PDA

Επιστροφή στο Forum : Omni ΜΧ Hardcore (Sci-Mx)



extreemee
05-02-10, 22:40
Φίλος δοκίμασε αυτό το συμπλήρωμα(πρωτείνη formula) και έμεινε πάρα πολύ ευχαριστημένος...Γνωρίζετε τίποτα για αυτό το συμπλήρωμα?Το έχει δοκιμάσει κανείς?Ποιά η γνώμη σας??Αξίζει σε φάση όγκου??Eίμαι ένα βήμα πριν την αγορά και θα ήθελα την άποψή σας ειδικότερα εκείνων που το έχουν δοκιμάσει..



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9138&stc=1&d=1265442830


Συστατικά:Ingredients (Chocolate): Maltodextrin, Micro filtered Whey Protein Concentrate and Isolate (from natural milk source)*, Waxy Maize Maltodextrin, Dextrose, Soy Protein isolate, Inulin Fibre, Creatine Monohydrate, MCT oil, Fructose, Premium Cocoa powder, Flavouring, Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG), Beta-Alanine, Hydroxy Beta Methylbutyrate, Taurine, Guar Gum, Magnesium Oxide, Avena Sativa, Nettle Root Extract, Leucine, Creatine Pyruvate, Valine, Isoleucine, Aminogen® (Digestive Proteases from Aspergillus Niger and Aspergillus Oryzae), Chromium Chloride, Zinc Oxide, Bioperine® (Black Pepper Extract), Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride).
*Sources of lactose and milk protein

kyriakos23
05-02-10, 23:58
συστατικα δεν γραφει?

kyriakos23
06-02-10, 00:00
γραμαρια ενοω

extreemee
06-02-10, 00:00
Αυτά που πόσταρα απο κάτω είναι τα συστατικά..Δεν βρήκα καμία φώτο που να τα δείχνει για αυτό...

Littlejohn
06-02-10, 00:11
Container Size: 2030g
Serving Size: 3 scoops (145g)
Servings Per Container: 14

Container Size: 4060g
Serving Size: 2 scoops (g)
Servings Per Container: 28

Amount Per Serving:

Total Calories: 563
Protein: 45g
Total Carbohydrates: 80g
Fat: 4.74g

Vitamin B6: 2.1mg
Magnesium: 281.25mg
Zinc: 7.5mg
Chromium: 30mcg

MesoNoid Muscle Gain Stack (18g):
HMB (Hydroxy Beta Methylbutyrate): 1500mg
BCAAs (Branched Chain Amino Acids): 8000mg
Glutamine: 4000mg
MCT Oil (Medium Chain Triglycerides): 3600mg
Taurine: 1000mg
Aminogen: 200mg
Bioperine: 5mg
Chromium: 30mcg

Tri-CreataCore Size and Strength Stack (8.5g):
Creatine Monohydrate and Creatine Pyruvate: 5000mg
Beta-Alanine: 1500mg
AAKG (Arginine Alpha-Ketoglutarate): 2000mg

Andro-MX-T Male Support Stack (700mg):
Avena Sativa (Wild Oats): 210mg
Nettle Root Extract: 200mg
ZMA: 290mg

-------------------------------------------------------------------

Αυτά βρήκα έγω...Δεν φαίνεται άσχημη...

extreemee
06-02-10, 00:22
Kαι εγώ αυτό λέω..Από γνωστούς έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια..Μου είπαν οτί είναι γευστικότατη και πολύ ποιοτικό προιόν και πάνω από όλα κάνει δουλειά..Σε αυτό πιστεύω οτί οφείλεται και η τσιμπιμένη τιμή της(80Ε αλλά γύρω στα 60-65 την πέρνεις με έκπτωση)

Muscleboss
08-02-10, 19:35
Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά σκοπέυω να το κάνω σύντομα. Σχετικά με την τιμή λιανικής πώλησης (αρχική τιμή), αυτή στην Ελλάδα είναι 60 ευρώ.
Αλλά ας μην επεκταθούμε σε θέματα τιμών και συγκρίσεων καθώς είναι αντίθετα στους κανονες του φόρουμ.

