PDA

Επιστροφή στο Forum : Stacker 4 (Stacker)



ros_ros
22-02-10, 09:38
καλημερα σε ολους ειμαι νεο μελος θα ηθελα τα φωτα σας!.Γνωριζει κανεις για το stacker 4 περιέχει τελικα εφεδρινη? δουλευει καλα ?Τυχον παρενεργειες?.Το προτεινετε τελικα???

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9540&stc=1&d=1266841599

Machiavelli
22-02-10, 09:54
Γνωριζει κανεις για το stacker 4 περιέχει τελικα εφεδρινη? δουλευει καλα ?Τυχον παρενεργειες?.Το προτεινετε τελικα???
Όχι. Όχι. Όχι. Όχι. Μόνο τσίτωμα από καφεΐνη, τίποτα άλλο.

Polyneikos
22-02-10, 15:35
Καλως ηρθες στο φόρουμ.Το ποστ μεταφερθηκε σε νεο τόπικ γιατί εκανεις την ερωτηση σε άλλο προιον.Για λόγους ταξης και σωστης ταξινομησης καλό είναι να υπάρχει μια σειρα.Δεν εχει εφεδρίνη.


Totally Ephedra Free, Stacker 4 extreme energizer and fat burner has a proprietary blend of herbs that combines green tea extract, yerba mate, guarana, capsicum and kola nut

gj
22-02-10, 16:26
Oρίστε τα συστατικά του:
Caffeine: 300 mg per capsule

Capsicum Annuun: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

Ginseng: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

Green Tea: part of proprietary blend 550 mg per capsule.

Kola Nut and Yerba Mate : part of proprietary blend 550 mg per capsule.

Guarana: : part of proprietary blend 550 mg per capsule.

ros_ros
25-02-10, 12:57
Για ποσο διαστημα μπορω να το περνω και μετα να κανω παυση και για ποσο? Την πρωτη μερα πηρα ενα το πρωι και το δευτερο μιση ωρα πριν την προπονηση.Στο πρωτο αισθανθηκα λιγο να ανεβαζω θερμοκρασια στο δευτερο την α κ ο υ σ α κανονικα!!!!!!!!!!!(υποψη ειμαι 1.97μ 115 κιλα) εκανα 12 χιλ διαδρομο(ειμαι σε φαση αεροβιας) παρολα αυτα το βραδι κουκουβαγια .Με αποτελεσμα προσ το παρον να περνω 1 κατα της 12 μεσημερι αφου παω 3-4 γυμναστηριο.

Manos1989
14-03-10, 23:40
Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?:weights:

manos_
15-03-10, 00:52
Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?:weights:

Για πεταμα ειναι.

primordial
15-03-10, 09:43
Κατ'αρχήν καλημέρα.......


Υπάρχουν γνώμες σε σχέση με αυτό το προιόν?Ακούγεται ότι είναι πολύ ισχυρό αλλά λέγεται επίσης ότι περιέχει εφεδρίνη κι ας μην αναγράφεται πουθενά(ίσως είναι και βλακεία βέβαια).
Θα μπορούσα να πάρω το stalcker 4 αμέσως μόλις τελειώσει ο κύκλος του άλλου λιποδιαλυτικού(mitotropin)?:weights:

Θέλεις να μας εξηγήσεις τον λόγο....????
Υποθέτω πώς όταν οι εταιρείες αναφέρονται σε κυκλική χρήση ενός προϊόντος, δεν αναφέρονται μόνο στο συγκεκριμένο που προωθούν, αλλά στην συγκεκριμένη κατηγορία συμπληρωμάτων...!!!
Τι εννοώ....???
Επειδή αλλάζεις προϊόν (μάρκα, εταιρεία, συσκευασία, χρώμα, κλπ.) δεν σημαίνει ότι μπορείς να συνεχίσεις την λήψη ενός λιποτροπικού - θερμογενετικού.... με το σκεπτικό αυτό θα μπορούσες να είσαι 24/7 με λιποτροπικά...!!!

Manos1989
15-03-10, 10:02
Μα η ίδια η Gaspari προτείνει ένα δικό της προιόν(Cytolean v2) για μετά τον κύκλο του Mitotropin.Είσαι αρνητικός γιατί θεωρείς ότι θα υπάρχει πρόβλημα υγείας ή θα περιοριστεί η δράση τους επειδή συνηθίζει ο οργανισμός?:bbbiceps:

primordial
15-03-10, 10:17
Μα η ίδια η Gaspari προτείνει ένα δικό της προιόν(Cytolean v2) για μετά τον κύκλο του Mitotropin.Είσαι αρνητικός γιατί θεωρείς ότι θα υπάρχει πρόβλημα υγείας ή θα περιοριστεί η δράση τους επειδή συνηθίζει ο οργανισμός?:bbbiceps:

1ον) Κορεσμός...
2ον) Ε, δεν νομίζω να είναι και τελείως αθώα τέτοια σκευάσματα.
Μην παρεξηγηθώ, δεν αναφέρομαι σε απαγορευμένες ουσίες..

beatshooter
06-04-11, 15:38
Για πρωτος λιποδιαλυτης αξιζει?

Γενικα βοηθα η @@?

andreasaxo
19-02-13, 15:33
Για πρωτος λιποδιαλυτης αξιζει?

Γενικα βοηθα η @@?
@@ :) , πολυ ενεργια απο την πολυ καφεινη μονο.

sanitarium20
09-05-13, 19:35
Κατ'αρχήν καλημέρα.......



Θέλεις να μας εξηγήσεις τον λόγο....????
Υποθέτω πώς όταν οι εταιρείες αναφέρονται σε κυκλική χρήση ενός προϊόντος, δεν αναφέρονται μόνο στο συγκεκριμένο που προωθούν, αλλά στην συγκεκριμένη κατηγορία συμπληρωμάτων...!!!
Τι εννοώ....???
Επειδή αλλάζεις προϊόν (μάρκα, εταιρεία, συσκευασία, χρώμα, κλπ.) δεν σημαίνει ότι μπορείς να συνεχίσεις την λήψη ενός λιποτροπικού - θερμογενετικού.... με το σκεπτικό αυτό θα μπορούσες να είσαι 24/7 με λιποτροπικά...!!!

Να ρωτήσω κάτι πάνω σε αυτό. Δεν παίρνω λιποδιαλύτες, ή για να είμαι ακριβής έπαιρνα παλιότερα τον stacker 3, αλλά όχι σε κύκλο. Έπαιρνα μόνο ένα χαπάκι τη βδομάδα, πριν από αγώνα μπάσκετ. Κυρίως επειδή το φοβόμουν, καθότι καταναλώνω ήδη έναν με δύο καφέδες τη μέρα, οπότε δεν ήθελα να προσθέσω πολύ καφείνη στον οργανισμό μου.

Δεν ένιωθα να με πιάνει, και αναρωτιέμαι αν ο λόγος είναι επειδή δεν το έπαιρνα σε κανονικό κύκλο, αν συνέβαινε επειδή έπαιρνα μόνο ένα (μία ώρα πριν παίξω) ή επειδή πίνω ούτως ή άλλως αρκετή καφείνη καθημερινά από τον καφέ που πίνω. Τι φταίει κατά τη γνώμη σας περισσότερο;

Επίσης, το βασικότερο που θα ήθελα μία βοήθεια/εξήγηση είναι για αυτό το θέμα του ΚΥΚΛΟΥ που λέμε. Όλα τα προιόντα είναι φτιαγμένα έτσι ώστε όταν τελειώνουν να τελειώνει και ο κύκλος τους; Προφανώς και όχι. Γιατί όταν τελειώνει η πρωτείνη σου παίρνεις καινούρια ή η κρεατίνη σου το ίδιο...
Γιατί λοιπόν εδώ λες ότι επειδή τελείωσε το κουτί του και αλλάζει μάρκα πρέπει να σταματήσει; Αφού δεν ξέρεις πόσο καιρό το παίρνει.. Εξάλλου αν υποθέσουμε ότι ο κύκλος ενός προϊόντος είναι Χ ημέρες και το σκεύασμα διαρκεί για Χ/2 ημέρες (πχ επειδή έχει λιγότερες κάψουλες - είναι μικρή η συσκευασία) τότε προφανώς μπορεί να συνεχίσει, έτσι δεν είναι;

Κάτι που με φέρνει στην ερώτηση μου... Εγώ σαν άσχετος (αν ας πούμε έπαιρνα κανονικά το stacker 3 που έχω) πώς θα ξέρω ποιος είναι ο κύκλος του προιόντος και πόσο το διάστημα που πρέπει να το σταματήσω; Υπάρχει κάποιο στάνταρ για συγκεκριμένες κατηγορίες συμπληρωμάτων (πχ λέω τυχαία, λιποδιαλύτες 1 μήνας on-1 μήνας off, κρεατίνη 6 βδομάδες on-6 off κλπ) και αν ναι που μπορώ να τη βρω αυτή;

Συγνώμη αν είναι αφελής η ερώτηση, απλά στα δικά μου μάτια μου φαίνεται ως κάτι πολύ βασικό για την σωστή πρόσληψη των συμπλρωμάτων...
Ευχαριστώ!

vasilisot
30-07-13, 23:04
εκανα την βλακια και το πειρα..πρωτι μερα στα 2 καπσ δεν καταλαβα τπτ.. αυριο θα παρω 3.ολο @@@ παω και αγοραζω...

Metalhead|T|
30-07-13, 23:17
στα ποσα μιλι η καφεινη?..με αδειο στομαχι το πήρες?..τι στιγμη της ημερας κ ποση ωρα πριν την προπο

vasilisot
31-07-13, 01:03
η καφεινη ειναι στα 300 μγ...πειρα 2 καπσ μιση ωρα πριν την προπονα.πριν μια ωρα περιπου ειχα παρει γευμα.

Metalhead|T|
31-07-13, 01:16
εγω θα σου λεγα αν εχεις ανοχη στην καφεινη να το ανεβασεις στα 400μιλι και βλεπεις....εξάλλου μπορει να το νιωσεις τη 2η ή 3η φορα.....διαφορα σε εκκριση ιδρώτα κουρων δεν ειδες?

vasilisot
31-07-13, 01:30
τπτ απ αυτα δεν ειδα ακομα..με την καφεινη δεν εχω θεμα θα την ανεβασω...θα δω πως θα παει τις επομενες μερες και θα εχω ποιο ολοκληρωμενη αποψη...

vasgewrgiou
11-02-14, 19:39
kalispera paides..arxika na sas pw pws dn asxoloume me to bodybuilding apla ksekinisa gumnastirio gia na xasw kanena kilo..
eimai 123 kila kai 1.83 ypsos kai thelw na ftasw 100kg me 105 kg..
perusi p ksekinisa pali eperna stacker 3 kai eida mikra apotelesmata (koumpwna 2,mia prin apo kathe geuma)
twra zitisa pali lupodoalites apo ton gumnasti m kai mou edwse to stacker 4 kai m eipe na pernw 3 kapsoules 1.30 wra prin tin proponisi...
na tis pernw egw p den axoloumai para mono thelw na xasw poio grigora??kai an tis ksekinisw poses na pernw kai gia poso??

exoun kapoia epiptosi stin ygeia??
euxaristw....

