PDA

Επιστροφή στο Forum : glotropin



tsolias
23-03-10, 23:32
Γεια σας. Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τη γνώμη σας.
πρόσφατα είχα ένα ατύχημα και κατέληξα με ένα σπασμένο σπονδύλο.
κάποιος γνώστος μου πρότεινε μια θεραπεία με glotropin (αυξητική) προκειμένου να επανέλθω ποιό γρήγορα.
Γνωριζεί κάποιος για τέτοιου είδους θεραπείες και ποια ειναι η γνώμη σας για το συγκέκριμένο σκεύασμα?
Ευχαριστώ!!

giannis64
24-03-10, 00:23
καλως ηρθες!!!

NASSER
24-03-10, 01:05
καλωσηρθες στο φορουμ :welcome:

GEORGEXX1
24-03-10, 01:17
καλως ηρθες φιλε,καλη διαμονη.

sTeLaKoS
24-03-10, 11:23
Γεια σας. Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα τη γνώμη σας.
πρόσφατα είχα ένα ατύχημα και κατέληξα με ένα σπασμένο σπονδύλο.
κάποιος γνώστος μου πρότεινε μια θεραπεία με glotropin (αυξητική) προκειμένου να επανέλθω ποιό γρήγορα.
Γνωριζεί κάποιος για τέτοιου είδους θεραπείες και ποια ειναι η γνώμη σας για το συγκέκριμένο σκεύασμα?
Ευχαριστώ!!



Καλώς ήλθες στο φόρουμ.

Κάποιος γνωστός σου γιατρός σου πρότεινε τέτοια θεραπεία;

tsolias
24-03-10, 14:21
Καλώς ήλθες στο φόρουμ.

Κάποιος γνωστός σου γιατρός σου πρότεινε τέτοια θεραπεία;
Όχι δεν είναι γιατρός. Είναι γνωστός απο το γυμναστήριο. Μου είπε πως ειναι δοκιμασμένο σε παρόμοιες περιπτώσεις. Δεν ξέρω... οι γιατροί λένε θα επανέλθω μετά απο 6 μήνες...

alextg
24-03-10, 14:59
Όχι δεν είναι γιατρός. Είναι γνωστός απο το γυμναστήριο. Μου είπε πως ειναι δοκιμασμένο σε παρόμοιες περιπτώσεις. Δεν ξέρω... οι γιατροί λένε θα επανέλθω μετά απο 6 μήνες...

Ακολουθησε τις οδηγιες που σου δινουν οι γιατροι σου ... κατι παραπανω θα ξερουν απο το φιλο σου στο γυμναστηριο ... Συζητησετο και με το γιατρο σου , και αν αυτος πιστευει οτι πρεπει να παρεις κατι τετοιο , θα στο συνταγογραφησει μιας και το συγκεκριμενο σκευασμα (και μιλαω γενικος με για αυξητικη) θελει συνταγογραφηση κτλ κτλ ... Η glotropin ειναι αυξητικη η οποια κατασκευαζετε στην Κινα και εισαγετε οπουδηποτε παρανομα ... Υπαρχουν αντιστοιχες φαρμακευτικες αυξητικες οι οποιες διδωντε απο τα φαρμακεια και ειναι ελεγμενες απο τον ΕΟΦ.

mantus3
25-03-10, 02:02
ωστε απλα ο γνωστος σου θελει καπου να πουλισει glotropin... τι να πει κανεις...

καλος ηρθες

:welcome::welcome::welcome:

tsolias
25-03-10, 11:43
Είμαι άσχετος σε τέτοια θέματα και ακούγονται διάφορα σε συζητήσεις καφενείου γι'αυτό θα ήθελα τη γνώμη κάποιου που να γνωρίζει. πιστεύω πως έχουν βρεθεί κι άλλοι στη θέση μου και είναι κρίμα να πέφτουμε θύματα επιτήδειων.