PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Κατερίνη 29/5/2010



Σελίδες : [1] 2 3

Muscleboss
20-03-10, 01:22
Στον πολυχώρο Mediterranean, στην Παραλία Κατερίνης, θα διεξαχθεί και φέτος το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της NABBA/WFF.

Ημερομηνία διεξαγωγής: Σάββατο 29 Μαίου 2010.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10578&stc=1&d=1272557450

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9896&stc=1&d=1269037284

Οι αγώνες θα αποτελέσουν πρόκριση για το Universe της WFF που θα γίνει μετά από 1 εβδομάδα (5 Ιουνίου) στον ίδιο ακριβώς χώρο, αλλά και για το παγκόσμιο πρωτάθλημα της NABBA που θα γίνει στις 19 Ιουνίου στη Μάλτα.

:bbbiceps: :bbbiceps: :bbbiceps:

Τα λέμε εκεί..

ΜΒ

NASSER
20-03-10, 01:37
Απο οτι γνωριζω ο χωρος θα ειναι ακομα πιο αναβαθμισμενος και η επισκεψη των θεατων μπορει να συνδιαστει με χαλαρωση στο πολυχωρο Mediterane.

Η ομαδα και οι φιλοι του φορουμ και της ομοσπονδιας θα ειναι ολοι εκει :thumbup::welcome:

TRIANTAFYLLOU
20-03-10, 01:52
ο γνωστός πλέον χώρος που θα καθιερωθεί πλέον και θα συνδέετε με επιτυχημένες διοργανώσεις , είναι ακόμη πιο αναβαθμισμένος και ο αγώνας θα γίνει στην εντελώς καινούρια αίθουσα που πέρυση για πολύ λίγο καιρό δεν ήταν έτοιμη ακόμη .

το θετικό είναι πως για να θέλει ο ιδιοκτήτης λάμπρου βασίλης να γίνονται συνέχεια οι αγώνες εκεί , πάει να πεί πως είναι ευχαριστημένος και αυτός και οι παρευρισκόμενοι , απο το θέαμα που προσφέρει το άθλημά μας , γιατι χωρίς δέλεαρ κανένας δεν μπαίνει σ αυτη την διαδικασία

δύο αγώνες στον ίδιο χώρο πρώτος το πανελλήνιο πρωτάθλημα και στην συνέχεια μετα μια εβδομάδα το γιούνιβερς της wff-nabba ομοσπονδίας του φίτνες .

οι κατηγορίες της ομοσπονδίας φίτνες είναι τέτοιες που επιτρέπουν και συμμετοχή αθλητών ββ σε ανάλογη κατηγορία φίτνες , όπως σούπερ μπόντυ η εξτρίμ μπόντυ
όπως και πέρυσι θα είμαστε εκεί να απολαύσουμε το θέαμα που προσφέρει αυτή η γιορτή του ββ και να στηρίξουμε τους αθλητές μας γιατι η ομάδα του φόρουμ στηρίζει όλους τους ελληνικούς αγώνες που έχουν κύρος και υπόσταση :toast::toast::toast:

sTeLaKoS
20-03-10, 01:53
Μακάρι να μπορέσουμε να είμαστε όλοι εκεί! Στο κέντρο της Ελλάδας, μοιράζεται η απόσταση από βορρά και νότο, δεν υπάρχουν δικαιολογίες!

Το bodybuilding φόρουμ σύσσωμο θα είναι εκεί :toast:

ioannis1
20-03-10, 03:08
σας προσκαλω και γω στην ιδιαιτερη πατριδαμου ειμαι πολυ χαρουμενος που θα συμετασχω σε αυτον τον αγωνα ξανα οπως και στο παγκοσμιο φιτνες πρωτα ο θεος θελω την συμπαρασταση ολου του φορουμ μιας και φετος προβλεπεται αυξημενη και δυνατη συμετοχη:toast:

ioannis1
20-03-10, 03:12
και επευκαιρια μη ξεχασετε να παρετε το περιοδικο muscular development απριλιου με ιδιαιτερο αφιερωμα στον υποφαινομενο:green:(ηλια σε ευχαριστω)

giannis64
20-03-10, 10:12
σας προσκαλω και γω στην ιδιαιτερη πατριδαμου ειμαι πολυ χαρουμενος που θα συμετασχω σε αυτον τον αγωνα ξανα οπως και στο παγκοσμιο φιτνες πρωτα ο θεος θελω την συμπαρασταση ολου του φορουμ μιας και φετος προβλεπεται αυξημενη και δυνατη συμετοχη:toast:


μια φαν κερκιδα απο μελοι του φορου θα ειναι εκει για σενα!!!! τυφλα να εχει η θυρα7 και θυρα 4.:toast:

-beba-
20-03-10, 11:40
Γιάννη Αναγνώστου καλή επιτυχία.:clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
20-03-10, 12:01
θα προσπαθήσουμε να παραβρεθούμε :green:

Polyneikos
20-03-10, 19:07
Καλή επιτυχία παιδια,θα προσπαθησω να είμαι εκει,λίγο αυτο το κολλητο με Wabba μας τσιτώνει λίγο αλλα το φόρουμ εχει αποδείξει ότι παντου έχει βροντερη παρουσία...Εγω μπορω να σας πω και τον Γενικο Νικητη παντως....

a.minidis
20-03-10, 23:16
Καλή επιτυχία παιδια,θα προσπαθησω να είμαι εκει,λίγο αυτο το κολλητο με Wabba μας τσιτώνει λίγο αλλα το φόρουμ εχει αποδείξει ότι παντου έχει βροντερη παρουσία...Εγω μπορω να σας πω και τον Γενικο Νικητη παντως....
ΘΑ προσπαθησω ναμε εκει καθως δεν ξεχνω τις μοναδικες στιγμες που εζησα σε αυτους τουσ αγωνες!!!!!..:clap::clap:..παντως συμφωνα με εγκυρες πληροφοριες πουχο,αναμεται...σκληρη αναμετριση,για τον γενικο τιτλο!!!!!!!!:unsure::thumbup:

Polyneikos
20-03-10, 23:20
Ωραια,αυτό ειναι καλό για το άθλημα,να υπάρχει σκληρός ανταγωνισμος !!:thumbup:

alextg
21-03-10, 00:23
Και εγω δεν ξερω δυστυχως αν θα μπορεσω να ειμαι πανω μιας και την επομενη ειναι της Wabba , αλλα θα δωσω τα δυνατα μου να ειμαι το επομενο Σαββατο στο παγκοσμιο.
Γιανναρε , καλυ επιτυχια σου ευχομαι απο τωρα.Εχεις την υποστηριξη ολων μας :clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
21-03-10, 00:27
θα προσπαθήσουμε να παραβρεθούμε :green:


και γω θα βάλω τα δυνατά μου και θα προσπαθήσω να παρεβρεθώ , γιατι μετα ο φώτης θα μας ταίσει και στού "μπάμπη του λίγδα ":P:P:P:P:P:P:P

mantus3
21-03-10, 14:13
φυσικα και θα είμαστε εκει...

KATERINI 144
21-03-10, 15:00
γιατι μετα ο φώτης θα μας ταίσει και στού "μπάμπη του λίγδα ":P:P:P:P:P:P:P:toast::toast: :green::green::green::green:

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
22-03-10, 11:37
Πιστευω οτι θα ειναι φανταστικος αγωνας ο φετινος με πολυ εντονο ανταγωνισμο

Kaskani Konstantina
23-03-10, 20:14
και γω θα βάλω τα δυνατά μου και θα προσπαθήσω να παρεβρεθώ , γιατι μετα ο φώτης θα μας ταίσει και στού "μπάμπη του λίγδα ":P:P:P:P:P:P:P


Ναι μην το ξεχάσεις Μπαμπά να φας στον μπάμπη τον λίγδα!!!!!!!!!!!!

TRIANTAFYLLOU
29-04-10, 19:11
βάζω και την αφίσα των αγώνων της ΝΑΒΒΑ του πανελληνίου στην κατερίνη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10578&stc=1&d=1272557450

TRIANTAFYLLOU
29-04-10, 19:13
όπως βλέπετε και το σαιτ του bodybuilding.gr χορηγός και αυτού του αγώνα όπως και στο γιούνιβερς μετα μια εβδομάδα στον ίδιο χώρο όπου θα βάλω και την αφίσα στο ανάλογο τόπικ:toast::toast::thumbup::thumbup:

Polyneikos
29-04-10, 21:24
Αντε Ηλία,καλη επιτυχία και σε αυτο το Πανελληνιο,ειδικα το ΣαββατοΚυριακο 29/30,Nabba,Wabba,θα είναι το πιο καυτο αγωνιστικο Σ/Κ της χρονιας !!
Ο Στρατης τι γίνεται;Τον είδα τωρα στην αφίσσα,θα ξανακατεβει αραγε;;
Παντως καοι 3 αθλητες της αφίσσας αποτελουν την αφρόκρεμα της Nabba(Αργυρακης,Αναγνωστου,Τσινταρη)...Ασε που τα 2/3 της αφίσσας είναι και Moderators του φόρουμ !!:thumbup:

NASSER
29-04-10, 21:25
Πολυ ωραια η αφισα:thumbup::thumbup::thumbup:

Εκτος οτι το bodybuilding.gr θα ειναι χορηγος, στην αφισα ειναι και δυο moderator του φορουμ, Αναγνωστου και Αργυρακης!!!

Polyneikos
29-04-10, 21:26
Xα,χα,Nασσερ φιλαρακι σε πρόλαβα στην πληκτρολογηση,την ίδια σκεψη είχαμε !!:thumbup::thumbup:

NASSER
29-04-10, 21:30
Xα,χα,Nασσερ φιλαρακι σε πρόλαβα στην πληκτρολογηση,την ίδια σκεψη είχαμε !!:thumbup::thumbup:

Ας μην χτυπουσε το τηλεφωνο... :(
Παντως Κωστα δεν ξερω ποσοι θα συμμετασχουν, αλλα ολοι οι αθλητες στη βορεια Ελλαδα ειναι σε προτοιμασια! Καθε χρονο και καλυτερα και αυτο επειδη εχει προηγηθει μια καλη χρονια που ενθαρυνει τους αθλητες να συμμετασχουν και φετος!

Polyneikos
29-04-10, 21:37
Εγω πιστευω ότι φετος θα εχουμε περισσότερους αθλητες,επίσης βοηθαει και το γεγονος ότι όλοι αγωνες όλων των ομοσπονδιων γίνονται με διαφορα μιας εβδομαδας οπότε πολλοι αθλητες μπορουν να δοκιμασουν σε παραπάνω από έναν αγωνα με σωστό προγραμματισμο και λίγο περισσότερη πίεση,γεγονος που βοηθαει συνολικα την εικόνα του αθληματος με σκηνες γεματες από αθλητες !!Φετος υπολογίζω ακομα και σε τριψηφια νούμερα,περυσι η Nabba είχε κοντα στους 80 αθλητες.

NASSER
29-04-10, 21:40
Εγω πιστευω ότι φετος θα εχουμε περισσότερους αθλητες,επίσης βοηθαει και το γεγονος ότι όλοι αγωνες όλων των ομοσπονδιων γίνονται με διαφορα μιας εβδομαδας οπότε πολλοι αθλητες μπορουν να δοκιμασουν σε παραπάνω από έναν αγωνα με σωστό προγραμματισμο και λίγο περισσότερη πίεση,γεγονος που βοηθαει συνολικα την εικόνα του αθληματος με σκηνες γεματες από αθλητες !!Φετος υπολογίζω ακομα και σε τριψηφια νούμερα,περυσι η Nabba είχε κοντα στους 80 αθλητες.


Ισως θα πρεπει ο στοχος να γινει ο τριψηφιος αριθμος συμμετοχων!!! Τοτε το αθλημα θα διανυει την καλυτερη περιοδο του ;)

TRIANTAFYLLOU
29-04-10, 22:48
εγω εύχομαι να πάνε όλοι οι αγώνες καλα να γίνονται σωστες οργανώσεις με καλούς αθλητες και στο τέλος κερδισμένο θα είναι το ββ , αλλα κατα συνέπεια και όλοι χορηγοί οργανωτες και αθλητες και ο καθένας να αποφασίσει τι θέλει και σε ποιόν αγώνα θέλει να κατεβεί ανάλογα με τους στόχους του .

και όπως πάντα να είναι σαν μια γιορτή του ββ να βρισκόμαστε και να περνάμε καλά και στο καπάκι να μας πάει ο φώτης στου μπάμπη του λίγδα για φαγητό :toast::toast::toast::toast:

efklidis oyst
02-05-10, 19:22
Ηλια η απαντηση σε ολους αυτους που κρινουν το αθλημα ξεκηνισε απο την χρυσουπολη οπυ η διωργανωση ηταν αριστη η συνεχεια ηρθε περυση στην κατερινη και φετος θα ειναι κορυφαια και ολλα ξεκηνανε εδω γιατι το αθλημα το αγαπαμε συνχαριτηρια για την τελεια δουλεια παιδια και οι αιθουσεε φετος θα παθουν ασφιξια

Muscleboss
04-05-10, 17:36
To Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της NABBA-WFF στην Κατερίνη θα μεταδοθεί σε ζωντανή σύνδεση από το bodybuilding.gr.


Το Σάββατο 29 Μαίου και με μια πρώτη εκτίμηση ωρών 19:00 - 22:00 θα υπάρχει live webcasting που θα δώσει σε όλους τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν τον αγώνα δωρεάν από όποιο μέρος του κόσμου και αν βρίσκονται.


Χορηγός της ζωντανής μετάδοσης είναι η PhD Hellas Team.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10636&stc=1&d=1272983491


http://phd-hellasteam.webs.com/



Είναι ευκαιρία όλοι οι φίλοι του αθλήματος, αλλά και μέλη τα οποία δεν έχουν βρεθεί ποτέ σε αγώνα fitness/bodybuilding, να παρακολουθήσουν ζωντανά τον αγώνα που θα συμμετέχουν μέλη του φόρουμ, και πολλοί γνωστοί αθλητές.

Είναι η πρώτη φορά που θα μεταδοθεί live ελληνικός αγώνας bodybuilding και ελπίζουμε να συνεχίστεί αυτή η προσπάθεια στο μέλλον με άλλους αγώνες.


Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.


ΜΒ

Polyneikos
04-05-10, 17:58
Aλλη μια πρωτοποριακη κίνηση του φόρουμ το οποιο αγκαλιαζει έμπρακτα το ελληνικο bodybuilding...Live webcasting μεχρι στιγμης ήξερα από το Mr Olympia & το Arnold Classic.Πλεον το φόρουμ αρχίζει και ξεφευγει:clap::clap:
Ευχαριστουμε την PHD HELLAS και προσωπικα τον Δημητρη Παπαντώνη για την συνεισφορα του σε αυτο το εγχείρημα .:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
04-05-10, 19:13
πολύ σπουδαία κίνηση και πρωτοποριακή η απευθείας μετάδοση του αγώνα απο το φόρουμ και η χορηγία της εταιρίας PHD του δημήτρη παπαντώνη με τέτοιες ενέργειες και ανθρώπους που στηρίζουν το ελληνικό ββ μόνο ευχάριστα μπορούμε να περιμένουμε για το μέλλον του ελληνικού ββ :clap::clap::clap:

NASSER
04-05-10, 23:38
Οτι και να πουμε ειναι λιγο! Ελπιζουμε να το απολαυσουν ολοι οι φιλοι του φορουμ και να ενθαρρυνουν αυτην την προσπαθεια να επαναληφθείς. :clap::clap::clap:

ioannis1
04-05-10, 23:53
ευχαριστουμε την phD HELLAS για την κινηση αυτη.ευχαριστουμε δημητρη παπαντωνη.:clap::clap:

Μαρία
05-05-10, 00:49
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

D.ANTONIADIS
05-05-10, 10:39
:thumbup::clap:

giannis64
05-05-10, 19:37
πολυ πρωτοποριακο :clap::clap: αν και θα πρεπει να ειναι ολοι εκει να το δουν live!!

beefmeup
05-05-10, 19:39
καλη φαση η προβολη..

αλλα κατα 99% θα ειμαι εκει,μιας κ εχω φιλους απο κατερινη κ παω ανα διαστηματα..θα ναι καλη ευκαιρια,παλι με συνδιασμο τον διαγωνισμο:thumbup:

Muscleboss
05-05-10, 20:41
^ beefmeup , η μετάδοση του αγώνα γίνεται κυρίως για όσους είναι μακρυά και δεν μπορούν να έρθουν. όσοι είναι κοντά επιβάλετε να έρθεουν, να απολαύσουν τον αγώνα και να τα πούμε κ από κοντά.

Μετά τον αγώνα, θα ακολουθήσει φαγοπότι ως συνήθως...:toast:

ΜΒ

The Rock
05-05-10, 20:57
Μπράβο ρε Πάνο, όλα νέα κόλπα είσαι άσε μας να πάρουμε καμιά ανάσα:green:
Kαι πάλι συγχαρητήρια:clap:

Υ.Γ. Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι ανάλογο για τον μεγάλο αγώνα στην Θεσσαλονίκη ?

Muscleboss
06-05-10, 10:34
Υ.Γ. Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι ανάλογο για τον μεγάλο αγώνα στην Θεσσαλονίκη ?

Όχι Rock, δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

Φυσικά θα το θέλαμε να κάναμε σε περισσότερους από 1 αγώνα μετάδοση, αλλά είναι η 1η φορά που θα το επιχειρήσουμε και ο αγώνας της NABB/WFF στην Κατερίνη θα είναι στην ουσία μια δοκιμή να δούμε κατά πόσο είναι εφικτό αυτό και πόσο είναι έυκολο να το επαναλάβουμε.

ΜΒ

efklidis oyst
06-05-10, 22:00
Μπραβο ρε παιδια :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

James
07-05-10, 12:05
Θα ειμαστε όλοι εκει !!:welcome:

perastikos
10-05-10, 09:08
Να ευχηθώ καλή επιτυχία στην διοργάνωση και στους αθλητές που θα συμμετάσχουν. Είμαι απο Αθήνα και αποφασίσα να έρθω με την παρέα μου.
Απλά θα ήθελα να επισημάνω αν είναι δυνατόν να τηρηθεί η ώρα διεξαγωγής του αγώνα γιατί όπως αντιλαμβάνεστε μετα υπάρχει και το ταξίδι της επιστροφής. Έχουμε και Novotel την επόμενη,.....:)

argyrakis
10-05-10, 11:54
To Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της NABBA-WFF στην Κατερίνη θα μεταδοθεί σε ζωντανή σύνδεση από το bodybuilding.gr.


Το Σάββατο 29 Μαίου και με μια πρώτη εκτίμηση ωρών 19:00 - 22:00 θα υπάρχει live webcasting που θα δώσει σε όλους τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν τον αγώνα δωρεάν από όποιο μέρος του κόσμου και αν βρίσκονται.

ΜΒ

πολυ καλο αυτο να δουμε τoν αγωνα ζωντανα εμεις που δεν θα ειμαστε εκει

ioannis1
10-05-10, 23:35
ε ρε στρατο και περιμενα να ερθετε:(

TRIANTAFYLLOU
11-05-10, 00:30
και γω περίμενα να έρθει και ο στρατης να βοηθούσε και στην κρητική επιτροπή .

επίσης μια συμμετοχή που θα κάνει αίσθηση είναι και του γιάννη του τσούνου , γιατι θα κατεβεί μόνο με 20 μέρες δίαιτα και προετοιμασία κοντα στα 130 κιλα :toast::toast:

mantus3
13-05-10, 18:57
επίσης μια συμμετοχή που θα κάνει αίσθηση είναι και του γιάννη του τσούνου , γιατι θα κατεβεί μόνο με 20 μέρες δίαιτα και προετοιμασία κοντα στα 130 κιλα :toast::toast:


:weights::weights::weights:

a.minidis
13-05-10, 20:11
και γω περίμενα να έρθει και ο στρατης να βοηθούσε και στην κρητική επιτροπή .

επίσης μια συμμετοχή που θα κάνει αίσθηση είναι και του γιάννη του τσούνου , γιατι θα κατεβεί μόνο με 20 μέρες δίαιτα και προετοιμασία κοντα στα 130 κιλα :toast::toast:Επρεπε νασουν Ηλια,να δεις τι δεν καναμε,με τον Δημητρη να τον πεισουμαι να παιξει:):):):weights::weights:!!!!!!!!

TRIANTAFYLLOU
13-05-10, 20:32
Επρεπε νασουν Ηλια,να δεις τι δεν καναμε,με τον Δημητρη να τον πεισουμαι να παιξει:):):):weights::weights:!!!!!!!!


το ξερω μου το είπε τασο τώρα αγχώνετε αλλα τον λέω εσυ έτσι όπως είσαι σαν γκέστ θα είσαι μαζες έχει εντυπωσιακός είναι και συμμετρικός καλα κάνατε και τον πείσατε :thumbup::thumbup:

ioannis1
14-05-10, 21:08
και γω περίμενα να έρθει και ο στρατης να βοηθούσε και στην κρητική επιτροπή .

επίσης μια συμμετοχή που θα κάνει αίσθηση είναι και του γιάννη του τσούνου , γιατι θα κατεβεί μόνο με 20 μέρες δίαιτα και προετοιμασία κοντα στα 130 κιλα :toast::toast:

αυτα ειναι νεα:clap::clap::clap:

Kaskani Konstantina
14-05-10, 22:54
Ευχομαι σε ολους τους αθλητές καλή επιτυχία!!Θα ηθελα να είμαι εκει να σας δω στην σκηνή, αλλά δυστυχώς εχουνε μια μέρα διαφορά η WABBA με την NABBA!

Muscleboss
19-05-10, 13:17
Φρέσκα νέα:

Ο Παναγιώτης Σιώτης σκοπέυει να συμμετάσχει στον αγώνα της ΝΑΒΒΑ στην Κατερίνη στις 29 Μαίου!

Μετά από μικρή ξεκούραση ο μεγάλος πρωταθλητής Παναγιώτης Σιώτης επιστρέφει στους αγώνες.

Μείνετε συντονισμένοι στο Bodybuilding.gr και στη ζωντανή μετάδοση του αγώνα από τη σελίδα.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4235&d=1250403408

ΜΒ

NASSER
19-05-10, 13:23
Πολυ ευχαριστα νεα Πάνο!!! Ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!
Σιγουρα ο αγωνας θα ειναι ξεχωριστος και φετος!!!

Polyneikos
19-05-10, 14:09
o αγωνας που συμμετεχει ο Σιωτης ανεβαινει αυτόματα ενα επίπεδο....
Αξιοσημειωτο είναι ότι για πολλους ο Σιωτης θεωρείται ο καλύτερος ποζερ του Ελληνικου Bodybuiding!!Mεγαλη ειδηση !!

nicksigalas
19-05-10, 14:26
Kαλη επυτυχια και απο εμενα παιδια οταν υπαρχουν τα μεγαλα ονοματα που πλαισιωνουν τετοιους αγωνες πως να μην πανε καλα:thumbup::thumbup::thumbup:

KATERINI 144
19-05-10, 14:31
αναγνωστου, τσουνος, σιωτης, σε καλο δρομο ειμαστε. :thumbup:

Μαρία
19-05-10, 15:06
Αναμενεται να εχει μεγαλη επιτυχια ο αγωνας και πολυ συμμετοχη μιας και μεγαλα ονοματα του χωρου θα δωσουν το παρον,εννοειται θα ειμαστε ολοι εκει !!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
19-05-10, 16:18
ναι είναι γεγονός και απ ότι μου είπε στο τηλέφωνο στόχος είναι η πρόκρηση για το παγκόσμιο στη μάλτα και ήδη είναι σε πολύ καλή κατάσταση .

