PDA

Επιστροφή στο Forum : Acai Extreme/ Thermo Cleanse



bodyboy
19-03-10, 12:31
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ acai extreme/Thermo Cleanse ΤΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ. ΕΠΙΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΑΥΞΙΣΗ ΟΓΚΟΥ, ΚΑΙ ΧΑΣΙΜΟ ΒΑΡΟΥΣ.:thumbup:



***καλώς ήρθες στο φόρουμ.

κατα την εγγραφή σου σου ήρθε ενα μήνυμα, το εχεις διαβάσει? αν οχι διάβασε το για να λειτουργείς σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ.

δες και εδω Μορφή των Posts (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485) πως πρεπει να ειναι ενα νεο θέμα για κάποιο συμπλήρωμα, αλλα πριν κάνεις αυτο ψαξε με την αναζήτηση μήπως τυχόν προϋπάρχει.*** Mods Team .

hardtraining
19-03-10, 18:42
:bbbiceps:παιδια αν ισχυουν αυτα που λεει και ειναι ετσι οπως τα λενε ,ε τοτε αρχιζω απο αυριο! συγκεκριμενα αναφερετε σε δυο συμπληρωματα που κανουν αυτα τα (θαυματα)! τι λετε ?????? ισχυουν?

http://www.hollywood-workout.org/gr/?c=c&k=gr

sTeLaKoS
19-03-10, 18:50
Χωρίς να διαβάσω το κείμενο, βλέποντας απλά τις φωτογραφίες σου λέω πως όχι. Δεν υπάρχει περίπτωση για τέτοια μεταμόρφωση σε 4 εβδομάδες ακόμη κι αν μιλάγαμε για στεροειδή.

Μη πιστεύετε όλες αυτές τις διαφημίσεις, θέλουν απλά τα χρήματά σας. :welcome:

-beba-
19-03-10, 18:51
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

hardtraining
19-03-10, 18:58
Χωρίς να διαβάσω το κείμενο, βλέποντας απλά τις φωτογραφίες σου λέω πως όχι. Δεν υπάρχει περίπτωση για τέτοια μεταμόρφωση σε 4 εβδομάδες ακόμη κι αν μιλάγαμε για στεροειδή.

Μη πιστεύετε όλες αυτές τις διαφημίσεις, θέλουν απλά τα χρήματά σας. :welcome:

διαβαστε το ολο το κειμενο! μου αρεσει εκει που λεει οτι ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ για να καταλαβεις και στη πραξη! καλα εγω χτυπιεμε τοσα χρονια στο γυμναστηριο και δεν εχω τετοια μεταμορφωση και αυτοι οι τυπαδες παιρνουν μονο αυτα τα δυο συμπληρωματα και κανουν και λιγη προπονα και ειναι ετσι? αν ισχυει αυτο τοτε τζαμπα κοπανιομαστε? τι να πω ρε παιδια!:(

michael-nrg
19-03-10, 18:58
χα χα χα απιστευτο... κι εγω την ειδα αυτη την σελιδα καπου αυτες τις μερες, και ειπα μα ελεος τι κανουν για να δελεασουν τον κοσμο... θυματα ψαχνουν!!!!

γιαννης93
19-03-10, 18:58
ασε που οι τυποι τις εικονας φαινονται οτι ειναι ξενοι και οχι ελληνες..και μερικες φωτογραφιες νομιζω τις εχω ξαναδει αλλου...

-beba-
19-03-10, 18:59
Αρες μάρες κουκουνάρες για να κάνουν καμια αρπαχτή από όποιον τους πιστεψει...

hardtraining
19-03-10, 19:08
Αρες μάρες κουκουνάρες για να κάνουν καμια αρπαχτή από όποιον τους πιστεψει...

ωραια ολα αυτα αλλα ρε εσεις γτ σου δινει δωρεαν δειγματα για να δοκιμασεις, και αν δεν δεις διαφορα τοτε οκ! τι λετε?:thumbup:

sTeLaKoS
19-03-10, 19:10
Εάν πιστεύεις έστω και λίγο πως είναι δυνατόν δοκίμασέ το.
Απλά να θυμάσαι πως κάποιο λάκκο έχει η φάβα :green:

-beba-
19-03-10, 19:11
ωραια ολα αυτα αλλα ρε εσεις γτ σου δινει δωρεαν δειγματα για να δοκιμασεις, και αν δεν δεις διαφορα τοτε οκ! τι λετε?:thumbup:

Tα δείγματα πόσο καιρό διαρκούν?
Είναι χρόνος που μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα?

Haris Pilton
19-03-10, 19:17
Εγω λεω οτι θα σου καβαληθει και ενας πωλητης μαζι,μαζι με αλλα προιοντα και θα σου πει ποσο σουπερ ουαου ειναι κτλ κτλ κτλ....

Και εν τελη,θα πεις,δεν βαριεσαι θα τα παρω,και αν δεν δω και τρελη διαφορα δεν εγινε και κατι...

Στανταρ ομως...
Marketing οχι μπουρδες...
Φαινεται καλοστημένο το ολο μαρκετιστικο πλανο τους.

hardtraining
19-03-10, 19:22
Tα δείγματα πόσο καιρό διαρκούν?
Είναι χρόνος που μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα?

διαβαστε το ολο! καλα για να πω την αληθεια δε νομιζω να τα παρω απλως συζηταμε! κατα 80% δε νομιζω να τα παρω αφου λετε οτι ειναι μουφα και εγω το ψιλοπιστευω! αλλα ρε παιδια αν ειναι ετσι ολοι οι ανθρωποι που χτυπιουνται στα γυμναστηρια δεν θα τα ηξεραν αυτα για να τα παρουν και να φτιαξουν τελεια το σωματακι τους?

Bane
19-03-10, 19:24
Επίσηε πιστέυω στον Άγιο Βασίλη, στην νεράιδα του δοντιού και ότι οι Αμερικάνοι ρίξαν οι ίδιοι τους δίδυμους πύργους

stelios77
19-03-10, 19:25
(Κατ αρχας καλως σας βρηκα στο forum)

Η απατη ειναι προφανης.Εκτος απο τις φωτογραφιες που φυσικα δεν ειναι Ελληνων, δοκιμασε να βαλεις στο url οπου λεει gr το αντιστοιχο για οποιαδηποτε χωρα.Εγω εβαλα it(Ιταλια) και ο Δημητρης απο την συμπρωτευουσα εγινε ο Antonio απο τη Ρωμη:P.

Χωρις σκληρη δουλεια δεν γινεται τιποτα, οτι υποσχεται θαυματα ειναι κατα τη γνωμη μου 100% παραπλανητικο.

Haris Pilton
19-03-10, 19:32
Aς γινω λιγο troll γιατι μου εχει λείψει.


οι Αμερικάνοι ρίξαν οι ίδιοι τους δίδυμους πύργους

http://www.vgchat.com/images/n00bies/oh_rly.jpg

zarras
19-03-10, 19:36
δειτε επισης και τα σχολια των "τυχαιων" χρηστων κατω.
πραγματικα η ανθρωπινη βλακεια ειναι ατελειωτη....


bane, για το τελευταιο που λες, δεν θα περνα και ορκο...

Bane
19-03-10, 19:43
δειτε επισης και τα σχολια των "τυχαιων" χρηστων κατω.
πραγματικα η ανθρωπινη βλακεια ειναι ατελειωτη....


bane, για το τελευταιο που λες, δεν θα περνα και ορκο...

Εγώ θα έπερνα.
Common sense, use it

hardtraining
19-03-10, 20:15
καλα σιγουρα ειναι μουφα για αυτο και ανοιξα το αναλογο τοπικ αλλα λεω ρε μπας και 1 στο εκατομμυριο μηπως συμβαινει και ισχυει! αυτο σκεφτηκα! στραβωσα λιγο γτ λεω καλα ρε ειναι δυνατον ολοι εμεις που γυμναζομαστε και κανουμε σκληρη προπονηση να μην εχουμε τετοια αποτελεσματα και να τα χουν αυτοι μεσα σε λιγο καιρο? και ανοιξα το τοπικ για να δω μηπως 1 στο εκατομμυριο οπως ειπα να ισχυει κατι τετοιο! οποτε εν τελη ειναι μουφα και καραμπηνατη μουφα θα λεγα! μ αρεσε κατω αυτοι που σχολιαζουν και λενε πω πω εχω δει τρλη διαφορα και να σε καλα κωστα η οπως αλλιως τν λενε που μ φωτισες και ειδα αποτελεσμα! παντως ευκολα μπορεις να παραπλανηθεις με τις σαλτσες που βαζουν! αρα παραμενουμε πιστοι στην προπονηση μας και δεν ακουμε κανεναν και τιποτα! ευχαριστω γ τις απαντησεις σας παιδια!:welcome:

Polyneikos
19-03-10, 20:38
Επίσηε πιστέυω στον Άγιο Βασίλη, στην νεράιδα του δοντιού και ότι οι Αμερικάνοι ρίξαν οι ίδιοι τους δίδυμους πύργους

Xα,χα,εγω ψαχνω ενα συμπληρωμα που να με γραμμωσει,παραλληλα να μου δωσει και 10 μυικα κιλα,να με ομορφυνει κι αλλο (όχι ότι δεν είμαι ηδη) και αλλους 6-7 πόντους ύψος . Εν ετει 2010 όλα γίνονται παιδια..Αυτο το τοπικ θα μπορουσε να αποτελεσει και διαφημιση πλην των χορηγων και να το εβγαζα το λινκ αλλα μου βγαζει γελιο,εντωμεταξυ ο Δημητρης από Θεσσαλονικη δεν μου μοιαζει για Θεσσαλονικιος,μαλλον απο Σερρες είναι το παιδι !! :rolf::rolf:

Polyneikos
19-03-10, 20:42
Οι κοιλιακοί μου αρχιασαν να φτιάχνουν σε μια μόνο εβδομάδα, οι ώμοι μου και οι τρικέφαλοι άρχισαν να δυναμώνουν, και να μεγαλώνουν γρήγορα, το δέρμα μου άρχισε να μου φαίνεται σκληρό και τεντωμένο, και μπορείς να δεις πως κάθε σημείο του σώματος μου φαίνεται πολύ αλλαγμένο.

Αρχιζα να θυμωνω και σιγα σιγα να πρασινιζω θα μπορουσε να ήταν η συνεχεια !!!:turtle::turtle:

Haris Pilton
19-03-10, 20:45
χαχαχα που ακριβως; :turtle:

Machiavelli
19-03-10, 21:09
Δείτε τον Ανδρεα που κάνει σχόλιο. Εκτός από αυτά:


Εγώ σε 4 βδομάδες τα έκανα τα δοκιμαστικά, και τα δυο, δείτε τις φωτογραφίες μου, ευχαριστώ για όλα, μου άλλαξε τη ζωή! Και είναι πιο πολύ για την εμφάνιση που με νοιάζει, και πως με κόβουν οι γκόμενες, δεν ασχολούμαι με μποξ, και να ρίχνω ξύλο... και ειδικά το καλοκαίρι οι γυναίκες φίλε προσέχουν την εμφάνιση πάρα πολύ, στην παράλια κτλ.
κέρδισε και κάμποσες τρίχες στο κεφάλι του.

manos_
19-03-10, 21:22
Δείτε τον Ανδρεα που κάνει σχόλιο. Εκτός από αυτά:

κέρδισε και κάμποσες τρίχες στο κεφάλι του.

Μακιαβελι συμφωνω σε αυτη την φαση της ζωης μου με την υπογραφη σου.Αν και δεν ειναι πολυ νορμαλ συναισθημα αλλα το πιανω το νοημα.

Σορρυ για το οφφ τοπικ.

TakisV
19-03-10, 23:02
το ειχαμε αναφερει και παλιοτερα το "θαυματουργο acai" :P:P


http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=6245

ANGEL81
11-04-10, 15:43
http://www.hollywood-workout.org/gr/?c=c&k=gr (http://www.hollywood-workout.org/gr/?c=c&k=gr) :bodybuilder1:

NASSER
11-04-10, 21:05
Αν καταλαβες ειναι διαφημιση προιοντος και αυτο δεν μας λεει τιποτα...

ANGEL81
11-04-10, 21:36
Αν καταλαβες ειναι διαφημιση προιοντος και αυτο δεν μας λεει τιποτα...
καλως απλα ηθελα γνωμες αν γνωριζεται αυτο το προιον,ετσι ενημερωτικα...το βλεπω συχνα να κυκλοφορει με στο ιντερνετ....

Michaelangelo
21-04-10, 00:40
Επίσηε πιστέυω στον Άγιο Βασίλη, στην νεράιδα του δοντιού και ότι οι Αμερικάνοι ρίξαν οι ίδιοι τους δίδυμους πύργους


2 fantasies και μια πραγματικότητα. Έχει καλή αναλογια το post!

PMalamas
11-11-10, 14:35
Επίσηε πιστέυω στον Άγιο Βασίλη, στην νεράιδα του δοντιού και ότι οι Αμερικάνοι ρίξαν οι ίδιοι τους δίδυμους πύργους

+3 :P
xaxaxa