PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipotropic Factors (Solgar)



Mitsos
16-03-10, 14:57
παιδια πηρα σημερα το Lipotropic factors tis SOLGAR το εχει δοκιμασει κανεις???επισης αυτι τι στιγμη παιρνω και το superpump250 kai size on να περιμενω να τελειωσω τον κυκλο η να ξεκινισω το λιποτροπικο πο τωρα???


***Mods Team***


Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485)

Παράθεση:
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ topic :

1) Τιτλος topic : Ονομα Συμπληρωματος (Εταιρια) πχ Super Whey (Ultratronics)

Μεσα στο topic :
2) Φωτογραφια

3) Συστατικα ετικετας ή ακομα καλυτερα φωτογραφια ετικετας

4) Προσωπικες σας αποψεις, ερωτησεις κτλ κτλ
__________________

TakisV
17-03-10, 05:36
http://www.pharmapoli.com/Images/Products/Product269.Photo1.500x500.jpg

INGREDIENTS OF Solgar Lipotropic Factors:
Three (3) Solgar Lipotropic Factors tablets provide:
• Choline Bitartrate (providing 410mg elemental choline)1000mg,
• Inositol 1000mg, L-Methionine 1000mg


Πρόληψη συσσώρευσης λίπους στο ήπαρ- μείωση χοληστερίνης- έλεγχος βάρους. Συνεργιακός αποτελεσματικός συνδυασμός χολίνης, ινοσιτόλης, L-μεθειονίνης. Χρήσιμος για την πρόληψη συσσώρευσης λίπους στο ήπαρ, για τη μείωση της χοληστερίνης, τη διάσπαση των διατροφικών λιπών και τον έλεγχο του σωματικού βάρους. Βοηθάει επίσης στη γράμμωση των μυών. Κατάλληλο σε vegans

Bane
17-03-10, 07:58
@@ριες

Plus
17-03-10, 08:32
Δεν μου λεει τιποτα σαν προιον. :huh?: Μπορεις αν θες να δοκιμασεις αν εισαι ανω των 18 το Xenadrine RFA-X η' αλλιως το Lipodex της Allstars. Αυτα αναζήτησέ τα στο google και θα τα βρεις. Ομως δεν θα σου κανουν τιποτα αν δεν τρως σωστα και δεν κανεις αεροβια ασκηση,μια ωραια ιδεα ειναι μια ζωνη εφυδρωσης,με βοηθησε πολυ οταν ηθελα να στεγνωσω. :liftheavy: Πολλα απο αυτα δεν δουλευουν καν η' πολυ μετρια και ειναι πεταμενα λεφτα. :sneaky:

sogoku
17-03-10, 13:05
Φιλε πλας διαφωνω καθετα με την ζωνη εφιδρωσης.Την πατανε που την πατανε εκατομυρια ασχετοι ας μην την παταμε και εμεις που ξερουμε τα στοιχειωδει την α β δηλαδη οτι λιπος καιγεται μονο αν φας σωστα και αν δουλεψει η καρδουλα.Αλλιως θα την πεφταμε σε σαουνες ολιμερις....

TakisV
18-03-10, 02:42
@@ριες

+100000



Δεν μου λεει τιποτα σαν προιον. :huh?: Μπορεις αν θες να δοκιμασεις αν εισαι ανω των 18 το Xenadrine RFA-X η' αλλιως το Lipodex της Allstars. Αυτα αναζήτησέ τα στο google και θα τα βρεις. Ομως δεν θα σου κανουν τιποτα αν δεν τρως σωστα και δεν κανεις αεροβια ασκηση,μια ωραια ιδεα ειναι μια ζωνη εφυδρωσης,με βοηθησε πολυ οταν ηθελα να στεγνωσω. :liftheavy: Πολλα απο αυτα δεν δουλευουν καν η' πολυ μετρια και ειναι πεταμενα λεφτα. :sneaky:

υπαρχουν και καλυτερα φιλε μου απο αυτα που προτεινεις...επισης επειδη επιασαν εσενα δεν ειναι απολυτο οτι πιανουν τον καθενα.Ολα εξαρτωνται απο πολλους παραγοντες.




Φιλε πλας διαφωνω καθετα με την ζωνη εφιδρωσης.Την πατανε που την πατανε εκατομυρια ασχετοι ας μην την παταμε και εμεις που ξερουμε τα στοιχειωδει την α β δηλαδη οτι λιπος καιγεται μονο αν φας σωστα και αν δουλεψει η καρδουλα.Αλλιως θα την πεφταμε σε σαουνες ολιμερις....

πολυ σωστα :bowdown:

noz1989
18-03-10, 14:07
Συμφωνω! τι περιμενεται δηλαδη απο ενα προιον που απευθηνεται κυριως σε ατομα μεγαλυτερης ηλικιας και μη αθλουμενους?

archontas
19-05-10, 15:23
kalispera s olous auto to proion mporei nakanei douleia eidika o synduasmos inositol me choline?

**** Καλως ήρθες στο φόρουμ.Περνα και απο τα νεα μελη να συστηθεις.Γραφε μονο με ελληνικα γιατι ειναι κανονας του φόρουμ.Mods Team****

superman79
19-05-10, 15:46
Xωρις να θελω να σε προσβαλω... ειναι πολυ πολυ ... δεν θα δεις διαφορα.Αυτο εδωσα στη μαμα μου που ειναι 57 χρονων σαν βοηθεια στη διαιτα της και για να της κρατα χαμηλα και τα επιπεδα χοληστερολης και τριγλυκεριδιων. :) αυτο κανει στην ουσια ... καποιο αλλο αποτελεσμα μη περιμενεις

beatshooter
08-01-11, 23:03
Καλησπερα.Ειμαι 2μηνες εξω λογω τραυματος κ εχω παρει 3-4κιλα.Δν εχω παρει τπτ αλλο λιποτροπικο κτλ.Αυτο θα βοηθησει καθολου στην αρχη?Το βρηκα να το εχει η μανα μου σχεδον γεματο.

Michaelangelo
08-01-11, 23:35
Φίλε μου θα σε απογοητεύσω αλλά, πεταμένα λεφτά.
Αν έχεις απόδειξη άλλαξε το.


Φιλε πλας διαφωνω καθετα με την ζωνη εφιδρωσης.Την πατανε που την πατανε εκατομυρια ασχετοι ας μην την παταμε και εμεις που ξερουμε τα στοιχειωδει την α β δηλαδη οτι λιπος καιγεται μονο αν φας σωστα και αν δουλεψει η καρδουλα.Αλλιως θα την πεφταμε σε σαουνες ολιμερις....

Η ζώνες σάουνας και η σάουνα το μόνο που κάνουν είναι απλά να καίνε... ''νερά'' τα οποία φυσικά τα παίρνεις αμέσως πίσω!

Οπότε πέρα από χαλάρωμα (relax) τους μύες, δεν προσφέρει τίποτα άλλο!