PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemorush (Nutrabolics)



Adinamos
02-03-10, 03:10
Εχει χρησιμοποιησει κανεις το συγκεκριμενο συμπληρωμα?
Γνωμες - αποψεις μηπως? Πιστευετε αξιζει?

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις,
Λευτερης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9628&stc=1&d=1267512271

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9629&stc=1&d=1267512282

Adinamos
07-03-10, 16:01
Κανεις??:unsure::unsure::unsure:

MpaKouri
12-03-10, 23:14
Φιλαρακι μαλλον δεν παιρνεις απαντηση γιατι το προιον μολις βγηκε απο οσο ξερω!...τωρα σκεφτομαι να το παρω εγω να δω τι λεει!αλλα απο οτι βλεπω πρεπει να ειναι αρκετα δυνατο προιον βεβαια αυτα ειναι λογια μολις το δοκιμασω θα εχετε απαντηση:thumbup:

polydeykis
16-03-10, 13:58
τα συστατικά καλά είναι αλλά δε μας λενε περιεκτικότητα...πάντως σε αυτό το επίπεδο εάν έδωσες πάνω από 50 ευρώ σε γδάρανε..

γαι προ- προνητικά θα προτιμούσα τα δοκιμασμένα σε εμένα nano vapor, super pump και noxplode

Adinamos
19-04-10, 19:55
Τελικα κατεληξα σε σουπερ παμπ thanks to muscleboss ;)

salpas18
21-04-10, 02:15
Τελικα κατεληξα σε σουπερ παμπ thanks to muscleboss ;)

schock therapy:bowdown::bowdown::weights:

gas
21-04-10, 03:05
super pump kai noz iv da best:toast:

sTeLaKoS
21-04-10, 09:22
Το θέμα του τόπικ είναι η αξιολόγηση του Hemorush και όχι ποιο προϊόν χρησιμοποιείτε εσείς. Κρατήστε στο τόπικ καθαρό.

Kolorizos
21-04-10, 11:35
το εχω χησιμοποιησει καλο ηταν

Kolorizos
21-04-10, 12:24
μονο να ξερεις κατι το geranium ειναι απαγορευμενη ουσια
την περιεχει και ενα του dorian yates που ειναι banned απο τον ΕΟΦ

TEFAAtzis
01-06-10, 19:28
Εχει δοκιμασει κανεις το συγκεκριμενο προιον???
Χτες στα εξ που ημουν ο πωλητης μου ειπε πως ειναι πολυ καλο νιτρικο και μου το παρομοιασε με αυτο του Yates για το οποιο ακουγονται καλα λογια!!!
http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4473&category=436

***Το τόπικ συγχωνευτηκε με ήδη υπάρχων.Παρακαλείσθε να χρησιμοποιείτε την Αναζήτηση.Mods team***

beefmeup
01-06-10, 19:34
φιλε απτα συστατικα κ μονο,φαινεται μπομπα..στο παρομοιασε με αυτο του ντοριαν(που απαγορευτικε στην ελλαδα)γιατι εχει τις ιδιες διεγερτικες μεσα..

θα το περνα με κλειστα ματια.:thumbup:

η τιμη βεβαια,ειναι απαγορευτικη,αλλα θα κοιταξω να το βρω για δοκιμη απεξω,καποια στιγμη..

απτην αλλλη μολις ειδα οτι βγαζει 50 σκουπ,αρα ειναι ψιλο οκ..αν κ παλι λιγο ακριβο..

KATERINI 144
01-06-10, 21:00
TEFAAtzis κανε εντιτ το ποστ σου και φτιαξτο σωστα Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

GEORGEXX1
01-06-10, 21:52
Το bodybuilding είναι πόλεμος. Αν θες να νικήσεις πρέπει να επιτεθείς στα βάρη με πάθος και ένταση. Η επιτυχία στην προπόνηση καθορίζεται πολύ πριν σηκώσεις τον πρώτο αλτήρα.

Δημητρη μονο και μονο για αυτο το κειμενο θα παω να το παρω.
Μου περισεψαν και κατι 8αρια ΦΥΣΙΓΓΙΑ απο το κυνηγι θα γινει χαμος στο gym.
:toast::toast:

deluxe
02-06-10, 08:27
0 υδατανθρακες! Επισης παρατηρω οτι στα περισσοτερα νιτρικα αυτης της εταιριας λεει να μη παιρνουμε παραπανω απο 1,5 σκουπ. Αυτο το νιτρικο λεει οχι παραπανω απο 1 σκουπ! Δλδ με 20γρ θα ειμαστε τζετ. Πως γινεται αυτο;

Το εχει παρει κανεις να πει εντυπωσεις;

Μπορει καποιος να πει αν γινεται να συνδιαστει με το HEMODRENE (http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3556&category=436), και πως;


* Παντως πολυ κλεφτες εδω! Σε ξενο site το πουλανε στα 35 δολλαρια!! *

deluxe
02-06-10, 13:08
μονο να ξερεις κατι το geranium ειναι απαγορευμενη ουσια
την περιεχει και ενα του dorian yates που ειναι banned απο τον ΕΟΦΦυτο ειναι, γιατι ειναι απαγορευμενο;

Machiavelli
02-06-10, 13:36
Και η Ινδική Κάνναβις φυτό είναι.

TEFAAtzis
02-06-10, 17:36
Το bodybuilding είναι πόλεμος. Αν θες να νικήσεις πρέπει να επιτεθείς στα βάρη με πάθος και ένταση. Η επιτυχία στην προπόνηση καθορίζεται πολύ πριν σηκώσεις τον πρώτο αλτήρα.

Δημητρη μονο και μονο για αυτο το κειμενο θα παω να το παρω.
Μου περισεψαν και κατι 8αρια ΦΥΣΙΓΓΙΑ απο το κυνηγι θα γινει χαμος στο gym.
:toast::toast:

:green::toast::toast:

TEFAAtzis
02-06-10, 17:37
φιλε απτα συστατικα κ μονο,φαινεται μπομπα..στο παρομοιασε με αυτο του ντοριαν(που απαγορευτικε στην ελλαδα)γιατι εχει τις ιδιες διεγερτικες μεσα..

θα το περνα με κλειστα ματια.:thumbup:

η τιμη βεβαια,ειναι απαγορευτικη,αλλα θα κοιταξω να το βρω για δοκιμη απεξω,καποια στιγμη..

απτην αλλλη μολις ειδα οτι βγαζει 50 σκουπ,αρα ειναι ψιλο οκ..αν κ παλι λιγο ακριβο..

αυτο δεν το ηξερα οτι απαγορευτηκε.Χμμ μαλιστα........

manos_
02-06-10, 20:52
Η τελικη μου αποψη για ολα αυτα τα pre workout ειναι διαλεχτε αυτο που σας δινει τα καλυτερα τσιτωματα γιατι οτι αλλο σας δωσει θα ειναι κρεατινη.Τα λεφτα σας σε πακ πρωτεινη αμινοξεα και οτι εχει να κανει με ορμονες.Καλο μου φαινετε παντως αν και αν δεν δοκιμασω εγω απλα δεν εχω αποψη βλεπω μεγαλες διαφορες απο οργανισμο σε οργανισμο.Εδωσα το shock therapy σε φιλο και ειναι λες και δεν του δωσα τιποτα και εμενα με τσιτωνει απιστευτα οποτε αναλογα πως ειναι σεταρισμενος ο εγκεφαλος του καθενος.

beefmeup
02-06-10, 23:46
αυτο δεν το ηξερα οτι απαγορευτηκε.Χμμ μαλιστα........

υπαρχει κ σχετικη ανακοινωση στο σαητ του εοφ..

αλλα δεν εχει να κανει,,εχω παρει κ αλλα προπροπονητικα με αυτη την ουσια...

βλ.jack3d,anadraulic pump,κ το y-rd(δεν υπαρχει πια),με πολυ καλα αποτεσματα,κ χωρις κρασαρισματα..:thumbup:

tommygunz
03-06-10, 00:01
Γνωρίζει κανείς γιατί απαγορεύτηκε αυτήν η ουσία? Είναι κάτι το επικίνδυνο?


Πιθανά side effects σε περίπτωση που την πάρει κάποιος?

beefmeup
03-06-10, 00:03
Γνωρίζει κανείς γιατί απαγορεύτηκε αυτήν η ουσία? Είναι κάτι το επικίνδυνο?


Πιθανά side effects σε περίπτωση που την πάρει κάποιος?

απαγορευτηκε για χρηση σε αγωνισματα,κ κατα συνεπεια την απαγορεψε ο εοφ..δεν εχει να κανει με επικινδυνοτητας της υγειας.

το αστειο ειναι οτι απαγορεψαν αυτο του ντοριαν,αλλα τουτο δω κυκλοφορει κανονικα..

deluxe
03-06-10, 00:05
Δλδ αμα το παραγγειλω απο ***** δε θα ερθει;

Μην γινεστε κουραστικοι με τα λινκς ,ειδικα τα παλια μελη

beefmeup
03-06-10, 00:06
Δλδ αμα το παραγγειλω απο ***** , δε θα ερθει;

αφου απο αγγλια δεν περνανε τελωνειο,ρε συ..πως θα στο σταματησουν δηλ??

:moderator:

deluxe
03-06-10, 00:36
Μπορει να το ελενξει καποιος, δε ξερω. Δλδ μπορω να παρω ο,τι γουσταρω και να ερθει; Οσα κιλα και να ειναι, ο,τι τιμη; Βασικα γυρω στα 250 ευρω θα κανω παραγγελια.

flowin_through
03-06-10, 01:22
αφου απο αγγλια δεν περνανε τελωνειο,ρε συ..πως θα στο σταματησουν δηλ??


Περνανε, απλως δε σταματανε.
:moderator:

(και διαβαζεται ***** )

beefmeup
03-06-10, 15:40
Περνανε, απλως δε σταματανε.
:moderator:

(και διαβαζεται ***** )

νταξ, κ γω,στον πηγεμο για το γυμναστηριο,περναω εξω απο 2 ζαχαροπλαστεια,1 φουρνο,κ 1 σουβλατζιδικο..

flowin_through
03-06-10, 15:58
νταξ, κ γω,στον πηγεμο για το γυμναστηριο,περναω εξω απο 2 ζαχαροπλαστεια,1 φουρνο,κ 1 σουβλατζιδικο..

Παντα ομως υπαρχει η πιθανοτητα να βρεις καποιον γνωστο να σε κερασει.
Και να βρεθεις σε στιγμη αδυναμιας και να υποκυψεις και ετσι να μη φτασεις ποτε στο γυμναστηριο.
Ειπαμε, μικρη η πιθανοτητα, αλλα υπαρχει.

deluxe
09-06-10, 20:42
Το εχει δοκιμασει κανεις τελικα;

No Cash
10-06-10, 07:16
υπαρχει κ σχετικη ανακοινωση στο σαητ του εοφ..

αλλα δεν εχει να κανει,,εχω παρει κ αλλα προπροπονητικα με αυτη την ουσια...

βλ.jack3d,anadraulic pump,κ το y-rd(δεν υπαρχει πια),με πολυ καλα αποτεσματα,κ χωρις κρασαρισματα..:thumbup:



off...

κρασαρισματα λες κατι φασεις ατονιας που μπορει να νοιωσεις?
συνηθως με τα νιτρικα το παθαινω μετα το περας της προπονησης.για καμια ωρα ελαφρως πεσμενος.αν πιω ενα red bull συνερχομαι.

συν οτι αυτο το ενοιωθα περισσοτερο πριν αρχισω να παιρνω καθημερινα animal pak.δεν ξερω αν εχει καποια σχεση..

τελος off

beefmeup
10-06-10, 17:03
off...

κρασαρισματα λες κατι φασεις ατονιας που μπορει να νοιωσεις?



αυτο.

kyriakos23
11-06-10, 04:52
δεν το δοκιμασα αλλα ακουσα απο πολλους που το δοκιμασαν οτι ειναι καλο.

deluxe
12-07-10, 15:21
Διαβασα απο reviews οτι το hemorush ειναι απιστευτο απο αποψη και ενεργειας και πολλα πρηξιματα. Επισης λενε οτι εχει απιστευτη γευση και διαλυτοτητα. Δεν εχει καθολου υδατανθρακες και ζαχαρη, οποτε ειναι μια χαρα για γραμμωση.

Χρήστος Κ.
21-07-10, 21:57
Μπαίνεις στο γυμναστήριο και δε σταματάς.Απλά. Σηκώνεις τα πάντα και ξαναπαίζεις το πρόγραμμα και δεύτερη φορά.





:unsure: http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif ****mods team****

TEFAAtzis
21-07-10, 22:25
Μπαίνεις στο γυμναστήριο και δε σταματάς.Απλά. Σηκώνεις τα πάντα και ξαναπαίζεις το πρόγραμμα και δεύτερη φορά.





:unsure: http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif ****mods team****

τοσο καλο????:shock:

deluxe
21-07-10, 22:42
Απο logs σε ξενα sites διαβασα οτι δουλευει πολυ καλα, ακομα και 1 scoop. 2 μονο στη προπονηση ποδιων επαιρναν. Επισης λενε για την γευση πορτοκαλι οτι ειναι απο τις καλυτερες σε νιτρικο και οτι μοιαζει σα να πινεις φυσικο χυμο πορτοκαλι.

Surfer
22-07-10, 10:06
Απο logs σε ξενα sites διαβασα οτι δουλευει πολυ καλα, ακομα και 1 scoop. 2 μονο στη προπονηση ποδιων επαιρναν. Επισης λενε για την γευση πορτοκαλι οτι ειναι απο τις καλυτερες σε νιτρικο και οτι μοιαζει σα να πινεις φυσικο χυμο πορτοκαλι.



Το χρησιμοποίησα πριν μερικούς μήνες...Σου βγάζει πολύ δύναμη στη προπόνηση, τόσο στα κιλά που βγάζεις, όσο και τσίτωμα...
Επείδή χρησιμοποιείς μόνο ένα scoop τις μέρες των προπονήσεων βγαίνει πολύ οικονομικό...

Στα αρνητικα: μου "έβγαλε" και πολύ νευρικότητα με αποτέλεσμα, ειδικά τις πρώτες ημέρες, να φεύγω από τη προπόνηση διότι δε μπορούσα να συγκεντρωθώ...Μετά άρχισε να γίνεται πιο ελεγχόμενη η κατάσταση...

deluxe
22-07-10, 15:45
Οσοι πηραν με την πρωτη παραπανω απο 1 scoop, ενιωθαν οι φλεβες τους σα να σπανε και σταματουσαν τη προπονηση.

Αληθεια, ποιο συστατικο ειναι αυτο που το κανει τοσο δυνατο;

Χρήστος Κ.
22-07-10, 21:49
Το χρησιμοποίησα πριν μερικούς μήνες...Σου βγάζει πολύ δύναμη στη προπόνηση, τόσο στα κιλά που βγάζεις, όσο και τσίτωμα...
Επείδή χρησιμοποιείς μόνο ένα scoop τις μέρες των προπονήσεων βγαίνει πολύ οικονομικό...

Στα αρνητικα: μου "έβγαλε" και πολύ νευρικότητα με αποτέλεσμα, ειδικά τις πρώτες ημέρες, να φεύγω από τη προπόνηση διότι δε μπορούσα να συγκεντρωθώ...Μετά άρχισε να γίνεται πιο ελεγχόμενη η κατάσταση...

Και εμένα τις πρώτες μέρες μου τα παρουσίασε αυτά.

Adinamos
23-08-10, 12:02
Χορηγος το εβαλε σε προσφορα 50 γιουρος;)

Surfer
23-08-10, 12:18
Το ξεκίνησα πάλι από τη προηγούμενη Δευτέρα. Καμμιά σχέση με τον πρώτο κύκλο που είχα κάνει πριν μερικούς μήνες. Δε μου βγάζει τα αρνητικά της πρώτης φοράς (βλ. παλιότερο post στο παρόν topic). :thumbup:

deluxe
23-08-10, 12:42
Ποσα scoop παιρνεις;

Surfer
23-08-10, 13:18
Ποσα scoop παιρνεις;

Ένα scoop μου είναι υπεραρκετό...Μπορεί να τολμήσω μέσα στην εβδομάδα, στα πόδια, να βάλω 1,5 scoop. Αλλά μέχρι εκεί...:thumbup:

wonderboy
23-08-10, 13:38
Το χρησιμοποιω 2 εβδομαδες,δυνατο προιον αρκετη ενεργεια καλη γευση τωρα οσο αναφορα τη διαλυτοτητα αφηνει στο σεικ κατω αρκετη ποσοτητα χωρις να διαλυεται και στη καταπωση νιμιζεις οτι ειναι αμμος.

Surfer
23-08-10, 13:49
Το χρησιμοποιω 2 εβδομαδες,δυνατο προιον αρκετη ενεργεια καλη γευση τωρα οσο αναφορα τη διαλυτοτητα αφηνει στο σεικ κατω αρκετη ποσοτητα χωρις να διαλυεται και στη καταπωση νιμιζεις οτι ειναι αμμος.


Καλό είναι να ανακατέβεις πριν από κάθε γουλιά. Στο τέλος με λίγο νεράκι ξεπλένεις και ότι έχει μείνει μέσα και είσαι εντάξει:thumbup:

wonderboy
23-08-10, 13:54
Ναι αυτο κατεληξα να κανω.thanks Surfer

Adinamos
23-08-10, 14:05
Αξιζει το 50ευρω πιστευετε?

Senereison
23-08-10, 14:08
Προσωπικά κανένα νιτρικό δεν αξίζει τα λεφτά του..

Surfer
24-08-10, 10:06
Αξιζει το 50ευρω πιστευετε?


Σου δίνει δύναμη, αντοχή και πολύ καλή φλεβικότητα. Βγάζει 50 δόσεις και κοστίζει απ'ότι είδα 49€ για τις επόμενες 2 εβδομάδες (εγώ το πήρα την προηγούμενη εβδομάδα:(). Άρα αξίζει...:thumbup:

deluxe
24-08-10, 13:48
Υπαρχει και με 39 ευρω καπου..!

Adinamos
25-08-10, 14:39
Δε μας λες και απο που?

deluxe
25-08-10, 15:14
Εξωτερικο εννοειται.

Surfer
26-08-10, 19:37
Πώς γίνεται τόσο μεγάλη διαφορά; H Nutrabolics στο site της την πουλάει στα 55€..μέσα τα μεταφορικά...

kaiowas
26-08-10, 19:50
Πώς γίνεται τόσο μεγάλη διαφορά; H Nutrabolics στο site της την πουλάει στα 55€..μέσα τα μεταφορικά...

τι ποσότητα θα πουλήσει σε σένα ένα εργοστάσιο και τι ποσότητα σε ένα e-shop;)

Surfer
26-08-10, 20:32
τι ποσότητα θα πουλήσει σε σένα ένα εργοστάσιο και τι ποσότητα σε ένα e-shop;)



Για το eshop της ΙΔΙΑΣ της εταιρείας μιλάμε...

deluxe
26-08-10, 20:47
Εννοεις τον αντιπροσωπο της στην Ελλαδα..

Surfer
27-08-10, 09:50
Εννοεις τον αντιπροσωπο της στην Ελλαδα..

Εννοώ το eshop της Nutrabolics. Δε μιλάω για τα xtreme stores. Βάλε στο google Hemorush Nutrabolics και θα δεις...

kaiowas
27-08-10, 10:31
Εννοώ το eshop της Nutrabolics. Δε μιλάω για τα xtreme stores. Βάλε στο google Hemorush Nutrabolics και θα δεις...

αν η κάθε εταιρεία πουλούσε πιο φθηνά στον καταναλωτή από ότι σε έμπορο καμιά επιχείρηση δε θα πουλούσε τα εμπορεύματα του κάθε εργοστασίου. Το είχε αναλύσει o bane στο θέμα του c-bol

Adinamos
27-08-10, 22:13
Τσιμπησα ενα hemorush σημερα θα πω δυο λογια αυριο μαλλον που θα το χρησιμοποιησω.

Adinamos
28-08-10, 13:56
Λοιπον εντυπωσεις:

Διαλυτοτητα 9,5/10 : Καλυτερη απο καθε αλλο preworkout που εχω δοκιμασει, δεν αφριζει ουτε 'φουσκωνει' καθολου.

Γευση (πορτοκαλι) 9/10 : Επισης καλυτερη απο οποιο αλλο preworkout εχω δοκιμασει.

Στην προπονηση τωρα με βοηθησε αρκετα. Πολυ ενεργεια, πολυ πρηξιμο, καθολου ζαλαδες, ελαφριες στομαχικες διαταραχες (εχω πολυ δυνατο στομαχι, πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο με συμπληρωμα γενικα). Επισης παρατηρησα αυξημενη εφιδρωση (εκανα κανονικο μπανιο, ενω δεν ειμαι απο τα ατομα που ιδρωνουν σχετικα ευκολα)

Αυτα.!

Ερωτηση: Να το χρησιμοποιω καθε μερα πριν απο την προπ ή καλυτερα καθε δευτερη (στυλ πλασματζετ) για να μη συνηθισει ο οργανισμος μου?? Γυμναζομαι καθε μερα.

deluxe
28-08-10, 21:31
Καθε μερα; Καθολου ξεκουραση; Αμα το χρησιμοποιεις καθε ημερα, θα σου τελειωσει σχετικα γρηγορα. Πιστευω καλυτερα ομως καθε ημερα και μετα 1 μηνα off.

Adinamos
29-08-10, 11:11
Eνταξει μονο κυριακη δεν παω που ειναι κλειστα, αυτο ενοουσα.

aDonIs
30-08-10, 14:50
και εγω αυτο σκεφτομαι να παρωπολυ καλο φαινεται!

Surfer
31-08-10, 11:05
Καθε μερα; Καθολου ξεκουραση; Αμα το χρησιμοποιεις καθε ημερα, θα σου τελειωσει σχετικα γρηγορα. Πιστευω καλυτερα ομως καθε ημερα και μετα 1 μηνα off.

Πέντε φορές την εβδομάδα χρησιμοποιησέ το...Άσε 2 για να ηρεμήσεις...

Hercules
31-08-10, 12:05
καμια ταχυκαρδια,ζαλαδα τιποτα παρατηρησες?

Adinamos
31-08-10, 12:58
Μπα οχι τιποτα... Λιγες ενοχλησεις στο στομαχι στις προτες μερες, τωρα ολλα καλα.

aDonIs
31-08-10, 14:25
απλα εγω θελω να το παρω για στιβο...βαροι εκανα τωρα το καλοκαιρι και τωρα θα ξανααρχησουμε μην γινω κανενα νταμαρι και δεν μπορω να τρεξω κανει να το παρω??

PARAFOUSKOMENO AIDONI
02-09-10, 17:04
δοκιμασα σημερα ενα δειγματακι..απαπαπαπαπαπαπα.....πριξιματα και ενεργεια ..πω τρελαθηκα....********** το πραγμα....ειναι καλυτερο του super pump250 kai της ********* του no xplode..nice job nutrabolics...thanks a lot!!!

Senereison
02-09-10, 20:12
Εγώ θα έλεγα κοίτα πως εκφράζεσαι εκδηλώσου με διαφορετικό τρόπο...

giannis64
02-09-10, 21:09
δοκιμασα σημερα ενα δειγματακι..απαπαπαπαπαπαπα.....πριξιματα και ενεργεια ..πω τρελαθηκα....********** το πραγμα....ειναι καλυτερο του super pump250 kai της ********* του no xplode..nice job nutrabolics...thanks a lot!!!


:smash::smash::smash:

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 12:40
παιδια η nutrabolics εχει κανει καλη δουλεια .....ειναι ενα καταπληκτικο προιον...εδω και 2 εβδομαδες ο παιρνω και ειμαι ακρως ικανοποιημενος......πολυ ενεργεια,πρηξηματα απιστευτα...χ8ες ειχα χερια..στα δικεφαλα απο το πρηξημο δεν μπορουσα να κλεισω τα χερια μου....αλλα παρολο ποθ εχει 3types of carnitine δεν παρατηρησα τον ιδρωτα που λενε..

aDonIs
04-09-10, 14:18
αντε να δουμε....ποσο καλο ειναι την δευτερα θα το τσιμπησω και εγω!

Adinamos
04-09-10, 16:57
Κριμα φιλε γιατι ο χορηγος ΔΕΝ θα το εχει σε προσφορα την δευτερα. Εκτος αμα ψωνιζεις απο αλλου.

aDonIs
04-09-10, 20:54
οχι ρε συ..απο εχτριμ!θα τα παρω μαζι με κατι βιταμινεσ!!

Adinamos
04-09-10, 21:00
Για τα εχτριμ λεω κ εγω! Μεχρι και σημερα το ειχαν σε προσφορα.

aDonIs
04-09-10, 21:51
ooo ρε!!!! τωρα το δα μηπωσ ξερεισ αν ειναι μεχρι και την δευτερα??

Adinamos
04-09-10, 22:03
Δυστυχως αλλαζει αυριο η προσφορα.

spiounos
06-09-10, 16:26
πηγα χ8ες και αγορασα μερικα samples του hemo rush απο το xtreme stores της περιοχης μου....το νιτρικο αυτο ειναι ολατα λεφτα....γ***** απλα...πολυ γ**** μιλαμε....τσιτες,πρηξηματα,δυναμη ολα.....

xrisbud
06-09-10, 17:03
πηγα χ8ες και αγορασα μερικα samples του hemo rush απο το xtreme stores της περιοχης μου....το νιτρικο αυτο ειναι ολατα λεφτα....γ***** απλα...πολυ γ**** μιλαμε....τσιτες,πρηξηματα,δυναμη ολα.....

υπερβάλεις φίλε, πόσα ΝΟ έχεις δοκιμάσει;

spiounos
06-09-10, 17:05
panw apo 10....super pump250,no xplode,x pand,plasmajet,massacra,shock therapy,no shotgun,monster pump,noz,plasmacore ktlp.

Το επόμενο greekenglish Μηνυμα θα διαγραφει αυτοματα,σου εχει γινει ηδη παρατηρηση.Mods Team

aDonIs
06-09-10, 21:35
ελα ρε!τοσο καλο ειναι δηλαδη που λετε ολοι..?αντε να δουμε

TEFAAtzis
06-09-10, 21:38
panw apo 10....super pump250,no xplode,x pand,plasmajet,massacra,shock therapy,no shotgun,monster pump,noz,plasmacore ktlp.

Το επόμενο greekenglish Μηνυμα θα διαγραφει αυτοματα,σου εχει γινει ηδη παρατηρηση.Mods Team

ποιο αλλο απο ολα αυτα σε επιασε καλα???Το xpand του Yates???

Niiick
06-09-10, 21:39
nox pump ειναι του yates, xpand ειναι dymatize, καλο ειναι και το νεο το nox pump αλλα το παλιο ηταν καλυτερο.

TEFAAtzis
06-09-10, 22:00
nox pump ειναι του yates, xpand ειναι dymatize, καλο ειναι και το νεο το nox pump αλλα το παλιο ηταν καλυτερο.

εχεις δικιο Νικο εγω μπερδευτικα:toast:

spiounos
06-09-10, 23:30
το massacra,super pump250 και hemo rush!!!

aDonIs
07-09-10, 12:18
ποιο σου βγηκε καλητερο?

spiounos
07-09-10, 12:49
το massacra!!

noz1989
07-09-10, 12:58
το massacra!!

Ρε φιλε πριν δεν ειπες οτι το massacra δεν ειναι πολυ καλο..?? :unsure:

TEFAAtzis
07-09-10, 13:36
οχι ειπε οτι ειναι απο αυτα που τον επιασαν καλυτερα γιατι τον ρωτησα εγω

xrisbud
07-09-10, 13:48
panw apo 10....super pump250,no xplode,x pand,plasmajet,massacra,shock therapy,no shotgun,monster pump,noz,plasmacore ktlp.

Το επόμενο greekenglish Μηνυμα θα διαγραφει αυτοματα,σου εχει γινει ηδη παρατηρηση.Mods Team

ανέβασε φωτό να σε δούμε (χωρίς κεφάλι), πολύ ενθουσιασμένος ακούγεσαι, υπάρχουν και άλλα νιτρικά κορυφαία όπως το white flood με ορνιθίνη μέσα, το crack της revolutions, κ.α. Σου συστήνω να ρίξεις μια ματιά σε αμερικάνικα φόρουμ όπως το bodybuilding.com, μόνο οι Αμερικανοί ξέρουν από συμπληρώματα, μιλάω για γνήσια και όχι αυτά που εισάγονται στην Ελλάδα και την υπόλοιπη Ευρώπη που έχουν διαφορετική συνταγή. Π.χ. η ΟΝ για την Ευρώπη φτιάχνεται στην Ιρλανδία, καμία σχέση με την Αμερικάνικη. Επίσης στην Ελλάδα έχω προσέξει ότι πολλοί λεγόμενοι επαγγελματίες με συμπληρώματα, πλασσάρουν παλιές εκδόσεις που έχουν αποσυρθεί στο εξωτερικό και τα κοπανάνε στην τιμή. Animal cuts, έχει αλλάξει η φόρμουλα έξω.

COBRA_STYLE
07-09-10, 14:03
ανέβασε φωτό να σε δούμε (χωρίς κεφάλι), πολύ ενθουσιασμένος ακούγεσαι, υπάρχουν και άλλα νιτρικά κορυφαία όπως το white flood με ορνιθίνη μέσα, το crack της revolutions, κ.α. Σου συστήνω να ρίξεις μια ματιά σε αμερικάνικα φόρουμ όπως το bodybuilding.com, μόνο οι Αμερικανοί ξέρουν από συμπληρώματα, μιλάω για γνήσια και όχι αυτά που εισάγονται στην Ελλάδα και την υπόλοιπη Ευρώπη που έχουν διαφορετική συνταγή. Π.χ. η ΟΝ για την Ευρώπη φτιάχνεται στην Ιρλανδία, καμία σχέση με την Αμερικάνικη. Επίσης στην Ελλάδα έχω προσέξει ότι πολλοί λεγόμενοι επαγγελματίες με συμπληρώματα, πλασσάρουν παλιές εκδόσεις που έχουν αποσυρθεί στο εξωτερικό και τα κοπανάνε στην τιμή. Animal cuts, έχει αλλάξει η φόρμουλα έξω.
:clap::thumbup:

spiounos
07-09-10, 16:29
τεσπα.....σαν το hemo rush παντως δεν ειναι πολλα ...ειναι δυναμητης....!!!nice job nutrabolics!!!thanks a lot!!!!

primordial
08-09-10, 15:13
τεσπα.....σαν το hemo rush παντως δεν ειναι πολλα ...ειναι δυναμητης....!!!nice job nutrabolics!!!thanks a lot!!!!

