PDA

Επιστροφή στο Forum : Βίντεο Jay Culter



Muscleboss
11-02-10, 00:53
2 βίντεο του MD αφιερωμένο στην ημέρα του Mr Olympia

Βίντεο - Πρώτο Μέρος (http://mdtv.musculardevelopment.com/lifestyle/2661-a-day-in-the-life-of-mr-olympia-jay-cutler-part-one.html)

Βίντεο - Δεύτερο Μέρος (http://mdtv.musculardevelopment.com/lifestyle/2665-a-day-in-the-life-of-jay-cutler-part-two.html)

--

2 βίντεο μέσα στο σπίτι του Jay.:green:

Βίντεο- Σπίτι Jay - Πρώτο Μέρος (http://mdtv.musculardevelopment.com/lifestyle/2655-3x-mr-olympia-jay-cutlers-las-vegas-crib-part-one.html)

Βίντεο- Σπίτι Jay - Δεύτερο Μέρος (http://mdtv.musculardevelopment.com/lifestyle/2658-jay-cutlers-crib-part-two.html)


ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
11-02-10, 03:00
τέλεια βίντεο και πολύ ωραιο και λειτουργικό το σπίτι σύμφωνα με τις ανάγκες του και ενα δείγμα πως στην αμερικη μπορείς να αποκτήσεις πολλα χρήματα απο το ββ , ειδικα αν είσαι στούς κορυφαίους , πράγμα που δεν συναντάτε στην ελλάδα όσο καλός και να είναι κάποιος εκτός αν δεν είναι μοναδική κινητήριος δύναμη το ββ , ενω στην αμερική και μόνο απο αυτο μπορείς να κάνεις πολλα :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
13-02-10, 20:43
Πολυ ωραία τα βίντεο Πανο,εχω την εντυπωση ότι ο Cutler τον εχει τον τρόπο του και επενδυει σωστα τα λεφτα του....
Βαζω και εγω ένα ωραίο βιντεακι του :

Road to the 2010 Mr Olympia - Jay Cutler

9jZHmS1Tno4

Giannis9
01-05-10, 02:11
ρε παιδια τοσα λεφτα ο καλτερ μονο απο το ββ εκανε?

ravi
10-07-10, 18:02
poios 3erei??

sogoku
10-07-10, 18:06
Αυτος ο ανθρωπος βγαζει συμπαθεια παντως.....

Dreiko
13-09-10, 15:52
Ο jay τα σπαει....παντως αν σκεφτεις τις χορηγιες,τα dvd,τις διαφημισεις και παραλληλα τα χρηματικα επαθλα απο τους αγωνες.....καταλαβαινεις γιατι εχει τετοιο σπιτι

Mitsen
13-09-10, 19:08
Απλά απολαυστικός!:bowdown::bowdown: Αυτή η συμπάθεια που μου βγάζει ο Jay είναι όλα τα λεφτά!:bowdown:

Σίγουρα στην Αμερική μπορείς βγάζουν λεφτα με BB αλλα αν αναλογιστεί κανεις ότι πρωταγωνιστεί σε πολλές διαφημίσεις συμπληρωμάτων, αφίσες, περιοδικά κλπ
ακούγεται λογικό να έχει τόσα λεφτά:unsure::unsure:


Y.Γ. Φοβερό σπίτι!!!!

KATERINI 144
13-09-10, 20:33
ο κατλερ εχει αλλα 6 αδερφια, αυτο κατι λεει οσον αφορα τα οικονομικα του πριν γινει πρωταθλητης στο ββ.

Dreiko
13-09-10, 20:35
αααα......πες το ετσι.................

just chris
13-09-10, 20:42
οντως μου βγαζει κ μενα μια συμπαθεια!!κ γενικως τον παω κ σαν bodybuilder κ εχει κ γαμω τις συμμετριες...επισης απορω γιατι τοσα χρονια τον ετρωγε ο roney!!!α! εχω δει το dvd blond myth tou lee priest....παιζει να ειναι κ το πιο αντιπαθητικο πλουσιοπαιδο στον συγκεκριμενο χωρο...μαλακισμενο μου φανηκε!!!σορυ για το οφ τοπικ!!!

