PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal Test (Universal)



Polyneikos
16-02-10, 18:15
Aλλο ενα προιον της Universal από την πολυδιαφημιζόμενη σειρα Animal είναι το Animal Test.To ποσταρω για να υπάρχει στο φόρουμ και όποιος το εχει δοκιμασει ας μας πει τις απόψεις του...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9406&stc=1&d=1266332291


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9407&stc=1&d=1266332419


Animal Test is the ultimate in legal hypertrophic, pro-testosterone supplementation. Combining the most potent natural extracts with one of the hottest, patented, proven supplements to hit the industry in recent years, the all new Animal Test redefines the capabilities of over-the-counter bodybuilding supplementation.

* Enhanced Androgen Receptor Sensitivity
* Testosterone Potentiator
* Patented Arachidonic Acid
* Aromatase Inhibitors
* Healthy Libido Support
* Physique Recomposition

The Pro-Androgen portion of the Animal Test formula couples dynamic herbal extracts designed to facilitate a rise in free and total testosterone with effective anti-estrogen compounds capable of maximizing the natural anabolic response. Translation? Explosive gains in strength and size. This complex includes the revered free test potentiator 3,4- divanillyl tetrahydrofuran with anabolic ketosterones extracted from Cissus Quadrangularis another exciting bodybuilding ingredient. Fortified with yohimbe extract designed to enable physique recomposition and to support a healthy libido, this is only the first facet of the powerful Test formula.

manos_
17-02-10, 00:00
Παρε το χαλοντρολ το αμερικανικο απεξω πολυνεικε.Ειναι πολυ ακριβο το τεστ για αυτα που προσφερει.

Polyneikos
17-02-10, 00:16
O ανθρωπος μου !!Ηξερα ότι εσυ θα απαντουσες αργα ή γρηγορα,είσαι o Αnimal Εxpert του φόρουμ.Βασικα δεν ενδιαφερομαι για κατι τετοιο,απλα ήταν το μονο της σειρας που δεν είχαμε τόπικ και ειπα λίγο να το ανακινησω....

manos_
17-02-10, 00:22
O ανθρωπος μου !!Ηξερα ότι εσυ θα απαντουσες αργα ή γρηγορα,είσαι o Αnimal Εxpert του φόρουμ.Βασικα δεν ενδιαφερομαι για κατι τετοιο,απλα ήταν το μονο της σειρας που δεν είχαμε τόπικ και ειπα λίγο να το ανακινησω....

Λολ.Επεστρεψα να επιβαλω την ταξη στα ανιμαλ.Ειναι καλο αλλα μπροστα σε mass fx και αυτο που ειπα πριν δεν πιανει μια.Πολυ μικρες δοσεις.Γενικα θα πω mass fx με 1000 αυτο το πραγμα με επιασε πιο πολυ και απο προορμονη τραγικα δυνατο.

foko
17-02-10, 02:49
Πειτε κ σε μας τους ασχετους τι ακριβως υποσχετε οτι κανει αυτο το προιον????
Αυξηση τετοστερονης????
Κατι σαν το Ανιμαλ στακ κ το νοβεντεξ????
Στον χορηγο παντως δεν το βρισκω(στο καταστημα)

Maxwell Wolfen
08-06-10, 21:08
Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?

Devil
08-06-10, 22:16
Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?

οχι δεν θελει pct

beefmeup
08-06-10, 22:31
Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?

για να πουλησουν κ το στακ το λενε..μην χαμπαριαζεις..ακου pct..

salpas18
24-06-10, 21:25
τεληκα το εχει δοκημαση κανεις αποτι ειδα αν δεν κανο λαθος εχει περισοτερο (ΑΑ) απο το halodrol

KINK
25-06-10, 07:53
δεν ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με το stak.. το πηρα σε κυκλο stak-test-stak. αυτο ομως που παρατηρησα ηταν οτι μου ειχανε φυγει ολα τα πονιδια.. ωμος- μεση-γονατα..

salpas18
25-06-10, 11:47
δεν ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με το stak.. το πηρα σε κυκλο stak-test-stak. αυτο ομως που παρατηρησα ηταν οτι μου ειχανε φυγει ολα τα πονιδια.. ωμος- μεση-γονατα..

δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?

noz1989
25-06-10, 12:06
δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?

λογικα το halodrol>>test!

Αλλα προφανως ο Μανος δεν θα εννοει αυτο του γκασπαρι, αλλα το προορμονικο με το dhea to halodrol50!

salpas18
25-06-10, 12:15
λογικα το halodrol>>test!

Αλλα προφανως ο Μανος δεν θα εννοει αυτο του γκασπαρι, αλλα το προορμονικο με το dhea to halodrol50!

και αυτο της γκασπαρι δεν ηταν halodrol 50 ?
δεν νομιζο να λεει το παλιο γιατι αποτι ξερω δν βγενει πλεον στιν αγορα..


εσυ που λες οτι το halodrol>>test einai pio καλο πιο εννοεις το καινουργιο η το παλιο?

manos_
25-06-10, 12:41
δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?

Το τεστ ειναι το μονο που μου εχει ξεφυγει απο animal.Οποτε αποψη μπορω να εχω μονο με βαση τα συστατικα και την αποδεδειγμενη καλη πιστη στην εταιρια.Οχι το halodrol το ευρωπαικο ειναι μια απατη εγω εκλαιγα τα λεφτα μου που το πηρα και μολις πρωτοβγηκε.To halodrol 50 ειναι στεροιδες καταργημενο μην τα μπερδευεις.

salpas18
25-06-10, 14:14
Το τεστ ειναι το μονο που μου εχει ξεφυγει απο animal.Οποτε αποψη μπορω να εχω μονο με βαση τα συστατικα και την αποδεδειγμενη καλη πιστη στην εταιρια.Οχι το halodrol το ευρωπαικο ειναι μια απατη εγω εκλαιγα τα λεφτα μου που το πηρα και μολις πρωτοβγηκε.To halodrol 50 ειναι στεροιδες καταργημενο μην τα μπερδευεις.

αρα ας κανο μια δοκημη να δω τη παιζει με το τεστ καλητερα να μην δοκημασο το halodrol lig.. αφου ειναι μουφα και να σου πω mano το τεστ παιζει να σηνδιαστη με στακ? η καλητερα να παρο μονο τεστ να δω τι δουλεια κανει και μετα να δοκημασο και τεστ? (ασχετο το μασσ φχ εκανε πολθ καλη δουλεια σε δυναμη τα χεργια μου πιραν αρκετο ογκο! ) στο μελον 8α το ξανα παρω με novedex lew :P

manos_
25-06-10, 16:16
αρα ας κανο μια δοκημη να δω τη παιζει με το τεστ καλητερα να μην δοκημασο το halodrol lig.. αφου ειναι μουφα και να σου πω mano το τεστ παιζει να σηνδιαστη με στακ? η καλητερα να παρο μονο τεστ να δω τι δουλεια κανει και μετα να δοκημασο και τεστ? (ασχετο το μασσ φχ εκανε πολθ καλη δουλεια σε δυναμη τα χεργια μου πιραν αρκετο ογκο! ) στο μελον 8α το ξανα παρω με novedex lew :P

Σορρυ αλλα τι ηλικια εχεις ελπιζω να μην ειναι το 18 που βλεπω.

KINK
25-06-10, 16:20
[QUOTE=salpas18;198409]δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?[/QUO

3 εβδομαδες μεσα 1 εξω.
ηλικια 32
απο ελλαδα, ναι.

salpas18
26-06-10, 11:30
Σορρυ αλλα τι ηλικια εχεις ελπιζω να μην ειναι το 18 που βλεπω.

στα 22 ειμαι..!

salpas18
26-06-10, 11:33
3 εβδομαδες μεσα 1 εξω.
ηλικια 32
απο ελλαδα, ναι.


δλδ τεστ 3 βδομαδες κενο μια μετα στακ και παει λεγοντας? γτ δν καταλαβα ακρυβος σορρυ κιολας...:toast:

KINK
26-06-10, 12:28
κ το στακ κ το τεστ εχουνε μεσα απο 21 φακελακια που σημαινει οτι αν τα παιρνεις καθημερινα σου βγαζουν 3 εβδομαδες. οποτε 3 εβδομαδες παιρνω το συμπληρωμα (αυτο εννοω κυκλο) κ μολις τελειωσει κανω 1 εβδομαδα κενο. μετα το κενο ξαναμπαινω 3 εβομαδες.. κανω 3 τετοιους κυκλους κ μετα 3 μηνες κενο. οταν λεω κενο εννοω χωρις προορμονικα.

Maxwell Wolfen
26-06-10, 13:18
στα 22 ειμαι..!

Στα 22 σου εχεις δει διαφορα με το stak?

salpas18
26-06-10, 13:46
Στα 22 σου εχεις δει διαφορα με το stak?


