PDA

Επιστροφή στο Forum : Σκληρή δουλειά και προπόνηση.



platt
12-02-07, 00:34
Θα ήθελα να γράψω κάτι για το οποίο πιστευω οτι υπάρχουν αρκετά ατομα που θα έχουν το ίδιο πρόβλημα με μένα.
Δουλεύω 6 μέρες την εβδομάδα (μερικές φορές και την Κυριακή) με μέσο όρο 9 ώρες την ημέρα (την θερινή περίοδο μπορει να φτάνουν και της 11 με 12 ώρες την ημέρα).
Ξυπνάω απο της 6:30 και όταν σχολάω (κατα της 5:30) πάω μετα στο γυμναστήριο.
Και η δουλειά μου δεν είναι γραφείου η κάτι τέτοιο αλλα σε construction (δεν είναι ακριβός οικοδομή που λέμε εμεις αλλα κάτι παρόμοιο).
Η αλήθεια είναι οτι πολλές φορές το γυμναστήριο με αναζωογονεί και νιώθω πολύ καλύτερα αλλα είναι κάτι φορές που είμαι τόσο κουρασμένος μετά την δουλειά που δεν εχω την όρεξη να πάω στο γυμναστήριο αν και αυτο βρίσκετε μόλις μερικά μέτρα απο το σπίτι μου.
Πως μπορω να ακολουθήσω το πρόγραμμά μου κάτω απο αυτές της συνθήκες;
Εχεις κάποιος άλλος απο εδω μέσα κάποιο παρόμοιο πρόβλημα;
Kαθε προτεινόμενη λύση η συμβουλή ευπρόσδεκτη. :hantel:

ΥΓ.Gasturb σε πρόλαβα. :wink: :lol:

Gasturb
12-02-07, 00:46
ΥΓ.Gasturb σε πρόλαβα.

Πάνω σε τι platt ?? :???:

Gt

platt
12-02-07, 01:40
Oταν σου έστειλα πμ και σου είπα:


"Μακάρι να είχα πιο πολύ ελεύθερο χρόνο.Ισως βρω την ευκαιρία να γράψω σε κάποιο τόπικ κάτι για "σκληρη δουλειά και γυμναστήριο" (κοίτα μη μου κλέψεις τον τίτλο :lol: )"

Aυτο εννοούσα. :wink:

Gasturb
12-02-07, 19:37
α! οκ :geek:

Gt

Gasturb
12-02-07, 19:45
Kαθε προτεινόμενη λύση η συμβουλή ευπρόσδεκτη.

Άφησε την δουλεια σου, πιάσε το γυμναστήριο, πάρε τρελλά αναβολικά φούσκωσε σαν μπαλλόνι κ γίνε πορτιέρης σε club ή security VIP προσώπων.

Gt

ajax
12-02-07, 22:43
Kαθε προτεινόμενη λύση η συμβουλή ευπρόσδεκτη.

Άφησε την δουλεια σου, πιάσε το γυμναστήριο, πάρε τρελλά αναβολικά φούσκωσε σαν μπαλλόνι κ γίνε πορτιέρης σε club ή security VIP προσώπων.

Gt


αχαχαχαχαχαχαχαχ

Nick3
12-02-07, 23:20
Που είναι το αστείο?
Εμένα μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα. :wink: :lol:

alexmafia2
13-02-07, 14:41
οντως ειναι δουλεια με μελλον και πολλη χρημα!!