PDA

Επιστροφή στο Forum : Η Πιο Κακη Εταιρια Συμπληρωματων !!



Τ.Ε.Φ.Α.Α
26-03-10, 16:15
λοιπον παιδια αυτη η εταιρια MYSCHLETECH ειναι για ξυλο πραγματικα και ο εοφ κακως που δεν την εχει απαγορευση! εδω η πρωτεινη τους περιειχε μεσα την ουσια ανδρο που ειναι απαγορευμενη ουσια και ανηκει στα στεροιδη αναβολικα και περιεχει και προορμονες! ενα φιλαρακι την επερνε και ειναι εθνικη σε καποιο αθλημα και ρωτησε τον γιατρο του για αυτην την ουσια και του ειπε φιλε οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα αν περασεις αντιτοπινγκ να τη βρουν μεσω των ουρων ,ετσι του ειπαν! καλα ρε τετοιο χαλι,που παμε δλδ? για μενα παιζονται πολλα για αυτην την εταιρια ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ!

MYSCHLETECH=ΙΣΩΣ Η ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ!!!!

stavrozgr
26-03-10, 16:21
εγινε αναλυση και βρεθηκε η ουσια μεσα ?

sorry φιλε μου αλλα μου ειναι δυσκολο να το πιστεψω...

α και κατι ακομα... μαλλον διαφημιση τους κανεις...


φιλικά πάντα
Σταύρος

flowin_through
26-03-10, 16:22
Εχει γινει ελεγχος?
Παντως αν ειχε μεσα κατι τετοιο τα προϊοντα της θα δουλευαν. Το προβλημα ειναι οτι δε δουλευουν!
Muscletech: supplements that DON`T (AND EVER WILL) work.

The Rock
26-03-10, 16:24
Στοιχεία ? Και ποια ουσία είναι αυτή ακριβώς μας λες ?

gj
26-03-10, 16:51
Παιδια έχει χιλιοειπωθεί αυτό το θέμα...
Και εδω είχε βγει ένα λινκ που έλεγε ότι η νίτροτεκ περιείχε ανδρο μέσα... Τώρα αν ισχυει αυτό ένας θεός ξερει...
Κατεμε όλες οι ετερίες βγάζουν ορισμένα αξιόλογα προιόντα με την διαφορά ότι πριν αγοράσεις κάτι απο muschletech θα πρεπει να κοιτάς τα συστατικά και τη χρησιμότητα του προιόντος της και όχι την περιγραφή-διαφήμιση.

-Nikolakis-
26-03-10, 16:58
νομιζω πως το γεγονος οτι υποσχεται τοσα πολλα μεσω των συμπληρωματων της,δεν καθιστα τα προιοντα αυτα,τελειως αχρηστα...Απλα ειναι φυσικο να μην ειναι τοσο ισχυρα οσο διαφημιζουν οτι ειναι....Δεν ειναι ομως και η χειροτερη εταιρεια στον κοσμο...Εχει καποια φημη στο χωρο,ασχετα με το γεγονος οτι μπορει να ειναι γνωστη περισσοτερο απο το advertising promotion της σαν εταιρεια και λιγοτερο για την αποτελεσματικοτητα των προιοντων της...Βεβαια,επειδη δεν το εχω ψαξει πολυ το θεμα γυρω απο το ονομα muscletech γενικοτερα,σιγουρα οι γνωμες πολλων παιδιων απο το forum θα ειναι πολυ πιο αξιοπροσεκτες...;)

savage
26-03-10, 17:39
δεν ξερω αν οντως παιζεται κατι τετοιο(απαγορευμενη ουσια) με την εν λογω εταιρια,αλλα ξερω οτι τα προιοντα της τα κραζουν ολοι οι αθλητες bb που εχω μιλησει, και αυτο λεει πολλα.εγω δεν θα επαιρνα ποτε κατι απο αυτη την εταιρια.ασε που τωρα που το θυμαμαι και ο λιποδιαλυτης της ειχε αποσυρθει ως επικινδυνος πριν κανα 2 χρονια

Τ.Ε.Φ.Α.Α
26-03-10, 17:47
δεν ξερω αν οντως παιζεται κατι τετοιο(απαγορευμενη ουσια) με την εν λογω εταιρια,αλλα ξερω οτι τα προιοντα της τα κραζουν ολοι οι αθλητες bb που εχω μιλησει, και αυτο λεει πολλα.εγω δεν θα επαιρνα ποτε κατι απο αυτη την εταιρια.ασε που τωρα που το θυμαμαι και ο λιποδιαλυτης της ειχε αποσυρθει ως επικινδυνος πριν κανα 2 χρονια

+1000000000000000000000000 τα πες πολυ ωραια savage thanks! καλα αυτο που ειπε το παλικαρι απο πανω οτι τους κανω διαφημιση ειναι τελειως ακυρο ισα ισα δυσφημηση τους κανω γτ εχω ακουσει πολλες (μαμουνιες) για να μη το πω αλλιως, δεν μιλαω επιθετικα για την εταιρια αλλα αυτο ειδικα με την ανδρο που ανηκει και στα στεροιδη αναβολικα η εστω οτι ειναι απαγορευμενη ουσια ε ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!:thumbup:

-beba-
26-03-10, 17:54
Μια χαρά εταιρεία είναι και μια χαρά προιόντα έχει σαν όλες τις άλλες.
Απλά η συγκεκριμένη εταιρεία διαφημίζει πολύ τα προιόντα της και οι τιμές της είναι :evil2::evil2::evil2:

Eddie
26-03-10, 17:59
Εγω αυτα δεν τα πιστευω.Και για μενα αδίκως πεφτει τοσο θαψιμο για την εταιρια.Δοκιμασατε και δεν ειδατε διαφορα?Εχω παρει αρκετα απο αυτη την εταιρια και τα περισσοτερα κανανε δουλεια.ΟΧΙ ΟΛΑ.Ισως να μην ειναι η καλυτερη εταιρια,σιγουρα ομως δεν ειναι και η χειροτερη.

Για το αν εχει ανδρο η νιτρο μου φαινεται πολυ βαρυ γιατι δεν ειναι τυχαια εταιρια.Αν ειναι ετσι,απο τα εκατομμυρια χρηστες ανα τον κοσμο το 1/3 να κανει μηνυση ειναι για φυλακη.Κοιταξτε πρωτα τι εχουν τα 5Kg Isolate με 50Ευρω που περνουν μερικοι και μετα την νιτρο.

Αν δε δειτε αποδειξεις με πορισμα χημειου μη πιστευετε λογια του αερα.Τη γνωμη μου λεω παντα και δε θελω να κανω διαφημηση.Γενικως πρεπει να ειμαστε λιγο καχυποπτοι με τις εταιριες χωρις αυτο να σημαινει οτι η Α η Β εταιρια ειναι σκαρτη.Ελπιζω οτι ισχυει εστω και στο ελαχιστο η φραση "οτι δινεις παιρνεις" και μη μας ερθει απο κει που δεν το περιμενουμε.

flowin_through
26-03-10, 18:17
Ισως να μην ειναι η καλυτερη εταιρια,σιγουρα ομως δεν ειναι και η χειροτερη.

Ναι κονταροχτυπιουνται με τη Dymatize.


Κοιταξτε πρωτα τι εχουν τα 5Kg Isolate με 50Ευρω που περνουν μερικοι και μετα την νιτρο.
Τι εχουν? ξερεις κατι παραπανω?


Ελπιζω οτι ισχυει εστω και στο ελαχιστο η φραση "οτι δινεις παιρνεις"
Α, ετσι εξηγειται.
Ρε θα το ανοιξω εγω το συμπληρωματαδικο, εχει πολυ ψωμι ακομα.

TEFAAtzis
26-03-10, 18:20
Εγω αυτα δεν τα πιστευω.Και για μενα αδίκως πεφτει τοσο θαψιμο για την εταιρια.Δοκιμασατε και δεν ειδατε διαφορα?Εχω παρει αρκετα απο αυτη την εταιρια και τα περισσοτερα κανανε δουλεια.ΟΧΙ ΟΛΑ.Ισως να μην ειναι η καλυτερη εταιρια,σιγουρα ομως δεν ειναι και η χειροτερη.

Για το αν εχει ανδρο η νιτρο μου φαινεται πολυ βαρυ γιατι δεν ειναι τυχαια εταιρια.Αν ειναι ετσι,απο τα εκατομμυρια χρηστες ανα τον κοσμο το 1/3 να κανει μηνυση ειναι για φυλακη.Κοιταξτε πρωτα τι εχουν τα 5Kg Isolate με 50Ευρω που περνουν μερικοι και μετα την νιτρο.

Αν δε δειτε αποδειξεις με πορισμα χημειου μη πιστευετε λογια του αερα.Τη γνωμη μου λεω παντα και δε θελω να κανω διαφημηση.Γενικως πρεπει να ειμαστε λιγο καχυποπτοι με τις εταιριες χωρις αυτο να σημαινει οτι η Α η Β εταιρια ειναι σκαρτη.Ελπιζω οτι ισχυει εστω και στο ελαχιστο η φραση "οτι δινεις παιρνεις" και μη μας ερθει απο κει που δεν το περιμενουμε.

+1000000000:thumbup:

Eddie
26-03-10, 18:23
Ναι κονταροχτυπιουνται με τη Dymatize.


Τι εχουν? ξερεις κατι παραπανω?


Α, ετσι εξηγειται.
Ρε θα το ανοιξω εγω το συμπληρωματαδικο, εχει πολυ ψωμι ακομα.


Χαχαχαχα και ηθελα να τη δοκιμασω παλια.

Οχι δεν ξερω απολυτως τιποτα.Τη γνωμη μου λεω συμφωνα με τη λογικη.

TEFAAtzis
26-03-10, 18:29
Και για να καταθεσω και την δικη μου αποψη εχω φιλο μου στα ΤΕΦΑΑ ο οποιος ειναι πολυ τουμπανο και ειναι αποκλειστικα οπαδος αυτης της εταιρειας.Αυτος απο συζητησεις που καναμε σχετικα με την Muscletech μου ειπε πως δεν εχει κανενα παραπονο και ισα ισα ειναι και ευχαριστημενος.Αυτο με τα ανδρογονα το εχω ξανακουσει στο φορουμ οπως και το γεγονος οτι ενας λιποδιαλυτης τους περιειχε εφεδρινη χωρις να το αναφερανε και αποσυρθηκε το οποιο ειναι και πραγματικο γεγονος.Δεν νομιζω προσωπικα πως τα προιοντα τους ειναι μουφες απλα περα οτι υποσχονται τρελα πραγματα η εταιρεια σαν εταιρεια με το θεμα του λιποδιαλυτη για μενα δεν ειναι εμπιστη και δεν 8α χρησημοποιουσα ποτε προιον της

Machiavelli
26-03-10, 18:46
Δεν είχε εφεδρίνη, μη λέμε ο,τι θέλουμε. Κακή, κάκιστη η εφεδρίνη, αν έτσι το θέλετε, αλλά δεν καίει συκώτια.
Τώρα έχει άνδρο και άνδρο, πείτε μας τι άνδρο έχει αν είναι καλά να πάμε να πάρουμε κι εμείς.

gj
26-03-10, 18:53
Μια χαρά εταιρεία είναι και μια χαρά προιόντα έχει σαν όλες τις άλλες.
Απλά η συγκεκριμένη εταιρεία διαφημίζει πολύ τα προιόντα της και οι τιμές της είναι :evil2::evil2::evil2:

Λαθος μπεμπα ;)
Για ελλάδα οι τιμές της είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. Υπαρχει μια αλυσιδα συμπληρωματαδικων που έχει πολύ σωστές τιμές σε σχέση με τα υπολοιπα.Μαλιστα την cell tech την εβρισκα πιο φτηνά εδω απότι αγγλία. Τωρα αν κάποιος παραγγελνει απέξω δν τον πολυσυμφέρουν.

Bane
26-03-10, 19:06
Αυτά είναι παλιά νέα. Αν θέλετε άλλους λόγους να μισήσετε την MT κάντε το για τις μυνήσεις εναντίον απλών χρηστών και φόρουμ που έχει κάνει πολλές φορές (για συκοφαντική δυσφύμηση) και κυρίως για τα συκωτάκια που έκαψε το Hydroxycut επειδή περιείχε (γκουχ γκουχ) κάτι που δεν έπρεπε να περιέχει.

Orc
26-03-10, 19:21
Είστε τυχεροί μερικοί που δεν δοκιμάσετε ποτέ MLO. Δε θα λέγατε τίποτα για την Muscletech.:unsure:

TEFAAtzis
26-03-10, 19:34
Αυτά είναι παλιά νέα. Αν θέλετε άλλους λόγους να μισήσετε την MT κάντε το για τις μυνήσεις εναντίον απλών χρηστών και φόρουμ που έχει κάνει πολλές φορές (για συκοφαντική δυσφύμηση) και κυρίως για τα συκωτάκια που έκαψε το Hydroxycut επειδή περιείχε (γκουχ γκουχ) κάτι που δεν έπρεπε να περιέχει.

Για το hydroxycut αναφερομουν οταν ελεγα για εφεδρινη.Μηπως ειχε κατι αλλο Βανε?

Bane
26-03-10, 19:40
Είστε τυχεροί μερικοί που δεν δοκιμάσετε ποτέ MLO. Δε θα λέγατε τίποτα για την Muscletech.:unsure:

Ωπ δεν το ξέρω αυτό. Για πες για πες:wink:

crow
26-03-10, 19:56
Είστε τυχεροί μερικοί που δεν δοκιμάσετε ποτέ MLO. Δε θα λέγατε τίποτα για την Muscletech.:unsure:

Σωστος!!!!!!:rolf::rolf::rolf:

TEFAAtzis
26-03-10, 20:09
για πεστε

Bane
26-03-10, 20:14
Για το hydroxycut αναφερομουν οταν ελεγα για εφεδρινη.Μηπως ειχε κατι αλλο Βανε?

Αυτό ήταν παλιά
http://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm152152.htm
Τώρα για το τι περιείχε ακριβώς μη μου στέλνετε π.μ., δεν πρόκειται να σας πω

gj
26-03-10, 20:41
Παντως το hydroxycut hardcore ηταν το καλυτερο που ειχα χρησιμοποιησει και το συκωτακι μου μια χαρα ειναι...
Δεν αμφισβητώ αυτα που λεει η fda προς θεου....κρίμα που βγήκε danger

Machiavelli
26-03-10, 20:47
Δε σημαίνει ότι όποιος παίρνει την συγκεκριμένη ουσία χαλάει το συκώτι του. Εννοείται αυτό.

Haris Pilton
26-03-10, 21:05
Υπάρχει αρνητική διαφήμιση;
Γιατι εγω,μας βλεπω όλους να ασχολούμαστε...
Μηπως αυτος ειναι ο σκοπος της;

kyriakos23
26-03-10, 21:10
βαζω ενα μικρο στοιχημα οτι ολοι μας αν περναμε προιοντα της δωρεαν μια χαρα θα τα πιναμε.
ισως την μισησατε για τις τιμες της.

Bane
26-03-10, 21:15
Υπάρχει αρνητική διαφήμιση;
Γιατι εγω,μας βλεπω όλους να ασχολούμαστε...
Μηπως αυτος ειναι ο σκοπος της;

Δεν παίζει. Από αυτές τις μλκιες η ΜΤ εχασε ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ λεφτά,trust me

The Rock
26-03-10, 21:19
Δεν είχε εφεδρίνη, μη λέμε ο,τι θέλουμε. Κακή, κάκιστη η εφεδρίνη, αν έτσι το θέλετε, αλλά δεν καίει συκώτια.
Τώρα έχει άνδρο και άνδρο, πείτε μας τι άνδρο έχει αν είναι καλά να πάμε να πάρουμε κι εμείς.
Ακριβώς αυτό για πείτε τι ακριβώς ουσία είναι γτ θα χαζέψουμε με αυτά που ακούμε:green:
Και τι φαγούρα είναι αυτή με την εφεδρίνη ? Ούτε καρδίες ούτε συκώτια χαλάει καιρό τώρα έχουν αποδεικτεί :green:

Τ.Ε.Φ.Α.Α
26-03-10, 21:29
εγω παντως ξερω οτι τα προιοντα της δουλευουν γτ εχουν βρεθει μεσα απαγορευμενες ουσιες! δλδ αφου το ανδρο ανηκει στα στεροιδη αναβολικα ειναι απολυτως φυσικο να δουλευει! εδω ρε παιδια δε συζηταμε για τον αν ειναι αποτελεσματικη η οχι η εταιρια στα προιοντα διατροφης αλλα για τις προσμηξεις και για τις απαγορευμενες ουσιες που περιεχουν τα προιοντα της! εσεις ειπατε και οτι σε εναν λιποδιαλυτη περιεχει εφεδρινη που ειναι απαγορευμενη ουσια! ολες αυτες οι ουσιες εμενα σαν αθλητη με προσβαλλουν γτ που ξες οτι η εφεδρινη δε θα σου κανει κακο η οτι η ανδρο δεν θα πειραξει επειδη ειναι αναβολικη ουσια? γτ λοιπον να εμπιστευομαστε μια εταιρια που δεν ειναι αξιοπιστη! εδω δεν λεω οκ,αλλα αν εχει ανδρο η οτιδηποτε απαγορευμενη ουσια να το λεει πανω στο κουτι και εγω δε θα τους πω τιποτα! αλλα μη κοροιδευομαστε κιολας! υπαρχουν και αλλες εταιριες που περιεχουν ουσιες παραπανω απο αυτα που αναγραφονατι στο κουτι αλλα δεν ειναι τοσο παρατραβηγμενα οσο το ανδρο που περιεχει η συγκεκριμενη εταιρια! ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΝΤΟΠΙΓΚ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΦΑΩ ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? δεν με αφορα αν δουλευουν τα συμπληρωματα της η οχι απλως δε θελω να παιζουν με την υγεια μου! γραψε πρωτα στο κουτι τη προσθετα εχει και μετα οκ! ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ 90ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΕΤΑΙ 70ΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!


ολα αυτα που ειπα δεν αφορουν ολους εσας παιδια αλλα την εταιρια , εσας σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και για τη συζητηση που κανουμε επι του θεματος!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ:welcome:

Haris Pilton
26-03-10, 21:31
Για να το λες Bane,κατι θα ξερεις...