cuntface
11-02-14, 19:50
kalispera paides..arxika na sas pw pws dn asxoloume me to bodybuilding apla ksekinisa gumnastirio gia na xasw kanena kilo..
eimai 123 kila kai 1.83 ypsos kai thelw na ftasw 100kg me 105 kg..
perusi p ksekinisa pali eperna stacker 3 kai eida mikra apotelesmata (koumpwna 2,mia prin apo kathe geuma)
twra zitisa pali lupodoalites apo ton gumnasti m kai mou edwse to stacker 4 kai m eipe na pernw 3 kapsoules 1.30 wra prin tin proponisi...
na tis pernw egw p den axoloumai para mono thelw na xasw poio grigora??kai an tis ksekinisw poses na pernw kai gia poso??

exoun kapoia epiptosi stin ygeia??
euxaristw....

οι λιποδιαλητες δεν θα σου κανουνε τιποτα απολυτος διατροφη και γυμναστικη θες

vasgewrgiou
11-02-14, 22:30
οι λιποδιαλητες δεν θα σου κανουνε τιποτα απολυτος διατροφη και γυμναστικη θες

kala sigoura!!!den tha voithisoun perisotero stin apoleia lupous?

cuntface
12-02-14, 14:40
[QUOTE=vasgewrgiou;774060]kala sigoura!!!den tha voithisoun perisotero stin apoleia lupous?[/QUOTE οχι φιλε πρωτα θα φτιαξεις ενα προγραμα διατροφης θα το τρεξεις 2-3 μηνες μαζι με γυμναστηριο και μετα αν θες παρε λιποδιαλυτη

sobral
12-10-15, 13:04
98606

98607

Για όσους αντέχουν τα πολλά διεγερτικά:wcourt:

andreasaxo
12-10-15, 17:35
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7185-Stacker-4-(Stacker)

Lypis
15-10-15, 21:21
Βλέπεις τη συσκευασία με τη φωτο της κοπέλας και σε μπερδεύει, θεωρώντας το light! Άμα δεις όμως τα συστατικά του, είναι πύραυλος…

salvator
23-02-16, 13:45
Το πήρα πέρσι πριν το καλοκαίρι και με είχε λιώσει, σε συνδυασμό πάντα με διατροφή. Πολύ ενέργεια στην προπόνηση, μείωση της όρεξης κ.τ.λ. Κάνει δουλειά!

Miyagki
01-03-16, 00:23
Χαιρετω το forum.. Παιρνω τον συγκεκριμενο λυποδιαλυτη απο την προημενη πεμτη.. τα αποτελεσματα δεν τα περιμενα...μιας πριν απο 3 μηνες επαιρνα το six pack.(μερα με την νυχτα) Να συμπληρωσω και εγω την δικια μου εμπειρια.. Ζεστο στομαχι μετα απο μιση ωρα χρησης..ενεργεια οπου ο γυμναστης μου επαθε πλακα με την παρτη μου και εγω με τον εαυτο μου(φυσικα δεν ειπα οτι παιρνω συμπληρωμα) Γυμναζομαι καθε Δευτερα τεταρτη και παρασκευη 9:30 με 10:30 το βραδυ crossfit και καθε κυριακη βαραω 8αρα περπατημα-τρεξιμο. Οι παλμοι μου ειναι φυσιολογικοι κατα την διαρκεια επειδη της μετραω συνεχως... 100 με 150 οπου το μεγιστο ειναι 180 περιπου,κοβει την ορεξη.. επισης καμια φορα με πιανει μελαγχολια και αγχος ανευ λογου και αιτιας μαλλον οφειλετε στην αυξημενη ροη του αιματος.Εκοψα τσιγαρο αναπνεω σαν ανθρωπος.. αυτη την στιγμη ειμαι 28ετων με 102 κιλα περιπου απο 120 και περιμενω πως και πως να πιασω δηψιο..:P.. Κομμενοι καφεδες..και απο φαγητο οτι καν2ι η μανα την καθε ημερα οπου εαν ειναι κρεας το σπαω πρωι απογευμα και εαν ειναι λαχανικα το απογευμα εχει τοστακι.. καθε πρωι βρωμη με γιαουρτι και μελι... και επειδη δεν μπορω να ξεχασω τις παλιες συνηθειες 1 φορα τον μηνα ειναι αφιερωμενη σε junk food :green:

ZIDANE72003
23-03-16, 00:28
Miyagki αν τελείωσες το κύκλο γράψε αν μπορείς ένα review και τί δίαιτα ακολούθησες. ΤΥ.

ΑΘΛΗΤΗΣ
12-05-17, 15:36
Ανεβαίνει πολύ σε προτιμήσεις αυτές τις μέρες λόγω της προσφοράς που έχουμε στον ΑΘΛΗΤΗ.
Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/thermogenetika/stacker-4-100-caps-stacker/)

Ioannis Duff
02-06-17, 23:22
Τι λεει τελικα αυτο ρε παιδια? Για ατομο που δεν πινει καφεδες - πραγματικα δεν εχω ιδεα για το stim tolerance μου - ειναι καλο σαν συμπληρωμα? Δεν εχω τις γνωσεις για να καταλαβω απο τον πινακα, ειναι βαρυ σε stims?

beefmeup
02-06-17, 23:25
περιπου οσο 2 καφεδες περιεκτικοτητα σε καφεινη.
λογικα εσυ θες μιση δοση για να ξεκινησεις.

Ioannis Duff
02-06-17, 23:31
Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση, γενικα επειδη δεν υπαρχουν πολλες γνωμες μετα την αλλαγη στα συστατικα. Πως το βλεπεις σε αποδοτικοτητα? Αξιζει καθολου?

beefmeup
02-06-17, 23:35
το θεμα με ολα αυτα τα συμπληρωματα, οπως κ με τα prewo ειναι πως θα σου δουλεψει..σε αλλους δουλευει καλυτερα, σε αλλους οχι τοσο..εγω πχ, ειχα προτεινει σε ενα φιλο 2 λιποδιαλυτες, ο ενας ηταν πιο δυνατος απο τον αλλο βαση συστατικων, κ τελικα αυτος που τον επιασε καλυτερα ηταν ο πιο "αδυναμος" ας πουμε..
οποτε, ολα ειναι σχετικα..σαν προσωπικη αποψη ομως αν θες, εγω προτιμω τους θερμογενετικους λιποδιαλυτες, οπως πχ αυτον εδω (https://bodybuilding.gr/forum/showthread.php?35409-Black-Burn-Micronized-(Stacker2))

Ioannis Duff
02-06-17, 23:45
Μαλλον εδω φαινεται η απειρια μου με αυτα τα supps, ειχα την εντυπωση οτι ο συγκεκριμενος ηταν θερμογενετικος. Υπο αυτην την κατηγορια τoν εχει στο e-shop.
Αυτο που προτεινεις μηπως ειναι λιγο υπερβολικα δυνατο σε αυτην την φαση? Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε λιπο η pre. Οι υπερβολικες ταχυπαλμιες θα με χαλασουν.

beefmeup
02-06-17, 23:49
χμμ οχι, εχεις δικιο μεσα στα συστατικα δεν προσεξα το πιπερι, μαλλον γιατι συνηθως το δινουν σαν απο τα τελευταια συστατικα, ενω εδω ειναι καπου στη μεση:thumbup:
οποτε κ αυτος ειναι..

κ οι 2 ειναι στα ιδια απο πλευρας καφεινης..ισως καλυτερα να προτιμησεις την σκονη μεταξυ των 2, γιατι αυτο σου δινει 300mg καφεινη σε μια καπ. οποτε αν σου βγει δυνατος, δεν εχεις επιλογη να μειωσεις την δοση στο μισο..ενω στο αλλο με την σκονη, μπορει να γινει ευκολα..

Ioannis Duff
02-06-17, 23:52
Εγινε, ευχαριστω και παλι. :)