PDA

Επιστροφή στο Forum : γεια πητε τι χρειαζομε δουλεια ξερω



bani
03-04-10, 23:09
http://img143.imageshack.us/img143/7533/snapshot201004035.th.jpg (http://img143.imageshack.us/i/snapshot201004035.jpg/)
http://img42.imageshack.us/img42/3722/snapshot201004038.th.jpg (http://img42.imageshack.us/i/snapshot201004038.jpg/)
http://img16.imageshack.us/img16/2692/snapshot201004032.th.jpg (http://img16.imageshack.us/i/snapshot201004032.jpg/)

Levrone
03-04-10, 23:18
φιλε χρειαζεσαι ενα νεο τροπο ζωης..

φουλ διαιτα, φουλ ασκηση, και κομμενη οτι καταχρηση εχεις κανει ή κανεις ως σημερα..

επιστροφη υπαρχει παντα. κατσε και σκεψου και ασε τις φωτο εδω να τις βλεπεις και περιμενουμε και τις επομενες στις οποιες θα εισαι διαφορετικος.

αργα δεν ειναι ποτε, αυτο σκεψου μονο!

ΑΝΤΕ , ξεκινα!!! οχι αυριο....χτες!!!

gym
03-04-10, 23:34
φιλε μου γεια σου απο μενα,,,,
θελεις οντως αλλαγη τροπου ζωης οπως λεει κ ο λεβρονε απο πανω αλλα να ξερεις οτι τιποτα στην ζωη δεν ειναι ακατορθωτο....ολα γινονται....ολα.....το θεμα ειναι να το παρεις αποφαση και να ξεκινησεις.....εδω θα βρεις μια παρεα που θα σε στηριζει πραγματικα σε οτι χρειαστεις σε οποιοδηποτε θεμα....δεν θελει αγχος και βιασυνες....και να ξερεις οτι οπως μου ειχε συμβουλευσει και μενα ενα πολυ σωστο και μετρημενο ατομο απο εδω μεσα(νασσερ)οσο πιο αργα χτιζεις κατι τοσο πιο μεγαλη διαρκεια εχει!

μην ξεχνας κατι...το σωμα ειναι δικο σου....εσυ αποφασιζεις μεχρι που θελεις να το φτασεις...κανεις δεν θα σου πει τι να κανεις με αυτο.....

καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!!!!!οτι χρειαστεις ειμαστε εδω!!!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::welcome::welcome::welcome:

bani
03-04-10, 23:42
ευχαριστο πεδεια ειδι εχο αρχισι διατροφη αλλα δν εχω χρονο να κανο γυμναστικι γιατι ειμαι Οκτω με δυο σχολειο και τεσσερισ με δωδεκα το βραδυ δουλεια (περιπτερο) :(:(:(:(

εχω σκεφτη πολες φορεσ να αφισο τιν δουλεια αλλα δεν ξερω :(:(:(:(

gym
03-04-10, 23:51
ευχαριστο πεδεια ειδι εχο αρχισι διατροφη αλλα δν εχω χρονο να κανο γυμναστικι γιατι ειμαι Οκτω με δυο σχολειο και τεσσερισ με δωδεκα το βραδυ δουλεια (περιπτερο) :(:(:(:(

εχω σκεφτη πολες φορεσ να αφισο τιν δουλεια αλλα δεν ξερω :(:(:(:(

φιλε μου αν εχεις πολυ παρα πολυ αναγκη τα λεφτα την δουλεια την κρατας....αλλα εφοσον μου λες οτι εισαι σχολειο η προτεραιοτητα στην ζωη σου ειναι να τα πηγαινεις καλα εκει και να διαβαζεις!γιατι ειναι δυσκολο με αυτο το ωραριο να ανταπεξελθεις στις υποχρεωσεις σου ως μαθητης!σκεψου για το θεμα της δουλειας....βαλτα κατω και πες τι χρειαζεσαι πιο πολυ.....!

bani
03-04-10, 23:54
φιλε μου αν εχεις πολυ παρα πολυ αναγκη τα λεφτα την δουλεια την κρατας....αλλα εφοσον μου λες οτι εισαι σχολειο η προτεραιοτητα στην ζωη σου ειναι να τα πηγαινεις καλα εκει και να διαβαζεις!γιατι ειναι δυσκολο με αυτο το ωραριο να ανταπεξελθεις στις υποχρεωσεις σου ως μαθητης!σκεψου για το θεμα της δουλειας....βαλτα κατω και πες τι χρειαζεσαι πιο πολυ.....!

και η μανα μου με εχει παροτρινι να αφισο τιν δουλεια και να ασχολιθο με εμενα .... αλλα δεν ξερω πιστεβο οτι θα εχω και μετα δουλεια γιατι πηγενο μιχανικοσ αυτοκινιτον και απο τορα μου εχουν πει και μου λενε οποτε χρειαστισ εδω ειμαστε οποτε πιστεβο να τελιοσι και ο απριλιοσ και σταματαο τι λετε?? :turtle::turtle:

gym
04-04-10, 00:14
και η μανα μου με εχει παροτρινι να αφισο τιν δουλεια και να ασχολιθο με εμενα .... αλλα δεν ξερω πιστεβο οτι θα εχω και μετα δουλεια γιατι πηγενο μιχανικοσ αυτοκινιτον και απο τορα μου εχουν πει και μου λενε οποτε χρειαστισ εδω ειμαστε οποτε πιστεβο να τελιοσι και ο απριλιοσ και σταματαο τι λετε?? :turtle::turtle:

κατσε...λες να σταματησεις απο το περιπτερο και να πιασεις δουλεια αλλου?
εφοσον η μητερα σου σου λεει οτι δεν υπαρχει θεμα με τη δουλεια οποτε αφησε την....ο εαυτος σου πρωτα.....λοιπον....το σχολειο πανω απο ολα....δουλεια θα εχεις συνεχεια στην ζωη σου...αυτο που χρειαζεσαι ειναι να αλλαξεις τον τροπο ζωης σου....θελει διατροφη,,,,,με γυμναστικη...μην την θεωρεις δευτερευουσας σημασιας....ειναι απαραιτητη......δουλεια και ως μηχανικος για να μπαινεις στα πραγματα πηγαινε και μια φορα την εβδομαδα π.χ. για να δεις τι παιζει....δες το ωραριο σου....βαλε τις ωρες που θα διαβαζεις και αναλογως το ωραριο της δουλειας σου....στο σχολειο πως τα πας γενικα?

bani
04-04-10, 00:27
κατσε...λες να σταματησεις απο το περιπτερο και να πιασεις δουλεια αλλου?
εφοσον η μητερα σου σου λεει οτι δεν υπαρχει θεμα με τη δουλεια οποτε αφησε την....ο εαυτος σου πρωτα.....λοιπον....το σχολειο πανω απο ολα....δουλεια θα εχεις συνεχεια στην ζωη σου...αυτο που χρειαζεσαι ειναι να αλλαξεις τον τροπο ζωης σου....θελει διατροφη,,,,,με γυμναστικη...μην την θεωρεις δευτερευουσας σημασιας....ειναι απαραιτητη......δουλεια και ως μηχανικος για να μπαινεις στα πραγματα πηγαινε και μια φορα την εβδομαδα π.χ. για να δεις τι παιζει....δες το ωραριο σου....βαλε τις ωρες που θα διαβαζεις και αναλογως το ωραριο της δουλειας σου....στο σχολειο πως τα πας γενικα?


οχι ρε απλα σου ειπα τι ιδικοτια ειμαι στο σχολειο :toast::toast:

bani
04-04-10, 00:31
κατσε...λες να σταματησεις απο το περιπτερο και να πιασεις δουλεια αλλου?
εφοσον η μητερα σου σου λεει οτι δεν υπαρχει θεμα με τη δουλεια οποτε αφησε την....ο εαυτος σου πρωτα.....λοιπον....το σχολειο πανω απο ολα....δουλεια θα εχεις συνεχεια στην ζωη σου...αυτο που χρειαζεσαι ειναι να αλλαξεις τον τροπο ζωης σου....θελει διατροφη,,,,,με γυμναστικη...μην την θεωρεις δευτερευουσας σημασιας....ειναι απαραιτητη......δουλεια και ως μηχανικος για να μπαινεις στα πραγματα πηγαινε και μια φορα την εβδομαδα π.χ. για να δεις τι παιζει....δες το ωραριο σου....βαλε τις ωρες που θα διαβαζεις και αναλογως το ωραριο της δουλειας σου....στο σχολειο πως τα πας γενικα?

