PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεταμορφώσεις...μια πρόταση



Bigmama
19-03-10, 01:53
Χαζευοντας και διαβάζοντας ένα αντίστοιχο site του εξωτερικού, διαπίστωσα οτι υπάρχουν αναφορές σε ανθρώπους που έκαναν μια ιδιαίτερη αλλαγή στη ζωή του και στο σώμα τους με τη βοήθεια του bodybuilding. Κατα καιρούς έχω δεί φωτογραφίες διαφόρων μελών που παρουσιάζουν απο που ξεκίνησαν που βρίσκονται και που θέλουν να φτάσουν.

Θα μπορούσε και το φορουμ ή το site να φιλοξενεί κάτι αντίστοιχο? Αντιλαμβάνομαι οτι στην χώρα μας ίσως δεν είμαστε τόσο μπροστά στο χώρο του bodybuilding, αλλά είμαι σίγουρη πως αν κάποιος έβλεπε τις τρομερές αλλαγές απο άλλους ανθρώπους σιγά σιγά το άθλημα ή τρόπος ζωής (ας το πει ο καθένας όπως νομίζει) θα γνώριζε ακόμα μεγαλύτερη δημοτικότητα και θα γινόταν τρόπος ζωής για αρκετούς ανθρώπους.

Φαντάζομαι πως οι περισσότεροι έχετε σερφάρει σε κάτι αντίστοιχο. Ίσως έχετε δεί και μεταμορφώσεις ανθρώπων που βραβευονται τα όποια κατορθώματα στο χώρο. Ανθρώπους που ξεκίνησαν γυμναστήριο για να αδυνατίσουν ως παχύσαρκοι μεγάλου βαθμού και τελικά κατέληξαν να κατεβαίνουν σε αγώνες.

Αυτά απο μια wanna be superfit. :turtle:
Τα συγχαρητήρια μου βέβαια για τη μέχρι τώρα δουλειά.:toast: