PDA

Επιστροφή στο Forum : 10ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ



Levrone
13-02-10, 20:44
Το τριημερο 19-21 Μαρτιου διοργανωνεται στη Βεροια το 10ο συνεδριο Αθλητιατρικης Εταιρειας Ελλαδος και παραλληλα το 8ο Ελλαδο-Κυπριακο Αθλητιατρικο Συνεδριο.

Τα θεματα ειναι ενδιαφεροντα μια και η Αθλητιατρικη ασχολειται με ζητηματα που λιγο ή πολυ μας εχουν απασχολησει ολους μας.

Θα γινουν ομιλιες για θεματα οπως τραυματισμοι, διατροφη, φαρμακα (doping) , προπονητικη και διαφορα αλλα οχι αμιγως ορθοπεδικα οπως θα περιμενε κανεις αλλα σε ενα ευρυ φασμα , ιατρικο ναι μεν αλλα παντα γυρω απο τον αθλητισμο.

Νομιζω για οσους μπορειτε ή μενετε κοντα ειναι μια καλη ιδεα να συναντηθουμε και εκει καθως ολο και κατι θα μας μεινει, ολο και καποια γνωση θα αποκομισουμε.

Για περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με το συνεδριο www.sportsmedicinegreece.com
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9337&stc=1&d=1266087389

NASSER
13-02-10, 21:19
πολυ ενδιαφερον θεμα, δεν αποκλειεται να παρευρεθω στη Βεροια.

Levrone
13-02-10, 21:22
πολυ ενδιαφερον θεμα, δεν αποκλειεται να παρευρεθω στη Βεροια.

και εγω κανω προσπαθεια να ειμαι εκει.

οσιοι μπειτε στο site "κατεβαστε" το εντυπο του συνεδριου , το εχω αλλα δεν μπορεσα να το "ανεβασω" γιατι ειναι μεγαλο.

sTeLaKoS
13-02-10, 21:58
και εγω κανω προσπαθεια να ειμαι εκει.

οσιοι μπειτε στο site "κατεβαστε" το εντυπο του συνεδριου , το εχω αλλα δεν μπορεσα να το "ανεβασω" γιατι ειναι μεγαλο.


Μακάρι να μπορέσουμε Κώστα.

:thumbup:

KATERINI 144
14-02-10, 01:03
και εγω κανω προσπαθεια να ειμαι εκει.αν πας μπορει να 'ρθουμε να δουμε τη ρολο παιζεις, αλλιως τη να παμε να κανουμε, αφου τα ξερουμε ολα :P:P:P:P

Levrone
14-02-10, 01:05
αν πας μπορει να 'ρθουμε να δουμε τη ρολο παιζεις, αλλιως τη να παμε να κανουμε, αφου τα ξερουμε ολα :P:P:P:P

αν πατε πειτε μου να μην παω και να ηχογραφησετε τα παντα και να μου τα δωσετε!!! ωραιος ε?