ΜΒ

uncleben55
17-07-10, 06:38
την εχει δοκιμασει κανεις?
σκεφτομαι να την αγορασω

uncleben55
27-07-10, 18:47
Κανείς ε?
καλοκαιρι επιασε οποτε για χειμωνα τωρα

Anithos
31-07-10, 10:25
kai to Omni mx einai καλο ,πιο πολυ προτεινη και λιγοτερους υδατανθρακες και ενισχυμενο με διαφορα οπως αυτο, αλλα το οτι ειναι πολλαπλων πηγων πρωτεινη αυτο λιγο με χαλαει .τα κοιταω και εγω απο καιρο τωρα

uncleben55
17-08-10, 19:57
παιδια το δοκιμασα και ειναι παρα πολυ καλο.
ξεκουραζομαι ευκολα και μου δινει πολυ καλο πρηξιμο.
νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του

jGod
17-08-10, 20:45
καλη για post workout μιας κ εχει 45γρ πρωτεινης στα 2 σκουπ κ 80γρ υδ. απο waxy maize και δεξτροζη...αλλα απο αποψη τιμης καλυτερα να παρεις μια καθαρη πρωτεινη και ξεχωριστα υδατανθρακα.μαλλον αρκετα ακριβη ειναι ...ασε που προσωπικα δεν θα αγοραζα 2 διαφορετικες πρωτεινες μια καθαρη κ μια με υδατανθρακα ...ποιος ο λογος?!

btsilionis
18-08-10, 01:58
καλη για post workout μιας κ εχει 45γρ πρωτεινης στα 2 σκουπ κ 80γρ υδ. απο waxy maize και δεξτροζη...αλλα απο αποψη τιμης καλυτερα να παρεις μια καθαρη πρωτεινη και ξεχωριστα υδατανθρακα.μαλλον αρκετα ακριβη ειναι ...ασε που προσωπικα δεν θα αγοραζα 2 διαφορετικες πρωτεινες μια καθαρη κ μια με υδατανθρακα ...ποιος ο λογος?!

Συστατικά:Ingredients (Chocolate): Maltodextrin, Micro filtered Whey Protein Concentrate and Isolate (from natural milk source)*, Waxy Maize Maltodextrin, Dextrose, Soy Protein isolate, Inulin Fibre, Creatine Monohydrate, MCT oil, Fructose, Premium Cocoa powder, Flavouring, Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG), Beta-Alanine, Hydroxy Beta Methylbutyrate, Taurine, Guar Gum, Magnesium Oxide, Avena Sativa, Nettle Root Extract, Leucine, Creatine Pyruvate, Valine, Isoleucine, Aminogen® (Digestive Proteases from Aspergillus Niger and Aspergillus Oryzae), Chromium Chloride, Zinc Oxide, Bioperine® (Black Pepper Extract), Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride).
*Sources of lactose and milk protein

Anithos
18-08-10, 08:27
παιδια το δοκιμασα και ειναι παρα πολυ καλο.
ξεκουραζομαι ευκολα και μου δινει πολυ καλο πρηξιμο.
νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του

gia pes μας περοσσότερα τι λεει απο γευση ,διαλυτοτητα κλπ

jGod
18-08-10, 10:55
για πες μας τι ακριβως ειναι αυτα που κοκκινισες γιατι προσωπικα δεν ξερω τι ειναι περα απο την κρεατινη, και αν μπορεις πες μας και ποσοτητα ανα σκουπ της κρεατινης

Devil
18-08-10, 11:03
για πες μας τι ακριβως ειναι αυτα που κοκκινισες γιατι προσωπικα δεν ξερω τι ειναι περα απο την κρεατινη, και αν μπορεις πες μας και ποσοτητα ανα σκουπ της κρεατινης

τα εχει ποσταρει πιο πανω ο Littlejohn

μου φαινετε λιγο ''τα παντα ολα'' το προιον

jGod
18-08-10, 11:07
εχεις δικιο,δεν το ειδα.5γρ κρεατινη ειναι πολυ καλα . βεβαια η τοση αργινινη δν νομιζω να χρειαζεται μετα την προπονηση.οντως ειναι τα παντα ολα οπως λες.αν καποιος την εχει χρησιμοοποιηση ας πει καμια γνωμη .

uncleben55
19-08-10, 20:04
πολυ καλη γευση και διαλυτοτητα.

Kingstyle.
22-02-11, 00:56
ego ti xrisimopoio exi kala apotelesmata doulevi

***γραφε με ελληνικους χαρακρτηρες.MODS TEAM***

RAMBO
25-06-11, 16:19
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=28032&d=1309007889

Container Size: 2030g
Serving Size: 3 scoops (145g)
Servings Per Container: 14

Container Size: 4060g
Serving Size: 2 scoops (g)
Servings Per Container: 28

Amount Per Serving:

Total Calories: 563
Protein: 45g
Total Carbohydrates: 80g
Fat: 4.74g

Vitamin B6: 2.1mg
Magnesium: 281.25mg
Zinc: 7.5mg
Chromium: 30mcg

MesoNoid Muscle Gain Stack (18g):
HMB (Hydroxy Beta Methylbutyrate): 1500mg
BCAAs (Branched Chain Amino Acids): 8000mg
Glutamine: 4000mg
MCT Oil (Medium Chain Triglycerides): 3600mg
Taurine: 1000mg
Aminogen: 200mg
Bioperine: 5mg
Chromium: 30mcg

Tri-CreataCore Size and Strength Stack (8.5g):
Creatine Monohydrate and Creatine Pyruvate: 5000mg
Beta-Alanine: 1500mg
AAKG (Arginine Alpha-Ketoglutarate): 2000mg

Andro-MX-T Male Support Stack (700mg):
Avena Sativa (Wild Oats): 210mg
Nettle Root Extract: 200mg
ZMA: 290mg

Ingredients:

Maltodextrin, Micro-filtered Whey Protein Concentrate and Isolate (from natural milk source), Waxy Maize Maltodextrin, Dextrose, Soy Protein Isolate, Inulin Fibre, Creatine Monohydrate, MCT oil, Fructose, Premium Cocoa powder (Chocolate flavour only), Flavouring, Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG), Beta-Alanine, Hydroxy Beta Methylbutyrate, Taurine, Natural Colouring (Red Beet Powder in Strawberry flavour only), Guar Gum, Magnesium Oxide, Avena Sativa, Nettle Root Extract, Leucine, Creatine Pyruvate, Valine, Isoleucine, Aminogen (Digestive Proteases from Aspergillus Niger and Aspergillus Oryzae), Chromium Chloride, Zinc Oxide, Bioperine (Black Pepper Extract), Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride).

Polyneikos
25-06-11, 16:27
Ραμπο κανε αναζητηση γιατι θα σε περιλαβω:moderator::moderator:

daisuke
22-10-11, 02:15
καποιος που θελει να προσθεσει και HMB στην διατροφη του ισως ειναι καλη λυση και συνδιασμος με BCAA 8gr στην 150γρ δοση και ΗΜΒ (Hydroxy Beta Methylbutyrate): 1500mg 3γρ την ημερα γλυτωνεις κανα 2-3 συμπλυρωματα χαλαρα. την Χρησημοποιω εδω και ενα χρονο . Ευχαριστιμενος - απλα ισως να χρειαστει καποιος και σκετη wuey για να παρει σωστες δωσολογιες πρωτεινης κ υδατ.

Devil
22-10-11, 04:25
καποιος που θελει να προσθεσει και HMB στην διατροφη του ισως ειναι καλη λυση και συνδιασμος με BCAA 8gr στην 150γρ δοση και ΗΜΒ (Hydroxy Beta Methylbutyrate): 1500mg 3γρ την ημερα γλυτωνεις κανα 2-3 συμπλυρωματα χαλαρα. την Χρησημοποιω εδω και ενα χρονο . Ευχαριστιμενος - απλα ισως να χρειαστει καποιος και σκετη wuey για να παρει σωστες δωσολογιες πρωτεινης κ υδατ.

δεν υπαρχει κανενα κερδος με το HMB.... μεχρι 10γρ την ημερα το πηγα... και μηδεν...τιποτα..

τωρα στο αν γλυτωνεις... εξαρταται απο την τιμη του...

average_joe
22-10-11, 19:14
δεν υπαρχει κανενα κερδος με το HMB....

:thumbup:

το HMB διαφημιστηκε καποια στιγμη οτι ειναι εξαιρετικο συμπληρωμα αλλα γενικα απο reviews απογοητευσε.

σημερα ειναι το HICA που θα περιμενουμε να δουμε καταληξη...

εχει και MCT μεσα το οποιο θεωρειται οτι ειναι καλο.

τωρα, οσον αφορα την πρωτεινη αυτη περαν απο την αργινινη που και αυτη σημερα δεν χρησιμοποιειται τοσο, εχει και πρωτεινη απο σογια (υποθετω γυρω στα 10γρ απο τα 45) με οτι αυτο συνεπαγεται για τον καθενα.

τελος @daisuke, αυτη την χρησιμοποιεις για μεγαλα χρονικα διαστηματα?
αν ναι καλο θα ηταν να την κανεις μια παυση για 3-4 εβδομαδες καθως περιεχει και κρεατινη (5γρ) στην οποια συνισταται γενικα απο τις εταιρειες να γινεται παυση της χρησης της μετα απο καποιο χρονικο διαστημα.
τωρα, αυτο το προτεινουν οι εταιρειες γιατι θελουν απλα να καλυπτονται νομικα?
ή γιατι πρεπει?
δεν ξερω να απαντησω απλα καλο ειναι να το χουμε υποψην.

sofos
22-10-11, 19:17
:thumbup:

το HMB διαφημιστηκε καποια στιγμη οτι ειναι εξαιρετικο συμπληρωμα αλλα γενικα απο reviews απογοητευσε.

σημερα ειναι το HICA που θα περιμενουμε να δουμε καταληξη...

εχει και MCT μεσα το οποιο θεωρειται οτι ειναι καλο.

τωρα, οσον αφορα την πρωτεινη αυτη περαν απο την αργινινη που και αυτη σημερα δεν χρησιμοποιειται τοσο, εχει και πρωτεινη απο σογια (υποθετω γυρω στα 10γρ απο τα 45) με οτι αυτο συνεπαγεται για τον καθενα.

τελος @daisuke, αυτη την χρησιμοποιεις για μεγαλα χρονικα διαστηματα?
αν ναι καλο θα ηταν να την κανεις μια παυση για 3-4 εβδομαδες καθως περιεχει και κρεατινη (5γρ) στην οποια συνισταται γενικα απο τις εταιρειες να γινεται παυση της χρησης της μετα απο καποιο χρονικο διαστημα.
τωρα, αυτο το προτεινουν οι εταιρειες γιατι θελουν απλα να καλυπτονται νομικα?
ή γιατι πρεπει?
δεν ξερω να απαντησω απλα καλο ειναι να το χουμε υποψην.

κ αλλα πραγματα εχει μεσα που αξιζουν ;)

average_joe
22-10-11, 19:28
περαν των οσων αξιζουν (π.χ. για μενα το μεγαλυτερο μερος της πρωτεινης, μονουδρικη κρεατινη, β αλανινη, ισως MCT) ειναι και ποσα δεν αξιζουν για να μπεις στη διαδικασια να το αγορασεις.

π.χ. αν ο αλλος σου το διαφημιζει οτι "εχει και HMB!" και γι αυτο το πουλαω ακριβα, τοτε θα πω "ε οχι να μου το πουλας και για ρουσφετι οτι εχει HMB"
πιστευω οτι καταλαβαινεις τι εννοω.

κατα τα αλλα, οχι δεν ειναι ασχημο απλα εγω που πλεον δεν χρησιμοποιω υδατανθρακα σε σκονη δεν θα εμπαινα στη διαδικασια.

sofos
22-10-11, 19:29
περαν των οσων αξιζουν (π.χ. για μενα το μεγαλυτερο μερος της πρωτεινης, μονουδρικη κρεατινη, β αλανινη, ισως MCT) ειναι και ποσα δεν αξιζουν για να μπεις στη διαδικασια να το αγορασεις.

π.χ. αν ο αλλος σου το διαφημιζει οτι "εχει και HMB!" και γι αυτο το πουλαω ακριβα, τοτε θα πω "ε οχι να μου το πουλας και για ρουσφετι οτι εχει HMB"
πιστευω οτι καταλαβαινεις τι εννοω.

κατα τα αλλα, οχι δεν ειναι ασχημο απλα εγω που πλεον δεν χρησιμοποιω υδατανθρακα σε σκονη δεν θα εμπαινα στη διαδικασια.

ναι αλλα σκεψου να τα παρεις ολα αυτα σκετα και να σου βγαλουν 2 μηνες,θα δωσεις πολλααααα παραπανω απ οτι αυτο που βγαζει ενα μηνα.....απ αυτη την αποψη συμφερει να το αγορασεις...

average_joe
22-10-11, 19:36
αυτο ειναι αναλογα πως το βλεπεις το θεμα.

εμενα π.χ. δεν μου αρεσει να με περιοριζουν αυτα που χρησιμοποιω.

προτιμω να χρησιμοποιω αυτα που θελω την ωρα που τα θελω χωρις να εχω αμφιβολιες για το στοχο χρησης του καθε συμπληρωματος.

αν παρατηρησεις, πολλα blend εχουν πραγματα τα οποια σημερα η πλειοψηφια ή/και οι ερευνες δεν τα χρησιμοποιουν γιατι δεν σου δινουν κατι.

αν δεν σε χαλαει οτι καποια πραγματα που εχει μεσα κατι ειναι αχρηστα, πασο καθως δινεις περισσοτερη βαση στα θετικα (εγω απο την αλλη στα αρνητικα. το αιωνιο debate δηλ αν το ποτηρι ειναι μισοαδειο ή μισογεματο ;))

μαλλον και γι αυτο ειμαι λατρης των bulk:green::green::green:

daisuke
23-10-11, 13:39
αυτο ειναι αναλογα πως το βλεπεις το θεμα.

εμενα π.χ. δεν μου αρεσει να με περιοριζουν αυτα που χρησιμοποιω.

προτιμω να χρησιμοποιω αυτα που θελω την ωρα που τα θελω χωρις να εχω αμφιβολιες για το στοχο χρησης του καθε συμπληρωματος.

αν παρατηρησεις, πολλα blend εχουν πραγματα τα οποια σημερα η πλειοψηφια ή/και οι ερευνες δεν τα χρησιμοποιουν γιατι δεν σου δινουν κατι.

αν δεν σε χαλαει οτι καποια πραγματα που εχει μεσα κατι ειναι αχρηστα, πασο καθως δινεις περισσοτερη βαση στα θετικα (εγω απο την αλλη στα αρνητικα. το αιωνιο debate δηλ αν το ποτηρι ειναι μισοαδειο ή μισογεματο ;))

μαλλον και γι αυτο ειμαι λατρης των bulk:green::green::green:Θα συμφωνησω οτι δεν ειναι και οτι καλητερο να παιρνεις ποσοτητες ουσιων που δεν χρειαζεσαι την συγγεκριμενη χρονικη στιγμη - για παραδηγμα θελεις να παρεις 8 γραμ. BCAA και 50γρ πρωτεινης - ξεχωρα την κρεατηνη και αλη ωρα τους υδατανθρακες και 1γρ ΗΜΒ και το ΖΜΑ το βραδυ ξεχωριστα ..
Θα διαφωνησω για το οτι το ΗΜΒ ειναι αχρηστο .. Ισως καποιος απλος αθλουμενος δεν βλεπει διαφορα αλα πρεπει να εχουμε υποψην μας οτι με την χρήση του από προπονημένους αθλητές υψηλού επιπέδου, το συμπλήρωμα ΗΜΒ μπορεί να είναι ευεργετικό μόνο με παράλληλη λήψη κρεατίνης και σκευάσματος αμινοξέων-υδατανθράκων (αποσπασμα απο αρθρο του Δημητρούλη Εμμανουήλ MSc, Κλινικός Διαιτολόγος-Διατροφολόγος)

Προσωπικα εγω μετα απο τετια χρηση δηλ. με παράλληλη λήψη κρεατίνης και σκευάσματος αμινοξέων-υδατανθράκων , ειδα ικανοποιητικη για μενα διαφορα .
Δεν κανει θαυματα - δεν ειναι κανενα τρελο φαρμακο - απλα αν δουλευεις οριακα στα κιλα - τοτε βλεπεις διαφορα εστω και μικρη , αλωστε ειναι το ζητουμενο στον πρωταθλητισμο η μικρη διαφορα σε φερνει στην κορυφη.
Αν θελετε να κανετε μεγαλα αλματα στην προπωνηση σας και να κανετε σε μικρο χρονικο διαστημα πολλα περισσοτερα κιλα και ρεκορ , το συγγκεκριμενο δεν ενδυκνειται ;) ουτε το ΗΜΒ ουτε το συμπληρωμα του thred .

daisuke
23-10-11, 13:44
:thumbup:


