PDA

Επιστροφή στο Forum : επιλογη πρωτεινης για περιοδο αγωνων-ογκου



hardtraining
26-03-10, 12:26
σε λιγο καιρο ξεκιναν οι αγωνες και αν ειναι ευκολο να μου προτινετε μερικες καθαρες πρωτεινες που να περιεχουν μεσα και κρεατινη για καλυτερα αποτελεσματα? θελω οι εταιριες να ειναι αξιοπιστες και να ρωτησω κατι ποια ειναι αυτη η πρωτεινη της εας που περιεχει μεσα και κρεατινη ,την εχετε δοκιμασει? γενικα θελω καθαρη πρωτεινη απο καλες εταιριες που να περιεχει μεσα και κρεατινη!

Polyneikos
26-03-10, 13:43
όταν λες αγωνες,τι εννοείς;;καθαρη πρωτεινη που να περιεχει κρεατινη δεν θεωρείται καθαρη,,,

beefmeup
26-03-10, 15:02
σε λιγο καιρο ξεκιναν οι αγωνες και αν ειναι ευκολο να μου προτινετε μερικες καθαρες πρωτεινες που να περιεχουν μεσα και κρεατινη για καλυτερα αποτελεσματα? θελω οι εταιριες να ειναι αξιοπιστες και να ρωτησω κατι ποια ειναι αυτη η πρωτεινη της εας που περιεχει μεσα και κρεατινη ,την εχετε δοκιμασει? γενικα θελω καθαρη πρωτεινη απο καλες εταιριες που να περιεχει μεσα και κρεατινη!

αυτο το θεμα με την "καθαρη"κ την "βρωμικη"προτεινη μονο στην ελλαδα πρεπει να γινεται,κ προκαλει ασυνεννοησια:rolf::rolf:

Svein
29-03-10, 00:36
σε λιγο καιρο ξεκιναν οι αγωνες και αν ειναι ευκολο να μου προτινετε μερικες καθαρες πρωτεινες που να περιεχουν μεσα και κρεατινη για καλυτερα αποτελεσματα? θελω οι εταιριες να ειναι αξιοπιστες και να ρωτησω κατι ποια ειναι αυτη η πρωτεινη της εας που περιεχει μεσα και κρεατινη ,την εχετε δοκιμασει? γενικα θελω καθαρη πρωτεινη απο καλες εταιριες που να περιεχει μεσα και κρεατινη!

Optimum - Serious Mass :weights::weights::weights: !


Δεν εχω παρει ποτε μου εγω παντος πρωτεινη 'ογκου' με κρεατινη ! Παρε μια whey , βρώμη , και μια μονουδρικη κρεατινη !