Mitsen
13-09-10, 21:18
ο κατλερ εχει αλλα 6 αδερφια, αυτο κατι λεει οσον αφορα τα οικονομικα του πριν γινει πρωταθλητης στο ββ.
:shock:Aααα! έτσι πες μας!


οντως μου βγαζει κ μενα μια συμπαθεια!!κ γενικως τον παω κ σαν bodybuilder κ εχει κ γαμω τις συμμετριες...επισης απορω γιατι τοσα χρονια τον ετρωγε ο roney!!!α! εχω δει το dvd blond myth tou lee priest....παιζει να ειναι κ το πιο αντιπαθητικο πλουσιοπαιδο στον συγκεκριμενο χωρο...μαλακισμενο μου φανηκε!!!σορυ για το οφ τοπικ!!!
:thumbup:Τώρα άμα συμφωνήσω και εγώ σε αυτό θα βγούμε τελείως off...:P
αλλα είναι π@π@ρι! δεν τν πάω μια! χωρίς να τον ξέρω βγάζει μια αντιπάθεια ρε παιδί μου..
δεν ξέρω είναι στον άνθρωπο τελικά:unsure:

Devil
13-09-10, 21:36
ωραιο σπιτι!!! lol...

beefmeup
13-09-10, 21:38
ωραιο σπιτι!!! lol...

ναι αυτο το χει..τον ειχα δει σε ενα βιντ που μιλαγε γιατο σπιτι,μιλαμε τα σπαει:thumbup:

Xxlakis
13-09-10, 23:47
Ενταξει εχει το κλασσικο figure απο Αμερικανακι που σε εμενα προσωπικα δεν καθεται πολυ καλα αλλα με τη σεμνοτητα που βγαζει δεν μπορεις παρα να τον συμπαθησεις...απο οσο ειδα εχει και αρκετη αισθηση του χιουμορ οποτε μαλλον θα στροφαρει κιολας και δεν ειναι μονο ενα σακι με μυες και κοκαλα...

tommygunz
26-10-10, 03:11
Μια σειρά από βίντεο από ένα καινούριο dvd του Jay. Παραθέτω το 1ο βίντεο, τα υπόλοιπα δείτε τα από τα related ή πάτε στο channel του τύπου που τα ανέβασε, τα έχει όλα μαζεμένα (είναι και 16 μέρη, μην ποστάρω και όλα, δεν θα λέει!).

Απολαύστε!:toast:

YxK6wbYJKVU

thegravijia
03-11-10, 20:57
9_HXekD4bVI
:thumbup:

ποσο ειναι 23.5 ιντσες ?

LION
03-11-10, 21:54
[QUOTE=thegravijia;
:thumbup:

ποσο ειναι 23.5 ιντσες ?[/QUOTE]

58,75 εκατοστα
1ιντσα=2,5εκατοστα

Eddie
03-11-10, 21:58
59.69 ειναι.Η ιντσα για την ακριβεια ειναι 2.54cm.

thegravijia
04-11-10, 00:13
60αρι δηλαδη ε ?
φαντασου οταν ηταν αγωνιστικος ακομα ποσο θα χε...
65αρι ισως?:shock:

Eddie
04-11-10, 00:53
60αρι δηλαδη ε ?
φαντασου οταν ηταν αγωνιστικος ακομα ποσο θα χε...
65αρι ισως?:shock:

Ποιος ξερει,εδω ο Robert Burneika και εχει 62.2,ολοκληρος ρονυ ειναι δε θα χει:green:

Giannis12
04-11-10, 00:57
thegravijia ο kris dim που βλεπω στη φωτο στο αβαταρ σου τι περιμετρο χεριου εχει? Το δυνατο του σημειο ειναι φαινεται! :bbbiceps: