PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydroxycut Advanced (Muscletech)



gj
18-02-10, 19:55
Δείτε αυτό το προιον και θα ήθελα καμια γνώμη...


http://www.bbclub.gr/photos/products/858_631656601961.jpg


Αυτό είναι το επισημο λινκ για περισσότερες πληροφορίες http://www.hydroxycutadvanced.com/hydroxycut/index.shtml
Ελπίζω να μην παραβιάζω τους κανόνες με αυτό το λινκ μιας και δεν είναι κατάστημα και δεν θα προσβάλει τους χορηγούς...
Δυστηχώς δεν βρήκα συστατικά ....
Το γεγονος που μου κίνισε την περιέργεια είναι ότι κάνει μονο 20 ευρω :shock::shock:

giannis64
18-02-10, 22:00
καποια στιγμη το ειχαν αποσυρει απο τα μαγαζια λογο παρανομων ουσιων αν δεν κανω λαθος! τωρα κυκλοφορει ξανα????!!!!! ναι καλο ειναι!!! πολυ καλο αλλα κατι του λειπει!!!

gj
18-02-10, 22:04
καποια στιγμη το ειχαν αποσυρει απο τα μαγαζια λογο παρανομων ουσιων αν δεν κανω λαθος! τωρα κυκλοφορει ξανα????!!!!! ναι καλο ειναι!!! πολυ καλο αλλα κατι του λειπει!!!

Το παλιό του hydroxycut hardcore ήταν από τα λίγα λιποδιαλυτικά που έχω δοκιμάσει και πραγματικά μου κάναν πολυ καλή δουλειά...\
Η εταιρία αυτή που δείχνει το site είναι η muschletech ??:unsure::unsure:

giannis64
18-02-10, 22:10
δες εδω. ηταν μεσα στο φορουμ.

http://www.msnbc.msn.com/id/30518843/

michael-nrg
18-02-10, 22:12
Nαι φιλε μου η muschletech. με προωληματιζει παντως η τιμη και οτι δεν δινουν συστατικα στο σιγεκριμενο site...

gj
18-02-10, 22:24
Nαι φιλε μου η muschletech. με προωληματιζει παντως η τιμη και οτι δεν δινουν συστατικα στο σιγεκριμενο site...

Και στο σιτε εδώ στην έλλαδα που το προμηθεύει δεν έχει συστατικά :unsure::unsure:

giannis64
18-02-10, 22:25
καποια στιγμη το ειχαν αποσυρει απο τα μαγαζια λογο παρανομων ουσιων αν δεν κανω λαθος! τωρα κυκλοφορει ξανα????!!!!! ναι καλο ειναι!!! πολυ καλο αλλα κατι του λειπει!!!




:clap::clap::clap:

michael-nrg
18-02-10, 22:54
Supplement Facts
Serving Size:2 caplets
Servings per Container: 75

Ingredient Amount % Daily Value**

Vitamin C (as ascorbic acid) 350mg 583

Vitamin D (as cholecalciferol) 200IU 50

Hydroxycut Advanced Proprietary Blend 413mg
-Hydroxagen
-Goji Extract
-Acerola Concentrate
-Blueberry Concentrate
-Pomegranate
-Zeaxanthin
-HydroxyPlus
-Caffeine Anhydrous
-Bilberry Extract

Αυτα ειναι τα συστατικα που βρηκα..... Λογικα ειχε σταματισει να κυκλοφορει λογο εφεδρινηε και αυτη ειναι η καινουρια εκδοση Ephedra Free.

thegravijia
18-02-10, 23:07
αυτο δεν ειναι που ειχε καταστρεψει κατι συκωτια απο κατι παιδια στο αμερικα...
και αναγκαστικαν να το αποσυρουν?
γαματο ναι ναι - αυτο ναι παρετε - κανει καλη δουλεια

gj
18-02-10, 23:14
αυτο δεν ειναι που ειχε καταστρεψει κατι συκωτια απο κατι παιδια στο αμερικα...
και αναγκαστικαν να το αποσυρουν?
γαματο ναι ναι - αυτο ναι παρετε - κανει καλη δουλεια

Το hardocore δεν είχαν αποσύρει ?
Η ολόκληρη τη σειρά ?

giannis64
18-02-10, 23:54
αυτο δεν ειναι που ειχε καταστρεψει κατι συκωτια απο κατι παιδια στο αμερικα...
και αναγκαστικαν να το αποσυρουν?
γαματο ναι ναι - αυτο ναι παρετε - κανει καλη δουλεια



:green::green:

savage
19-02-10, 00:08
γιωργο μονο και μονο που ειναι της εν λογω εταιριας,εγω δεν θα το επαιρνα ουτε τσαμπα

manos_
19-02-10, 04:35
Dont do it faidon.Αστο καλυτερα και εγω ειχα παρει το χαρντκορ παλια και εκανα δουλεια οντως αλλα προφανως ειχε αλλα πραγματα μεσα γιαυτο και δουλευε οπως και το μιτοτροπιν πιστευω οτι εχει και αλλα μεσα.Δεν μπορει τοσο μεγαλη διαφορα.Ειναι θεμιτο ας πουμε να ρισκαρεις με αναξιοπιστα σκευασματα αλλα οχι με σκευασματα που κανουν αποδεδειγμενα ζημια.Αν και εγω δεν επαθα τιποτα.

Polyneikos
19-02-10, 09:30
Το hardocore δεν είχαν αποσύρει ?
Η ολόκληρη τη σειρά ?

Eίχε αποσυρθει ολόκληρη η σειρα παιδια.Εχει συζητηθει και στο φόρουμ στο παρελθον :
Απόσυρση Hydroxycut (MuscleTech) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4381)
Εγω προσωπικα αν επαιρνα ενα αυτοκινητο μιας εταιρίας και στα 20.000 χλμ μου εκαιγε μηχανη δεν θα ξαναπηγαινα στο ίδιο brand,αν βοηθαει αυτός ο παραλληλισμος.Παντως στο παρελθον είχα δουλεψει αρκετα τα Hydroxycut και σε πιο δυνατες εκδόσεις και δεν είχα ιδιαιτερα συμπτωματα παρα των κλασσικων λιποδιαλυτων και ως ενα σημειο μου είχαν δουλεψει.

gj
19-02-10, 13:57
Ώπα μάγκες δεν είπα ότι θα το πάρω....
Καταρχάς δεν σκεφτομαι ακόμα λιποδιαλύτες ....κατσε να φυγουν τα χοντρά και βλέπουμε :P:P:P
Απλά για συζήτηση το έβαλα και αν τελικά κάνει δουλειά θα είναι μια καλή επιλογή τα 20 ευρώ....
Tο mitotropin και το lipo6 έχουν 70 και 55 ευρώ αντιστοιχα...σοβαρή διαφορά νομίζω...

Νίκο εγώ δεν έχω κάτι με την εν λόγω εταιρία...Διαφωνώ με τον τρόπο διαφήμισης της αλλά ορισμένα προιοντα της τα θεωρώ αρκετά καλά...
Πιστεύω όλες οι εταιρίες έχουν ορισμένα καλά και ορισμένα κακά προιόντα....

sctp
19-02-10, 14:07
Ώπα μάγκες δεν είπα ότι θα το πάρω....
Καταρχάς δεν σκεφτομαι ακόμα λιποδιαλύτες ....κατσε να φυγουν τα χοντρά και βλέπουμε :P:P:P
Απλά για συζήτηση το έβαλα και αν τελικά κάνει δουλειά θα είναι μια καλή επιλογή τα 20 ευρώ....
Tο mitotropin και το lipo6 έχουν 70 και 55 ευρώ αντιστοιχα...σοβαρή διαφορά νομίζω...

Νίκο εγώ δεν έχω κάτι με την εν λόγω εταιρία...Διαφωνώ με τον τρόπο διαφήμισης της αλλά ορισμένα προιοντα της τα θεωρώ αρκετά καλά...
Πιστεύω όλες οι εταιρίες έχουν ορισμένα καλά και ορισμένα κακά προιόντα....

Auτες οι τιμες ειναι με το 150% κερδος των ελληνων εμπορων..στο εξωτερικο οι τιμες κυμενονται στα 30-40$,αλλα οποια επιλογη μεταξυ Lipo6 και mitotropin πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος και με συκωτι!:green:

gj
19-02-10, 15:01
Auτες οι τιμες ειναι με το 150% κερδος των ελληνων εμπορων..στο εξωτερικο οι τιμες κυμενονται στα 30-40$,αλλα οποια επιλογη μεταξυ Lipo6 και mitotropin πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος και με συκωτι!:green:

Πάντα μιλάω για τιμές εντός ελλάδας ... Με τιμές εξωτερικού προφανώς και δεν το κοιτάς καν αυτό...
Απλά εχω παρατηρήσει ότι αυτοι που εισάγουν muschletech στην ελλάδα (το κατάστημα δν μπορώ να το αναφέρω καθώς δεν είναι χορηγός) έχουν ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. Σε φάση στην αγγλία την cell-tech την έβρισκες πιο ακριβή από ότι εδώ:shock::shock:

michael-nrg
19-02-10, 17:14
Πάντα μιλάω για τιμές εντός ελλάδας ... Με τιμές εξωτερικού προφανώς και δεν το κοιτάς καν αυτό...
Απλά εχω παρατηρήσει ότι αυτοι που εισάγουν muschletech στην ελλάδα (το κατάστημα δν μπορώ να το αναφέρω καθώς δεν είναι χορηγός) έχουν ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. Σε φάση στην αγγλία την cell-tech την έβρισκες πιο ακριβή από ότι εδώ:shock::shock:

