρια της κατηγορίας Fitness.




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11571&stc=1&d=1275311372

Κατηγορία Μasters,+40, 3 συμμετοχες,νικητης ο πολυπειρος Δημητρης Ζωης




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11572&stc=1&d=1275311415


Κατηγορία Super Masters,+50, νικητης ο Γουσετης Νικος.2ος ο βετερανος του αθληματος Κετουγιας από το Αγρίνιο


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11573&stc=1&d=1275311456


Χαμηλη κατηγορία Ανδρων,8 συμμετοχες,με το δυναμικο comeback του Παριανου αθλητη Πολυκανδρίτη,χωρις πολλα περιθωρια για τους αντιπαλους του.2η θεση για τον πολυ καλο αθλητη Καραγιαννη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11574&stc=1&d=1275311486



Μεσαια κατηγορία,φωτια !!9 συμμετοχες με τον Σιδηρόπουλο και τον Αττιλακο να κανουν πολλα comparison για να βγει ο πρωτος.Εδω πραγματικα η επιτροπη δυσκολευτηκε καιθως και οι 2 αθλητες ήταν κορυφαιοι,μια πολυ δύσκολη απόφαση..Δυστυχως όμως πρωτος μπορεί να βγει μονο ένας και αυτη την φορα ήταν ο Λευτερης Σιδηρόπουλος,με πολυ μελλον μπροστα του,σημειωστε αυτον τον αθλητη!!!
Τελικα ήταν και η κατηγορία που εβγαλε και τον Γενικο Νικητη.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11575&stc=1&d=1275311512


Ψηλη κατηγορία,7 συμμετοχες ,με πολυ καλους αθλητες αλλα η επιστροφη του Μαρεκ Κοτυλακ εκανε το εργο της επιτροπης πιο ευκολο.Δεν παιζότΑΝ Ο Μαρεκ,πολυ σκληρος αθλητης !!:clap::clap:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11577&stc=1&d=1275311720



Θα υπαρξει μεγαλη συνεχεια,σας εδωσα μια γευση !!!!

ioannis1
31-05-10, 16:35
:clap::clap:

alextg
31-05-10, 17:00
Μια διορθωση στον Κωστα ... η Αννυ πειρε την figure κατηγορια και η Καργιατλη την fitness ...

Polyneikos
31-05-10, 17:16
Eλα ρε πρόεδρε Αλεξ !! Τι πρόεδρος του Αννυ Γιοκαλα fun club (http://forum.bodybuilding.gr/group.php?groupid=2) θα ήσουν αν δεν πρόσεχες όλες τις λεπτομερειες;;:clap::clap:

vAnY
31-05-10, 17:37
Σουπερ οι φωτος !!

... και απο μενα μια φωτο της κριτικης επιτροπης :thumbup:

Τσουνακης - Σιγαλας- Κολιγκιωνης - Μισαηλίδης - Καπετανακης - Μπουζιανας - Ζαχαρόπουλος
(Απουσιαζουν οι Μπαλασας,Κεφαλιανος που ηταν στην επιτροπη)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11578&d=1275316625 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11578&d=1275316625)

Polyneikos
31-05-10, 18:10
Η κατηγορία Overall,πραγματικα πολυ βαρια ονόματα του Ελληνικου Bbing !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11579&stc=1&d=1275318395


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11580&stc=1&d=1275318442


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11581&stc=1&d=1275318481


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11582&stc=1&d=1275318507

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11583&stc=1&d=1275318559



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11584&stc=1&d=1275318595

manos_
31-05-10, 20:17
Απο οτι εμαθα μαζεψε πολυ λαο και δυστυχως το εχασα..μας φαγανε οι γαμοι και τα πανηγυρια.

chrisberg
31-05-10, 20:24
Βάζω και ένα βιντεακι με το guest του mr kommatia:shock:

TUpNenMYJEk
(http://www.youtube.com/watch?v=TUpNenMYJEk)


ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΚΙ ΓΚΡΙΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΕΙ ΑΚΗ!!!:turtle::turtle::turtle:

jemstone
31-05-10, 20:43
Καλησπέρα σε όλους.. να πω συγχαρητήρια και εγώ με τη σειρά μου σε όλους τους αθλητές και διοργανωτές… είχε παρά πολύ κόσμο και πολύ καλό επίπεδο.. θέλω να τονίσω δυο άτομα ειδικά η γλυκιά μας Κωνσταντίνα που ήταν για άλλη μια φορά πολύ εντυπωσιακή και κούκλα συγχαρητήρια γλυκιά μου:bowdown::bowdown:… και να πω μπράβο στο Τάσο πολύ καλή δουλεία ευχόμαστε να σε δούμε και του χρόνο…:thumbup::thumbup:

NASSER
31-05-10, 21:12
Καλησπέρα σε όλους.. να πω συγχαρητήρια και εγώ με τη σειρά μου σε όλους τους αθλητές και διοργανωτές… είχε παρά πολύ κόσμο και πολύ καλό επίπεδο.. θέλω να τονίσω δυο άτομα ειδικά η γλυκιά μας Κωνσταντίνα που ήταν για άλλη μια φορά πολύ εντυπωσιακή και κούκλα συγχαρητήρια γλυκιά μου:bowdown::bowdown:… και να πω μπράβο στο Τάσο πολύ καλή δουλεία ευχόμαστε να σε δούμε και του χρόνο…:thumbup::thumbup:


:thumbup::thumbup::thumbup: Ειμαστε περιφανοι που εχουμε τη δυνατοτητα να βλεπουμε φιλους του φορουμ επι σκηνης!!!

savage
31-05-10, 22:11
Επιπλεον θα ηθελα να πω οτι και ο savage αγωνιστηκε


συγχαρητήρια σε ολους, ο αλήτης ο savage μας το κρατουσε για έκπληξη?!


