PDA

Επιστροφή στο Forum : Reflex



Gasturb
10-02-07, 23:10
και τις πρωτεινες της Reflex τις βρησκω λιγο πιο ακριβες και σνομπ(μιας και ειναι αγγλικες).[/u]

Πως καταλαβαίνεις αν μια πρωτεϊνη είναι snob??!! Με αρχή την Reflex και την Dorian Yates που τις θεωρώ απο τις καλύτερες εταιρείες συμπληρωμάτων στον κόσμο υπάρχουν και άλλες αγγλικές όπως η Nutrisport, η Maximuscle, η USN και η Bodi-Tek (εξοπλισμός) που είναι αξιόλογες στο χώρο του αθλητισμού.

Gt

panagiotisf
17-06-08, 23:04
χαίρομαι που βλεπω αυτο το ποστ απο σενα γιατι σε θεωρώ απο τους καλυτερους
το γραφω αυτο γιατι εχω παρει την reflex instant whey που μου προταθηκε εμεινα ευχαριστημένος
και οταν βλεπω και την δικη σου θετικη γνωμη με χαροποιει ιδιαίτερα :thumbsup:

RUHL
17-06-08, 23:36
ελα ρε παναγιωτη εχω ρεφλεξ αλλα ειναι κληστο η σοκολατα ειναι ιδια κατηγορια απο συστατικα με ΟΝ ΕΑΣ κτλ
εχω παρει 3-4 σκουπς με γευση μπανανα απο ενα φιλο δεν μου αρεσε αυτη η γευση φαρμακιλα θυμιζει ελπιζω ποιο πολλα απο την σοκολατα διαλητοτητα πολυ καλη ομως

panagiotisf
19-06-08, 23:40
ναι φιλε RUHL ιδια κατηγορια οπως ειπες
η γευση σοκολατα ειναι αρκετα καλυτερη απο την μπανανα
μου εκατσε καλα η συγκεκριμενη πρωτεινη ισως φταει το οτι επαιρνα ον για μεγαλο διαστημα και συνήθισα αυτην
και μου φανηκε καπως η ρεφλξ
αν και δεν σκοπευω να την παιρνω για καιρο την ρεφλεξ γιατι ειναι πολυ ακριβοτερη απο την ον
και προσφερει τα ιδια σχεδον πραγματα οποτε δεν αξιζουν τα παραπανο ευρω για κατι σχεδον ιδιο
παντως αξιοσημειωτη η διαφορα τιμης ισως φταει οτι η μια ειναι αγγλικη
και η αλλη αμερικανικη
η ισως γιατι η ον εχει πολυ μεγαλυτερη εισαγωγη απο εξω απο οτι η ρεφλεξ