Aυτο πρεπει να γινεται (δεν ειμαι απολυτα συγουρος) γιατι στην αμερικη εχουν την αμερικανικη muschletech και εμεισ εδω ελλαδα την ευροπαικη!!!

(σορρυ αν κανω λαθος)

manos_
19-02-10, 18:02
Πάντα μιλάω για τιμές εντός ελλάδας ... Με τιμές εξωτερικού προφανώς και δεν το κοιτάς καν αυτό...
Απλά εχω παρατηρήσει ότι αυτοι που εισάγουν muschletech στην ελλάδα (το κατάστημα δν μπορώ να το αναφέρω καθώς δεν είναι χορηγός) έχουν ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. Σε φάση στην αγγλία την cell-tech την έβρισκες πιο ακριβή από ότι εδώ:shock::shock:


Αυτο ειναι food for thought.;)

manos_
19-02-10, 18:03
Ώπα μάγκες δεν είπα ότι θα το πάρω....
Καταρχάς δεν σκεφτομαι ακόμα λιποδιαλύτες ....κατσε να φυγουν τα χοντρά και βλέπουμε :P:P:P
Απλά για συζήτηση το έβαλα και αν τελικά κάνει δουλειά θα είναι μια καλή επιλογή τα 20 ευρώ....
Tο mitotropin και το lipo6 έχουν 70 και 55 ευρώ αντιστοιχα...σοβαρή διαφορά νομίζω...

Νίκο εγώ δεν έχω κάτι με την εν λόγω εταιρία...Διαφωνώ με τον τρόπο διαφήμισης της αλλά ορισμένα προιοντα της τα θεωρώ αρκετά καλά...
Πιστεύω όλες οι εταιρίες έχουν ορισμένα καλά και ορισμένα κακά προιόντα....

Ναι αμα κοιταξεις τι εχει το ενα και το αλλο μεσα μεγαλυτερη διαφορα θα επρεπε να εχουν οχι μονο 15 ευρω.

gj
19-02-10, 18:25
Ναι αμα κοιταξεις τι εχει το ενα και το αλλο μεσα μεγαλυτερη διαφορα θα επρεπε να εχουν οχι μονο 15 ευρω.

Σοβαρή διαφορά εννοώ τα 20 από τα 55 και τα 70....

Machiavelli
19-02-10, 19:48
Μπορείς να δώσεις και 0 ευρώ για τίποτα η διαφορά με τα 55 και 70 είναι σοβαρότερη, απ' ότι αν έδινες 20.
Πάντως γενικά όσα αποσύρονται και επανακυκλοφορούν, τα δεύτερα δε έχουν καμιά σχέση με τη δουλεία που έκαναν τα προηγούμενα.

Niiick
20-02-10, 03:24
Αυτο ειναι food for thought.;)


Βαρια κουβεντα δε θελω να πω αλλα δε πιστευω ρε μανο.......

manos_
20-02-10, 09:35
Μπορείς να δώσεις και 0 ευρώ για τίποτα η διαφορά με τα 55 και 70 είναι σοβαρότερη, απ' ότι αν έδινες 20.
Πάντως γενικά όσα αποσύρονται και επανακυκλοφορούν, τα δεύτερα δε έχουν καμιά σχέση με τη δουλεία που έκαναν τα προηγούμενα.

Ε λογικο δεν ειναι?Αφου αφαιρεσανε τις ουσιες που κανανε την δουλεια.Γενικα μετα την εφεδρινη αντε κανα δυο να κανουνε δουλεια τα αλλα μονο για να σου κοβουνε την ορεξη και ψυχολογικη στηριξη νομιζω.

raziel13epsilon
15-03-13, 22:50
Εγω δοκιμασα τη νεα εκδοση και μπορω να πω οτι δεν ειναι ασχημη. Μη περιμενετε θαυματα αλλα λιγο μου δουλεψε. Ενα το πρωι και ενα πριν την προπονηση. Μου εδινε μια καλη διαθεση κατα τη διαρκεια της μερας και ορεξη στη προπονηση σε χρηση μαζι με νιτρικο. Δεν ειδα καποια παρενεργεια .