@daisuke, αυτη την χρησιμοποιεις για μεγαλα χρονικα διαστηματα?
αν ναι καλο θα ηταν να την κανεις μια παυση για 3-4 εβδομαδες καθως περιεχει και κρεατινη (5γρ) στην οποια συνισταται γενικα απο τις εταιρειες να γινεται παυση της χρησης της μετα απο καποιο χρονικο διαστημα.
τωρα, αυτο το προτεινουν οι εταιρειες γιατι θελουν απλα να καλυπτονται νομικα?
ή γιατι πρεπει?
δεν ξερω να απαντησω απλα καλο ειναι να το χουμε υποψην.
το κανω χρηση 2 μηνες με παραληλη προσληψη κρεατηνης και το σταματαω για 4 - πηγαινω μετα στην ορου γαλακτος και κοβω και την εχτρα κρεατινη. Κανω χρηση κρεατινης μονο 2 μηνες δηλαδη και απεχω 4 οπως και απο το συγκεκριμενο προιον (γιατι εχει κρεατινη)

raiden
14-01-15, 18:43
Εχει γινει το αγαπημενο μου συμπληρωμα απλα !! Επιτελους μια φορμουλα που ουτε με φουσκωνει , ουτε την γευση της βαριεμαι . Μεταπροπονητικα κυριως την χρησιμοποιω αλλα πολλες φορες σαν πρωινο ή πριν τον υπνο !
Δουλευει .. και πλεον ειναι στο 50αρικο :)

beefmeup
14-01-15, 19:59
δειχνει πολυ δυνατο προιον,το εχω σκεφτει κ εγω για μετα την προπονηση αντι για whey,ετσι για αλλαγη καποια στιγμη:thumbup:
ας βαλω μια κ τα συστατικα,αν κ δυσκολευτηκα η αληθεια ειναι να τα βρω σε καλη ποιοτητα,αλλα κατι βγαινει..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90092&stc=1

sobral
26-02-15, 14:19
Όλα σε ένα νοικοκυρεμένα. :thumbup: Από τις πολύ καλές φόρμουλες για αύξηση βάρους, δύναμης κ αποκατάστασης. Β-αλανίνη σε καλή δόση, MCT λάδι, κρεατίνη σε πλήρη δόση, κάποια συστατικά (avena sativa, fenugreek) για σταθεροποίηση των ορμονών, ZMA, πρωτείνη και υδατάνθρακα σε καλή αναλογία κτλ. Υπερπλήρης φόρμουλα και για postworkout όπως αναφέρεται κ παραπάνω.

NASSER
26-02-15, 14:36
Ο υδατάνθρακας του, τι μορφής είναι? Δείχνει καλό μεταπροπονητικό ειδικά για τις βιταμίνες και τα μέταλλα που περιέχει.

LEGPRESS
26-02-15, 15:18
μαλτοδεξτρινη,δεξτροζη,φρουκτοζη και waxy maize οπως τα γραφει πανω με αυτη τη σειρα η συσκευασια...την πηρα προσφατα μετα απο παροτρυνση πωλητη κι αφου βεβαια εψαξα λιγο τα συστατικα και θεωρω οτι εχει αρκετο πραμα σε καλες ποσοτητες...

sobral
26-02-15, 19:18
Ο υδατάνθρακας του, τι μορφής είναι? Δείχνει καλό μεταπροπονητικό ειδικά για τις βιταμίνες και τα μέταλλα που περιέχει.

91023

Metalhead|T|
02-05-15, 16:40
Mιας και ψώνισα για φίλο....την πήρα καταλάθος,μιας και πάνω στην βιασυνη ειδα το hardcore,ενώ ειχα πάει για την whey plus hardcore ...τι λετε..αξίζει ...!?? ο φίλος ηθελε κάτι ποιοτικό να συνδοιαστεί με αλλα συμπληρώματα για αυξηση σωματικου βάρους....να την κρατήσω η να την επιστρεψω/αλλαξω !:welcome:

dim_bou
02-10-15, 20:00
Έχω πάρει όλες τις omni και γενικότερα πάω πολύ αυτή την εταιρεία. Η hardcore είναι αυτη που μου αρέσει κυρίως για μετά την προπόνηση.

kostas_ntoum
27-10-15, 18:23
Πολύ καλή πρωτεΐνη που την έχω πάρει κάποιες φορές.Είδα στο e-shop του φόρουμ κάτω χαμηλά ότι με τη μεγάλη συσκευασία δίνετε δώρο το shred-x και με ενδιαφέρει.Πότε λήγει το shred-x? Γιατί μάλλον άνοιξη θα το χρησιμοποιήσω.

vaggan
27-10-15, 18:51
Mιας και ψώνισα για φίλο....την πήρα καταλάθος,μιας και πάνω στην βιασυνη ειδα το hardcore,ενώ ειχα πάει για την whey plus hardcore ...τι λετε..αξίζει ...!?? ο φίλος ηθελε κάτι ποιοτικό να συνδοιαστεί με αλλα συμπληρώματα για αυξηση σωματικου βάρους....να την κρατήσω η να την επιστρεψω/αλλαξω !:welcome:αν και καθυστερημενα ας πω την γνωμη εμενα δεν μου γεμιζει το ματι για ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ δηλαδη 50ρικο και στην δευτερη θεση πρωτεινης φιγουραρει η σογια οκ δεν εχω προβλημα με την σογια αλλα οχι και να την χρυσοπληρωσω πηρα τις προαλες δυομιση κιλα απο τον χορηγο με 28 ευρω μια της win και ναι το ευχαριστηθηκα:Pαλλα οχι και 50ρικο για να πιω σογια και πρωτη πηγη υδατανθρακα μαλτοδεξτρινη χιλιες φορες να επιλεξω σε αυτη την κατηγορια αν ειναι να δωσω λεφτα την ογκου του κολεμαν σταδυο σκουπ με 30 γραμμαρια πρωτεινη και καμποσο υδατανθρακα η την iron mass να πιασουν και τα λεφτα τοπο βασικα αυτη που θα δοκιμασω τωρα σαν μετα προπονητικο ειναι η σακουλα του ρονι σχεδον 7 κιλα σε πολυ καλη τιμη και συμφερουσα δοσολογια:welcome:

ΑΘΛΗΤΗΣ
29-10-15, 13:30
Πολύ καλή πρωτεΐνη που την έχω πάρει κάποιες φορές.Είδα στο e-shop του φόρουμ κάτω χαμηλά ότι με τη μεγάλη συσκευασία δίνετε δώρο το shred-x και με ενδιαφέρει.Πότε λήγει το shred-x? Γιατί μάλλον άνοιξη θα το χρησιμοποιήσω.

Το Shred-X λήγει 08/2016. Είναι ένα δυνατό promotion που γίνεται αποκλειστικά για τον ΑΘΛΗΤΗ και το e-shop του Forum σε συνεργασία με την Sci-MX.
Με την ευκαιρία βάζουμε και την νέα φωτό του προϊόντος παρακάτω.

Στην πρώτη σελίδα του e-shop θα δείτε και άλλα προϊόντα, που συνοδεύονται από Δωρεάν προϊόν, τα οποία αλλάζουν κατά διαστήματα.

99151

goalbuilder
30-01-16, 13:46
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που την έχουν δοκιμάσει κυρίως αλλά και σε αυτούς που δεν την δοκίμασαν...μου προτείνετε να παίρνω 2 scoop την ημέρα η 3 ?
Σκεφτόμουν να παίρνω μόνο 2 scoop. 1 μισή ώρα πριν την προπόνηση και ένα αμέσως μετά...100 γραμμάρια δηλαδή και να τα χωρίζω σε 50 και 50

vaggan
30-01-16, 14:21
εγω αν την επαιρνα αυτη θα εβαζα 100 γραμμαρια μια δυο ωρες πριν την προπονηση οχι παραπανω δεν αξιζει πιστευω αντικαταστατης γευματος ειναι στα 100 γραμμαρια

raziel13epsilon
31-01-16, 03:14
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που την έχουν δοκιμάσει κυρίως αλλά και σε αυτούς που δεν την δοκίμασαν...μου προτείνετε να παίρνω 2 scoop την ημέρα η 3 ?
Σκεφτόμουν να παίρνω μόνο 2 scoop. 1 μισή ώρα πριν την προπόνηση και ένα αμέσως μετά...100 γραμμάρια δηλαδή και να τα χωρίζω σε 50 και 50

Θα την περνεις όπως περνεις κανονικα και μια απλη πρωτεινη. 1 σκουπ το πρωι και δύο μετα την προπονηση. Αναλογα με τις Ανάγκες σου εσυ θα κρινεις. Δε χρειαζεται πριν την προπονηση να την πινεις !!

sobral
29-02-16, 16:07
103088

103089

Ήρθε η νέα, βελτιωμένη Omni-Mx Hardcore! Με πολύ λιγότερη ζάχαρη, λιγότερα λιπαρά, περισσότερη πρωτείνη και κρεατίνη.