Eddie
26-03-10, 21:36
Και τι φαγούρα είναι αυτή με την εφεδρίνη ? Ούτε καρδίες ούτε συκώτια χαλάει καιρό τώρα έχουν αποδεικτεί :green:

Δε ξερω τι κανει,παντως επερνε ενα παιδι στο γυμναστηριο,φυτικη μου ειχε πει νομιζω εφεδρα και ελιωνε κυριολεκτικα.Μουσκεμα!!Αλλα μου ειπε οτι ειχε πολυ υπερενταση και δεν κοιμοταν ευκολα το βραδυ.

Machiavelli
26-03-10, 21:37
Τι άνδρο βρε άνθρωπε; Ανδρογόνα; Ανδροστερόνη; Ανδροστενδιόνη; Για εφεδρίνη πότε το είπανε; Δείξε κάτι, λόγια του αέρα λες. Δε λέω ότι είναι καλή εταιρία, ούτε πήρα, ούτε σκοπεύω να πάρω, αλλά μη λέμε ο,τι μας κατέβει, κάποιοι παίρνουν και δεν είναι ανάγκη να τους ανησυχήσουμε.

The Rock
26-03-10, 21:40
εγω παντως ξερω οτι τα προιοντα της δουλευουν γτ εχουν βρεθει μεσα απαγορευμενες ουσιες! δλδ αφου το ανδρο ανηκει στα στεροιδη αναβολικα ειναι απολυτως φυσικο να δουλευει! εδω ρε παιδια δε συζηταμε για τον αν ειναι αποτελεσματικη η οχι η εταιρια στα προιοντα διατροφης αλλα για τις προσμηξεις και για τις απαγορευμενες ουσιες που περιεχουν τα προιοντα της! εσεις ειπατε και οτι σε εναν λιποδιαλυτη περιεχει εφεδρινη που ειναι απαγορευμενη ουσια! ολες αυτες οι ουσιες εμενα σαν αθλητη με προσβαλλουν γτ που ξες οτι η εφεδρινη δε θα σου κανει κακο η οτι η ανδρο δεν θα πειραξει επειδη ειναι αναβολικη ουσια? γτ λοιπον να εμπιστευομαστε μια εταιρια που δεν ειναι αξιοπιστη! εδω δεν λεω οκ,αλλα αν εχει ανδρο η οτιδηποτε απαγορευμενη ουσια να το λεει πανω στο κουτι και εγω δε θα τους πω τιποτα! αλλα μη κοροιδευομαστε κιολας! υπαρχουν και αλλες εταιριες που περιεχουν ουσιες παραπανω απο αυτα που αναγραφονατι στο κουτι αλλα δεν ειναι τοσο παρατραβηγμενα οσο το ανδρο που περιεχει η συγκεκριμενη εταιρια! ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΝΤΟΠΙΓΚ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΦΑΩ ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? δεν με αφορα αν δουλευουν τα συμπληρωματα της η οχι απλως δε θελω να παιζουν με την υγεια μου! γραψε πρωτα στο κουτι τη προσθετα εχει και μετα οκ! ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ 90ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΕΤΑΙ 70ΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!


ολα αυτα που ειπα δεν αφορουν ολους εσας παιδια αλλα την εταιρια , εσας σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και για τη συζητηση που κανουμε επι του θεματος!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ:welcome:
Και τι σημαίνει απαγορευμένη ουσία ? Δλδ αν απαγορευτεί το νερό τι σημαίνει ότι βλάπτει ? Μην λέμε ότι θέλουμε. Πριν λίγα χρόνια αν δεν κάνω λάθος είχε απαγορευτεί η καφείνη, τι πάει να πει αυτό ? Θα σταματήσει ο κόσμος να πίνει καφέδες επειδή βλάπτει ?

Συμφωνώ αβέρτα με τον Μακιαβέλλι.

Haris Pilton
26-03-10, 21:49
Εγω δεν βλεπω ουτε το τσιγαρο να ονομάζεται απαγορευμένο ουτε το αλκοόλ ουτε τα παριζακια,που τοσο καιρο αναρωτιεμαι γιατι τα 100γ εχουν τοσο λιγη πρωτεΐνη,και υποτιθεται οτι ειναι σκετο κρεας..........

Τα αας απαγορεύτηκαν γιατι εισχώρησαν στον "αγαθό" αθλητισμό...

Eddie
26-03-10, 21:52
ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΝΤΟΠΙΓΚ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΦΑΩ ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? δεν με αφορα αν δουλευουν τα συμπληρωματα της η οχι απλως δε θελω να παιζουν με την υγεια μου! γραψε πρωτα στο κουτι τη προσθετα εχει και μετα οκ! ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ 90ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΕΤΑΙ 70ΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!



Εξηγησε μου σε παρακαλω..αν παρεις προιον αλλης εταιριας,πως θα εισαι σιγουρος οτι δεν εχει απαγορευμενα?Ποιον θα εμπιστευτεις,φιλο σου?Τον πωλητη?Το site?Η απο το ταμπελακι?Νομιζω οτι ο συλογισμος σου ειναι λιγο παραλογος.Καλα κανεις και ανησυχεις,αλλα να μην ανησυχεις μονο για μια συγκεκριμενη εταιρια.Δοκιμασε ενα προιον,παρε δειγμα,πηγαινε σε χημειο και αν δεις οτι ολα ειναι οκ συνεχισε το.Τι αλλο να σου πω;Δεν υπαρχει αλλη λυση.

Polyneikos
26-03-10, 22:00
Ρε παιδια αν περιεχει ΜΟΝΟ εφεδρινη το Hydroxicut πεστε μου το να τρεξω να το παρω,σας παρακαλω !!:P:P:P

giannis64
26-03-10, 22:03
:rolf::rolf::rolf:

Niiick
26-03-10, 22:28
Τι άνδρο βρε άνθρωπε; Ανδρογόνα; Ανδροστερόνη; Ανδροστενδιόνη; Για εφεδρίνη πότε το είπανε; Δείξε κάτι, λόγια του αέρα λες. Δε λέω ότι είναι καλή εταιρία, ούτε πήρα, ούτε σκοπεύω να πάρω, αλλά μη λέμε ο,τι μας κατέβει, κάποιοι παίρνουν και δεν είναι ανάγκη να τους ανησυχήσουμε.


:thumbup:

GEORGEXX1
26-03-10, 22:41
Δεν χρησιμοποίησα ποτε τα προϊοντα αυτης της εταιριας απλα επειδη
ειμαι καλυμμένος απο τα προϊοντα αλλης εταιριας.
Αλλα εκει που θελω να καταληξω ειναι στο οτι ποιος μας διαβεβαιωνει για τις υπολοιπες εταιρείες,τη βαζουν μεσα, τη ποιότητας και τη επεξεργασιας, ειναι αυτα που εχουν μεσα,και ειναι και νομιμα ως προς την κυκλοφορια τους.
Για αυτον τον λογω,και επειδη δεν μπορεις να κανεις και τιποτα, απλα εμπιστεύεσαι μια εταιρια,μετα απο δυο μηνες κανεις μια εξεταση και συνεχίζεις.

Levrone
26-03-10, 23:04
ρε παιδια τι ψαχνουμε να βρουμε? οποιος δε 8ελει να παρει ας μην παρει. χημειο την πηγε κανεις? οχι.

μηπως για αλλη γνωστη και πασιγνωστη εταιρεια που βγαινει καθε χρονο πρωτη σε πωλησεις και ειναι σε ενα μαυρο κουτι δεν εχουμε ακουσει και συζητησει και εδω μεσα ασχημα πραγματα? τι χαμος ειναι αυτος τωρα με τη MUSCLETECH? στο φιναλε εσκασαν τα κανονια περυσι με το HYDROXYCUT και ο καθενας εχει κριση και κρινει.

δε νομιζω οτι οποιος παρει προιοντα αυτης της εταιρειας δεν ειναι εστω και λιγο περισσοτερο υποψιασμενος σε σχεση με αλλες εταιρειες..αλλα ειναι επιλογη του..

δεν παω να κανω τον πυροσβεστη, αλλα κανουμε ολοι κρααα λες και ανακαλυψαμε την αμερικη..και κανουμε και τοση συζητηση χωρις ενα επισημο στοιχειο. μονο απο μια μαρτυρια..

προσωπικα δε χρησιμοποιω αυτη τη μαρκα, αλλα ατομα που τη χρησιμοποιουν μου εχουν πει καλα λογια.

The Rock
26-03-10, 23:46
ρε παιδια τι ψαχνουμε να βρουμε? οποιος δε 8ελει να παρει ας μην παρει. χημειο την πηγε κανεις? οχι.

μηπως για αλλη γνωστη και πασιγνωστη εταιρεια που βγαινει καθε χρονο πρωτη σε πωλησεις και ειναι σε ενα μαυρο κουτι δεν εχουμε ακουσει και συζητησει και εδω μεσα ασχημα πραγματα? τι χαμος ειναι αυτος τωρα με τη MUSCLETECH? στο φιναλε εσκασαν τα κανονια περυσι με το HYDROXYCUT και ο καθενας εχει κριση και κρινει.

δε νομιζω οτι οποιος παρει προιοντα αυτης της εταιρειας δεν ειναι εστω και λιγο περισσοτερο υποψιασμενος σε σχεση με αλλες εταιρειες..αλλα ειναι επιλογη του..

δεν παω να κανω τον πυροσβεστη, αλλα κανουμε ολοι κρααα λες και ανακαλυψαμε την αμερικη..και κανουμε και τοση συζητηση χωρις ενα επισημο στοιχειο. μονο απο μια μαρτυρια..

προσωπικα δε χρησιμοποιω αυτη τη μαρκα, αλλα ατομα που τη χρησιμοποιουν μου εχουν πει καλα λογια.

The doc has spoken:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

michalis81
26-03-10, 23:46
Apla h muscltech exei ependusei perissotera sth sunexhs diafhmistikh kampania me apotelesma h poiothta twn proiontwn ths aytomata na ''xanetai''..Oxi se ola ta sumplhrwmata ths vevaia allase arketa apo ayta...

Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες, ειναι κανονας του φορουμ ***Mods team***

gj
27-03-10, 00:35
εγω παντως ξερω οτι τα προιοντα της δουλευουν γτ εχουν βρεθει μεσα απαγορευμενες ουσιες! δλδ αφου το ανδρο ανηκει στα στεροιδη αναβολικα ειναι απολυτως φυσικο να δουλευει! εδω ρε παιδια δε συζηταμε για τον αν ειναι αποτελεσματικη η οχι η εταιρια στα προιοντα διατροφης αλλα για τις προσμηξεις και για τις απαγορευμενες ουσιες που περιεχουν τα προιοντα της! εσεις ειπατε και οτι σε εναν λιποδιαλυτη περιεχει εφεδρινη που ειναι απαγορευμενη ουσια! ολες αυτες οι ουσιες εμενα σαν αθλητη με προσβαλλουν γτ που ξες οτι η εφεδρινη δε θα σου κανει κακο η οτι η ανδρο δεν θα πειραξει επειδη ειναι αναβολικη ουσια? γτ λοιπον να εμπιστευομαστε μια εταιρια που δεν ειναι αξιοπιστη! εδω δεν λεω οκ,αλλα αν εχει ανδρο η οτιδηποτε απαγορευμενη ουσια να το λεει πανω στο κουτι και εγω δε θα τους πω τιποτα! αλλα μη κοροιδευομαστε κιολας! υπαρχουν και αλλες εταιριες που περιεχουν ουσιες παραπανω απο αυτα που αναγραφονατι στο κουτι αλλα δεν ειναι τοσο παρατραβηγμενα οσο το ανδρο που περιεχει η συγκεκριμενη εταιρια! ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΝΤΟΠΙΓΚ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΦΑΩ ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? δεν με αφορα αν δουλευουν τα συμπληρωματα της η οχι απλως δε θελω να παιζουν με την υγεια μου! γραψε πρωτα στο κουτι τη προσθετα εχει και μετα οκ! ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ 90ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΕΤΑΙ 70ΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!


ολα αυτα που ειπα δεν αφορουν ολους εσας παιδια αλλα την εταιρια , εσας σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και για τη συζητηση που κανουμε επι του θεματος!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ:welcome:

Για το θέμα ανδρο είναι φήμες....αν ειχε βρεθεί εγώ πιστευω θα υπήρχε άμεση απόσυρση.
Η εφεδρίνη που λέμε την είχε παλιά πριν γίνει παράνομη. Αργότερα είχαν ma-huang κτλ κτλ...
Τώρα αυτό που λες οτι δουλευει η όχι... Μαλλον τα χεις μπλέξει λίγο. Δλδ αν ένα συμπλήρωμα δεν έχει ανδρο μέσα δεν δουλεύει ?
Τι ακριβώς δουλεια θες να δεις από ένα συμπλήρωμα ?

beefmeup
27-03-10, 00:50
εγω παντως ξερω οτι τα προιοντα της δουλευουν γτ εχουν βρεθει μεσα απαγορευμενες ουσιες! δλδ αφου το ανδρο ανηκει στα στεροιδη αναβολικα ειναι απολυτως φυσικο να δουλευει! εδω ρε παιδια δε συζηταμε για τον αν ειναι αποτελεσματικη η οχι η εταιρια στα προιοντα διατροφης αλλα για τις προσμηξεις και για τις απαγορευμενες ουσιες που περιεχουν τα προιοντα της! εσεις ειπατε και οτι σε εναν λιποδιαλυτη περιεχει εφεδρινη που ειναι απαγορευμενη ουσια! ολες αυτες οι ουσιες εμενα σαν αθλητη με προσβαλλουν γτ που ξες οτι η εφεδρινη δε θα σου κανει κακο η οτι η ανδρο δεν θα πειραξει επειδη ειναι αναβολικη ουσια? γτ λοιπον να εμπιστευομαστε μια εταιρια που δεν ειναι αξιοπιστη! εδω δεν λεω οκ,αλλα αν εχει ανδρο η οτιδηποτε απαγορευμενη ουσια να το λεει πανω στο κουτι και εγω δε θα τους πω τιποτα! αλλα μη κοροιδευομαστε κιολας! υπαρχουν και αλλες εταιριες που περιεχουν ουσιες παραπανω απο αυτα που αναγραφονατι στο κουτι αλλα δεν ειναι τοσο παρατραβηγμενα οσο το ανδρο που περιεχει η συγκεκριμενη εταιρια! ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΝΤΟΠΙΓΚ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΣΑ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΒΟΛΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΦΑΩ ΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? δεν με αφορα αν δουλευουν τα συμπληρωματα της η οχι απλως δε θελω να παιζουν με την υγεια μου! γραψε πρωτα στο κουτι τη προσθετα εχει και μετα οκ! ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ 90ΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΕΤΑΙ 70ΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!


ολα αυτα που ειπα δεν αφορουν ολους εσας παιδια αλλα την εταιρια , εσας σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και για τη συζητηση που κανουμε επι του θεματος!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ:welcome:

70αρα,-90αρα,45 κ 2μισαρα,κ 125αρα..οροι για σκονες προτεινης,που χρησημοποιουνται λαθος αβερτα κ τελικα κανεις δεν βγαζει ακρη..εχω βαρεθει να μου ζητανε φιλοι κ γνωστοι "μια καθαρη προτεινη"λες κ οι αλλες ειναι βρωμικες..η συγκερκιμενη εταιρια,εμενα προσωπικα δεν μου αρε,γιατι πλερωνεις πολλα κ περνεις λιγα σε σχεη με αυτα που πλερω..οποτε γιατι νε μην πασ στο κατι καλυτερο με τα ιδια λεφτα???απτην αλλη,αν εχεις αμφιβολιες,να σου πω τι θα εκανα στη θεση σου..θε επερνα το προιον(οποιο κ αν ειναι,κ απο οποια εταιρια κ αν ειναι)κ για να ειμαι σιγουρος θα εκανα εξετασεις κατα τη διαρκεια της ληψης του..αν κ η συγκεκριμενη εταιρια δεν νομιζω να βαζει"κατα λαθος"παρανομες ουσιες στα προιοντα της..

vAnY
27-03-10, 01:13
εμενα κακη εντυπωση μου εκανε η muscletech απο τη πρωτη στιγμη, διοτι χρησιμοποιουσα το hydroxycut hardcore για κανα μηνα, και ειχα κατι παρενεργειες αστα να πανε....:shock: που σε γυναικα δεν ηταν καθολου μα καθολου "βολικο" (---> περισσοτερη τριχοφυια απ,οτι κανονικα :green:) ε εκει ξενερωσα τελειως κα την πεταξα οπως οπως....:rolf:

beefmeup
27-03-10, 01:18
εμενα κακη εντυπωση μου εκανε η muscletech απο τη πρωτη στιγμη, διοτι χρησιμοποιουσα το hydroxycut hardcore για κανα μηνα, και ειχα κατι παρενεργειες αστα να πανε....:shock: που σε γυναικα δεν ηταν καθολου μα καθολου "βολικο" (---> περισσοτερη τριχοφυια απ,οτι κανονικα :green:) ε εκει ξενερωσα τελειως κα την πεταξα οπως οπως....:rolf:

εκτος απο αυτο που αναφερεις για την τριχοφυια:shock::shock:,καταλαβες τπτ αλλο σαν παρενεργεια??