χαχα γιατι οχι??? και οι εκπληξεις μεσα στο προγραμμα ειναι...
απλα δεν ειχα πει τιποτα,γιατι δεν ηταν και τιποτα σιγουρο.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι ακομα καλυτερος και πιο καλα προετοιμασμενος.
Ευχαριστω τα παιδια του φορουμ αλλα και του γυμναστηριου μου,για τη στηριξη!!!:thumbup:

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
31-05-10, 22:17
φοβερο επιπεδο αθλητων που ειχαμε καιρο να δουμε σε ολες τις κατηγοριες,η μεσαια ειδικα φωτια,ισως και η πιο δυσκολη απο ολες,μπραβο σε ολους τους αθλητες, και στους διοργανωτες,αψογη διοργανωση

Polyneikos
31-05-10, 22:27
Και αλλες φωτο από τον Γενικο Τίτλο.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11587&stc=1&d=1275333820



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11588&stc=1&d=1275333845



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11589&stc=1&d=1275333872


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11590&stc=1&d=1275333909


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11591&stc=1&d=1275333935



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11592&stc=1&d=1275334012

KATERINI 144
31-05-10, 22:31
χαχα γιατι οχι??? και οι εκπληξεις μεσα στο προγραμμα ειναι...
απλα δεν ειχα πει τιποτα,γιατι δεν ηταν και τιποτα σιγουρο.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι ακομα καλυτερος και πιο καλα προετοιμασμενος.
Ευχαριστω τα παιδια του φορουμ αλλα και του γυμναστηριου μου,για τη στηριξη!!!:thumbup:μπραβο ρε σαβατζ, ηταν ευχάριστη έκπληξη, σίγουρα θα εισαι καλύτερος την επομενη φορα! :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

drago
31-05-10, 23:04
χαχα γιατι οχι??? και οι εκπληξεις μεσα στο προγραμμα ειναι...
απλα δεν ειχα πει τιποτα,γιατι δεν ηταν και τιποτα σιγουρο.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι ακομα καλυτερος και πιο καλα προετοιμασμενος.
Ευχαριστω τα παιδια του φορουμ αλλα και του γυμναστηριου μου,για τη στηριξη!!!:thumbup:

:clap::clap::clap::clap::clap:

συγχαριτηρια μαν!!!!

και στ' ανωτερα!!!

savage
31-05-10, 23:09
drago και Φωτη σας ευχαριστω πολυ.

Παρεπιπτοντως στην βιασυνη μου πριν,ξεχασα να ευχαριστησω τη Ναντια και τον Τασο τον Μηνιδη οι οποιοι εκαναν οτι περνουσε απο το χερι τους ωστε να βγω στη σκηνη,οσο καλυτερος γινεται!!! Παιδια δεν εχω λογια να σας ευχαριστησω!!!!!!!:clap::clap::clap:

Polyneikos
31-05-10, 23:14
Νικο συγχαρητηρια,η απειρια σου και ενδεχομενως το τρακ την πρωτης φορας δεν σου επετρεψαν κατα την γνωμη να αναδείξεις το σωμα σου.
Γενικα παιδια ο Νικος έχασε στο τσακ την εξαδα(από 15 ατομα που ήταν η κατηγορία) και αυτο το λεω με σιγουρια γιατι το πρωι τον βγαζανε μπροστα για συγκρισεις με αρκετους από την τελικη εξαδα.Και εις ανωτερα,φωτο θα παίξουν από αυριο η κατηγορια του Νικου.

argyrakis
31-05-10, 23:15
Πολύ καλό το επίπεδο των αθλητών ένα μεγάλο μπράβο σε όλους !
Για μένα Σιδηρόπουλος και Κοτιλακ οι πιο φορμαρισμένοι

Polyneikos
31-05-10, 23:18
Γεια σου ρε Στρατο,αντε ετοιμασου για μια ακομη φορα να σε χαρουμε.Σε θυμόμασταν με τον φίλο μου τον Στελιο τον Γκίκα που παίζατε αντίπαλοι στην ΠΣΕΑΣΔ,εχω βαλει και φωτο που είστε comparison.Σορρυ για το οφ τόπικ.
O Κοτυλακ παιδια εβγαζε πολύ σκληραδα,φοβερος αθλητης.ο Σιδηρόπουλος θα γραψει ιστορία πιστευω στο μελλον.

Polyneikos
31-05-10, 23:34
Aφιερωμενες οι επόμενες φωτο σε όσους δεν ήρθαν,sorry guys,you lost !!
Φίλος μου ζήτησε να μπουν φωτο από την γυναικεια κατηγορία μεχρι σημερα το βραδυ...Τις βλεπεις;;:green:
Αννυ Γιόκαλα,Νικη Καργιατλη και Χρυσα Φακε δωσαν το δικό τους στίγμα στον αγωνα και έδειξαν ότι υπάρχει κινητικότητα και στο γυναικείο Fitness/Shape.
Όπως αναμενόταν κερδίσαν το χειροκρότημα του κοσμου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11603&stc=1&d=1275337556


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11604&stc=1&d=1275337639


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11606&stc=1&d=1275337855

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11607&stc=1&d=1275337956


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11609&stc=1&d=1275338054


:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11605&stc=1&d=1275337742

Antonis Giannoulis
31-05-10, 23:55
χαχα γιατι οχι??? και οι εκπληξεις μεσα στο προγραμμα ειναι...
απλα δεν ειχα πει τιποτα,γιατι δεν ηταν και τιποτα σιγουρο.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι ακομα καλυτερος και πιο καλα προετοιμασμενος.
Ευχαριστω τα παιδια του φορουμ αλλα και του γυμναστηριου μου,για τη στηριξη!!!:thumbup:

Ποτε εγινε αυτο ρε Νικο..??? Χαμπαρι δεν σε πηρα ρε φιλε,.. τι να πω..!!!! Και οταν με χαιρετησες εχτες δεν σου ειπα τιποτα... χιλια συγνωμη..
Εχω και καιρο να σε δω στο γυμναστηριο και ειχα χασει επεισοδια απο οτι φαινετε..

savage
01-06-10, 00:18
χαχαχα δεν πειραζει Αντωνη!!! Μου εχεις πει τοσα μπραβο τοσες φορες.:thumbup:
Στην κατηγορια φιτνες συμμετειχα,οπως εγραψαν και τα παιδια.Βγηκαμε σχετικα νωρις,αμεσως μετα τα τζουνιορ.
Λογω δουλειας εχουμε χαθει λιγο απο το γυμναστηριο γιατι εχουν αλλαξει οι ωρες μας,αλλα θα ξαναβρεθουμε που θα παει??

Annie
01-06-10, 00:22
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11605&stc=1&d=1275337742

..polyneike δεν ξέρεις τι καλά που ένιωθα που έβλεπα γνωστά πρόσωπα μπροστά μου στους προκριματικούς...:)

..το δυσάρεστο είναι ότι σήμερα μετά από μια μερα φαγητού είμαι πολύ καλύτερη:(...μηπως να βγω σε καμια πλατεια να ποζαρω???:rolf::turtle::turtle:

savage
01-06-10, 00:30
Νικο συγχαρητηρια,η απειρια σου και ενδεχομενως το τρακ την πρωτης φορας δεν σου επετρεψαν κατα την γνωμη να αναδείξεις το σωμα σου.
Γενικα παιδια ο Νικος έχασε στο τσακ την εξαδα(από 15 ατομα που ήταν η κατηγορία) και αυτο το λεω με σιγουρια γιατι το πρωι τον βγαζανε μπροστα για συγκρισεις με αρκετους από την τελικη εξαδα.Και εις ανωτερα,φωτο θα παίξουν από αυριο η κατηγορια του Νικου.

Κωστα ευχαριστω και σενα και τον Πανο και τον Ηλια και γενικα ολα τα παιδια του φορουμ που πηγαμε για φαγητο μετα για τα καλα τους λογια.Οντως υπηρχε απειρια εκ μερους και σιγουρα πολλα πραματα απο αποψη σκηνικης παρουσιας χρηζουν βελτιωσης(αλλα και σωματικα ισως,γιατι οχι??),αλλα υπο τις παρουσες συνθηκες δε μπορουσαν να γινουν και πολλα περισσοτερα,καθοτι οι υποχρεωσεις και της Ναντιας και εμου,ηταν πολυ αυξημενες αυτη την περιοδο.
Παντως και γω μετα τα προκριματικα που με φωναξαν στα 2 απο τα 3 call out που εγιναν,πιστευα πως θα ειμαι στην 6αδα,αλλα δεν πειραζει.Συμβαινουν αυτα.Το διασκεδασα παντως αρκετα.Ηταν σιγουρα ωραια εμπειρια.

alextg
01-06-10, 00:58
..polyneike δεν ξέρεις τι καλά που ένιωθα που έβλεπα γνωστά πρόσωπα μπροστά μου στους προκριματικούς...:)

..το δυσάρεστο είναι ότι σήμερα μετά από μια μερα φαγητού είμαι πολύ καλύτερη:(...μηπως να βγω σε καμια πλατεια να ποζαρω???:rolf::turtle::turtle:
Που ?! να ερθω να κανω τον παπαρατσι :turtle::turtle:
Εγω παντος οταν βγηκε η Αννιε εριξα την :bowdown: μου ... δεν αντεξα :P

TRIANTAFYLLOU
01-06-10, 02:21
..polyneike δεν ξέρεις τι καλά που ένιωθα που έβλεπα γνωστά πρόσωπα μπροστά μου στους προκριματικούς...:)

..το δυσάρεστο είναι ότι σήμερα μετά από μια μερα φαγητού είμαι πολύ καλύτερη:(...μηπως να βγω σε καμια πλατεια να ποζαρω???:rolf::turtle::turtle:

το ότι είσαι καλύτερη είναι και το γεγονός ΄οτι αποβάλετε το άγχος και γι αυτο το σώμα δείχνει καλύτερα συν του ότι με το φαγητό γεμίζουν καλύτερα οι μύς
οσο για την πλατεία που λές γιατι όχι ρε άννυ να νοιώσει εν όψη κρίσης λίγο ευχαρίστηση ο κόσμος , πιστεύω θα είναι φάρμακο για την ψυχολογία .

πάντως ήσουν χάρμα οφθαλμών περιμέναμε όμως με ανυπομονησία και το δωράκι μας οι των προνομιούχων θέσεων :P:P:P:P:P:toast::toast::toast:

KATERINI 144
01-06-10, 11:25
Εγω παντος οταν βγηκε η Αννιε εριξα την :bowdown: μου ... δεν αντεξα :Pρε αλεξ τοσες φορες σε ειπα να συγκρατηθείς!! :P

συγχαρητήρια Αννι, ολα τα λεφτα οι φωτογραφίες. :toast:

Annie
01-06-10, 11:59
το ότι είσαι καλύτερη είναι και το γεγονός ΄οτι αποβάλετε το άγχος και γι αυτο το σώμα δείχνει καλύτερα συν του ότι με το φαγητό γεμίζουν καλύτερα οι μύς
οσο για την πλατεία που λές γιατι όχι ρε άννυ να νοιώσει εν όψη κρίσης λίγο ευχαρίστηση ο κόσμος , πιστεύω θα είναι φάρμακο για την ψυχολογία .