αθλητές σαν τον σιώτη είναι εγγύηση γιατι πάντα κατεβαίνει σε πολύ καλή κατάσταση και ωραίο ποζάρισμα .

μακάρι όλοι να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους , φέτος το επίπεδο αναμένετε να είναι ανεβασμένο και με πολυάριθμες συμμετοχές αθλητών :thumbup::thumbup::thumbup:

ΜrΚommatias
19-05-10, 16:42
Πολυ καλη κινηση η μεταδοση του αγωνα live:clap::clap::clap:

Polyneikos
19-05-10, 17:17
Να πούμε επίσης ότι αυτός ο αγωνας θα αποτελεσει πρόκριση για το 27ο Παγκοσμιο Πρωταθλημα της NABBA (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=8477) που θα πραγματοποιηθει στις 19 Ιουνιου στην Μαλτα.Αναμενουμε λοιπον να δουμε ποιοι αθλητες θα μας εκπροσωπήσουν στο εξωτερικο !!

NASSER
19-05-10, 17:24
αναγνωστου, τσουνος, σιωτης, σε καλο δρομο ειμαστε. :thumbup:


Οπως το εγραψε ο Φωτης... σε καλο δρομο ειμαστε!!! Πιστευω οταν υπαρχει η ειδηση για συμμετοχη καλων αθλητων, ειναι δελεαρ γιαυτους που αισθανονται αθλητες, να συμμετάσχουν και να συναγωνιστούν στην ιδια σκηνή με αυτούς!
Προς το παρον γνωριζουμε πως προκειται να γινει ενας αγωνας με σιγουρη επιτυχια και συμμετοχη τοσο αθλητων οσο και θεατων!
Το :bodybuildinggr: δεν μπορει να λειπει απο καθε καλή διοργανωση :thumbup:

Paco
19-05-10, 19:43
Σιωτης,Τσουνος,Αναγνωστου,προβλέπω στον Γενικο να γίνεται χαμος.

Muscleboss
19-05-10, 20:12
Paco, πέρα από τα ονόματα που ανέφερες, ετοιμάζονται και άλλα μεγάλα ονόματα για αυτόν τον αγώνα. Μεταξύ αυτών και ένας ΑΚΟΜΑ παγκόσμιος πρωταθλητής που έχει να εμφανιστεί αγωνιστικά πολλά χρόνια... αναμείνατε για εκπλήξεις.

ΜΒ

Polyneikos
19-05-10, 20:20
Το παζλ συμπληρωνεται όσο πλησιαζουν οι ημερες...Τα νεα από Αθηνα για αυτον τον αγωνα είναι οτι ετοιμαζονται και ο Καγκελαρης με την Νομικου ,οι οποιοι είναι και οι δυο σε πολυ καλή φόρμα !!

ioannis1
19-05-10, 22:25
Σιωτης,Τσουνος,Αναγνωστου,προβλέπω στον Γενικο να γίνεται χαμος.

xaxaaxa κατσε να βγουμε πρωτα στο γενικο.....

giannis64
19-05-10, 22:26
ααααααα δεν θελω χαζα!!!!!:green:

Muscleboss
20-05-10, 22:28
xaxaaxa κατσε να βγουμε πρωτα στο γενικο.....

Γιάννη, από όσο γνωρίζω σε άλλη ομοσποδνία, στη Γενική κατηγορία (κατηγορία πρωταθλητών) μπορούν να συμμετάσχουν, πέρα από τους νικητές των κατηγοριών, και αθλητές που έχουν στο παρελθόν κατακτήσει Γενικό τίτλο... και εσύ έχεις κερδίσει.

Ο Ηλίας ίσως μπορεί να μας πεί αν ισχύει αυτό στη ΝΑΒΒΑ.

ΜΒ

KATERINI 144
20-05-10, 22:50
xaxaaxa κατσε να βγουμε πρωτα στο γενικο.....

δε θελω τετοια χαζα..... :spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:

iakovosaek
21-05-10, 00:56
aaa wraia pragmata anamenode stin katerini.... tha enisxiso kai ego me tin seira mou tin kathgoria fitness:turtle::turtle::turtle:

Γραφε ελληνικα, κανονας του φορουμ***mod team***

KATERINI 144
21-05-10, 01:04
aaa wraia pragmata anamenode stin katerini.... tha enisxiso kai ego me tin seira mou tin kathgoria fitness:turtle::turtle::turtle:Ιάκωβος τα greeklish απαγορεύονται στο φορουμ, εχει ξαναγίνει παρατήρηση σε ποστ σου,
καλη επιτυχία για τον αγωνα, θα σε δουμε εκει.

ANGEL81
21-05-10, 01:18
σας προσκαλω και γω στην ιδιαιτερη πατριδαμου ειμαι πολυ χαρουμενος που θα συμετασχω σε αυτον τον αγωνα ξανα οπως και στο παγκοσμιο φιτνες πρωτα ο θεος θελω την συμπαρασταση ολου του φορουμ μιας και φετος προβλεπεται αυξημενη και δυνατη συμετοχη:toast:
καλη επιτυχια κι απο μενα!!!!ολα μια χαρα θα πανε!!!!:)

iakovosaek
21-05-10, 13:53
Συγνωμη φιλε μου απο συνηθεια και μονο το εκανα. σας ευχαριστω....! και με την σειρα μου ευχομαι να γινει ενας ανεπαναλιπτος αγωνας ο οποιος θα προσφερει σε αθλητες και θεατες πολυ δυνατες συγκινισεις!!!!

ΜrΚommatias
21-05-10, 15:59
Συγνωμη φιλε μου απο συνηθεια και μονο το εκανα. σας ευχαριστω....! και με την σειρα μου ευχομαι να γινει ενας ανεπαναλιπτος αγωνας ο οποιος θα προσφερει σε αθλητες και θεατες πολυ δυνατες συγκινισεις!!!!
Καλη επιτυχια και απο εμενα στον αγωνα της NABBA αλλα και στον Ιακωβο;)

efklidis oyst
21-05-10, 16:04
καλη δυναμη και τα καλυτερα σε ολους

Nora Kollia
21-05-10, 16:32
Καλή επιτυχία στους διργανωτές και στους αθλητές,που σίγουρα θα δώσουν πάλι τον καλύτερο εαυτό τους!

KATERINI 144
21-05-10, 16:45
Καλή επιτυχία στους διργανωτές και στους αθλητές,που σίγουρα θα δώσουν πάλι τον καλύτερο εαυτό τους!


Νορα θα κατεβεις σε αγωνα φετος η θα ξεκουραστεις?

Nora Kollia
21-05-10, 17:22
Νορα θα κατεβεις σε αγωνα φετος η θα ξεκουραστεις?

ξεκούραση...κι απο τη νέα σεζόν βλέπουμε...;)

mantus3
21-05-10, 18:00
xaxaaxa κατσε να βγουμε πρωτα στο γενικο.....

χαχαχαχαχα! α ρε Γιαννη αυτο το χιουμορ σου.. :shock:
αν και θα ειναι δυσκολος αγωνας, βλεπω ενα ακομα over all να μπαινει στην συλογη σου

Muscleboss
21-05-10, 18:11
Το παζλ συμπληρωνεται όσο πλησιαζουν οι ημερες...Τα νεα από Αθηνα για αυτον τον αγωνα είναι οτι ετοιμαζονται και ο Καγκελαρης με την Νομικου ,οι οποιοι είναι και οι δυο σε πολυ καλή φόρμα !!

Κώστα να κάνουμε μια διόρθωση εδώ, επειδή επικοινώνησα με τα παιδιά, κατά πάσα πιθανοτητα λόγω υποχρεώσεων δε θα μπορέσουν να παίξουν στο πανελλήνιο της NABBA-WFF.

ΜΒ

iakovosaek
21-05-10, 21:06
Καλη επιτυχια και απο εμενα στον αγωνα της NABBA αλλα και στον Ιακωβο;)

ακη επρεπε να κατεβεις και εσυ πως θα μαθαινουμε και εμεις οι μικροτεροι αν απουσιαζουν σημαντικοι αθλητες οπως εσυ ειδικα στιν κατηγορια fitness.... :bbbiceps::bbbiceps:

ioannis1
21-05-10, 22:34
χαχαχαχαχα! α ρε Γιαννη αυτο το χιουμορ σου.. :shock:
αν και θα ειναι δυσκολος αγωνας, βλεπω ενα ακομα over all να μπαινει στην συλογη σου

μιτσαρα ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα ειμαι προσγειωμενος.ξερω τιθα πει σιωτης ,ζ....,μ.....,και οι αλλοι.θα το παλεψω παντως.

alexanderx8
22-05-10, 00:34
ο αγωνας θα ειναι τελειος

Daniel
22-05-10, 03:28
Πιαδια να ρωτησω εγω αν θα υπαρχει εισοδος για να παρακολουθησει καποιος τον αγωνα;

KATERINI 144
22-05-10, 03:37
ναι υπάρχει είσοδος οπως σε ολους τους αγώνες.

ioannis1
22-05-10, 12:31
φωτη θες να πεις κατι με το αβαταρ σου;ιδιακατηγορια ειμαστε:thumbup:

KATERINI 144
22-05-10, 13:36
φωτη θες να πεις κατι με το αβαταρ σου;ιδιακατηγορια ειμαστε:thumbup:
ναι καλα και ετσι να ήμουν (που δεν ειμαι, αυτη ειναι περσινη φωτο, φετος ειμαι τελειος ντεφορμε) ειμαι τρις κατηγορίες κατω απο σενα.:bbbiceps:


:toast::toast::toast::toast:

Daniel
22-05-10, 13:49
ναι υπάρχει είσοδος οπως σε ολους τους αγώνες.

Μαλιστα, και ειναι της ταξης;

KATERINI 144
22-05-10, 14:36
10-15 ευρω πανω κατω, δεν ξερω σίγουρα, ισως ξερει να μας πει ακριβος ο ηλιας (τριανταφυλλου).

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 15:57
η είσοδος θα είναι 10 ευρώ παιδιά οικονομική κρίση υπάρχει και γίνετε προσπάθεια να κρατηθούν όσο γίνετε πιο χαμηλά οι τιμές απλά είναι και αυτό ανάλογα με τα έξοδα παραστάσεως όταν οι αίθουσες είναι πιο ακριβές η δεν βγαίνουν τα έξοδα απο χορηγούς τότε φτάνει μέχρι 15 ευρώ , αλλα φαντάζομαι και στο γιούνιβερς εκεί θα κυμαίνετε η είσοδος , αλλα θα μάθω και θα ενημερώσω στο φόρουμ

Polyneikos
22-05-10, 16:47
Για ενα φιλο του αθληματος το ποσο είναι αστείο,αν φανταστει κανεις ότι γίνεται 2 φορες τον χρόνο.Εδω ενα σινεμα να πας και με τα φαγητα και τους καφεδες θελεις ένα 30αρι στο ατομο.

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 17:02
Για ενα φιλο του αθληματος το ποσο είναι αστείο,αν φανταστει κανεις ότι γίνεται 2 φορες τον χρόνο.Εδω ενα σινεμα να πας και με τα φαγητα και τους καφεδες θελεις ένα 30αρι στο ατομο.


έτσι ακριβώς είναι κώστα και τα 10 και τα 15 ευρώ είναι αστείο ποσό αλλού δίνουμε πολύ περισσότερα και χωρίς να μας ευχαριστεί τόσο

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 17:10
Γιάννη, από όσο γνωρίζω σε άλλη ομοσποδνία, στη Γενική κατηγορία (κατηγορία πρωταθλητών) μπορούν να συμμετάσχουν, πέρα από τους νικητές των κατηγοριών, και αθλητές που έχουν στο παρελθόν κατακτήσει Γενικό τίτλο... και εσύ έχεις κερδίσει.