δεν εχω παρει το στακ αλλα το μασσ φχ ναι ειδα διαφορα σε δυναμη και οι μυες μου εγιναν πιο σκληρη και φουσκοσαν πιο πολυ ειδικα τα χεργια μ!!

salpas18
26-06-10, 13:50
κ το στακ κ το τεστ εχουνε μεσα απο 21 φακελακια που σημαινει οτι αν τα παιρνεις καθημερινα σου βγαζουν 3 εβδομαδες. οποτε 3 εβδομαδες παιρνω το συμπληρωμα (αυτο εννοω κυκλο) κ μολις τελειωσει κανω 1 εβδομαδα κενο. μετα το κενο ξαναμπαινω 3 εβομαδες.. κανω 3 τετοιους κυκλους κ μετα 3 μηνες κενο. οταν λεω κενο εννοω χωρις προορμονικα.


α οκ τωρα καταλαβα και με πιο ειπες ειδες καλητερη διαφορα? το τεστ αποτι διαωασα 8ελει 2 κουτια σηνεχομενα για να διξη αυτο που κανει.. και πως το ξεκηνας?? test-stak-test h stak-test-stak?
εννοεις χωρις προορμονικα δλδ σορρυ κιολας αυτα ειναι προορμονικα? δλδ περιεχουν προορμονες γτ δεν γνωριζω περι προορμονικα πολλα γιαυτο ρωταω:green:

Machiavelli
26-06-10, 14:34
Στις 21 μέρες το αραχιδονικό οξύ έχει κάνει από τίποτα έως ελάχιστα.

nikos*
26-06-10, 14:49
ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...

Maxwell Wolfen
26-06-10, 14:52
Απο οφελη ενος τετοιου κυκλου τι να περιμενουμε παιδια?

KINK
26-06-10, 15:02
ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...

αυτο δεν το γνωριζα.. θα το εχω υποψιν μου για τον επομενο..

KINK
26-06-10, 15:08
α οκ τωρα καταλαβα και με πιο ειπες ειδες καλητερη διαφορα? το τεστ αποτι διαωασα 8ελει 2 κουτια σηνεχομενα για να διξη αυτο που κανει.. και πως το ξεκηνας?? test-stak-test h stak-test-stak?
εννοεις χωρις προορμονικα δλδ σορρυ κιολας αυτα ειναι προορμονικα? δλδ περιεχουν προορμονες γτ δεν γνωριζω περι προορμονικα πολλα γιαυτο ρωταω:green:

περιεχουν ουσιες που λειτουργουν προορμονικα κ βοηθουν το σωμα να ανεβασει την ενδογενη τεστοστερονη..
ετσι νομιζω τουλαχιστον..
αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.. thanks..

nikos*
26-06-10, 15:18
δεν ειναι προορμονες,δε θελουν θεραπεια,το τεστ γινεται ανετα να παρουμε 2κουτια χωρις διαλειμα (κατι που προτεινει και η εταιρια) και στο καπακι ενα μ-στακ για διατηρηση ογκου και μολις τελειωσει το μ-στακ μπορουμε να παμε αλλα 2 τεστ ή τεστ μαζι με στακ....πολλα γινονται,η συγκεκριμενη εταιρια εχει προιοντα τα οποια συνδιαζονται αψογα ολα μεταξυ τους,γινονται πολλοι συνδιασμοι και με πολυ καλα αποτελεσματα!

SPY
27-06-10, 01:51
ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...



ενδιαφερον το σχημα που εδωσες αλλα εχω ενα ερωτημα : δεν φορτωνεις πολυ πραγμα-test boosters στον οργανισμο σου για καμποσους μηνες? πρεπει να βγανει 4 μηνες στο σερι.. οκ δεν ειναι φαρμακο αλλα λεω... και στο φιναλε ποσο να ανεβασεις την ενδ. τεστο σου... φιλοσοφικο το ερωτημα...:unsure:

nikos*
27-06-10, 15:14
μονος σου εδωσες την απαντηση,δεν ειναι φαρμακο οποτε εχε στο μυαλο σου οτι δε μπορει να περιμενεις θαυματα,οπως ολα τα συμπληρωμτα δε θα σε κανει να πετας,θα σου δωσει ενα γερο ανεβασμα,μεγαλυτερη δυναμη,γρηγοροτερη αναρρωση και αν ακολουθησεις σωστα ενα προγραμμα διατροφης-ασκησης θα σου δωσει και μυς,επισης ο κυκλος που προανεφερα,δε λειτουργει προσθετικα,δηλ.πες π.χ παιρνεις 2 τεστ και παιρνεις ενα πακετακι την ημερα για 42 μερες και τη 43 ξεκινας π.χ ενα μ-στακ για διατηρηση των κιλων που ανεβασες,την 63 μερα που θα σου τελειωσει και το μ-στακ μπορεις να ξανακανεις τον ιδιο κυκλο χωρις διαλειμα για ουσιαστικα εχεις αφησει 21 μερες χωρις το τεστ,οποτε μετα μπορεις να το επαναλαβεις ΑΦΟΒΑ..εχει παρα πολλες και καλες επιλογες να διαλεξεις η γιουνιβερσαλ,ειδικα στα ανιμαλ,πολλοι και καλοι συνδιασμοι

salpas18
27-06-10, 16:17
μονος σου εδωσες την απαντηση,δεν ειναι φαρμακο οποτε εχε στο μυαλο σου οτι δε μπορει να περιμενεις θαυματα,οπως ολα τα συμπληρωμτα δε θα σε κανει να πετας,θα σου δωσει ενα γερο ανεβασμα,μεγαλυτερη δυναμη,γρηγοροτερη αναρρωση και αν ακολουθησεις σωστα ενα προγραμμα διατροφης-ασκησης θα σου δωσει και μυς,επισης ο κυκλος που προανεφερα,δε λειτουργει προσθετικα,δηλ.πες π.χ παιρνεις 2 τεστ και παιρνεις ενα πακετακι την ημερα για 42 μερες και τη 43 ξεκινας π.χ ενα μ-στακ για διατηρηση των κιλων που ανεβασες,την 63 μερα που θα σου τελειωσει και το μ-στακ μπορεις να ξανακανεις τον ιδιο κυκλο χωρις διαλειμα για ουσιαστικα εχεις αφησει 21 μερες χωρις το τεστ,οποτε μετα μπορεις να το επαναλαβεις ΑΦΟΒΑ..εχει παρα πολλες και καλες επιλογες να διαλεξεις η γιουνιβερσαλ,ειδικα στα ανιμαλ,πολλοι και καλοι συνδιασμοι

καλο δεν 8α ηταν αντι για μ-στακ δλδ να παρις 2 τεστ μετα 1 βδομαδα κενο και μετα στακ εναν κυκλο!

nikos*
28-06-10, 12:57
φυσικα και γινεται κ αυτο π λες,αλλα σου εξηγω οτι με 2 κουτια τεστ δε χρειαζεται ουτε μερα οφφ για να ξεκινησεις το στακ η το μ-στακ για 21 μερες και μετα αν θες παλι το ιδιο η μετα τα 2 τεστ μπορεις να βαλεις στακ και μ-στακ μαζι

salpas18
28-06-10, 18:08
φυσικα και γινεται κ αυτο π λες,αλλα σου εξηγω οτι με 2 κουτια τεστ δε χρειαζεται ουτε μερα οφφ για να ξεκινησεις το στακ η το μ-στακ για 21 μερες και μετα αν θες παλι το ιδιο η μετα τα 2 τεστ μπορεις να βαλεις στακ και μ-στακ μαζι

οκ niko θα το δοκημασο και θα σας πω!!:turtle:

nikos*
28-06-10, 18:30
μωρε και πιος δε θελει να το δοκιμασει το θεμα ειναι τα λεφτα γιατι ως γνωστων το ανιμαλ τεστ δεν ειναι και απ τα φτηνα ..πιστευω παντως πως ειναι φοβερος κυκλος και αν ειχα τα μεσα(λεφτα)θα το εκανα...

Για να χρησιμοποιησεις το ανιμαλ τεστ πρεπει να εισαι ανω των 21,δε θα δεις καμια τρελη διαφορα γιατι εχεις ηδη αρκετη τεστο μεχρι αυτη την ηλικια,οπως αναφερει και η εταιρι κανει καλυτερη δουλεια σε ατομα 25+,παρολα αυτα αν καπιος θελει να το δοκιμασει,η ληψη γινεται με το τελευταιο γευμα πριν τη προπο και μπορει να λαμβανεται μεχρι και 42 μερες(2 κουτια)

νομιζω το καλυψαμε το θεμα:P:turtle::toast:

salpas18
28-06-10, 20:24
μωρε και πιος δε θελει να το δοκιμασει το θεμα ειναι τα λεφτα γιατι ως γνωστων το ανιμαλ τεστ δεν ειναι και απ τα φτηνα ..πιστευω παντως πως ειναι φοβερος κυκλος και αν ειχα τα μεσα(λεφτα)θα το εκανα...

Για να χρησιμοποιησεις το ανιμαλ τεστ πρεπει να εισαι ανω των 21,δε θα δεις καμια τρελη διαφορα γιατι εχεις ηδη αρκετη τεστο μεχρι αυτη την ηλικια,οπως αναφερει και η εταιρι κανει καλυτερη δουλεια σε ατομα 25+,παρολα αυτα αν καπιος θελει να το δοκιμασει,η ληψη γινεται με το τελευταιο γευμα πριν τη προπο και μπορει να λαμβανεται μεχρι και 42 μερες(2 κουτια)

νομιζω το καλυψαμε το θεμα:P:turtle::toast:

και εγω αυτο πιστευω :D εγω ειμαι στα 22 και πιο πολυ θελω να το δοκημασο για το ΑΑ οχι για την τεστο το στακ μπορει και να σινδιαστη με novedex? ti lete?

salpas18
28-06-10, 20:27
α και κατι αλλο ποσο ειναι η αγορα του τεστ στην Ελλαδα ?

nikos*
29-06-10, 12:28
χα,εδω θα πεσει γελιο..κανα 80αρι ευρωπουλα μπορει και παραπανω,απ'εξω μονο αρχηγε

salpas18
30-06-10, 16:28
χα,εδω θα πεσει γελιο..κανα 80αρι ευρωπουλα μπορει και παραπανω,απ'εξω μονο αρχηγε

πωω εγω απο εξω 59 ευρο!

salpas18
01-07-10, 02:15
και εγω αυτο πιστευω :D εγω ειμαι στα 22 και πιο πολυ θελω να το δοκημασο για το ΑΑ οχι για την τεστο το ANIMAL STAK μπορει και να σινδιαστη με NOVEDEX XT? τι λετε?

????

nikos*
01-07-10, 12:04
δε νομιζω...ειναι ιδια κατηγορια ρε ψιλε,ανεβαζουν την τεστο μεσω της ελειψης οιστρογονων..ιδια φαση ειναι,το νοβεντεξ βεβαια ειναι σαφως πιο αποτελεσματικο,το στακ ειναι πιο ασφαλες κατα τη γνωμη μου καθως το νοβε ειναι στη ''γκριζα''ζωνη,το στακ ειναι μπαλαντερ,το βαζεις και σε ογκο,το βαζεις και σε γραμμωση μαζι με κατς...α και να σ πω,στειλε μου ενα πμ να μ πεις για τιμες του τεστ

salpas18
02-07-10, 21:03
δε νομιζω...ειναι ιδια κατηγορια ρε ψιλε,ανεβαζουν την τεστο μεσω της ελειψης οιστρογονων..ιδια φαση ειναι,το νοβεντεξ βεβαια ειναι σαφως πιο αποτελεσματικο,το στακ ειναι πιο ασφαλες κατα τη γνωμη μου καθως το νοβε ειναι στη ''γκριζα''ζωνη,το στακ ειναι μπαλαντερ,το βαζεις και σε ογκο,το βαζεις και σε γραμμωση μαζι με κατς...α και να σ πω,στειλε μου ενα πμ να μ πεις για τιμες του τεστ

ok κοντουλη :P απλα δν ηξερα ακρηβος πως δουλευει το στακ :turtle: τωρα που εμαθα οκ το νοβε για ογκο δεν θα κανει δουλεια?

nikos*
02-07-10, 21:19
κατα την αποψη μου οχι!το νοβε δε βοηθαει για ογκο..για γραμμωση θα το εβαζα πιο πολυ,για να αντεχεις πιο πολυ στ προπο και με τα μειωμενα οιστρογωνα γραμμωνεις κιολας.

noz1989
02-07-10, 21:20
Καλο ειναι να μην πειραζετε τα οιστρογονα σας αν δεν υπαρχει λογος!!

nikos*
02-07-10, 22:05
Σιγουρα..απλα μιας και το εφερε η κουβεντα γτ να μη το θιξουμε λιγακι το θεμα..

deluxe
30-10-10, 04:07
Γιατι ειναι τοσο ακριβο ρε παιδια; Ακομα και στο εξωτερικο, η τιμη του ειναι παρα πολυ μεγαλη! Το ακριβοτερο προϊον της universal.