TRIANTAFYLLOU
27-03-10, 01:26
ρε παιδια ας μην είμαστε υπερβολικοί και να μην λέμε αερολογίες , απλα είναι τα πράματα .
και θα ξεκινήσω με την απαγόρευση γενικότερα των σκευασμάτων που περιέχουν εφεδρίνη και εχω να πώ δεν ήταν επικίνδυνα για την υγεία απλα επειδή περιείχαν το μα χουάνκ ενα φυσικό υποκατάστατο της εφεδρίνης που αν κάποιος αθλητής περνούσε απο αντιντόπινκ πιανόταν θετικός , αλλα ενας που δεν περνάει απο τεστ δεν θα είχε κάποιο πρόβλημα, κάτι παρόμοιο ήταν και το στάκ απο τα πιο δυνατα λιποτροπικα της εταιρίας MW (ολανδική εταιρία) , αυτα τα ξέρω γιατι επειδή ασχολούμουν και με κλασικό αθλητισμό δεν άφηνα να παίρνουν κατι τέτοιο μην εχουν πρόβλημα στα τέστ , ενας που δεν θα περνούσε τέστ δεν θα είχε κάποιο πρόβλημα , εγω προσωπικα τα στακ τα έπαιρνα μόνο αν ταξίδευα νύχτα να μην νυστάζω , επειδη ήταν πολύ δυνατα

αυτα όπως και κάποια άλλα σκευάσματα σε εναν που έχει σοβαρό πρόβλημα με την καρδιά ίσως να μην ενδείκνυνται , όπως ακόμη και κάποιες τροφες απαγορεύονται σε κάποιους για λόγους υγείας , ενω σε άλλους δεν πειράζουν καθόλου , έτσι είναι και μ αυτα

και απο κάτι τέτοια ως γνωστόν η τρίχα γίνετε τριχιά.

επίσης όταν μια εταιρία προβάλετε και έχει καλό μάρκετινκ , επόμενο είναι να κάνει τρελές πωλήσεις χωρίς να είναι κατι το ιδιαίτερο , απλα η συγκεκριμένη εταιρία απλα πιστεύω είναι υπερεκτιμημένη , εγω προσωπικα δεν την εχω χρησιμοποιήσει εκτός σπάνιων περιπτώσεων οπότε και δεν μπορώ να εχω άποψη , αλλα μιλάω βάση εντυπώσεων απο άλλους αθλητές .

επίσης αυτό το φασόλι που λένε ότι έχουν μέσα αναβολικά , εμένα λίγο απίθανο μου φαίνετε και εξηγώ , όσες φορές πιάνονται αθλητές ντοπαρισμένοι όλοι λένε το ίδιο ποίημα , αφου δεν έχουν τι να πούν , η δεν ξεραμε τι πέρναμε η εγω έπαιρνα ενα συμπλήρωμα και μάλλον "αυτό το άτιμο είχε μέσα αυτη την κακή ουσία¨ , δεν σοβαρευόμαστε εγω λέω που είδε η μαιμού τον κ*λο της και φοβήθηκε!!

ακούει και ο απλός κόσμος που δεν ξέρει και λένε τα συμπληρώματα είναι επικίνδυνα και οι δημοσιογράφοι οι άσχετοι το κάνουν θεμα με αποτέλεσμα την παραπληροφόρηση , εδω λέμε ότι κάποτε απαγορεύτηκαν συμπληρώματα επειδή είχαν κάποια βιταμίνη περισσότερη απο αυτη που αναγραφόταν στο κουτί χωρίς να είναι κατι κακό , μάλλον καλύτερο αλλα βάση νομοθεσίας πρέπει οτι γράφετε να ανταποκρίνετε στο περιεχόμενο και μια εταιρία αν κάνει τέτοιο λάθος σε απλό συμπλήρωμα να βάλει κανένα νταλαβέρι μέσα φάρμακο δηλαδή , απλα παίζει το κεφάλι της και δεν ξέρω αν αξίζει να πάθει κανενα τέτοιο .

κάποτε όπως είναι τωρα η μασκλετεκ ήταν η μλο , πρώτη σε πωλήσεις στην ελλάδα παντού στα περιοδικα διαφήμιση , σε εκθέσεις το περίπτερο ήταν όσο όλων των εταιριών μαζί στην ελλάδα με διάφορα σόου και χάπενινκ και επόμενο ήταν να είναι πρώτη σε πωλήσεις .

όταν ήμουν λοιπόν στην νεα υόρκη έκανα μια βόλτα στα μαγαζιά, να κάνω μια έρευνα αγοράς και έβλεπα τα προιόντα που υπάρχουν και είναι επικρατέστερα στην προτίμηση των αμερικανών, πρός έκπληξή μου δεν είδα πουθενα μλο και ρώτησα τον μάγκα εκεί τον πωλητή με την βοήθεια του γιάννη του ελευθεριαδη γιατι δεν ξερω καλα αγγλικα και λέει ο τύπος που τα θυμηθήκατε αυτα , αυτα κυκλόφορούν σε κανένα πανεπιστήμιο είναι φτηνά και τα παίρνουν σε αγώνες πανεπιστημίων , αλλα δεν είναι ευρείας αποδοχής , ούτε βέβαια και επικίνδυνα για την υγεία , απλα τους εκανε εντύπωση όταν είπα είναι πρώτα σε πωλήσεις στην ελλάδα και ο λόγος ήταν το μάρκετινκ

γι αυτό δεν μπορούμε να λέμε αβίαστα η να βγάζουμε ασφαλή συμπεράσματα αν δεν έχει γίνει χημική ανάλυση στο προιόν η αποδεδειγμένα δεν έχει βρεθεί ουσία που να είναι απαγορευμένη .

με αυτα που ανέφερα αποδεικνύετε πως μπορεί ενα προιόν να είναι ακριβό να πουλάει χωρίς να αξίζει πραγματικα τα λεφτα του , μόνο και μόνο απο το μάρκετινκ , γιατι όταν κάποιος που δεν είναι έμπειρος και σχετικός βλέπει παντού τα προιόντα της εν λόγω εταιρίας , ακόμη και ακριβά να είναι θα δικαιολογήσει την πράξη του λέγοντας το ακριβό είναι και φτηνό , είναι και ψυχολογικό αυτο

beefmeup
27-03-10, 01:31
όταν ήμουν λοιπόν στην νεα υόρκη έκανα μια βόλτα στα μαγαζιά, να κάνω μια έρευνα αγοράς και έβλεπα τα προιόντα που υπάρχουν και είναι επικρατέστερα στην προτίμηση των αμερικανών, πρός έκπληξή μου δεν είδα πουθενα μλο και ρώτησα τον μάγκα εκεί τον πωλητή με την βοήθεια του γιάννη του ελευθεριαδη γιατι δεν ξερω καλα αγγλικα και λέει ο τύπος που τα θυμηθήκατε αυτα , αυτα κυκλόφορούν σε κανένα πανεπιστήμιο είναι φτηνά και τα παίρνουν σε αγώνες πανεπιστημίων , αλλα δεν είναι ευρείας αποδοχής , ούτε βέβαια και επικίνδυνα για την υγεία , απλα τους εκανε εντύπωση όταν είπα είναι πρώτα σε πωλήσεις στην ελλάδα και ο λόγος ήταν το μάρκετινκ


αυτο ειναι 1000%αληθεια..κ στην αγγλια την ιδια γνωμη εχουν,κ πραγματικα κ γω εσπαγα το κεφαλι μου(δεν εχει μεινει κ τπτ μεσα:P)να καταλαβω τον λογο που πωλουνται στην ελλαδα με τοση ευκολια..ακομα κ σε μεγαλα,αμερικανικα σαιτ αν κοιταξεις τα τοπ σε πωλησεις τους,τα μασλτεκ ουτε για πλακα δεν πιανουν την δεκαδα..πολυς ντορος για το τπτ..

TRIANTAFYLLOU
27-03-10, 01:38
εμενα κακη εντυπωση μου εκανε η muscletech απο τη πρωτη στιγμη, διοτι χρησιμοποιουσα το hydroxycut hardcore για κανα μηνα, και ειχα κατι παρενεργειες αστα να πανε....:shock: που σε γυναικα δεν ηταν καθολου μα καθολου "βολικο" (---> περισσοτερη τριχοφυια απ,οτι κανονικα :green:) ε εκει ξενερωσα τελειως κα την πεταξα οπως οπως....:rolf:


αυτό που λές βανυ μπορεί να ήταν και συμπτωματικό να έπαιξαν δηλαδή ρόλο και άλλοι παραγοντες αλλα αν συνέβει και σε άλλες γυναίκες τότε μπορεί να πούμε οτι περιείχε κατι το σκεύασμα η κάποια προορμόνη που μπορεί σε γυναίκα να εφερε αυτη την παρενέργεια .

και τι ενοώ συμπτωματικό , μπορεί μια γυναίκα που γυμνάζετε συστηματικα με βάρη και παίρνει και άλλα συμπληρώματα , η γυμναστικη απο μόνη της με βάρη μπορεί και να ανεβάσει λίγο τα επίπεδα τεστοστερόνης σε γυναίκα όχι σε υπερβολικό βαθμό βέβαια και σαν συνέπεια να έφερε και αύξηση τριχοφυίας , η μπορεί να ήταν καμια ορμονική διαταραχή , όχι κάτι κακό απαραίτητα που να έφερε αυτην την παρενέργεια και να συνδιάστηκε με την λήψη του σκευάσματος , αν όμως παρόμοια περιστατικά αναφερθούν και σε άλλες γυναίκες που εκαναν χρήση , τότε μπορούμε να πούμε κατι περίεργο παίζει η μια ανάλυση που μας βγάζει απο την απορία και αμφιβολία .

η ακόμη μπορεί και απλα συστατικα που δεν είναι απαγορευμένα να φέρουν σε συνδιασμό με κατι άλλο , σε κάποιους οργανισμούς αυτήν την παρενέργεια και το λέω αυτό γιατι ακόμη και ανδρογόνα να περιέχει θα πρέπει τουλάχιστον να γίνετε η λήψη του προιόντος μακρόχρονα για 2 και πλέον μήνες για να βγούν τέτοιες παρενέργειες , γιατι ακόμη και τα φάρμακα που ο γυναικείος οργανισμός είναι πιο ευαίσθητος , θέλουν τον χρόνο τους να βγάλουν τις παρενέργειες

Τ.Ε.Φ.Α.Α
27-03-10, 11:07
εμενα κακη εντυπωση μου εκανε η muscletech απο τη πρωτη στιγμη, διοτι χρησιμοποιουσα το hydroxycut hardcore για κανα μηνα, και ειχα κατι παρενεργειες αστα να πανε....:shock: που σε γυναικα δεν ηταν καθολου μα καθολου "βολικο" (---> περισσοτερη τριχοφυια απ,οτι κανονικα :green:) ε εκει ξενερωσα τελειως κα την πεταξα οπως οπως....:rolf:

λοιπον τελικα εχουν ακουστει πολλα για τη συγκεκριμενη εταιρια ! οσο για την χημικη αναλυση διαβασα εκει που λεει στην αξιολογηση συμπληρωματων ενα παιδι που εκανε χημικη αναλυση σε διαφορες πρωτεινες και για την πρωτεινη της muschletech εγραφε χαρακτηριστικα αυτο, εδω ειναι που εγινε χαμος εκτος του οτι βρεθηκαν πολλες ποσοτητες αλατιου και πολλων απαγορευμενων ουσιων που ισως ηταν προορμονες! και σε ενα αλλο thread το εχουν εξαντληση αυτο το θεμα με το ανδρο που βρεθηκε μεσα! δε νομιζω τα παιδια αυτα να τα λενε αυτα ετσι κουτουρου για το ανδρο και για τη χημικη αναλυση απλα και μονο για να κανουν δυσφημηση στην εταιρια! οπως και για τις αλλες πρωτεινες βρεθηκε οτι καποιες απο αυτες ηταν καθαρες χωρις να περιεχουν ουσιες που δεν αναγραφονται στο κουτι!

αν θυμαμαι καλα ο τιτλος του thread ηταν συμπληρωματα στο χημειο! προσωπικη αποψη ειναι οτι η εταιρια muschletech για μενα δεν εχει αξιοπιστια και δεν την εμπιστευομαι! οκ καποιος θα διαφωνησει μαζι μου για την αποψη μου αλλα ρε παιδια εγω αυτο πιστευω,χωρις ομως να θεωρω λαθος και τις δικιες σας αποψεις,τις σεβομαι απολυτα! το συμπερασμα μου λοιπον ειναι οτι γιατι να εμπιστευτω νμια εταιρια που εχουν ακουστει πολλα παραξενα γι αυτη και οχι μια αλλη! φυσικα μπορει και αλλες εταιριες να εχουν τετοια παραπτωματα αλλα καλο δεν ειναι να αποκλειουμε εταιριες που ηδη τα παραπτωματα τους εχουν διαπιστωθει? δε ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος και σορρυ γι αυτο αλλα αυτο πιστευω!:welcome:

Georges
27-03-10, 11:24
λοιπον τελικα εχουν ακουστει πολλα για τη συγκεκριμενη εταιρια ! οσο για την χημικη αναλυση διαβασα εκει που λεει στην αξιολογηση συμπληρωματων ενα παιδι που εκανε χημικη αναλυση σε διαφορες πρωτεινες και για την πρωτεινη της muschletech εγραφε χαρακτηριστικα αυτο, εδω ειναι που εγινε χαμος εκτος του οτι βρεθηκαν πολλες ποσοτητες αλατιου και πολλων απαγορευμενων ουσιων που ισως ηταν προορμονες! και σε ενα αλλο thread το εχουν εξαντληση αυτο το θεμα με το ανδρο που βρεθηκε μεσα! δε νομιζω τα παιδια αυτα να τα λενε αυτα ετσι κουτουρου για το ανδρο και για τη χημικη αναλυση απλα και μονο για να κανουν δυσφημηση στην εταιρια! οπως και για τις αλλες πρωτεινες βρεθηκε οτι καποιες απο αυτες ηταν καθαρες χωρις να περιεχουν ουσιες που δεν αναγραφονται στο κουτι!

αν θυμαμαι καλα ο τιτλος του thread ηταν συμπληρωματα στο χημειο! προσωπικη αποψη ειναι οτι η εταιρια muschletech για μενα δεν εχει αξιοπιστια και δεν την εμπιστευομαι! οκ καποιος θα διαφωνησει μαζι μου για την αποψη μου αλλα ρε παιδια εγω αυτο πιστευω,χωρις ομως να θεωρω λαθος και τις δικιες σας αποψεις,τις σεβομαι απολυτα! το συμπερασμα μου λοιπον ειναι οτι γιατι να εμπιστευτω νμια εταιρια που εχουν ακουστει πολλα παραξενα γι αυτη και οχι μια αλλη! φυσικα μπορει και αλλες εταιριες να εχουν τετοια παραπτωματα αλλα καλο δεν ειναι να αποκλειουμε εταιριες που ηδη τα παραπτωματα τους εχουν διαπιστωθει? δε ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος και σορρυ γι αυτο αλλα αυτο πιστευω!:welcome:

Ποιο άνδρο ρε φίλε :shock:; Σιγά μην είναι και γυναίκο :P. Ξέρεις σε πια ουσία αναφέρεσαι;

GEORGEXX1
27-03-10, 12:21
πω.. πω με αυτο το θεμα ρε παιδιααααα....
Μασαμε...Καταπίνουμε.......και ξανα απο την αρχη.

Σε καθε εταιρια μπορει να βρεις προϊοντα που η δραστικη τους ικανοτήτα να ειναι απο μηδενικη εως μεγιστη.
αυτο δεν σημαίνει οτι η εταιρια ειναι μουφα,ουτε οτι παραγει επικίνδυνα προϊοντα

Γιατι δεν μιλαμε για της εταιριες που διαθετουν πεντακαθαρα συμπληρωματα
αλλα επειδη δεν μας ποιανουν να της θεωρουμε και αυτες ακυρες;;;
και οτι εξαπατουν τον κοσμο;;;

Levrone
27-03-10, 12:22
Ποιο άνδρο ρε φίλε :shock:; Σιγά μην είναι και γυναίκο :P. Ξέρεις σε πια ουσία αναφέρεσαι;

αχ χαχαχαχαχα, ΘΕΟΣ!!!

Lexo
11-04-10, 20:49
δε μπορω να πω τιποτα για την εταιρεια απλα 8υμαμαι που χρησιμοποιησα για 1 εβδομαδα την τριαδα gakic-leukic-creakic που τα περνει ο κολητοσ μου και αυτα που ειδα ηταν πραγματικα τρελα :bbbiceps:για τοσο μικρο διαστημα οσο για τα αλλα προιοντα δε ξερω

Ramrod
11-04-10, 21:04
Παιδιά όλη την ώρα ακούμε φήμες για διάφορες εταιρείες...είτε ότι είναι πολύ καλές έιτε ότι είναι πολύ κακές και περιέχουν χιλια 2 μέσα...μια φορά όμως μια χημική ανάλυση δεν έχω δει που να αποδεικνύει κάτι απο αυτά...ούτε τα καλά ούτε τα ασχημα.

mike1987
04-05-10, 11:47
παιδια παντως εγω που επαιρνα muscletech δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα... και ισα ισα με ανεβασαν παρα πολυ. δε ξερω γιατι υπαρχουν αυτες οι φημες αλλα ειναι κριμα για τι απογοητευεται πολυς κοσμος και συγχρονως σωζεται ΑΝ και παλι ΑΝ αληθευουν. ρε παιδια η maximuscle εχει κλησει?? αυτη ηταν φοβερη εταιρεια αλλα παλι ελεγαν για ουσιες.... τι να πιστεψει κανεις?...

Polyneikos
04-05-10, 20:22
ρε παιδια η maximuscle εχει κλησει?? αυτη ηταν φοβερη εταιρεια αλλα παλι ελεγαν για ουσιες.... τι να πιστεψει κανεις?...

Δεν εχει κλείσει η Maximuscle..

veteran29
04-05-10, 20:30
λοιπον τελικα εχουν ακουστει πολλα για τη συγκεκριμενη εταιρια ! οσο για την χημικη αναλυση διαβασα εκει που λεει στην αξιολογηση συμπληρωματων ενα παιδι που εκανε χημικη αναλυση σε διαφορες πρωτεινες και για την πρωτεινη της muschletech εγραφε χαρακτηριστικα αυτο, εδω ειναι που εγινε χαμος εκτος του οτι βρεθηκαν πολλες ποσοτητες αλατιου και πολλων απαγορευμενων ουσιων που ισως ηταν προορμονες! και σε ενα αλλο thread το εχουν εξαντληση αυτο το θεμα με το ανδρο που βρεθηκε μεσα! δε νομιζω τα παιδια αυτα να τα λενε αυτα ετσι κουτουρου για το ανδρο και για τη χημικη αναλυση απλα και μονο για να κανουν δυσφημηση στην εταιρια! οπως και για τις αλλες πρωτεινες βρεθηκε οτι καποιες απο αυτες ηταν καθαρες χωρις να περιεχουν ουσιες που δεν αναγραφονται στο κουτι!

αν θυμαμαι καλα ο τιτλος του thread ηταν συμπληρωματα στο χημειο! προσωπικη αποψη ειναι οτι η εταιρια muschletech για μενα δεν εχει αξιοπιστια και δεν την εμπιστευομαι! οκ καποιος θα διαφωνησει μαζι μου για την αποψη μου αλλα ρε παιδια εγω αυτο πιστευω,χωρις ομως να θεωρω λαθος και τις δικιες σας αποψεις,τις σεβομαι απολυτα! το συμπερασμα μου λοιπον ειναι οτι γιατι να εμπιστευτω νμια εταιρια που εχουν ακουστει πολλα παραξενα γι αυτη και οχι μια αλλη! φυσικα μπορει και αλλες εταιριες να εχουν τετοια παραπτωματα αλλα καλο δεν ειναι να αποκλειουμε εταιριες που ηδη τα παραπτωματα τους εχουν διαπιστωθει? δε ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος και σορρυ γι αυτο αλλα αυτο πιστευω!:welcome:

μιας κ ολοι λεμε την αποψη μας εγω δεν ειχα τριχοφυια περισσοτερη αν ακ πηρα την hardcore extreme 2010 formula...αν κ θα θελα διοτι το κεφαλι μ αρχιζει κ αραιωνει επικινδυνα....σ εμενα δεν εκανε κατι αρνητικο

manos_
04-05-10, 20:44
dymatize ευκολα κιολας.

Niiick
04-05-10, 21:49
Ναι dymatize ευκολα λεω και γω.

flowin_through
04-05-10, 23:04
Ναι dymatize ευκολα λεω και γω.

+1
Nα κανουμε group.

Ramrod
04-05-10, 23:25
Παιδιά γιατί δε σας αρέσει η Dymatize?

gj
04-05-10, 23:30
Oλες οι εταιρίες ειναι καλές και κακές ταυτόχρονα...
Καθε μια βγάζει καποιο καλό προιον και μερικά άχρηστα...
Πχ τα τριμπουλους τις ον δεν κάνουν ουτε για κουνέλια... Παει να πει ότι η ον δεν ειναι καλη ???

kutsup
05-05-10, 07:55
Παιδιά γιατί δε σας αρέσει η Dymatize?

Γιατί τους πουλάει παραμύθι κάποια άλλη εταιρία για να τους παίρνει τα φράγκα.

flowin_through
05-05-10, 14:59
Γιατί τους πουλάει παραμύθι κάποια άλλη εταιρία για να τους παίρνει τα φράγκα.

Ειδες, ακομα και σ`αυτο αποτυγχανει.

jGod
05-05-10, 15:13
πιστευω οτι οσοι δεν τους αρεσει η dymatize ειναι λογο του οτι σε καποιον ελεγχο βγηκε οτι δεν περιειχε το αναγραφομενο ποσοστο πρωτεινης που δηλωνοταν στην ετικετα.απο γευση και διαλυτοτητα δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να πει οτι ειναι ασχημη..αλλα πλεον νομιζω οτι δεν ειναι μεσα στα 'fake' συμπληρωματα.προσωπικα την χρησιμοποιω

beefmeup
05-05-10, 17:41
πιστευω οτι οσοι δεν τους αρεσει η dymatize ειναι λογο του οτι σε καποιον ελεγχο βγηκε οτι δεν περιειχε το αναγραφομενο ποσοστο πρωτεινης που δηλωνοταν στην ετικετα.απο γευση και διαλυτοτητα δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να πει οτι ειναι ασχημη..αλλα πλεον νομιζω οτι δεν ειναι μεσα στα 'fake' συμπληρωματα.προσωπικα την χρησιμοποιω

συμφωνω..κ γω την χρησιμοποιω κ μαλιστα πολλα χρονια κ ειμαι ευχαριστημενος..

eas2000
05-05-10, 22:45
Εγώ χρησιμοποιώ σε μονιμη βαση πλεον την iso 100 της Dymatize τελεια γευση η βανιλια.

Επίσης δεν θα έπαιρνα BSN

Keysersoze27
06-05-10, 00:53
Εγώ χρησιμοποιώ σε μονιμη βαση πλεον την iso 100 της Dymatize τελεια γευση η βανιλια.



Aκριβως το ιδιο μεχρι και την γευση . Με βολευει λογο lactose-intolerance

Αντιθετος δεν ξαναγοραζω οτιδηποτε απο Muschletech και ΟΝ ξανα....

Δεν μπορει να αγοραζω Creatine της ON (x2 φορες) που παραγετε απο την Creapure και να εχω τρελα αερια και μετα να περνω της Γερμανικης Inkospor παλι απο Creapure και να ειναι ολα μια χαρα. Κατι δεν κολλαει....


Καλα το ποσο "υποπτη" ειναι η Muschletech τα διαβαζω απο το 1996 .... μια φορα εκανα το λαθος και δοκιμασα αντι για EAS που επαιρνα ...


πιστευω οτι οσοι δεν τους αρεσει η dymatize ειναι λογο του οτι σε καποιον ελεγχο βγηκε οτι δεν περιειχε το αναγραφομενο ποσοστο πρωτεινης που δηλωνοταν στην ετικετα.απο γευση και διαλυτοτητα δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να πει οτι ειναι ασχημη..αλλα πλεον νομιζω οτι δεν ειναι μεσα στα 'fake' συμπληρωματα.προσωπικα την χρησιμοποιω

Μαλλον δεν θα εχουν ενημερωθει οτι ηταν απατη ο δηθεν "ελενχος" της Elite ;)
Οποιος διαβαζει το φορουμ του bodybuilding.com θα το εχει διαβασει...

manos_
06-05-10, 09:40
Γιατί τους πουλάει παραμύθι κάποια άλλη εταιρία για να τους παίρνει τα φράγκα.

Αποψη λεγετε.

Bane
06-05-10, 11:42
Αποψη λεγετε.

Opinions are like a$$holes:Everybody has got one

flowin_through
06-05-10, 11:44
Opinions are like a$$holes:Everybody has got one

Αψυχολογητο νομιζω.

Bane
06-05-10, 12:06
Αψυχολογητο νομιζω.

Maybe but it's one of my favourite quotes

GEORGEXX1
06-05-10, 12:13
Maybe but it's one of my favourite quotes

α ρε Bane οταν τα λες Ευρωπαϊκα με τρελαινεις.
:rolf::rolf::rolf:

flowin_through
06-05-10, 12:16
Ωραια, να ανοιξουμε ενα thread με τσιτάτα.

GEORGEXX1
06-05-10, 12:19
Ωραια, να ανοιξουμε ενα thread με τσιτάτα.

με παρεξηγησες, απλα λεω οτι στα γραπτα του ο μπανε θελει μεταφραση

flowin_through
06-05-10, 12:24
Δεν αναφερομουν καθολου σε σενα.

Bane
06-05-10, 12:56
α ρε Bane οταν τα λες Ευρωπαϊκα με τρελαινεις.
:rolf::rolf::rolf:

Αμερικάνικα για την ακρίβεια

GEORGEXX1
06-05-10, 13:30
Αμερικάνικα για την ακρίβεια

ΣΩΣΤΟΟΟΟΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ

Polyneikos
06-05-10, 16:52
Εγω ρε παιδια να πω την αλήθεια μου δεν ξερω κατα πόσο τελικα πρεπει να προσπαθουμε να επιβαλλουμε την γνωμη μας κατ΄αυτον τον τρόπο..
ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ κανεις δεν μπορεί να αποδείξει ότι αυτό που παίρνει είναι καλό ή κακο,με μοναδικη εξαίρεση ίσως τον Bane που επειδη ανηκει στο team παραγωγης μιας εταιρίας μπορεί ο ίδιος να ξερει τι γίνεται μεσα στο "σπίτι¨ του.
Κατα τα άλλα όλοι κινουμαστε βασει εμπειρίας,απόψεων,φημων ,ενστίκτου κ προτιμησεων.
Εγω προσωπικα που πηρα την Isolate της Nutrisport που εiχα ακουσει πολύ καλα λόγια από πολλους εδω μεσα,πραγματικα η τιμη της για isolate ήταν stock,αλλα αυτό που δεν μου αρεσε ότι όταν την κουναω κανει αφρο που κοχλάζει λες και είναι αναψυκτικο,με μπουρμπουλίθρες...Δεν θα πω ότι έχω δοκιμασει όλες τις εταιρίες του κόσμου αλλα ακόμα και από αυτες που εχουν ακουστεί τα χειρότερα (κυριως muscletech,dymatize) τετοιο πράγμα δεν εχω ξαναδει.Εμενα δεν μου αρεσε..
Επίσης το ποσο πρεπει να την ψαχνουμε για ποια εταιρία θα διαλέξουμε τελικα ή ποιες εταιρίες κανουν την διαφορα στο μυαλό μου έχει ξεκαθαρίσει,είναι μύθος,από τότε που είδα παλικαρι να βγαζει όλη του την προετοιμασία με Freak Fix (Muscle Asylum Project) που αν εμπαινε στο φόρουμ θα του είχαμε παρει το κεφαλι..Αποτέλεσμα;Πανελληνιος τίτλος.End of story.:welcome:

manos_
07-05-10, 00:21
Opinions are like a$$holes:Everybody has got one

Αυτο να το παρω αρνητικα τωρα γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιον συνειρμο θετικο.

Bane
07-05-10, 12:35
Αυτο να το παρω αρνητικα τωρα γιατι δεν μπορω να σκεφτω καποιον συνειρμο θετικο.

Ο θετικός συνειρμός είναι ότι έχει πλάκα :p

johnywalker
01-06-10, 20:28
προφανως αν ειχε andro δν 8α ειχε κ καλιτερα αποτελεσματα απο αυτα π λενε οι περισσοτεροι ? δν νομιζω αν ισχυει κατι τετοιο γνωμη μ παντα..:toast:

akiskoum
03-06-10, 00:51
Δεν είχε εφεδρίνη, μη λέμε ο,τι θέλουμε. Κακή, κάκιστη η εφεδρίνη, αν έτσι το θέλετε, αλλά δεν καίει συκώτια.
Τώρα έχει άνδρο και άνδρο, πείτε μας τι άνδρο έχει αν είναι καλά να πάμε να πάρουμε κι εμείς.axaxxxaaxxaxaxaaxaxxaaxxaaxax

sirspiros
09-02-11, 21:03
λοιπον παιδια αυτη η εταιρια MYSCHLETECH ειναι για ξυλο πραγματικα και ο εοφ κακως που δεν την εχει απαγορευση! εδω η πρωτεινη τους περιειχε μεσα την ουσια ανδρο που ειναι απαγορευμενη ουσια και ανηκει στα στεροιδη αναβολικα και περιεχει και προορμονες! ενα φιλαρακι την επερνε και ειναι εθνικη σε καποιο αθλημα και ρωτησε τον γιατρο του για αυτην την ουσια και του ειπε φιλε οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα αν περασεις αντιτοπινγκ να τη βρουν μεσω των ουρων ,ετσι του ειπαν! καλα ρε τετοιο χαλι,που παμε δλδ? για μενα παιζονται πολλα για αυτην την εταιρια ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ!

MYSCHLETECH=ΙΣΩΣ Η ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ!!!!

Οι αοριστίες σου μου δίνουν την εντύπωση ότι προσπαθείς να αμαυρώσεις όχι απλά ένα συμπλήρωμα αλλά και γενικά την εικόνα μιας εταιρείας. Προσωπικά λυπάμαι που βλέπω σε ένα δημοφιλές φόρουμ να γράφονται σχόλια που δεν αποτελούν γνώμη αλλά υποκινούν να πλήξουν μια εταιρεία αλλά και έναν οργανισμό (ΕΟΦ). Το λιγότερο που έπρεπε να είχες κάνει είναι να είχες αναφέρει περιστατικά στην Ελλάδα που να τεκμηριώνουν τα λεγόμενά σου. Σημείωση : Στην Αμερική αν μια ουσία επιτρέπεται είναι εύλογο να την δεις σε συμπλήρωμα. Το ίδιο συμπλήρωμα όμως στην Ελλάδα μπορεί να μην έχει την εν λόγω απαγορευμένη ουσία.

astoup
09-02-11, 21:10
Πάντως επειδή έχω σχέση και με το Αμέρικα, μια χαρά προϊον είναι εκεί. Με αυτα που γραφονται προσεξτε μονο μην πανε και στα αυτιά της muscletech γιατί τρέχα να τα αποδείξεις και άλλο να λες μια γνώμη αν κάτι ειναι αποτελεσματικό ή όχι και άλλο να κατηγορείς χωρίς στοιχεία.

Pavlos17
09-02-11, 21:13
Πάντως επειδή έχω σχέση και με το Αμέρικα, μια χαρά προϊον είναι εκεί. Με αυτα που γραφονται προσεξτε μονο μην πανε και στα αυτιά της muscletech γιατί τρέχα να τα αποδείξεις και άλλο να λες μια γνώμη αν κάτι ειναι αποτελεσματικό ή όχι και άλλο να κατηγορείς χωρίς στοιχεία.

ειχε ακουστει αυτο παντως,ειχε βρεθει προιον με προορμονες

giannis64
09-02-11, 21:14
αν θα δειτε και αλλα τετοια θεματα που αφορουν την εν λογο εταιρια, θα δειτε οτι οι πιο πολλοι δεν την εμπιστευοντε λογο τον παρατραβηγμενων διαφημισεων της. για κανεναν αλλον λογο. το μονο μελανο της σημειο ηταν ο διασημος λιποδιαλυτης της.;)

αα και κατι ακομα. αυτο το θεμα ειναι πριν ενα χρονο..:P

sirspiros
09-02-11, 21:20
αν θα δειτε και αλλα τετοια θεματα που αφορουν την εν λογο εταιρια, θα δειτε οτι οι πιο πολλοι δεν την εμπιστευοντε λογο τον παρατραβηγμενων διαφημισεων της. για κανεναν αλλον λογο. το μονο μελανο της σημειο ηταν ο διασημος λιποδιαλυτης της.;)

αα και κατι ακομα. αυτο το θεμα ειναι πριν ενα χρονο..:P

Αναμενόμενο να ενοχληθεί κάποιος από την παρατραβηγμένη διαφήμισή της. Τα ποσοστά σωματικής βελτίωσης που αναφέρει δεν πρόκειται να έρθουν με τα προϊόντα της.
Όσο για το ετεροχρονισμένο σχόλιο...
Έψαχνα πληροφορίες για ένα συμπλήρωμά της και έπεσα πάνω στο άρθρο.
Το ίδιο μπορεί να συμβεί και σε κάποιον άλλο αναγνώστη. Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

giannis64
09-02-11, 21:23
Αναμενόμενο να ενοχληθεί κάποιος από την παρατραβηγμένη διαφήμισή της. Τα ποσοστά σωματικής βελτίωσης που αναφέρει δεν πρόκειται να έρθουν με τα προϊόντα της.
Όσο για το ετεροχρονισμένο σχόλιο...
Έψαχνα πληροφορίες για ένα συμπλήρωμά της και έπεσα πάνω στο άρθρο.
Το ίδιο μπορεί να συμβεί και σε κάποιον άλλο αναγνώστη. Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

σωστος :thumbup:

Devil
19-02-11, 03:57
η muscletech ειναι μια απο τις καλυτερες εταιριες,απλα η μονη μαλακια ειναι οτι ειναι ακριβα τα προιόντα της.

γιατι απο τις καλητερες εταιριες???? για τα τεραστια blend που εχει? η' για τα προιντα που δεν ξερουν γιατι τα χρησιμοποιουν?

Ramrod
19-02-11, 03:59
η muscletech ειναι μια απο τις καλυτερες εταιριες,απλα η μονη μαλακια ειναι οτι ειναι ακριβα τα προιόντα της.

Ούτε το ένα ισχύει,ούτε το άλλο...

Ramrod
19-02-11, 06:17
δεν ισχυει οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ετεριες ? οκ.

Ίσχύει? ΟΚ...

Απόψεις είναι αυτά...

Xania
28-02-11, 23:07
Δεν εχω κατσει να τα διαβασω ολα αλλα μην λεμε και παπαριες ρε παιδια, για το αν δουλευουν τα προιοντα τους προσωπικα το βλεπω στο γυμναστήριο, όπου βλεπεις πολλα κιλά από κατω είναι μια μπλουζα muscletech

john16
28-02-11, 23:37
Δεν εχω κατσει να τα διαβασω ολα αλλα μην λεμε και παπαριες ρε παιδια, για το αν δουλευουν τα προιοντα τους προσωπικα το βλεπω στο γυμναστήριο, όπου βλεπεις πολλα κιλά από κατω είναι μια μπλουζα muscletech

εαν λενε οι προηγουμενοι παπαριες(που δε λενε) τοτε και συ τις συνεχιζεις με αυτο που γραφεις!εισαι σοβαρος??πιστευεις οτι οφειλεται στην Μuschletech δλδ:banghead::banghead::banghead:

Devil
01-03-11, 00:28
Δεν εχω κατσει να τα διαβασω ολα αλλα μην λεμε και παπαριες ρε παιδια, για το αν δουλευουν τα προιοντα τους προσωπικα το βλεπω στο γυμναστήριο, όπου βλεπεις πολλα κιλά από κατω είναι μια μπλουζα muscletech



που κολλαει η μπλουζα με τα κιλα που εχει ο αλλος????

ακομα και μεταφορικα να το λες ειναι ακυρο...;):green:

Dreiko
01-03-11, 00:30
που κολλαει η μπλουζα με τα κιλα που εχει ο αλλος????

ακομα και μεταφορικα να το λες ειναι ακυρο...;):green:

ειναι η καινουργια μπλουζα της mt...βοηθαει στο να σε κραταει σε αναβολισμο ολο το 24ωρο(οπως το axe)....

Devil
01-03-11, 00:38
ειναι η καινουργια μπλουζα της mt...βοηθαει στο να σε κραταει σε αναβολισμο ολο το 24ωρο(οπως το axe)....

και ποσο παει το κιλο να ουμ....:green::green::green: