PDA

Επιστροφή στο Forum : Περίεργος πόνος-ενοχληση...



gj
28-01-10, 17:32
Παιδια εχω εναν πόνο-ενοχληση (δεν ξερω πως ακριβως να το χαρακτηρίσω) αριστερα της μέσης εκει που ξεκιναει το πόδι. Οταν στριβω προσ τα εκει ή όταν παω να σκυψω ειναι σαν να μουδιαζει όλο το πόδι και ποναει αρκετα... Δεν ξερω αν το λέω σωστα αλλα ειναι αρκετα περιεργος πόνος. Το χα ξαναπάθει πριν 3 μερες οταν ξυπνησα και μετα μου πέρασε. Σήμερα όμως μόλις ξύπνησα με πόναγε και συνεχίζει ακομα... το περιεργο ειναι οτι οταν σκυβω για παραδειγμα δεν ποναω παντου στη μέση αλλα μόνο σε εκείνο το σημείο...
Νευροπονος απλως που θα περάσει ή ειναι κατι πιο σοβαρό?
Να παω για προπόνηση σήμερα ή καλύτερα σε κανα γιατρο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :thumbup:

gj
28-01-10, 22:40
Kαμια γνώμη ?

Μαρία
28-01-10, 22:43
Απλα επειδη το θεμα ειναι λεπτο και δεν ειμαστε γιατροι εδω μεσα δεν παιζουμε με τις πιθανοτητες να ειναι αυτο η να ειναι το άλλο.Η καλύτερη κινηση θα ηταν να πας σε ενα ειδικο(γιατρο).
Μπορει να ειναι νευροπονος,ψυξη,τραβηγμα τα παντα αλλα υποθεσεις θα κανουμε με τετοια πραγματα?

gj
28-01-10, 22:48
Απλα επειδη το θεμα ειναι λεπτο και δεν ειμαστε γιατροι εδω μεσα δεν παιζουμε με τις πιθανοτητες να ειναι αυτο η να ειναι το άλλο.Η καλύτερη κινηση θα ηταν να πας σε ενα ειδικο(γιατρο).
Μπορει να ειναι νευροπονος,ψυξη,τραβηγμα τα παντα αλλα υποθεσεις θα κανουμε με τετοια πραγματα?

Προφανως μαρια... δεν είπα και γω ότι θα μου βγάλετε διαγνωση αλλα καμια παρομοια εμπειρία ή σαν γυμναστες μερικοί μηπως τους έρχεται κάτι στο μυαλο. Θα ειχα πάει ήδη σε γιατρό αλλά το έπαθα και πριν τρεις μέρες και μου πέρασε χωρίς να κάνω τπτ. Σημερα ομως με κραταει ολη μερα και καλου κακού δεν πήγα για προπόνηση. Αν συνεχιστει και αυριο θα πάω σε γιατρό. Ελπιζω να μην χρειαστεί να κόψω τα βάρη :(

Μαρία
29-01-10, 00:43
Προφανως μαρια... δεν είπα και γω ότι θα μου βγάλετε διαγνωση αλλα καμια παρομοια εμπειρία ή σαν γυμναστες μερικοί μηπως τους έρχεται κάτι στο μυαλο. Θα ειχα πάει ήδη σε γιατρό αλλά το έπαθα και πριν τρεις μέρες και μου πέρασε χωρίς να κάνω τπτ. Σημερα ομως με κραταει ολη μερα και καλου κακού δεν πήγα για προπόνηση. Αν συνεχιστει και αυριο θα πάω σε γιατρό. Ελπιζω να μην χρειαστεί να κόψω τα βάρη :(


Ναι εμπειρια απο κοντα να εχεις τον αθλητη σου και να παθει κατι στην προπονηση μπορεις να καταλαβεις τι και πως αλλα γραπτως και απο μακρια τι να πεις?
Κοιτα το και αυριο πως παει και πηγαινε για διαγνωση!!

:toast: