PDA

Επιστροφή στο Forum : Complete Pump (Warriolab)



pikos
26-03-10, 00:11
Έχει δοκιμάσεις κανείς το COMPLETE PUMP από warriorlab να μου πει τη γνώμη του γενικά αν είναι ευχαριστημένος ;


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9927&stc=1&d=1269584340


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9928&stc=1&d=1269584369


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9929&stc=1&d=1269584374

souezass
05-06-10, 12:54
το νιτρικο αυτο σκεφτετε να το παρει ενας φιλος μ μιας και δεν ειχε το x-tremestores της πατρας SHOCK THERAPY με γευση wild punch kicker και του προτειναν να το αγορασει.
μηπως καπιος μπορει να μας πει τη παιζει ? αξηζει να το παρει.

KATERINI 144
05-06-10, 12:59
τα 12,8γραμ υδατανθρακας στα 25 τη υδατανθρακας ειναι κοιτάξατε? για ψαξτε το.

panzor
05-06-10, 13:30
εγώ πάντως έχω πάρει 3 άλλα συμπληρώματα αυτής της εταιρίας και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. για την ακρίβεια έχω πάρει τα CREATINE MONOHYDRATE (http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4344&category=889) , BCAA POWDER , (http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4346&category=889)HIGH VOLTAGE. (http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4496&category=889) και φυσικά η τιμή της δε συγκρίνεται με καμίας άλλης. τώρα βέβαια το τι ακριβώς έχουν μέσα ένας θεός το ξέρει αλλά το ίδιο ισχύει για όλες τις εταιρείες. σ'αυτή τουλάχιστον σε κλέβουν λιγότερο :green::green::green::green:

πχ πάρτε μάτι εδώ :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

http://natofao.blogspot.com/2010/06/blog-post_8889.html

metalwar
05-06-10, 13:35
Παιδιά νιτρικό είναι αυτό?? ή απλα ενα μιξ κρεατίνης αργινίνης ταυρινη καφεινη βιταμίνες για boost πριν τη προπονηση??

KATERINI 144
05-06-10, 13:46
πχ πάρτε μάτι εδώ :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

http://natofao.blogspot.com/2010/06/blog-post_8889.html


η καταγγελία ειναι σοβαρή αλλα ανώνυμη...., οποιος μπορεί ας βρει σε επίσημο σαιτ κάτι επι του θέματος!

καλα θα ηταν να ανοιγες ενα νεο θεμα για αυτο ωστε να συζητηθει εκει, κανε τον κοπο και ανοιξε το panzor.

KATERINI 144
05-06-10, 13:47
Παιδιά νιτρικό είναι αυτό?? ή απλα ενα μιξ κρεατίνης αργινίνης ταυρινη καφεινη βιταμίνες για boost πριν τη προπονηση??πρωτεΐνη ογκου με κρεατίνη κλπ.

metalwar
05-06-10, 13:50
δεν εχω ξυπνησει μη βαρατε :P

souezass
05-06-10, 13:55
Παιδιά νιτρικό είναι αυτό?? ή απλα ενα μιξ κρεατίνης αργινίνης ταυρινη καφεινη βιταμίνες για boost πριν τη προπονηση??


To Complete Pump einai Νιτρικο φιλε μ.

Devil
05-06-10, 14:26
απο το site της εταιριας

Ingredients: dextrose, maltodextrin, fructose, creatine monohydrate, L-arginine freebase, arginine alpha keto-glutarate, citrulline malate, L-taurine, dicreatine malate, beta-alanine, L-leucine, citric acid, L-tyrosine, fruit punch flavour, dipotassium phosphate, caffeine, anticaking agent (tricalcium phosphate), creatine ethyl ester,
sweetener (sucralose), ascorbic acid, folic acid, pyridoxine hydrochloride, cyanocobalamin.

δεν γραφει στα ingredients οτι εχει πρωτεινες.
και λογικα δεν νομιζω οτι εχει

δεν μ αρεσει ιδιαιτερα, εχει περισσοτερη L-arginine και λιγοτερη AAKG
οπως επισεις δεν μ αρεσει μαζι β-alanine και taurine

KATERINI 144
05-06-10, 14:33
To Complete Pump einai Νιτρικο φιλε μ.με τόσο λιγες δοσολογιες στα συστατικα και με πρωτεινη μεσα δε θα το ελεγα ακριβος νιτρικό.

KATERINI 144
05-06-10, 14:36
δεν γραφει στα ingredients οτι εχει πρωτεινες.
και λογικα δεν νομιζω οτι εχει






http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9928&stc=1&d=1269584369

10.05gr πρωτεΐνη στα 25 γραμμάρια λεει η ετικέτα, το μισο σχεδον πρωτεΐνη ειναι.

Machiavelli
05-06-10, 14:46
23 από τα 25 γραμμάρια προϊόντος είναι πρωτεΐνη και υδατάνθρακες.
Α και 3 γραμμάρια κρεατίνη, και 2,5 αργινίνη 1 ταυρίνη 1 αλανίνη 1 λευκίνη και 1 κιτρουλίνη.
Στα 25 γραμμάρια προϊόντος έχει 34-35 γραμμάρια συστατικά. Καλά είναι.
Ένα καλαμάκι να ρουφήξω τα μάτια μου.

KATERINI 144
05-06-10, 14:53
:green: εντάξει τα αλλα ειναι μικρογραμμαρια Machiavelli.

εντιτ: καλα λες, δεν ειναι 34 αλλα καπου εκει βγαίνει....μονο αυτα που λεει σε γραμμαρια βγαινουν 29,4 στα 25!! λολ

Machiavelli
05-06-10, 15:04
Ε ναι. Και τα άλλα είναι κάτι 1000άρικα miligram. Ε όχι και μικρογραμμάρια κρεατίνη.

Devil
05-06-10, 15:06
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9928&stc=1&d=1269584369

10.05gr πρωτεΐνη στα 25 γραμμάρια λεει η ετικέτα, το μισο σχεδον πρωτεΐνη ειναι.

κανε μια προσθεση σε κρεατινη 3,3γρ και αργινινη 2,75γρ και ταυρινη,β-αλανινη,λευκινη και cintruline και σου βγαινει το 10,05 ακριβως;)

KATERINI 144
05-06-10, 15:09
κανε μια προσθεση σε κρεατινη 3,3γρ και αργινινη 2,75γρ και ταυρινη,β-αλανινη,λευκινη και cintruline και σου βγαινει το 10,05 ακριβως;) δεν το πιασα αυτο?! τη σχεση εχει η κρεατινη κλπ με τα γραμμάρια τις πρωτεΐνης....

Machiavelli
05-06-10, 15:12
Είναι αμινοξέα και λέει αφού είναι αμινοξέα ας τα πω και πρωτεΐνη (άριστης ποιότητας, το φελιζόλ έχει καλύτερη). Έτσι εξηγείται το παραπάνω με τα γραμμάρια στα συστατικά. Κρίμα μου άρεσε η πρώτη εκδοχή.

Devil
05-06-10, 15:13
δεν το πιασα αυτο?! τη σχεση εχει η κρεατινη κλπ με τα γραμμάρια τις πρωτεΐνης....

αυτο ακριβως δεν εχει σχεση

αν δεις τα ingredients στο πιο πανω post γραφει οτι δεν εχει πρωτεινες μεσα

αρα τι εχουν κανει οι τυποι, εχουν προσθεσει ολα τα αμινοξεα που εχει μεσα και στα πάσαρουν σαν πρωτεινη;)

και η πλακα ειναι οτι αυτο μπορουν να το γραψουν νομιμα

giorgospet
05-06-10, 15:27
Οτιδήποτε περιέχει αργινίνη και μαλατική κιτρουλίνι εντάσσετε στα προϊόντα αύξησης του ΝΟ.

Devil
05-06-10, 15:33
Οτιδήποτε περιέχει αργινίνη και μαλατική κιτρουλίνι εντάσσετε στα προϊόντα αύξησης του ΝΟ.

εξαρταται απο τις ποσοτητες αν μιλας για mg ειναι αχρηστο χρειαζονται μερικα g για να κανουν δουλεια κ οχι παντα
οταν αναφαιρεσε σε αργινινη ειναι καλητερη η AAKG απο την απλη L;)

metalwar
05-06-10, 15:39
παιδια αυτο το φολικό οξυ τι κάνει?

Devil
05-06-10, 15:49
παιδια αυτο το φολικό οξυ τι κάνει?

βιταμινη β9 ειναι;)

souezass
06-06-10, 20:13
με τόσο λιγες δοσολογιες στα συστατικα και με πρωτεινη μεσα δε θα το ελεγα ακριβος νιτρικό.


οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια.:( κριμα...

TEFAAtzis
06-06-10, 23:23
οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια.:( κριμα...

Να πουλησουν θελουν δεν τους νοιαζει!!!

Devil
07-06-10, 07:01
οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

καλο δεν ειναι, αλλα ''νιτρικο'' ειναι

τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

καλα πλακα κανεις? διαβασες τα αλλα posts? NObooster με κρεατινη ειναι.

ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια.:( κριμα...

.

Devil Randime
12-08-10, 03:35
Καποιος να μας πει γνωμες για το προιον αν δουλεύει τελικά ή όχι? Απο πρηξιματα λέει τίποτα?

Devil Randime
12-08-10, 05:05
Οπως είδα το συγκεκριμένο προϊόν υπάρχει και σε φακελάκια που στοιχιζουν κοντα στο 1 ευρω!, οπότε θα πάρω να δοκιμάσω και σας λέω εντυπώσεις ;)

http://www.xtr.gr/eshop_files/pictures/4723_PUMP.gif

Polyneikos
03-09-10, 13:49
Περασα σημερα να αγορασω μια καινουργια ζωνη και πήρα 3 φακελακια,για πλακα,θα σας πω εντυπωσεις μετα από 3 προπονησεις όπου θα εχω σηκωσει 145 τονους συνολικα και θα εχουν ενεργοποιηθει όλες μου οι μυικες ινες κ φλέβες:P:P

beefmeup
03-09-10, 14:25
Περασα σημερα να αγορασω μια καινουργια ζωνη και πήρα 3 φακελακια,για πλακα,θα σας πω εντυπωσεις μετα από 3 προπονησεις όπου θα εχω σηκωσει 145 τονους συνολικα και θα εχουν ενεργοποιηθει όλες μου οι μυικες ινες κ φλέβες:P:P

το δοκιμασα κ γω ρε συ ετσι,απο δειγματα..δεν ηταν κακο,απο πλευρας ενεργειας.μια χαρα το βρηκα.

καλυτερο αποτι το περιμενα.

Polyneikos
03-09-10, 18:23
Σημερα εκανα μια προπονηση στηθους-τρικεφαλων,μετα από περιπου 2 εβδομαδες αποχης,εχω ενα θεμα με τον αγκωνα.
Φρουιτ παντς γευση,για μενα αυτες οι γευσεις-τσιχλοφουσκα δεν μου αρεσουν.
Προπονητικα επαιξα τα κιλα που κανω συνηθως,(ενταξει δεν θα μπορουσα να ανεβω κιολας λόγω αποχης) ,σαν να μην εχω σταματησει καθολου και με ανεση,με καλο focus και εγρήγορση.Θα πιω και τα υπολοιπα και μετα από 2-3 προπονησεις θα εχω καλυτερη εικονα.

Titanium
04-10-10, 21:52
Τελικα πολυνικε τι εγινε με τα αλλα δυο???Απο πριξιμο ιδατε τιποτα ρε παιδια????

GyM=life
19-11-10, 19:35
μολις πηρα το complete pump!θα το δοκιμασω αυριο στην προπονηση..υπαρχει προβλημα αν το περνω με την πρωτεινη μαζι?επισης πρεπει να προσθετω παραπανω νερο αν το περνω μαζι?>

Στελιος
19-11-10, 20:05
μολις πηρα το complete pump!θα το δοκιμασω αυριο στην προπονηση..υπαρχει προβλημα αν το περνω με την πρωτεινη μαζι?επισης πρεπει να προσθετω παραπανω νερο αν το περνω μαζι?>



Μην το παρεις μαζι με πρωτεινη καλυτερα παρτο μονο του

GyM=life
19-11-10, 20:17
Μην το παρεις μαζι με πρωτεινη καλυτερα παρτο μονο του

δλδ να παρω 35-40λεπτα την whey kai 20-25 το pump?

Devil Randime
19-11-10, 20:23
Το νιτρικο σε άδειο στομάχι πάρτο πριν τη προπονηση σου... την whey post πάρτην...

GyM=life
19-11-10, 20:28
ok δλδ μονο μετα την προπονηση η πρωτεινη...οκ!τα bcaa πριν ομως ετσι?

Devil
19-11-10, 20:32
ok δλδ μονο μετα την προπονηση η πρωτεινη...οκ!τα bcaa πριν ομως ετσι?

yes;)

GyM=life
19-11-10, 20:37
yes;)

αλλη μια ερωτηση να μην σας ζαλιζω...τα bcaa της warriolab σε σκονη η σε υγρο καλυτερα?μ ειπαν οτι ειναι για διαφορετικες χρησεις...εγω πιστευς οτι απλα ειναι ποιο γρηγορα αποροφησημα και ποτε ποσες φορες πρεπει να τα περνω και πτοε?

Eddie
19-11-10, 22:55
αλλη μια ερωτηση να μην σας ζαλιζω...τα bcaa της warriolab σε σκονη η σε υγρο καλυτερα?μ ειπαν οτι ειναι για διαφορετικες χρησεις...εγω πιστευς οτι απλα ειναι ποιο γρηγορα αποροφησημα και ποτε ποσες φορες πρεπει να τα περνω και πτοε?

Δε βγαζει η warriorlab bcaa σε υγρο.Αυτο που λες ειναι ελευθερα αμινο.

Οποτε σκονη,ενα κουταλακι πριν την προπονα και ενα μετα.Αν εισαι πολλα κιλα πχ 90και πανω διπλασιασε την ποσοτητα.

GyM=life
19-11-10, 22:56
Δε βγαζει η warriorlab bcaa σε υγρο.Αυτο που λες ειναι ελευθερα αμινο.

Οποτε σκονη,ενα κουταλακι πριν την προπονα και ενα μετα.Αν εισαι πολλα κιλα πχ 90και πανω διπλασιασε την ποσοτητα.

ειμαι 89>.<

Bane
19-11-10, 23:07
Είναι καινούργια μόντα που την ξεκίνησε η VPX να αναγράφονται(εσφαλμένα) η κρεατίνη και τα αμινοξέα ως πρωτείνη.

GyM=life
20-11-10, 18:18
παιδια apo to complete pump ποσο περνω 1σκουπ η 2?

Paco
21-11-10, 10:21
2 scoops παίρνεις φίλε,και το φακελακι τους που είναι όσο μια δοση, είναι 25 γρ προιοντος,όσο δηλαδη 2 scoops.