Και ποια η διαφορα με το animal stak; Το ιδιο πραμα δε υποτιθεται οτι κανουν;

Devil
30-10-10, 05:00
Γιατι ειναι τοσο ακριβο ρε παιδια; Ακομα και στο εξωτερικο, η τιμη του ειναι παρα πολυ μεγαλη! Το ακριβοτερο προϊον της universal.

Και ποια η διαφορα με το animal stak; Το ιδιο πραμα δε υποτιθεται οτι κανουν;

εχει ακριβα υλικα μεσα...

3.4-Divanillyl Tetrahydrofuran
Trans Resveratrol
Arachidonic Acid

υποτιθετε πως ναι αλλα σε δοσεις και συστατικα το test ειναι καλητερο

deluxe
30-10-10, 05:02
Αξιζει πιστευεις; Σε cutting λογικα μαζι με καμμια κρεατινη, ε;

Devil
30-10-10, 05:12
Αξιζει πιστευεις; Σε cutting λογικα μαζι με καμμια κρεατινη, ε;

σε cutting ενα καλο testbooster παντα βοηθαει

η κρεατινη δεν εχει να κανει με το τεστμπουστερ αλλα θα σε βοηθισει

το συγκεκριμενο δεν μου αρεσει λογο του οτι ειναι ακριβο και ειναι και blend

Bane
30-10-10, 08:41
εχει ακριβα υλικα μεσα...

3.4-Divanillyl Tetrahydrofuran
Trans Resveratrol
Arachidonic Acid

υποτιθετε πως ναι αλλα σε δοσεις και συστατικα το test ειναι καλητερο

Το μόνο ακριβό από αυτά είναι το ΑΑ λόγο πατέντας πιστεύω, πάντος το συκωτάκι απ τον χασάπη είναι φτηνό ;)

Devil
30-10-10, 15:53
Το μόνο ακριβό από αυτά είναι το ΑΑ λόγο πατέντας πιστεύω, πάντος το συκωτάκι απ τον χασάπη είναι φτηνό ;)

και τα αλλα δεν τα λες και τοσο φτηνα...

πιο ακριβα ειναι απο κρεατινες αμινοξεα κτλ κτλ

ρε και με το λαρδι κανει δουλεια αλλα ποιος θα αρχησει να το τρωει με το κουταλι;):green:

salpas18
03-11-10, 16:23
τεληκα εχουμε καμια ολοκληρομενη αποψη γιαυτο το συμπληρομα?

salpas18
15-01-11, 18:50
ακομα μενει μιστιριο αυτο το συμπληρομα κανενα reviw! :P

Devil
15-01-11, 20:19
ακομα μενει μιστιριο αυτο το συμπληρομα κανενα reviw! :P

πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει....

το blend ειναι καλο δεν λεω... αλλα ειναι ακριβο

αυτα που εχει μεσα μπορεις να τα βρεις σε καλητερες ποσοτητες και πιο φτηνα απο αλλες εταιριες...

salpas18
15-01-11, 20:45
πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει....

το blend ειναι καλο δεν λεω... αλλα ειναι ακριβο

αυτα που εχει μεσα μπορεις να τα βρεις σε καλητερες ποσοτητες και πιο φτηνα απο αλλες εταιριες...

:toast::thumbup:

vasilisot
23-10-12, 21:00
κανένα νέο απ αυτό το συμπλήρωμα???

redgeo
01-11-12, 19:03
πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει....

το blend ειναι καλο δεν λεω... αλλα ειναι ακριβο

αυτα που εχει μεσα μπορεις να τα βρεις σε καλητερες ποσοτητες και πιο φτηνα απο αλλες εταιριες...

δηλαδη δωσε αν μπορεις ενα στακ αντιστοιχο.

200sx
02-11-12, 01:47
Ένα καλό στακ από άλλα test booster είναι Test Force 2 + Activate Xtreme επίσης πολύ καλό είναι και το triazole

Hulk
07-01-14, 22:41
Καλησπερα και καλη χρονια .

Τα μονα συμπληρωματα που πινω τις περιοδους που γυμναζομαι ειναι πρωτεινη και αμινοξεα. Το καλοκαιρι που περασε δεν ηθελα να τα ξαναπαρατησω λογω δουλειας κ μετα απο προτροπη φιλου πηρα 2 κουτια ανιμαλ πακ κ 2 τεστ. Αν θυμαμαι καλα εβγαλα 1,5 μηνα με το τεστ και 3 μηνες τις πακ. Καταρχην ειχα τρομερη απιστευτη ενεργεια ! Σωματικα ναι ειδα αλλαγη πανω μου εμεινα σταθερος στα κιλα που ημουν αλλα ηταν λες και εγινε μετακομιση :) εχασα λιπος ? νερα? απο κοιλια μεση ποδια και τουμπανιασα πανω . Ειχα θεματα με τον υπνο δεν μπορουσα να κοιμηθω πανω απο 7ωρο το βραδυ και 45 λεπτα το μεσημερι για 1,5 ισως 2 μηνες . Βεβαια ηταν η πρωτη φορα που εδειξα πειθαρχια στη διατροφη και εννοω γευματα ανα 3ωρο 4ωρο οχι στεγνα αλλα με κρεας κ ζυμαρικο στανταρ , φρουτα κ πρασιναδες κτλ κτλ . Ημουν ολη μερα σχεδον σε κινηση λογω δουλειας , επινα πολυ νερο, ενα καφε την μερα και αλκοολ ελαχιστο ( 1 μπυρα ημερησιως). Προπονηση βαρη μερα παρα μερα και τον τελευταιο μηνα που επινα μονο τις πακ εκανα 20 λεπτα ποδηλατο η ελειπτικο μετα την προπονηση ( αυτο το πηρα απο εδω μεσα ty) . Ηλικια 33 .
1 μηνα αφου τελειωσαν οι πακ εκανα γεν αιματος που βγηκε κομπλε η γιατρος μου ειπε να κανω μεγαλυτερο διαλειμα στα συμπληρωματα που εχουν ιωδιο επειδη βαραει στο θυροειδη εκτος και υπαρχει προδιαθεση στην οικογενεια που εκει πρεπει να τα κοψω. Εννοειται ευχαριστημενος και θα τα ξαναπροτιμησω εκτος αν εχετε να προτεινεται κατι καλυτερο

theoklis13
17-03-14, 20:44
τα αποτελέσματα του τα πατε αλλα ποιες είναι και οι παρενέργειες του?αυτό το συπλήρωμα κάνει για φάσεις γράμμωσης?Μπορείς να το πάρεις με άλλα δυνατα συμπληρώματα π.χ (κρεατίνη,λιποδιαλιτές):green:

MANOS123
18-03-14, 01:23
Καλησπερα και καλη χρονια .

Τα μονα συμπληρωματα που πινω τις περιοδους που γυμναζομαι ειναι πρωτεινη και αμινοξεα. Το καλοκαιρι που περασε δεν ηθελα να τα ξαναπαρατησω λογω δουλειας κ μετα απο προτροπη φιλου πηρα 2 κουτια ανιμαλ πακ κ 2 τεστ. Αν θυμαμαι καλα εβγαλα 1,5 μηνα με το τεστ και 3 μηνες τις πακ. Καταρχην ειχα τρομερη απιστευτη ενεργεια ! Σωματικα ναι ειδα αλλαγη πανω μου εμεινα σταθερος στα κιλα που ημουν αλλα ηταν λες και εγινε μετακομιση :) εχασα λιπος ? νερα? απο κοιλια μεση ποδια και τουμπανιασα πανω . Ειχα θεματα με τον υπνο δεν μπορουσα να κοιμηθω πανω απο 7ωρο το βραδυ και 45 λεπτα το μεσημερι για 1,5 ισως 2 μηνες . Βεβαια ηταν η πρωτη φορα που εδειξα πειθαρχια στη διατροφη και εννοω γευματα ανα 3ωρο 4ωρο οχι στεγνα αλλα με κρεας κ ζυμαρικο στανταρ , φρουτα κ πρασιναδες κτλ κτλ . Ημουν ολη μερα σχεδον σε κινηση λογω δουλειας , επινα πολυ νερο, ενα καφε την μερα και αλκοολ ελαχιστο ( 1 μπυρα ημερησιως). Προπονηση βαρη μερα παρα μερα και τον τελευταιο μηνα που επινα μονο τις πακ εκανα 20 λεπτα ποδηλατο η ελειπτικο μετα την προπονηση ( αυτο το πηρα απο εδω μεσα ty) . Ηλικια 33 .
1 μηνα αφου τελειωσαν οι πακ εκανα γεν αιματος που βγηκε κομπλε η γιατρος μου ειπε να κανω μεγαλυτερο διαλειμα στα συμπληρωματα που εχουν ιωδιο επειδη βαραει στο θυροειδη εκτος και υπαρχει προδιαθεση στην οικογενεια που εκει πρεπει να τα κοψω. Εννοειται ευχαριστημενος και θα τα ξαναπροτιμησω εκτος αν εχετε να προτεινεται κατι καλυτερο Μια από τα ιδια ειδα και εγω και ειχα χασει και αρκετο λιπος ειχα μπει με 2 κουτια τεστ πρυση το καλοκαιρι . Μονο που αντιμετώπισα ένα πρόβλημα μετα την 10 μερα αρχισα να εχω σαν ένα πονο στο κεφαλι μου και παρατήρησα εντωνη τριχόπτωση ...ειχες αναλογο πρόβλημα εσυ?

kostasgwc
19-03-14, 22:28
να παρω το animal test η μου προτεινετε καποιο αλλο που να κανει τα ιδια

Hulk
10-04-14, 15:34
Μια από τα ιδια ειδα και εγω και ειχα χασει και αρκετο λιπος ειχα μπει με 2 κουτια τεστ πρυση το καλοκαιρι . Μονο που αντιμετώπισα ένα πρόβλημα μετα την 10 μερα αρχισα να εχω σαν ένα πονο στο κεφαλι μου και παρατήρησα εντωνη τριχόπτωση ...ειχες αναλογο πρόβλημα εσυ?


Οχι φιλε , μονο το θεμα του υπνου επαιξε σε μενα .

Aristosdem
30-06-14, 01:21
Το ξεκιναω αυριο, εχω παρει δυο κουτια και θα κανω κυκλο 42ημερων οπως το συνιστα η εταιρεια. Θα γραπσω review...

Mikekan
30-06-14, 08:00
Καλή αρχή! Περιμένουνε εντυπώσεις!

Aristosdem
07-08-14, 14:53
Αρκετα καλο, τελειωνω απο κυκλο 42 ημερων και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με τα αποτελεσματα, τι εχω να πω..Θα το ξαναπαρω αν το βρω σε καλη τιμη απο αμερικα και θα το στακκαρω με DAA ελπιζω να μην ανατιναχτω:green: Δεν ειχα αρνητικα side effects παρα μονο κανενα σπυρακι που και που.. Με διατηρει πιο γεματο απο την αρχη του κυκλου μεχρι σημερα που ειναι πολυ σημαντικο για μενα επειδη τα περισσοτερα testo boosters μου δουλευουν μονο την πρωτη με δευτερη ευδομαδα.. Σχετικα καλη δυναμη με περισσοτερη φλεβικοτητα απο οτι συνηθως στο gym. Εχω χασει μερικα κιλα αλλα σ αυτο βοηθησαν και οι λιποδιαλυτες και το αεροβιο παρ ολα αυτα φαινομαι πιο μεγαλος και πιο γεματος απο πριν ιδικα την ωρα που γυμναζομαι:green: Τωρα θα σινεχισω με Μ-Stack αλλες 21 ημερες οπως το συνιστα η αιτερεια και σκεφτομαι να βαλω και DAA μαζι:P Σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος μονο η τιμη του τσιμπαει λιγο ειδικα αν το παρει κανεις απο ελλαδα και κυπρο...:lift2hand:

ArgoSixna
07-08-14, 20:48
Τι θερμιδες καταναλωνες τις μερες που το επαιρνες?
Στακ με τι συμπληρωματα το εκανες?

42 μερες = 2 κουτια ετσι?

Anithos
08-08-14, 08:21
ενας φιλος μου κανει 2η φορα τον κυκλο οπως λεει η universal me to TEST kai meta to M-STACK kai τωρα το συνεχισε ποιο παρακατω...βαζει το M-STACK με to PUMP kai μετα το STACK και ειναι υπερ ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα τωρα που εβαλε το PUMP μαζι με το M-STACK

Aristosdem
12-08-14, 02:09
Φιλε ArgoSixna ημουν σε υποθερμιδικη και μετα ανεβηκα σε ισοθερμιδικη και σταθεροποιηθηκα.. Το ειχα στακ.. με Black burn Stacker 2 για 15 ημερες και μετα συνεχισα με The curse Cobra Labs... τωρα συμεχιζω με Μ-Stack και DAA. 42 ημερες ειναι 2 κουτια Αnimal Test :bodybuilder2: