PDA

Επιστροφή στο Forum : Kαποιες φωτο μου...



rotax V 990
04-02-10, 17:50
Εχω ηδη ξεκινησει διαδικασια στεγνωματος,αλλα κατι μαλλον δεν παει καλα..αντι να χανω βαρος,παιρνω......

εχω εξαφανισει υδατανθρακες απο τη διατροφη μου -εκτος απο το πρωινο & το δεκατιανο- η προπονηση μου ειναι 4 φορες την εβδομαδα,φουλ ενταση με κατιοντα και super sets,
αλλα.....εδω και 3 βδομαδες εχω παρει βαρος αντι να χασω....και δεν νομιζω να ειναι μυικη μαζα......:unsure:

Απο συμπληρωματα παιρνω αμινοξεα-πρωτεινη και γλουταμινη.....

Καμμια ιδεα?

Μηπως να μειωσω γευματα?

Αλλα ειμαι και 1.95 με βαρος 98 κιλα.....πιστευω οτι χρειαζομαι τουλαχιστον 2500 kcal ημερησιως.....


Αναμενω γνωμες-συμβουλες,ευχαριστω εκ των προτερων.

rotax V 990
04-02-10, 17:55
:thumbup:

Jeik
04-02-10, 17:55
φίλε για μένα είσαι αρκετα καλός..εγώ θα συνέχιζα κανένα δίμηνο να έβαζα πιοτικά κιλά όχι σαβούρα και μετα γράμμωση..πάντως πιστεύω οτι στο κόψιμο θα φανείς πολύ καλός...

KATERINI 144
04-02-10, 20:20
^^+1


πως βαζεις κιλα αν τρως λιγότερο, δεν καταλαβαίνω.

ioannis1
05-02-10, 00:36
προφανως παραεκοψες τουςυδατανθρακες και το σωμα βρισκεται σε κατασταση λιμου αν και δε μας λες ακριβως τι τρως.γνωμη αυξησε υδατανθρακα να ξεμπλοκαρει το σωμα.

rotax V 990
05-02-10, 15:02
προφανως παραεκοψες τουςυδατανθρακες και το σωμα βρισκεται σε κατασταση λιμου αν και δε μας λες ακριβως τι τρως.γνωμη αυξησε υδατανθρακα να ξεμπλοκαρει το σωμα.

Πρωινο:4-5 ασπραδια με εναν κροκο,και 2 φετες ψωμι σικαλεως

Δεκατιανο:συνηθως τονο η σολωμο με 3 φρυγανιες,και εναλλακτικα τοστ με γαλοπουλα και 1 φρουτο

Γευμα:Μπιφτεκι η κοτοπουλο η μπριζολα μοσχου,συνοδεια με βραστα λαχανικα (φρεσκα)

Απογευμα πριν την προπονηση:Αμινοξεα (υγρα),και ισως ενα φρουτο αν νιωθω ελλειψη ενεργειας

Μετα την προπονηση:Πρωτε`ι`νη και μετα απο κανα 2ωρο τονο η κοτοπουλο χωρις συνοδεια λαχανικων.....



Τι κανω λαθος ρε παιδες?

Μηπως να κοψω το βραδινο εντελως,και να παιρνω παλι πρωτε`ι`νη?:unsure:

the_big_litho
05-02-10, 16:45
Φιλε μου ειναι πολυ λαθος η διατροφη σου.
Εκοψες αποτομα τους υδατανθρακες και λογικο ειναι να εχεις αντιθετα αποτελεσματα. Επισης εχεις πολυ λιγα γευματα.
Γενικα παιρνεις πολυ λιγες θερμιδες γι αυτο και βαζεις κιλα, διοτι το σωμα προσπαθει να προστατευτει απο απο τον λιμο.
Διαβασε τα τοπικ της διατροφης για να διορθωσεις το προγραμμα.

Γενικα σε φαση γραμμωσης δεν χρειαζεται μεγαλος ογκος προπονησεων.

albertob30
05-02-10, 16:48
Πρωινο:4-5 ασπραδια με εναν κροκο,και 2 φετες ψωμι σικαλεως+κουακερ ή φιτνεσσ με γαλα 2%

Δεκατιανο:συνηθως τονο η σολωμο με 3 φρυγανιες,και εναλλακτικα τοστ με γαλοπουλα και 1 φρουτο

Γευμα:Μπιφτεκι η κοτοπουλο η μπριζολα μοσχου,συνοδεια με βραστα λαχανικα (φρεσκα)

Απογευμα πριν την προπονηση:Αμινοξεα (υγρα),και ισως ενα φρουτο αν νιωθω ελλειψη ενεργειας

Μετα την προπονηση:Πρωτε`ι`νη και

μετα απο κανα 2ωρο: τονο η κοτοπουλο ΜΕ συνοδεια λαχανικων.....και 1 κσ. λαδι



Τι κανω λαθος ρε παιδες?

Μηπως να κοψω το βραδινο εντελως,και να παιρνω παλι πρωτε`ι`νη?:unsure:

πολλα λαθη σημαντικα

jay cutler
07-02-10, 06:07
************************************
************************************

***Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,είναι κανονας του φόρουμ.Mods Team***
MHN TO SVINEIS TOULAXISTON