Ο Ηλίας ίσως μπορεί να μας πεί αν ισχύει αυτό στη ΝΑΒΒΑ.

ΜΒ


τώρα είδα αυτό το πόστ και εχω να πώ πολύ απλα όταν λέμε γενικός νικητής τότε μόνο οι νικητές των κατηγοριών μπορούν να συμμετέχουν και αυτό είναι το λογικό .
όταν όμως λέμε κατηγορία πρωταθλητών τότε μπορούν να συμμετέχουν και κάτοχοι γενικού τίτλου παλιότερων διοργανώσεων .

αυτό απ όσο ξέρω ίσχυε στην ναββα και ισχύει .

απλα στο ββ όλα είναι τόσο ρευστά που μπορεί και το μεγαλύτερο όνομα αν δεν είναι σε καλή μέρα να χάσει απο κάποιον που την συγκεκριμένη μέρα είναι σε καλύτερη φόρμα , όλοι κρίνονται με βάση την κατάσταση που βρίσκονται την συγκεκριμένη μέρα , μπορεί κάποιος να έχει όμως περιθώρια βελτίωσης και σε αγώνα του εξωτερικού να χτυπήσει και πρωτια , απλα 1 με 2 εβδομάδες πρίν να μην ήταν σε τόπ φόρμα , αυτα τα βλέπουμε και σε επαγγελματικούς αγώνες με μεγάλα ονόματα

ΜrΚommatias
22-05-10, 20:16
ακη επρεπε να κατεβεις και εσυ πως θα μαθαινουμε και εμεις οι μικροτεροι αν απουσιαζουν σημαντικοι αθλητες οπως εσυ ειδικα στιν κατηγορια fitness.... :bbbiceps::bbbiceps:
:):):)Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!Δυστηχως θα ειμαι στους αγωνες της WABBA που ειναι την επομενη ημερα και καταλαβαινεις οτι δεν θα προλαβαινα:( με τιποτα!

Muscleboss
22-05-10, 20:41
τώρα είδα αυτό το πόστ και εχω να πώ πολύ απλα όταν λέμε γενικός νικητής τότε μόνο οι νικητές των κατηγοριών μπορούν να συμμετέχουν και αυτό είναι το λογικό .
όταν όμως λέμε κατηγορία πρωταθλητών τότε μπορούν να συμμετέχουν και κάτοχοι γενικού τίτλου παλιότερων διοργανώσεων .

Ηλία εγώ κάπου μπερδέυτηκα.
Από όσο γνωρίζω (και είχα ρωτήσει συγκεκριμένα για αυτό το θέμα) σε αγώνες άλλων ομοσπονδιών, δεν υπάρχει η διαφοροπόιηση που αναφέρεις και ο νικητής της κατηγορίας πρωταθλητών (που συμμετέχουν όλοι οι νικητές των κατηγοριών και παλιότεροι γενικοί νικητές) ανακυρήσσεται γενικός νικητής του αγώνα.

Και για να κάνω το ερώτημα πιο πρακτικό, ο Γιάννης Αναγνώστου έχοντας κερδίσει τον γενικό τίτλο πέρυσι, θα μπορεί (ανεξαρτήτου αποτελέσματος στη κατηγορία του) να συμμετάσχει για το Γενικό τίτλο;

ΜΒ

ioannis1
22-05-10, 21:20
εγω ξερω δεν γινεται.και να το δουμε αλλιως αν πχ βγω δευτερος δενεχει νοημα να παιξω γενικο εκτος και αν γινει για show τιμης ενεκεν.

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 22:03
Ηλία εγώ κάπου μπερδέυτηκα.
Από όσο γνωρίζω (και είχα ρωτήσει συγκεκριμένα για αυτό το θέμα) σε αγώνες άλλων ομοσπονδιών, δεν υπάρχει η διαφοροπόιηση που αναφέρεις και ο νικητής της κατηγορίας πρωταθλητών (που συμμετέχουν όλοι οι νικητές των κατηγοριών και παλιότεροι γενικοί νικητές) ανακυρήσσεται γενικός νικητής του αγώνα.

Και για να κάνω το ερώτημα πιο πρακτικό, ο Γιάννης Αναγνώστου έχοντας κερδίσει τον γενικό τίτλο πέρυσι, θα μπορεί (ανεξαρτήτου αποτελέσματος στη κατηγορία του) να συμμετάσχει για το Γενικό τίτλο;

ΜΒ


όχι πάνο ποτε δεν ίσχυε κάτι τέτοιο στην ναββα ούτε στην ιφββ που κατέβαινα εγώ όσες φορές έχω παίξει γενικό είχα κερδίσει την κατηγορία μου και κατόπιν έπαιζα για το γενικό και ποτε δεν έτυχε να συμετέχει αθλητής έχοντας βγεί πχ δεύτερος στην κατηγορία του σε γενικό στον ίδιο αγώνα .

αυτό μόνο σε γκράν πρί η κατηγορίες πρωταθλητών κάτι παρόμοιο με αυτό που θα γίνει αύριο στην θεσσαλονίκη .
στην ναββα μπορεί να συμετέχουν στο όβερ ολ οι νικητές των κατηγοριών μαστερς τζούνιορ και κατηγορίες ανδρών απο τον συγκεκρημένο αγώνα

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 22:07
εγω ξερω δεν γινεται.και να το δουμε αλλιως αν πχ βγω δευτερος δενεχει νοημα να παιξω γενικο εκτος και αν γινει για show τιμης ενεκεν.


έτσι γιάννη πολύ σωστα το είπες αν βγείς δεύτερος πχ στην κατηγορία σου δεν έχει νόημα μετα , θα μπορούσε ας πούμε τιμής ένεκεν αν δεν έπαιρνες καθόλου μέρος στον συγκεκριμένο αγώνα να έπαιζες μόνο σε κατηγορία όβερ ολ , απλα δεν έχω δεί κάτι τέτοιο ούτε σε παγκόσμια στην ναββα ούτε σε γιούνιβερς , αλλα το έχω δεί στην ναββα στην κατηγορία επαγγελματιών στο γιούνιβερς όπου εκεί δεν υπάρχουν και κατηγορίες είναι όλοι μια κατηγορία

Daniel
22-05-10, 22:19
Εδω ενα σινεμα να πας και με τα φαγητα και τους καφεδες θελεις ένα 30αρι στο ατομο.

Γι αυτο εχουμε κοψει σινεμαδες...και οχι μονο σινεμαδες, ουτε dvd δε νοικιαζουμε. Να ναι καλα το bittorrent και δε μας λειπει τπτ απο ταινιες, χαχα...αρα ταινια στο σπιτι και για φαγητο κανα quaker...

Ρωτησα επειδη ειμαι απο Κατερινη και δεν εχω ξαναδει αγωνες οποτε ψηνομαι τρελα να παω...αμα βρω και παρεα θα ειναι καλυτερα. Για να δουμε.

Polyneikos
22-05-10, 22:50
Φιλε μου αν δεν εχεις ξαναπαει πραγματικα θα είναι ωραία να βρεθεις,το τελευταιο πραγμα που θα σε νοιαξει είναι τα 10 ευρω γιατι είναι ενα show που δεν βλέπεις καθε μερα.Εξαλλου και παρεα να μην βρεις είναι σιγουρο ότι θα κολλησεις με την παρέα του bodybuilding,οπου δεις μπλουζακια-σημα κατατεθεν απλα να είσαι από κοντα !!:toast:

Daniel
22-05-10, 23:21
οπου δεις μπλουζακια-σημα κατατεθεν απλα να είσαι από κοντα !!:toast:

Παιρνω μπλουζακι δωρο;:):):)

Εχεις δικιο παντως..λοιπον θα τα πουμε εκει και καλη επιτυχεια στους συμμετεχοντες του φορουμ στους αγωνες.:thumbup:

Muscleboss
22-05-10, 23:37
όχι πάνο ποτε δεν ίσχυε κάτι τέτοιο στην ναββα ούτε στην ιφββ που κατέβαινα εγώ όσες φορές έχω παίξει γενικό είχα κερδίσει την κατηγορία μου και κατόπιν έπαιζα για το γενικό και ποτε δεν έτυχε να συμετέχει αθλητής έχοντας βγεί πχ δεύτερος στην κατηγορία του σε γενικό στον ίδιο αγώνα .

αυτό μόνο σε γκράν πρί η κατηγορίες πρωταθλητών κάτι παρόμοιο με αυτό που θα γίνει αύριο στην θεσσαλονίκη .
στην ναββα μπορεί να συμετέχουν στο όβερ ολ οι νικητές των κατηγοριών μαστερς τζούνιορ και κατηγορίες ανδρών απο τον συγκεκρημένο αγώνα


OK παιδιά. Εγώ τό έχω δεί να συμβαίνει και ήθελα να ξέρω αν συμβαίνει και στη ΝΑΒΒΑ.
(Νομίζω είχε γίνει και στον αγώνα της NABBΑ-ΠΕΣΔ 2004 στη Πάτρα, όταν ο Μαυροδήμος που είχε βγεί 2 στη κατηγορία του, έπαιξε στη γενική κατηγορία. Αν θυμάμαι καλά ο αγώνας ήταν Πανελλήνιο Πρωτάθλημα. Ακόμα το έχω δεί σε αγώνες της WABBA που η τελική κατηγορία ονομάζεται και επίσημα κατηγορία Πρωταθλητών. Παράδειγμα Καγκελάρης Μάιος 2006 νομίζω)

Τι νόημα έχει; Απλά μπορεί κάποιος να θέλει να σταθεί και δίπλα στους νικητές των άλλων κατηγοριών και γιατί όχι να πάρει μια 2η θέση στο Γενικό κερδίζωντας τους νικητές των υπόλοιπων κατηγοριών.

ΜΒ

ioannis1
22-05-10, 23:50
σωστο αυτο πανο νομιζω ομως μονο ο πρωτος γενικος ανακοινωνεται σε μας.

iakovosaek
22-05-10, 23:51
οσο αφορα αυτο το θεμα εχω να πω οτι τα παιδια τις nabba ειναι πολλη φιλικα και σε κανουν να νιωθεις οτι εισαι σε δικο σου περιβαλον... και παντα προθυμα να σε βοηθησουν! αξιζει να ερθεις με λιγα λογια...

TRIANTAFYLLOU
22-05-10, 23:55
OK παιδιά. Εγώ τό έχω δεί να συμβαίνει και ήθελα να ξέρω αν συμβαίνει και στη ΝΑΒΒΑ.
(Νομίζω είχε γίνει και στον αγώνα της NABBΑ-ΠΕΣΔ 2004 στη Πάτρα, όταν ο Μαυροδήμος που είχε βγεί 2 στη κατηγορία του, έπαιξε στη γενική κατηγορία. Αν θυμάμαι καλά ο αγώνας ήταν Πανελήνιο Πρωτάθλημα. Ακόμα το έχω δεί σε αγώνες της WABBA που η τελική κατηγορία ονομάζεται και επίσημα κατηγορία Πρωταθλητών. Παράδειγμα Καγκελάρης Μάιος 2006 νομίζω)

Τι νόημα έχει; Απλά μπορεί κάποιος να θέλει να σταθεί και δίπλα στους νικητές των άλλων κατηγοριών και γιατί όχι να πάρει μια 2η θέση στο Γενικό κερδίζωντας τους νικητές των υπόλοιπων κατηγοριών.

ΜΒ


δεν το θυμάμαι αυτό μπορεί και να έγινε στην πάτρα γιατι ήμουν εκεί ,εκείνος ο αγώνας είχε γίνει με συνεργασία 2 ομοσπονδιών ,είχε δυνατό επίπεδο και οι αθλητες ήταν κοντα .
απλα αν κάποιος βγεί δεύτερος στην κατηγορία ηδη έχει ενα μείον για το γενικό όταν πρόκειτε για τους ίδιους αθλητές την ίδια μέρα να αγωνιστεί .

εγω θα χαρακτήριζα την μια περίπτωση γενικός νικητής η οβερ όλ, όπου αυστηρα μόνο οι νικητες των κατηγοριών συμετέχουν και την άλλη περίπτωση κατηγορία πρωταθλητών όπου θα μπορούν να συμμετέχουν αυτοί που έχουν χρηστεί πρωταθλητές , με το κρητήριο ότι σε προηγούμενο αγώνα είχαν πάρει γενικό , αρκεί βέβαια να μην είναι πρό αμνημονεύτων χρόνων γιατι τότε δεν θα μπορεί να είναι εγγύηση η καλή φόρμα και το επίπεδο του αθλητή , ώστε να σταθεί σε μια τέτοια κατηγορία

george73
23-05-10, 01:42
:turtle:ο σιωτης θα ειναι ο νικητης. ειναι σε τρομερη κατασταση.μπραβο πανο:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

ioannis1
23-05-10, 10:02
:turtle:ο σιωτης θα ειναι ο νικητης. ειναι σε τρομερη κατασταση.μπραβο πανο:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

γιατι τον ειδες η ειδες τους αλλους.ο πανος τι σχεση εχει.

KATERINI 144
23-05-10, 10:41
:turtle:ο σιωτης θα ειναι ο νικητης. ειναι σε τρομερη κατασταση.μπραβο πανο:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:καλα δεν ειναι ανάγκη να προτρεχεις τοσο, ασε να δουμε και τους υπόλοιπους :green:

καλος ηρθες στο φορουμ.

Polyneikos
23-05-10, 17:47
γιατι τον ειδες η ειδες τους αλλους.ο πανος τι σχεση εχει.

Γιαννη όταν το μελος λεει Πανος προφανως εννοει τον Σιωτη,όχι τον Muscleboss.
Παντως θα παίξουν φετος πολυ δυνατα ονοματα και αυτο κανει τον αγωνα συναρπαστικο !!

ioannis1
24-05-10, 10:28
παρεξηγηση :unsure:.Σας περιμενουμε ολους εκει:bbbiceps:

KATERINI 144
24-05-10, 13:12
ενας κριτής (σε τεραστια κατασταση) και δυο αθλητες (επίσης σε τεραστια κατασταση) που θα λαβουν μερος στον αγωνα στην κατερινη:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11042&stc=1&d=1274695907

τριανταφυλλου-τσουνος-αναγνωστου, η φωτογραφια ειναι απο εχθες στο πανελλήνιο της IFBB.

GEORGEXX1
24-05-10, 13:34
παρεξηγηση :unsure:.Σας περιμενουμε ολους εκει:bbbiceps:

και σου ειπα ρε Γιαννη, ΒΓΑΛΤΟ το μαμημενο το μπουφαν το τζιν.

giannis64
24-05-10, 13:37
και την μπλουζα!!!!

KATERINI 144
24-05-10, 13:38
θα τα βγαλει στον αγωνα ρε σεις μη τον πιέζεται!!

Polyneikos
24-05-10, 15:36
και σου ειπα ρε Γιαννη, ΒΓΑΛΤΟ το μαμημενο το μπουφαν το τζιν.


και την μπλουζα!!!!


θα τα βγαλει στον αγωνα ρε σεις μη τον πιέζεται!!


Ο Γιαννης ξερει να μιλαει στην σκηνη !!:bbbiceps:

efklidis oyst
24-05-10, 19:42
καλα εκανε και δεν το εβγαλε τι θελειε να κομπλαρανε ορισμενοι εκει μεσα,το σαββατο στη κατερινη δεν θα το φοραει και θα κρυβωνται μερικοι

ioannis1
24-05-10, 21:26
:rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown:

ioannis1
24-05-10, 21:27
με τον γιωργο τουλιατο στο πανελληνιο της ifbb.ξερει κανεις τι βγηκε;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11082&d=1274725648

GEORGEXX1
24-05-10, 21:38
Οπως βλεπεις φιλε γιαννη εχεις μεγαλη παρεα στο φορουμ.
Απο μεριας μου σου ευχομαι καλυ επιτυχια στην προσπαθεια σου το Σαββατο,αν και αποτι φαινεται λεπτομερειες διορθωνεις τωρα πια.

:clap::clap::clap::clap:
Εχει να πεσει σφυριγμα

ioannis1
24-05-10, 21:41
ευχαριστω τεραστιε.χθες σου χαλασα λιγο το γευμα θα επανορθωσω κατερινη:green::green:
φετος εχω πιο πολυ μαζα αποπερυσι πραγμα που με προβληματιζει ως προς τη γραμμωση.ακομα 90 κιλα ειμαι.

GEORGEXX1
24-05-10, 21:42
ευχαριστω τεραστιε.χθες σου χαλασα λιγο το γευμα θα επανορθωσω κατερινη:green::green:


:bowdown::bowdown:

Polyneikos
24-05-10, 21:51
Σε καθε Πανελληνιο Πρωταθλημα την τιμητικη του έχει παντα ο περσινος Γενικος Νικητης,πόσο μαλιστα όταν καλείται να υπερασπιστεί τον τίτλο του.....
Ενα μινι φωτογραφικο αφιερωμα στον Γιαννη Αναγνωστου από την περσινη του εμφανιση στο Πανελληνιο Πρωταθλημα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=66283#post66283) αλλα και στο Παγκόσμιο Πρωταθλημα στην Σλοβακια (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3791) και ελπίζουμε να φερει και φετος το κύπελλο στο :bodybuildinggr: !!
Γιαννη go for it !! :thumbup: :clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11083&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11084&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11085&stc=1&d=1274727006

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11086&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11087&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11088&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11089&stc=1&d=1274727006

KATERINI 144
24-05-10, 22:05
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
24-05-10, 22:08
αντε να θυμόμαστε τα προηγούμενα μέχρι να έρθουν τα επόμενα:clap::clap::clap::clap::clap:

ioannis1
24-05-10, 22:34
ευχαριστω παιδια πως ημουν ετσι:green::green::green:

Littlejohn
24-05-10, 22:34
H most muscular είναι όοοολα τα λεφτά...Πσσσσσ... Φοβερός...:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

efklidis oyst
24-05-10, 23:29
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:Α ρε θηριο θα τα πουμε απο κοντα και ενωειτε οτι θα παιξω και εγω στους μικρουληδες σε προσκηναμε ολοι

ioannis1
24-05-10, 23:32
παιδια λιγο να σας προσγειωσω φετος δεν εχω την περσυνη φορμα αλλα θα το παλαιψω.:welcome::toast:

efklidis oyst
24-05-10, 23:37
Γιαννη θεε μας αρχηγε μας ωπως και να εισαι παντα εισαι κοματια

GEORGEXX1
24-05-10, 23:41
παιδια λιγο να σας προσγειωσω φετος δεν εχω την περσυνη φορμα αλλα θα το παλαιψω.:welcome::toast:

μαγκες παμε κατερινη να βρουμε την περσινη φορμα του Γιαννη
ψαξε λιγο ρε σε καμια ντουλαπα θα ειναι.:turtle::turtle::turtle:

Η μετριοφροσυνη ειναι μεγαλη αρετη :clap::clap::clap:

efklidis oyst
24-05-10, 23:42
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ioannis1
24-05-10, 23:43
Γιαννη θεε μας αρχηγε μας ωπως και να εισαι παντα εισαι κοματια

:rolf::rolf::rolf:ουτε ο παοκ να ημουν:toast:

efklidis oyst
24-05-10, 23:46
:rolf::rolf::rolf:ουτε ο παοκ να ημουν:toast:

χαχαχα εισαι φιλε :bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
24-05-10, 23:51
ετσι θα ερθει πάλι ευκλειδη, τεζα :green:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11093&stc=1&d=1274734252

efklidis oyst
24-05-10, 23:52
ετσι θα ερθει πάλι ευκλειδη, τεζα :green:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11093&stc=1&d=1274734252

παντα τεζα ειπαμε θα κλαινε μερικοι

giannis64
25-05-10, 16:02
η κερκιδα θα πρεπει να ειναι πιο οργανωμενη απο οτι ηταν την κυριακη.
θα πρεπει να ειναι ΘΕΡΜΗ!!!!! Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΥΤΗ!

TRIANTAFYLLOU
25-05-10, 16:32
η κερκιδα θα πρεπει να ειναι πιο οργανωμενη απο οτι ηταν την κυριακη.
θα πρεπει να ειναι ΘΕΡΜΗ!!!!! Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΥΤΗ!


με ντού θα μπούμε θύρα 4 θα γίνει στο mediteranean προβλέπετε να γίνει χαμός και κεί απο συμμετοχές αλλα ο γιάννης θα έχει άλλη ψυχολογία γιατι παίζει έδρα :toast::toast:

mantus3
25-05-10, 18:46
φιμες λενε οτι θα παιζει μονος του...

Polyneikos
25-05-10, 19:07
^^^ Οι φημες λενε ότι θα παιζουν πολλοι και εντυπωσιακοι αθλητες.
Η μαχη θα είναι δυσκολη και θα κερδισει αυτος που θα βρεθει στην καλύτερη φόρμα.:thumbup:

ioannis1
25-05-10, 23:34
+1:thumbup:ας σοβαρευτουμε σιγουρα θα το απολαυσουμε, απο κει και περα ξερω τις περιορισμενες δυνατοτητες μου και ειμαι πολυ προσγειωμενος.και θα παρακαλουσα τους φιλους μου που ξερω μαγαπανε γιαυτο ειναι ετσι υπερβολικοι να ασχοληθουν με τους τεραστιους αθλητες που θα συμετεχουν, σιωτη,τσουρη,μοκα,και ενα παλιο μεγαθηριο που παντα οταν βλεπω φωτος του τρομαζω.οπως ειπε ο ηλιας θα κατεβουν πολλοι απο την ιφββ που απο τα80+ που ειδα φωτος μετα ειναι τρομεροι αθλητες.προβλεπεται αγωνας πολυ υψηλου επιπεδου και χαιρομαι γιαυτο.σιγουρα ομως θα το παλεψω.

KATERINI 144
25-05-10, 23:44
τεραστιε +1000 σε ολα, εκτος απο το περιορισμένες που έγραψες. :clap::clap::clap::clap:

ioannis1
25-05-10, 23:45
:welcome::welcome:

efklidis oyst
25-05-10, 23:47
πανω απο ολλα θα το απολαυσουμε και ενωειτε οτι ο αγωνας θα ειναι τελειος ωπως παντα εμεις οτι γραφουμε ειναι γιατι σε θαυμαζουμε και εγω δεν θα ξεχασω οτι στο πρωτο μου αγωνα που δεν ειχα ιδεα μου ειχες δωσει συμβουλες γιαυτο σαγαπανε ολλοι εδω μεσα εισαι απο τα καλα παιδια,και παντα με το χαμογελο αα και να μη ξεχνιωμαστε εισαι τεεεεεεερρρααααααστιοοοοοςςς:bowdown::bowdown::bowdown:

efklidis oyst
25-05-10, 23:48
γεια σου ρε φωτη πεστα ειναι θηριο

ioannis1
25-05-10, 23:52
πανω απο ολλα θα το απολαυσουμε και ενωειτε οτι ο αγωνας θα ειναι τελειος ωπως παντα εμεις οτι γραφουμε ειναι γιατι σε θαυμαζουμε και εγω δεν θα ξεχασω οτι στο πρωτο μου αγωνα που δεν ειχα ιδεα μου ειχες δωσει συμβουλες γιαυτο σαγαπανε ολλοι εδω μεσα εισαι απο τα καλα παιδια,και παντα με το χαμογελο αα και να μη ξεχνιωμαστε εισαι τεεεεεεερρρααααααστιοοοοοςςς:bowdown::bowdown::bowdown:

με τιμα να με βλεπετε ετσι σας ευχαριστω.:toast:

efklidis oyst
26-05-10, 00:02
Εχω και συναδερφους απο κατερινη που ολοι λενε τα καλυτερα για σενα και μαλιστα στον εναν εκανες και ιδιετερα παλια ειναι στο στρατο τωρα.

KATERINI 144
26-05-10, 00:05
το θεμα ειναι να εχει κάποιος τη σοβαρότητα και το μυαλό ώστε να εκπροσωπεί επάξια αυτο που πρεσβεύει, το άθλημα, όλα τα άλλα έπονται.


+1:thumbup:ας σοβαρευτουμε σιγουρα θα το απολαυσουμε,


προβλεπεται αγωνας πολυ υψηλου επιπεδου και χαιρομαι γιαυτο.σιγουρα ομως θα το παλεψω.




:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

efklidis oyst
26-05-10, 00:10
αυτο ενωειτε φωτη πανο απο ολλα η σοβαροτητα

iakovosaek
26-05-10, 00:22
με ντού θα μπούμε θύρα 4 θα γίνει στο mediteranean προβλέπετε να γίνει χαμός και κεί απο συμμετοχές αλλα ο γιάννης θα έχει άλλη ψυχολογία γιατι παίζει έδρα :toast::toast:
ηλια σιγουρα θα γινει χαμος... απο κομοτηνη ξερω σιγουρα 4 αθλητες που θα παρουμε μερος... +καμια 20αρια που θα ερθουν να μας εμψηχοσουν! βεβαια κανεις δεν ειναι επιπεδου αναγνωστου μιλαμε για ποιο light κατηγοριες παρολα αυτα ειναι ολοι σε καλη φορμα. επισεις θα παρουν μερος αθλητες απο χιο που ερχονται μονο και μονο για τους αγωνες. γενικα πιστευω φετος δεν θα χωραμε στιν σκηνη! :bowdown::bowdown::bowdown:

satheo
26-05-10, 01:03
einai episimo pleon oti kateweni stin NABBA kai 3 athlites apo to MOKAS GYM :toast:
mazi tous erxomai kai egw paidia na thimithoume kai ligo pws einai NABBA

TRIANTAFYLLOU
26-05-10, 01:28
einai episimo pleon oti kateweni stin NABBA kai 3 athlites apo to MOKAS GYM :toast:
mazi tous erxomai kai egw paidia na thimithoume kai ligo pws einai NABBA


ναι το ξέρω χάρη μου το είπε ο βαγγέλης μακάρι να γίνει ενας καλός αγώνας και έτσι να μείνει όπως και όλοι που γίνονται στην ελλάδα γιατι πρεσβεύουν το άθλημά μας , εγω σε όλους εύχομαι να πάνε καλά και βλέπω τελευταία γίνονται φιλότιμες προσπάθειες και εχει ανέβει ψηλά ο πήχης :toast::toast:

TEFAAtzis
26-05-10, 01:32
ναι το ξέρω χάρη μου το είπε ο βαγγέλης μακάρι να γίνει ενας καλός αγώνας και έτσι να μείνει όπως και όλοι που γίνονται στην ελλάδα γιατι πρεσβεύουν το άθλημά μας , εγω σε όλους εύχομαι να πάνε καλά και βλέπω τελευταία γίνονται φιλότιμες προσπάθειες και εχει ανέβει ψηλά ο πήχης :toast::toast:

Μακαρι να μπορεσω να ερθω στον αγωνα.Θα παει κανεις απο Λαρισα???
Επισης δεν ηξερα οτι στην Λαρισαρα εχουμε bodybuilding και ειδικα απο οτι ειδα και την Κυριακη με καλους αθλητες σε καλο επιπεδο!!!

iakovosaek
26-05-10, 12:56
αντε παιδια κουραγιο 2 μερες διαιτα ακομα! και μετα βουρ στον πατσα!!!!-)

efklidis oyst
27-05-10, 20:03
εγω παλι τυχερος ειμαι ποτε δεν κανω διετα παντα ετσι ειμαι σαβουριαζω οτι βρισκω μπροστα μου ουτε υγρα μαζεβει τιποτα θα μου εξηγησει καποιος πως κγενειν αυτο?

ioannis1
27-05-10, 21:35
εχεις υψηλο μεταβολισμο.τα καιει ολα.ισως η τ3 σου ναναι στα ανωτερα φυσιολογικα
επιπεδο.δουλεψε τα ποδια σου παντως.επανω εισαι κομενος κατω οχι:toast:

efklidis oyst
27-05-10, 23:19
εχεις υψηλο μεταβολισμο.τα καιει ολα.ισως η τ3 σου ναναι στα ανωτερα φυσιολογικα
επιπεδο.δουλεψε τα ποδια σου παντως.επανω εισαι κομενος κατω οχι:toast:

αχ ρε γιαννη με αυτα τα ποδια τι τραβαω τα και δεν ξερω τι γινεται ισως να μη τα γυμναζω σωστα εκαι που παω να αρπαξω παθενω τενοτιτιδες τραβηματα οχι χοντρες ζημιες ψιλα αλλα με πανε πισω και δεν περνουν γμτ

Muscleboss
28-05-10, 11:11
H ζωντανή μετάδοση του αγώνα θα ξεκινήσει αύριο Σάββατο μεταξύ 7:30μμ και 8:00μμ ανάλογα με το πρόγραμμα του αγώνα και θα διαρκήσει ώς το τέλος του.

Το λίνκ της σύνδεσης θα ανακοινωθεί τόσο εδώ, όσο και στην κεντρική σελίδα του φόρουμ.

Εξετάζεται το ενδεχόμενο δυνατοτητας replay του αγώνα σε όσους δε μπορέσουν να τον παρακολουθήσουν.

Είναι και η Eurovision στη μέση. :P

ΜΒ

sTeLaKoS
28-05-10, 11:41
Εξετάζεται το ενδεχόμενο δυνατοτητας replay του αγώνα σε όσους δε μπορέσουν να τον παρακολουθήσουν.


ΜΒ

Πολλή καλή σκέψη Παναγιώτη, αν υπάρχει δυνατότητα θα εξυπηρετούσε αρκετό κόσμο. :thumbup:

Littlejohn
28-05-10, 11:52
Ωραία, ωραία :thumbup::thumbup:...Θα ανοίξει και το chat? ;);)

Στον αγώνα θα παίξουν και 3 Σαμιωτάκια (2 άντρες, 1 γυναίκα)...
Ο ένας μάλλον, πάει για πρωτιά. Προχτές που μιλήσαμε στο γυμναστήριο, τον είδα σε φοβερή κατάσταση.

Μου κάνει μεγάλη εντύπωση η προπόνηση του. Ένταση 0 - συγκέντρωση 110%. Επαναλήψεις, αργέςςς, σε βαθμό κακουργήματος...Πως καταφέρνει και κόβει σε τέτοιο βαθμό χωρίς να ρίχνει στάλα ιδρώτα, δεν μπορώ να το καταλάβω...

greekmusclenet
28-05-10, 14:48
Παλικάρια ξέρει κανείς να μας πει αν θα έχει προκριματικά το πρωί και τι ώρα ή κατευθείαν όλα το βράδυ. Τί ώρα θα ξεκινήσει ο αγώνας;

iakovosaek
28-05-10, 14:55
δεν εχει προκριματικα φιλε, αν δεν κανω λαθος στις 7 ξεκινανε οι αγωνες ( διαχωρισμος σε κατηγοριες κτλ)

sTeLaKoS
28-05-10, 15:10
Η έναρξη σύμφωνα με την αφίσα της διοργάνωσης είναι στις 8:00μμ

ioannis1
28-05-10, 16:03
8 λενε να δουμε περυσι 9 αρχισε.

ΜrΚommatias
28-05-10, 16:05
Σε καθε Πανελληνιο Πρωταθλημα την τιμητικη του έχει παντα ο περσινος Γενικος Νικητης,πόσο μαλιστα όταν καλείται να υπερασπιστεί τον τίτλο του.....
Ενα μινι φωτογραφικο αφιερωμα στον Γιαννη Αναγνωστου από την περσινη του εμφανιση στο Πανελληνιο Πρωταθλημα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=66283#post66283) αλλα και στο Παγκόσμιο Πρωταθλημα στην Σλοβακια (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3791) και ελπίζουμε να φερει και φετος το κύπελλο στο :bodybuildinggr: !!
Γιαννη go for it !! :thumbup: :clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11083&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11084&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11085&stc=1&d=1274727006

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11086&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11087&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11088&stc=1&d=1274727006


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11089&stc=1&d=1274727006
:thumbup::thumbup::thumbup:

ioannis1
28-05-10, 16:08
φετος δυσκολα τα πραγματα.....γερασαμε.:green:

TEFAAtzis
28-05-10, 16:21
φετος δυσκολα τα πραγματα.....γερασαμε.:green:

μια χαρα εισαι ρε Γιαννη,λογικα εκτος απροοπτου θα ειμαι και γω εκει αυριο να σε υποστηριξω:toast:

NASSER
28-05-10, 16:25
φετος δυσκολα τα πραγματα.....γερασαμε.:green:


Γιαννη σκεφτομαστε μονο θετικα σημερα και αυριο ;) Σιγουρα θα εισαι καλυτερος φετος :thumbup:

ioannis1
28-05-10, 16:33
ευχαριστω ρε φιλαρακι πανταπεφτω λιγο τετιοες μερες:bbbiceps:

Polyneikos
28-05-10, 18:08
Γιαννη οι τίτλοι σου τοσα χρόνια μαλλον δείχνουν ότι κακως "πεφτεις" τις τελευταιες ημερες της προετοιμασίας!!;)

Μαρία
28-05-10, 19:52
Γιαννη οι τίτλοι σου τοσα χρόνια μαλλον δείχνουν ότι κακως "πεφτεις" τις τελευταιες ημερες της προετοιμασίας!!;)


+1000:thumbup::thumbup::thumbup:

ioannis1
28-05-10, 21:55
:toast::toast:

jemstone
28-05-10, 22:52
Εγώ παιδιά βρίσκομαι στο αμάξι με το φορητό pc και στο δρόμο προς Κατερίνη…σε καμία ώρα φτάνω

Qlim4X
28-05-10, 22:58
δασκαλε γερα με τσαμπουκα δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν

θελω να δω την φετινη σου κατασταση σε αυτι την ποζα που ειναι η καλητερη σου για μενα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11089&stc=1&d=1274727006

efklidis oyst
28-05-10, 23:08
κομαααααααααααατιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

DusWS
28-05-10, 23:42
γειααααααα σου γιανναρε...


αντε και με το γενικο....

ioannis1
29-05-10, 09:42
:bowdown::bowdown:

KATERINI 144
29-05-10, 11:34
Εγώ παιδιά βρίσκομαι στο αμάξι με το φορητό pc και στο δρόμο προς Κατερίνη…σε καμία ώρα φτάνωείχαμε τυχαια συνάντηση στης 24:00 με την τζουλια :welcome:

τζουλια κακος πήγατε για ύπνο, ο ηλιας μας έλεγε ιστορίες μέχρι της 4 το πρωί, θα περνούσατε υπέροχα.... :pale: (αλλος δε μίλησε πεντε ατομα ακούγαμε τον ηλια να λεει..... ελεος με τον λυκο..... )

:green:

thegravijia
29-05-10, 13:25
καλη επιτυχια Γιαννη!! :thumbup:

mantus3
29-05-10, 13:26
είχαμε τυχαια συνάντηση στης 24:00 με την τζουλια :welcome:

τζουλια κακος πήγατε για ύπνο, ο ηλιας μας έλεγε ιστορίες μέχρι της 4 το πρωί, θα περνούσατε υπέροχα.... :pale: (αλλος δε μίλησε πεντε ατομα ακούγαμε τον ηλια να λεει..... ελεος με τον λυκο..... )

:green:

εγω θα φοβομουν να ειμαι με τον λυκο εξω μεχρι τις 4....

Muscleboss
29-05-10, 15:50
τα πρώτα τεστ δούλεψαν άψογα, θα ανακοινωθεί το λινκ σύνδεσης στην ζωντανή μετάδοση κάπου μεταξύ 19:30 - 20:00. Θα ανακοινωθεί και στην κεντρική σελίδα του φόρου.

ΜΒ

Μαρία
29-05-10, 16:03
τα πρώτα τεστ δούλεψαν άψογα, θα ανακοινωθεί το λινκ σύνδεσης στην ζωντανή μετάδοση κάπου μεταξύ 19:30 - 20:00. Θα ανακοινωθεί και στην κεντρική σελίδα του φόρου.

ΜΒ

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

sTeLaKoS
29-05-10, 16:30
Μερικές φωτογραφίες του Γιάννη Αναγνώστου λίγες ώρες πριν τον αγώνα.. Φρέσκιες φρεσκιες, μόλις μου τις έστειλε ο giannis64.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11368&stc=1&d=1275139618

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11367&stc=1&d=1275139605

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11366&stc=1&d=1275139594

NASSER
29-05-10, 16:49
Ο Γιαννης δειχνει μεγαλυτερος απο καθε αλλη φορα! Πολυ ωραια τα ποδια :thumbup: και σκεφτειτε πως οι φωτο αδικουν την πραγματικη εικονα!

Muscleboss
29-05-10, 18:51
Έχουμε κάποια προβλήματα με το δίκτυο αφάλειας του ξενοδοχείου... δε μπορούν να μας ανοίξουν port για να στείλουμε την εικόνα σε όλους....

Παιδιά το παλεύουμε, αλλά δε ξέρω τι θα γίνει....:unsure:

ΜΒ

Littlejohn
29-05-10, 19:44
Τι γίνεται, θα παίξει τελικά το λίνκ???

Να φύγω για gym ή να περιμένω? :unsure: :)

Muscleboss
29-05-10, 19:47
Δε γνωρίζουμε ακόμα LittleJohn, το ξενοδοχείο δε μας ανοίγει Port και προσπαθούμε μηπως καταφέρουμε με άλλο τρόπο...

Ζητάμε συγνωμη για αυτό το απρόοπτο, μας είχαν πει ότι το δ΄κτυο θα ήταν διαθέσιμο για τη σύνδεση, αλλά τώρα επικαλούνται θέματα ασφαλείας.

Συνεχίζουμε να προσπαθούμε γι τη σύνδεση, αλλά δε μπορούμε να την εγγυηθούμε. Πήγαινε gym, και έλα αργότερα να δείς αν καταφέραμε τπτ.

ΜΒ

kostaszante
29-05-10, 19:47
παιδια τι γεινετε με τιν συνδεση?

Polyneikos
29-05-10, 19:49
Ενημερωση των μελων του φόρουμ:
Όπως σας εχουμε ενημερωσει εδω και καποιο χρονικο διαστημα σε συννενοηση με την Nabba αλλα και των ιδιοκτητων των ξενοδοχειακων μοναδων όπου πραγματοποιείται το Πανελληνιο Πρωταθλημα είχε προγραμματιστει Live Μεταδοση του αγωνα.
Ειχαμε εξηγησει τις τεχνικες προδιαγραφες που θα ηταν απαραίτητες προκειμενου να υλοποιηθει αυτο το Project και μας ειχαν διαβεβαιωσει ότι είναι εφικτο.
Δυστυχως σημερα και μετα από καποια επιτυχημενα τεστ ενημερωθηκαμε ότι για λόγους ασφαλείας του δικτυου και όλου του μηχανογραφικου συστηματος του ξενοδοχείου δεν μπορεί να μας δοθει πρόσβαση με τον τρόπο που είχε συμφωνηθει γιατι προφανως δεν είχαν καταλαβει τι ακριβως ζηταμε (χωρις να σημαινει ότι το να δοθει μια πορτα για Link σε κανει εαυλωτο...)
Προς το παρον προσπαθουμε να δοθει μια λύση με εναλλακτικο τρόπο,κατι που δεν μας εχουν εγγυηθει ότι είναι εφικτο τόσο αμεσα.
Ζηταμε προκαταβολικα συγνωμη και ελπίζουμε να βρεθει μια λύση συντομα..Θα υπαρξει συντομα και αλλη ενημερωση.

Polyneikos
29-05-10, 19:52
Πανο απ΄οτι είδα όσο έγραφα το τελευταιο ποστ προλαβες να επεξηγησεις καποια πραγματα.

S_911
29-05-10, 20:17
Και ο Άγιος φοβέρα θέλει !!! Τρίξτε τους λίγο τα δόντια... δεν είστε χορεύτριες... αλλά μποντυμπιλντερς!!!!

bg75dec
29-05-10, 20:42
παει 9 η ωρα..να περιμενομε ή μπαααα...???

Muscleboss
29-05-10, 20:42
^ Η ζωντανή μετάδοση δε θα μπορέσει να γίνει. Δεν είναι θέμα φοβέρας, απλά δε μας ανοίγουν τη σύνδεση όπως θέλαμε.

Ωστόσο θα καταρφαεί σε βίντεο μεγάλο κομμάτι του αγώνα, αν όχι όλος και θα μπορείτε να τον παρακολουθήσετε από τη σελίδα, από αύριο.

Ζητάμε συγνώμη για αυτή την ακύρωση, ήταν η πρώτη φορά που επιχειρήθηκε κάτι τέτοιο...

Τα μέσα στα επόμενα λεπτά θα εμφανιστούν οι πρώτες φωτογραφίες του αγώνα.

ΜΒ

tottizaf
29-05-10, 20:49
Ενημερωση των μελων του φόρουμ:
Όπως σας εχουμε ενημερωσει εδω και καποιο χρονικο διαστημα σε συννενοηση με την Nabba αλλα και των ιδιοκτητων των ξενοδοχειακων μοναδων όπου πραγματοποιείται το Πανελληνιο Πρωταθλημα είχε προγραμματισει Live Μεταδοση του αγωνα.
Ειχαμε εξηγησει τις τεχνικες προδιαγραφες που θα ηταν απαραίτητες προκειμενου να υλοποιηθει αυτο το Project και μας ειχαν διαβεβαιωσει ότι είναι εφικτο.
Δυστυχως σημερα και μετα από καποια επιτυχημενα τεστ ενημερωθηκαμε ότι για λόγους ασφαλείας του δικτυου και όλου του μηχανογραφικου συστηματος του ξενοδοχείου δεν μπορεί να μας δοθει πρόσβαση με τον τρόπο που είχε συμφωνηθει γιατι προφανως δεν είχαν καταλαβει τι ακριβως ζηταμε (χωρις να σημαινει ότι το να δοθει μια πορτα για Link σε κανει εαυλωτο...)
Προς το παρον προσπαθουμε να δοθει μια λύση με εναλλακτικο τρόπο,κατι που δεν μας εχουν εγγυηθει ότι είναι εφικτο τόσο αμεσα.
Ζηταμε προκαταβολικα συγνωμη και ελπίζουμε να βρεθει μια λύση συντομα..Θα υπαρξει συντομα και αλλη ενημερωση.
Παιδια η πορτα εχει ανοιξει για τη συνδεση οσον αφορα το ξενοδοχειο! το προβλημα μας ειναι οτι το δικτυο μας εχει στηθει με τετοιο τροπο ωστε να υπαρχουν καποια στανταρ ασφαλειας! προσπαθουμε να το λυσουμε!

Muscleboss
29-05-10, 20:51
juniors fitness.

Πολυκαλος αθλητης ο Μαντρουκας απο την Κρήτη (αρθστερά τη φώτο) που κέρδισε το γενικό στο Κtistakis Challenge.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11380&d=1275155427

Muscleboss
29-05-10, 21:08
Παιδια η πορτα εχει ανοιξει για τη συνδεση οσον αφορα το ξενοδοχειο! το προβλημα μας ειναι οτι το δικτυο μας εχει στηθει με τετοιο τροπο ωστε να υπαρχουν καποια στανταρ ασφαλειας! προσπαθουμε να το λυσουμε!

Φίλε η Port 80 είναι για Internet explorer, θελουμε Port forwarding στην Local IP μας οπως σου εξηγησαμε και μας αρνηθηκατε, μη το κουράζουμε. Επικαλεστηκατε λόγους ασφαλείας και τέλειωσε.

ΜΒ

Muscleboss
29-05-10, 21:11
μαστερς fitness 2ος απο αριστερα , βαγγέλης Μόκκας.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11381&d=1275156673

GEORGEXX1
29-05-10, 21:13
Και μιας και αναφερθηκε και ο Πανος να πουμε και εμεις ενα μεγαλο ευχαριστω σε αυτο το ξενοδοχειο για τις αρτιες υποδομες του και την συνεπεια που το διακρινει.
Ενας απλος συμφουρωμιτης.

ΜΠΡΑΒΩΩΩΩΩΩΩΩ.

Muscleboss
29-05-10, 21:13
τα fitness ξεκίνησαν. είναι 3 κατηγορίες fitness αντρων.

Polyneikos
29-05-10, 21:17
Πανο σε ευχαριστουμε που καλυπτεις κατα αυτο τον τρόπο τον αγωνα παρολα τα απρόοπτα της τελευταιας στιγμης...
Επειδη τραβαω και εγω φωτο στους αγωνες είναι μανικι να τις περνας κατευθειαν στο λαπτοπ,να τις κατεβαζεις σε αναλυση και να τις κανεις upload στο φόρουμ σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.:clap::clap:

Muscleboss
29-05-10, 21:20
Ο Ηλίας μου μετέφερε ότι είναι πάνω από 80 οι συμμετοχές.

Πολλές είναι οι συμμετοχές fitness.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 21:26
Να σε καλά Παναγιώτη μας βάζεις στο κλίμα για τα καλά!!!!!

Muscleboss
29-05-10, 21:31
fitness αντρών.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11382&d=1275157836

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11383&d=1275157860

Muscleboss
29-05-10, 21:37
Κάθομαστε μαζί με το Σπύρο Μπουρνάζο και μεταφέρω το μήνυμά του:

Σπύρος: "Πολύ καλή διοργάνωση με πολλούς αθλητές και έμφαση στο fitness. Χαιρετώ όλα τα μλέη του Bodybuilding.gr.
Σε καταπλητική κατάσταση είδα τον Κρητικό που συμμετείχε στα Juniors, στο σώμα του μπορούσες να κάνεις ανατομία!"

(Μπορεί να μην καταφέραμε live μεταδοση video άλλά έχουμε Live σχολιασμό από Σ. Μπουρνάζο) :clap:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 21:39
αυτα ειναι :bowdown:
Ναι όντος ο Κρητικός στα junior αστέρι το μελών του διαγράφεται λαμπρό

Μαρία
29-05-10, 21:42
Πανο ευχαριστουμε τοσο εσενα οσο και τον κυριο Μπουρναζο που η κριτικη του μετραει για ολους μας!!! :toast:

efklidis oyst
29-05-10, 21:43
παιδια δεν καταφερα να ερθω να παιξω λογο συζηγηκων υποχρεοσεων παντρευωμε βλεπεται και με τρεχει η γυναικα μου του χρονου θα ειμαι παρων

efklidis oyst
29-05-10, 21:44
παιδια δεν καταφερα να ερθω να παιξω λογο συζηγηκων υποχρεοσεων παντρευωμε βλεπεται και με τρεχει η γυναικα μου του χρονου θα ειμαι παρων

και εχω ξενερωσει που ειμαι σπιτι παντως ευχαριστουμε που μας βαζετε στο κλιμα ο θεος γιαννης κοματια ειναι παλι

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 21:45
Να ζήσετε και καλούς απογόνους

NASSER
29-05-10, 21:45
Πάνο ευχαριστουμε για τη προσπαθεια σου για αμεση ενημερωση του αγωνα!
Χαιρετισματα σε ολη τη παρεα του φορουμ που ειναι παρουσα στον αγωνα, οπως και στον κυριο Μπουρναζο!

Οσο για τις συμμετοχες πιστευω ευκολα ηδη διακρινονται τα φαβορι! ;)

Muscleboss
29-05-10, 21:45
Ο Γιάννης είναι σε φοβερή κατάσταση, δεν έχει ανέβει ακόμα στη σκηνή.

Στην καλύτερη του κατάσταση ακούσαμε ότι είναι και ο παλιός πρωταθλητής Βασίλης Ζαχείλας που περιμένουμε να τον δούμε σε επόμενη κατηγορία.

Muscleboss
29-05-10, 21:48
ο χώρος διεξαγωγής του αγώνα δεν είναι πολύ μεγάλος, αλλά είναι κατάμεστος και ο κόσμος έχει δημιουργήσει πολύ ζεστή ατμόσφαιρά υποστηρίζωντας έντονα τους αθλητές!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 21:53
Άντε Παναγιώτη και σε ανώτερα σε live μεταδώσει του Mr.olympia

efklidis oyst
29-05-10, 21:53
Να ζήσετε και καλούς απογόνους

ευχαριστω φιλε μου και ασυ οτι επιθυμεις

efklidis oyst
29-05-10, 21:54
ευχαριστω φιλε μου και ασυ οτι επιθυμεις

μπραβο ρε πανο

Muscleboss
29-05-10, 22:01
performance fitness.

η 2η κατηγορία φιτνεςς του αγώνα.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11384&d=1275159673 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11384&d=1275159673)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11385&d=1275159688

vAnY
29-05-10, 22:02
:thumbup:ευχαριστουμε Κωστα και Παναγιωτη για την αναμεταδωση...τι να το κανουμε το βιντεο εαν εχουμε εσας!!!
.....ραδιοφωνικα την επομενη φορα...οπως στο ποδοσφαιρο χιχι ("και τωρα η διπλη δικεφαλων...και ναιιιι ο Αναγνωστου ιδρωνει, ξεπεταγονται φλεβες, ..κλπ κλπ...):green:

Polyneikos
29-05-10, 22:04
Στην καλύτερη του κατάσταση ακούσαμε ότι είναι και ο παλιός πρωταθλητής Βασίλης Ζαχείλας που περιμένουμε να τον δούμε σε επόμενη κατηγορία.


Μεγαλο comeback,περιμενουμε να τον δουμε!!

Polyneikos
29-05-10, 22:05
:thumbup:ευχαριστουμε Κωστα και Παναγιωτη για την αναμεταδωση...τι να το κανουμε το βιντεο εαν εχουμε εσας!!!
.....ραδιοφωνικα την επομενη φορα...οπως στο ποδοσφαιρο χιχι ("και τωρα η διπλη δικεφαλων...και ναιιιι ο Αναγνωστου ιδρωνει, ξεπεταγονται φλεβες, ..κλπ κλπ...):green:

Bανυ εμενα δεν χρειαζεται να με ευχαριστείς,δεν είμαι στον αγωνα,ο Πανος το τρωει λουκι:green::green:.ΕΜεις θα τα πουμε αυριο;)

efklidis oyst
29-05-10, 22:10
γιαννη ζουμε για να σε δουμε :bowdown::bowdown::bowdown:

Muscleboss
29-05-10, 22:13
παιδιά το υλικό που ανεβάζω εγώ είναι απλά να πάρετε μια άμεση γεύση. υπάρχουν 2 άλλες ψηφιακές μηχανές και μία κάμερα που τραβάει υλικό για το φόρουμ το οποίο θα μφανιστεί σιγά σιγά τις επόμενες ημέρες.

efklidis oyst
29-05-10, 22:14
παιδιά το υλικό που ανεβάζω εγώ είναι απλά να πάρετε μια άμεση γεύση. υπάρχουν 2 άλλες ψηφιακές μηχανές και μία κάμερα που τραβάει υλικό για το φόρουμ το οποίο θα μφανιστεί σιγά σιγά τις επόμενες ημέρες.

και αυτο πανο αρκετο ειναι αλλες φορες δεν ειχαμε ουτε αυτο

Littlejohn
29-05-10, 22:30
Στη 2η κατηγορία φιτνες, ο 3ος από αριστερά είναι ένα από τα παιδιά από τη Σάμο που ανέφερα σε προηγούμενο πόστ πριν λίγες μέρες... Από το δικό μας γυμναστήριο. :):)

Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται σαν να μην έχει κάνει υδατανθράκωση! Ή είναι η ιδέα μου? :unsure:

Muscleboss
29-05-10, 22:32
fitness athletic

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11387&d=1275161530

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11388&d=1275161543

Polyneikos
29-05-10, 22:38
Κάθομαστε μαζί με το Σπύρο Μπουρνάζο και μεταφέρω το μήνυμά του:

Σπύρος: "Πολύ καλή διοργάνωση με πολλούς αθλητές και έμφαση στο fitness. Χαιρετώ όλα τα μλέη του Bodybuilding.gr.
Σε καταπλητική κατάσταση είδα τον Κρητικό που συμμετείχε στα Juniors, στο σώμα του μπορούσες να κάνεις ανατομία!"

(Μπορεί να μην καταφέραμε live μεταδοση video άλλά έχουμε Live σχολιασμό από Σ. Μπουρνάζο) :clap:

Χαιρετισμους στον Σπύρο Μπουρναζο και τον ευχαριστουμε που είναι τοσο ενεργος μς το άθλημα!!:clap::clap:

Muscleboss
29-05-10, 22:39
μόλις ανέβηκε η κατηγορία fitness super body στη σκηνή.

Συμμετέχει ο Φάνης Αντωνόπουλος.

Οι φωτογραφίες αδικούν τους αθλητές.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11389&stc=1&d=1275161932

Muscleboss
29-05-10, 22:41
Συμμετέχει και ο αθλητής βαγγέλης Χαλκιάς στην κατηγορία. Τον έχω δεί και σε καλύτερη φόρμα.

efklidis oyst
29-05-10, 22:41
μόλις ανέβηκε η κατηγορία fitness super body στη σκηνή.

Συμμετέχει ο Φάνης Αντωνόπουλος.

Οι φωτογραφίες αδικούν τους αθλητές.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11389&stc=1&d=1275161932

ωντος

Polyneikos
29-05-10, 22:41
Ο πρωτος απο αριστερα όπως κοιταμε με το κοκκινο μαγιο είναι ο Γρηγοριαδης.
Επίσης δίπλα από τον Φανη,στα αριστερα του,είναι ο Βαγγέλης Χαλκιας !!
Πολυ καλοι αθλητες και οι τρεις.

Polyneikos
29-05-10, 22:43
Συμμετέχει και ο αθλητής βαγγέλης Χαλκιάς στην κατηγορία. Τον έχω δεί και σε καλύτερη φόρμα.

Οντως Πανο,μας εχει συνηθισει να κατεβαινει πολυ γραμμωμενος,τωρα δεν φαινεται τόσο,ότι μπορω να καταλαβω από τις φωτο.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 22:47
Εδώ στην κατηγορία fitness superbody προβλέπω να καθαρίζει εύκολα ο Αντωνόπουλος

Muscleboss
29-05-10, 22:49
Εδώ στην κατηγορία fitness superbody προβλέπω να καθαρίζει εύκολα ο Αντωνόπουλος

και ο 2ος από αριστερά στη φώτο είναι πολύ καλός. έρχονται κι άλλες φωτος απο την κατηγορία. Ο χρόνος μεταξύ τραβήγματος φωτογραφίας και μφάνισης στο φόρουμ ειναι λιγότερο από 3 λεπτά.

Muscleboss
29-05-10, 22:50
ωραίο ποζάρισμα από αντωνόπουλο, θα θελα να χει καλύτερο χρώμα.

efklidis oyst
29-05-10, 22:58
α ρε πανο μεχρι και τον χρονο μας λες

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 22:59
Θα έλεγα επισης ότι ο 2ος από αριστερά είναι και ποιο αφυδατωμένος
Έτσι όπως τους βλέπω
Σε αυτό βεβαία μπορείς να πεις καλυτέρα εσύ Πάνο

Muscleboss
29-05-10, 23:00
1ο call out της κατηγορίας fitness super body

εδώ θα παίξουν οι θέσεις.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11390&stc=1&d=1275163167

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11391&d=1275163167

Polyneikos
29-05-10, 23:03
Ελα και το πανο του φόρουμ!!Τωρα το προσεξα !!:clap::clap:
Όντως καλος ο ξανθος!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 23:09
Πάνο αγόρι μου ανέβα μια απάνω να τελειώνουμε :green:

Muscleboss
29-05-10, 23:10
Fitness γυναικων.

Φωτιές στο κοινό!

δεξιά Μαργάρη Ευσταθία.. 52 ΕΤΩΝ από βόλο!!! Φοβερή κατάσταση

αριστερά Αναστασία Σουζάνα από Σάμο.... χαμός. 1η φορά σε αγώνες.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11394&stc=1&d=1275164005

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11395&stc=1&d=1275164005

Muscleboss
29-05-10, 23:10
Πολύ γέλιο με σχόλια Σπύρου Μπουρνάζου :rolf:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 23:29
Έχω πορωθεί πάω να κάνω ένα σετάκι μονόζυγο και έρχομαι

Muscleboss
29-05-10, 23:34
Κατηγορία Μαστερς η καλύτερη για μένα του αγώνα. Σιώτης τράνταξε τη σκηνη!

Δεν είναι στο 100% ο παναγιώτης, αλλά πολύ γεμάτος, με διαφορά από τους άλλους.

Polyneikos
29-05-10, 23:37
Aντε βαλε καμια φωτο Πανο απο Σιωτη!

argyrakis
29-05-10, 23:39
βαλε φωτο

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 23:40
Βαλέ να δούμε αυτό το βουνό που ακούει στο όνομα Παναγιώτης Σιωτης

Muscleboss
29-05-10, 23:41
μαστερς bodybuilding με Σιώτη.

(ο αναγνώστου κατεβαίνει χαμηλή bbing)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11398&stc=1&d=1275165639

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11399&stc=1&d=1275165639

Muscleboss
29-05-10, 23:41
Όσο μπόρεσα να παρακολυθήσω, Για μένα Σιώτης 1, Μόκκας 2, και Γουσέτης είναι καλός (50 ετών) και αυτος που είναι αριστερά του Μόκκα..

Muscleboss
29-05-10, 23:42
Αναγνώστου στη σκηνή και γίνεται χαμός.

Δύσκολη κατηγορία.

Muscleboss
29-05-10, 23:43
Μεγάλη μάχη μεταξύ Γάκη και Αναγνώστου. Αναγνώστου πιο στεγνός, Γάκης πιο γεμάτο και μπαλαρισμένος. Βελτίωσαν και οι 2 τα πόδια τους.

TEFAAtzis
29-05-10, 23:49
Μεγάλη μάχη μεταξύ Γάκη και Αναγνώστου. Αναγνώστου πιο στεγνός, Γάκης πιο γεμάτο και μπαλαρισμένος. Βελτίωσαν και οι 2 τα πόδια τους.

περιμενουμε φωτος!!!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 23:50
Το λέει ακόμα η
καρδούλα του γουσετη μπράβο

ναι σιωτης 1ος

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
29-05-10, 23:58
Βαλέ Αναγνώστου να πορωθώ
ΝΑ πάω και για δεύτερο σετακι