GyM=life
21-11-10, 11:53
ok ty!

magayver
27-04-11, 03:59
τελικα ρε παιδια καλο αποδιχτικε αυτο? ψαχνω κ εγω ενα προασκιτικο k αυτο φαινεται να εχι καλη τιμη ,

Polyneikos
27-04-11, 09:55
Oτι και να σου πουμε ,δεν θα μπορουμε να πεσουμε μεσα,τα Preworkouts ειναι καθαρα πως θα "κουμπωσουν" πανω σου.Τα συγκεκριμενα βγαινουν και σε φακελακια 1 δοσης,θα σου πρότεινα να παρεις 2-3 και να δεις.

jannous44
27-04-11, 10:17
εγω σταματησα τη κρεατινη χτες ημουν σε κυκλο μου τελειωσε κιολας. αλλα λογο του οτι φευγω στρατο πηγα πηρα 6 φακελακια compete pump στις αδειες μου να τα χρησημοποιω. εκει θα φανει αν κανουν τιποτα. θα κανω ενα review στην 1η μου αδεια. 2-3 βδομαδες απο τωρα:thumbup:

al1975
18-08-11, 12:26
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?6143-PreWorkouts-%CE%9D%CE%B9%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%B1&p=426334#post426334

Η δικιά μου εμπειρία

alex71992
22-03-12, 01:08
το πηρα και εγω και μπορω να πω οτι με βοηθησε αρκετα στις προπονησεις και δεν ειχα τιποτα παρενεργιες ανεβαζα κιλα και δεν κοκουραζομουν.Να προσθεσω οτι δεν εχω παρει νιτρικο ποτε.Το προτινω και λογω μεγαλης διαρκειας

Pmt_Dhm
27-04-12, 01:16
Γεια σας, ειμαι νεος στο φορουμ σας αν και διαβαζα πολλα απο τα θεματα σας μιας και γυμναζομαι εδω και καιρο. Εχω λοιπον μια ερωτηση! μεχρι στιγμης δεν εχω δοκιμασει καποια πρωτεινη η κατι αλλο μεχρι περυσι που δοκιμασα το coplete pumb ενος φιλου. κ ετσι μιας και ξεκινησα γυμναστηριο παλι σκεφτηκα να το δοκιμασω.. μεχρι στιγμης σε εμενα κανει δουλεια, καλο πρηξιμο, βγαζω ποιο ανετα προπονησεις τις οποιες πριν λιγο καιρο εφτανα σχεδον στα ορια που ειχα. Αυτο που θελω να ρωτησω ομως ειναι " για ποσο " καιρο μπορω να το περνω αυτο?! η ακομα αν χασω μυικο ογκο αν σταματησω να το περνω γιατι εχει και λιγο κρεατινη απο οσο ειδα..?! ευχαριστω εκ των προτερων! keep up the good work!

beefmeup
29-04-12, 13:05
παρε ενα κουτι κ οταν τελειωσει κανε καμια 15αρα μερες οφ μεχρι να ξαναπαρεις..

Pmt_Dhm
03-05-12, 23:11
Ωραια! Ευχαριστω!:thumbup:

Chaz
12-12-12, 19:40
Ωραιο πρηξιμο.

SotosTheBoss
26-08-13, 10:50
καλημέρα σε όλους.
Λοιπον πρόσφατα αγόρασα την preworkout formula αυτή και σήμερα θα την τεστάρω για πρώτη φορά.
Εγώ απλά λόγω του ότι δεν έχω πολύ καιρό που ασχολούμαι με αυτά θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.
Σαφώς και αυτή η φορμουλα είναι μιο μέτρια από το energy boost της ιδιας εταιρίας αλλά ένα φιλαράκι μου που την είχε πάρει πα΄λια μ είπε ότι δεν είδε καμία διαφορά και πως ήταν πεταμένα λεφτά.
Από την άλλη ο γυμναστής μου μ είπε να πάρω την συγκεκριμένη.Λέτε να είναι και θέμα οργανισμού αυτό και να μην έπιασε σε αυτόν;;;
Θα ήθελα να ρωτήσω αν την έχει δοκιμάσει κανένας άλλος αυτήν την φορμουλα να μ πει γνωμες αποτελέσματα.
Πάντως σαν γεύση λέει fruit pance αλλά μου φάνηκε αρκετά πικρή.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

and345
26-08-13, 12:03
Ολα τα συμπληρωματα ειναι θεμα οργανισμου, ποσο μαλλον τα νιτρικα.
δεν μπορω να σου πω ολοκληρωμενη γνωμη, γιατι και γω μια φορα ήπια απο φιλο. δεν καταλαβα κατι στην προπονηση

SotosTheBoss
26-08-13, 14:11
Ολα τα συμπληρωματα ειναι θεμα οργανισμου, ποσο μαλλον τα νιτρικα.
δεν μπορω να σου πω ολοκληρωμενη γνωμη, γιατι και γω μια φορα ήπια απο φιλο. δεν καταλαβα κατι στην προπονηση
Μόλις γύρισα από προπόνηση.Έκανα στήθος/δικέφαλα-Τρικέφαλα.
Μπορώ να πω ανέβασα κιλά σε όλες τις ασκήσεις.Δεν ξέρω αν είναι placebo αλλά νομίζω βγήκε πιο άνετα.Στους κοιλιακούς τα έφτησα λίγο.Δεν ξέρω θα περιμένω να κάνω 2 weeks χρήση και μετά θα κάνω ένα review.

polo0
04-06-14, 01:35
γυρνάω χθες πεθαμένος απο δουλεία, και λέω θα πιω την πρωτείνη και θα πάω για ύπνο, γιατι με το ζόρι κρατούσα ανοιχτά τα μάτια μου..είχα ενα δειγματάκι της warriolab την complete 8 και ενα complete pump...μέσα στη νύστα λοιπόν πάω στο δωμάτιο ούτε φως ανοίγω ούτε τίποτα και ανοίγω το φακελάκι για να το πιω...Η συσκευασία ειναι ολόιδια με την μόνη διαφορά που λεει pump το ενα, και complete 8 το αλλο ολα τα αλλα ειναι ίδια ! ίδιο χρώμα ίδιο μέγεθος ολα ολα,ανοίγω το pump λοιπόν το ρίχνω στο σέικερ και μου έκανε εντύπωση η διαλυτότητα του ! άριστη ! επίσης μου φάνηκε περίεργη και η γευση για πρωτείνη,ηταν ιδιαίτερη ! που να δω ο μαλάκας οτι δν είναι πρωτείνη τέλος πάντων δν έδωσα βάση το πια και πάω για ύπνο..ε λοιπόν ο ύπνος δν υπήρχε σας λέω ! τι πίνω πρωτείνη τι αυτο το ίδιο ειναι ! ! απίστευτο παιδιά :P τρομερή ενέργεια ! :green:

RAMBO
04-06-14, 01:46
Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος

polo0
04-06-14, 02:50
Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος

βρε εδω σου λέω εγω το ήπια και έπεσα για ύπνο ! :P

Mikekan
04-06-14, 09:23
γυρνάω χθες πεθαμένος απο δουλεία, και λέω θα πιω την πρωτείνη και θα πάω για ύπνο, γιατι με το ζόρι κρατούσα ανοιχτά τα μάτια μου..είχα ενα δειγματάκι της warriolab την complete 8 και ενα complete pump...μέσα στη νύστα λοιπόν πάω στο δωμάτιο ούτε φως ανοίγω ούτε τίποτα και ανοίγω το φακελάκι για να το πιω...Η συσκευασία ειναι ολόιδια με την μόνη διαφορά που λεει pump το ενα, και complete 8 το αλλο ολα τα αλλα ειναι ίδια ! ίδιο χρώμα ίδιο μέγεθος ολα ολα,ανοίγω το pump λοιπόν το ρίχνω στο σέικερ και μου έκανε εντύπωση η διαλυτότητα του ! άριστη ! επίσης μου φάνηκε περίεργη και η γευση για πρωτείνη,ηταν ιδιαίτερη ! που να δω ο μαλάκας οτι δν είναι πρωτείνη τέλος πάντων δν έδωσα βάση το πια και πάω για ύπνο..ε λοιπόν ο ύπνος δν υπήρχε σας λέω ! τι πίνω πρωτείνη τι αυτο το ίδιο ειναι ! ! απίστευτο παιδιά :P τρομερή ενέργεια ! :green:

:rolf:

:turtle:

Polyneikos
09-06-14, 19:41
Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος

Αν ήπιες 2 φακελάκια πριν την προπόνηση και δεν κατάλαβες κατι, εχεις θεμα:P
Εγω πάντως παίρνω φακελάκια και μου βγαζουν ωραία προπόνηση, δεν ειναι από τα πλεον δυνατά ,αλλα την κανει την δουλειά του.

beefmeup
19-02-15, 16:12
ας κανω ενα μικρο ξεθαμα μιας κ το χρησιμοποιω εδω κ 10 περιπου μερες.
δεν βαζω κατι αλλο μαζι ,μονο αυτα στα 2 σκουπ που ειναι η κανονικη δοση.

γενικα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει μου εχει αφησει καλες εντυπωσεις..διαφορετικης φιλοσοφιας συμπληρωμα απο τα περισοτερα που κυκλοφορουν στην αγορα βεβαια ,που το ενα ανταγωνιζεται το αλλο για το πιο θα εχει την φορμουλα με τα περισοτερα stims ,αλλα ειναι απλο στα συστατικο του ,οχι blend κ δινει επαρκεις ποσοτητες..οταν λεω επαρκεις ,εννοω αναφορικα με τα περισοτερα συμπληρωματα του ειδους.
γευση νομιζω βγαινει μονο μια ,εγω αυτη βρηκα τεσπα fruit punch που φερνει στην κλασσικη γευση του ειδους αλλα πιο ευχαριστη απο το asault ας πουμε ,το οποιο μου αφηνει μια ξινιλα.

πολυ αντοχη στην προπονηση,κ σιγουρα με βοηθαει να την βγαλω καλυτερα..γενικα ειναι ενα προιον που με εξεπληξε ευχαριστα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει απο δειγματα..
αν καποιος θελει κατι απλο σχετικα ,χωρις πολλα πολλα απο διεγερτικα κ σε αναλογιες που δεν ειναι blend ,ειναι καλη επιλογη.

ΑΘΛΗΤΗΣ
26-05-15, 14:24
Ξεκάθαρο στα συστατικά του, χωρίς blends.
Αυτές τις μέρες σε προσφορά στο e-shop μας!

beefmeup
15-06-15, 13:37
ακομα δεν εχω τελειωσει το κουτι του..στα τελειωματα ειμαι αυτες τις μερες..
εχω παρατηρησει οτι οποτε το χρησιμοποιω με εξτρα δοση απο κιτρουλινη (περιπου 3γρ απο σκετη κ αλλο 1 που δινει το xtend μεσα στην προπονηση) εχω σημαντικη διαφορα σε αντοχη ,σαν να με πιανει καλυτερα το συμπληρωμα..κ αυτο το εχω δοκιμασει με αρκετα σε συνδιασμο με την κιτρουλινη.

vlad01
02-07-15, 16:39
epidi einai i proti fora pou perno tetia proteini mipos kseri kapios pou tin exei pari namoupi an ginete na tin xrisimopio kata tin diarkia tis proponisis i einai anageo na perimeno 30 lepta prin tin proponisi afoson tin exo pari?

***Γραφουμε με Ελληνικους χαρακτηρες..Το προιον αυτο δεν ειναι πρωτεινη.ΜODS TEAM***

sobral
02-07-15, 17:54
Δεν είναι πρωτείνη αλλά προεξασκητικό. Καλό είναι να ξέρετε τι παίρνετε όταν μπαίνετε σε κάποιο κατάστημα. Επειδή σε κόβω αρχάριο στα συμπληρώματα, χωρίς παρεξήγηση, ξεκίνα με ένα σκουπ για αρχή. Να ξέρεις πως έχει καφείνη και θα σου δώσει κάποια διέγερση. Αν έχεις θέμα με καφέδες καλύτερα να πάρεις και λιγότερο από σκουπ και αν δεις πως είσαι οκ ανεβάζεις σταδιακά. Μισή ώρα πριν την προπόνηση η λήψη του.

Petran84
31-07-15, 18:03
Ότι πρέπει για όσους παίρνουν pre-workout για πρώτη φορά. Επίσης και για όσους θέλουν να ''χαλαρώσουν'' λίγο από τα πολλά stims άλλων νιτρικών.

Spyrosktm
11-12-15, 11:37
Ότι πρέπει για όσους παίρνουν pre-workout για πρώτη φορά. Επίσης και για όσους θέλουν να ''χαλαρώσουν'' λίγο από τα πολλά stims άλλων νιτρικών.

Διάβασα αυτό το σχόλιο και αρχικά νόμιζα πως ήταν ελαφρύ. Παιδιά, εμένα μου φάνηκε πολύ δυνατό. Καλά πρηξίματα και ενέργεια στην προπόνηση. Χωρίς κρασαρίσματα και ανακατωσούρες στο στομάχι, όπως παλιότερα με άλλα. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα με περισσότερα διεγερτικά και το τι αρέσει στο καθένα εξαρτάται από την ανοχή του σε αυτά. :thumbup:

Metalhead|T|
11-12-15, 13:09
Λοιπόν...mini review κ απο μένα..αντιγράφω απο τον beef..


αντοχη στην προπονηση,κ σιγουρα με βοηθαει να την βγαλω καλυτερα..γενικα ειναι ενα προιον που με εξεπληξε ευχαριστα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει απο δειγματα..
αν καποιος θελει κατι απλο σχετικα ,χωρις πολλα πολλα απο διεγερτικα κ σε αναλογιες που δεν ειναι blend ,ειναι καλη επιλογη.

το τρέχω απο την 1η στιγμή στα 2 σκούπ....Μια χαρά η γευση,χωρίς φαρμακίλα,ουτε καούρες ουτε τπτ...

Δεν του ειχα δώσει (απο δειγματα) οσες ευκαιρίες του χρειάζονταν,αλλα τώρα το εχω κατα-ευχαριστηθεί...

Πολύ καλά πρηξίματα,δεν σε μουρλαίνει μεσα στην προπονηση,αλλα προσωπικά μου δίνει όρεξη για κιλά και ασκήσεις...βεβαια ΌΛΑ ειναι σχετικά...!!!

Τα στοιχεία του και η τιμη του ειναι επίσης πολύ καλα΄...!!!

Περισσότερα οταν τελείωσει το σακουλι:welcome:

ΑΘΛΗΤΗΣ
12-05-17, 15:33
Σας παρουσιάζουμε τη νέα συσκευασία των 1000g και τα συστατικά του προϊόντος παρακάτω.
Δείτε το στο e-shop εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/complete-pump-1000g-warriorlab/)

115304
115305

MarcoPolo
27-03-19, 03:19
Χρησιμοποιώ το συγκεκριμενο προιον απο τις 5 Μαρτη,σημερα εχουμε 28,οι πρωτες προπονησεις ηταν αψογες μρ πολλη ενεργεια οπως ειναι αναμενόμενο απο την χρηση ενος νιτρικου,ημουν 4 μερες εκτος προπονησης λογω μικροτραυματισμου στο χερι και αυγκεκριμενα στο τμημα του δικεφαλου,πριν το παθω αυτο ομως στην τελευταια προπονηση που εκανα οταν περασαν τα 30-45 λεπτα που ειχα παρει το pump ολα ωραια ολα οκαυ το πρωτο 20 λεπτο της προπονησης,υστερα ενιωσα ταχυπαλμια οχι τοσο εντονη ομως,το μυρμιγκιασμα δεν το αναφερω καν γιατι ειναι γνωστο ως παρενεργεια του νιτρικου κατι το οποιο δεν με ανησυχησε επειδη το ειχα ξανακουσει ακομα και πριν παρω το συμπληρωμα οποτε το θεωρησα φυσιολογικο,καθόλη την διαρκεια λοιπον της προπονησης ολα ενταξει,θεωρησα την ελαχιστα αυξανομενη ταχυπαλμια ως ενα ακακο side effect,οταν τελειωσα την προπονηση και ηπια την πρωτεινη μου συνοδευοντας την με καποιο φρουτο μετα απο λιγο αρχισα να νιωθω πως η καρδια μου θα εκραγει,οχι τοσο πολυ ωστε να σκεφτω το χειροτερο,δεν μπορουσα να καταπιω ουτε το ιδιο μου το σαλιο,εν τελει θελω να καταληξω στο εξης ερωτημα,ξερω πως μπορει ολο αυτο το συναισθημα να ειναι επειδη εχω παρει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για 6-7 προπονησεις μου,δεν υπερβαινω στην δοσολογια ειναι καθαρα 25gr δηλαδη δυο σκουπ καθαρα,σημερα επαθα παλι το ιδιο,μηπως θα επρεπε να μειωσω την δοσολογια και να αυξανω σταδιακα; και επισης παρατηρησα σημερα στο στερνο μου ενα κερασοειδη αιμαγγειωμα το οποιο το εψαξα και ειναι εντελως ακακο,απλως διαβασα οτι μπορει να δημιουργηθει απο χημικες ουσιες η συσσωρευμένη ποσοτητα τοξινων στο ηπαρ και τα νεφρα. Απο εβδομαδα θα κανω εξετασεις αιματος,τι μπορω να ρωτησω τον γιατρο αχετικα με τα συμπληρωματα; ειναι αναλογως τον οργανισμο και εχουν τετοιες παρενεργειες; γιατι διαβασα σχετικα ποστς σε διαφορα φορουμ για τις παρανεργειες του νιτρικου,εν τελει ναι οπως καταλαβαινετε ομολογω πως ειμαι ολιγον φοβισμενος για τις παρενεργειες του νιτρικου εφοσον τοσο καιρο επαιρνα την complete gainer της ιδιας εταιριας (βεβαιως δεν εχει καμια σχεση με το pump γιατι ειναι δυο διαφορετικα πραγματα,απλως το αναφερω) και δεν ειχα την παραμικρη παρενεργεια,ευχαριστω προκαταβολικά

Polyneikos
27-03-19, 08:27
Χρησιμοποιώ το συγκεκριμενο προιον απο τις 5 Μαρτη,σημερα εχουμε 28,οι πρωτες προπονησεις ηταν αψογες μρ πολλη ενεργεια οπως ειναι αναμενόμενο απο την χρηση ενος νιτρικου,ημουν 4 μερες εκτος προπονησης λογω μικροτραυματισμου στο χερι και αυγκεκριμενα στο τμημα του δικεφαλου,πριν το παθω αυτο ομως στην τελευταια προπονηση που εκανα οταν περασαν τα 30-45 λεπτα που ειχα παρει το pump ολα ωραια ολα οκαυ το πρωτο 20 λεπτο της προπονησης,υστερα ενιωσα ταχυπαλμια οχι τοσο εντονη ομως,το μυρμιγκιασμα δεν το αναφερω καν γιατι ειναι γνωστο ως παρενεργεια του νιτρικου κατι το οποιο δεν με ανησυχησε επειδη το ειχα ξανακουσει ακομα και πριν παρω το συμπληρωμα οποτε το θεωρησα φυσιολογικο,καθόλη την διαρκεια λοιπον της προπονησης ολα ενταξει,θεωρησα την ελαχιστα αυξανομενη ταχυπαλμια ως ενα ακακο side effect,οταν τελειωσα την προπονηση και ηπια την πρωτεινη μου συνοδευοντας την με καποιο φρουτο μετα απο λιγο αρχισα να νιωθω πως η καρδια μου θα εκραγει,οχι τοσο πολυ ωστε να σκεφτω το χειροτερο,δεν μπορουσα να καταπιω ουτε το ιδιο μου το σαλιο,εν τελει θελω να καταληξω στο εξης ερωτημα,ξερω πως μπορει ολο αυτο το συναισθημα να ειναι επειδη εχω παρει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για 6-7 προπονησεις μου,δεν υπερβαινω στην δοσολογια ειναι καθαρα 25gr δηλαδη δυο σκουπ καθαρα,σημερα επαθα παλι το ιδιο,μηπως θα επρεπε να μειωσω την δοσολογια και να αυξανω σταδιακα; και επισης παρατηρησα σημερα στο στερνο μου ενα κερασοειδη αιμαγγειωμα το οποιο το εψαξα και ειναι εντελως ακακο,απλως διαβασα οτι μπορει να δημιουργηθει απο χημικες ουσιες η συσσωρευμένη ποσοτητα τοξινων στο ηπαρ και τα νεφρα. Απο εβδομαδα θα κανω εξετασεις αιματος,τι μπορω να ρωτησω τον γιατρο αχετικα με τα συμπληρωματα; ειναι αναλογως τον οργανισμο και εχουν τετοιες παρενεργειες; γιατι διαβασα σχετικα ποστς σε διαφορα φορουμ για τις παρανεργειες του νιτρικου,εν τελει ναι οπως καταλαβαινετε ομολογω πως ειμαι ολιγον φοβισμενος για τις παρενεργειες του νιτρικου εφοσον τοσο καιρο επαιρνα την complete gainer της ιδιας εταιριας (βεβαιως δεν εχει καμια σχεση με το pump γιατι ειναι δυο διαφορετικα πραγματα,απλως το αναφερω) και δεν ειχα την παραμικρη παρενεργεια,ευχαριστω προκαταβολικά

Καλημέρα φίλε.
Όπως καταλαβαίνω, πρέπει να είναι απο τις πρώτες φορές που λαμβάνεις προεξασκητικό (νιτρικό τελωσπάντων) καθώς αυτά τα συμπτώματα που λες είναι αρκετά έντονα και να ξέρεις ατονούν στην πορεία της χρήσης τους.
Το μόνο που μπορεί να σου έχει συμβεί, είναι κάποιο "τίναγμα" από τα διεγερτικά, τα οποία στο προϊόν αυτό ειναι σε ασφαλείς δόσεις.
Τα υπόλοιπα που λές, πιθανόν σε αγχώσανε και μήπως έπαθες κάποια μικρή κρίση πανικού.
Τωρα για την κόκκινη ελιά, να ξέρεις πως ο γιατρός θα σου πει (και φυσιολογικά) πως κόψε οτι παίρνεις ξένο προς το σώμα γιατί ο ίδιος δεν είναι σε θέση , ούτε και προτίθεται να ελέγξει τι περιέχεται μέσα.
Ήπαρ και νεφρά θα σου δείξουν οι εξετάσεις, αλλά απο συμπληρώματα τετοιου τύπου δεν μπορουν να επηρεαστούν με ορθολογική χρήση, εκτός αν έχεις κάποια πάθηση ήδη.

MarcoPolo
27-03-19, 10:54
θα μπορουσα να μειωσω την δοσολογια και να παιρνω 12gr και σταδιακα να ανεβαζω;

nikosBMW
27-03-19, 15:18
που να επεινες και κανα παλιο craze μαν :p

MarcoPolo
27-03-19, 15:52
ειναι φυσιολογικα αυτα τα συμπτωματα δηλαδη;

Polyneikos
27-03-19, 16:00
θα μπορουσα να μειωσω την δοσολογια και να παιρνω 12gr και σταδιακα να ανεβαζω;

Κάνε αυτό ναι :thumbup:

nikosBMW
27-03-19, 16:02
ειναι φυσιολογικα αυτα τα συμπτωματα δηλαδη;

ναι μην αγχωνεσαι πολυ φιλε μου .. ουτε τα νεφρα ουτε το συκωτι επηρεαζονται απο αυτα αρκει να μην το παρακανεις .. παρολα αυτα αν θες κανε εξετασεις για να σου φυγει το αγχος εντελως, αν καταλαβα καλα εισαι πρωταρης στα pre workout?, λογικο να σε πιασει ετσι. και γω την πρωτη φορα που ηπια νιτρικο (και μαλιστα δυνατο νιτρικο ) ειχα ακριβως τα ιδια με εσενα

Polyneikos
04-01-20, 18:52
ακομα δεν εχω τελειωσει το κουτι του..στα τελειωματα ειμαι αυτες τις μερες..
εχω παρατηρησει οτι οποτε το χρησιμοποιω με εξτρα δοση απο κιτρουλινη (περιπου 3γρ απο σκετη κ αλλο 1 που δινει το xtend μεσα στην προπονηση) εχω σημαντικη διαφορα σε αντοχη ,σαν να με πιανει καλυτερα το συμπληρωμα..κ αυτο το εχω δοκιμασει με αρκετα σε συνδιασμο με την κιτρουλινη.

Διονύση δοκίμασα λοιπόν τις προάλλες ένα Complete Pump φακελάκι μαζί με ενα Complete Pre (https://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?34592-Complete-Pre-(Warriorlab)&p=866330&viewfull=1#post866330). Mαζευει πολύ καλές δόσεις σε όλα, καφεϊνη πχ 400mg αλλά έτσι κι αλλιώς, πλεον βάζω μεγαλύτερες δόσεις στα περισσότερα. Δεν είναι για όλους βέβαια αυτοί οι συνδυασμοί..
Μου έβγαλε φοβερή προπόνηση:green:

beefmeup
05-01-20, 12:04
καφεινη για αρχόντους:P
κ γω καμια φορα τσιμπαω λιγο την καφεινη με ταμπλετες επιλεον, αλλα σαν καφεινη δεν μου κανει κατι απο μονη της, ισως αν εχω πολυ αδειο στομαχι να με πασει καμια ταχυκαρδια για λιγο αργοτερα αλλα μεχρι εκει..για δοσεις απο 400μιλι κ πανω λεω..νομιζω οι μεγαλυτερες δοσεις στα υπολοιπα μου κανουν διαφορα, συνδιαστικα παντα.