PDA

Επιστροφή στο Forum : Ktistakis Challenge 23.5.2010



a.minidis
14-03-10, 23:29
Μολις ενημερωθηκα απο τον Στελιο Κτιστακη,οτι στις 22 Μαιου,στο Ηρακλειο της Kρητης θα γινει το Μist.Κρητη με guest εκπληξη!!!!

pepeismenos karga
15-03-10, 13:47
mr κρητη grand prix??τι ειναι ακριβως αυτο??

Polyneikos
15-03-10, 14:08
Καλη επιτυχια στον Στελιο για την διοργανωση του αγωνα.
Το Mr Κρητη ειναι ενας παραδοσιακος αγωνας,απλα καθε χρονια γίνεται υπό την αιγίδα διαφορετικης ομοσπονδίας,αυτό ίσως εχει να κανει με τον διοργανωτη και τις προσωπικες του προτιμησεις.
Κατα καιρους έχουν διοργανωθει Grand Prix στην Κρητη υπό την αιγίδα της Wabba,Nabba με το τελευταιο που εγινε περυσι να είναι υπό την αιγιδα της Nac.

S. KTISTAKIS
15-03-10, 14:34
Καλη επιτυχια στον Στελιο για την διοργανωση του αγωνα.
Το Mr Κρητη ειναι ενας παραδοσιακος αγωνας,απλα καθε χρονια γίνεται υπό την αιγίδα διαφορετικης ομοσπονδίας,αυτό ίσως εχει να κανει με τον διοργανωτη και τις προσωπικες του προτιμησεις.
Κατα καιρους έχουν διοργανωθει Grand Prix στην Κρητη υπό την αιγίδα της Wabba,Nabba με το τελευταιο που εγινε περυσι να είναι υπό την αιγιδα της Nac.

Ο αγωνας δεν εχει να κανει με τον παραδοσιακο ΜR KΡΗΤΗ.

Δεν ανηκει σε καμια ομοσπονδια και ονομαζετε "KTISTAKIS CHALLENGΕ" λαμβανωντας χωρα καθε 4 χρονια.

Οπως το 2006 ειχε guest MR OLYMPIA (GUSTAVO BADEL) ετσι και το 2010 με τη διαφορα οτι φετος θα ειναι ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ OLYMPIA.

Δικαιωμα συμμετοχης εχουν ΟΛΟΙ οσοι εχουν την επιθυμια να συμμετασχουν!

Νικητης του πρωτου "KTISTAKIS CHALLENGE 2006" ηταν ενας αθλητης απο τα παλια ο κ. ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ.

Φετος υποστηριζετε απο την WFF-NABBA και αθλητες που θα διακριθουν θα προκριθουν σε Παγκοσμια και Πανευρωπαικα Πρωταθληματα.

Θεωρω πως μονο και μονο θα ερθει καποιος να δει και να φωτογραφηθει με αθλητη απο OLYMPIA (με θεση τουλαχιστον μεσα στην τριαδα) ειναι κατι που μπορει να μην του ξαναδωθει η ευκαιρια να κανει!

Ευχαρηστω.

Polyneikos
15-03-10, 14:38
Στελιο καλα έκανες και το διευκρίνισες,θα είναι μια ωραια εμπειρια σε όσους παραβρεθουν σαν αθλητες και σαν θεατες.Καλη επιτυχια.

Levrone
15-03-10, 14:42
το 2006 ημασταν, το 2010 θα ειμαστε!

αξεχαστες στιγμες! η φωτογραφια με τον Badel , ειναι οντως εμπειρια!

καλη επιτυχια Στελιο! ολα να πανε τελεια!

S. KTISTAKIS
15-03-10, 14:49
Στελιο καλα έκανες και το διευκρίνισες,θα είναι μια ωραια εμπειρια σε όσους παραβρεθουν σαν αθλητες και σαν θεατες.Καλη επιτυχια.

Σε ευχαρηστω.

Θα ηθελα να διευκρηνησω και κατι ακομα για την ημερομηνια του αγωνα (22 Μαιου) οτι ειχε οριστει απο της 30 Νοεμβριου 2009.

Τονιζω το εν λογο θεμα καθοτι συμπευτει με τον αγωνα της Θεσσαλονικης που μετα απο ανεπαλληλες αλλαγες ημερομηνιων ετυχε να κατσει πανω στη δικη μας διοργανωση!

Δεν ειναι μομφη η αναφορα μου αυτη καθοτι καλοι γνωστοι τα παιδια απλα αδικητουντε αθλητες και θεατες!

Οπως το 2006 γεμησε η αιθουσα στην ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (1267 θεατες) το ιδιο αναμενετε και φετος καθως εχει ξεκινηση η προπωληση των εισητηριων με μεγαλο ενδιαφερον.

Γιατρε εισαι ο γιατρος του αγωνα μην αργησεις να ξυπνησεις παλι!!!

Muscleboss
15-03-10, 17:16
Καλή επιτυχία και από εμένα στο Στέλιο Κτιστάκη και τον αγώνα που διοργανώνει.

Το ότι γίνεται προσπάθεια να ρθούν μεγάλα ονόματα στην Ελλάδα για guest posing και αυτό επιτυγχάνεται, αξίζει συγχαρητήρια. :clap:

Άτυχο το γεγονός ότι συμπίπτουν αγώνες, αλλά το Bodybuilding.gr θα είναι πανταχού παρόν να τους καλύψει όλους.

ΜΒ

ioannis1
15-03-10, 17:32
καλη επιτυχια στελιο.θα δω σε τι κατασταση θαμαι για να ερθω.:clap:

crow
24-03-10, 14:17
Αααααααα!!!!!Στελιο με βαζεις σε πειρασμο κ σε σκεψεις .......για καλο κ για κακο για ετοιμασε κ το δωματιο μας(οπως καταλαβες δεν θα ερθω μονη μου):green::turtle:

S. KTISTAKIS
24-03-10, 16:22
Αααααααα!!!!!Στελιο με βαζεις σε πειρασμο κ σε σκεψεις .......για καλο κ για κακο για ετοιμασε κ το δωματιο μας(οπως καταλαβες δεν θα ερθω μονη μου):green::turtle:

Αφου εχεις κλειδια σπιτιου-αυτοκινητου-εξοχικου τι να ετοιμαζω!

Ελα αλλα μην βγαλεις εισητηριο επιστροφης.....

savage
24-03-10, 17:09
Αααααααα!!!!!Στελιο με βαζεις σε πειρασμο κ σε σκεψεις .......για καλο κ για κακο για ετοιμασε κ το δωματιο μας(οπως καταλαβες δεν θα ερθω μονη μου):green::turtle:

αμα ειναι να συμμετασχει και η προπονητρια μου στον αγωνα,τοτε θα ερθω να τη δω απο κοντα!!!levrone ετοιμαζε δωματιο!!!:green::green:

beefmeup
24-03-10, 17:11
Αφου εχεις κλειδια σπιτιου-αυτοκινητου-εξοχικου τι να ετοιμαζω!

Ελα αλλα μην βγαλεις εισητηριο επιστροφης.....

στελιο ειχα ερθει το 06,στην ιεραπετρα με τον badel,καθως εμενα εκει τοτε..ειχαμε μιλησει κ στου λακη,που ειναι πολυ φιλος..εκει πηγαινα 2 χρονια για προπονησεις..

δηστυχως δεν θα τα καταφερω φετος,θα μαι γερμανια τοτε..ευχομαι καλη επιτυχια στην διοργανωση κ οτι καλυτερο:toast:

Levrone
24-03-10, 17:52
αμα ειναι να συμμετασχει και η προπονητρια μου στον αγωνα,τοτε θα ερθω να τη δω απο κοντα!!!levrone ετοιμαζε δωματιο!!!:green::green:

εγω βρε φουστη αντρα σε εχω καλεσει τοσες φορες και εσυ ναααααα!!!


αλλα τωρα θες να ερθεις εε???

στο παγκακι θα μεινεις, αλητη!!!

savage
24-03-10, 17:54
xaxaxaχαχαχαχα το'ξερα...:green::green::P:P

TRIANTAFYLLOU
24-03-10, 18:14
είναι παιδιά ωραία εμπειρία εγω ήμουν στην ιεράπετρα και πραγματικα ήταν ωραίος αγώνας με γκέστ τον μπαντελ , αλλα εκτός αυτού εγω στεναχωρέθηκα είναι η αλήθεια γιατι δεν ήθελα να φύγω ήταν φανταστικα από όλες τις απόψεις , η κρήτη φημίζετε και για τα ωραία φαγητά που όπου και να πηγαίναμε δεν χορταίναμε , αλλα και για τις ωραίες παρουσίες αλλα και λόγω σεζόν την νυχτερινή ζωή :toast::toast: όποιος πάει σίγουρα θα μείνει ενθουσιασμένος :thumbup::thumbup:

D.ANTONIADIS
24-03-10, 18:38
ALL THE BEST BRO.
SYS

9919

S. KTISTAKIS
24-03-10, 18:53
GUEST POSER "KTISTAKIS CHALLENGE 2010"
ΥΑXENI GARCIA
YNr2i5XZwMg

Το παρων θα δωσει και ενας αθλητης εκπληξη για την φετινη χρονια.....

a.minidis
26-03-10, 11:43
Αφου εχεις κλειδια σπιτιου-αυτοκινητου-εξοχικου τι να ετοιμαζω!

Ελα αλλα μην βγαλεις εισητηριο επιστροφης.....:rifle::evilno::evilno::evilno:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
28-03-10, 14:47
Μολις ενημερωθηκα απο τον Στελιο Κτιστακη,οτι στις 22 Μαιου,στο Ηρακλειο της Kρητης θα γινει το Μist.Κρητη με guest εκπληξη!!!!

Αγαπητέ Στέλιο.Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος.Πρέπει κάποια στιγμή να πούμε τη αλήθεια αν σεβόμαστε τον εαυτό μας το άθλημα που όλοι αγαπάμε και κυρίως τους αθλητές.Δεν μπορεί κάποιος να λέγεται πρωταθλητής Ελλάδος και να συμμετεχει στην εθνική Ομάδα αν δεν ανήκει στην αναγνωρισμένη απο την Γενική Γραμματεία αθλητισμοϋ Ομοσπονδία η οποία καλώς η κακώς είναι η Ε.Ο.Σ.Δ.αν ήτανκάποια άλλη και εγώ εκεί θα ήμουν.οτι δήποτε άλλο συμβαίνει είναι επίδειξη,συναντηση,Challenge και πράσινα άλογα και μόνο αγώνας δεν μπορεί να λέγεται σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο.ευχαριστώ.

Polyneikos
28-03-10, 16:32
Με όλο τον σεβασμο προς το προσωπο σας κ . Παπαγεωργιου αυτα που λετε περι επιδειξεων επειδη το εχετε ξανααναφερει κτλ δεν μας αφορα,αν εσεις διεκδικείτε τον τίτλο του "αγωνα" στην Ifbb και οι αλλες ομοσπονδίες τον τίτλο της "επίδειξης" αυτό είναι θεμα που αφορα εσας και τις αλλες ομοσπονδίες.Εγω ξερω ότι ΟΛΟΙ ή σχεδον όλοι κατα καιρους εχουν αγωνιστει σε όλες τις ομοσπονδίες και αυτες που λετε ότι διοργανωνουν επιδειξεις σε επίπεδο αθληματος εχουν και το καλύτερο με κατηγορίες - φωτια και με τους κορυφαίους αθλητες.
Αν συγκρίνουμε φωτογραφιες από τα τελευταια Πανελληνια Ελευσίνας,Αθηνας κ Κατερινης εύκολα μπορεί να βγει ενα συμπέρασμα.
Προς το παρον η IFBB υστερει πολυ σε επίπεδο αθλητων-διοργανωσεων,ακομα και προσελευσης αθλητων.Ταπεινη μου γνωμη κ συγνωμη αν σας στεναχωρω αλλα αυτη είναι η αλήθεια.Σιγουρα τον θεατη τον ενδιεφερει κιολας που θα δει καλους αθλητες..

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
28-03-10, 22:49
Με όλο τον σεβασμο προς το προσωπο σας κ . Παπαγεωργιου αυτα που λετε περι επιδειξεων επειδη το εχετε ξανααναφερει κτλ δεν μας αφορα,αν εσεις διεκδικείτε τον τίτλο του "αγωνα" στην Ifbb και οι αλλες ομοσπονδίες τον τίτλο της "επίδειξης" αυτό είναι θεμα που αφορα εσας και τις αλλες ομοσπονδίες.Εγω ξερω ότι ΟΛΟΙ ή σχεδον όλοι κατα καιρους εχουν αγωνιστει σε όλες τις ομοσπονδίες και αυτες που λετε ότι διοργανωνουν επιδειξεις σε επίπεδο αθληματος εχουν και το καλύτερο με κατηγορίες - φωτια και με τους κορυφαίους αθλητες.
Αν συγκρίνουμε φωτογραφιες από τα τελευταια Πανελληνια Ελευσίνας,Αθηνας κ Κατερινης εύκολα μπορεί να βγει ενα συμπέρασμα.
Προς το παρον η IFBB υστερει πολυ σε επίπεδο αθλητων-διοργανωσεων,ακομα και προσελευσης αθλητων.Ταπεινη μου γνωμη κ συγνωμη αν σας στεναχωρω αλλα αυτη είναι η αλήθεια.Σιγουρα τον θεατη τον ενδιεφερει κιολας που θα δει καλους αθλητες..

Με όλο τον σεβασμό και εγω προς όλους .Δεν αντιπαρατιθεμαι με κανέναν.Απλώς επειδή τέθηκε και απο εσάς προσωπικά το θέμα των ομοσπονδιών πρέπει να καταλάβουμε όλοι οτι απο το 2003 και μετά ομοσπονδία σωματικής διάπλασης στην Ελλάδα μπορεί να λέγεται μ΄νο η αναγνωρισμένη απο την Γ.Γ.Α. πριν απ το 2003 μπορούσε να γίνεται ότιδήποτε.π.χ. η ΝΑΒΒΑ ειναι μια διεθνής ομοσπονδία αλλά στηνΕλλάδα δεν ειναι αναγνωρισμένη απο την Γ.Γ.Α. τοίδιο και η WABBA.Αυτό στην πράξη σημαίνει οτι σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο δεν μπορουν να διοργανωνουν αγώνες αλλά μόνο επιδείξεις,συναντήσεις η καλλιστεία σώματος χωρις να περιλαμβάνουν τις λέξεις σωματική διάπλαση η Φιτνεσσ η μποντυμπιλντινγκ.Δεν τα έβγαλα απ το μυαλό μου.Για το αν πολοί ειναι καλιτεροι απο τους αθλητές της ΕΟΣΔ έχετε δίκιο.Αλλά και σείς αν κάνατε ρεκόρ σε κάποιο άθλημα δεν θα θέλατε να είναι η επίδοση σας αναγνωρισμένη από το κράτος.Αλλιώς αυτός που αδικείται είναι μόνο ο αθλητής.

S. KTISTAKIS
29-03-10, 12:39
Αγαπητέ Στέλιο.Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος.Πρέπει κάποια στιγμή να πούμε τη αλήθεια αν σεβόμαστε τον εαυτό μας το άθλημα που όλοι αγαπάμε και κυρίως τους αθλητές.Δεν μπορεί κάποιος να λέγεται πρωταθλητής Ελλάδος και να συμμετεχει στην εθνική Ομάδα αν δεν ανήκει στην αναγνωρισμένη απο την Γενική Γραμματεία αθλητισμοϋ Ομοσπονδία η οποία καλώς η κακώς είναι η Ε.Ο.Σ.Δ.αν ήτανκάποια άλλη και εγώ εκεί θα ήμουν.οτι δήποτε άλλο συμβαίνει είναι επίδειξη,συναντηση,Challenge και πράσινα άλογα και μόνο αγώνας δεν μπορεί να λέγεται σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο.ευχαριστώ.

Αγαπητε ΝΙΚΟ:

1ον: Αν ψαχνεις για καποιον εδω μεσα να λεει την αληθεια δεν χρειαζετε να ψαξεις πολυ...

2ον: Αν θες να μαθεις ποιος σεβεται αθλητες και εαυτον του ρωτα το ευρη κοινο...

3ον: Ξαναδιασε τι γραφω στα προηγουμενα topic και πες μου που ειδες τις λεξεις: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.....

4ον: Δεν φανταζεσε ποσο καλα ξερω την ΕΛΛΗΝΙΚΗ νομοθεσια καθοτι σωματοφυλακας πολιτικου!

5ον: Το "ΚTISTAKIS CHALLENGE" ειναι επιδειξη-συναντηση-καλλιστεια σωματος!

6ον: To περιεργο ειναι οτι ΠΑΝΤΑ το προτιμουν αθλητες του OLYMPIA

7ον: Tα αλογα δεν ειναι πρασινα αλλα ΜΑΥΡΑ , πολλα μαλιστα, και τρεχουν ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

Με εκτιμηση ο διοργανωτης Καλλιστειων.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
29-03-10, 18:31
Αγαπητε ΝΙΚΟ:

1ον: Αν ψαχνεις για καποιον εδω μεσα να λεει την αληθεια δεν χρειαζετε να ψαξεις πολυ...

2ον: Αν θες να μαθεις ποιος σεβεται αθλητες και εαυτον του ρωτα το ευρη κοινο...

3ον: Ξαναδιασε τι γραφω στα προηγουμενα topic και πες μου που ειδες τις λεξεις: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.....

4ον: Δεν φανταζεσε ποσο καλα ξερω την ΕΛΛΗΝΙΚΗ νομοθεσια καθοτι σωματοφυλακας πολιτικου!

5ον: Το "ΚTISTAKIS CHALLENGE" ειναι επιδειξη-συναντηση-καλλιστεια σωματος!

6ον: To περιεργο ειναι οτι ΠΑΝΤΑ το προτιμουν αθλητες του OLYMPIA

7ον: Tα αλογα δεν ειναι πρασινα αλλα ΜΑΥΡΑ , πολλα μαλιστα, και τρεχουν ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

Με εκτιμηση ο διοργανωτης Καλλιστειων.

Μπράβο Στέλιο.Με μεγάλη μου χαρά διαπιστώνω οτι συμφωνείς μαζί μου.Στο 1.γι αυτό είμαι εδώ στο 2οΤους αθλητές δεν τους παραμυθιάζουμε για να μην τους βρούμε μπροστά μας.. στο 3ο ΝΑ ΔΙΑΒΆΖΕΙς ΑΥΤΆ ΠΥ ΓΡΆΦΩ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΎΝΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΣΕ ΣΈΝΑ.ΣΤΟ 4,ο,ΑΝ ΤΗΝ ΉΞΕΡΕς ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΌΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΟΣΔ.στο5οΕΤΣΙ ΜΠΡΆΒΟ στο 6οΟΙ αθλητές του Ολύμπια παν όπου πληρώνονται στο7ο καβάλα τα άλογα να προλάβεις.ΜΕ ΕΚΤΊΜΙΣΗ ΑΠΟ ΠΑΛΙΆ ΝΙΚΟΣ.

Polyneikos
29-03-10, 18:34
Τελικα αθλητες ή φωτομοντελα θα υπαρχουν στα καλλιστεία;;:green::green:


S. KTISTAKIS: Φετος υποστηριζετε απο την WFF-NABBA και αθλητες που θα διακριθουν θα προκριθουν σε Παγκοσμια και Πανευρωπαικα Πρωταθληματα.

Αυτό πως προκύπτει εφόσον δεν είναι αγωνες τελικα;Τα αναφερω αυτα γιατί είναι εύλογες οι απορίες που δημιουργούνται...Και σε αυτους που ξερουν και σε αυτους που ενδιαφερονται να μαθουν..
Διευκρίνηση:Αυτα τα θετω γιατι το φόρουμ πρεπει να αποτελει εργαλείο ενημερωσης,δεν είναι προσωπικες απορίες απόλυτα...

S. KTISTAKIS
29-03-10, 20:28
ΜΕ ΕΚΤΊΜΙΣΗ ΑΠΟ ΠΑΛΙΆ ΝΙΚΟΣ.

Ο Κολομβος οταν ξεκινουσε δεν ηξερε που πηγαινε και οταν εφτασε δεν ηξερε που βρισκοταν!

drago
29-03-10, 20:31
...
Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος
...


Δηλαδη αν καταλαβα καλα, επειδη δεν αναγνωριζετε το Ktistakis Challenge σαν αγωνα, δεν βλεπετε κανενα προβλημα να του καπελωσετε την ημερομηνια...

καθε αγωνας, ενδηλωση, καλειστεια η οπως αλιως θελετε να το πειτε δεν ειναι κατι καλο για το κοινο? δεν ειναι κατι που προωθει το αθλημα? δεν ειναι μια ευκαιρια για την πιτσιρικαρια να παει εκει και να δει και να μιλησει με αθλητες? ισως καποιοι απ αυτους γινουν και κατι στο μελλον.

εσεις περα απ τις διοργανωσεις τις δικες σας κλπ, δεν ενδιαφερεστε για την γενικη προοθηση του αθληματος που πασχει τοσο πολυ στην ελλαδα??? πως λοιπον πατε και καπακωνετε μια ημερομηνια στην οποια διεξαγεται ενα bodybuilding event? πως το αγνωειτε τοσο επιδηκτικα λεγοντας οτι την συγκεκρημενη ημ/νια δεν διεξαγεται τιποτα???

το θεμα με την αναγνωριση απ' το κρατος ειναι κατι που θα επρεπε να μας ενδιαφερει? το λετε για καλο δλδ? γιατι εγω οποτε ακουω ΓΓΑ σκευτομαι τους φορους που πληρωνω για τους απειρους αθλητικους παραγοντες και μου γυρνανε τ' αντερα.

παρακαλω εξηγειστε τις θεσεις σας παραπανω ωστε να καταλαβαινουμε ολοι τι τρεχει. κατανοω οτι μπορει να υπαρχουν πραγματα που καποιοι αρχαριοι σαν κι εμενα να μην γνωριζουν. μπορει να μην ειμαστε αθλητες ολοι, πληρωνουμε ομως στην πορτα καθε εκδηλωσης...

προς αποφυγη παρεξηγησεων... τα παραπανω ειναι μονο δικες μου σκεψεις...

D.ANTONIADIS
29-03-10, 21:29
AGAPITI FILI STELIO,NIKO
1. BRAVO SE ESAS POU SE AYTOYS TOUS DISKOLOUS KAIROUS TOY ATHLIMATOS MAS KANETE PROSPATHIES NA KRATISETE ENA EPIPEDO STO ATHLIMA MAS POU TOSO KATAKRINETE KATHIMERINA.
2. MHN KSEXNATE OTI OLI MAS PEKSAME KAI STIN NABBA,IFBB,WABBA TOTE POU PEZAME DEN KITOUSAME ANAGNORISMENI I OXI OMOSPONDIA APLOS THELAME NA SINAGONISTOUME ME TOYS KALITEROUS KAI NA GINOUME PROTATHLITES.
3. EINAI KRIMA ANTI NA PROXOROUME NA VAZI O ENAS STON ALLON TRIKLOPODIES.
4. EINAI KALO NA IPARXOUN DIAFORES OMOSPONDIES ALLES PIO DINATES ALLES PIO ADINAMES ETSI OSTE I ATHLITES NA EXOUN THN DINATOTITA NA DIALEKSOUN KAI NA DIAKRITHOUN KANIS DEN THELI NA EINAI TELEFTEOS POSO DE OTAN XALA $$$$$$$$.
SA EYXOMAI KALI EPITIXIA STIS DIORGANOSIS SAS KAI NA PROXORAME MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS.

Polyneikos
29-03-10, 21:33
^^ +1000:clap::clap:

S. KTISTAKIS
30-03-10, 14:08
ΥΑΧΕΝΙ GARCIA MS OLYMPIA 2005

GUEST POSER "KTISTAKIS CHALLENGE 2010"

22 ΜΑΙΟΥ Κινηματογραφος ΑΣΤΟΡΙΑ Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10015&d=1269947199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10016&d=1269947217

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
30-03-10, 14:40
Δηλαδη αν καταλαβα καλα, επειδη δεν αναγνωριζετε το Ktistakis Challenge σαν αγωνα, δεν βλεπετε κανενα προβλημα να του καπελωσετε την ημερομηνια...

καθε αγωνας, ενδηλωση, καλειστεια η οπως αλιως θελετε να το πειτε δεν ειναι κατι καλο για το κοινο? δεν ειναι κατι που προωθει το αθλημα? δεν ειναι μια ευκαιρια για την πιτσιρικαρια να παει εκει και να δει και να μιλησει με αθλητες? ισως καποιοι απ αυτους γινουν και κατι στο μελλον.

εσεις περα απ τις διοργανωσεις τις δικες σας κλπ, δεν ενδιαφερεστε για την γενικη προοθηση του αθληματος που πασχει τοσο πολυ στην ελλαδα??? πως λοιπον πατε και καπακωνετε μια ημερομηνια στην οποια διεξαγεται ενα bodybuilding event? πως το αγνωειτε τοσο επιδηκτικα λεγοντας οτι την συγκεκρημενη ημ/νια δεν διεξαγεται τιποτα???

το θεμα με την αναγνωριση απ' το κρατος ειναι κατι που θα επρεπε να μας ενδιαφερει? το λετε για καλο δλδ? γιατι εγω οποτε ακουω ΓΓΑ σκευτομαι τους φορους που πληρωνω για τους απειρους αθλητικους παραγοντες και μου γυρνανε τ' αντερα.

παρακαλω εξηγειστε τις θεσεις σας παραπανω ωστε να καταλαβαινουμε ολοι τι τρεχει. κατανοω οτι μπορει να υπαρχουν πραγματα που καποιοι αρχαριοι σαν κι εμενα να μην γνωριζουν. μπορει να μην ειμαστε αθλητες ολοι, πληρωνουμε ομως στην πορτα καθε εκδηλωσης...

προς αποφυγη παρεξηγησεων... τα παραπανω ειναι μονο δικες μου σκεψεις...
Η ημερομηνία έχει ανακοινωθεί απο τις 20-1-2010.Ο κύριος Κτιστάκης τότε επικοινωνούσε επανηλειμένα με τον κύριο χορηγό του αγώνα για να συμμετέχει με διάφορους τρόπους.ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΕ ΟΤΙ ΔΙΩΡΓΑΝΏΝΕΙ ΚΆΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΊΟ ΤΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΜΠΌΔΙΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.Η αναγνώριση απ το κράτος είναι σταθμός(2003)ΚΑΙ ΦΤΆΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Ο σύλλογος του οποίου ειμαι εκπρόσωπος επιχορηγήθηκε 2 φορές Α.Σ. Πολυνίκης Θεσσαλονίκης απο την Γ.Γ.Α. Οι παράγοντες έρχονται και παρέρχονται.Πανελληνιονίκες της ΕΟΣΔ έχουν μπεί στήν Πυροσβεστική.κλπ.Οσο για το μέλλον των αθλητών μ΄νο μέσα απο ην ΕΟΣΔ μπορει κ΄ποιος να αποκτήσει επαγγεματική κάρτα στήν Ελλάδα.Αν έχεις απορ'ιες ε'ιμαι διαθέσιμος.Ευχαριστώ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
30-03-10, 14:47
AGAPITI FILI STELIO,NIKO
1. BRAVO SE ESAS POU SE AYTOYS TOUS DISKOLOUS KAIROUS TOY ATHLIMATOS MAS KANETE PROSPATHIES NA KRATISETE ENA EPIPEDO STO ATHLIMA MAS POU TOSO KATAKRINETE KATHIMERINA.
2. MHN KSEXNATE OTI OLI MAS PEKSAME KAI STIN NABBA,IFBB,WABBA TOTE POU PEZAME DEN KITOUSAME ANAGNORISMENI I OXI OMOSPONDIA APLOS THELAME NA SINAGONISTOUME ME TOYS KALITEROUS KAI NA GINOUME PROTATHLITES.
3. EINAI KRIMA ANTI NA PROXOROUME NA VAZI O ENAS STON ALLON TRIKLOPODIES.
4. EINAI KALO NA IPARXOUN DIAFORES OMOSPONDIES ALLES PIO DINATES ALLES PIO ADINAMES ETSI OSTE I ATHLITES NA EXOUN THN DINATOTITA NA DIALEKSOUN KAI NA DIAKRITHOUN KANIS DEN THELI NA EINAI TELEFTEOS POSO DE OTAN XALA $$$$$$$$.
SA EYXOMAI KALI EPITIXIA STIS DIORGANOSIS SAS KAI NA PROXORAME MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS.

Διονύση ,σε ποιό άθλημα στην Ελλάδα υπάρχουν 5 Πανελληνιονίκες στην ίδια κατηγορία.Δέν ειναι αστείο.Ειναι αινιγμα και καθόλου ωραίο.Ετσι υποβιβάζεται ενα άθλημα δεν αναδεικνύεται.

S. KTISTAKIS
30-03-10, 15:04
Η ημερομηνία έχει ανακοινωθεί απο τις 20-1-2010.Ο κύριος Κτιστάκης τότε επικοινωνούσε επανηλειμένα με τον κύριο χορηγό του αγώνα για να συμμετέχει με διάφορους τρόπους.ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΕ ΟΤΙ ΔΙΩΡΓΑΝΏΝΕΙ ΚΆΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΊΟ ΤΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΜΠΌΔΙΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.

Eπειδη εισαι ΝΕΟΣ στο θεμα συνεργασιων ΠΕΡΙΜΕΝΕ τηλ απο τον κυριο χορηγο για σεμηναριο!

Εχεις να μαθεις πολλα.....

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
30-03-10, 15:35
Το αν ειμαι νέος η όχι ο μόνος που δεν το γνωρίζει εισαι εσυ Στέλιο.Απο εκει και πέρα επαναλαμβάνω οτι ανακοινώσαμε την ημερομηνία στις 20-1-2010.Εσύ δεν το είδες?αλλα μόλις πριν μια εβδομάδα?Εκτός και για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μιλήσεις.επειδή ειναι άσχημο εδω που στην ουσία φιλοξενούμαστε να υπάρχει ένταση μπορείς να μου τηλεφωνήσεις 6944311469.Περιμένω.

Muscleboss
30-03-10, 15:54
Με το σεβασμό που τρέφω και στους δύο, νομίζω ότι δεν είναι ωραίο να έχουμε προσωπικές αντιπαραθέσεις στο φόρουμ.. οι ημερομηνίες έχουν κλείσει, την απόφαση της ΓΓΑ τη γνωρίζουμε και όσοι δεν τη γνωρίζουνε τη μάθανε. Από εκεί και πέρα καλή επιτυχία και στις δύο διοργανώσεις.:toast:




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10015&d=1269947199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10016&d=1269947217


Yaxeni... με τρέλα!!! :thumbup::clap:

ΜΒ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
30-03-10, 16:40
Το αν ειμαι νέος η όχι ο μόνος που δεν το γνωρίζει εισαι εσυ Στέλιο.Απο εκει και πέρα επαναλαμβάνω οτι ανακοινώσαμε την ημερομηνία στις 20-1-2010.Εσύ δεν το είδες?αλλα μόλις πριν μια εβδομάδα?Εκτός και για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μιλήσεις.επειδή ειναι άσχημο εδω που στην ουσία φιλοξενούμαστε να υπάρχει ένταση μπορείς να μου τηλεφωνήσεις 6944311469.Περιμένω.
Για όσους διάβασαν αυτους τους ανεπανάληπτους διαλόγους θα ήθελα να πω οτι δεν υπάρχει τίποτα προσωπικό μεταξύ μας.ΑΠΛΏς ΜΙΑ ΈΛΛΕΙΨΗ ΣΩΣΤΉΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.Οπως και πολλά απ αυτά που λέω δεν απευθύνονται στον Στέλιο αλλά σε αυτούς που έχουν απορίες και εύλογα εχουν.Ειμαστε εδω για να βηθήσουμε το άθλημα που αγαπάμε και οχι να το βλάψουμε.ευχαριστώ.

S. KTISTAKIS
30-03-10, 16:51
Για όσους διάβασαν αυτους τους ανεπανάληπτους διαλόγους θα ήθελα να πω οτι δεν υπάρχει τίποτα προσωπικό μεταξύ μας.ΑΠΛΏς ΜΙΑ ΈΛΛΕΙΨΗ ΣΩΣΤΉΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.Οπως και πολλά απ αυτά που λέω δεν απευθύνονται στον Στέλιο αλλά σε αυτούς που έχουν απορίες και εύλογα εχουν.Ειμαστε εδω για να βηθήσουμε το άθλημα που αγαπάμε και οχι να το βλάψουμε.ευχαριστώ.

EΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ τα λεγομενα του ΝΙΚΟΥ καθοτι "φιλιο στρατευμα" και ευχομαι ολοψυχα να λυθηκαν αρκετες αποριες!

Να τονισω οτι δεν υπηρξε καμια αντιπαραθεση επι της ουσιας απλα τοποθετησεις προς ενημερωση.

D.ANTONIADIS
30-03-10, 17:23
NA PROXORATE MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS MAS.
:toast::thumbup:

Kaskani Konstantina
30-03-10, 17:53
NA PROXORATE MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS MAS.
:toast::thumbup:



:thumbup:

Polyneikos
30-03-10, 19:13
Προς αποφυγη παρεξηγησεων αλλα όχι εντασεων,γιατι δεν υφίσταται ζήτημα εντασεων,δημιουργουνται καποιες ευλογες απορίες...
όπως και εγω ειμαι αρκετα πρόσφατος θεατης στον χωρο του αγωνιστικου bbing σε συγκριση με τους παραπανω που έχουν γραψει,οι οποιοι είναι 2 και 3 δεκαετιες στο Ελληνικο Αγωνιστικο Βοdybuilding και η προσφορα τους είναι αδιαμφισβήτητη υπάρχουν και αλλοι θεατες που βρισκονται εξω από τον χωρο και έχουν απορίες ..
Δυστυχως είχαμε φτασει στο σημειο να είχαν υπαρξει και 5 Ομοσπονδίες στον χωρο,κατι που θεωρω πολυτελεια για τα ελληνικα δεδομενα..
Αυτη την στιγμη εχουν παραμείνει 3,η Ifbb,η Νabba & η Wabba.Εγω διακρίνω και στις τρεις πολυ καλους αθλητες,σε αλλες περισσότερους και σε αλλες λιγοτερους..
Παντως σε αυτο που θετει πολύ σωστα ο Νικος Παπαγεωργίου συμφωνω :


Νικος Παπαγεωργίου: Διονύση ,σε ποιό άθλημα στην Ελλάδα υπάρχουν 5 Πανελληνιονίκες στην ίδια κατηγορία.Δέν ειναι αστείο.Ειναι αινιγμα και καθόλου ωραίο.Ετσι υποβιβάζεται ενα άθλημα δεν αναδεικνύεται.

και το είχα θεσει και στο άλλο τόπικ που αφορα τις Ελληνικες Ομοσπονδίες λέγοντας :


Polyneikos: Πάντως ενδιαφέρον θα ήταν να διαγωνιζόντουσαν καποια στιγμή της χρονιάς όλοι οι overall winners των
Mr Hellas που διοργανώνει η κάθε ομοσπονδία μιας και που συγχωρέστε με κιόλας,μου είναι δύσκολο να ακούω
και να συνειδητοποιώ ότι κάθε χρονιά έχουμε 5 Μr Hellas.
Πάλι δύσκολο μου ακούγεται να διοργανωθεί κάτι τετοιο αλλά θα ήθελα να καταγραφεί !

Αnyway,αυτες οι απόψεις καλό είναι να καταγραφονται αλλα και να απαντιουνται όταν είναι εφικτο.
Από εκει και πέρα ,εφόσον η ενότητα προς το παρον μοιαζει δύσκολη ας κανει ο καθενας την προσπαθεια του και θα αξιολογηθει από αυτους που αγαπανε το άθλημα.Εγω προσωπικα σαν θεατης επιλεγω να πηγαινω σε όλες τις ομοσπονδίες,όταν παίζονται ντερμπι θελω να είμαι σε όλα παρων..
Να ζητησω συγνωμη αν στο θεμα της διοργανωσης του Στελιου μακρυγόρησα και εθεσα καποιες απόψεις-ερωτησεις και ίσως ξεφύγαμε,συμβαινει αυτο σε ένα "ζωντανο" μεσο όπως το φόρουμ.
Στο τόπικ Ελληνικες Ομοσπονδίες BodyBuilding .... (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2213) αντιγραφονται καποια μηνυματα αυτοτελη από αυτο το τόπικ χωρίς να μετακινουνται από εδω για να υπάρχει και μια ολοκληρωμενη εικόνα και συνεχεια.
By the way,η Yaxeni είναι κορυφαία αθλητρια και με μεγαλη πορεία και τίτλους,μεγαλή επιτυχια του Στελιου που την κατεβαζει Ελλάδα.
Καλη επιτυχια σε όλους!:toast:

S. KTISTAKIS
30-03-10, 20:04
Να ζητησω συγνωμη αν στο θεμα της διοργανωσης του Στελιου μακρυγόρησα και εθεσα καποιες απόψεις-ερωτησεις και ίσως ξεφύγαμε,συμβαινει αυτο σε ένα "ζωντανο" μεσο όπως το φόρουμ.

By the way,η Yaxeni είναι κορυφαία αθλητρια και με μεγαλη πορεία και τίτλους,μεγαλή επιτυχια του Στελιου που την κατεβαζει Ελλάδα.
Καλη επιτυχια σε όλους!:toast:

Δεν τηθετε θεμα για συγνωμη εκανες αυτο που επρεπε.

Για το θεμα της ΥΑΧΕΝΙ επειτρεψε μου να σου πως οτι δεν θεωρητε ΜΕΓΑΛΗ επιτυχια και εξηγω:

Σχεδον καθε καλοκαιρι στο νησι ερχονται καλεσμενοι απο το OLYMPIA για διακοπες οπως θα κανει και η YAXENI για 10 μερες στο σπιτι μου με τον συζηγο της.

Ο λογος που δεν ανακοινωνετε μια αφηξη ενος τετοιου αθλητη (στο παρελθον) ειναι οτι και αυτοι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και θελουν να περασουν καπου ΥΣΗΧΑ τις διακοπες τους......

Παραδειγμα ποιος ηξερε οτι ειχαμε καλεσμενο τον LEE PRIEST πριν 2 χρονια για 15 μερες?

Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ.......

S. KTISTAKIS
30-03-10, 23:28
Mερικες φωτο της κ. YAXENI για να μας προ'ι'δεασει στο τι μας περιμενει.....

10037

10038

10039

10040

10041

-beba-
31-03-10, 10:26
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

sTeLaKoS
31-03-10, 19:55
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


Μπέμπα έτσι θέλεις να γίνεις; Εσύ με το fitness δεν ασχολείσαι;

savage
31-03-10, 20:00
Οχι Μπεμπα!!!!!!!!!!:shock::shock::shock:
Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου!!!

-beba-
01-04-10, 10:08
Στέλιο και Νίκο και να θέλω δηλαδη μπορώ να γίνω έτσι??????
Πολύ πολύ πολύ δύσκολο.

Ομως θαυμάζω και χειροκροτώ την κοπέλα που κατάφερε και έγινε "τεράστια"!!!
Είναι καταπληκτική!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

S. KTISTAKIS
01-04-10, 11:44
Στο "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" θα εμφανιστει και το "ΜΕΛΛΟΝ" του Ελληνικου ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ Bodybuilding.........Ειναι 19 ετων με βαρος 104kg! Με χορηγο την εταιρεια WEIDER (USA) το μελλον εχει αρχισει να του χαμογελαει......

10064


10065

ioannis1
01-04-10, 14:45
αγαπητε νικο παπαεωργιου αρνουμε να μου λες οτι εγω συμετεχω σε καλιστεια καισυ σε αντρικους αγωνες.ειναι πολυ βαρυ.θελεις να πεις εγω δεν ειμαι αθλητης;οι τιτλοι που εχω δεν εχουν αντικρυσμα;μονο της ifbb εχουν αξια;και κατι αλλο γιατι το λετε ολοι.δεν ειναι πουθενα αναγνωρισμενο το ββ. σαν αθλημα.εσεις κανατε μια ομοσπονδια και δεν ξερω πως σας αναγνωρισε το κρατος σαν ομοσμονδια.και επειδη μια μονο ομοσπονδια αναγνωριζεται λετε εσεις εχετε το αντριλκι ενω εμεις κανουμε καλιστεια.ειδαμε το επιπεδο το νοεμβρη.

S. KTISTAKIS
01-04-10, 15:19
αγαπητε νικο παπαεωργιου αρνουμε να μου λες οτι εγω συμετεχω σε καλιστεια καισυ σε αντρικους αγωνες.ειναι πολυ βαρυ.θελεις να πεις εγω δεν ειμαι αθλητης;οι τιτλοι που εχω δεν εχουν αντικρυσμα;μονο της ifbb εχουν αξια;και κατι αλλο γιατι το λετε ολοι.δεν ειναι πουθενα αναγνωρισμενο το ββ. σαν αθλημα.εσεις κανατε μια ομοσπονδια και δεν ξερω πως σας αναγνωρισε το κρατος σαν ομοσμονδια.και επειδη μια μονο ομοσπονδια αναγνωριζεται λετε εσεις εχετε το αντριλκι ενω εμεις κανουμε καλιστεια.ειδαμε το επιπεδο το νοεμβρη.


Γιαννη καποια απο αυτα που λεει ο Νικος εχουν Πραγματικη Νομικη Υποσταση και δεν χρειαζετε να ασχοληθεις περαιτερω.........Ζουμε στην Ελλαδα και ειμαστε υποχρεωμενοι να Υπακουμε στους Νομους του Κρατους.

Εγκυκλοπαιδικα οι ΤΙΤΛΟΙ σου εχουν υποσταση μονο στο εξωτερικο.....Εκει δηλαδη που ειναι η Πραγματικη σου ΑΞΙΑ σαν αθλητης...εκει ανηκεις ! ! !

Μην το συνεχησεις.....τα υπολοιπα απο κοντα!

S. KTISTAKIS
01-04-10, 16:27
Τα Επαθλα "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" θα ειναι οπως και το 2006 Ξεχωρηστα (40-53cm υψος)!

Με του ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗΤΗ στα 1.15cm και 40kg βαρος (Του 2006 χρειαστηκε ΜΗΝΙΔΗΣ και BADELL να το σηκωσουν ωστε να φτασει στο σπιτι του κ.ΚΟΚΚΑΡΙΔΑ:weights:)

10067

S. KTISTAKIS
01-04-10, 16:49
Τα Επαθλα "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" θα ειναι οπως και το 2006 Ξεχωρηστα (40-53cm υψος)!

Με του ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗΤΗ στα 1.15cm και 40kg βαρος (Του 2006 χρειαστηκε ΜΗΝΙΔΗΣ και BADELL να το σηκωσουν ωστε να φτασει στο σπιτι του κ.ΚΟΚΚΑΡΙΔΑ:weights:)

ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ "KTISTAKIS CHALLENGE 2006" Κοκκαριδας Αλεξανδρος!

10070


10071

mantus3
01-04-10, 20:32
Στο "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" θα εμφανιστει και το "ΜΕΛΛΟΝ" του Ελληνικου ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ Bodybuilding.........Ειναι 19 ετων με βαρος 104kg! Με χορηγο την εταιρεια WEIDER (USA) το μελλον εχει αρχισει να του χαμογελαει......

τερας ο νεαρος!!!! μπορεις να δωσεις περισοτερες πληροφοριες και φοτο? τετοια αστερια πρεπει να ειναι γνωστα και να προωθουντε με καθε τροπο...!

S. KTISTAKIS
01-04-10, 21:38
τερας ο νεαρος!!!! μπορεις να δωσεις περισοτερες πληροφοριες και φοτο? τετοια αστερια πρεπει να ειναι γνωστα και να προωθουντε με καθε τροπο...!

Η μονες πληροφοριες που μπορουσα να δωσω τις εδωσα....

Εχει συμβολαιο με την WEIDER και τον προπονω 8 μηνες.

Θα παιξει στο "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" και οπου αλλου τον καλεσουν.

Στον συγκεκριμενο αγωνα θα τον δει προπονητης απο εξω και θα μας πει αν μπορει (και θελει φυσικα ο ιδιος) να μετακομισει εξω για να συνεχησει!

Ευχομαι αυτα που δεν εκανα εγω να τα κανει πραγματικοτητα......

Εδω δεν μπορει να τον προωθησει κανεις........Οτι μπορουσα το εκανα εγω.

drago
01-04-10, 23:09
Τα Επαθλα "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" θα ειναι οπως και το 2006 Ξεχωρηστα (40-53cm υψος)!

Με του ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗΤΗ στα 1.15cm και 40kg βαρος (Του 2006 χρειαστηκε ΜΗΝΙΔΗΣ και BADELL να το σηκωσουν ωστε να φτασει στο σπιτι του κ.ΚΟΚΚΑΡΙΔΑ:weights:)

πολυ εντυπωσιακα!!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
01-04-10, 23:59
Ο Μεγαλος GUSTAVO BADELL........στο "KTISTAKIS CHALLENGE 2006"!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10072&d=1270155543

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10073&d=1270155560

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10074&d=1270155576

Muscleboss
02-04-10, 00:22
:clap::clap:

MB

a.minidis
02-04-10, 00:23
αγαπητε νικο παπαεωργιου αρνουμε να μου λες οτι εγω συμετεχω σε καλιστεια καισυ σε αντρικους αγωνες.ειναι πολυ βαρυ.θελεις να πεις εγω δεν ειμαι αθλητης;οι τιτλοι που εχω δεν εχουν αντικρυσμα;μονο της ifbb εχουν αξια;και κατι αλλο γιατι το λετε ολοι.δεν ειναι πουθενα αναγνωρισμενο το ββ. σαν αθλημα.εσεις κανατε μια ομοσπονδια και δεν ξερω πως σας αναγνωρισε το κρατος σαν ομοσμονδια.και επειδη μια μονο ομοσπονδια αναγνωριζεται λετε εσεις εχετε το αντριλκι ενω εμεις κανουμε καλιστεια.ειδαμε το επιπεδο το νοεμβρη.
χωρις να θελω να παρω μερος,καταμε,σε αυτη την ""βλακωδη""αντιπαραθεση,για λογους προσοπικους και μονο!!να υπνενθυμησω απλα,οτι ο ΓΕΝΙΚΟς νικιτης τον νοεμβριο,ειμουν εγω φιλε γιαννη!:),νομιζω οτι εστω και μονο με εμενα,ο αγωνας ειχε καποιο "επιπεδο"!!:toast:συμφωνα παντα μετο παρελθον βεβαια...,μιας και μετην ναββα εχω αρκετους τιτλους στην κατηγορια,και σαν γενικο!!!ας σταματησουν πια η ""μπουρδες απο ολους εμας που λεμε,οτι "ΑΓΑΠΑΜΕ"ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!και ας αγκαλιασουμε καθε αξιολογη κινηση!!!!!!!!:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
02-04-10, 00:35
χωρις να θελω να παρω μερος,καταμε,σε αυτη την ""βλακωδη""αντιπαραθεση,για λογους προσοπικους και μονο!!να υπνενθυμησω απλα,οτι ο ΓΕΝΙΚΟς νικιτης τον νοεμβριο,ειμουν εγω φιλε γιαννη!:),νομιζω οτι εστω και μονο με εμενα,ο αγωνας ειχε καποιο "επιπεδο"!!:toast:συμφωνα παντα μετο παρελθον βεβαια...,μιας και μετην ναββα εχω αρκετους τιτλους στην κατηγορια,και σαν γενικο!!!ας σταματησουν πια η ""μπουρδες απο ολους εμας που λεμε,οτι "ΑΓΑΠΑΜΕ"ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!και ας αγκαλιασουμε καθε αξιολογη κινηση!!!!!!!!:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::welcome::welcome:

Τασο μιλησα με το ΓΙΑΝΝΗ και δεν τηθετε θεμα για αυτα που αναφερε....

Μαλιστα σκεφτηκε να σβησει οσα εγραψε αλλα μετα απο κουβεντα που ειχαμε του προτεινα να το αφησει για να ακουστει και η πλευρα του.

Κατα λεξη ειπε οτι τον αγωνα τον εσωσε ενας ΜΗΝΙΔΗΣ!

TRIANTAFYLLOU
02-04-10, 01:05
ολα καλα ρε παιδια και οι αντιπαραθέσεις χρειάζονται όταν είναι καλοπροαίρετες βοηθαν στο να κατανοούμε καλύτερα κάποια πράγματα, όχι μόνο για μας αλλα και γι αυτούς που θέλουν να ενημερώνονται σαν απλοί επισκέπτες στο φόρουμ .

απλα ο γιάννης με αυτα που ειπώθηκαν ένοιωσε σαν απαξίωση των προσπαθειών και των τίτλων του , αλλα με τόσα που εχουμε πει και αναλύσει έγινε πλέον κατανοητο το θεμα και σίγουρα είτε είναι μόνος ενας αθλητης είτε με παρεα στην σκηνή αν είναι καλός δεν αμφισβητείτε .

απλα εμένα μου έκανε εντύπωση η απόφαση του τάσου του μηνίδη να κατεβεί στο φίτνες απο δω και πέρα , αλλα ρε τασο ακόμη καλα καλά κοιλιακούς δεν σχημάτησες που πας ρε τασο και με τα τσακνοποδαράκια σου

αν και πέρασε η πρωταπριλιά είπα να πω και γω ενα ανέκδοτο :P:P:P:P:P:P:P:turtle::turtle:

ioannis1
02-04-10, 02:00
χωρις να θελω να παρω μερος,καταμε,σε αυτη την ""βλακωδη""αντιπαραθεση,για λογους προσοπικους και μονο!!να υπνενθυμησω απλα,οτι ο ΓΕΝΙΚΟς νικιτης τον νοεμβριο,ειμουν εγω φιλε γιαννη!:),νομιζω οτι εστω και μονο με εμενα,ο αγωνας ειχε καποιο "επιπεδο"!!:toast:συμφωνα παντα μετο παρελθον βεβαια...,μιας και μετην ναββα εχω αρκετους τιτλους στην κατηγορια,και σαν γενικο!!!ας σταματησουν πια η ""μπουρδες απο ολους εμας που λεμε,οτι "ΑΓΑΠΑΜΕ"ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!και ας αγκαλιασουμε καθε αξιολογη κινηση!!!!!!!!:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::welcome::welcome:
τασο καλα που ησουν εσυ φιλε μη κοροιδευομαστε.δεν αναφερθηκα σε σενα.τα ειπα με τον στελιο αν δε πιστευεις.εγω θιχτηκα σαν αθλητης αλληςομοσπονδιας.

a.minidis
02-04-10, 12:50
ολα καλα ρε παιδια και οι αντιπαραθέσεις χρειάζονται όταν είναι καλοπροαίρετες βοηθαν στο να κατανοούμε καλύτερα κάποια πράγματα, όχι μόνο για μας αλλα και γι αυτούς που θέλουν να ενημερώνονται σαν απλοί επισκέπτες στο φόρουμ .

απλα ο γιάννης με αυτα που ειπώθηκαν ένοιωσε σαν απαξίωση των προσπαθειών και των τίτλων του , αλλα με τόσα που εχουμε πει και αναλύσει έγινε πλέον κατανοητο το θεμα και σίγουρα είτε είναι μόνος ενας αθλητης είτε με παρεα στην σκηνή αν είναι καλός δεν αμφισβητείτε .

απλα εμένα μου έκανε εντύπωση η απόφαση του τάσου του μηνίδη να κατεβεί στο φίτνες απο δω και πέρα , αλλα ρε τασο ακόμη καλα καλά κοιλιακούς δεν σχημάτησες που πας ρε τασο και με τα τσακνοποδαράκια σου

αν και πέρασε η πρωταπριλιά είπα να πω και γω ενα ανέκδοτο :P:P:P:P:P:P:P:turtle::turtle: ραντεβου..τον Ιουνιο..χεχεχεχεχε:green::green::green:

S. KTISTAKIS
02-04-10, 14:02
Ενα απο τα αυτογραφα που θα εχετε την ευκαιρια να παρετε απο την κ. YAXENI συνοδευομενη παντα με φωτο μαζι της!

Muscleboss
02-04-10, 14:05
Μπορούμε να ξέρουμε τις κατηγορίες που θα υπάρχουν στον αγώνα; Θα έχει περισσόετρες από 1 κατηγορία fitness?

Θα υπάρχει κάποια κατηγορία αποκλειστικά με αθλητές από την Κρήτη που θα δίνει κάποιο τοπικό τίτλο;

ΜΒ

S. KTISTAKIS
02-04-10, 15:44
Μπορούμε να ξέρουμε τις κατηγορίες που θα υπάρχουν στον αγώνα; Θα έχει περισσόετρες από 1 κατηγορία fitness?

Θα υπάρχει κάποια κατηγορία αποκλειστικά με αθλητές από την Κρήτη που θα δίνει κάποιο τοπικό τίτλο;

ΜΒ

Οι κατηγοριες του "KTISTAKIS CHALLENGE" (ανδρων - γυναικων) ειναι βαση των κατηγοριων της ΝΑΒΒΑ και οι αντιστοιχες της WFF.

Επισης υπαρχει και κατηγορια ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ.

Επαθλο στον καλυτερο ΠΟΖΕΡ καθως και τιμητικες Απονομες σε καποιους Αθλητες με ειδικο βαρος.

Οι Αθλητες που θα εκπρωσοπησουν τα Γυμναστηρια η τους Συλλογους τους θα κερδισουν καποιους βαθμους (βαση των θεσεων που θα καταλαβουν).Στο τελος της βραδυας στα 3 πρωτα Γυμναστηρια - Συλλογοι θα απονεμηθουν τα αντιστοιχα ΕΠΑΘΛΑ.

Επισης οι 6 πρωτοι για την αναδειξει Γενικου Νικητη θα λαβουν και αυτοι αντιστοιχα επαθλα.

Οι Γενικοι Τιτλοι ειναι 2: a)Γενικος Νικητης Μr KRHTH
b)Γενικος Νικητης ΄"KTISTAKIS CHALLENGE 2010"

Σε επομενο post θα αναφερω λεπτομερειες για τα εξοδα των αθλητων (που θα ειναι ΔΩΡΕΑΝ απο οποιοδηποτε σημειο της Ελλαδος ερθουν).

S. KTISTAKIS
02-04-10, 19:09
ραντεβου..τον Ιουνιο..χεχεχεχεχε:green::green::green:

Τασο σου εκλεισα το comparizon που μου ζητησες πανω στη σκηνη με την YAXENI !

Της ειπα τα καλυτερα και θελει γνωρημια επι σκηνης και οχι μονο!

crow
02-04-10, 20:01
Τασο σου εκλεισα το comparizon που μου ζητησες πανω στη σκηνη με την YAXENI !

Της ειπα τα καλυτερα και θελει γνωρημια επι σκηνης και οχι μονο!

Μικρε, μην ξεχνιεσε.............θα ειμαι κ εγω.Μπουρλοτο:shock:

S. KTISTAKIS
02-04-10, 20:17
Μικρε, μην ξεχνιεσε.............θα ειμαι κ εγω.Μπουρλοτο:shock:

Το ξερω βρε.....Θα χρειαστει βοηθεια ο ΤΑΣΟΥΛΗΣ!

Χαχαχαχα

Ασε που θα εισαι το καλυτερο μοντελο που θα κανει promotion των νεων προιοντων που θα παρουσιασουμε!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10098&stc=1&d=1270296322

savage
02-04-10, 21:59
Μικρε, μην ξεχνιεσε.............θα ειμαι κ εγω.Μπουρλοτο:shock:

Μην μου τη θυμωνετε!!!! Θα γυρισει απο Θεσσαλονικη και θα την πληρωσω εγω παλι.
Ποιος ξερει τι διαιτα θα σκαρφιστει παλι με πειραματοζωο τον υποφαινομενο:unsure:
Αρχιζω και πιστευω πως το επομενο διατροφικο πλανο της θα περιεχει οχι 0 υδατανθρακες,αλλα -50 γραμ υδατανθρακες(θα με βαλει να ΔΩΣΩ ΠΙΣΩ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ τοσο καιρο χαχαχαχα):green::green:

a.minidis
02-04-10, 22:06
Μην μου τη θυμωνετε!!!! Θα γυρισει απο Θεσσαλονικη και θα την πληρωσω εγω παλι.
Ποιος ξερει τι διαιτα θα σκαρφιστει παλι με πειραματοζωο τον υποφαινομενο:unsure:
Αρχιζω και πιστευω πως το επομενο διατροφικο πλανο της θα περιεχει οχι 0 υδατανθρακες,αλλα -50 γραμ υδατανθρακες(θα με βαλει να ΔΩΣΩ ΠΙΣΩ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ τοσο καιρο χαχαχαχα):green::green:

AΧ!!! που να ξερες τι σε περιμενει:shock: Εγω να δεις τι τραβαω.....:weights:

savage
02-04-10, 22:18
AΧ!!! που να ξερες τι σε περιμενει:shock:

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Levrone
02-04-10, 22:22
παιδια μην προβληματιζεστε , θα ειμαι εγω εκει και θα ελεγχω την κατασταση!

απλα στην πρωτη μολωτοφ την εχω κανει!!! :dooreek:

S. KTISTAKIS
03-04-10, 01:27
παιδια μην προβληματιζεστε , θα ειμαι εγω εκει και θα ελεγχω την κατασταση!

απλα στην πρωτη μολωτοφ την εχω κανει!!! :dooreek:

Γιατρε το προβλημα θα ειναι αλλο : θα "ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ" το νησι με τοσα ατομα που θα ερθουν!

χαχαχαχα

Levrone
03-04-10, 01:50
Γιατρε το προβλημα θα ειναι αλλο : θα "ΒΟΥΛΙΑΞΕΙ" το νησι με τοσα ατομα που θα ερθουν!

χαχαχαχα

ε θα βρουμε και γι αυτο λυση! :thumbup:

savage
03-04-10, 02:01
ολοι οι καλοι χωρανε:P

S. KTISTAKIS
03-04-10, 19:12
Να ευχαρηστησω ολους απο εδω μεσα για τις πασχαλινες ευχες σας και με την σειρα μου να σας ευχηθω:

Nα ειστε "θερμοι" σαν τα κοκκινα αυγα, "γλυκοι" σαν το τσουρεκι, "εκρηκτικοι" σαν τα πυροτεχνηματα, και ειδικα για τους αγωνιζομενους να εχουν καλυτερη τυχη απο το αρνι!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.

S. KTISTAKIS
13-04-10, 14:42
Ειμαστε στην ευχαρηστη θεση να ανακοινωσουμε οτι ειμαστε πολυ κοντα στο να ερθει ΕΝΑΣ ακομα (ανδρας) αθλητης απο το Μr OLYMPIA για guest posing στις 22 ΜΑ'Ι'ΟΥ "KTISTAKIS CHALLENGE 2010" !

Polyneikos
13-04-10, 14:52
Στελιο αυτό είναι πολύ ευχαριστο και ενδιαφερον.Αναμενουμε να πεσει η "βόμβα" λοιπόν !!

Levrone
13-04-10, 15:04
ειδικα οι Κρητικοι να ενημερωθουν πρωτοι!!!

S. KTISTAKIS
14-04-10, 19:31
Με μεγαλη μας χαρα πληροφορηθηκαμε σημερα οτι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Ελληνας - που εχει συμμετασχει σε Mr OLYMPIA - ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ θα μας τιμησει ΚΑΙ αυτος κανοντας guest posing στο "ΚTISTAKIS CHALLENGE 2010" !

Προσωπικα να ευχαρηστησω τον ΜΙΧΑΛΗ και να του ευχηθω τα καλυτερα στο προσεχη αγωνα που εχει.

Ηθικα και μονο για την κινηση του αυτη θα τον ενισχυσω οσο μπορω οικονομικα στο δυσκολο εργο που κανει!

Polyneikos
14-04-10, 19:39
Στελιο πολυ καλα,βλέπω γεμιζεις το οπλοστάσιο σου για αυτον τον αγωνα !
Εγω είμαι σίγουρος ότι όταν θα παρουσιαζεις τον αγωνα θα ανακοινωνεις ότι ο Μιχαλης θα παίζει και στο φετινο Ολύμπια μιας και σίγουρα θα κερδίσει την πρόκριση.
Ξερω ότι είναι δύσκολο να απαντησεις σε τετοια ερωτηση πολύ συγκεκριμενα εγω όμως θα στην θεσω:
Απο αθλητες έχεις μεινει ικανοποιημενος από τις μεχρι τωρα εκδηλωσεις ενδιαφεροντος;Η Κρητη παραδοσιακα βγαζει καλους αθλητες και μαλιστα όταν γίνεται και στα μερη σας παίρνει φωτια το νησι εχω μαθει...

S. KTISTAKIS
14-04-10, 19:50
Στελιο πολυ καλα,βλέπω γεμιζεις το οπλοστάσιο σου για αυτον τον αγωνα !
Εγω είμαι σίγουρος ότι όταν θα παρουσιαζεις τον αγωνα θα ανακοινωνεις ότι ο Μιχαλης θα παίζει και στο φετινο Ολύμπια μιας και σίγουρα θα κερδίσει την πρόκριση.
Ξερω ότι είναι δύσκολο να απαντησεις σε τετοια ερωτηση πολύ συγκεκριμενα εγω όμως θα στην θεσω:
Απο αθλητες έχεις μεινει ικανοποιημενος από τις μεχρι τωρα εκδηλωσεις ενδιαφεροντος;Η Κρητη παραδοσιακα βγαζει καλους αθλητες και μαλιστα όταν γίνεται και στα μερη σας παίρνει φωτια το νησι εχω μαθει...

Mεχρι τωρα εχουμε συμμετοχες απο : ΛΑΣΙΘΙ - ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΕΘΥΜΝΟ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΘΗΝΑ - ΒΕΛΓΙΟ.

Καθημερινα δεχομε τηλ απο αθλητες που δηλωνουν ενδιαφερον να συμμετασχουν στο "KTISTAKIS CHALLENGE 2010".

Oταν καλυβεις τα εξοδα των αθλητων μεχρι εδω ειναι λογικο να υπαρχει αναλογο ενδιαφερον!

Τις επομενες ημερες θα ξερουμε αν θα ερθει και ενα ΜΕΓΑΛΟ ονομα απο τους ανδρες του Mr OLYMPIA!

Προσωπικα ομως ενοιωσα μεγαλη ικανοποιηση στο ακουσμα του ΜΙΧΑΛΗ καθοτι ΕΛΛΗΝΑΣ και αναμφησβητα ο καλυτερος ολων των εποχων στην ΕΛΛΑΔΑ απο αποψης διακρισεων στο bodybuilding!.

Muscleboss
14-04-10, 20:51
Με μεγαλη μας χαρα πληροφορηθηκαμε σημερα οτι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Ελληνας - που εχει συμμετασχει σε Mr OLYMPIA - ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ θα μας τιμησει ΚΑΙ αυτος κανοντας guest posing στο "ΚTISTAKIS CHALLENGE 2010" !

Καλή κίνηση. Θα κάνει καλό και στον αγώνα και στον Μιχάλη. :thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
14-04-10, 20:59
και γω αυτής της άποψης είμαι πως η εμφάνηση του μιχάλη θα είναι ότι καλύτερο και απο τα μεγάλα ονόματα στο ολύμπια γιατι είναι ο πρώτος έλληνας που έφτασε εκεί και είναι και πολύ καλός και εντυπωσιακός , είναι πολύ καλή κίνηση αυτή και δέλεαρ για την οργάνωση :clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
14-04-10, 22:57
και γω αυτής της άποψης είμαι πως η εμφάνηση του μιχάλη θα είναι ότι καλύτερο και απο τα μεγάλα ονόματα στο ολύμπια γιατι είναι ο πρώτος έλληνας που έφτασε εκεί και είναι και πολύ καλός και εντυπωσιακός , είναι πολύ καλή κίνηση αυτή και δέλεαρ για την οργάνωση :clap::clap::clap:

Ειναι ενας αθλητης που αξιζει πολλα.

Ειναι ο ΠΡΩΤΟΣ που συμμετηχε σε Mr OLYMPIA και αυτο τον κανει ξεχωρηστο!

Το να εχεις σε εναν αγωνα 2 τοσο ΜΕΓΑΛΟΥΣ αθλητες (YAXENI - ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ) ειναι οτι καλυτερο για τον κοσμο που παρακολουθει και ειναι ενεργος στο χωρο απο οποιαδηποτε ποστο.

D.ANTONIADIS
15-04-10, 19:34
Με μεγαλη μας χαρα πληροφορηθηκαμε σημερα οτι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Ελληνας - που εχει συμμετασχει σε Mr OLYMPIA - ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ θα μας τιμησει ΚΑΙ αυτος κανοντας guest posing στο "ΚTISTAKIS CHALLENGE 2010" !

Προσωπικα να ευχαρηστησω τον ΜΙΧΑΛΗ και να του ευχηθω τα καλυτερα στο προσεχη αγωνα που εχει.

Ηθικα και μονο για την κινηση του αυτη θα τον ενισχυσω οσο μπορω οικονομικα στο δυσκολο εργο που κανει!


BRAVO STELIO,
ALL THE BEST STON DIAGONISMO SOU KAI AN EINAI DINATON NA TON KANEIS KATHE XRONO.:thumbup:

S. KTISTAKIS
08-05-10, 18:50
Μπηκαμε στην τελικη ευθεια οσοι ΑΘΛΗΤΕΣ επιθυμουν να συμμετασχουν μπορουν να επικοινωνησουν στο 6932856792 για λεπτομερειες.
Ενα μεγαλο ευχαρηστω στους 40 χορηγους και ενα ΜΕΓΑΛΟ συγνωμη σε οσους δεν μπορεσαμε να βαλουμε λογο του μεγαλου αριθμου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10699&d=1273333738

S. KTISTAKIS
08-05-10, 18:52
Μπηκαμε στην τελικη ευθεια οσοι ΑΘΛΗΤΕΣ επιθυμουν να συμμετασχουν μπορουν να επικοινωνησουν στο 6932856792 για λεπτομερειες.

Ενα μεγαλο ευχαρηστω στους 40 χορηγους και ενα ΜΕΓΑΛΟ συγνωμη σε οσους δεν μπορεσαμε βαλουμε λογο του μεγαλου αριθμου.

silis
08-05-10, 22:40
μπραβο στελιο, καλη επιτυχεια σου ευχομαι.κριμας που λογω δουλειας δεν θα μπορεσω να ερθω να δω :(

S. KTISTAKIS
09-05-10, 13:46
Το παζλ συμμετοχων σιγα σιγα εμφανιζει την τελικη εικονα του γεωγραφικου χαρτη συμμετοχων.ΑΘΛΗΤΕΣ απο ολη την ΕΛΛΑΔΑ και το ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ θα δωσουν το παρων στο νησι. Τα πρωτοτυπα επαθλα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ετοιμα ,ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ-YAXENI καθ' οδων!

Επισης μη ενεργοι (προς το παρων) ΑΘΛΗΤΕΣ απο το παρελθον αλλα και το παρων θα παρευρεθουν για GUEST POSING.

Oi συμμετοχες των αθλητων θα κλεισουν συντομα καθοτι θα ακολουθησουμε το πρωτοκολο διεξαγωγης αλλα και παρουσιασης επαγγελματικου αγωνα.

Να ευχηθω καλη συνεχεια και υπομονη σε καθε αγωνιζομενο για την φετινη χρονια.

Muscleboss
09-05-10, 14:13
καλή επιτυχία! :thumbup:



Επισης μη ενεργοι (προς το παρων) ΑΘΛΗΤΕΣ απο το παρελθον αλλα και το παρων θα παρευρεθουν για GUEST POSING.

Μπορούμε να έχουμε μια ιδέα για αυτό, ή θα είναι έκπληξη;

ΜΒ

giannis64
09-05-10, 16:21
παντος πολλους χορηγους βλεπω στην αφισα!!!!!!!!! μπραααααβο!!!!

S. KTISTAKIS
09-05-10, 16:51
καλή επιτυχία! :thumbup:



Μπορούμε να έχουμε μια ιδέα για αυτό, ή θα είναι έκπληξη;

ΜΒ

Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι 2 απο αυτους υπηρξαν ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ !

Ο συνολικος αριθμος των χορηγων ηταν 78 ! Αποφασησαμε με τον συνδιοργανωτη κ. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ να μπουν οι μισοι ωστε να υπαρξει οσο το δυνατον η καλυτερη προβολη τους.

Παλι ενα ΜΕΓΑΛΟ συγνωμη σε αυτους που δεν μπηκαν (και απο εδω μεσα υπηρξαν) και ευελπιστω το 2014 να δηλωσουν το αναλογο ενδιαφερον.

Muscleboss
24-05-10, 00:28
Μαντρακος Γιώργος - Γενικός Νικητής (Νικητής κατηγορίας Junior)

Βενιέρης Γιώργος - Μρ Κρήτη

ΜΒ

S. KTISTAKIS
24-05-10, 03:59
Πρωτη φορα βλεπω σε αγωνα οι θεατες να παραμενουν στη θεση τους 1 ωρα μετα το τελος του............

Νοιωθω ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟΣ !

S. KTISTAKIS
24-05-10, 09:57
Πρωτη φορα βλεπω σε αγωνα οι θεατες να παραμενουν στη θεση τους 1 ωρα μετα το τελος του............

Νοιωθω ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟΣ !

Θα παρακαλεσω προσωπικα να μην ανεβει υλικο (φωτογραφικο η βιντεο) απο το ΚΤΙSTAKIS CHALLENGE 2010 εως 30/6/2010!

Τα 2 τοπικα και 1 πανελληνιο καναλι εχουν την ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΟΤΗΤΑ σαν χορηγοι επικοινωνιας.

Προσωπικα εγω ο ιδιος θα σας δωσω υλικο απο το οποιο θα μου επιτραπει να δημοσιευσω απο τους ιδιους.

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

γιαννης93
24-05-10, 10:20
πιο πανελληνιο καναλι και τι ωρα για να δουμε...

S. KTISTAKIS
24-05-10, 11:29
πιο πανελληνιο καναλι και τι ωρα για να δουμε...

Τοπικα καναλια: A) KΡΗΤΗ TV B) ΚΑΝΑΛΙ 4

Πανελληνιο : NOVA

Στην αφησα φαινοντε και οι υπολοιποι χορηγοι επικοινωνιας.

Ωρα και μερα θα ανακοινωθει.

DVD αγωνα μεσα στις επομενες ημερες.

S. KTISTAKIS
25-05-10, 02:10
MUSCLE "MACHINES" COLLECTION!

korasanis
25-05-10, 10:24
Mπραβο Στελιο!!:clap::clap::clap:
Αν και δεν ηρθα ακουσα τα καλητερα!!Αρκετα νεα πραγματα αλλος αερας!!Αντε με το καλο και στο επομενο!!

kaiowas
25-05-10, 12:34
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BndV5cEz_4E&hl=el_GR&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BndV5cEz_4E&hl=el_GR&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
http://www.youtube.com/watch?v=BndV5cEz_4E


Συγχαρητήρια σε όσους πήραν μέρος:clap:

Polyneikos
25-05-10, 12:43
Mπορουμε να εχουμε απο καποιον μια συνοπτικη εικονα του αγωνα;
Αριθμο συμμετεχόντων αθλητων,κατηγορίες;

-beba-
25-05-10, 12:50
MUSCLE "MACHINES" COLLECTION!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

The Rock
25-05-10, 13:01
Ωραίες φωτογραφίες ! Στέλιο μήπως μπορείς να κάνεις κάποιο update για εκείνο το παλικάρι που προπονούσες για 7-8 μήνες, το οποίο θα έπαιζε στον αγώνα αν θυμάμαι καλά και είναι σε αναζήτηση χορηγού για να πάει Αμερική να το πάει επαγγελματικά ?

kaiowas
25-05-10, 18:37
και άλλο ένα βίντεο εκτός συναγωνισμού:clap::clap::clap:

n7eL_rWCjkw

KATERINI 144
25-05-10, 19:26
Mπορουμε να εχουμε απο καποιον μια συνοπτικη εικονα του αγωνα;
Αριθμο συμμετεχόντων αθλητων,κατηγορίες;.

D.ANTONIADIS
25-05-10, 21:38
SINXARITIRIA STELIO,
EMATHA ITAN OLA PERFECT ANTE KAI TOY XRONOY.
SYS:toast::clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
26-05-10, 09:36
Mπορουμε να εχουμε απο καποιον μια συνοπτικη εικονα του αγωνα;
Αριθμο συμμετεχόντων αθλητων,κατηγορίες;

Ειμαστε στη "φαση" 7ημερης ξεναγησης της YAXENI στο νησι....μολις επιστρεψουμε θα εχετε πληρη εικονα.....αν και απο οτι βλεπω ειναι κοντα στο να μεινει για......αρκετα χρονια! Χαχαχαχα

S. KTISTAKIS
26-05-10, 09:39
Ωραίες φωτογραφίες ! Στέλιο μήπως μπορείς να κάνεις κάποιο update για εκείνο το παλικάρι που προπονούσες για 7-8 μήνες, το οποίο θα έπαιζε στον αγώνα αν θυμάμαι καλά και είναι σε αναζήτηση χορηγού για να πάει Αμερική να το πάει επαγγελματικά ?

Το παληκαρι εχει χορηγο απο οταν ξεκινησε την προετοιμασια του (WEIDER) και ηταν ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ του αγωνα!

Η διαφορα τωρα ειναι οτι τον ειδαν και του προτειναν να φυγει για Αμερικη. Τωρα ειναι θεμα δικο του τι θα κανει......

The Rock
27-05-10, 01:01
Το παληκαρι εχει χορηγο απο οταν ξεκινησε την προετοιμασια του (WEIDER) και ηταν ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ του αγωνα!

Η διαφορα τωρα ειναι οτι τον ειδαν και του προτειναν να φυγει για Αμερικη. Τωρα ειναι θεμα δικο του τι θα κανει......
Ευχαριστώ για το update ! Φωτογραφικό υλικό μπορείς να ποστάρεις από το παλικάρι ?

KATERINI 144
27-05-10, 13:03
κατσε ρε ροκ δε διαβαζεις τα ποστ?!


Θα παρακαλεσω προσωπικα να μην ανεβει υλικο (φωτογραφικο η βιντεο) απο το ΚΤΙSTAKIS CHALLENGE 2010 εως 30/7/2010!

Τα 2 τοπικα και 1 πανελληνιο καναλι εχουν την ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΟΤΗΤΑ σαν χορηγοι επικοινωνιας.

Προσωπικα εγω ο ιδιος θα σας δωσω υλικο απο το οποιο θα μου επιτραπει να δημοσιευσω απο τους ιδιους.

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ



Mπορουμε να εχουμε απο καποιον μια συνοπτικη εικονα του αγωνα;
Αριθμο συμμετεχόντων αθλητων,κατηγορίες;


Ειμαστε στη "φαση" 7ημερης ξεναγησης της YAXENI στο νησι....μολις επιστρεψουμε θα εχετε πληρη εικονα.....αν και απο οτι βλεπω ειναι κοντα στο να μεινει για......αρκετα χρονια! Χαχαχαχα

εδω δεν μπορουμε να μαθουμε ποσοι πηραν μερος, ηταν πολλοί? ηταν πεντε, ηταν δεκαπεντε? και ποιοι ηταν αυτοι, εσυ φωτογραφιες ζητας?
ας κανουμε υπομονή και ας δείξουμε ήθος, η κρητη ειναι ωραιο νησι και δεν βλεπω να φευγει σύντομα η YAXENI.....

Polyneikos
27-05-10, 18:25
Εγω παντως εχω μια εικονα,καθως κυκλοφορουν αρκετες φωτογραφίες του αγωνα σε αρκετες σελίδες και αυτο είναι το σωστο,τωρα πως γίνεται να προβαλλουμε εναν αγωνα και ξαφνικα να αποκλειομαστε μετα την τελεση του και να ισχυει μονο για εμας αυτη η απαγορευση αυτο δεν ειμαι εγω αρμοδιος να το εξηγησω..
Παντως αυτο ειναι ασεβεια προς το φόρουμ,το λεω ανοιχτα.
Καλες βολτες ,η Κρητη πραγματικα είναι ωραιο νησι,μπορεί καποιος να την γυρίζει μηνες.:welcome::welcome:

S. KTISTAKIS
27-05-10, 21:40
Εγω παντως εχω μια εικονα,καθως κυκλοφορουν αρκετες φωτογραφίες του αγωνα σε αρκετες σελίδες και αυτο είναι το σωστο,τωρα πως γίνεται να προβαλλουμε εναν αγωνα και ξαφνικα να αποκλειομαστε μετα την τελεση του και να ισχυει μονο για εμας αυτη η απαγορευση αυτο δεν ειμαι εγω αρμοδιος να το εξηγησω..
Παντως αυτο ειναι ασεβεια προς το φόρουμ,το λεω ανοιχτα.
Καλες βολτες ,η Κρητη πραγματικα είναι ωραιο νησι,μπορεί καποιος να την γυρίζει μηνες.:welcome::welcome:

Περιμενω τηλ σου να σου εξηγησω πως γινετε σωστα η προβολη ενος αγωνα οταν υπαρχουν χορηγοι επικοινωνειας και εχουν ΠΛΗΡΩΣΕΙ για τα δικαιωματα μεσω συμβολαιου.

Και για να προλαβω : τα εσοδα του αγωνα πηγαν σε τετραπληγικο αθλητη ποδηλασιας για την προετοιμασια του στους επομενους ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.

Δεν σας απεκλεισε κανεις!

ΖΗΤΗΣΑ απλα να γινει σωστα και αυτο απαιτει υπομονη ωστε να προβληθουν σωστα οι αθλητες και η διοργανωση!

Ανοικτα η Κλειστα εχεις το δικαιωμα να λες οτι θες απο εμενα ΓΙΑ εμενα.

Η YAXENI θα μεινει αλλη μια εβδομαδα για τις καλες βολτες που ευχεσαι αρα το υλικο θα ειναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!

Aπο αυριο θα εχω υλικο να σας δειξω.

S. KTISTAKIS
27-05-10, 22:06
και άλλο ένα βίντεο εκτός συναγωνισμού:clap::clap::clap:

n7eL_rWCjkw

Προσεξτε οταν ενας που δεν γνωριζει διαμορφωνει και περιγραφει ενα ΨΕΜΑ δημιουργοντας εντυπωσεις πληγωνοντας μια αθλητρια 10 ετων!

Ποιος σου ειπε ρε φιλαρακι οτι η μικρη ηταν ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΜΟΥ?

Ειναι αθλητρια στην κατηγορια κορασηδων!

Polyneikos
27-05-10, 22:14
Περιμενω τηλ σου να σου εξηγησω πως γινετε σωστα η προβολη ενος αγωνα οταν υπαρχουν χορηγοι επικοινωνειας και εχουν ΠΛΗΡΩΣΕΙ για τα δικαιωματα μεσω συμβολαιου.

Και για να προλαβω : τα εσοδα του αγωνα πηγαν σε τετραπληγικο αθλητη ποδηλασιας για την προετοιμασια του στους επομενους ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.

Δεν σας απεκλεισε κανεις!

ΖΗΤΗΣΑ απλα να γινει σωστα και αυτο απαιτει υπομονη ωστε να προβληθουν σωστα οι αθλητες και η διοργανωση!

Ανοικτα η Κλειστα εχεις το δικαιωμα να λες οτι θες απο εμενα ΓΙΑ εμενα.

Η YAXENI θα μεινει αλλη μια εβδομαδα για τις καλες βολτες που ευχεσαι αρα το υλικο θα ειναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!

Aπο αυριο θα εχω υλικο να σας δειξω.



Στελιο δεν εχουμε μιλησει ποτε στο τηλεφωνο και αυτο που μου αναφερεις δεν είναι λόγος για να ξεκινησουμε να μιλησουμε προσωπικα,δεν είναι ιδιωτικη μας υπόθεση αλλα κατι που αφορα το φόρουμ,εφόσον το εθιξα ανοικτα, προτιμω να το θιξουμε ανοικτα για να μην αφήνονται σκιες ή εντυπωσεις προς το μερος σου ή προς το μερος μου.
Ευχαριστως αν παραβρεθεις στον αγωνα της Κυριακης να μιλησουμε και να πιουμε και καφε και να μιλησουμε ακομα και για αυτο, κανενα πρόβλημα.
Επίσης δεν εχω κανενα πρόβλημα που θα διαθεσεις τις φωτο του αγωνα ΣΟΥ ,ούτε που θα διατεθουν τα εσοδα τους,στο πορτοφολι και στον ιδρωτα του καθενος εγω ουτε είμαι μεσα και βεβαιως δεν θελω να εισχωρησω,μακρυα από εμενα.
Εφόσον εσυ ο ίδιος όμως φρόντισες να αναφερεις περι χορηγων επικοινωνιας το οποιο είναι σεβαστο γιατι τυγχανει να εχω γνωστους που διοργανωνουν αγωνες και ξερω τι σημαινει,εχωντας ηδη δει φωτο αλλου ακομα και από ιδιωτικη πρωτοβουλια σημαινει ότι δεν τηρείται μια κοινη γραμμη.
Εμεις εχουμε εξασφαλίσει υλικο από την διοργανωση σου αλλα το εχουμε παγωσει τηρωντας αυτο που μας ζήτησες.
Αυτό είναι το παραπονο μου και το εξεφρασα ανοιχτα καθως πιστευω ότι κανενας διοργανωτης τουλαχιστον από αυτο φόρουμ δεν εχει παραπονο ως προς την προβολή του αγωνα που διοργανωνει.

KATERINI 144
27-05-10, 22:25
Προσεξτε οταν ενας που δεν γνωριζει διαμορφωνει και περιγραφει ενα ΨΕΜΑ δημιουργοντας εντυπωσεις πληγωνωντας μια αθλητρια 10 ετων!

Ποιος σου ειπε ρε φιλαρακι οτι η μικρη ηταν ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΜΟΥ?

Ειναι αθλητρια στην κατηγορια κορασηδων!προφανώς το βιντεο που εβαλε το μελος kaiowas επευφημεί το κοριτσάκι και δεν το προσβάλει....

τωρα που ανακάλυψες εσυ ψεμα και δημιουργία εντυπώσεων θα το βρει ο ψυχολογος του μελλοντος, ελεος S. KTISTAKIS...... μαλλον εσυ προσπαθεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις αλλα για να δημιουργηθούν πρέπει να έχουν και μια βαση.

S. KTISTAKIS
27-05-10, 22:27
Στελιο δεν εχουμε μιλησει ποτε στο τηλεφωνο και αυτο που μου αναφερεις δεν είναι λόγος για να ξεκινησουμε να μιλησουμε προσωπικα,δεν είναι ιδιωτικη μας υπόθεση αλλα κατι που αφορα το φόρουμ,εφόσον το εθιξα ανοικτα, προτιμω να το θιξουμε ανοικτα για να μην αφήνονται σκιες ή εντυπωσεις προς το μερος σου ή προς το μερος μου.
Ευχαριστως αν παραβρεθεις στον αγωνα της Κυριακης να μιλησουμε και να πιουμε και καφε και να μιλησουμε ακομα και για αυτο, κανενα πρόβλημα.
Επίσης δεν εχω κανενα πρόβλημα που θα διαθεσεις τις φωτο του αγωνα ΣΟΥ ,ούτε που θα διατεθουν τα εσοδα τους,στο πορτοφολι και στον ιδρωτα του καθενος εγω ουτε είμαι μεσα και βεβαιως δεν θελω να εισχωρησω,μακρυα από εμενα.
Εφόσον εσυ ο ίδιος όμως φρόντισες να αναφερεις περι χορηγων επικοινωνιας το οποιο είναι σεβαστο γιατι τυγχανει να εχω γνωστους που διοργανωνουν αγωνες και ξερω τι σημαινει,εχωντας ηδη δει φωτο αλλου ακομα και από ιδιωτικη πρωτοβουλια σημαινει ότι δεν τηρείται μια κοινη γραμμη.
Εμεις εχουμε εξασφαλίσει υλικο από την διοργανωση σου αλλα το εχουμε παγωσει τηρωντας αυτο που μας ζήτησες.
Αυτό είναι το παραπονο μου και το εξεφρασα ανοιχτα καθως πιστευω ότι κανενας διοργανωτης τουλαχιστον από αυτο φόρουμ δεν εχει παραπονο ως προς την προβολή του αγωνα που διοργανωνει.

Παιδια καντε οτι θελετε.....Μια ζωη ερασιτεχνηκα πραγματα βλεπετε τωρα θα αλλαξετε?

Ενα ΣΥΓΝΩΜΗ απο εμενα στους αθλητες για οτι post ανεβει....

S. KTISTAKIS
27-05-10, 22:33
προφανώς το βιντεο που εβαλε το μελος kaiowas επευφημεί το κοριτσάκι και δεν το προσβάλει....

τωρα που ανακάλυψες εσυ ψεμα και δημιουργία εντυπώσεων θα το βρει ο ψυχολογος του μελλοντος, ελεος S. KTISTAKIS...... μαλλον εσυ προσπαθεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις αλλα για να δημιουργηθούν πρέπει να έχουν και μια βαση.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ!

Δεν γνωρηζω το επιπεδο παιδειας σου η αν σε παρακολουθει ψυχολογος ωστε να βγαζεις διαγνωση στο τι θελω.

KATERINI 144
27-05-10, 22:42
ΜΑΘΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ!

Δεν γνωρηζω το επιπεδο παιδειας σου η αν σε παρακολουθει ψυχολογος ωστε να βγαζεις διαγνωση στο τι θελω.το επίπεδο της παιδειας μου αν εννοεις σχολείου ειναι μικρο, του πεζοδρομίου μεγάλο.

και επειδή δεν τα πιανω και εύκολα εσυ που τα λες ποιητικά μηπως μπορεις να μου εξηγήσεις τη εννοεις, αποφυτος γυμνασίου εδω.

S. KTISTAKIS
27-05-10, 23:10
το επίπεδο της παιδειας μου αν εννοεις σχολείου ειναι μικρο, του πεζοδρομίου μεγάλο.

και επειδή δεν τα πιανω και εύκολα εσυ που τα λες ποιητικά μηπως μπορεις να μου εξηγήσεις τη εννοεις, αποφυτος γυμνασίου εδω.

Απο κοντα αδελφε!

Ετσι και αλλιως τα λεμε καθε φορα σε αγωνες χρονια τωρα!

TRIANTAFYLLOU
28-05-10, 00:18
εγω εχω να πώ δεν έχει κανένας τίποτε με κανέναν ούτε υπάρχει λόγος για παρεξηγήσεις αν γίνουν κατανοητά κάποια πράγματα .

η πρόθεση του φόρουμ και ο σκοπός είναι να προβάλει το ελληνικό κυρίως ββ και ιδιαίτερα τους αγώνες με πλήρη ισοτιμία αρκεί βέβαια να υπάρχει υλικό και αυτό νομίζω συμφαίρει όλους και διοργανωτές αλλα και αθλητές που η ηθική ικανοποίηση είναι η προβολή τους με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο .

αγαπητέ μου φίλε στέλιο γι αυτό έγινε και αυτό το τόπικ και επειδή δεν μπορέσαμε δυστηχώς να βρεθούμε στην κρήτη περιμένουμε υλικό απο τους διοργανωτές και λογικό είναι ενω ξεκίνησε η προβολή του αγώνα όταν φτάσαμε στο ρεζουμέ και έγινε ο αγώνας το πιο φυσιολογικό ήταν να περιμένουμε φωτο απο τους διοργανωτές

εξήγησες βέβαια τους λόγους περι δικαιωμάτων αλλα λογικό είναι απο ότι είδα να υπάρξει παρεξήγηση γιατι κυκλοφόρησαν φωτο σε διάφορα άσχετα σαιτ απο ότι άκουσα .

γι αυτό ας μην χαλιόμαστε και δεν υπάρχει καμία πρόθεση υποβάθμισης του αγώνα στην κρήτη αλλα σωστής και έγκυρης προβολής και όχι βέβαια αυθαίρετα αλλα με την κοινή συναίνεση των διοργανωτών .

και επειδή ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε ας κατεβάσουμε λίγο τους τόνους γιατι πές ο ένας πές ο άλλος στο τέλος θα αρχίσουν και τα κοσμητικά επίθετα και η πλάκα είναι αν ήρεμήσουν τα πνεύματα θα τα διαβάζουμε και θα γελάμε μετα με τα χάλια μας όμως :toast::toast::toast::toast:

S. KTISTAKIS
28-05-10, 00:59
εγω εχω να πώ δεν έχει κανένας τίποτε με κανέναν ούτε υπάρχει λόγος για παρεξηγήσεις αν γίνουν κατανοητά κάποια πράγματα .

η πρόθεση του φόρουμ και ο σκοπός είναι να προβάλει το ελληνικό κυρίως ββ και ιδιαίτερα τους αγώνες με πλήρη ισοτιμία αρκεί βέβαια να υπάρχει υλικό και αυτό νομίζω συμφαίρει όλους και διοργανωτές αλλα και αθλητές που η ηθική ικανοποίηση είναι η προβολή τους με όσο το δυνατόν καλύτερο τρόπο .

αγαπητέ μου φίλε στέλιο γι αυτό έγινε και αυτό το τόπικ και επειδή δεν μπορέσαμε δυστηχώς να βρεθούμε στην κρήτη περιμένουμε υλικό απο τους διοργανωτές και λογικό είναι ενω ξεκίνησε η προβολή του αγώνα όταν φτάσαμε στο ρεζουμέ και έγινε ο αγώνας το πιο φυσιολογικό ήταν να περιμένουμε φωτο απο τους διοργανωτές

εξήγησες βέβαια τους λόγους περι δικαιωμάτων αλλα λογικό είναι απο ότι είδα να υπάρξει παρεξήγηση γιατι κυκλοφόρησαν φωτο σε διάφορα άσχετα σαιτ απο ότι άκουσα .

γι αυτό ας μην χαλιόμαστε και δεν υπάρχει καμία πρόθεση υποβάθμισης του αγώνα στην κρήτη αλλα σωστής και έγκυρης προβολής και όχι βέβαια αυθαίρετα αλλα με την κοινή συναίνεση των διοργανωτών .

και επειδή ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε ας κατεβάσουμε λίγο τους τόνους γιατι πές ο ένας πές ο άλλος στο τέλος θα αρχίσουν και τα κοσμητικά επίθετα και η πλάκα είναι αν ήρεμήσουν τα πνεύματα θα τα διαβάζουμε και θα γελάμε μετα με τα χάλια μας όμως :toast::toast::toast::toast:

Την καλυψη του Event ειχαν αναλαβει επαγγελματιες φωτογραφοι οπως και την τηλεοπτικη του καλυψη.

Στα ασχετα site μπορει να ανεβασει ενας φιλος αθλητη, ο ιδιος ο αθλητης εως ενας θεατης!

Εγω ζητησα να περιμενετε ωστε να παρω ολοκληρωμενο και σωστα προβαλομενο υλικο που να αναδυκνιει τους αθλητες οπως εκανα και επι σκηνης!

Το να περιμενατε 1-2 μερες δεν θα παθενατε τιποτα!

Τον αγωνα δεν μπορει να τον υποβαθμησει κανενας εφοσον δεν ηταν εδω!
Μονο η NABBA & WFF μπορουσε και το εκανε με την απουσια της.....

Ανεβαστε οτι υλικο εχετε να τελιωνουμε λοιπον....

Εγω τελειωσα.

TRIANTAFYLLOU
28-05-10, 01:48
Την καλυψη του Event ειχαν αναλαβει επαγγελματιες φωτογραφοι οπως και την τηλεοπτικη του καλυψη.

Στα ασχετα site μπορει να ανεβασει ενας φιλος αθλητη, ο ιδιος ο αθλητης εως ενας θεατης!

Εγω ζητησα να περιμενετε ωστε να παρω ολοκληρωμενο και σωστα προβαλομενο υλικο που να αναδυκνιει τους αθλητες οπως εκανα και επι σκηνης!

Το να περιμενατε 1-2 μερες δεν θα παθενατε τιποτα!

Τον αγωνα δεν μπορει να τον υποβαθμησει κανενας εφοσον δεν ηταν εδω!
Μονο η NABBA & WFF μπορουσε και το εκανε με την απουσια της.....

Ανεβαστε οτι υλικο εχετε να τελιωνουμε λοιπον....

Εγω τελειωσα.

εγω πιστεύω κανείς δεν μπορεί να υποβαθμήσει τον αγώνα και γιατι άλλωστε να τον κάνει .
το μεμπτό είναι όταν κάποιος λέει λόγια και υποσχέσεις που δεν πραγματοποιεί , εγω δεν λέω ότι είμαι εκπρόσωπος της ναββα απλα είμαι ενας εργάτης που όταν μπορώ και αν μπορώ βοηθάω σε ότι χρειαστεί και σε κάθε αξιόλογη προσπάθεια που γίνετε .

εγω δεν υπήρχε ούτε μια στο εκατομύριο περίπτωση να λείψω γιατι υπήρχαν ανηλειμένες επαγγελματικές υποχρεώσεις μεγάλης σημασίας και το γνώριζα τουλάχιστον ενα μήνα πρίν όπου και το δήλωσα αν ήταν για μια μέρα και γινόταν κυριακή μόνο δεν το συζητάμε αλλα υπάρχει και το πρόβλημα απόστασης , απο κεί και πέρα οι αθλητές δεν είναι παρακινούμενοι ούτε άβουλα όντα και ώς γνωστόν πηγαίνουν σε όλες τις ομοσπονδίες η τουλάχιστον εκεί που τους εκφράζει.

και επειδή γνωρίζω κάποια πράγματα ούτε ο πρόεδρος της ναββα μπορούσε να έρθει λόγω του ότι προέκειψε σοβαρό πρόβλημα που παραλίγο να ακυρωθεί η ημερομηνία διεξαγωγής του πανελληνίου πρωταθλήματος και έπρεπε να βρεθεί άμεσα λύση όπως και έγινε και να μην ξεχνάμε σε διάστημα μιας εβδομάδας αργότερα γίνετε και το γιούνιβερς φίτνες με τουλάχιστον 200-250 συμμετοχές , 2 αγώνες σε τόσο μικρό διάστημα απαιτεί τον ελεύθερο χρόνο που δεν υπάρχει και αρκετός (γιατι υπάρχουν και δουλειές δεν είναι κανένας εισοδηματίας να κάθετε και να τα ξύνει) να βρίσκεται στον χώρο για να ετοιμάζονται έγκαιρα οι χώροι γιατι είναι διαφορετικοί αν και στο ίδιο συγκρότημα .

οπότε μην τα θεωρούμε όλα δεδομένα και σίγουρα ειδικα όταν δεν έχει δωθεί μια τέτοια υπόσχεση

γι αυτο πρέπει ο καθένας να κοιτάει τις υποχρεώσεις πρώτα που έχει αναλάβει γιατι αν δεν πάει κάτι καλα τότε θα ακούει τα εξ αμάξης και μετα έξτρα δραστηριότητες , γιατι δυστυχώς στις μέρες μας δεν υπάρχουν πολλοι που είναι άδειοι και καθούμενοι

S. KTISTAKIS
28-05-10, 09:55
εγω δεν υπήρχε ούτε μια στο εκατομύριο περίπτωση να λείψω γιατι υπήρχαν ανηλειμένες επαγγελματικές υποχρεώσεις μεγάλης σημασίας και το γνώριζα τουλάχιστον ενα μήνα πρίν όπου και το δήλωσα αν ήταν για μια μέρα και γινόταν κυριακή μόνο δεν το συζητάμε αλλα υπάρχει και το πρόβλημα απόστασης , απο κεί και πέρα οι αθλητές δεν είναι παρακινούμενοι ούτε άβουλα όντα και ώς γνωστόν πηγαίνουν σε όλες τις ομοσπονδίες η τουλάχιστον εκεί που τους εκφράζει.



Για εσενα Ηλια το ηξερα καθως ειχαμε μιλησει.

Ηταν για ΜΙΑ ημερα και μαλιστα ΚΥΡΙΑΚΗ !

Συμπερασμα λοιπον στο προβλημα αποστασης υπαρχει μονο για εσας τοσα χρονια ενω εμεις που ανεβενουμε ΑΝΕΛΗΠΩΣ καθε χρονο χειμωνα καλοκαιρι (και το ξερεις πολυ καλα) δεν υφιστατε!

Μαλλον τα μεταφορικα μεσα απο ΚΡΗΤΗ ειναι πιο γρηγορα.....:turtle:

kaiowas
28-05-10, 11:10
Προσεξτε οταν ενας που δεν γνωριζει διαμορφωνει και περιγραφει ενα ΨΕΜΑ δημιουργοντας εντυπωσεις πληγωνωντας μια αθλητρια 10 ετων!

Ποιος σου ειπε ρε φιλαρακι οτι η μικρη ηταν ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΜΟΥ?

Ειναι αθλητρια στην κατηγορια κορασηδων!

ΌΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ

Λόγω ηλικίας του κοριτσιού το είπα. Δεν έχω ξαναδεί αθλητή παρόμοιας ηλικίας να διαγωνίζεται για αυτό το έγραψα:P

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ:toast:

S. KTISTAKIS
28-05-10, 12:46
ΌΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ

Λόγω ηλικίας του κοριτσιού το είπα. Δεν έχω ξαναδεί αθλητή παρόμοιας ηλικίας να διαγωνίζεται για αυτό το έγραψα:P

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ:toast:

O λογος που ζητησα να μην ανεβει τιποτα ηταν το οτι δεν γνωρηζετε λεπτομερειες και μιλατε!

Δεν σε ξερω για να παρεξηγηθω μαζι σου και δεν εχω και την ορεξη να το κανω!

Αλλα ουτε και εσυ με ξερεις για να λες οτι ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.

Δεν ειπα οτι ησουν κακοπροαιρετος απλα καλο ειναι να διαβαζεις ολο το story τον post!

S. KTISTAKIS
03-06-10, 14:36
Ετοιμο το φωτογραφηκο υλικο απο το KTISTAKIS CHALLENGE 2010.

Ξεκιναμε με τους GUEST ΜΙΚΕ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΚΑΙ YAXENI GARCIA.

Ακολουθει η 10χρονη junior ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ με το επαθλο της!

Θα παρακαλεσω να με αφησετε να ανεβασω ΠΡΩΤΑ το υλικο που εχω και μετα το δικο σας!

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11737&d=1275564762

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11738&d=1275564780

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11739&d=1275564793

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11740&d=1275564804

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11741&d=1275564815

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11742&d=1275564824

LION
03-06-10, 17:52
ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ "KTISTAKIS CHALLENGE 2006" Κοκκαριδας Αλεξανδρος!

Που βρισκεται,ζει ακομα στις Σερρες η' αλλου?(παιδικος φιλος).Πολλα χρονια εχω να τον δω!Χαιρετισματα.Χρηστος Γκολιας

S. KTISTAKIS
03-06-10, 19:16
Που βρισκεται,ζει ακομα στις Σερρες η' αλλου?(παιδικος φιλος).Πολλα χρονια εχω να τον δω!Χαιρετισματα.Χρηστος Γκολιας

Γεια σου ΧΡΗΣΤΟ.

Ηρθε να τον ετοιμασω πριν 4 χρονια να παιξει και εμεινε ΜΟΝΙΜΑ Κρητη.

S. KTISTAKIS
03-06-10, 19:45
Kατηγορια FITNESS ΑΔΡΩΝ και ο μοναδικος MASTER.

S. KTISTAKIS
03-06-10, 19:54
3ος ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1ος ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (εχασε 39 κιλα για να φτασει σε αυτη την κατασταση)

1ος ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΑΣΤΕΡ)

Απονομη: ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Κριτης Αγωνα-2 φορες Παγκοσμιος Πρωταθλητης απο Τριπολη)

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11761&d=1275583806

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11762&d=1275583817

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11763&d=1275583828

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11764&d=1275583841

Muscleboss
03-06-10, 20:23
Στέλιο ευχαριστούμε για τις φώτος. Εγώ έχω στα χέρια μου dvd με φωτος από τον αγώνα σου, αλλά θα περιμένω όπως λες.

Περιμένω πάντως να βάλεις φώτο από ποζάρισμα Yaxeni και Κεφαλιανού, καθώς και να δώ τη κατάσταση του Μαντράκου στον αγώνα σου.

ΜΒ

S. KTISTAKIS
03-06-10, 20:32
Στέλιο ευχαριστούμε για τις φώτος. Εγώ έχω στα χέρια μου dvd με φωτος από τον αγώνα σου, αλλά θα περιμένω όπως λες.

Περιμένω πάντως να βάλεις φώτο από ποζάρισμα Yaxeni και Κεφαλιανού, καθώς και να δώ τη κατάσταση του Μαντράκου στον αγώνα σου.

ΜΒ

Πανο οπως σου ειπα πρεπει να γινει σωστα η παρουσιαση του EVENT ωστε οσοι ηταν απων να εχουν μια πληρη και με σειρα εικονα διεξαγωγης !

Ειναι καλο για τους αθλητες (μπορεις να ρωτησεις αν δεν σου εχουν πει πως εγινε η παρουσια τους πριν βγουν στην σκηνη)

ΥΠΟΜΟΝΗ το υλικο ειναι ΜΕΑΓΑΛΟ!

O Mατρακος στον επομενο αγωνα θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ βαση πλανου προετοιμασιας. Οι 2 πρωτοι αγωνες ηταν σαν προπονηση (0% starving 0% υδαταθρακωση).

Περιμενω διευθυνση να στειλω το DVD.

TRIANTAFYLLOU
03-06-10, 20:49
επίσης πέρα απο την οργάνωση αίσθηση προκαλούν και τα έπαθλα είναι πολύ ωραία και πρωτότυπα αγαλματακια που ταιριάζουν σε αγώνα ββ :thumbup::thumbup:

KATERINI 144
03-06-10, 21:07
Ακολουθει η 10χρονη junior ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ με το επαθλο της!




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11742&d=1275564824


το χαμογελο της τα λεει ολα, μπραβο! :clap::clap::clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
03-06-10, 22:00
Tο πρωτο GUEST POSING απο τον Παγκοσμιο Πρωταθλητη 2003 ΖΟΥΜΗ ΓΙΩΡΓΟ!

Εδω να τονισουμε οτι ο ΓΙΩΡΓΟΣ ηταν αναμεσα στους βασικους χορηγους του EVENT και οτι στην κατασταση που ποζαρε ειναι Ο-Λ-Ο-Κ-Λ-Η-Ρ-Ο το χρονο!!!!

Στην απονομη του ΓΙΩΡΓΟΥ ενας αλλος ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ) η κατα κοσμον ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ διοργανωτης των 4 προηγουμενων MR KRHTH ,οπου τιμηθηκε (απο τον συνδιοργανωτη Τσαγκαρακη Γιαννη) για την προσπαθεια του αυτη,να κρατησει ζωντανο εναν ιστορικο αγωνα!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11767&d=1275591450

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11768&d=1275591464

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11769&d=1275591477

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11773&d=1275592303

sTeLaKoS
04-06-10, 09:29
Συγχαρητήρια για τη διοργάνωση Στέλιο Κτιστάκη.

Στη κατηγορία της μικρής Μελίνας υπήρχαν κι άλλα μικρά κορίτσια;
Λαμπρό το μέλλον του bbing. :clap:

Ο συνολικός αριθμός συμμετοχών στο KTISTAKIS CHALLENGE 2010;

S. KTISTAKIS
04-06-10, 10:40
Στη συνεχεια ειχαμε την κατηγορια ATHLETIC FIT Ανδρων.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11780&d=1275637107

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11781&d=1275637121

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11782&d=1275637141

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11783&d=1275637153

kaiowas
04-06-10, 11:41
η απονομή στον Καλαμάτα έγινε από τον Τσαγκαράκη?

S. KTISTAKIS
04-06-10, 12:03
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ATHLETIC

3ος ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
2ος ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ
1ος ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΜΑΝΟΣ

Απονομη απο τον κ. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΛΑΚΗ (Κριτης-Ιεραπετρα-2 φορες Παγκοσμιος Πρωταθλητης)

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11784&d=1275642003

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11785&d=1275642015

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11786&d=1275642025

S. KTISTAKIS
04-06-10, 13:06
Ακολουθησε η κατηγορια Superbody Fit Ανδρων!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11792&d=1275645935

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11793&d=1275645955

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11794&d=1275645966

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11795&d=1275645977

beefmeup
04-06-10, 13:11
α,ρε κουφαλα ΛΑΚΗ!!:green:

στελιο,κατεβηκε κ ο Κορναρος,βλεπω στην σουπερμποντυ??

θεση??

Polyneikos
04-06-10, 13:13
Εμενα μου αρεσει από την κατηγορια SuperBody Fit o αθλητης που φοραει την μασκα,πολυ καλος!

S. KTISTAKIS
04-06-10, 13:22
Αποτελεσματα κατηγοριας Superbody

3ος ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2ος ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΑΚΗΣ
1ος ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Απονομη κατηγοριας : ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Κριτης -Παγκοσμιος Πρωταθλητης 2000)

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11796&d=1275646773

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11797&d=1275646923

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11798&d=1275646935

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11799&d=1275646946

S. KTISTAKIS
04-06-10, 13:26
Εμενα μου αρεσει από την κατηγορια SuperBody Fit o αθλητης που φοραει την μασκα,πολυ καλος!

Παλιος μου αθλητης που δεν βαζει μυαλο (ξερει αυτος)!

Αφηστε που πηγε να τιναξει το EVENT στον αερα οταν στο ατομικο του ποζαρησμα πεταξε την καπα του Χαρου στο συντριβανι και παραλιγο να πνιγουμε ολοι μας! Τρεχαμε και δεν φταναμε (φωτο για το λογο του αληθες)! :bodybuilder1:

Ο Παυλος για εμενα μπορει να ονομαστει "επαγγελματιας" επι σκηνης ,μιλαω για στησημο και παρουσια.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11805&d=1275649485

S. KTISTAKIS
04-06-10, 13:46
"ΝΙΚΗΤΗΣ" της κατηγοριας Superbody για εμενα ηταν ο ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 19 ετων!

Ο λογος ενας και ιδιαιτερος: O Bαγγελης εχει ξανασυμμετασχει στο παρελθον σε αγωνες χωρις να τους "ολοκληρωσει" επι σκηνης! Αυτος ηταν ο πρωτος του!!!!!!!

Οταν ενας αθλητης ειναι ΔΙΑΒΗΤΙΚΟΣ εχει να κερδησει πρωτα τον ιδιο του τον εαυτο και μετα την κατηγορια του!

Κατι που του το αναγνωρησαν ολοι οι θεατες-συναθλητες με το θερμο τους χειροκροτημα!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11802&d=1275648437

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11803&d=1275648451

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11804&d=1275648462

S. KTISTAKIS
04-06-10, 14:30
Με το που ανεβηκε στη σκηνη η κατηγορια EXTREME BODY και την παγωμαρα στη θεα της κατηγοριας ακολουθησαν ΠΡΩΤΟΦΑΝΗ επιφωνηματα θαυμασμου!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11809&d=1275650863

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11810&d=1275650874

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11811&d=1275650883

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11812&d=1275650891

Muscleboss
04-06-10, 15:02
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11812&d=1275650891

O Mατράκος πόσα χρόνια γυμνάζεται;

Φυσιογνωμικά στις φώτο μου θυμίζει dorian yates :bbbiceps:

ΜΒ


ΥΓ: Στέλιο τη διεύθυνση στην έχω στείλει από καιρό σε πμ.

S. KTISTAKIS
04-06-10, 15:10
Αποτελεσματα EXTREME BODY

3ος ΑΝΤΑΜ ΤΑΥΛΟΡ (ΛΟΝΔΙΝΟ)
2ος ΚΑΣΦΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1ος ΜΑΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Απονομη κατηγοριας:ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Κριτης-Γενικος Νικητης Παγκοσμιου Κυπελλου)

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11815&d=1275653222

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11816&d=1275653231

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11817&d=1275653239

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11818&d=1275653249

S. KTISTAKIS
04-06-10, 15:16
O Mατράκος πόσα χρόνια γυμνάζεται;

Φυσιογνωμικά στις φώτο μου θυμίζει dorian yates :bbbiceps:

ΜΒ


ΥΓ: Στέλιο τη διεύθυνση στην έχω στείλει από καιρό σε πμ.

Ο μικρος γυμναζετε σχεδον 2 χρονια.

Να τονησω οτι απο περυση (2009) ηταν ετοιμος να αγωνιστει αλλα κατοπιν συζητησης που ειχαμε τον επεισα να δουλεψει αλλο ενα χρονο ωστε να παιξει το 2010 χτυπωντας ΓΕΝΙΚΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ σαν junior!!!!!!!!!

Εμεις εδω παντως τον φωναζουμε ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟ.

Θα ηθελα αν μου επιτραπει μετα το τελος της καλυψης του EVENT να κανω μια μικρη παρουσιαση απο το πως ηταν οταν ξεκινησε μεχρι φετος!

Θεωρω οτι σαν ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ το δικαιουται...............

S. KTISTAKIS
04-06-10, 17:33
2oς GUEST POSER MIKE KEFALIANOS !

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ BODYBUILDING AYTH ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11841&d=1275661944

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11842&d=1275661956

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11843&d=1275661967

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11844&d=1275661977

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11845&d=1275661989

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11846&d=1275662000

Polyneikos
04-06-10, 17:41
2oς GUEST POSER MIKE KEFALIANOS !

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ BODYBUILDING AYTH ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!

Χα,χα,σωστόόός!!! Κοιτα να δεις που εχουμε Αυστραλους που εχουν περασει και από εγχωριους αγωνες,κερδίζωντας αρκετους ! ΒIG KEFALIANOS,RESPECT:thumbup:

D.ANTONIADIS
04-06-10, 17:57
2oς GUEST POSER MIKE KEFALIANOS !

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ BODYBUILDING AYTH ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!


ADELFE,
XA,XA,XA EGRAPSES TELOS:toast::thumbup:

S. KTISTAKIS
04-06-10, 18:20
Χα,χα,σωστόόός!!! Κοιτα να δεις που εχουμε Αυστραλους που εχουν περασει και από εγχωριους αγωνες,κερδίζωντας αρκετους ! ΒIG KEFALIANOS,RESPECT:thumbup:

Tυχαιο????? Δεν νομιζω!!!!!!!!

Η ΕΛΛΑΔΑ δεχτηκε τις μεγαλυτερες ΗΤΤΕΣ της απο τις ΝΙΚΕΣ του ΜΙΚΕ στο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΒΟDYBUILDING!

Ειναι υπο σημαια ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ !

Να το χωνεψετε και να το χωνεψουν και καποιοι αλλοι!

ave Mike!

KATERINI 144
04-06-10, 21:35
2oς GUEST POSER MIKE KEFALIANOS !

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ BODYBUILDING AYTH ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!



Ειναι υπο σημαια ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ !

Να το χωνεψετε και να το χωνεψουν και καποιοι αλλοι!

ave Mike!εμεις δε μπορουμε να το χωνεψουμε με τιποτα αλλα τη να πεις.... φοβερή ατακα ειπες στελιο.

Muscleboss
04-06-10, 21:47
2oς GUEST POSER MIKE KEFALIANOS !

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΑΥΣΤΡΑΛΕΖΙΚΟ BODYBUILDING AYTH ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11841&d=1275661944

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11842&d=1275661956

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11843&d=1275661967

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11844&d=1275661977

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11845&d=1275661989

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11846&d=1275662000

Φοβερός ο Μιχάλης! :clap::clap:

Προβλέπω η επόμενη εμφάνισή του να έιναι ακόμα καλύτερη!

ΜΒ

No Cash
06-06-10, 08:46
εχει γινει "ΖΩΟ"!!!

δερνει!

S. KTISTAKIS
06-06-10, 21:41
Λενε οτι πισω απο καθε μεγαλο αντρα κρυβετε μια ΜΕΓΑΛΗ γυναικα!

Η Ελενη Κεφαλιανου ανεβηκε στη σκηνη για να της απονεμηθει το κυπελλο "συμπαραστασης" ολα αυτα τα χρονια διπλα στο ΜΙΚΕ.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12145&d=1275849516

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12146&d=1275849531

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12147&d=1275849545

S. KTISTAKIS
06-06-10, 21:52
Την απονομη στον ΜΙΚΕ και ΕΛΕΝΗ εκανε ενας ΔΑΣΚΑΛΟΣ του Bodybuilding απο το νησι.

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (72 ετων) ο προπονητης των προπονητων μας ο οποιος βραβευτηκε για τα 50 χρονια προσφορας του στο χωρο της Σωματικης Διαππλασης!

"Καπετανιο" (το χαιδευτικο του) ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

Levrone
06-06-10, 21:55
τον κυριο Τσαγκαρακη τον εχω γνωρισει στο γυμναστηριο του Στελιου.

Πραγματικα αυτο που λεμε ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

a.minidis
06-06-10, 22:51
Την απονομη στον ΜΙΚΕ και ΕΛΕΝΗ εκανε ενας ΔΑΣΚΑΛΟΣ του Bodybuilding απο το νησι.

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (72 ετων) ο προπονητης των προπονητων μας ο οποιος βραβευτηκε για τα 50 χρονια προσφορας του στο χωρο της Σωματικης Διαππλασης!

"Καπετανιο" (το χαιδευτικο του) ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ! Τι να πω για τον "ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ", χαρα μου και τιμη μου,που τον γνωριζο!!ηθος,και ευγενια!!!!:bowdown::bowdown::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup:

S. KTISTAKIS
06-06-10, 23:11
Τι να πω για τον "ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ", χαρα μου και τιμη μου,που τον γνωριζο!!ηθος,και ευγενια!!!!:bowdown::bowdown::clap::clap::thumbup::thumbup::thumbup:

Tον στεναχωρησες φετος αδελφε!!!!!

Με ρωταγε συνεχεια: Ο Τασουλης μας δεν θα ερθει φετος?????

Ασε που του λειψανε και οι παραιες σας στη βεραντα καπνιζοντας πουρα!

S. KTISTAKIS
07-06-10, 09:08
Οι κατηγοριες BODYBUILDING ξεκινησαν με τους junior.

3ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2ος ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
1ος ΜΑΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Απονομη κατηγοριας: ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12159&d=1275890667

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12160&d=1275890679

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12161&d=1275890692

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12162&d=1275890705

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12163&d=1275890728

S. KTISTAKIS
07-06-10, 12:09
AΚολουθησε η κατηγορια MEN III και των MASTER BB

1ος ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (MEN III)

1ος ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑSTER)

Aπονομη κατηγιριων: ΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Κριτης-Πανελληνιος Πρωταθλητης)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12166&d=1275901673

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12167&d=1275901689


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12168&d=1275901747

S. KTISTAKIS
07-06-10, 14:26
H κατηγορια MEN II ειχε τα παρατραγουδα της βραδιας! 4 συμμετοχες που εγιναν 1 !

Οταν καλεις μια κατηγορια να ειναι ετοιμη 45 λεπτα πριν βγει στη σκηνη και δινεις και 5 λεπτα επιπλεον ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ καποιοι αθλητες να καθυστερουν!

Ειναι προσβολη στη διοργανωση , τον κοσμο , τους συναθλητες!

Mετα τον αποκλεισμο 3 αθλητων:

1ος ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΜΕΝ ΙΙ)

Απονομη κατηγοριας: Μαθιουδακης Λακης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12195&d=1275909621

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12196&d=1275909646

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12197&d=1275909662

S. KTISTAKIS
07-06-10, 15:45
Tελευταια κατηγορια BODYBUILDING η ΜΕΝ Ι

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12204&d=1275914590
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12205&d=1275914668

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12206&d=1275914690

S. KTISTAKIS
07-06-10, 15:54
Αποτελεσματα κατηγοριας ΜΕΝ Ι

3ος ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΜΑΝΟΣ
2ος ΒΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1ος ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Απονομη κατηγοριας: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (συνδιοργανωτης)

Οι αθλητες παρουσιαζονται βαση θεσης που κατελαβαν.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12207&d=1275914945

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12208&d=1275914958

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12209&d=1275914972

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12211&d=1275915328

S. KTISTAKIS
07-06-10, 16:44
Ηρθε η μεγαλη στιγμη σαν ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ.

Το ονειρο μου να φερω μια Mrs OLYMPIA (OVERALL 2005) στην Ελλαδα το εβλεπα να περπατα και να ποζαρει πανω στη σκηνη κλεινωντας μου το ματι χαμογελωντας......

ΥΑΧΕΝΙ ΟRIQUEN

Η πιο ομορφη αθλητρια του γυναικιου BODYBUILDING!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12213&d=1275918155

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12214&d=1275918175

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12215&d=1275918190

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12216&d=1275918203

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12217&d=1275918217

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12218&d=1275918232

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12219&d=1275918245

Muscleboss
07-06-10, 19:54
Εντυπωσιακή! :clap:

Μακάρι νάχαμε και το βίντεο....

Μήπως ξέρουμε ποσα κιλά περίπου ηταν στο guest που έκανε;

ΜΒ

Polyneikos
07-06-10, 19:57
η Yaxeni ειναι μια από τις σταθερότερες αθλητριες τα τελευταια χρόνια,παντα πλασαρεται 1-2-3η θεση!!:clap::clap:

S. KTISTAKIS
07-06-10, 19:59
Εντυπωσιακή! :clap:

Μακάρι νάχαμε και το βίντεο....

Μήπως ξέρουμε ποσα κιλά περίπου ηταν στο guest που έκανε;

ΜΒ

Ηρθε 104 κιλα και εφυγε 108!

1η Ιουνιου ξεκιναει προετοιμασια για το OLYMPIA.

Muscleboss
07-06-10, 20:22
^ πολλά μου ακούγονται... στην επίσημη ιστοσελίδα της δίνει offseason 85 κιλά, και αγωνιστκά 73.....:roll:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
07-06-10, 20:37
^ πολλά μου ακούγονται... στην επίσημη ιστοσελίδα της δίνει offseason 85 κιλά, και αγωνιστκά 73.....:roll:

ΜΒ

Eχει αλλαξει στυλ προπονησης - διατροφης καθως χανει πολυ σε μαζα οταν κατεβαινει.

Αυτα ειναι λογια του προπονητη της καθοτι εχουν σκοπο να κατεβουν φετος γυρω στα 85 με 90 κιλα.

Το σιγουρο ειναι οτι η ζυγαρια μου δουλευει ρολοι.

Muscleboss
07-06-10, 20:44
Εγώ γύρω στα 85 θα την υπολόγιζα απο τις φώτος...

Αλλά δε θα επιμείνω, μπορεί να φαγε κανα Κρητικό κατσίκι και να ανέβηκε στη ζυγαριά φαγωμένη.... ;) :toast:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
07-06-10, 20:46
Εγώ γύρω στα 85 θα την υπολόγιζα απο τις φώτος...

Αλλά δε θα επιμείνω, μπορεί να φαγε κανα Κρητικό κατσίκι και να ανέβηκε στη ζυγαριά φαγωμένη.... ;) :toast:

ΜΒ

ΜΟΝΟ?

Ηταν απο τις λιγες φορες που ειδα το πορτοφολι μου αδειο Πανο!:turtle:

Εχω φωτο και απο τραπεζια:turtle:

S. KTISTAKIS
07-06-10, 22:08
H ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ARNI KAI ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΣ IFBB !

ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ ! ! ! !

S. KTISTAKIS
08-06-10, 01:04
Την απονομη στην ΜΕΓΑΛΗ αυτη αθλητρια εκανε ενας τοπικος ΜΕΓΑΛΟΣ αθλητης ο ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ μελος της Εθνικης Ομαδας των επομενων Παραολυμπιακων αγωνων!

Τα εσοδα του αγωνα διατεθηκαν για την αγορα του νεου ποδηλατου που θα εχει τα Εθνικα χρωματα!

Το αθλητικο μου προτυπο ειναι αυτο το παιδι...σε μια ασχημη περιοδο της ζωης μου ο Γιωργος μου εδωσε τη δυναμη να συνεχησω!

Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για ολα Γιωργο!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12279&d=1275947855

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12280&d=1275947870

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12281&d=1275947885

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12282&d=1275947898

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12283&d=1275947912

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12284&d=1275947927

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12285&d=1275947945

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12286&d=1275947958

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12287&d=1275947971

S. KTISTAKIS
08-06-10, 11:00
Εδω θα μπορουσε καποιος να μου πει: Γιατι δεν μοιρασες τα χρηματα στους νικητες του EVENT?

Ακουω διαφορα περι χρηματικων επαθλον και ενισχυση αθλητων κατα καιρους και σκεφτομε οτι η Σωματικη Διαπλαση ειναι αθλημα υπετροφιας μυων (πλεονασμος δηλαδη) οπου ο αθλητης προσπαθει να πετυχει.

Ειναι ενα χομπυ που ΠΑΝΤΑ πρεπει να του δινουμε αυτο που μας περισευει οικονομικα και οχι να ξεκιναμε προετοιμασια και βλεπουμε πως θα τα βγαλουμε περα!

Ενας αθλητης σαν τον ΓΙΩΡΓΟ δεν εχει πολλες δυνατοτητες ευρεσης χρηματων ! Δεν κανει αθλητικο "πλεονασμο" αλλα "αναπνεει" μεσα απο το αθλημα που εχει επιλεξει.

Καποιοι παλι θα με πειτε ......πως τα ειπες Ηλια?....αααα μοιρολατρη κακοβουλο και κακη πεθερα οτι δεν αγαπαω το bodybuilding, και ευτυχως που η YAXENI δεν ξερει ελληνικα για να καταλαβει τι κουμασι ειμαι!

Ελληνικα ξερει ο ΜΙΚΕ και η ΥΑΧΕΝΙ δεν με εμαθε προχθες, και οι δυο τους με ξερουν πρωτα σαν ανθρωπο και μετα σαν αθλητη-διοργανωτη ,και οι δυο τους ηξεραν γιατι τους καλεσα.

Καποιοι αλλοι ειπαν: "Οι μεγαλοι αθλητες ηρθαν γιατι πληρωνεις!"

Απαντω: Οι μεγαλοι αθλητες περνουν "λιγοτερα" οταν ξερουν που και γιατι πηγαινουν (ενας αλλος λογος που ειναι μεγαλοι αθλητες και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΙ).

Προσωπικα ο ΓΙΩΡΓΟΣ μου εδωσε στοχο ζωης οταν ειχα κυριολεκτικα χαθει.Το ελαχιστο που μπορουσα να δωσω σε αυτον τον ανθρωπο ηταν ενα ΠΟΔΗΛΑΤΟ αγωνων ωστε να "αγωνιστει" και αυτος οχι μονο σαν αθλητης αλλα και στη ζωη σαν υπαρξη!

Μαρθα Βουρτση θα με πει τωρα ο Ηλιας και οτι ψοφαω για παρεξηγησεις (και μπορει να βαλει και τα κλαματα :P) αλλα τι να κανουμε...σταση ζωης ειναι αυτη παιδια.

KATERINI 144
08-06-10, 11:19
Μαρθα Βουρτση θα με πει τωρα ο Ηλιας και οτι ψοφαω για παρεξηγησεις (και μπορει να βαλει και τα κλαματα:P) αλλα τι να κανουμε...σταση ζωης ειναι αυτη παιδια.δεν ξερω τη θα πει ο λυκος (ηλιας) αλλα οτι και να πει θα ειναι καλοπροαίρετο, γιατι στέλιο τον ξερεις και εσυ καλα, ενας γίγαντας με καρδιά παιδιού είναι.

από μένα συγχαρητήρια για την άψογη διοργάνωση, και για την κίνηση που εκανες για τον γιωργο :clap::clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
08-06-10, 11:24
δεν ξερω τη θα πει ο λυκος (ηλιας) αλλα οτι και να πει θα ειναι καλοπροαίρετο, γιατι στέλιο τον ξερεις και εσυ καλα, ενας γίγαντας με καρδιά παιδιού είναι.

από μένα συγχαρητήρια για την άψογη διοργάνωση, και για την κίνηση που εκανες για τον γιωργο :clap::clap::clap::clap:

Μερικες φορες το "καλοπροαιρετος" χαλαει το γλυκο (πολυ "ζαχαρη") γιατι απλα δεν ειναι ολα ροδινα ρε παιδια και προπαντων δεν πρεπει να τα παρουσιαζουμε ροδινα!

Οσο για τον Ηλια ναι ελεγα οτι τον ηξερα καλα,,,,,αλλα με τα τελευταια απεναντι μου μαλλον δεν με ξερει καλα αυτος!

Οπως και να εχει το θεμα η δουλεια που κανει ο καθε ενας μας (για το ποσο "αγαπαει" το χωρο) φενετε απο τους αθλητες του και τις ενεργειες του.

Δεν ειπα οτι ειμαι αλαθανστος αλλα οτι δεν ειμαι ΤΥΦΛΟΣ!

Muscleboss
08-06-10, 11:27
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12286&d=1275947958

Δε μπορώ να μη χειροκρoτήσω σε αυτό....:clap:

ΜΒ

ioannis1
08-06-10, 11:54
μπραβο στελιο,μετρησε η κινηση.:clap:

S. KTISTAKIS
08-06-10, 14:16
Ποιος απο εσας ξερει τον THOMAS GARCIA?

Ειναι ο ανθρωπος που οδηγησε αυτην την μεγαλη αθλητρια σε τοσους μεγαλους τιτλους, ο μεντορας μιας απο της ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ αθλητριες στον πλανητη μας!

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ του απενημε επαθλο για οτι εχει κανει και προσφερει ολα αυτα τα χρονια!

Φανερα συγκυνημενη η ΥΑΧΕΝΙ εξεφρασε τον θαυμασμο και την αθλητικη της υπαρξη σε αυτον τον ανθρωπο!

S. KTISTAKIS
08-06-10, 16:27
Φτασαμε στην στιγμη που επρεπε να βγαλουμε τους Γενικους Νικητες της βραδυας ξεκινωντας με την αναδηξη του Γενικου Νικητη MR KRHTH.

Oι πρωτοι Κρητικοι σε καθε κατηγορια ελαβαν μερος για τον τιτλο.

silk
08-06-10, 16:41
ωραιος ο παυλης.εριξε πολυ δουλεια παντως καιμαι σχεση μ τν αυγουστιο που τον ειχα δει.

S. KTISTAKIS
08-06-10, 16:44
ωραιος ο παυλης.εριξε πολυ δουλεια παντως καιμαι σχεση μ τν αυγουστιο που τον ειχα δει.

Το εσωσε στο τελος!

TRIANTAFYLLOU
08-06-10, 17:29
εγω δεν παίρνω πίσω ούτε λέξη απο ότι εχω γράψει στέλιο σε προηγούμενα πόστ και απλα ο λόγος είναι οτι όλα αποδεικνύονται με επιχειρήματα μην με βάζεις να ξαναγράφω τα ίδια . αφου απάντησα σε αυτά που έλεγες

και όσο για το κακια πεθερα μεταφορικα και χαριτολογώντας τωρα με αυτα πάλι που γραφεις αυτα δείχνεις γιατι αφορμή ψάχνεις για λόγια και γκρίνια .

τα δεδομένα όταν τα κάνουμε δεν χρειάζετε να τα εξυμνούμε
ενα να ξέρεις στέλιο αν κάνουμε κάτι αφήνουμε τους άλλους να μας εγκωμιάζουν και αν δεν το κάνουν να μην το κάνουν όχι με την πρώτη ευκαιρία γιάννης κερνάει και γιάννης πίνει και πολλες φορές με την συμπεριφορά μας βγάζουμε τα μάτια μας και κάτι καλό να κάνουμε το μειώνουμε την αξία του .

και όλα αυτα καλά και σωστα αλλα που κολάνε αυτό ενοούσα που ερχόσουν σε αντιπαράθεση με όλο το φόρουμ απαξιώνοντας το ββ και εξυμνώντας το φίτνες και ξαφνηκα ήρθε η ανατροπή . καλα θα ήταν αφού εκανες γκουότ ας εκανες όλο το πόστ μου και όχι μερικές λέξεις να είναι ακέραιο το νόημα

έληξε το θεμα γιατι θα γραφω ξανα τα ίδια και θα γίνομαι γραφικός οι απαντήσεις μου είναι σε άλλα πόστ και τόπικ , γιατι είπαμε με τα γραπτα εκτός του ότι εκτειθόμαστε μένουν κιόλας .
γι αυτο η αναφορα να γίνετε στο τόπικ για τον αγώνα και όχι χαζές αντιπαραθέσεις χωρίς ουσία γιατι απλα επιβεβαιώνονται τα ίδια που λέω

όλα καλα και χαίρομαι για την επιτυχία του αγώνα όπως και όλων όταν γίνονται σωστά , αλλα η επιτυχία δεν χαρακτηρίζετε μόνο αν φέρεις ενα ολύμπια που στο κάτω κάτω μπορεί καποιος διοργανωτής να μην έχει την οικονομική άνεση να πληρώσει και τι να κάνουμε δηλαδή εσύ κάνεις αυτό καθε 4 χρόνια κι ό άλλος καθε χρόνο μπορεί να λέει τους ίδιους χορηγούς συνέχεια και να είναι θετικοί στην ελλάδα ζούμε δεν είμαστε στην γή της επαγγελίας .

και στην τελική το ρεζουμέ είναι κάνουμε την δουλειά μας όσο πιο σωστά μπορούμε την προβάλουμε όσο πιο σωστα γίνετε και ας μιλήσουν οι άλλοι .

TRIANTAFYLLOU
08-06-10, 17:31
Δε μπορώ να μη χειροκρoτήσω σε αυτό....:clap:

ΜΒ


αυτό ακριβώς ενοώ αντι να μένουμε σε αυτα κάθομαι εγω και γράφω τις αντιπαραθέσεις πάνω στα γραφόμενα του στέλιου .

αυτες είναι ωραίες κινήσεις και ουσιαστικές :clap::clap:

S. KTISTAKIS
08-06-10, 17:42
εγω δεν παίρνω πίσω ούτε λέξη απο ότι εχω γράψει στέλιο σε προηγούμενα πόστ και απλα ο λόγος είναι οτι όλα αποδεικνύονται με επιχειρήματα μην με βάζεις να ξαναγράφω τα ίδια . αφου απάντησα σε αυτά που έλεγες

και όσο για το κακια πεθερα μεταφορικα και χαριτολογώντας τωρα με αυτα πάλι που γραφεις αυτα δείχνεις γιατι αφορμή ψάχνεις για λόγια και γκρίνια .

τα δεδομένα όταν τα κάνουμε δεν χρειάζετε να τα εξυμνούμε
ενα να ξέρεις στέλιο αν κάνουμε κάτι αφήνουμε τους άλλους να μας εγκωμιάζουν και αν δεν το κάνουν να μην το κάνουν όχι με την πρώτη ευκαιρία γιάννης κερνάει και γιάννης πίνει και πολλες φορές με την συμπεριφορά μας βγάζουμε τα μάτια μας και κάτι καλό να κάνουμε το μειώνουμε την αξία του .

και όλα αυτα καλά και σωστα αλλα που κολάνε αυτό ενοούσα που ερχόσουν σε αντιπαράθεση με όλο το φόρουμ απαξιώνοντας το ββ και εξυμνώντας το φίτνες και ξαφνηκα ήρθε η ανατροπή . καλα θα ήταν αφού εκανες γκουότ ας εκανες όλο το πόστ μου και όχι μερικές λέξεις να είναι ακέραιο το νόημα

έληξε το θεμα γιατι θα γραφω ξανα τα ίδια και θα γίνομαι γραφικός οι απαντήσεις μου είναι σε άλλα πόστ και τόπικ , γιατι είπαμε με τα γραπτα εκτός του ότι εκτειθόμαστε μένουν κιόλας .
γι αυτο η αναφορα να γίνετε στο τόπικ για τον αγώνα και όχι χαζές αντιπαραθέσεις χωρίς ουσία γιατι απλα επιβεβαιώνονται τα ίδια που λέω

όλα καλα και χαίρομαι για την επιτυχία του αγώνα όπως και όλων όταν γίνονται σωστά , αλλα η επιτυχία δεν χαρακτηρίζετε μόνο αν φέρεις ενα ολύμπια που στο κάτω κάτω μπορεί καποιος διοργανωτής να μην έχει την οικονομική άνεση να πληρώσει και τι να κάνουμε δηλαδή εσύ κάνεις αυτό καθε 4 χρόνια κι ό άλλος καθε χρόνο μπορεί να λέει τους ίδιους χορηγούς συνέχεια και να είναι θετικοί στην ελλάδα ζούμε δεν είμαστε στην γή της επαγγελίας .

και στην τελική το ρεζουμέ είναι κάνουμε την δουλειά μας όσο πιο σωστά μπορούμε την προβάλουμε όσο πιο σωστα γίνετε και ας μιλήσουν οι άλλοι .

:turtle::turtle: Λιακο που ειναι το χιουμορ σου?:turtle::turtle:

Ο Στελιος ειμαι!

S. KTISTAKIS
08-06-10, 17:46
αυτό ακριβώς ενοώ αντι να μένουμε σε αυτα κάθομαι εγω και γράφω τις αντιπαραθέσεις πάνω στα γραφόμενα του στέλιου .

αυτες είναι ωραίες κινήσεις και ουσιαστικές :clap::clap:

Αναρωτιεμε ρε Λιακο αυτες τις κινησεις ποιος τις εκανε ουσιαστηκες?

Χαλαρωσε ΜΑΣΤΕΡ ! :turtle:

Στο ιδιο πλοιο ειμαστε !

Εαν δεν θελεις να απευθυνω λογο ξανα σε εσενα το κανω!

TRIANTAFYLLOU
08-06-10, 17:54
Αναρωτιεμε ρε Λιακο αυτες τις κινησεις ποιος τις εκανε ουσιαστηκες?

Χαλαρωσε ΜΑΣΤΕΡ ! :turtle:

Στο ιδιο πλοιο ειμαστε !

Εαν δεν θελεις να απευθυνω λογο ξανα σε εσενα το κανω!


οχι ρε στέλιο γι αυτο θέλω να τα λέω στα ίσια και προφορικά , παρα να γράφω γιατι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε , αυτο το είπα να μην χαλάσουμε το τόπικ να μπαίνει ό κόσμος να βλέπει φωτο και σχόλια για τον αγώνα και όχι τέτοιες αντιπαραθέσεις γι αυτό είπα έληξε το θέμα , σιγα μην παρεξηγηθώ και δεν σε μιλάω κιόλας ,:):) αυτό δεν γίνετε και σίγουρα αν δεν ήταν αυτοί οι αγώνες που είχαμε σερί στην κατερίνη και οι υποχρεώσεις μου που ήταν ανειλημένες και εγω 100% θα ήμουν κρήτη στον αγώνα , οπότε τι να λέμε τώρα :toast::toast::toast:

S. KTISTAKIS
08-06-10, 17:59
οχι ρε στέλιο γι αυτο θέλω να τα λέω στα ίσια και προφορικά , παρα να γράφω γιατι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε , αυτο το είπα να μην χαλάσουμε το τόπικ να μπαίνει ό κόσμος να βλέπει φωτο και σχόλια για τον αγώνα και όχι τέτοιες αντιπαραθέσεις γι αυτό είπα έληξε το θέμα , σιγα μην παρεξηγηθώ και δεν σε μιλάω κιόλας ,:):) αυτό δεν γίνετε και σίγουρα αν δεν ήταν αυτοί οι αγώνες που είχαμε σερί στην κατερίνη και οι υποχρεώσεις μου που ήταν ανειλημένες και εγω 100% θα ήμουν κρήτη στον αγώνα , οπότε τι να λέμε τώρα :toast::toast::toast:

Aντε μπραβο ΓΕΡΟΝΤΑ!

Μην μου παθεις και τιποτα και το εχω καημο οτι ημουν η αιτια να τερματησω την καριερα σου με τον παχουλο μισθο εδω μεσα! :turtle:

Αντε και για να δεις με οσα μου εχεις πει τοσο καιρο εδω μεσα το πρωτο Π που θα χρεισατεις μετα απο 50 χρονια θα στο κανω δωρο εγω :P:P:P

Το προφορικα παντος αστω!

TRIANTAFYLLOU
08-06-10, 18:08
Aντε μπραβο ΓΕΡΟΝΤΑ!

Μην μου παθεις και τιποτα και το εχω καημο οτι ημουν η αιτια να τερματησω την καριερα σου με τον παχουλο μισθο εδω μεσα! :turtle:

Αντε και για να δεις με οσα μου εχεις πει τοσο καιρο εδω μεσα το πρωτο Π που θα χρεισατεις μετα απο 50 χρονια θα στο κανω δωρο εγω :P:P:P

Το προφορικα παντος αστω!


είναι και η σύνταξη όχι μόνο ο μισθός αυτήν που την πάς , θα πάρουμε και καλή σύνταξη εκτός τον καλό μισθό :P:P:P

S. KTISTAKIS
08-06-10, 18:21
Μετα την αποκαλυψη λοιπον οτι καποιοι εδω μεσα μεχρι και συνταξη θα παρουν :sneaky: προχωραμε στο αγωνιστηκο κομματι με την αναδηξη του Γενικου Νικητη ΜR KRHTH 2010

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΡ ΚΡΗΤΗ = ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Ρεθυμνο)

(Για την ιστορια το επαθλο στα 35kg)

Απονομη απο τον περσηνο Γενικο Νικητη του ΚΡΗΤΗ 09 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗ!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12374&d=1276010107

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12375&d=1276010118

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12376&d=1276010128

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12377&d=1276010137

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12378&d=1276010148

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12379&d=1276010159

a.minidis
08-06-10, 18:26
Μετα την αποκαλυψη λοιπον οτι καποιοι εδω μεσα μεχρι και συνταξη θα παρουν :sneaky: προχωραμε στο αγωνιστηκο κομματι με την αναδηξη του Γενικου Νικητη ΜR KRHTH 2010

1ος ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΡ ΚΡΗΤΗ = ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Ρεθυμνο)

(Για την ιστορια το επαθλο στα 35kg)

Απονομη απο τον περσηνο Γενικο Νικητη του ΚΡΗΤΗ 09 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗ!..χεχεχεχε..το δικο μου ηταν πιο βαρυ!:green::green:!!

S. KTISTAKIS
08-06-10, 18:29
..χεχεχεχε..το δικο μου ηταν πιο βαρυ!:green::green:!!

Σταματα να με δινεις ΣΤΕΓΝΑ αδελφε! :turtle::turtle:

Kατσε να δεις του OVERALL και τα λεμε!

S. KTISTAKIS
08-06-10, 23:36
Eνας Τιτλος εμεινε ακομα αυτος του KTISTAKIS CHALLENGE 2010 OVERALL.

Δυνατη κοντρα μεταξυ ΜΑΤΡΑΚΟΥ και ΒΕΝΙΕΡΗ με τελικο Νικητη τον 1ο!

ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ KTISTAKHS CHALLENGE 2010 : ΜΑΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Βαρος 38kg

Απονομη στο Γενικο Νικητη YAXENI ORIQUEN Mrs OLYMPIA 2005

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12390&d=1276029169

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12391&d=1276029185

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12392&d=1276029199

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12393&d=1276029214

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12394&d=1276029227

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12395&d=1276029242

Polyneikos
09-06-10, 09:36
Στελιο σε ευχαριστουμε για την παρουσιαση!
Αξιος νικητης ο Ματρακος,εχει το όλο το μελλον μπροστα του.
Ο Βενιερης πολλες μαζες πανω του,συγκρουστηκαν 2 πολυ καλοι αθλητες !!

S. KTISTAKIS
09-06-10, 10:22
Στελιο σε ευχαριστουμε για την παρουσιαση!
Αξιος νικητης ο Ματρακος,εχει το όλο το μελλον μπροστα του.
Ο Βενιερης πολλες μαζες πανω του,συγκρουστηκαν 2 πολυ καλοι αθλητες !!
Και ενω ολοι νομιζαν οτι η βραδυα εκλεισε ξαφνικα εγινε χαμος με αλλη μια κατηγορια!

Η μεγαλυτερη συγκρουση ηταν η επομενη που πραγαμτικα καθηλωσε τον κοσμο για μεγαλο χρονικο διαστημα!

Την ανεβαζω συντομα.....

-beba-
09-06-10, 10:24
Eνας Τιτλος εμεινε ακομα αυτος του KTISTAKIS CHALLENGE 2010 OVERALL.

Δυνατη κοντρα μεταξυ ΜΑΤΡΑΚΟΥ και ΒΕΝΙΕΡΗ με τελικο Νικητη τον 1ο!

ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ KTISTAKHS CHALLENGE 2010 : ΜΑΤΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Βαρος 38kg

Απονομη στο Γενικο Νικητη YAXENI ORIQUEN Mrs OLYMPIA 2005

Mάλλον έχει γραφτεί λαθος.............

Haris Pilton
09-06-10, 10:25
Ο ΒΕΝΙΕΡΗΣ έχει γυμναστήριο στο Ρέθυμνο;

S. KTISTAKIS
09-06-10, 10:29
Mάλλον έχει γραφτεί λαθος.............

:turtle: 38 kg ηταν το βαρος του επαθλου OVERALL:turtle:

-beba-
09-06-10, 10:34
Πλάκα κάνεις?

γιαννης93
09-06-10, 10:41
εμ τι δεν μπορει ενας bodybuilder να παρει βραβειο των 2 κιλων.. πολυ ελαφρη. τα μεγαλα για τους μεγαλους.

S. KTISTAKIS
09-06-10, 10:41
Πλάκα κάνεις?

Αν κοιταξεις λιγο ποιο προσεκτικα το μεγεθος και αν λαβεις υποψιν οτι ειναι κατασκευασμενα απο αλαβαστρο τοτε θα καταλαβεις beba!

-beba-
09-06-10, 10:43
:shock::shock::shock::shock::shock: Είναι αλήθεια δηλαδή 38 κιλά?
Το είδα ότι είναι μεγάλο, αλλά σκέφτηκα πως είναι "κούφιο". ΟΚ σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

S. KTISTAKIS
09-06-10, 13:16
Tελευταια Κατηγορια αυτη των OLYMPIA !!!!!!!!!!!

MIKE KEFALIANOS vs YAXENI ORIQUEN

To τι εγινε δεν περιγραφετε.............................

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12426&d=1276078482

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12427&d=1276078496

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12427&d=1276078496

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12428&d=1276078508

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12429&d=1276078520

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12431&d=1276078547

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12432&d=1276078559

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12433&d=1276078573

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12434&d=1276078585

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12435&d=1276078597

Polyneikos
09-06-10, 13:59
Power Horses !! Και τελικα ποιος νίκησε;:green::green:

S. KTISTAKIS
09-06-10, 14:04
Power Horses !! Και τελικα ποιος νίκησε;:green::green:

Ο ΚΟΣΜΟΣ ! ! !

crow
09-06-10, 14:09
BRAAAAVO φοβερη αγωνες!!!!!!!!!!!!!! :clap::clap::clap::clap:
Παλι καλα που κανεις κ εσυ αγωνες κ βλεπει ο κοσμος κατι καλο απο ολες τις πλευρες. :green:
Κριμα που δεν μπορεσα να ερθω....αλλη φορα ομως δεν θα επαναληφθει!:toast:

crow
09-06-10, 14:13
Tον στεναχωρησες φετος αδελφε!!!!!

Με ρωταγε συνεχεια: Ο Τασουλης μας δεν θα ερθει φετος?????

Ασε που του λειψανε και οι παραιες σας στη βεραντα καπνιζοντας πουρα!


Τον φαγανε οι κακες παρεες.....πολυ κοσμο στεναχωρησε φετος ο Τασουλης (απο οσο ξερω) :chinese::chinese::chinese:

S. KTISTAKIS
09-06-10, 14:36
Ναντια εχεις βρεθει εξω και μπορεις να δεις την διαφορα!

Η αποψη σου ηταν αναμενομενη για εμενα καθως εχεις μετρο συγκρισης!

Το καλυτερο σχολιο που πηρα ειναι το παρακατω βιντεακι που μου εστειλε καποιος απο εδω μεσα αλλα δεν θελει να το ανεβασει ο ιδιος για προσωπικους λογους......

Αν και δεν ξερω πως ανεβαινουν βιντεο εδω μεσα κανω copy! :turtle:

http://www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

S. KTISTAKIS
09-06-10, 18:26
Δυο λογια σαν επιλογος του EVENT πριν αρχησω να ανεβαζω φωτο αποδυτηριων αλλα και εκτο-αγωνιστηκες.

Καποτε θηξαμε το τι ειναι επιτυχημενος "αγωνας".

Πιστευω οτι ολα ξεκινανε απο τους αθλητες και τον κοσμο.Αν καταφερεις να ικανοποιησεις αυτα τα "ακρα" τοτε πετυχες οσους αθλητες και αν εχεις (απο αποψη συμμετοχων μιλαω) επι σκηνης.

Μιλαω για τις συμμετοχες γιατι πολλοι το θεωρουν σαν το βασικο κριτηριο επιτυχιας.

Παντα στο κοσμο πρεπει να δινεις "κατι" που δεν εχει ξαναδει η το βλεπει σπανια.

Ο Αθλητης παιζει για μια θεση και ενα επαθλο.Οταν καλεις τους αθλητες πριν την εναρξη και τους ανακοινωνεις την κριτικη επιτροπη (αν θελει να εξαιρεθει καποιος κριτης) διασφαλιζεις το αποτελεσμα και ολα τα παραπανω.

Το επαθλο ειναι "κερδισμενο" με αιμα και ιδρωτα αρα πρεπει να ειναι και αναλογο!

Ο αγωνας αν μπορει και εχει τη δυνατοτηατα πρεπει να προσφερει και κοινωνικα (ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΗΦΑΚΗΣ).

Η σκηνη (αιθουσα-φωτισμος-παρουσιαση αθλητη-ηχοληψια-φωτο-DVD) ειναι ο χωρος που ο αθλητης ονειρευεται απο την πρωτη μερα της προετοιμασιας του αρα πρεπει να ειναι φιλια, επαγγελματικη και ανταξια προς αυτον!

Δεν κανω υποδηξεις (δεν μπικαρω αλλους διοργανωτες γιατι και αυτοι προσπαθουν) ουτε ειπα οτι ειμαι (Σ)τελιος αλλα πρεπει να αλλαξουμε καποια πραγματα ωστε να υπαρχει σεβασμος απο αυτους που δεν γνωρηζουν το χωρο η εχουν αρνητικη εικονα για εμας.

Θελω αν ειδατε - παρατηρησατε (οσοι ηταν παρων και μη) κατι που δεν ταιριαζε σε ολα τα παραπανω να μου το υποδηξετε ωστε να γινουμε καλυτεροι.

Καποιοι ζουμε απο το χωρο και καποιοι αλλοι αγαπαμε αυτο το χωρο......


ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

KATERINI 144
09-06-10, 18:28
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12435&d=1276078597


παρα πολύ ωραία φωτογραφία :clap::clap::clap::clap:

ioannis1
09-06-10, 22:32
τερατωδης:shock:

S. KTISTAKIS
10-06-10, 00:36
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12435&d=1276078597


παρα πολύ ωραία φωτογραφία :clap::clap::clap::clap:




Καπου εδω ειχαμε μεινει?

Συντομα ανεβαζω υλικο απο back stage και το ΤΡΕΛΟ φαγοποτι των OLYMPIA! :)

S. KTISTAKIS
10-06-10, 01:19
Μια μικρη γευση για να ανοιξει η ορεξη....

12467

12468


12469

12470

-beba-
10-06-10, 09:37
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Polyneikos
10-06-10, 11:14
Στελιο πολυ ωραίες οι φωτο,ο Μιχαλης και η Yaxeni κερδισαν τις εντυπωσεις,πολυ ποιοτικοι αθλητες,top level.

S. KTISTAKIS
10-06-10, 12:13
Στελιο πολυ ωραίες οι φωτο,ο Μιχαλης και η Yaxeni κερδισαν τις εντυπωσεις,πολυ ποιοτικοι αθλητες,top level.

Η υπομονη που σου ζητησα στην αρχη (θυμασε :P) για κατι επαγγελματικο στην παρουσιαση και φωτο επιασε τοπο!

Θεωρω παιδια οτι ετσι πρεπει να λειτουργουμε σαν διοργανωτες ωστε να μην γινετε μπαχαλο στο θεμα προβολης ενος αγωνα-Event!

Να υπαρχει η πραγματικη χρονικα ροη ωστε ο θεατης να εχει μια φρονιμη και σωστη εικονα.

Τωρα polyneike θελω μια χαρη: Μπες στα αλλα site δες τι φωτο εχουν ανεβασει και κανε μια συγκρηση με αυτη εδω.


12477

12478


12479


12480

12481


Περιμενω το πορησμα σου :)

spirospros
10-06-10, 13:32
φοβερες φωτο - αξιολογοι αθλητες και αψογοι guest

συγχαρητηρια :weights:

S. KTISTAKIS
10-06-10, 13:40
φοβερες φωτο - αξιολογοι αθλητες και αψογοι guest

συγχαρητηρια :weights:

Σε ευχαρηστω για την αναγνωρηση Αδελφε. :)

Littlejohn
10-06-10, 14:07
Εμένα πάντως, μου άρεσε πάρα πολύ η ``θεατρική`` νότα της σκηνής με τα αρχαία, τα πιθάρια που ανάβλυζε νερό, ο κορμός. Αν και μικρή η διακόσμηση σε έκταση, ήταν πολύ ενδιαφέρον, όμορφο και κυρίως όχι κίτς... :clap::clap:

Θα ήθελα στο μέλλον να βλέπω αγώνες, και σε πιο πολύπλοκα σκηνικά που έχουν κάτι να ``πούν`` και δεν είναι απλά ένας αδιάφορος άδειος χώρος...

:toast:

S. KTISTAKIS
10-06-10, 14:23
Εμένα πάντως, μου άρεσε πάρα πολύ η ``θεατρική`` νότα της σκηνής με τα αρχαία, τα πιθάρια που ανάβλυζε νερό, ο κορμός. Αν και μικρή η διακόσμηση σε έκταση, ήταν πολύ ενδιαφέρον, όμορφο και κυρίως όχι κίτς... :clap::clap:

Θα ήθελα στο μέλλον να βλέπω αγώνες, και σε πιο πολύπλοκα σκηνικά που έχουν κάτι να ``πούν`` και δεν είναι απλά ένας αδιάφορος άδειος χώρος...

:toast:

Οπως προανεφερα η σκηνη πρεπει να ειναι φιλια και ανταξια της προσπαθειας που κανουν οι αθλητες για να διαγωνησθουν!

Γιατι απλα ειναι ο χωρος που το ΟΝΕΙΡΟ τους γινετε πραγματικοτητα, μια "ξερη" σκηνη ειναι σαν δασος χωρις δεντρα.....

Ενα βασικο στοιχειο στη ψυχολογια των αθλητων ωστε να βγουν οσο το δυνατον καλυτεροι επι σκηνης ειναι ο χωρος προθερμανσης.

Πρεπει να ειναι ΑΝΕΤΟΣ με ολα τα "αξεσουαρ" για το σωστο ζεσταμα! Οπως βλεπεις στις φωτο που ανεβασα ανα καμαρηνι υπηρχαν 3 το πολυ 4 αθλητες!

S. KTISTAKIS
11-06-10, 16:45
Τα σχολια δικα σας! ;)

12528


12529


12530


12531


12532


12533


12534


12535

S. KTISTAKIS
11-06-10, 23:41
:box:

12551

12555

12557


12558

12559

S. KTISTAKIS
12-06-10, 13:28
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12435&d=1276078597

Oσοι ενδιαφερονται για το DVD του ΕVENT να επικοινωνησουν στο 6932856792 η με π. μυνημα.

KARAISKOS KOSTAS
13-06-10, 11:19
ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας

S. KTISTAKIS
13-06-10, 13:24
12632


12633

12634

12635

12636

chrisberg
14-06-10, 17:19
ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας


Mε το Στέλιο έχουμε σφαχτεί στο παρεθλόν!
Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να υποστηρίξουμε και το δίκιο.
Μπορεί ο Στέλιος κάποιες φορές να είναι υπερβολικός (σχεδόν πάντα)
Ισως και μπορούμε να του ασκούμε κριτηκή για το κάθε τι.
Πως να ασκήσει κριτηκή για τη διοργάνωση όμως στο Στέλιο καποιος ο οποίος δεν έχει βάλει ούτε λιθαράκι στο "στησιμο" ενος αγώνα και το μόνο που έχει κάνει σε αυτόν είναι να παραπονιέται που πλήρωσε εισητήρειο.
Παιδιά ΤΕΛΟΣ δεν μπορεί και της κατσίκας ο κώλος πια να ασκεί κριτηκή!
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!:bowdown::bowdown: ΓΙΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ...


Κώστα δεν έχω κάτι μαζί σου και το παράδειγμα δεν ήταν για σένα...
Εγώ είμοι ο πρώτος που έκραξα ίσως και τον Στέλιο αλλά μην το γαμ... το θέμα.
Τουλάχιστον ο Στέλιος τα χώνει και τρέχει για το άθλημα.
Μακάρι να το έκαναν και άλλοι.
Δε θέλω να παρεξηγηθώ για τα γραφόμενα μου αλλά και να θυμώσει μαζί μου κάποιος δε με χαλάει....:welcome::welcome::welcome:

Emman
15-06-10, 15:22
ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας

Το παλικάρι φίλε Κώστα ΔΕΝ είναι ντόπιος. Λέγεται Γιώργος Κασφίκης και είναι Αθηναίος, προπονείται από τον Γιώργο Μπουζιάνα (υιό του Μεγάλου Βασίλη Μπουζιάνα) και έχει σπουδαίες νίκες στο ενεργητικό του τα τελευταία 3 χρόνια. Αξίζει να σημειωθεί ότι μια εβδομάδα μετά (στο Mr. Hellas στην Αθήνα) κατέκτησε τη 2η θέση στους Juniors σε μία κατηγορία φωτιά για όποιον την είδε από κοντά!!

S. KTISTAKIS
15-06-10, 16:42
Το παλικάρι φίλε Κώστα ΔΕΝ είναι ντόπιος. Λέγεται Γιώργος Κασφίκης και είναι Αθηναίος, προπονείται από τον Γιώργο Μπουζιάνα (υιό του Μεγάλου Βασίλη Μπουζιάνα) και έχει σπουδαίες νίκες στο ενεργητικό του τα τελευταία 3 χρόνια. Αξίζει να σημειωθεί ότι μια εβδομάδα μετά (στο Mr. Hellas στην Αθήνα) κατέκτησε τη 2η θέση στους Juniors σε μία κατηγορία φωτιά για όποιον την είδε από κοντά!!

:awesome: :moderator: :awesome:

KARAISKOS KOSTAS
16-06-10, 06:50
ηταν αδιαμφισβητητα καλος απλα ο 3ος μου φανηκε καλυτερος.αποψη μου παντα ετσι και αν θες μπορουμε να ανταλαξουμε αποψεις συμφωνα με το υλικο που υπαρχει στο site.βεβαια μην ξεχναμε οτι απο μια φωτο η βιντεο δεν μπορεις να κρινεις με βεβαιοτητα αν δεν εισαι εκει...μακαρι να ηξερα οτι θα γινοτανε μια τοσο υψηλου επιπεδου διοργανωση θα ημουνα 100% εκει

S. KTISTAKIS
18-06-10, 16:45
:box: :doh: :box:

12746

12747


12748


12749


12750


12751