PDA

Επιστροφή στο Forum : hi!



Antonio
09-02-07, 15:31
Γεια σε όλους!Οπως θα έχετε καταλάβει είμαι νέο μελος. Για να με γνωρίσεται λοιπόν θα κάνω μια εισαγωγή.
Η επαφή μου με τη γυμναστική τερματίστικε πριν 1 χρόνο λόγω σοβαρού τραυματισμού σε τροχαίο. :cry:
Είχε όμως προηγηθεί μια περίοδος 5-6 χρόνων ενασχόλησης με την γυμναστική.
Οι εμπειρίες αρκετές αν και ο στόχος μου ήταν πολύ κάτω από αυτό που ονομάζεται bodybuilding.
θα μου πείτε τότε τι ζητάω σε ενα forum που αφορά το bodybuilding. Πιστεύω οτι οι γνώσεις που πρέπει να χει κάποιος για να πετύχει σε αυτό που λέγεται σωματική διάπλαση είναι οι ίδιες είτε κάνει γυμναστική για να είναι ευπαρουσίαστος είτε θέλει να κατέβει σε αγώνες. Επείσης δεν νομίζω όλα τα μέλη εδώ να δηλώνουν :bodybuilder2:
Στόχος είναι να ξαναμπώ λίγο στο κλίμα μετά από 1 χρόνο απουσίας γιατί σε λίγο καιρό θα επανέλθω :hantel:

gpol
09-02-07, 15:41
Καλως ηρθες και καλη επιτυχια στους στοχους σου!

Gasturb
09-02-07, 15:57
Άσχημο αυτό που είπες για το τροχαίο αλλά πιστεύω όλα να είναι μια χαρά τώρα. Εδώ θα βρείς αρκετές πληροφορίες σε θέματα που αφορούν το bodybuilding όπως διατροφή, ασκήσεις, λιποδιάλυση κ.α.

Καλωσήρθες λοιπόν στην κοινότητα του bodybuilding.gr και καλό posting!

Gasturb

billys15
09-02-07, 17:05
Καλως τον Antonio.Θα προσπαθησουμε να σε βοηθησουμε οσο το δυνατον περισσοτερο.Ελπιζω αυτο που επαθες στο τροχαιο (οτιδηποτε κι αν ηταν αυτο) να το ξεπερασεις και να επανελθεις στο 100% παλι.

asdf
09-02-07, 17:27
Hi Αντονιο και καλη επαναφορα :wink:

anastasisk
10-02-07, 00:32
Καθε εμποδιο για καλο ΑΝΤΟΝΙΟ.Καλη επιστροφη και καλο posting. :army2:

Vson
10-02-07, 02:45
welcome κ οτι δε μας σκοτωνει μας κανει πιο δυνατους!

gorilakos
12-02-07, 17:02
Καλως ηρθες