Lypis
06-07-16, 10:49
Απ’ όσο φαίνεται η εταιρία κάνει συνέχεια βελτιώσεις. Δεν προλαβαίνουμε να δούμε τη μία αλλαγή και πάει στην επόμενη.
Από αυτήν εδώ τελείωσα ένα κουτί σοκολάτα πριν λίγες μέρες και μου πήγε πολύ καλά.

vaggan
06-07-16, 11:07
Απ’ όσο φαίνεται η εταιρία κάνει συνέχεια βελτιώσεις. Δεν προλαβαίνουμε να δούμε τη μία αλλαγή και πάει στην επόμενη.
Από αυτήν εδώ τελείωσα ένα κουτί σοκολάτα πριν λίγες μέρες και μου πήγε πολύ καλά.οταν λες σου πηγε πολυ καλα???

Lypis
06-07-16, 13:27
Μου άρεσε σε γεύση, διαλυτότητα και δεν την αισθανόμουν βαριά στο στομάχι.
Τη έπαιρνα μετά την προπόνηση και πιστεύω με βοηθούσε στην αποκατάσταση, αφού την άλλη μέρα ένιωθα πιο ξεκούραστος συγκριτικά με πριν που δεν την έπαιρνα.

ΑΘΛΗΤΗΣ
08-12-16, 14:02
Αυτές τις μέρες σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ.

Δείτε το εδώ (http://athlitis.gr/simpliromata/afkiseis-varous/omni-mx-hardcore-2.1kg-sci-mx/) στη συσκευασία των 2100gr και εδώ (http://athlitis.gr/simpliromata/after-workout/omni-mx-hardcore-4.35kg-sci-mx/) στα 4350gr.

ΑΘΛΗΤΗΣ
11-10-17, 14:44
Από τις πιο δημοφιλείς στην κατηγορία της. Αυτές τις μέρες την έχουμε σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ και στοκάραμε αρκετά.
Δείτε την εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/afkiseis-varous/omni-mx-hardcore-2.1kg-sci-mx/)

118843

jjohny
31-10-17, 16:20
Ας κάνω ένα review..
Γεύση 10/10
Διαλυτότητα 10/10..Πολυ μου αρέσει και γενικά είμαι fan της εταιρίας.. Ποια η γνώμη σας για τις δοσολογίες?Μου αρέσουν τα συστατικά στα 100 γρ και έτσι βάζω 100γρ μεταπροπονητικα..Μια φορά την μέρα.. Είναι υπερβολή λέτε??

Polyneikos
01-07-20, 11:02
Δυνατή προσφορά που τρέχει τώρα στην γεύση φράουλα, για όποιον θέλει να αρπάξει την ευκαιρία, στο 50% από τα X-Treme! (https://www.xtr.gr/el/omni-mx-hardcore-2100g-sci-mx-strawberry.html)

132305 (https://www.xtr.gr/el/omni-mx-hardcore-2100g-sci-mx-strawberry.html)

132306

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-07-20, 15:29
Ηδη την πηρα πριν 2 μηνες σε γευση σοκολατα.
Πολυ καλη "πρωτεινη" κ σ αυτην τη τιμη πραγματικα ευκαιρια.
Κριμα που δεν προλαβαινω να τη παραγγειλω κ σε γευση φραουλα.

Polyneikos
01-07-20, 16:40
Παρτην για stock, εσύ κανεις και μίξεις έχω μάθει :P:P

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-07-20, 18:36
^^ Μιξεις κανω...γνωστον:green: ,απλα δε θα ειμαι να την παραλαβω;).
Κ η γευση φραουλα σε δροσερο υγρο ...ιδανικη για Καλοκαιρι.

TRIANTAFYLLOU
06-07-20, 02:16
πολύ καλή και γω την εχω δοκιμάσει και σε αρκετες περιπτωσεις αθλητων που δοκίμασαν και είναι ευκαιρια γιατι παιρνεις ενα καλό πιστοποιημένο προιόν σε δελεαστικη τιμή , όπως έχει αρκετες περιπτώσεις προσφορών αν ρίξει κανείς μια ματιά στο σάιτ