:thumbup::bbbiceps:

aDonIs
18-09-10, 14:42
λοιπον παιδια χτεσ το πηρα και το δοκιμασα σημερα!πολυ καλο μου φανηκε για 1η μερα παρατηρησα δυναμη και αντοχη(τα κυριοτερα)!επισησ πολυ υδρο9τασ και τσιτωμα!τωρα απο αρνητικα στα 150 ειχα ενα φουσκομα και ανακατεμα...την δευτερα θα το δοκιμασω με τα βαρυ και θα σασ πω εντωπωσεισ!!

wonderboy
18-09-10, 22:06
Παιδια οποιος θελει δινω το hemorush 3-4 φορες εχω πιει

salpas18
18-09-10, 22:12
Παιδια οποιος θελει δινω το hemorush 3-4 φορες εχω πιει

απαγορευοντε αγοραπολησιες

wonderboy
18-09-10, 22:13
Και ποιος ειπε οτι τη πουλαω!

salpas18
18-09-10, 23:28
Και ποιος ειπε οτι τη πουλαω!

α οκ τοτε μπορεις να μου το στειλεις?

aDonIs
19-09-10, 09:39
χαχαχα...γιατι δεν σου κανει ρε wonderboy??

wonderboy
19-09-10, 11:05
Ναι δεν μου κανει,salpas18 στο στελνω οποτε θες,βεβιασμενη αγορα aDonis

aDonIs
19-09-10, 12:51
δηλαδη δεν ειδεσ τιποτα??παραξενο!

wonderboy
19-09-10, 13:55
Εχω ξαναγραψει για το hemorush,ενεργεια μου εβγαλε και αρκετη θα ελεγα,απλα θα πρωτιμησω μια καθαρη κρεατινη στη διατρφοφη μου.

sfakas
23-09-10, 04:09
Εχω ξαναγραψει για το hemorush,ενεργεια μου εβγαλε και αρκετη θα ελεγα,απλα θα πρωτιμησω μια καθαρη κρεατινη στη διατρφοφη μου.

κ καλα θα κανεις φιλε μου,μονο που το hemorush ειναι pre-workout ενω η κρεατινη after-workout,κυριως νιτρικο οξυ ειναι κ μετα ολα τα αλλα.σημερα το παραγγειλα.....και αναμενω......οταν δοκιμασω θα κανω και αναλογο ποστ

salpas18
24-09-10, 20:01
Εχω ξαναγραψει για το hemorush,ενεργεια μου εβγαλε και αρκετη θα ελεγα,απλα θα πρωτιμησω μια καθαρη κρεατινη στη διατρφοφη μου.

ευχαριστω wonderboy για το δωρακι σου το δοκημασα σημερα στους ομως 1 σκουπ πολυ καλο σε ενεργεια αυτο που με νιαζει δλδ δεν κουραζεσε μπορεις να κανεις και αλλη ομαδα ανετα!!! αυριο 1.5 scoup να δουμε τι 8α κανει ;)

wonderboy
24-09-10, 21:22
Ωραιος,εχε λιγο το νου σου μην ξεφυγεις απο δοσολογια

salpas18
24-09-10, 21:42
Ωραιος,εχε λιγο το νου σου μην ξεφυγεις απο δοσολογια

nai nai jerw ;)

deluxe
24-09-10, 22:18
Οχι 1.5 scoop με τη μια! Μετα απο μια εβδομαδα. Ποτε τα 2 scoop. Ειναι αρκετα ισχυρο και πολλα gr.

salpas18
25-09-10, 02:38
Οχι 1.5 scoop με τη μια! Μετα απο μια εβδομαδα. Ποτε τα 2 scoop. Ειναι αρκετα ισχυρο και πολλα gr.

δεν μου εκανε και τπτ ιδιετερο
δεν με πιανουν και πολυ τα νιτρικα εμενα δεν ξερω γτ

metalwar
25-09-10, 09:51
Εγω που πήρα ενα scoop μ'επιασε παρα πολυ καλα. Συγκεκριμένα είχα φάει γεύμα 2+ ώρες πριν πάρω το scoop και μετα απο 30-40 λεπτα είχα κ ενέργεια κ αντοχές και δύναμη. Το βράδυ μόνο δυσκολεύτηκα να κοιμηθω.

deluxe
25-09-10, 12:22
Δεν ειναι το θεμα αν σε πιανουν, αλλα απο τη στιγμη που λεει οχι παραπανω απο 1, θα υπαρχει λογος.

Και εμενα δε με επιανε το jack3d με 3 scoops, αλλα μεχρι εκει. Τοσα ελεγε max, δε εβαλα 4-5 να δω αν θα με πιασει.

Μη υπαρξει και κανενα προβλημα με δηλητηριαση, αν ξεφυγουμε με τις ποσοτητες. Βεβαια μερικοι παιρνουν και 2 scoop απο το hemorush, αλλα μονο σε προπονησεις ποδιων και ειναι και γομαρια, 100+ κιλα.

salpas18
25-09-10, 13:42
Δεν ειναι το θεμα αν σε πιανουν, αλλα απο τη στιγμη που λεει οχι παραπανω απο 1, θα υπαρχει λογος.

Και εμενα δε με επιανε το jack3d με 3 scoops, αλλα μεχρι εκει. Τοσα ελεγε max, δε εβαλα 4-5 να δω αν θα με πιασει.

Μη υπαρξει και κανενα προβλημα με δηλητηριαση, αν ξεφυγουμε με τις ποσοτητες. Βεβαια μερικοι παιρνουν και 2 scoop απο το hemorush, αλλα μονο σε προπονησεις ποδιων και ειναι και γομαρια, 100+ κιλα.

νομηζω οτι γραφη φουλ δοση στο 1.5 και οχι στο 1 τεσπα οκ ;)

aDonIs
25-09-10, 15:01
εγω το μονοπροβλημα που εχβ ειναι μολισ το παρω και παω στην προ θελω να παω τουαλετα μετα απο κανενα μισαωρο!!

koulisss
27-09-10, 18:01
σημερα δοκιμασα το νιτρικο hemorush απο τον κολιτο μου τον salpa αλλα εκανα βλακεια επηδη το υποτιμησα πηρα 2 scoop αμεσος και αντι να με ανεβαση επεσα σε crash με εριξε κατα πολυ μετο ζορι εκανα 60 κιλα μπαρα στον ισιο ενω εκανα 75 στα8ερα και ψηλο ζαλαδα αυριο 8α παρο ενα μονο scoop για να δω αν δουλεψη κανονικα λα8ος μου που το υποτιμησα!επισης μετο ζορυ εφαγα το μετα προπονητηκο μου γευμα δεν κατεβενε με τπτ!!!

salpas18
27-09-10, 19:18
σημερα δοκιμασα το νιτρικο hemorush απο τον κολιτο μου τον salpa αλλα εκανα βλακεια επηδη το υποτιμησα πηρα 2 scoop αμεσος και αντι να με ανεβαση επεσα σε crash με εριξε κατα πολυ μετο ζορι εκανα 60 κιλα μπαρα στον ισιο ενω εκανα 75 στα8ερα και ψηλο ζαλαδα αυριο 8α παρο ενα μονο scoop για να δω αν δουλεψη κανονικα λα8ος μου που το υποτιμησα!επισης μετο ζορυ εφαγα το μετα προπονητηκο μου γευμα δεν κατεβενε με τπτ!!!

εγω ομως σου το ειπα οτι ειναι δυνατο!

salpas18
27-09-10, 19:19
εγω 1.5 σκουπ σημερα ποδια βγηκε πολυ καλα η προπο! αρκετη ενεργεια!

koulisss
27-09-10, 19:25
εγω ομως σου το ειπα οτι ειναι δυνατο!

ναι αλλα οπως παντα δεν ακουσα!:chinese:

salpas18
27-09-10, 19:28
ναι αλλα οπως παντα δεν ακουσα!:chinese:

:thumbup:

Michaelangelo
28-09-10, 15:38
Μέχρι πρότινος δεν είχα πάρει ούτε νιτρικό ούτε κρεατίνη και τώρα τα συνδύασα.

Το έχω πάρει ήδη 2 φορες το "Hemorush. Περίμενα σύμφωνα με τα σχόλια εδώ μέσα, να τρελαθώ στο τσίτωμα, να μην θέλω να αφήσω μπάρες k.t.l.

Την 1n φορα πείρα 1 scoop. Δεν ένοιωσα τσίτες και τέτοια ούτε πρηξίματα. (και να έδωσε δηλαδή δεν τα ένοιωθα και σίγουρα όχι "φλεβικοτιτα"). Έκανα βεβαια αρκετά παραπάνω κιλά last set, αλλα ήθελα έτσι κι αλλιώς να κάνω. Δεν ξέρω αν ήταν από αυτό η αν είναι placebo, νομίζω στα πόδια ίσως έπαιξα καλύτερα. Αλλα δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά ήταν το νιτρικό.

Την δεύτερη φορα βάζω 1+1/4 (που λέμε και στον μανάβη). Από το ποδήλατο που είχα να πάω μέχρι το γυμναστήριο του Πανεπιστημιου, ένοιωσα τα πόδια. Στο γυμναστήριο στην αρχή δεν είδα κάτι (έπαιζα δικέφαλα), αλλα μετά τι δεύτερη άσκηση (ίσως και στα μέσα), πραγματικά τα χερια μου άρχισαν να πρήζονται σαν να πάνε να σκάσουν! (στους αγκώνες). Επίσης μετά από λίγο οι mus δικεφάλων/τρικεφάλων άρχισαν να τεραστιοποιουντε! Δυστυχώς αυτό το effect δεν το είδα να κρατάει πολύ ώρα, τουλάχιστον στο να το νοιώθω. Ίσως και τα πρηξίματα είτε έφυγαν ("τουλχιστον" από τα μπράτσα) είτε δεν τα ένοιωθα πλέον.


Δεν μπορώ να πω δεν έκανε δουλειά, δεν βάζω όμως το χέρι μου και στη φωτιά ότι έκανε. Για την ιστορία βεβαια στις ασκήσεις όντως έπαιξα αρκετά παραπάνω, αλλα όπως είπα ήταν κάτι που το είχα σκοπό (δεν ξέρω αν θα το έκανα). Ίσως κάνει δουλειά, αλλα (με όσα άκουγα κιόλας) σίγουρα...

περίμενα περισσότερα!!!


y.g.: λέτε να ανεβάσω στο 1,5scoop να δω αν με πιάνει?

koulisss
28-09-10, 19:05
[QUOTE=Michaelangelo;248676]Μέχρι πρότινος δεν είχα πάρει ούτε νιτρικό ούτε κρεατίνη και τώρα τα συνδύασα.

Το έχω πάρει ήδη 2 φορες το "Hemorush. Περίμενα σύμφωνα με τα σχόλια εδώ μέσα, να τρελαθώ στο τσίτωμα, να μην θέλω να αφήσω μπάρες k.t.l.

Την 1n φορα πείρα 1 scoop. Δεν ένοιωσα τσίτες και τέτοια ούτε πρηξίματα. (και να έδωσε δηλαδή δεν τα ένοιωθα και σίγουρα όχι "φλεβικοτιτα"). Έκανα βεβαια αρκετά παραπάνω κιλά last set, αλλα ήθελα έτσι κι αλλιώς να κάνω. Δεν ξέρω αν ήταν από αυτό η αν είναι placebo, νομίζω στα πόδια ίσως έπαιξα καλύτερα. Αλλα δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά ήταν το νιτρικό.

Την δεύτερη φορα βάζω 1+1/4 (που λέμε και στον μανάβη). Από το ποδήλατο που είχα να πάω μέχρι το γυμναστήριο του Πανεπιστημιου, ένοιωσα τα πόδια. Στο γυμναστήριο στην αρχή δεν είδα κάτι (έπαιζα δικέφαλα), αλλα μετά τι δεύτερη άσκηση (ίσως και στα μέσα), πραγματικά τα χερια μου άρχισαν να πρήζονται σαν να πάνε να σκάσουν! (στους αγκώνες). Επίσης μετά από λίγο οι mus δικεφάλων/τρικεφάλων άρχισαν να τεραστιοποιουντε! Δυστυχώς αυτό το effect δεν το είδα να κρατάει πολύ ώρα, τουλάχιστον στο να το νοιώθω. Ίσως και τα πρηξίματα είτε έφυγαν ("τουλχιστον" από τα μπράτσα) είτε δεν τα ένοιωθα πλέον.


Δεν μπορώ να πω δεν έκανε δουλειά, δεν βάζω όμως το χέρι μου και στη φωτιά ότι έκανε. Για την ιστορία βεβαια στις ασκήσεις όντως έπαιξα αρκετά παραπάνω, αλλα όπως είπα ήταν κάτι που το είχα σκοπό (δεν ξέρω αν θα το έκανα). Ίσως κάνει δουλειά, αλλα (με όσα άκουγα κιόλας) σίγουρα...

περίμενα περισσότερα!!!


y.g.: λέτε να ανεβάσω στο 1,5scoop να δω αν με πιάνει?[/QUOδο

γνωμη μου δοκιμασε 1,5 αλλα οχι παραπανω στο λεω απο προσωπικη εμπειρια,ετσι οπως τα λες οσο νανε δουλεψε αφου σου εδωσε τα πρηξηματα που λες, για ποση ωρα κρατησαν?ενεργεια σου εδωσε?εμενα μονο ενεργεια μου εδωσε σημερα που πηρα 1,5 σκουπ και δεν με crusare οπως οταν πηρα 2 αλλα ειχα ενα ανακατομα στο στομαχι απο την ωρα που το πηρα.απο πρηξηματα 0.

Michaelangelo
28-09-10, 21:09
γνωμη μου δοκιμασε 1,5 αλλα οχι παραπανω στο λεω απο προσωπικη εμπειρια,ετσι οπως τα λες οσο νανε δουλεψε αφου σου εδωσε τα πρηξηματα που λες, για ποση ωρα κρατησαν?ενεργεια σου εδωσε?εμενα μονο ενεργεια μου εδωσε σημερα που πηρα 1,5 σκουπ και δεν με crusare οπως οταν πηρα 2 αλλα ειχα ενα ανακατομα στο στομαχι απο την ωρα που το πηρα.απο πρηξηματα 0.

Τα πρηξίματα κράτησαν πολύ λίγο! Συνήθως είμαι τουλάχιστον 2wρο στο γυμναστήριο (βασικά και τρίωρο+). Όπως σου έγραψα δεν είχα από την αρχή πρηξίματα. Αν κράτησαν μια ώρα πιστεύω θα σου πω πολύ. 30 λεπτά ίσως σου πω λίγα. Αλλα σίγουρα ήταν λίγο σύμφωνα με τα όσα λένε!

Περίμενα να κρατήσει και να βγάλω τραίνο την προπόνηση! Την έβγαλα καλά (πάντα καλά όμως τι βγάζω), αλλα δεν είχα τα τσιτώματα που λέγανε και δεν ξέρω αν τα επιπλέον κιλά ήταν από αυτό.

Θα κάνω αυτό που είπες, θα βάλω 1,5 scoop να δω.
Btw ερώτηση μιας και το έχεις και εσύ, αυτό το μικρό scoopaki που έχει μέσα, χωράει 20γραμμάρια από αυτή τι σκόνη??? (ποσο βαριά είναι δηλαδή?)

koulisss
29-09-10, 00:37
Τα πρηξίματα κράτησαν πολύ λίγο! Συνήθως είμαι τουλάχιστον 2wρο στο γυμναστήριο (βασικά και τρίωρο+). Όπως σου έγραψα δεν είχα από την αρχή πρηξίματα. Αν κράτησαν μια ώρα πιστεύω θα σου πω πολύ. 30 λεπτά ίσως σου πω λίγα. Αλλα σίγουρα ήταν λίγο σύμφωνα με τα όσα λένε!

Περίμενα να κρατήσει και να βγάλω τραίνο την προπόνηση! Την έβγαλα καλά (πάντα καλά όμως τι βγάζω), αλλα δεν είχα τα τσιτώματα που λέγανε και δεν ξέρω αν τα επιπλέον κιλά ήταν από αυτό.

Θα κάνω αυτό που είπες, θα βάλω 1,5 scoop να δω.
Btw ερώτηση μιας και το έχεις και εσύ, αυτό το μικρό scoopaki που έχει μέσα, χωράει 20γραμμάρια από αυτή τι σκόνη??? (ποσο βαριά είναι δηλαδή?)

λοιπον το ενα γεματο scoopaki εχει μεσα 20γρ σκονης αρα στα ενα μισι 8α εχει 30γρ σκονης!

Surfer
29-09-10, 11:51
Παιδιά δοκιμάστε να αυξήσετε τις επαναλήψεις σας...Τα νιτρικά θέλουν 15-20 επαναλήψεις και εκεί θα δείτε καλύτερα γκάζια, ένταση και "πρηξίματα". Το παραπάνω δεν ισχύει μόνο για το Hemorush, αλλά και για όλα τα "νιτρικά". Έχει να κάνει με την αιμάτωση των μυών, κάτι που χρειάζεται το "νιτρικό" για να αποδώσει τα μέγιστα.
Το έκανα παλιότερα το λάθος να δουλέυω τα "νιτρικά" με προπονήσεις χαμηλής έντασης, λίγων επεναλήψεων και δεν απέδιδαν το αναμενόμενο.

beefmeup
29-09-10, 12:44
Παιδιά δοκιμάστε να αυξήσετε τις επαναλήψεις σας...Τα νιτρικά θέλουν 15-20 επαναλήψεις και εκεί θα δείτε καλύτερα γκάζια, ένταση και "πρηξίματα".

αυτο απο που το χουμε??

εγω κανω 8-10 επαναληψεις κ γινομαι τουπανο με η χωρις νιτρικο.

Dreiko
29-09-10, 12:50
αυτο απο που το χουμε??

εγω κανω 8-10 επαναληψεις κ γινομαι τουπανο με η χωρις νιτρικο.

U R Iron Man8-)8-)8-)


χωρις πλακα τωρα,αμα κανεις 20 reps σε πιανει και στις 6-8 οχι??δεν ισχυει...

beefmeup
29-09-10, 12:57
U R Iron Man8-)8-)8-)


χωρις πλακα τωρα,αμα κανεις 20 reps σε πιανει και στις 6-8 οχι??δεν ισχυει...

δεν εχουν σχεση οι επαναληψεις με το νιτρικο ρε συ..αν κ βγαινουμε οφ τωρα,απτο θεμα..

ποιος ο λογος να κανεις 15 κ βαλε επαναληψεις σε μια ασκηση??
κ τι σχεση εχει η "τσιτα"κ τα γκαζια με τις επαναληψεις?

Dreiko
29-09-10, 13:00
δεν εχουν σχεση οι επαναληψεις με το νιτρικο ρε συ..αν κ βγαινουμε οφ τωρα,απτο θεμα..

ποιος ο λογος να κανεις 15 κ βαλε επαναληψεις σε μια ασκηση??
κ τι σχεση εχει η "τσιτα"κ τα γκαζια με τις επαναληψεις?

αυτο λεω κι εγω ρε συ....:toast:


Υ.Γ.Μπορει να μην το εξεφρασα καλα γιατι ακομα κοιμαμαι ορθιος.

beefmeup
29-09-10, 13:05
αυτο λεω κι εγω ρε συ....:toast:


Υ.Γ.Μπορει να μην το εξεφρασα καλα γιατι ακομα κοιμαμαι ορθιος.

α,οκ..χνιεχ..http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FB.gif

Surfer
30-09-10, 11:28
Έχει να κάνει με την αιμάτωση που επιτυγχάνεις με τις πολλές επαναλήψεις. Δεν εννοώ ότι δε θα έχεις "πρηξίματα" με τις 6-8, αλλά ότι το "νιτρικό" θα δουλέψει καλύτερα με τις πιο πολλές επανάλήψεις- υψηλής έντασης πρόγραμμα. Μια δοκιμή θα σας πείσει...:thumbup:

Sorry για το off topic

Michaelangelo
30-09-10, 11:37
Έχει να κάνει με την αιμάτωση που επιτυγχάνεις με τις πολλές επαναλήψεις. Δεν εννοώ ότι δε θα έχεις "πρηξίματα" με τις 6-8, αλλά ότι το "νιτρικό" θα δουλέψει καλύτερα με τις πιο πολλές επανάλήψεις- υψηλής έντασης πρόγραμμα. Μια δοκιμή θα σας πείσει...:thumbup:

Sorry για το off topic

Κάτσε ρε αδερφέ, θα πάρεις νιτρικό και θα κανεις ασκήσεις γραμμώσεις? Γιατί με τόσες επαναλήψεις (που φυσικά δεν μπορείς να βάλεις μιστά κιλά, να το σκεφτείς ούτε καν!) δεν πας για δύναμη η ανάπτυξη μυών αλλα για σμίλευμα!

salpas18
30-09-10, 12:38
Έχει να κάνει με την αιμάτωση που επιτυγχάνεις με τις πολλές επαναλήψεις. Δεν εννοώ ότι δε θα έχεις "πρηξίματα" με τις 6-8, αλλά ότι το "νιτρικό" θα δουλέψει καλύτερα με τις πιο πολλές επανάλήψεις- υψηλής έντασης πρόγραμμα. Μια δοκιμή θα σας πείσει...:thumbup:

Sorry για το off topic

εγω νομιζο οτι λεει εδω το παλικαρι οτι ειναι καλα να κανουμε κανα 2 σετακια με πιο λιγα κιλα τα προτα με πολλες επαναληψεις για να αιματοση καλα ο μυς και να γεμηση ετσι μετα κανεις τα κανονηκα δυνατα σετ που κανεις και βγενουν και πιο καλα !

Dreiko
30-09-10, 12:45
εγω νομιζο οτι λεει εδω το παλικαρι οτι ειναι καλα να κανουμε κανα 2 σετακια με πιο λιγα κιλα τα προτα με πολλες επαναληψεις για να αιματοση καλα ο μυς και να γεμηση ετσι μετα κανεις τα κανονηκα δυνατα σετ που κανεις και βγενουν και πιο καλα !

αυτο εξυπακουεται....ολοι μας δε κανουμε κανα δυο σετ ζεσταματακι με λιγα κιλα και πολλες reps?αλλα δε νομιζω οτι λεει αυτο...τελοσπαντων βγαινουμε off και τον βλεπω να ερχεται τον γιαννη:green:

salpas18
01-10-10, 12:13
αυτο εξυπακουεται....ολοι μας δε κανουμε κανα δυο σετ ζεσταματακι με λιγα κιλα και πολλες reps?αλλα δε νομιζω οτι λεει αυτο...τελοσπαντων βγαινουμε off και τον βλεπω να ερχεται τον γιαννη:green:

:thumbup:

Michaelangelo
01-10-10, 15:47
3n φορα που το πείρα το νιτρικό σήμερα.
Αποφάσισα και πείρα 1,5scoop, ίσως και λίγο παραπάνω.
Τσιτώματα και τέτοια δεν ένοιωσα, πέρα από κάτι ψιλά. "φλεβικοτιτα"? μπα! Κάτι ψιλά μπορεί, τίποτα ιδιαίτερο. Στο θέμα πρηξίματος πρέπει να έκανε, όταν πήγα να πιάσω τα χερια μου πίσω από την πλάτη (ένα από τι πάνω αριστερά ένα από τι κάτω δεξιά) που συνήθως το κάνω πολύ εύκολα, δεν μπορούσα γιατί ήταν πολύ μεγάλοι οι mus! Οποτε στο πρήξιμο πιθανώς κάτι έκανε. Φυσικά πρήζονται γενικά οι mus όταν γυμνάζεσαι, αυτό όμως πρέπει να έδωσε το κάτι παραπάνω. Ίσως να "ψιλοεδωσε" και δύναμη, αλλα έχω αρχίσει και την κρεατίνη πρόσφατα.

Άλλη μια φορα με άφησε με ανάμεικτα συναισθήματα. Αυτά με ασκήσεις όγκου 8 επαναλήψεων. Την επομενη θα δοκιμάσω να κάνω 2 set παραπάνω με λίγα κιλά και πολλές επαναλήψεις, αλλα έτσι κι αλλιώς τσιτώνομαι σε τέτοια προγράμματα.

Michaelangelo
01-10-10, 17:27
Ρε παίδες, λύστε μου κάποιος αυτήν την απορία. κάνα μισάωρο με 3 τέταρτα πριν πάρω το νιτρικό (δηλαδή μια ώρα περίπου πριν την προπονά), πίνω πρωτεΐνη. Εδώ διάβασα να παίρνουμε τα νιτρικά με άδειο στομάχι. Υπάρχει περίπτωση να μην εκμεταλλεύομαι σωστά το νιτρικό με αυτόν τον τρόπο?

Adinamos
01-10-10, 17:35
Τουλαχιστον 1+ ωρα μετα την πρωτεινη ή 2+ μετα το φαγητο τα prewo για να εχεις προλαβει να χωνεψεις.

Surfer
01-10-10, 17:38
Να είσαι σε φάση που έχεις αρχίσει να πεινάς λίγο...Θέλει ψιλοάδειο. Το έχω δοκιμάσει με γεύμα και δεν έκανε τίποτα...

Michaelangelo
01-10-10, 18:33
Θα δοκιμάσω το λοιπόν Δευτερα πάλι (έχουν αρχίσει να πονάνε οι mis του χεριού) νηστικός τελείως και θα γράψω πάλι αποτελέσματα! Έχω απογοητευτεί περισσότερο λόγω των πολύ καλών σχολίων για το συγκεκριμένο προϊόν επειδή δεν μου έκανε τα αναμενόμενα.

beefmeup
01-10-10, 18:44
Να είσαι σε φάση που έχεις αρχίσει να πεινάς λίγο..

2 ωρες μετα απο γευμα ειναι αρκετες.δεν χρειαζεται να νιωθεις οτι πεινας ουτε κ λιγο για να το παρεις.

aDonIs
02-10-10, 14:10
και εγω δεν ειμαι και πολυ ικανοποιημενοσ..μολισ τελειωσει θα παρω κανα αλλο!!καμια προταση???

Michaelangelo
04-10-10, 21:26
τέταρτη φορα σήμερα, μετά από συμβουλές να έχω άδειο στομάχι και να το βάλω σε κρύο νερό. Ήπια πρωτεΐνη κατά τις 10-10:30 και πήγα γυμναστήριο 13-13:00. Το minimum 2,5 ώρες πίστευα θα είναι καλά.

Πείρα 1,5 scoop και εν συνεχεια πείρα άλλο μισό μετά από κάποια ώρα. Λοιπόν, αποτελέσματα: δύναμη αναμφισβήτητα κάτι δίνει (εκτος και αν με έπιασε τόσο γρήγορα η κρεατίνη). pumps, επίσης κάτι δίνει αν και δεν τα νοιώθω, το είδα κάποιες στιγμές λόγω ασκήσεων που δεν μπορούσα λόγω μεγάλου μου, αν και έτσι κι αλλιώς παίρνεις pumps στο γυμναστήριο, ίσως έδωσε το κάτι παραπάνω. "φλεβικοτιτα"? Σχεδόν μηδέν! Δεν νομίζω τίποτα παραπάνω από ότι έχεις όταν γυμνάζεσαι, άντε να έδωσε ελάχιστα. Τσίτωμα? Το ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΗΔΕΝ!!! Δεν ένοιωσα τίποτα, όχι μονο αυτό, μετά από κάνα 2ορο (2,5 δεν ήταν σίγουρα) ήμουν σαν κατά-κουρασμένος, αδύναμος και ήθελα να τα βγάλω! (και δεν είχα τίποτα είναι η πλακα! Όλα είχαν βγει με κανονική εδώ πολύ πριν)

Σχεδόν περνάει και δεν με αγγίζει το νιτρικό και ας είναι το πρώτο μου. Ίσως κάποιοι έχουν δίκιο που λένε κάνει στη γράμμωση αυτού του είδους το νιτρικό, δεν ξέρω, ίσως το σταματήσω και το συνεχίσω μετά από μήνες στη γράμμωση.

Πάντως σκέφτομαι την επομενη να πάρω 2-2,5 scoops να δω τι θα γίνει! Του p..... δηλαδή!

koulisss
04-10-10, 21:30
τέταρτη φορα σήμερα, μετά από συμβουλές να έχω άδειο στομάχι και να το βάλω σε κρύο νερό. Ήπια πρωτεΐνη κατά τις 10-10:30 και πήγα γυμναστήριο 13-13:00. Το minimum 2,5 ώρες πίστευα θα είναι καλά.

Πείρα 1,5 scoop και εν συνεχεια πείρα άλλο μισό μετά από κάποια ώρα. Λοιπόν, αποτελέσματα: δύναμη αναμφισβήτητα κάτι δίνει (εκτος και αν με έπιασε τόσο γρήγορα η κρεατίνη). pumps, επίσης κάτι δίνει αν και δεν τα νοιώθω, το είδα κάποιες στιγμές λόγω ασκήσεων που δεν μπορούσα λόγω μεγάλου μου, αν και έτσι κι αλλιώς παίρνεις pumps στο γυμναστήριο, ίσως έδωσε το κάτι παραπάνω. "φλεβικοτιτα"? Σχεδόν μηδέν! Δεν νομίζω τίποτα παραπάνω από ότι έχεις όταν γυμνάζεσαι, άντε να έδωσε ελάχιστα. Τσίτωμα? Το ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΗΔΕΝ!!! Δεν ένοιωσα τίποτα, όχι μονο αυτό, μετά από κάνα 2ορο (2,5 δεν ήταν σίγουρα) ήμουν σαν κατά-κουρασμένος, αδύναμος και ήθελα να τα βγάλω! (και δεν είχα τίποτα είναι η πλακα! Όλα είχαν βγει με κανονική εδώ πολύ πριν)

Σχεδόν περνάει και δεν με αγγίζει το νιτρικό και ας είναι το πρώτο μου. Ίσως κάποιοι έχουν δίκιο που λένε κάνει στη γράμμωση αυτού του είδους το νιτρικό, δεν ξέρω, ίσως το σταματήσω και το συνεχίσω μετά από μήνες στη γράμμωση.

Πάντως σκέφτομαι την επομενη να πάρω 2-2,5 scoops να δω τι θα γίνει! Του p..... δηλαδή!

γνωμη μου μην παρεις 2-2,5 πηρα 2 σκουπ και ημουν χαλια αντι να με ανεβασει με κατεβασε παρα πολυ ενα ανακατεμα και το μεταπροπο γευμα δεν κατεβενε με τπτ προσεχε μην παει χαμενη μια προπονηση γιαυτο το πραγμα 8α το μετανιωσης!

koulisss
04-10-10, 21:32
και εγω δεν ειμαι και πολυ ικανοποιημενοσ..μολισ τελειωσει θα παρω κανα αλλο!!καμια προταση???

bsn no-xplode ηταν το πιο αποτελεσματικο που δοκιμασα και 8α το ξανα παρω αυτο σου το πρωτεινο:thumbup:

Michaelangelo
04-10-10, 21:41
γνωμη μου μην παρεις 2-2,5 πηρα 2 σκουπ και ημουν χαλια αντι να με ανεβασει με κατεβασε παρα πολυ ενα ανακατεμα και το μεταπροπο γευμα δεν κατεβενε με τπτ προσεχε μην παει χαμενη μια προπονηση γιαυτο το πραγμα 8α το μετανιωσης!

Και τι να κάνω ρε φιλε που δεν με πιάνει? Αυτό με το κατέβασμα το ένοιωσα μετά όπως περιγράφω. Είχα πάρει 1,5 στην αρχή και δεν ένοιωσα τίποτα και πείρα άλλο μισό μετά από 2 ασκήσεις στην προπόνηση. Δεν νοιώθω τίποτα! Να το παρατήσω να το κάνω στη γράμμωση? Σκέφτομαι πρώτα να κάνω κάνα τεστάκι να δω πως θα με πιάσει το παραπάνω, δεν με κοφτη η μια προπόνηση, κάνω καθημερινά προπόνηση είτε με μπάρι είτε σε αερόβια αθλήματα (εννοείται αυτό πάει στα μπάρι ενώ τις μέρες με τα αερόβια περνώ το σίντα).

koulisss
04-10-10, 21:50
Και τι να κάνω ρε φιλε που δεν με πιάνει? Αυτό με το κατέβασμα το ένοιωσα μετά όπως περιγράφω. Είχα πάρει 1,5 στην αρχή και δεν ένοιωσα τίποτα και πείρα άλλο μισό μετά από 2 ασκήσεις στην προπόνηση. Δεν νοιώθω τίποτα! Να το παρατήσω να το κάνω στη γράμμωση? Σκέφτομαι πρώτα να κάνω κάνα τεστάκι να δω πως θα με πιάσει το παραπάνω, δεν με κοφτη η μια προπόνηση, κάνω καθημερινά προπόνηση είτε με μπάρι είτε σε αερόβια αθλήματα (εννοείται αυτό πάει στα μπάρι ενώ τις μέρες με τα αερόβια περνώ το σίντα).

μην ανησυχης δεν εισαι ο μονος που δεν σε ποιανη πιστευω δεν ειναι λογος να παρεις περισσοτερα σκουπ αντι8ετος πιστευω χειροτερα 8α σε κανει,αστο στην ακρη και καντο οπως λες στην γραμμωση η αλλιος τελειωσετο μια και καλη και δοκιμασε κατι αλλο που πι8ανοτατα να σε ποιαση:toast:

Michaelangelo
04-10-10, 21:57
μην ανησυχης δεν εισαι ο μονος που δεν σε ποιανη πιστευω δεν ειναι λογος να παρεις περισσοτερα σκουπ αντι8ετος πιστευω χειροτερα 8α σε κανει,αστο στην ακρη και καντο οπως λες στην γραμμωση η αλλιος τελειωσετο μια και καλη και δοκιμασε κατι αλλο που πι8ανοτατα να σε ποιαση:toast:

Η μαλακια ξέρεις ποια είναι ρε φιλε? Τα νιτρικά είναι 40ria (εύρα) και δεν μου περισσεύουνε να αλλάζω οποτε δεν με πιάνει. Ειδικά όταν πρέπει να παραγγείλω από εξωτερικό και έχω και έξοδα ταχυδρομείου! (πάλι καλά αυτό το είχα βρει κάπου 37 και στέλνω match price και κάτι λιγότερο πάει)

Πάντως, από ενθουσιαμός (κυρίως επειδή εδώ λέγανε δυναμίτης και τέτοια που τους έπιανε), απογοήτευση!

koulisss
04-10-10, 22:07
Η μαλακια ξέρεις ποια είναι ρε φιλε? Τα νιτρικά είναι 40ria (εύρα) και δεν μου περισσεύουνε να αλλάζω οποτε δεν με πιάνει. Ειδικά όταν πρέπει να παραγγείλω από εξωτερικό και έχω και έξοδα ταχυδρομείου! (πάλι καλά αυτό το είχα βρει κάπου 37 και στέλνω match price και κάτι λιγότερο πάει)

Πάντως, από ενθουσιαμός (κυρίως επειδή εδώ λέγανε δυναμίτης και τέτοια που τους έπιανε), απογοήτευση!

και εγω τα ειδα τα σχολια αυτα αλλα τπτ!ψαξε για ενα καλο νιτρικο σιγουρεψου και αγορασε καποιο δυνατο κανε ενα search γενικα στο φορουμ ι στο google και βρες ενα καλο:thumbup:

Michaelangelo
04-10-10, 22:31
και εγω τα ειδα τα σχολια αυτα αλλα τπτ!ψαξε για ενα καλο νιτρικο σιγουρεψου και αγορασε καποιο δυνατο κανε ενα search γενικα στο φορουμ ι στο google και βρες ενα καλο:thumbup:

Όλα αυτά έκανα και κατέληξα σε αυτό :(

aDonIs
05-10-10, 19:50
μια εντελωσ χαζη ερωτιση...στο γυμναστιριο οι μυσ σου πριζοντε γινεται να τουσ κρατισεισ με καποιον τροπο ετσι για πιο πολυ ωρα???η πολλα ζηταω?

giannis64
05-10-10, 19:59
ακατόρθωτα πράγματα ζητάς!:green:
και ειναι και οφ!!

aDonIs
05-10-10, 20:22
σωστος...σοριιιιιιι

Michaelangelo
05-10-10, 22:48
θα το δοκιμάσω αλλα μια σε 1+1/4 scoop που με είχε πιάσει, με παντελώς άδειο στομάχι και άντε να δούμε! Αν δεν κάνει το παρατάω και βλέπουμε στη γράμμωση!

Με πολύ η λίγο νερό, τι προτείνεται?

COBRA_STYLE
05-10-10, 22:50
θα το δοκιμάσω αλλα μια σε 1+1/4 scoop που με είχε πιάσει, με παντελώς άδειο στομάχι και άντε να δούμε! Αν δεν κάνει το παρατάω και βλέπουμε στη γράμμωση!

Με πολύ η λίγο νερό, τι προτείνεται?
400ml ειναι οκ!!!

aDonIs
11-10-10, 22:10
ρε παιδια τα πρηξιματα πωσο σασ κρατανε πανω κατω???

aDonIs
24-10-10, 14:20
γινεται μεζι με το hemorash να παιρνω μαζι με αμινοξαια bcaa??

dinoscar
24-10-10, 15:02
Για σας

Λοιπόν το προϊόν αυτό το έχω δοκιμάσει και εγώ όπως και το ΝΟΧ

Και τα δύο έχουν γερανιο....
Αμφεταμίνη δηλαδή

Το χάπι έκσταση έχει MDMA
Το γερανιο ονομάζεται DMAA

Όπως και η ephedrine η to man hua που απαγορεύτηκαν

Έτσι έγινε και με αυτό το 2010 είναι στην λίστα της WADDA

Τώρα πως το πουλάνε εδώ στην Ελλάδα δεν ξέρω

Όταν το παίρνεις αισθάνεσαι ότι θα σου βγει η καρδιά σου έξω:shock::turtle::P:shock::shock::shock:.... το ΝΟΧ είναι ακόμα πιο δυνατό:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Για μένα δεν είναι συμπλήρωμα διατροφής
Αν είναι δυνατόν

Είναι ξεκάθαρα ντοπα....:turtle::turtle:
Καμία εμπιστοσύνη σε τέτοιες εταιρίες......

Διότι το γερανιο είναι στην λίστα....ο ΕΟΦ οκ είναι πολλή σκληρός...ούτε 1000mg ταμπλέτα δεν επιτρέπει σε ένα χάπι...

ΑΛΛΑ ούτε στην Αμερική επιτρέπετε αυτό....

Δεν έχω πρόβλημα με τα αναβολικά

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΩ
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

deluxe
24-10-10, 15:16
Αρκετα σημαντικα, αν ισχυουν. Τοσο δυνατο ειναι το γερανιο, και αν ναι, γιατι εγω με 3 scoop απο το jack3d δε ενιωθα τιποτα;

* Το hemorush δε νομιζω να εχει γερανιο btw.. *

beefmeup
24-10-10, 15:41
Το χάπι έκσταση έχει MDMA
Το γερανιο ονομάζεται DMAA



κ το n-methyl-d aspartictic acid,ονομαζεται NMDA,κ μετα??
τι σχεση εχουν οι παρεμφερεις χημικες ονομασιες των ουσιων.
παραπλανεις εδω φιλε.:thumbdown:
κ κατι αλλο..το εξταση δεν περιεχει MDMA,αλλα ΕΙΝΑΙ mdma(εκανα εντιτ το πρωτο γραμμα "μ",που ειχα γραψει σαν "ν"απο κεκτημενη,για να μην κλαιει ο αλλος απο κατω.


Όπως και η ephedrine η to man hua που απαγορεύτηκαν

Έτσι έγινε και με αυτό το 2010 είναι στην λίστα της WADDA

Τώρα πως το πουλάνε εδώ στην Ελλάδα δεν ξέρω
φιλε στην αμερικη δεν νομιζω οτι απαγορευεται για χρηση σαν ουσια,παρα μονο αν εισαι αγωνιστικος.θεωρειτε ντοπα.
το ιδιο με την καφεινη δλδ.
απτην αλλη δεν νομιζω να πεθανε ποτε κανεις απο αυτο,οπως κ απο τα αλλα που αναφερεις(μη μετρωντας την αλογιστη χρηση,που ακομα τα σουβλακια,σε σκοτωνουν απο αυτην).




Όταν το παίρνεις αισθάνεσαι ότι θα σου βγει η καρδιά σου έξω:shock::turtle::P:shock::shock::shock:.... το ΝΟΧ είναι ακόμα πιο δυνατό:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Για μένα δεν είναι συμπλήρωμα διατροφής
Αν είναι δυνατόν

Είναι ξεκάθαρα ντοπα....:turtle::turtle:
Καμία εμπιστοσύνη σε τέτοιες εταιρίες......

κ σιγουρα δεν αισθανεσαι τπτ απο αυτα που λες,περι "καρδιες που πεταγονται εξω"παρα μονο αν εχεις ευαισθησια σε τετοιου τυπου διεγερτες.
οπως κ με την καφεινη δλδ.το ιδιο ειναι αμα εχεις ευαισθησια.




Διότι το γερανιο είναι στην λίστα....ο ΕΟΦ οκ είναι πολλή σκληρός...ούτε 1000mg ταμπλέτα δεν επιτρέπει σε ένα χάπι...ΑΛΛΑ ούτε στην Αμερική επιτρέπετε αυτό....

φιλε η δοσολογια που αναφερεις εδω ειναι για να παθεις καρδιακη προσβολη.
οι δοσεις ξεκινανε γυρω στα 50μιλι,κ βλεπεις.που τα χεις δει αυτα που γραφεις?




Δεν έχω πρόβλημα με τα αναβολικά

η ουσια δεν ειναι αναβολικη,οτι ναναι:toast:




ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΩ
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

αυτα:toast:

dinoscar
24-10-10, 16:58
MDMA έγραψα και εγώ ....τον εαυτό σου διόρθωσες....

Αναβολική είναι σίγουρα ...ανήκει στην οικογένεια των αμφεταμινών

Όπως η κοκαΐνη, έκσταση, έφεδρα κτλ....

Αν δεν ήτανε..... δεν θα ήτανε στην wadda ANTIDOPPING list 2010

Ναι η όχι???????


Caffeine και τα λοιπά που λες....είναι πάνω από μια συγκεκριμένη τιμή ανά λίτρο αίματος....οπός πολλά αλλά....


Με ότι είναι στην ANTIDOPPING list ….ΤΕΛΟΣ αν έχεις πάρει έστω και 1 mg είσαι
ΝΤΟΠΕ and out of the game

Αυτήν είναι η ειδοποιός διάφορα....
-------------------------
Αν σε πιάσουνε η όχι σε έναν αγώνα ....εμένα δεν με ενδιαφέρει...διότι δεν είμαι αθλητής....με ενδιαφέρει μόνο η υγειά μου....

Αλλά και αθλητής να ήμουνα....νομίζεις ότι θα έπαιρνα hemorush….?????????
Ας σοβαρευτούμε...

Η ουσία είναι όσο αναβολική ειναι και η κοκαΐνη.........
Αν δεν ήτανε αναβολική τότε γιατί είναι απαγορευμένη.....

Και παραδείγματα ισότητας, καφεΐνης και geranamine είναι εντελώς ανυπόστατα.
:toast:

dinoscar
24-10-10, 17:05
για τα 1000mg εννουσα vitamin C ...και λογου αυτου ειναι πολλη σκληρος...ο ΕΟΦ

λαθος εδω.....δεν το ολοκληροσα....

giannis64
24-10-10, 17:25
MDMA έγραψα και εγώ ....τον εαυτό σου διόρθωσες....

Αναβολική είναι σίγουρα ...ανήκει στην οικογένεια των αμφεταμινών

Όπως η κοκαΐνη, έκσταση, έφεδρα κτλ....



Caffeine και τα λοιπά που λες....είναι πάνω από μια συγκεκριμένη τιμή ανά λίτρο αίματος....οπός πολλά αλλά....


Με ότι είναι στην ANTIDOPPING list ….ΤΕΛΟΣ αν έχεις πάρει έστω και 1 mg είσαι
ΝΤΟΠΕ and out of the game

Αυτήν είναι η ειδοποιός διάφορα....
-------------------------

Η ουσία είναι όσο αναβολική ειναι και η κοκαΐνη.........
Αν δεν ήτανε αναβολική τότε γιατί είναι απαγορευμένη.....

Και παραδείγματα ισότητας, καφεΐνης και geranamine είναι εντελώς ανυπόστατα.
:toast:
όλα αυτά ανήκουν στα διεγερτικά-συμπαθητικομιμητικές αμίνες.
καμία σχέση με αας.
άσχετα αν θεωρούνται ντοπέ.

και αν ακόμα έχουν σχέση με το γεράνιo, δεν υπάρχει καμία σύγκριση τιμών.

αν θες στείλε ένα link που την είδες την σχέση με το γεράνιo...

aDonIs
24-10-10, 20:29
σε τεστ ντοπιγκ γινεται τιποτα αν σε πιασουνε με αυτο??η βλακια?

dinoscar
24-10-10, 22:21
http://en.wikipedia.org/wiki/Methylhexanamine

οποιος ξερει αγγλικα

θα καταλάβει και γιατί και ως τι το αφήνουν στην USA

Σκευάσματα που έχουν αυτήν την ουσία δεν είναι συμπληρώματα διατροφής....

Άσε που μετά από αμφεταμίνη έχεις καταβολισμό....είσαι super για όση ώρα είσαι υπό την επήρεια και μετά αντί να είσαι αναβολικός λόγο προπόνησης....

Έχεις ακριβός το αντίθετο αποτέλεσμα...........
Καταβολισμό.....

Βασικά εγώ δεν μίλησα για Αnabolics ........δεν είναι το hemorush ένα από αυτά....

Εγώ μιλάω για μια ουσία που έχει μέσα (δεν είναι το μόνο) η οποία έχει το κιλό 100$

Και με ένα κιλό βγάζεις 1000000000 hemorush

Το προϊών βασίζετε μόνο σε αυτήν...και όχι στην AAKG που θα έπρεπε...

Και φυσικά στην Ελλάδα το κλασικό....όλες οι τιμές....επί 3
:toast:

dinoscar
24-10-10, 22:24
Αν σε πιάσουνε με αυτό θετικό αποκλείστηκες
ΤΕΛΟΣ

Αν είσαι στιβικός.....άστα να πάνε.....τέλος η καριέρα σου ...έτσι όπως το έχουν κάνει τώρα.. αποκλεισμός 2 χρόνια κτλ

Σε bodybuilding άσε που δεν κάνουν ....σχεδόν ποτέ....αλλά και τι έγινε κιόλας...

Για Αμερική μιλάμε μόνο και αν...........

aDonIs
25-10-10, 09:47
μηπως ξερεις κανενα αλλο απαγορευμενο συμπληρωμα????

Michaelangelo
25-10-10, 10:07
Δεν γράφω περί αμφεταμινών k.t.l. γιατί πάλι θα φάω άκυρο flame, θα μου λένε λένε για ασυναρτησίες (με ασυναρτησίες βεβαια) χωρίς να μου λένε ποίες και τι k.t.l. και γενικά αλλάντη άλλων όπως έγινε και σε άλλο topic.

Θα κάνω μονο 2 erwtiseis:

1. Αν είναι τόσο αναβολικό γιατί γαμώτο μου ΔΕΝ με πιάνει?
2. το πιο σημαντικό, ΠΟΥ είδατε ότι έχει γεράνιο, oeo?

aDonIs
25-10-10, 10:27
δηλαδη κανεισ μια προπονιση με αυτο και μια αλλη χωρισ αυτο και ειναι το ιδιο??εμενα με πιανει !!τα αλλα νιτρικα σε πιανουν??

Polyneikos
25-10-10, 11:04
μηπως ξερεις κανενα αλλο απαγορευμενο συμπληρωμα????

Σε αυτη σου την ερωτηση καλύτερα να αναλωθουμε στο τοπικ
Συμπληρώματα στο.....χημείο (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3673)
Εδω μιλαμε για το εν λόγω προιον:thumbup:

Michaelangelo
25-10-10, 11:42
δηλαδη κανεισ μια προπονιση με αυτο και μια αλλη χωρισ αυτο και ειναι το ιδιο??εμενα με πιανει !!τα αλλα νιτρικα σε πιανουν??

Ναι φιλε μου, το ίδιο! Έκανα με, έκανα χωρίς, έλεγα στην αρχή μήπως απλά δεν το ένοιωθα, αλλα τίποτα! Και τι δεν έκανα, νηστικός, πολύ κρύο νερό, πολλές επαναλήψεις για αιματwσn... απλά ΔΕΝ! Τώρα είχα αποχη 2 βδομάδες και θα ξαναδοκιμάσω.

Eddie
25-10-10, 11:49
Δεν γράφω περί αμφεταμινών k.t.l. γιατί πάλι θα φάω άκυρο flame, θα μου λένε λένε για ασυναρτησίες (με ασυναρτησίες βεβαια) χωρίς να μου λένε ποίες και τι k.t.l. και γενικά αλλάντη άλλων όπως έγινε και σε άλλο topic.

Θα κάνω μονο 2 erwtiseis:

1. Αν είναι τόσο αναβολικό γιατί γαμώτο μου ΔΕΝ με πιάνει?
2. το πιο σημαντικό, ΠΟΥ είδατε ότι έχει γεράνιο, oeo?

Neurogenic performance optimizing matrix:geranium extract.

Ολοκληρο πινακακι εχει :lol:

Michaelangelo
25-10-10, 20:31
Λοιπόν, ξαναγράφω και για σήμερα που πείρα Μετά από 2 βδομάδες αποχης από το γυμναστήριο (μονο αερόβια αθλήματα αυτό το διάστημα). Μιας και δεν με έπιανε πιο παλιά, είπα να πάρω παραπάνω σήμερα, κάνοντας τι βλακεία να μην ακούσω όσους μου είπανε... ΜΗ! Περνώ 2 scoops, αλλα επειδή έκανα περίπου μια ώρα τελικά να φτάσω γυμναστήριο αντί για 20λεπτό, περνώ άλλο ένα. 3scoop σύνολο δηλαδή. MEGA ΛΑΘΟΣ! Βασικά μόλις πείρα το άλλο ένα, πήγα και τουαλέτα και παρατήρησα ότι αφόδευσα διά του ''paxaious'' (καλά ακούσατε, παχέος, όχι λεπτού) εντέρου την προηγουμενη δόση των 2 scoops! Πως το κατάλαβα? "αφοδεφτικε" όπως ακριβώς το πείρα! Πορτοκαλι νερό χωρίς τίποτα άλλο!!! (δεν είχε και κάτι άλλο το στομάχι μου).

Στην προπόνηση πάλι, "φλεβικοτιτα", τίποτα! Τα ίδια όσα βλέπω. pumps και δύναμη, αμφισβητώ τα αποτελέσματα εκτος και αν ήταν πολύ ψιλά. ίσως ελαφρώς να μου σκλήρυνε κάναν μου, αλλα έτσι κι αλλιώς σκληραίνουν στην προπόνηση. Γενικά αν έκανε κάτι, ελάχιστα πράγματα!

Όλη την ώρα είχα ψιλό-ζάλη, αλλα τίποτα σπουδαίο, έκανα κανονικά το πρόγραμμα. Μετά από μια ώρα+ (75λεπτά ίσως) πάω στα αποδυτήρια να πάρω λίγο νερό. Μόλις πήγα, άρχισαν οι παρενέργειες τις υπέρ-δοσολογίας. Με έπιασε ένα τρελό ''Hangover'' και ήθελα να ξεράσω! Το έκανα και προς έκπληξη μου διαπιστώνω ότι έβγαλα την τελευταία δόση που είχα πάρει πριν πάνω από μια ώρα! Το καλο είναι ότι μόλις φεύγει από μέσα μου ηρεμώ σε βαθμό ώστε μπορώ να πάω να συνεχίσω το πρόγραμμα μου!

Σαν τελικό πόρισμα, δεν με πιάνει και όχι μονο αυτό, αν πάρω παραπάνω με πιάνουν τα αρνητικά του!

Είτε θα το δώσω σε κάνα φίλο, είτε θα το φυλάξω να δω αν θα με πιάσει στη γράμμωση, αλλιώς είτε σκουπίδια είτε σε κάνα γνωστό θα πάει.

dinoscar
25-10-10, 21:28
Super αναλυτικός...
Πολύ καλό....

Εμένα παντός να λέμε και το αληθές με έπιασε ...τι να σου πω....μάλλον δεν σε παινούν.....
Μόνο νιτρικό έστω σε μια μικρή φόρμουλα δοκίμασες..

Πχ...μόνο ΑΑKG

Η άντε και μια μικρή φόρμουλα χωρίς γεράνια κτλ...
Μήπως δεν την ακούς με της ντόπες.....
:turtle::clap::clap::clap::clap::clap::shock::shock:

Michaelangelo
26-10-10, 08:11
Super αναλυτικός...
Πολύ καλό....

Εμένα παντός να λέμε και το αληθές με έπιασε ...τι να σου πω....μάλλον δεν σε παινούν.....
Μόνο νιτρικό έστω σε μια μικρή φόρμουλα δοκίμασες..

Πχ...μόνο ΑΑKG

Η άντε και μια μικρή φόρμουλα χωρίς γεράνια κτλ...
Μήπως δεν την ακούς με της ντόπες.....
:turtle::clap::clap::clap::clap::clap::shock::shock:

Τι να πω? Μάλλον από ότι έχω καταλάβει γενικά δεν την ακούω! Γενικά με την απόδοση στο γυμναστήριο είμαι ευχαριστημένος, αλλα όταν περνώ κάτι, ανεξάρτητα αν με πιάνει η όχι(συνήθως βεβαια δεν με πιάνει), όχι απλά δεν την ακούω (εκτος από λίγες περιπτώσεις με συμπλήρωμα ίσως ίδιο που δεν την άκουγα, δεν ξέρω γιατί τυχαίνει) Και σίντα (σε μεγάλη ποσότητα μάλιστα, μονο μια φορα έτυχε να την ακούσω), κλέv (σε μικρή) και ότι θες μέσα, απλά τίποτα :S
Για το συγκεκριμένο νιτρικό, έκατσα και το έψαξα πολύ τι νιτρικό να πάρω! Το σκέφτομαι να ξαναπάρω κάτι άλλο. Έχω πάρει 6 η 7 φορες (όσες φορες έχω γράψει για κάθε φορα) με πειράματα και διαφορετικές ποσότητες και πέραν από μιας φοράς που κάτι λίγα έδωσε, όλες τις άλλες είναι τελικά ίσως ένα μηδέν εις το πηλίκο!
Γιατί τόση γκαντεμιά? :(

Michaelangelo
26-10-10, 21:47
Σήμερα που έκανα προπόνηση χωρίς το νιτρικό και μάλιστα μετά από 2 ώρες εξοντωτικά αερόβια αθλήματα (είχα πάρει σίντα πριν τα αερόβια), δεν είδα ΚΑΜΙΑ απολύτως διαφορα, ούτε στο τσίτωμα, ούτε στα pumps ούτε στην δύναμη! Οποτε, μάλλον δεν με επηρεάζει καθόλου! Αυτό είναι το τελικό μου συμπέρασμα. Η θα το δώσω κάπου η θα το πετάξω!

aDonIs
26-10-10, 21:52
νομιζω πωσ ολα αυτα τα εχεισ οταν το περνεισ το νιτρικο!!!οταν δεν το περνεισ ολα νορμαλ..!!

Michaelangelo
26-10-10, 21:57
νομιζω πωσ ολα αυτα τα εχεισ οταν το περνεισ το νιτρικο!!!οταν δεν το περνεισ ολα νορμαλ..!!

Ρε, έτσι κι αλλιώς, όταν κανεις γυμναστική, κάποια pumps και φλεβικοτιτες τα έχεις! Το θέμα είναι, ότι εν σύγκριση όταν έπαιρνα νίτικο και όταν όχι, η διαφορα σε αυτά και στη δύναμη είναι μηδέν!

dinoscar
26-10-10, 22:11
εισαι οντος στην φιλανδια φιλε????

aDonIs
26-10-10, 22:12
σε δυναμη εγω την καταλαβενω αγρια παντως!! απο φλεβεσ τιποτα οσα εχω παντα!!με το που αδειασει δεν ξερω αν θα παρω το ιδιο η καtι αλλο....αληθεια στο συγκεκριμενο δυναμη πιο συστατικο σου δινει μονο η κρεατινη που εχει??

dinoscar
26-10-10, 22:16
beta alanine me creatine ethyl ester και AAKG

τα βασικα......
ολα τα αλλα ειναι ......περιφερικα..και ισως τα πληρονεισ μια περιουσια....για το τιποτα....

aDonIs
26-10-10, 22:19
νομιζα πωσ η μονουδατικη σου εδεινε δυναμη...το aakg?τι ειναι?και αν τα παρε8ισ ολα σπαστα δεν θα χεισ καλητερο αποτελεσμα?

dinoscar
26-10-10, 22:28
σωστά....αλλά...το AAKG Arginine ketoglutarate….

είναι το βασικό συστατικό όλων των νιτρικών.....

αγγειοδιαστολή κάνει…… και έτσι την ακούς λίγο περίεργα όταν αggioδιαστέλονται τα τριχοειδή αγγεία στο πρόσωπο και έχεις αυτό το μυρμήγκιασμα....

αγγειοδιαστολή σημαίνει πιο πολλή οξυγόνο, και ΄’φαγητό΄’ στους μις άρα μπορεί να έχεις παραπάνω δύναμη....
και τα αλλά συστατικά για άλλους λόγους να μην του αναφέρω τώρα νομίζω ότι είναι χιλιο ειπωμένοι....
αλλά αυτά που σου είπα πιστεύω είναι τα θεμέλια

Michaelangelo
26-10-10, 22:38
εισαι οντος στην φιλανδια φιλε????

Ναι αδερφέ, αλλα βγαίνεις εκτος θέματος! :P
Γιατί?

Michaelangelo
26-10-10, 22:40
σε δυναμη εγω την καταλαβενω αγρια παντως!! απο φλεβεσ τιποτα οσα εχω παντα!!με το που αδειασει δεν ξερω αν θα παρω το ιδιο η καtι αλλο....αληθεια στο συγκεκριμενο δυναμη πιο συστατικο σου δινει μονο η κρεατινη που εχει??

Μακάρι να την καταλάβαινα και εγώ! Την επομενη ΑΝ δοκιμάσω, μονο κάνα homemade λέω να κάνω. Με τα συστατικά που λέει το παιδί πιο πάνω και φυσικά τα κλασικά, κιτρουλινι, ηλεκτρολύτες k.t.l.

aDonIs
27-10-10, 14:03
τελικα δυναμη σαν κρεατινη σου δινει αυτη creatine ethyl η μονουδατικη ????

Michaelangelo
27-10-10, 22:38
τελικα δυναμη σαν κρεατινη σου δινει αυτη creatine ethyl η μονουδατικη ????

creatine monohydrate ftw!

Polyneikos
27-10-10, 22:39
Stay on topic please:thumbup:

Devil
28-10-10, 06:24
beta alanine me creatine ethyl ester και AAKG

τα βασικα......
ολα τα αλλα ειναι ......περιφερικα..και ισως τα πληρονεισ μια περιουσια....για το τιποτα....

cee ειναι μαπα μετατρεπετε γρηγορα σε κρεατινινη ειναι λιγοτερο αποτελεσματικη και απο την monohydrate

πολυ ενδιαφερον ειναι η orotate και η malate

τωρα για την αργινινη εγω πιστευω οτι ειναι μουφα
πολυ καλητερα cintruline, gplc και nitrate

Michaelangelo
13-11-10, 03:03
Παιδιά μια χάζι ερώτηση. Επειδή δεν θέλω να κουβαλάω όλα τα προϊόντα μαζί, βάζω το καθένα σε ξεχωριστά μικρά μπολάκια. Παρατήρησα ότι το Hemorush πείρε ένα ψιλοπορτοκαλι χρώμα (πιθανώς λόγο υγρασίας, γίνεται πορτοκαλι σαν υγρό), παρόλο που φαινόταν τέλειο σαν σκόνη. Υπάρχει καμια περίπτωση να ''χαλάει' λόγω αυτού? (λέμε τώρα)

beefmeup
13-11-10, 19:40
Παιδιά μια χάζι ερώτηση. Επειδή δεν θέλω να κουβαλάω όλα τα προϊόντα μαζί, βάζω το καθένα σε ξεχωριστά μικρά μπολάκια. Παρατήρησα ότι το Hemorush πείρε ένα ψιλοπορτοκαλι χρώμα (πιθανώς λόγο υγρασίας, γίνεται πορτοκαλι σαν υγρό), παρόλο που φαινόταν τέλειο σαν σκόνη. Υπάρχει καμια περίπτωση να ''χαλάει' λόγω αυτού? (λέμε τώρα)

μπα,οχι..καμια φορα οι χρωστικες που εχουν μεσα ειναι αυτες που αλλαζουν με τον καιρο η επαφη με αερα/υγρασια κλπ..
δεν εχεις θεμα εκτιμω.

Michaelangelo
14-11-10, 15:23
μπα,οχι..καμια φορα οι χρωστικες που εχουν μεσα ειναι αυτες που αλλαζουν με τον καιρο η επαφη με αερα/υγρασια κλπ..
δεν εχεις θεμα εκτιμω.

ok, ty beef! :D

traffic
16-12-10, 20:09
Εγω έχω δοκιμάσει 3 δείγματα και τις 3 φορες δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ! μάλλον ειναι μικρή η δόση...Θα ξαναδοκιμάσω με μεγαλυτερη και θα ποστάρω!

Michaelangelo
03-01-11, 11:21
Έχω ήδη κάνει σήμερα 2 αρνητικές αξιολογήσεις αυτή θα είναι η τρίτη και η χειρότερη!

Μετά από αρκετές φορες που πείρα (όχι πολλές, αλλα δεν αντέχω άλλο), έχω βγάλει πόρισμα ότι αν δεν έπιανε σε άλλους, θα το έλεγα απλά από τα χειρότερα συμπληρώματα που έχω πάρει! Άθλιο!

Τι εννοώ? Όχι μονο δεν με ανεβάζει σε δύναμη, όχι μονο δεν με τσιτώνει, kt.t.l. σε ότι θα περιμένατε από ένα νιτρικό, αλλα μου δίνει και όλα τα side effects και με μειώνει από πάνω σε απόδοση!

Το περνώ κάπου στη μιση ώρα πριν την προπονά, περίπου 1,25 scoop με τελείως νηστικό στομάχι (πέραν του πρωινού). Εξαρχής με το που αρχίζω "ψιλοζαλιμαι", αλλα μέχρι εκεί ok. Όσο περνάει όμως η ώρα πέφτω ψυχολογικά, αρχίζω να "ψιλοζαλιζομαι", αποτέλεσμα να μην μπορώ και να αποδώσω στο μέγιστο. Μετά τι μια ώρα προπόνησης, η ζαλάδα έχει γίνει αρκετά μεγάλη με αποτέλεσμα να πηγαίνω στην τουαλέτα. Να έχω τέρμα ιδρώτα στο μέτωπο (μη φυσιολογικό αν δεν τρέχω και δεν έχει καθόλου ζεστη εδώ αλλα δεν έχει καν σημασία αυτό, gt δεν επηρεάζει)και να είμαι τόσο χαλια να θέλω να το βγάλω! Όταν λέμε χαλια όμως, καμια φορα καταντάω σε αθλια κατάσταση σε κάποια φάση. Τελικά για να ηρεμήσω, παρόλο που έχει περάσει μιάμιση ώρα, το βγάζω και βγαίνει μάλιστα... ΠΗΧΤΟ!!! Μιάμιση ώρα μετά και μπορώ να το βγάλω και μάλιστα σε αυτή τι μορφή??? (άλλη φορα το είχα βγάλει διά παχέος εντέρου πολύ γρήγορα αφού το πείρα). Μετά από το βγάλσιμο βρίσκω πάλι τις αισθήσεις μου και μπορώ να συνεχίσω.

Συγγνώμη για την τόσο αναλυτική ακόμα και τις τουαλέτας.

Είμαι τις άποψης ότι, ακόμα και αν δεν σου δουλεύει ένα συμπλήρωμα, παίρνε το! Αυτό είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ που απλά ΔΕΝ μπορώ! Έχω μείνει με πάνω από το μισό (ίσως και πάνω από 1/3 από τις 50 δόσεις που λέει) και απλά δεν μπορώ! Τόσο χαλια με κάνει. Σκέφτομαι μόλις κατεβω Αθηνα να το δώσω σε κάποιον να πάει στην ευχή τις Παναγιας! Δεν μπορώ να το πάρω αυτό το πράγμα.

TEFAAtzis
03-01-11, 12:48
Έχω ήδη κάνει σήμερα 2 αρνητικές αξιολογήσεις αυτή θα είναι η τρίτη και η χειρότερη!

Μετά από αρκετές φορες που πείρα (όχι πολλές, αλλα δεν αντέχω άλλο), έχω βγάλει πόρισμα ότι αν δεν έπιανε σε άλλους, θα το έλεγα απλά από τα χειρότερα συμπληρώματα που έχω πάρει! Άθλιο!

Τι εννοώ? Όχι μονο δεν με ανεβάζει σε δύναμη, όχι μονο δεν με τσιτώνει, kt.t.l. σε ότι θα περιμένατε από ένα νιτρικό, αλλα μου δίνει και όλα τα side effects και με μειώνει από πάνω σε απόδοση!

Το περνώ κάπου στη μιση ώρα πριν την προπονά, περίπου 1,25 scoop με τελείως νηστικό στομάχι (πέραν του πρωινού). Εξαρχής με το που αρχίζω "ψιλοζαλιμαι", αλλα μέχρι εκεί ok. Όσο περνάει όμως η ώρα πέφτω ψυχολογικά, αρχίζω να "ψιλοζαλιζομαι", αποτέλεσμα να μην μπορώ και να αποδώσω στο μέγιστο. Μετά τι μια ώρα προπόνησης, η ζαλάδα έχει γίνει αρκετά μεγάλη με αποτέλεσμα να πηγαίνω στην τουαλέτα. Να έχω τέρμα ιδρώτα στο μέτωπο (μη φυσιολογικό αν δεν τρέχω και δεν έχει καθόλου ζεστη εδώ αλλα δεν έχει καν σημασία αυτό, gt δεν επηρεάζει)και να είμαι τόσο χαλια να θέλω να το βγάλω! Όταν λέμε χαλια όμως, καμια φορα καταντάω σε αθλια κατάσταση σε κάποια φάση. Τελικά για να ηρεμήσω, παρόλο που έχει περάσει μιάμιση ώρα, το βγάζω και βγαίνει μάλιστα... ΠΗΧΤΟ!!! Μιάμιση ώρα μετά και μπορώ να το βγάλω και μάλιστα σε αυτή τι μορφή??? (άλλη φορα το είχα βγάλει διά παχέος εντέρου πολύ γρήγορα αφού το πείρα). Μετά από το βγάλσιμο βρίσκω πάλι τις αισθήσεις μου και μπορώ να συνεχίσω.

Συγγνώμη για την τόσο αναλυτική ακόμα και τις τουαλέτας.

Είμαι τις άποψης ότι, ακόμα και αν δεν σου δουλεύει ένα συμπλήρωμα, παίρνε το! Αυτό είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ που απλά ΔΕΝ μπορώ! Έχω μείνει με πάνω από το μισό (ίσως και πάνω από 1/3 από τις 50 δόσεις που λέει) και απλά δεν μπορώ! Τόσο χαλια με κάνει. Σκέφτομαι μόλις κατεβω Αθηνα να το δώσω σε κάποιον να πάει στην ευχή τις Παναγιας! Δεν μπορώ να το πάρω αυτό το πράγμα.

παψε ρε φιλε τοσο πολυ????Πωωω τι σκηνικα ειναι αυτα.Καλα που δεν το πηρα

beefmeup
03-01-11, 12:50
Τι εννοώ? Όχι μονο δεν με ανεβάζει σε δύναμη, όχι μονο δεν με τσιτώνει, kt.t.l. σε ότι θα περιμένατε από ένα νιτρικό, αλλα μου δίνει και όλα τα side effects και με μειώνει από πάνω σε απόδοση!

Το περνώ κάπου στη μιση ώρα πριν την προπονά, περίπου 1,25 scoop με τελείως νηστικό στομάχι (πέραν του πρωινού). Εξαρχής με το που αρχίζω "ψιλοζαλιμαι", αλλα μέχρι εκεί ok. Όσο περνάει όμως η ώρα πέφτω ψυχολογικά, αρχίζω να "ψιλοζαλιζομαι", αποτέλεσμα να μην μπορώ και να αποδώσω στο μέγιστο. Μετά τι μια ώρα προπόνησης, η ζαλάδα έχει γίνει αρκετά μεγάλη με αποτέλεσμα να πηγαίνω στην τουαλέτα. Να έχω τέρμα ιδρώτα στο μέτωπο (μη φυσιολογικό αν δεν τρέχω και δεν έχει καθόλου ζεστη εδώ αλλα δεν έχει καν σημασία αυτό, gt δεν επηρεάζει)και να είμαι τόσο χαλια να θέλω να το βγάλω! Όταν λέμε χαλια όμως, καμια φορα καταντάω σε αθλια κατάσταση σε κάποια φάση.



τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω οταν περνω συμπληρωμα με yohimbine μεσα.
μαλλον σε χαλανε τα διεγερτικα που εχει αυτο..εκει παιζει το "χαλασμα"συνηθως γιατι τα λοιπα που εχει μεσα δεν νομιζω να ενοχλουν πουθενα..

Michaelangelo
03-01-11, 13:00
παψε ρε φιλε τοσο πολυ????Πωωω τι σκηνικα ειναι αυτα.Καλα που δεν το πηρα

Τόσο πολύ ρε φιλε. Τι να σου πω, εγώ το πείρα για τα καλά λόγια που άλλοι λέγανε! Δοκίμασε δείγματα.


τα ιδια ακριβως συμπτωματα εχω οταν περνω συμπληρωμα με yohimbine μεσα.
μαλλον σε χαλανε τα διεγερτικα που εχει αυτο..εκει παιζει το "χαλασμα"συνηθως γιατι τα λοιπα που εχει μεσα δεν νομιζω να ενοχλουν πουθενα..

Τι να σου πω ρε αγορίνα, να πω με ανέβαζε σε δύναμη η κάτι μέχρι να με πειράξει... τίποτα! Αλλα και το ποσο πολύ θέλει ο οργανισμός μου να το αποβάλλει (di μέσω στόματος) με εντυπωσιάζει.

salpas18
03-01-11, 14:29
Τόσο πολύ ρε φιλε. Τι να σου πω, εγώ το πείρα για τα καλά λόγια που άλλοι λέγανε! Δοκίμασε δείγματα.



Τι να σου πω ρε αγορίνα, να πω με ανέβαζε σε δύναμη η κάτι μέχρι να με πειράξει... τίποτα! Αλλα και το ποσο πολύ θέλει ο οργανισμός μου να το αποβάλλει (di μέσω στόματος) με εντυπωσιάζει.

δοκιμασε ενα σκουπ οχι τερμα γεματο και ξανα πες μας μπορει να σε πειραζει το "πολυ" εγω δεν ειχα τπτ κανονικα μου εδωσε μονο ενεργεια στιν προπο μπορει και (πλασεμπο)

Michaelangelo
03-01-11, 14:32
δοκιμασε ενα σκουπ οχι τερμα γεματο και ξανα πες μας μπορει να σε πειραζει το "πολυ" εγω δεν ειχα τπτ κανονικα μου εδωσε μονο ενεργεια στιν προπο μπορει και (πλασεμπο)

1,25 πολύ?
Τι διαφορα πιστεύεις θα έχει αν πάρω'ελαφρώς'' πιο λίγο? Ελαφρώς λιγότερη ζαλάδα? Εκτος και αν πάρω μισό scoop για να μην έχω αλλα έτσι δεν δουλεύει!

velas
04-01-11, 02:23
μετα απο τρεις εβδομαδες χρησης λεω να γραψω κ γω το σχολιο μου.
οσον αφορα την τσιτα την αισθανομαι απ'την πρωτη γουλια, μου δινει μεγαλη διαθεση για προπονηση ακομα κ οταν βαριεμαι!!απο δυναμη πιστευω οτι με κραταει σε καλα επιπεδα αν κ στοχος μου δεν ειναι τα κιλα.φλεβικοτητα αρκετα καλη μιας κ εγω δεν εχω πολυ εντονες φλεβες.τελος πιστευω οτι δινει κ αρκετα καλα πριξηματα
στα αρνητικα βαζω μονο την χαλια διαλυτοτητα!!εχω την εντυπωση οτι δε διαλυεται καθολου κ ειναι σα να πινεις νερο με χωμα (πινετε ωστοσο..)
οσον αφορα τον φιλο απο Φιλανδια, μαλλον κατι στον οργανισμο σου δεν ταιριαζει αγορινα γιατι εγω δεν εχω καμια παρενεργεια..ισα ισα που μολις το πιω (μπορει κ τυχαια) παω κατευθειαν τουαλετα αλλα ενεργουμε φυσιολογικα κ οχι διαρριες κλπ
γενικα ειναι ενα καλο συμπληρωμα που προσφερει οτι περιμενεις (σιγουρα οχι θαυματα δηλαδη...) αξιζει μια δοκιμη!
ΥΓ:συγκριτικα με το superpump που ειχα παρει παλιοτερα ομως, ισως ειναι κατωτερο...βεβαια δεν ειναι δικαιη η συγκριση γιατι απο εκεινο ειχα παρει 3 κουτια (με διαλλειματα) κ οι φιλοι νομιζαν οτι παιρνω κρεατινη (το ξερω οτι περιεχει αλλα με ειχε πρηξει πολυ για νιτρικο)

salpas18
04-01-11, 06:17
1,25 πολύ?
Τι διαφορα πιστεύεις θα έχει αν πάρω'ελαφρώς'' πιο λίγο? Ελαφρώς λιγότερη ζαλάδα? Εκτος και αν πάρω μισό scoop για να μην έχω αλλα έτσι δεν δουλεύει!

παρε μισο γιατι οχι δοκημασετο εαν παλι τα ιδια κανει αντιδραση λογικα ο οργανισμος σε κανενα συστατικο μαλλον

Michaelangelo
04-01-11, 11:44
θα δοκιμάσω άλλη μια ρε παίδες με πιο χαμηλή ποσότητα, αλλα όχι πολύ κάτω του ενός scoop, δεν νομίζω να κάνει τίποτα το μισό. κάτι λιγότερο από ένα. Πραγματικά όμως θα το μετανιώσω.

Ρε το πρόβλημα είναι ότι εκτος ότι με πειράζει, δεν μου δίνει και τίποτα.

Αλλα ρε παίδες, στο ότι δεν έχει απορροφηθεί μιάμιση και δυο ώρες μετά και το βγάζω πηχτό τι λέτε?

Michaelangelo
05-01-11, 20:19
Πείρα σήμερα πάλι, με ελαφρώς λιγότερο του ενός scoop. Είχα στην αρχή ψιλό-αναγούλα, την οποια όμως την ένοιωσα για πολύ λίγο και καμια σχέση με τις προηγούμενες φορες. Κοινώς μπορώ να πω σχεδόν δεν με πείραξε.

Αυτά δυστυχώς ήταν τα μονα θετικά, μιας και από θέμα, δύναμης-τσιτώματος-focus-ενέργεια είδα επιπλέον ένα μηδέν εις το πηλίκο!

salpas18
06-01-11, 16:10
Πείρα σήμερα πάλι, με ελαφρώς λιγότερο του ενός scoop. Είχα στην αρχή ψιλό-αναγούλα, την οποια όμως την ένοιωσα για πολύ λίγο και καμια σχέση με τις προηγούμενες φορες. Κοινώς μπορώ να πω σχεδόν δεν με πείραξε.

Αυτά δυστυχώς ήταν τα μονα θετικά, μιας και από θέμα, δύναμης-τσιτώματος-focus-ενέργεια είδα επιπλέον ένα μηδέν εις το πηλίκο!

ee πετατο :P

Michaelangelo
07-01-11, 22:21
ee πετατο :P

Ρε φίλες, τα σέβομαι τα λευτάκια μου! Δεν θα το πετάξω, θα έρθω Αθήνα το Πάσχα και θα το δώσω σε κάποιον που του δουλεύει! Κρίμα δηλαδή, δεν λέω τίποτα άλλο! Περίμενα να παίζω 35kg σφυριά και αντί αυτού, αν πάρω λίγο παραπάνω από το σκουπ πέφτω κιόλας!

koulisss
08-01-11, 00:04
Ρε φίλες, τα σέβομαι τα λευτάκια μου! Δεν θα το πετάξω, θα έρθω Αθήνα το Πάσχα και θα το δώσω σε κάποιον που του δουλεύει! Κρίμα δηλαδή, δεν λέω τίποτα άλλο! Περίμενα να παίζω 35kg σφυριά και αντί αυτού, αν πάρω λίγο παραπάνω από το σκουπ πέφτω κιόλας!

το ιδιο παθενα και εγω επεφτα σε ολα στα κιλα οταν επερνα παραπανο!

sofos
08-01-11, 01:56
εγω ζαληζομουν τρομερα με το παλιο νανο βαπορ που χε melatonin και yohimbine μεσα αλλα απο θερμογενεση μ εκανε να παιρνω φωτια ειχε κ αλλα ποσα τσαγια μεσα :P:P:P μονο νιτρικο δε το λεγες

salpas18
09-01-11, 17:59
Ρε φίλες, τα σέβομαι τα λευτάκια μου! Δεν θα το πετάξω, θα έρθω Αθήνα το Πάσχα και θα το δώσω σε κάποιον που του δουλεύει! Κρίμα δηλαδή, δεν λέω τίποτα άλλο! Περίμενα να παίζω 35kg σφυριά και αντί αυτού, αν πάρω λίγο παραπάνω από το σκουπ πέφτω κιόλας!

και ο κουλις το ιδιο απο 35 πιγε 10 :P :P :P

Michaelangelo
11-01-11, 22:02
Τελευταίο μάλλον review μάλλον, γιατί δεν λέω να ξαναπάρω, προτιμώ να την φυλάξω να τη δώσω σε κάποιον που θα πιστεύει του κάνει δουλειά και έχει μείνει η μεγαύτερη ποσότητα (ίσως 35 από 50 δόσεις).

Ξαναπείρα με λιγότερο από ενα σκουπ. Πάλι πλέον ένοιωσα ζαλάδα σε χαμηλότερο βαθμό, πάντως δεν μου άρεσε λόγο focus! Δύναμη/τσίτες/πρηξίματα: ΜΗΔΈΝ!

Από μένα τουλάχιστον δεν συνιστάται.

SGP
14-01-11, 00:19
ενα δειγμα που επεσε στα χερια μου μπορω να πω οτι δουλευει..ιδρωμα λογω καρνιτινης και γενικα αυξημενη δυναμη αντοχη με βαση οτι ειχα 4 ωρες υπνο και νυσταζα πριν το χρησιμοποιησω...πιθανον λογω της καφειηνης που εχει μεσα

iron maiden
14-01-11, 12:38
εχει πολλεσ δοσεισ και βγαζει πολλεσ προπονσεισ .με ενα σκουπ καλουλι με 2 σε χαλαει ,γευση πορτοκαλι καλη , δεν θα το περνα ξανα υπαρχουν καλυτερα.

Jeitiel
05-02-11, 16:34
Ισως δεν ειμαι και ο καταληλλος να κρινει το προιον αλλα απο τις δυο εβδομαδες που το χρησημοποιω ,παρατηρω ζαλη,πεσμενη ορεξη,στομαχοπονο,ταση για τουαλετα και γενικα αδυναμια συγκεντωσης μεχρι και σκεψη εγκαταλιψης της προπονισης και αντε γεια σπιτι ... η κοιλια δε σταματαει να ποναει μεχρι και 3-4 ωρες μετα το ροφημα...
Α και καμια φορα αποτομη υπνηλια χαχα
Εχω δοκιμασει NoXplode και Superpump σαν PreWo στο παρελθον και δεν ειχα καμια παρενεργεια ...

jimmy007
06-02-11, 09:28
Πόσα γραμμάρια μονουδρική λέτε να έχει? Κάνει για περίοδο off από κρεατίνη?

becks86
21-02-11, 03:58
ελεγα να ειναι αυτο το επομενο γτ μου το εχουν προτεινει αρκετοι.. καμια αλλη προταση? super pump,shock therapy,no-xplode?

Michaelangelo
22-02-11, 18:05
Ισως δεν ειμαι και ο καταληλλος να κρινει το προιον αλλα απο τις δυο εβδομαδες που το χρησημοποιω ,παρατηρω ζαλη,πεσμενη ορεξη,στομαχοπονο,ταση για τουαλετα και γενικα αδυναμια συγκεντωσης μεχρι και σκεψη εγκαταλιψης της προπονισης και αντε γεια σπιτι ... η κοιλια δε σταματαει να ποναει μεχρι και 3-4 ωρες μετα το ροφημα...
Α και καμια φορα αποτομη υπνηλια χαχα
Εχω δοκιμασει NoXplode και Superpump σαν PreWo στο παρελθον και δεν ειχα καμια παρενεργεια ...

Μια από τα ίδια και χειρότερα!

Παρόλο που έχω σταματήσει να το παίρνω μετά από αυτά που είχα πάθει (ότι χειρότερο μου έχει συμβεί σε συμπλήρωμα), είπα να το δοκιμάσω άλλη μια μόνο φορά μιας και είμαι στη γράμμωση και είχα ακούσει εκεί δουλεύει καλύτερα. Μέγα Λάθος!

Με μόλις σχεδόν ένα σκουπ, τα κλασσικά φαινόμουνα που είχα, σε πολλαπλάσιο βαθμό όμως! Ένοιωθα σαν να χώνανε μπουκέτα στο κεφάλι μου από εσωτερικά! Έφτασα σχεδόν σε βαθμό λιποθυμίας από ζαλάδα και πονοκέφαλο. Περιττό να αναφέρω ότι πάλι πριν περάσει η ώρα την έβγαλα στην τουαλέτα προσπαθώντας να βγάλω αυτό το πράγμα από μέσα μου, ώστε να ξαναγίνω καλά! (πράγμα που γίνεται μόλις βγαίνει)

toubanix
27-04-11, 00:18
Χρησιμοποιώντας το για περίπου 6 εβδομάδες μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο prework συμπλήρωμα που έχω δοκιμάσει..Απίστευτο τσίτωμα ενέργεια και φλεβικότητα..Προσοχή όμως..1 scoop είναι υπερ αρκετό..Όταν πήγα στο 1,5 είχα τα συμπτώματα που είχε ο φίλος απο πάνω..(τάση λυποθυμίας απτην ενταση,τάση για εμμετό κτλ)

sobral
02-06-11, 19:52
κύριοι officers έχω απορίες please help. :green: τι κάνουν τα παρακάτω,πρακτικά ποια η λειτουργία τους? γενικά έχει πολλά περίεργα το συγκεκριμένο, όχι τόσο σε ουσίες όσο στην μορφή αυτών των ουσιών...

HemoBuilding EPO Matrix:
Echinacea Purpurea, Portulaca Oleracea, Inositol Hexaphosphate (IP6)

(ασχολίαστο το ΕΡΟ που παραπέμπει αλλού...μαμώ το μάρκετινγκ χε)

Devil
03-06-11, 17:16
κύριοι officers έχω απορίες please help. :green: τι κάνουν τα παρακάτω,πρακτικά ποια η λειτουργία τους? γενικά έχει πολλά περίεργα το συγκεκριμένο, όχι τόσο σε ουσίες όσο στην μορφή αυτών των ουσιών...

HemoBuilding EPO Matrix:
Echinacea Purpurea, Portulaca Oleracea, Inositol Hexaphosphate (IP6)

(ασχολίαστο το ΕΡΟ που παραπέμπει αλλού...μαμώ το μάρκετινγκ χε)


Echinacea Purpurea.... ''δυναμωνει'' το ανοσοποιητικο

Portulaca Oleracea.... κανει για σαλατα...:green::green::green: στα ελληνικα.... αντράκλα...

Inositol Hexaphosphate (IP6).... για κανε ενα search εδω μεσα κατι ειχε γραψει ο beef... αλλα δεν θυμαμαι τι και που....

sobral
03-06-11, 17:41
Echinacea Purpurea.... ''δυναμωνει'' το ανοσοποιητικο

Portulaca Oleracea.... κανει για σαλατα...:green::green::green: στα ελληνικα.... αντράκλα...

Inositol Hexaphosphate (IP6).... για κανε ενα search εδω μεσα κατι ειχε γραψει ο beef... αλλα δεν θυμαμαι τι και που....

Inositol,Hexaphosphate (IP6.
αυτο ειναι ολο το ονομα,παει πακετο χωρις "κομμα"στην μεση.δεν ξερω γιατι το εγραψαν σαν 2 χωρια συστατικα.
φυτικη ουσια ειναι,που βοηθα σε μεταβολισμο ασβεστιου κλπ.
δλδ ειναι μια μορφη του Inositol.
κ καλα βοηθαει σε καποιες μορφες καρκινου κλπ που λες σωστα,αλλα σαν φυτικο ειναι λιγο αμφιβολο το ποσο.
αν κ υπαρχουν μελετες σε ζωα,που λενε οτι δουλευει οσον αφορα τους καρκινικους σχηματισμους..

τωρα εδω μαλλον το εβαλαν για τον πρωτο λογο που αναφερα.μαλλον.

αυτάαπό beef. Αλλά και πάλι για ποιο λόγο τέτοιο συστατικό σε νιτρικό? Δεν πιστεύω ότι είναι απλά για τον μεταβολισμό του ασβεστίου.:unsure: Αν τους στείλω μέιλ λες να πάρω σωϊκή απάντηση ή ...? Επίσης αν είναι φάρμακο δεν θα θεωρείται banned στο ''συμπλήρωμα'' μέσα?

Devil
03-06-11, 17:45
Inositol,Hexaphosphate (IP6.
αυτο ειναι ολο το ονομα,παει πακετο χωρις "κομμα"στην μεση.δεν ξερω γιατι το εγραψαν σαν 2 χωρια συστατικα.
φυτικη ουσια ειναι,που βοηθα σε μεταβολισμο ασβεστιου κλπ.
δλδ ειναι μια μορφη του Inositol.
κ καλα βοηθαει σε καποιες μορφες καρκινου κλπ που λες σωστα,αλλα σαν φυτικο ειναι λιγο αμφιβολο το ποσο.
αν κ υπαρχουν μελετες σε ζωα,που λενε οτι δουλευει οσον αφορα τους καρκινικους σχηματισμους..

τωρα εδω μαλλον το εβαλαν για τον πρωτο λογο που αναφερα.μαλλον.

αυτάαπό beef. Αλλά και πάλι για ποιο λόγο τέτοιο συστατικό σε νιτρικό? Δεν πιστεύω ότι είναι απλά για τον μεταβολισμό του ασβεστίου.:unsure: Αν τους στείλω μέιλ λες να πάρω σωϊκή απάντηση ή ...? Επίσης αν είναι φάρμακο δεν θα θεωρείται banned στο ''συμπλήρωμα'' μέσα?

θα ηθελα πολυ να ακουσω την απαντηση τους.....;):green: .... στειλε καταναλωτης εισαι πρεπει να σου απαντησουν....

Mimas88
16-09-11, 12:56
Καλημέρα σε όλους,

Μόλις χθές αγόρασα το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και η αλήθεια είναι, αν και το εχω πάρει μια φορά μόνο, ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Επισκέφτηκα την τουαλέτα 2 φορές απο την ώρα που το πήρα (το πήρα το πρωί μόλις ξύπνησα γιατι πρωί γυμνάζομαι) και γενικά δεν μπορώ να πώ οτι είχα και την μεγαλύτερη όρεξη για άσκηση.
Μίλησα με τον άνθρωπο που μου το πούλησε και μου είπε να μειώσω την ποσότητα στο μισο για καμια εβδομάδα μεχρι να το συνηθίσει το στομάχι μου.

Η αλήθεια είναι το εχω ψιλοευαίσθητο στομάχι και ίσως δεν έπρεπε να το πάρω εξ αρχής (που να τό ξερα).

Θα δοκιμάσω αλλες 2 φορές με μισο scoop και αν έχω τα ίδια θα το σκοτώσω αν ενδιαφέρετε κανείς.

Ελπίζω να μην χρειαστεί πάντως.

sobral
16-09-11, 13:21
Καλημέρα σε όλους,

Μόλις χθές αγόρασα το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και η αλήθεια είναι, αν και το εχω πάρει μια φορά μόνο, ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Επισκέφτηκα την τουαλέτα 2 φορές απο την ώρα που το πήρα (το πήρα το πρωί μόλις ξύπνησα γιατι πρωί γυμνάζομαι) και γενικά δεν μπορώ να πώ οτι είχα και την μεγαλύτερη όρεξη για άσκηση.
Μίλησα με τον άνθρωπο που μου το πούλησε και μου είπε να μειώσω την ποσότητα στο μισο για καμια εβδομάδα μεχρι να το συνηθίσει το στομάχι μου.

Η αλήθεια είναι το εχω ψιλοευαίσθητο στομάχι και ίσως δεν έπρεπε να το πάρω εξ αρχής (που να τό ξερα).

Θα δοκιμάσω αλλες 2 φορές με μισο scoop και αν έχω τα ίδια θα το σκοτώσω αν ενδιαφέρετε κανείς.

Ελπίζω να μην χρειαστεί πάντως.

περίεργο συμπλήρωμα το συγκεκριμένο, δεν ξέρω γιατί πειράζει πολλούς, έχει διάφορα μέσα δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Απο τα διεγερτικά είχες τίποτα ζαλάδες κτλ? Δοκίμασε με μισό να δεις πως θα σε πάει. Το κακό είναι μήπως δεν σε πιάνει στο μισό γιατί έτσι ακόμη κ αν δεν σε πειράζει θα είναι σα να το παίρνεις άδικα. Ελπίζω πως όχι. Αναμένω το πως θα σου πάει τις επόμενες ημέρες.

Mimas88
16-09-11, 14:30
περίεργο συμπλήρωμα το συγκεκριμένο, δεν ξέρω γιατί πειράζει πολλούς, έχει διάφορα μέσα δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Απο τα διεγερτικά είχες τίποτα ζαλάδες κτλ? Δοκίμασε με μισό να δεις πως θα σε πάει. Το κακό είναι μήπως δεν σε πιάνει στο μισό γιατί έτσι ακόμη κ αν δεν σε πειράζει θα είναι σα να το παίρνεις άδικα. Ελπίζω πως όχι. Αναμένω το πως θα σου πάει τις επόμενες ημέρες.

Το scoop το πήρα το πρωί κατα τις 07:00 και μεχρι και τώρα νιώθω μια αδυναμία, αδιαθεσία σε βαθμό που δεν ξέρω να θέλω να δοκιμάσω την μισή δόση. Σκέφτομαι και αυτό που λές ότι με μικρή δόση ίσως δεν "βοηθήσει" καθόλου αν και ο τύπος στο κατάστημα μου είπε ότι σιγά σιγά να ανεβάζω την δόση μεχρι να το δεχτεί το στομάχι μου.

Απο την μια λέω να δοκιμάσω κανα 2 φορές ακόμα και απο ητν άλλη σκέφτομαι, γιατι να πειραματίζομαι, αφού δεν με θέλει το συγκεκριμένο.

Πάντως αν κάποιος ενδιαφέρετε, ας επικοινωνήσει.

Adinamos
17-09-11, 15:32
07:00 ????? Τετοια ωρα κανεις γυμναστικη????:shock:

Mimas88
17-09-11, 18:48
07:00 ????? Τετοια ωρα κανεις γυμναστικη????:shock:

Όχι...στις 08:00 για την ακρίβεια, ακούγεται περίεργο?? Δυστηχώς δεν ακολουθούμε όλοι το ίδιο πρόγραμμα.

kostas11
17-09-11, 19:02
Όσο και αν σας φένεται παράξενο η καλύτερη ώρα για γυμ. είναι μετά το πρωινό ξύπνημα,μιας και το σώμα και το μυαλό είναι φουλ ξεκούραστο.
Το απόγευμα έχουμε φάει όλη την κούραση της μέρας.

Adinamos
17-09-11, 20:24
Εγω ξερω οτι δεν ειναι ετοιμο το νευρικο συστημα το πρωι για αναεροβια ασκηση.
Επισης βλεπω πολυ πιο ευεργετικο ενα καλο πρωινο, παρα νιτρικο πρωινιατικα. But it's just me.