PDA

Επιστροφή στο Forum : να μαι και εγω



thanasis13
10-02-10, 19:39
9215να με κι εγω!!πειτε μου πως με βλεπετε μετα απο δυο μηνες σκληρης δουλειας??μην με κραξετε ακομα εχω πολυ δουλεια μεχρι τωρα εχω χασει 5 κιλα και προχωραω!!

Polyneikos
10-02-10, 22:39
Πιστευω πως αν χασεις και αλλα κιλα θα αναδειχθεί το σωμα σου πολύ περισσότερο.Δεν ξερω βεβαια πως ησουν πριν αλλα τωρα είσαι σε καλο σημειο.Keep on cutting !:thumbup:

gj
10-02-10, 22:42
Αδερφέ πες μου κιλά και ύψος...Στα ίδια επίπεδα είμαι και εγώ...
Cuting και αγιος ο θεός τώρα :P

thanasis13
12-02-10, 02:55
αδερφε ειμαι 1.73 και 82 κιλα αυτη τη στιγμη!ξεκινησα απο τα 87!:shock:

TRIANTAFYLLOU
12-02-10, 03:51
εδω δεν κράζουμε κανέναν ο καθενας που έχει όρεξη και του αρεσει κάνει την προσπάθειά του και ανταλλάσουμε τις απόψεις μας εδω στο φόρουμ .

είσαι σε καλό δρόμο και με τις γνώσεις που μπορείς να πάρεις απο το φόρουμ σίγουρα μπορείς να έχεις μια σημαντική πρόδο και γρήγορα , αρκεί να διαβάσεις τα τόπικ που σ ενδιαφέρουν και να ποσταρεις τις απορίες σου :thumbup:

ioannis1
13-02-10, 01:10
καλως ηρθες στο φορουμ :welcome:

thanasis13
17-02-10, 14:01
εδω δεν κράζουμε κανέναν ο καθενας που έχει όρεξη και του αρεσει κάνει την προσπάθειά του και ανταλλάσουμε τις απόψεις μας εδω στο φόρουμ .

είσαι σε καλό δρόμο και με τις γνώσεις που μπορείς να πάρεις απο το φόρουμ σίγουρα μπορείς να έχεις μια σημαντική πρόδο και γρήγορα , αρκεί να διαβάσεις τα τόπικ που σ ενδιαφέρουν και να ποσταρεις τις απορίες σου :thumbup:

Ευχαριστω!!οσο μου λετε οτι ειμαι σε καλο δρομο τοσο μου δινετε δυναμη να συνεχισω ακομα ποιο δυνατα!!ελπιζω σε εναν χρονο απο τωρα να ειμαι σε πολυ καλυτερο επιπεδο με περισσοτερο ογκο και καλυτερη γραμωση!!και ολα θα τα χρωσταω σε εσασ γιατι μεχρι να ανακαλυψω αυτο το forum ειμουν στο απολυτο σκοταδι!!!