κιτα αφτο το χρονο δεν με πολη ενδιαφερι αλλα τοθ χρονου πρεπει να διαβαζω αρκετα οστε να βγαλο καλο πτιχιο

Littlejohn
04-04-10, 00:33
Ποτέ δεν είναι αργά και ακόμα είσαι μικρός. Εγώ στα 30 μου το πήρα απόφαση σε πολύ πολύ πολύ χειρότερη κατάσταση από εσένα. Τώρα στα 32 μου, είμαι στην καλύτερη φυσική κατάσταση της ζωής μου (μεχρί στιγμής, γιατί έχω και άλλο δρόμο μπροστά) και αισθάνομαι (και πολλοί μου λένε ότι φαίνομαι κιόλας) 10 χρόνια νεότερος...
Προσπάθησε το, δεν θα χάσεις, μόνο κερδισμένος θα βγείς. :toast::toast:

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

bani
04-04-10, 00:53
Ποτέ δεν είναι αργά και ακόμα είσαι μικρός. Εγώ στα 30 μου το πήρα απόφαση σε πολύ πολύ πολύ χειρότερη κατάσταση από εσένα. Τώρα στα 32 μου, είμαι στην καλύτερη φυσική κατάσταση της ζωής μου (μεχρί στιγμής, γιατί έχω και άλλο δρόμο μπροστά) και αισθάνομαι (και πολλοί μου λένε ότι φαίνομαι κιόλας) 10 χρόνια νεότερος...
Προσπάθησε το, δεν θα χάσεις, μόνο κερδισμένος θα βγείς. :toast::toast:

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

Αλιθοσ..... ευχαριστο :toast::toast::toast::toast:

gym
04-04-10, 00:59
ασε την δουλεια τωρα και κοιταξε τον εαυτο σου τωρα....ενας μηνας ειναι ενας μηνας...μην το αφηνεις αλλο...τωρα γυμναστικη και διατροφη!ειπαμε αποφαση ειναι και ξεκινας δυναμικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bani
04-04-10, 01:05
ασε την δουλεια τωρα και κοιταξε τον εαυτο σου τωρα....ενας μηνας ειναι ενας μηνας...μην το αφηνεις αλλο...τωρα γυμναστικη και διατροφη!ειπαμε αποφαση ειναι και ξεκινας δυναμικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι αλλα πρεπει να περιμενο 1 μηνα μεχρι να βρει αλλον :(:(:unsure:

gym
04-04-10, 01:07
Ναι αλλα πρεπει να περιμενο 1 μηνα μεχρι να βρει αλλον :(:(:unsure:

ωραια....διατροφη φουλ τοτε και με το που τον βρισκει γραφεσαι γυμ.....ψαξε κ εσυ για αντικαταστατη να φυγεις πιο γρηγορα βρε....:green:

Giannhs.
04-04-10, 01:09
Ναι αλλα πρεπει να περιμενο 1 μηνα μεχρι να βρει αλλον :(:(:unsure:

μπορεις να ξεκινησεις την διατροφη.
Μονο μην κανεις το λαθος να κοψεις τελειως το φαι και να τα χασεις γρηγορα.Θα κρεμασεις και μετα θα σου παρει τον διλασιο καιρο να το φτιαξεις.
καλη επιτυχια παντως :)

psv
08-04-10, 18:29
Οπως εχει πει και καποιος απο πανω ασε τη γυμναστικη.Μονο τη διατροφη σου κοιτα.Αν αρχισεις να ακολουθεις σωστη διατροφη και μονο,θα δεις πολυ καλα αποτελεσματα.Αν κανεις γυμναστικη απο τωρα μπορει να ειναι μεγαλη η πιεση να τα κανεις ολα μαζι και να τα παρατησεις...


Αντε ξεκινα.και για να μην αποθαρρυνεσαι πλεον ειναι συνηθισμενο καποιος να βρισκεται σε τετοια σωματικη κατασταση και να καταφερνει να κανει τη μεγαλη αλλαγη και να τα χανει ολα.Οι καιροι που τετοια πραγματα θεωρουνταν σχεδον ακατορθωτα εχουν περασει...Ξεκινα και μετρα τις μερες αντιστροφα που θα αρχισουν ολοι να σου λενε ''ποοοοοοο πως αλλαξες ετσι''