PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο Kevin English προπονεί τον 19χρονο Nic Medici



The Rock
21-02-10, 21:15
http://www.biggertube.com/video/911/Nic-Medici-Trains-Arms-with-202-Mr-Olympia-Kevin-English
Ο Νικητής του Mr. Olympia 202 του 2009 Kevin English έχει αναλάβει να προπονεί τον 19χρονο Nic Medici, που βλέπει σε αυτόν μεγάλο μέλλον.
Μην αρχίσει κανείς τα παρατράγουδα για τα φάρμακα.
Έχει καλά genetics το παλικάρι, έτσι και αλλιώς.

Η πρώτη φωτό είναι στα 17, ενώ οι υπόλοιπες στα 19 που είναι τώρα που μιλάμε.

savage
22-02-10, 02:20
Μην αρχίσει κανείς τα παρατράγουδα για τα φάρμακα.
Έχει καλά genetics το παλικάρι, έτσι και αλλιώς.



δηλαδη τι θα πει αυτο?ολοι εχουν καλα γονιδια.εννοειται αυτο.αλλιως δεν θα εφταναν σε αυτο το επιπεδο να διαγωνιζονται.αλλα αυτο τι να λεει?και γω κ οποιοσδηποτε αλλος μπορει να εχουμε τα ιδια η και καλυτερα γονιδια.δεν εχουμε καμια τυχη ομως οντας natural.
πειτε με καλο(με τον τονο στο α),πειτε με κολλημενο,πουριτανο,εγκαθετο κ ο,τι αλλο γουσταρετε,αλλα εγω απο την στιγμη που ειμαι κατα των φαρμακων, αρνουμαι να παραδεχθω καποιον που αποδεδειγμενα παιρνει τονους φαρμακων,οσο καλο σωμα κι αν εχει.ειναι υποκριτικο,πως το λενε ρε αδερφε,αν λες οτι εισαι κατα των φαρμακων και να εκθειαζεις τυπους που κοιμουνται με ορο.σορι,ξερω οτι πολλοι διαφωνουν και θα με βρισουν,αλλα εγω κωλοτουμπας δεν γινομαι.να λεω "τα φαρμακα κανουν κακο,μακρια απο αυτα" και στο διπλα τοπικ να λεω "πω πω τι τουμπανο ειναι ο ταδε" (ο οποιος εχει πιει ολο το βοσπορο)

The Rock
22-02-10, 02:27
δηλαδη τι θα πει αυτο?ολοι εχουν καλα γονιδια.εννοειται αυτο.αλλιως δεν θα εφταναν σε αυτο το επιπεδο να διαγωνιζονται.αλλα αυτο τι να λεει?και γω κ οποιοσδηποτε αλλος μπορει να εχουμε τα ιδια η και καλυτερα γονιδια.δεν εχουμε καμια τυχη ομως οντας natural.
πειτε με καλο(με τον τονο στο α),πειτε με κολλημενο,πουριτανο,εγκαθετο κ ο,τι αλλο γουσταρετε,αλλα εγω απο την στιγμη που ειμαι κατα των φαρμακων, αρνουμαι να παραδεχθω καποιον που αποδεδειγμενα παιρνει τονους φαρμακων,οσο καλο σωμα κι αν εχει.ειναι υποκριτικο,πως το λενε ρε αδερφε,αν λες οτι εισαι κατα των φαρμακων και να εκθειαζεις τυπους που κοιμουνται με ορο.σορι,ξερω οτι πολλοι διαφωνουν και θα με βρισουν,αλλα εγω κωλοτουμπας δεν γινομαι.να λεω "τα φαρμακα κανουν κακο,μακρια απο αυτα" και στο διπλα τοπικ να λεω "πω πω τι τουμπανο ειναι ο ταδε" (ο οποιος εχει πιει ολο το βοσπορο)
Δεν ξέρω αν πήρε και δεν με ενδιαφέρει αλλά τέτοιες συζητήσεις σαν αυτή που ξεκίνησες θέλω να αποτρέψω.

Polyneikos
22-02-10, 11:50
ότι εχουμε να σχολιασουμε για τον αθλητη θα γίνει εδω,ότι θα αφορα για χρησεις ή μη θα μεταφερθουν τα σχολια,μην ξαναλεμε τα ίδια..

-Nikolakis-
22-02-10, 12:15
Ωραιος ο τυπακος...Εχει μελλον...!!

KINK
22-02-10, 16:24
καλος... και ειναι μονο 19..?

thegravijia
22-02-10, 16:32
Ωραιος ο τυπακος...Εχει μελλον...!!
Κρατα μια πισινη γι αυτο