πάντως ήσουν χάρμα οφθαλμών περιμέναμε όμως με ανυπομονησία και το δωράκι μας οι των προνομιούχων θέσεων :P:P:P:P:P:toast::toast::toast:

έλα ρε ηλία ..φοβήθηκα μη καθιερωθώ στο κοινό ως η αγία άννυ που μοιράζει δώρα στα παιδιά...:P:P:rolf::rolf::turtle::turtle:
το σίγουρο πάντως είναι ότι η συνέχει θα είναι ακόμη καλύτερη.....;)

Annie
01-06-10, 12:01
Που ?! να ερθω να κανω τον παπαρατσι :turtle::turtle:
Εγω παντος οταν βγηκε η Αννιε εριξα την :bowdown: μου ... δεν αντεξα :P

..που είναι η φωτο που βγήκαμε πρόεδρε????:rolf::)

Annie
01-06-10, 12:01
ρε αλεξ τοσες φορες σε ειπα να συγκρατηθείς!! :P

συγχαρητήρια Αννι, ολα τα λεφτα οι φωτογραφίες. :toast:
εσύ κοπάνα έκανες??...ξέρεις ότι πήρες απουσία...:P:P

Polyneikos
01-06-10, 12:28
..polyneike δεν ξέρεις τι καλά που ένιωθα που έβλεπα γνωστά πρόσωπα μπροστά μου στους προκριματικούς...:)

..το δυσάρεστο είναι ότι σήμερα μετά από μια μερα φαγητού είμαι πολύ καλύτερη:(...μηπως να βγω σε καμια πλατεια να ποζαρω?:rolf:??:turtle::turtle:


Ευχαριστως ,θα σου στειλω πμ σε ποια πλατεία να έρθεις,υπαρχει φανατικο κοινο εκει!;)

alextg
01-06-10, 12:47
..που είναι η φωτο που βγήκαμε πρόεδρε????:rolf::)

Περιμενω να μου την στειλουν μιας και ηταν με φωτ.μηχανη αλλου , και οχι τπτ αλλο αλλα ειμαι σε αναμενα καρβουνα ! Παντος με το που την παρω , θα τη βαλω και avatar μου :P

Muscleboss
01-06-10, 13:12
Άλλος ένας φοβερός αγώνας! Κάθε χρόνο και καλύτερα φαίνεται οτι πηγαίνει.
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που συμμετίχαν και στα μέλη του φόρουμ Τασσο και Νικο που έκαναν το αγωνιστικό τους ντεμπούτο!:thumbup:

Κώστα ευχαριστούμε για τις φώτος και το ρεπορτάζ!

Είχαμε χρόνια να δούμε τόσα μεγάλα ονόματα μαζεμένα να κοντράρονται για τον γενικό τίτλο... και του χρόνου περισσότεροι! :clap:

Στα Juniors η άυξηση του ορίου ηλικίας στα 25 χρόνια είναι εμφανής, με το επίπεδο να έχει ανέβει πολύ. Ωστόσο πλέον τοι 19άρηδες και 20άρηδες είναι δύσκολο να χτυπήρουν 25άρηδες (εκτός εξαιρέσεων). Ο νικητής της κατηγορίας εμφανώς κυριάρχος σε μάζα, αλλά χωρίς καλή σκηνική παρουσία. Δεν ήμουν στους προκριματικούς, αλλά το βράδυ θα μπορούσε να ήταν και 2ος.

Στη κατηγορία γυναικών, η Αννυ Γίοκαλα έλαμψε... από την κορυφή ώς τα νύχια... φοβερές αναλογίες σε συνδυασμό με θυλικότητα, χαμηλά ποσοστά λίπους και μαγευτικό πρόσωπο... 1η θεση hands down. Διαφήμιση του γυναικείου fitness τόσο πάνω στη σκηνή όσο και κάτω από αυτη (σημαντικό κ αυτό για μένα). Αννυ we love you :love:

Στα Μαστερς ο Ζώης καλυτερα προετοιμασμένος από όλους κέρδισε, εκμεταλέυτηκε τους μη-ετοιμους αντιπάλους του παρά τα προβληματα που εχει το σώμα του.

Στις κατηγορίες bbing, ο Πολυκανδρίτης μετά απο αποχή χρόνων από τη σκηνή, κέρδισε άνετα, σε πολύ καλή κατάσταση. Δεν είχε το επίπεδο που τον είχαμε δεί στο παρεθλόν, αλλά δεν κερδιζεται ευκολα σε αυτη τη κατηγορία.

Στη μεσαία ο Λευτέρης Σιδηρόπουλος κέρδισε (παρότι δεν ήταν στο 100%), αν και κοντραρίστηκε στα ίσια από την αθλητή Αττιλάκο (κάπως έτσι; ) που είχαμε ξαναδεί στο παρελθόν. Ο δεύτερος εχει βάλει τρομαχτικές μάζες, μεγάλα πόδια και πλάτη και πολυ δυναμική παρουσία στη σκηνή. Ωστόσο οι κριτές προτίμησαν τις πιο αρμονικές γραμμές και το καλοπύπι του Σιδηρόπουλου. Ήταν μια κατηγορία που όποιος από τους δύο και να κέρδιζε δε θα μπορούσαμε να πούμε τπτ. Και μια κατηγορία που είχε εξαρχής πολλές πιθανότητες να αναδείξει γενικό νικητή.

Στη ψηλή, Μαρεκ Κοτιλακ, η αλλιώς η αγωνιστική εγγύηση. Φορμαρισμένος άψογα, κέρδισε άνετα στη δεύτερη θέση έναν δικό του αθλητή. Ο Μάρεκ, σοβαρός, ολιγομίλητος και πειθαρχημένος, έχει βάλει μυικά κιλά από την τελευταία εμφάνιση και έχει βελτιώσει τα πόδια του, διατηρώντας τη γνωστή του άψογη γράμμωση.

Στη Κατηγορία πρωταθλητών, η προσθήκη του Παπαδάκη και του Σιώτη ανέβασε τη δυναμικότητα της κατηγορίας. Σιώτης φοβερός όγκος, αλλά ανέτοιμος, Παπαδάκης από τη μέση και πάνω άπαιχτος, αλλά από τη μέση και κάτω δε μπορεί να κοντράρει αυτους τους αθλητές.

Η μάχη στο Γενικό τιτλο έγινε κυρίως μεταξύ Σιδηρόπουλου και Κοτιλακ (επιβεβαίωσα και αργότερα με κριτές), παρότι δεν βγήκε αναλυτική κατάταξη. μετά τον πρώτο όλοι 2οι... (είναι και αυτό μια πρόοδος... παλιότερα βγαίναν όλοι πρώτοι...)

Τελικά Σιδηρόπουλος γενικός νικητής. Καλη επιτυχία σε αυτόν και σε όλα τα παιδιά που θα αγωνιστούν στο εξωτερικό. :toast:

ΜΒ

Polyneikos
01-06-10, 13:24
Nice Post,σκιαγραφησες τον αγωνα Πανο πολυ αντικειμενικα!:thumbup:

ioannis1
01-06-10, 13:28
ευχαριστουμε πανο:thumbup: σου παει να γινεις σπικερ

Polyneikos
01-06-10, 14:01
Κατηγορία Junior,11 συμμετοχες,νικητης ο αθλητης με το νο4.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11642&stc=1&d=1275389953

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11643&stc=1&d=1275389957

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11644&stc=1&d=1275389962


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11646&stc=1&d=1275389970


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11647&stc=1&d=1275389976


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11648&stc=1&d=1275389984

Dillet
01-06-10, 15:36
Νικο συγχαρητηρια,η απειρια σου και ενδεχομενως το τρακ την πρωτης φορας δεν σου επετρεψαν κατα την γνωμη να αναδείξεις το σωμα σου.
Γενικα παιδια ο Νικος έχασε στο τσακ την εξαδα(από 15 ατομα που ήταν η κατηγορία) και αυτο το λεω με σιγουρια γιατι το πρωι τον βγαζανε μπροστα για συγκρισεις με αρκετους από την τελικη εξαδα.Και εις ανωτερα,φωτο θα παίξουν από αυριο η κατηγορια του Νικου.



κωστη καμια φωτο του νικου υπαρχει να δουμε ;

sTeLaKoS
01-06-10, 15:38
κωστη καμια φωτο του νικου υπαρχει να δουμε ;

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5691&page=13

sTeLaKoS
01-06-10, 15:49
Aφιερωμενες οι επόμενες φωτο σε όσους δεν ήρθαν,sorry guys,you lost !!

:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11605&stc=1&d=1275337742

Άννυ μιλήσαμε και στο facebook και σου έδωσα τα συγχαρητήρια μου, αλλά πρέπει να σου τα πω κι από δω! (Και από αλλού και όσες φορές θες, κανένα πρόβλημα:green:)

Σίγουρα χάσαμε πολλά όσοι δεν ήρθαμε στην Αθήνα, άψογη εμφάνιση ακριβώς όπως μας έχεις συνηθίσει :clap::clap:

Παιδιά η Άννυ λέει πω σήμερα είναι ακόμη καλύτερη από χθες και προχθές, τι γίνεται, πλατεία διαλέξαμε;;; :turtle:

Dillet
01-06-10, 15:50
Στη μεσαία ο Λευτέρης Σιδηρόπουλος κέρδισε (παρότι δεν ήταν στο 100%), αν και κοντραρίστηκε στα ίσια από την αθλητή Αττιλάκο (κάπως έτσι; ) που είχαμε ξαναδεί στο παρελθόν. Ο δεύτερος εχει βάλει τρομαχτικές μάζες, μεγάλα πόδια και πλάτη και πολυ δυναμική παρουσία στη σκηνή. Ωστόσο οι κριτές προτίμησαν τις πιο αρμονικές γραμμές και το καλοπύπι του Σιδηρόπουλου. Ήταν μια κατηγορία που όποιος από τους δύο και να κέρδιζε δε θα μπορούσαμε να πούμε τπτ. Και μια κατηγορία που είχε εξαρχής πολλές πιθανότητες να αναδείξει γενικό νικητή.



τελικα εγω καπου εχω μπερδευτει για να κερδισεις στη μεσαια πρεπει να εχεις αρμονικες γραμμες και καλο καλουπι (και ας μην εισαι και στο 100%); :unsure:

Polyneikos
01-06-10, 16:01
κωστη καμια φωτο του νικου υπαρχει να δουμε ;

Θα μπουν καποια στιγμη σημερα οι φωτογραφίες της fitness Κατηγορίας.

Polyneikos
01-06-10, 18:26
Πολυ καλός κόσμος απο τον χωρο του αθλήματος ειχε μαζευτει στον αγωνα της Κυριακης,τελικα οι αγωνες είναι μια καλη ευκαιρια να βρισκομαστε όσοι αγαπαμε το αθλημα και που δεν εχουμε αλλες ευκαιρίες...
Στο περίπτερο της PHD Hellas του Δημητρη Παπαντωνη ήταν ο Μανωλης Καραμανλακης "γεμίζωντας" τον χωρο με την επιβλητικη του παρουσία του.
Ο Τασος Μηνίδης ο οποίος κανονίζει τις τελευταίες λεπτομερειες για το ταξίδι του στο Μεσογειακο τς Ιορδανίας και είναι σε ¨top shape", η Ναντια "Flex" Κεραμιδακη η οποια εκτός από την επίβλεψη του Νικου που κατεβασε στα fitness φρόντιζε να μας προμηθευει με τις νοστιμιες της Phd :food:από το περίπτερο καθως και σχολιαζαμε τα κεκταινόμενα του αγωνα...
Η Κωνσταντίνα μας για αλλη μια φορα εκλεψε τις εντυπωσεις με ένα guest φωτια,εγω εχω το βίντεο αλλα ακουγονται τα σχόλια των θεατων και μπορει να χαρακτηριστουν ακαταλληλα:P:P,χαρακτηριστικα αναφερω ότι καποιος κατι ηθελε να πει και ακουγεται η φωνη του Ηλια να τον παροτρυνει να εκφραστει ελευθερα !!:turtle::turtle:

Kaskani Konstantina
01-06-10, 18:34
Στην WABBA-ΠΕΣΔ οι κατηγορίες γυναικών είναι 2!
SHAPE k FITNESS
Στην SHAPE κατηγορία είχαμε μια συμμετοχή (μια κ καλή!!!!)αγωνίστηκε η Αννυ Γιόκαλα
Κ στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή κ η Χρύσα Φακέ!!
Πρώτη θέση στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή, οσο για την χορογραφία της, οποιος δεν την είδε απο κοντά εχασε!!!!

Muscleboss
01-06-10, 18:48
Στην WABBA-ΠΕΣΔ οι κατηγορίες γυναικών είναι 2!
SHAPE k FITNESS
Στην SHAPE κατηγορία είχαμε μια συμμετοχή (μια κ καλή!!!!)αγωνίστηκε η Αννυ Γιόκαλα
Κ στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή κ η Χρύσα Φακέ!!
Πρώτη θέση στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή, οσο για την χορογραφία της, οποιος δεν την είδε απο κοντά εχασε!!!!

Κωνσταντίνα ευχαριστούμε για τη διευκρύνηση, γιατί όση ώρα τα έλεγε ο Τσουνάκης με τις κοπέλες πάνω στη σκηνή, εγώ πρόσεχα άλλα πράγματα....:turtle:

Να προσθέσω στη σύνοψη του αγώνα που έκανα πριν, το καθιερωμένο πλέον guest posing της αγαπημένης του κοινού, Κωνσταντίνας Κασκάνη. Η Κωνσταντία γέμισε τη σκηνή με ομορφία και νάζι βελτιωμένη εμφανώς σε όλα τα σημεία! :shock:
Ότι και να λέμε για τη Ντίνα είναι λίγο, με το χαμόγελο πανταχού παρούσα, βοήθησε όλες τις αθλήτριες και φωτογραφήθηκε με όλον τον κόσμο.
Τωρα που τη συνηθίσαμε θα μας κακοφανεί αν μάθουμε οτι στον επόμενο αγώνα δε θα κάνει Guest... Ντίνα κανόνισε :green:

MB

crow
01-06-10, 19:11
χαχα γιατι οχι??? και οι εκπληξεις μεσα στο προγραμμα ειναι...
απλα δεν ειχα πει τιποτα,γιατι δεν ηταν και τιποτα σιγουρο.ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι ακομα καλυτερος και πιο καλα προετοιμασμενος.
Ευχαριστω τα παιδια του φορουμ αλλα και του γυμναστηριου μου,για τη στηριξη!!!:thumbup:


Εεεεεε καποιοι το ειχαν καταλαβει διοτι 2-3 σποντες απ'εξω τις ειχαμε ριξει.
Παντος ο Νικος πηρε πολυ καλες κριτικες κ αυτο ειναι που εχει σημασια.Ητανε μια κατηγορια με παρα πολλα ατομα κ πραγματικα για λιγο δεν μπηκε εξαδα.
Οπως κ να εχει για πρωτη φορα τα πηγε πιο καλα απο καλα,αν κ για να πω την αληθεια εγω στεναχωρεθηκα που δεν εκανε το ατομικο του,που με τοσο χαρα εβγαλα κ του το εγραψα σε χαρτι για να μην ξεχασει τιποτα κ να το κανει προβα το βραδυ.....ηθελα πολυ να το δω.
Αντε κ του χρονου!!!!!!!

Μαρία
01-06-10, 19:19
Στην WABBA-ΠΕΣΔ οι κατηγορίες γυναικών είναι 2!
SHAPE k FITNESS
Στην SHAPE κατηγορία είχαμε μια συμμετοχή (μια κ καλή!!!!)αγωνίστηκε η Αννυ Γιόκαλα
Κ στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή κ η Χρύσα Φακέ!!
Πρώτη θέση στην κατηγορία FITNESS η Νίκη Καργιατλή, οσο για την χορογραφία της, οποιος δεν την είδε απο κοντά εχασε!!!!


Μπραβο στην Αννυ με μια παρουσια που εκοβε στην κυριολεξια την ανασα,οπως και στην σαφως βελτιωμενη σε ολα τα σημεια απο περσι Νικη Καργιατλη που επαιξε με μια αθλητρια οπως η Φακε που εχει αποδειξει την αξια της.
Κων/να ειδα σε βιντεο το guest posing που εκανες(μιας και δεν μπορεσα να ειμαι εκει και κριμα)και μπορω να πω οτι με εντυπωσιασε η σκηνικη παρουσια σου οπως και η εκπληκτικη φορμα σου οπως δηλαδη μας εχεις συνηθισει να εισαι παντα αψογη!!!!
:toast::toast::toast:

Polyneikos
01-06-10, 19:30
Να κανω ενα γρηγορω φωτοκλικ με καποιες backstage φωτογραφίες,πριν προχωρησω στις επόμενες κατηγορίες

Καποια comparisons που σηκωνουν κουβεντα !!

Καραμανλακης - Κασκανη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11669&stc=1&d=1275409159



Σιγαλας - Κασκανη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11670&stc=1&d=1275409171


Hot παρουσίες του αγωνα


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11675&stc=1&d=1275409325



Τασος - Νικος,the rookies !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11673&stc=1&d=1275409248


Η ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΠΕΣΔ !!!Σακης Πεφανης - Νικος Σιγαλας - Γιωργος Καπετανακης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11676&stc=1&d=1275409367

ο Σιγαλας με την συζυγο του Γεωργία μαζί με 2 φίλους τους


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11677&stc=1&d=1275409383

η κριτικη επιτροπη του αγωνα


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11674&stc=1&d=1275409262


Μια ωραία παρεα !!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11678&stc=1&d=1275409399


Το :bodybuildinggr: με τον Γενικο Νικητη του αγωνα,Λευτερη Σιδηρόπουλο !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11671&stc=1&d=1275409183


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11672&stc=1&d=1275409199

Μαρία
01-06-10, 19:36
Οι φωτο τα σπανε!!!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

KATERINI 144
01-06-10, 20:14
Τασος - Νικος,the rookies !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11673&stc=1&d=1275409248


πολλα μπραβο στα παιδια :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:





Το :bodybuildinggr: με τον Γενικο Νικητη του αγωνα,Λευτερη Σιδηρόπουλο !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11671&stc=1&d=1275409183


ο άνθρωπος ειναι καλούπι :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

chrisberg
01-06-10, 20:19
Aφιερωμενες οι επόμενες φωτο σε όσους δεν ήρθαν,sorry guys,you lost !!
Φίλος μου ζήτησε να μπουν φωτο από την γυναικεια κατηγορία μεχρι σημερα το βραδυ...Τις βλεπεις;;:green:
Αννυ Γιόκαλα,Νικη Καργιατλη και Χρυσα Φακε δωσαν το δικό τους στίγμα στον αγωνα και έδειξαν ότι υπάρχει κινητικότητα και στο γυναικείο Fitness/Figure.
Όπως αναμενόταν κερδίσαν το χειροκρότημα του κοσμου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11603&stc=1&d=1275337556


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11604&stc=1&d=1275337639


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11606&stc=1&d=1275337855

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11607&stc=1&d=1275337956


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11609&stc=1&d=1275338054


:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11605&stc=1&d=1275337742


Kαι όχι μόνο το χειροκρότημα!!!
Μπράβο στη Αννυ σαφός βελτειόμενη.
Μπράβο και στην κοπέλα που κέρδισε την άλλη κατηγορία.
Μπράβο και στις κοπέλες που είναι πραγματικά αθλήτριες και εκτός παο το γυμναστήριο έχουν τον χρόνο να ασχολούντε και με άλλα αθλήματα όπως η κολύμβηση και το paintball και για όσους λυπήθηκαν τον καφέ θα τους κεράσω την επόμενη.
Muscloboss μη με ρωτήσεις τι θέλει να πει ο ποιητής πάλι....:turtle::turtle:

raptis
01-06-10, 21:43
To ατομικο ποζαρισμα του Λευτερη Σιδηροπουλου.

3KOrF-xQOAw

Polyneikos
01-06-10, 21:48
Thank you,πραγματικα ωραίο ποζαρισμα,κανει και την πόζα που είχε καθιερωσει ο Sergio Oliva με τα χερια.Ωραιος ο Σιδηρόπουλος και πολυ ελπιδοφόρος αθλητης.

raptis
01-06-10, 21:50
Ατομικο ποζαρισμα Παναγιωτη Σιωτη

kSA25hp7oYc

Polyneikos
01-06-10, 22:06
Σε ευχαριστουμε και για το 2ο βιντεο,μονο που είναι το μισο,ειχε κι αλλο στην συνεχεια.....:unsure:

Kaskani Konstantina
01-06-10, 23:48
Κωνσταντίνα ευχαριστούμε για τη διευκρύνηση, γιατί όση ώρα τα έλεγε ο Τσουνάκης με τις κοπέλες πάνω στη σκηνή, εγώ πρόσεχα άλλα πράγματα....:turtle:

Να προσθέσω στη σύνοψη του αγώνα που έκανα πριν, το καθιερωμένο πλέον guest posing της αγαπημένης του κοινού, Κωνσταντίνας Κασκάνη. Η Κωνσταντία γέμισε τη σκηνή με ομορφία και νάζι βελτιωμένη εμφανώς σε όλα τα σημεία! :shock:
Ότι και να λέμε για τη Ντίνα είναι λίγο, με το χαμόγελο πανταχού παρούσα, βοήθησε όλες τις αθλήτριες και φωτογραφήθηκε με όλον τον κόσμο.
Τωρα που τη συνηθίσαμε θα μας κακοφανεί αν μάθουμε οτι στον επόμενο αγώνα δε θα κάνει Guest... Ντίνα κανόνισε :green:

MB

Boss σε ευχαριστώ!!Πρόσεξες αλλα πράγματα εεε :smash::smash::smash:
Αυτό τον χρόνο οπως σας εχω ξαναπεί δεν θα αγωνιστώ στο Πανευρωπαικό παρότι ο Κ.Τσουνάκης επέμενε να αγωνιστώ στην Ρωσία γιατί εχω πιάσει την καλύτερη μου φόρμα, δεν μπήκα σε προετοιμασία είμαι Off season γιατί θέλω να ξεκουραστώ λίγο(δεν ζητάνε βέβαια κατι ποιο σκληρό), κ να βάλω περισσότερα κρέατα επάνω μου πρώτα ο Θεος υγεια να εχω, ηδη απο πέρισυ είμαι 6 κιλά επάνω, αλλά εγω θέλω ακόμη περισσότερο να βελτιώσω κάποια σημεία, αλλωστε οταν ασχολείσαι σκληρά με το bb ποτέ δεν λες είμαι οκ, λες θέλω κ αλλο, κ εγω είμαι πολύ αυστηρή με τον εαυτό μου θέλω να ξεπεράσω τα ορια μου!!!
Guest pozing θα κάνω boss μου, το διασκεδάζω το αγαπάω πολύ, με αποθεώνει το κοινό κ αυτό με ξεκουράζει αφάνταστα, ηρθαν κάποια κορίτσια απο το τόπικ μου να με δουν απο κοντά να με φιλήσουν να φωτογραφηθούν μαζί μου, παρότι δεν είχαν χρόνο να μείνουν στον αγώνα, ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
Καποιοι λένε........... χόρεψε η Κωνσταντίνα η Αννυ η Νίκη ΝΑΙ χορευουμε το διασκεδάζουμε το διασκεδάζει κ ο κόσμος το εισπράτουμε!!!!!!!Δεν είμαστε οι γυναίκες shape η οι γυναίκες bb που θα ανεβουμε στην σκηνή να κοιτάμε υπεροπτικά τον κόσμο που ερχεται για μας κ να τραβάμε μπουνιές κ να λένε απαπα πως είναι ετσι αυτές, ο μύθος αυτός αρχισε κ εξασθενεί κ ο κόσμος ερχεται κ χαίρετε, κ οι γυναίκες οπως είδαμε κ φέτος σε ολες τις ομοσπονδίες ηταν αρκετές, κ κακά τα ψέματα οι γυναίκες μαζευουν κόσμο πάντα στους αγώνες!!!
Στο επίπεδο που εχω φτάσει δεν ξέρω πλεον αν θα ξανα αγωνιστώ στην Ελλάδα, δεν θέλω να αγωνίζομαι με κορίτσια που δεν είναι στην κατηγορία μου κ να στερώ τίτλους, χαίρομαι πάρα πολύ να πάρουν κ αλλα κορίτσια πρώτη θέση κ βοήθησα οσο μπορούσα στην προετοιμασία τους κ ψυχολογική υποστήριξη στα αποδυτήρια, αυτός ηταν ο λόγος που ημουνα εκει απο τις 10 το πρωι!
Θέλω να ευχαριστήσω το αγαπημένο μου φόρουμ για την υποστήριξη κ τα π ι κ α ν τ ι κ α που ακουσα οταν ημουνα στην σκηνή bossaki-Polyneikos-Pater!!!!!!!!!!!!!!(σας ακουγα ατιμα)

ΜΑΙΡΗ μου ελειψες το εννοω!!!Δικαιολογείσε λόγω του μωρού σου!!

Την Πέμπτη θα δώσω μια συνέντευξη σε γνωστό τηλεοπτικό κανάλι θα σας ενημερώσω!!!!!!

Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Δαυιδ Μπαλάσα για την ΠΟΛΥΤΙΜΗ βοήθεια του:bowdown::bowdown:τον Νίκο Σιγάλα δεν θα ξεχάσω τα λόγια του πριν ανέβω στην σκηνή:shock:τον Αλεκο Σιατραβάνη για την μεγάλη δύναμη που μου εχει δώσει με τα λόγια του:toast:Τον πρόεδρο μου που αγαπάω πάρα πολύ γιατί είναι ανθρωπος, κ αυτό είναι το μεγαλύτερο προτέρημα!!!!

Μην χάσετε το MUSCULAR DEVELOPMENT του Ιουνίου!!!!

Kaskani Konstantina
02-06-10, 00:17
.

nikosalexiou
02-06-10, 00:22
ευχαριστω για τα καλα σας λογια.. εδω εχουμε και το δευτερο μερος με τις υπολοιπες κατηγοριες .. http://ctntelevision.com/wabba2/index.htm .. συντομα και τα βιντεο ... (επικοινωνια facebook : nikos alexiou)

Polyneikos
02-06-10, 00:23
Νικο πραγματικα εχεις πολυ καλο υλικο,σε ευχαριστουμε για την διαθεση των φωτογραφιων σου.:clap::clap::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
02-06-10, 00:44
πολύ ωραίες φωτο απο τους αγώνες και χαρακτηριστικές , εκείνο που πραγματικα μας έκανε εντύπωση εμάς του φόρουμ ήταν η εκπληκτική μυικότητα της κωσταντίνας που θα ζήλευαν ακόμα και οι φίτνες ανδρών , αλλα την ποιότητά της και οι ββ ανδρών .

η κωσταντίνα αν μιλήσω με το μάτι του κριτή , έχω να πώ κερδίζει τον ίδιο της τον εαυτό στην καλύτερη της φόρμα πρίν μερικά χρόνια , δηλαδή είναι ο ορισμός της βελτίωσης και μυικής ανάπτυξης με περισσότερα κιλά ποιοτικούς μυς και γραμωμένους .

και όλα αυτα χωρίς να χάσει θυληκότητα και αισθητική πράγμα πολύ σημαντικό σε μια γυναίκα , εγω βέβαια δεν δίνω σημασία σε τέτοιες λεπτομέρειες , αλλα να έτσι το είπα .

εμείς πάντως το τρίο μπελκάντο πάνος , κώστας και εγω, που καθόμασταν μαζί βγάλαμε τα λαρύγγια μας , αλλα και όλος ο κόσμος φόρουμ και μη :clap::clap::toast::toast: