PDA

Επιστροφή στο Forum : super pump 250 και stacker4



antonis_dk
02-04-10, 12:40
Γεια σας παιδια και χρονια πολλα! Ειμαι αθλητης του muay thai 9 χρονια και ασχολουμε και με το γυμναστηριο περιππου 5 χρονια! Γνωριζω πως να χρησημοποιω τα συμπληρωματα καθως και πως να προσεχω τη διατροφη μου! Θελω ομως τωρα να δοκιμασω εναν συνδιασμο συμπληρωματων τον οποιο δεν εχω ξανα δοκιμασει οποτε θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη σας! Λοιπον θελω να χρησημοποιησω το super pump 250 μαζι με καποιο λιποδιαλυτη (μαλλον το stacker4)! Μπορω να τα χρησημοποιησω κανονικα συμφωνα με τις οδηγιες που δινει η εκαστοτε εταιρια? Με προβληματιζουν 2 πραγματα, αφ' ενος το οτι αυτα τα συμπληρωματα ειναι γνωστα για τις αυπνιες που προκαλουν και φοβαμε αν τα περνω και τα δυο μηπως εχω προβλημα με τον υπνο, και αφ' ετερου πριν την προπονηση που προτεινει το stacker οτι πρεπει να περνω μια καψουλα θα την περνω μαζι με το super pump? Υπαρχει προβλημα σε αυτο? Μηπως θα πρεπει να αλλαξω τον τροπο-χρονο ληψης των δυο συμπληρωματων? Στα extreme stores μου ειπαν να περνω οποτε εχω gym to super pump και οποτε δεν εχω το stacker, αλλα αυτο μου φενετε λαθος για πολλους λογους! Θα χαρω ν ακουσω τις γνωμες σας και σας ευχαριστω προκαταβολικα!! :)

flowin_through
02-04-10, 12:44
Γεια σας παιδια και χρονια πολλα! Ειμαι αθλητης του muay thai 9 χρονια και ασχολουμε και με το γυμναστηριο περιππου 5 χρονια! Γνωριζω πως να χρησημοποιω τα συμπληρωματα καθως και πως να προσεχω τη διατροφη μου! Θελω ομως τωρα να δοκιμασω εναν συνδιασμο συμπληρωματων τον οποιο δεν εχω ξανα δοκιμασει οποτε θα ηθελα να ακουσω και τη γνωμη σας! Λοιπον θελω να χρησημοποιησω το super pump 250 μαζι με καποιο λιποδιαλυτη (μαλλον το stacker4)! Μπορω να τα χρησημοποιησω κανονικα συμφωνα με τις οδηγιες που δινει η εκαστοτε εταιρια? Με προβληματιζουν 2 πραγματα, αφ' ενος το οτι αυτα τα συμπληρωματα ειναι γνωστα για τις αυπνιες που προκαλουν και φοβαμε αν τα περνω και τα δυο μηπως εχω προβλημα με τον υπνο, και αφ' ετερου πριν την προπονηση που προτεινει το stacker οτι πρεπει να περνω μια καψουλα θα την περνω μαζι με το super pump? Υπαρχει προβλημα σε αυτο? Μηπως θα πρεπει να αλλαξω τον τροπο-χρονο ληψης των δυο συμπληρωματων? Στα extreme stores μου ειπαν να περνω οποτε εχω gym to super pump και οποτε δεν εχω το stacker, αλλα αυτο μου φενετε λαθος για πολλους λογους! Θα χαρω ν ακουσω τις γνωμες σας και σας ευχαριστω προκαταβολικα!! :)
Μην το κουραζεις πολυ. Εννοω μην προβληματιζεσαι και τοσο. Παρτα οπως λενε τα κουτια, δε θα κανει εκρηξη. Η γνωμη μου ειναι οτι προκειται για μετριοτατα συμπληρωματα. ΠΑρτα και βλεπεις.

Manos1989
02-04-10, 15:09
Μην το κουραζεις πολυ. Εννοω μην προβληματιζεσαι και τοσο. Παρτα οπως λενε τα κουτια, δε θα κανει εκρηξη. Η γνωμη μου ειναι οτι προκειται για μετριοτατα συμπληρωματα. ΠΑρτα και βλεπεις.

Μετριότατο το stacker4?:unsure:
Γιατί το λες αυτό και ποιό θα πρότεινες εσύ? Μου τελείωσε το Mitotropin και ψάχνομαι για το επόμενο,γιαυτό ρωτάω:P

flowin_through
02-04-10, 15:16
Μετριότατο το stacker4?:unsure:
Γιατί το λες αυτό και ποιό θα πρότεινες εσύ? Μου τελείωσε το Mitotropin και ψάχνομαι για το επόμενο,γιαυτό ρωτάω:P

Δεν το εχω δοκιμασει αλλα δε βλεπω κατι το εξαιρετικο σε αυτο. Ετσι κιαλλιως για μενα οι λιποδιαλυτες ειναι μια μεγαλη... αντε ας πω απλως σπαταλη.

Machiavelli
02-04-10, 15:54
Το έχω δοκιμάσει μόνο και μόνο επειδή ήταν από εξωτερικό και δεν είχε μεγάλη διαφορά στην τιμή από ταμπλέτες καφεΐνης φαρμακείου. Το κακό είναι ότι δεν έκανε και τίποτα παραπάνω από ταμπλέτες καφεΐνης.
Manos1989 πήγες για λιπομέτρηση μετά το mitotropin;

-panos-
02-04-10, 15:59
μανο για πες εντυπωσεις για το mitotropin ειχες αποτελεσματα?

Svein
02-04-10, 16:55
Φιλε εχω στην αποθηκουλα μου ( :P ) και Super Pump και Stacker4 ! Τα εχω χρησιμοποιήσει και τα δυο ( μια ταμπλετα εχω παρει στακερ τρις μήνες τωρα ) αλλα προς θεου μην τα παρις μαζι ! Εχουν απιστευτη καφεινη ! Οχι για σενα ... για τα φουκαριάρικα τα νεφρακια σου !

Manos1989
02-04-10, 17:26
Σε 5 εβδομάδες έχασα 3,3 κιλά λίπους με το Mitotropin χωρίς καν να παίρνω την μέγιστη δόση των 6/μέρα.Βέβαια όπως μου είχαν πει κιόλας δουλεύει κυρίως (μόνο?)με την αερόβια την οποία και έκανα 6-7 φορές την εβδομάδα(45 λεπτά διαλλειματικά).Στην αρχή η δράση του είναι εμφανέστατη,όσο περνάει ο καιρός όλο και λιγότερο(μάλλον λογικό ε?).Παρενέργειες δεν είχα καθόλου εκτός από κάποιες μέρες που έκανα το λάθος να το πάρω απόγευμα,οπότε ύπνος ΔΕΝ!
Σίγουρα θα ξανακάνω κύκλο Mitotropin σε κάποια φάση πάντως.:thumbup:

antonis_dk
02-04-10, 21:57
Εκτος απ τον φιλο svein ολοι οι αλλοι λεγατε τα δικα σας.. :P
Για το mitotropin εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα επειδη θα παρω πρωτη φορα λιποδιαλυτη ελεγα να μη παρω τοσο δυνατο! Τελος παντων αρα να αποκλεισω super pump και stacker μαζι ε? Και πιο κθκλο να κανω πρωτα? του super pump η του λιποδιαλυτη?? καλα με βλεπω να περνω μονο το super pump και να δυνοπαθησω με σκληροπυρηνικες διατροφες :angry:

flowin_through
02-04-10, 22:13
πιο κθκλο να κανω πρωτα? του super pump η του λιποδιαλυτη??
Σιγα τα ΑΑΣ!


καλα με βλεπω να περνω μονο το super pump και να δυνοπαθησω με σκληροπυρηνικες διατροφες :angry:
Ναι γιατι αλλιως θα ειχες μεινει μισος αυτοματα.

Svein
02-04-10, 22:23
Εκτος απ τον φιλο svein ολοι οι αλλοι λεγατε τα δικα σας.. :P
Για το mitotropin εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα επειδη θα παρω πρωτη φορα λιποδιαλυτη ελεγα να μη παρω τοσο δυνατο! Τελος παντων αρα να αποκλεισω super pump και stacker μαζι ε? Και πιο κθκλο να κανω πρωτα? του super pump η του λιποδιαλυτη?? καλα με βλεπω να περνω μονο το super pump και να δυνοπαθησω με σκληροπυρηνικες διατροφες :angry:

SuperPump για να βαλεις οσο γινεται καθαρη >>μαζα<< ( μην ξεχνας εχει μονουδρικηγια μαζα και τυροσινη με καφεινη που ειναι λιποδιαλιτικα) και μετα να παρις mitropin η lipo6 ! Το stacker4 χρισιμοπιισετο σαν booster καφεινης και οχι σαν λιποδιαλυτη :welcome::welcome::welcome: !

Machiavelli
03-04-10, 02:08
Το έχω δοκιμάσει μόνο και μόνο επειδή ήταν από εξωτερικό και δεν είχε μεγάλη διαφορά στην τιμή από ταμπλέτες καφεΐνης φαρμακείου. Το κακό είναι ότι δεν έκανε και τίποτα παραπάνω από ταμπλέτες καφεΐνης.

Στο stacker 4 αναφερόμουν εδώ, όχι στο mitotropin.

antonis_dk
05-04-10, 15:07
thx svein!! κ εγω αυτο πιστευω πως ειναι το πιο σωστο! ουτως η αλλως ηδη εχω κοιλιακους, απλα τους ηθελα λιγο πιο εντονους ξερεις στο γνωστο προβληματικο μερος κατω απ τον αφαλο.. χαχα! Και επι τη ευκαιρια δε θα με χαλαγε να στεγνωσω λιγο ακομα ωστε να χασω και κανα κιλο για ενα αγωνα που θα παιξω στην ταιλανδη το καλοκαιρι! εκει ειναι ολοι πετσι και κοκαλο και αναγαζομαστε κ εμεις να γινουμε ετσι για να παιξουμε :S
Σας ευχαριστω ολους παιδια!!:thumbup: