PDA

Επιστροφή στο Forum : Anator P70 (Muscletech)



muaythaispirit
15-02-07, 03:14
της αγαπημενης μας mushletech :joker:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1910&stc=1&d=1242715823


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=1911&stc=1&d=1242716198
το χει παρει κανεις?
κανω το συγκεκριμενο ποστ γιατι το πηρε ενας φιλος μου ο οποιος δεν χρησιμοποιει κανενα συμπληρωμα εκτος απο πρωτεινη και βιταμινες και ειναι πολυ καλος μποντυμπιλντερ ..
Τον ρωτησα πως κ εκατσε και το πηρε κ μου πε οτι του το προτεινανε (αυτος ειναι σε οφ περιοδο συντηρησης τωρα) και οντως ηταν καλο γιατι πηρε 2-3 κιλα και αρκετη δυναμη..
οποιος αλλος να μου το ελεγε δεν θα τον πιστευα αλλα αυτος κραζει ολα τα συμπληρωματα λεγοντας οτι ειναι τσαμπα λεφτα κ ... τσαγακι :P (οχι οτι εχει κ τελειως αδικο εδω που τα λεμε)
λετε να μετραει να γινουμε mr olympia :bodybuilder2: ????

stevengr
15-02-07, 22:08
Δεν εχω ακουσει απο τους γνωστους μου τουλαχιστον να το εχουν δοκιμασει. Παντως ειναι πανακριβο απο οσο γνωριζω, πλησιαζει τα +90? :shock:

ajax
16-02-07, 11:04
τι κανει το εν λογο?

billys15
16-02-07, 15:20
Λεει οτι ενεργοποιει τα γονιδια και εχεις "δραματικη" αυξηση μαζας και μεωση λιπους ταυτοχρονα.

Antonio
16-02-07, 17:10
τι κανει το εν λογο?

Πιστεύετε ότι το μισό μυϊκό κιλό κάθε εβδομάδα είναι το όριο της ανάπτυξης; Μήπως πιστεύετε ότι δεν είναι δυνατόν να αναπτύσσουμε μυς και να χάνουμε λίπος ταυτόχρονα; Εάν μέχρι σήμερα πιστεύατε αυτά, τότε είχατε απολύτως δίκιο! Όμως εμείς σας παρουσιάζουμε ένα προϊόν που θα σας κάνει να ξεχάσετε όλα όσα ξέρατε μέχρι σήμερα
για την ανάπτυξη των μυών. Oι ερευνητές της MuscleTech σε συνεργασία με τον Dr.Paul Greenhaff του Πανεπιστημίου του Nottingham έκαναν έρευνες για να ανακαλύψουν ένα προϊόν ειδικής διατροφής που θα μπορεί να δημιουργεί μυϊκή ανάπτυξη σε μοριακό επίπεδο. Το προϊόν αυτό είναι το ANATOR - P70.

Tα βασικά συστατικά του Anator - P70

αποδεδειγμένα ενεργοποιούν τους βασικούς μοριακούς ρυθμιστές που ευθύνονται για τον έλεγχο της μυϊκής ανάπτυξης και τον μυϊκό καταβολισμό. Όλοι οι άνθρωποι έχουν αυτούς τους γενετικούς ρυθμιστές που στους επιστήμονες είναι γνωστοί με τα ονόματα mTOR, PKB, p70S6K, FOXO και MAFbx. Συγκεκριμένα μόλις ενεργοποιηθούν οι mTOR, PKB και p70S6K δίνoυν το έναυσμα να αρχίσει η μοριακή διαδικασία η οποία οδηγεί σε μεγάλη μυϊκή ανάπτυξη. Αυτό αποδείχθηκε από τον Dr. Greenhaff που χρησιμοποίησε μία επαναστατική διαδικασία ανάλυσης μορίων για να ελέγξει την ενεργοποίηση περίπου 40 χιλιάδων γονιδίων και αυτό ακριβώς τον οδήγησε στην ανακάλυψη ότι το Anator?p70 μπορεί να ενεργοποιήσει την συγκεκριμένη μοριακή διαδικασία που ευθύνεται για την μυϊκή ανάπτυξη με εκπληκτικά επιταχυνόμενο ρυθμό. Oι ερευνητές της MuscleTech και ο Dr.Greenhaff απέδειξαν επίσης ότι το Anator P70 ελέγχει τους μοριακούς ρυθμιστές FOXO και MAFbx οι οποίοι εάν δεν ρυθμιστούν σωστά δημιουργούν μυϊκό καταβολισμό.

Δεν το χω δοκιμάσει-δεν μπορω να εκφράσω άποψη.

muaythaispirit
16-02-07, 17:58
75 e το πηρε ο φιλος ...

Gasturb
16-02-07, 19:50
Πιστεύετε ότι το μισό μυϊκό κιλό κάθε εβδομάδα .. Μήπως πιστεύετε ότι δεν είναι δυνατόν να αναπτύσσουμε μυς και να χάνουμε λίπος ταυτόχρονα;

Aν όλα αυτά τα κάνει το Anator εγώ γίνομαι αρχιεπίσκοπος

Gt

Duke-Nukem
16-02-07, 19:52
Πολύ ψέμα....
μισό κιλό την εβδομάδα; οκ... πάω πάσο... 2 κιλά μυς τον μήνα....το παίρνεις για 6 μήνες και πάς +12 καθαρά κιλά που τόσα καθαρά δεν παίρνουν όσοι παίρνουν "'αλλα" πράγματα.
muaythaispirit μήπως ο "φίλος" σου είναι σαν αυτούς που βγαίνουν και λένε ότι παίρνουν μόνο πρωτείνη; Παίρνοντας τα νούμερα από τις διαφημίσεις της Muscle tech από το επίσημο site της έχουμε
1) cell-tech hardcore = 7 lb σε 7 μέρες
2) nitro-tech hardcore = 8.4 pounds σε 14 μέρες
3)anator = 1 inche στο χέρι σε 28 μέρες
σε ένα χρόνο φτάνεις σε επίπεδο εθνικού αγώνα με λίγα λόγια
Μην είστε τόσο αφελεις και πιστεύεται τι λένε οι εταίριες και "φίλοι" σας....

Duke Nukem
[me hides again]

Gasturb
16-02-07, 19:56
Έχουμε πει ότι η εταιρεία αυτή ειναι απάτη κ όσοι βλέπουν κάποια διαφορά σημαίνει απλά ότι βρίσκοντε στα αρχικά στάδια σωματικής διάπλασης κ bb κ ότι κ να πάρουν θα επωφεληθούν.

Gt

gpol
16-02-07, 20:07
Πολύ ψέμα....
μισό κιλό την εβδομάδα; οκ... πάω πάσο... 2 κιλά μυς τον μήνα....το παίρνεις για 6 μήνες και πάς +12 καθαρά κιλά που τόσα καθαρά δεν παίρνουν όσοι παίρνουν "'αλλα" πράγματα.
muaythaispirit μήπως ο "φίλος" σου είναι σαν αυτούς που βγαίνουν και λένε ότι παίρνουν μόνο πρωτείνη; Παίρνοντας τα νούμερα από τις διαφημίσεις της Muscle tech από το επίσημο site της έχουμε
1) cell-tech hardcore = 7 lb σε 7 μέρες
2) nitro-tech hardcore = 8.4 pounds σε 14 μέρες
3)anator = 1 inche στο χέρι σε 28 μέρες
σε ένα χρόνο φτάνεις σε επίπεδο εθνικού αγώνα με λίγα λόγια
Μην είστε τόσο αφελεις και πιστεύεται τι λένε οι εταίριες και "φίλοι" σας....

Duke Nukem
[me hides again]

:army2: και γιατι δεν πηρε ο λαλακας αλλη μια cell-tech για 14 μερες για να παρει 14lb ???
Ισως δεν το σκεφτηκε... :???:

Ελπιζω μια μερα να μην ασχολουμαστε τοσο με τα συμπληρωματα, και να μην παραμελλουμε τοσο την προπονηση.

Nick3
16-02-07, 20:26
Μην είστε τόσο αφελεις και πιστεύεται τι λένε οι εταίριες και "φίλοι" σας....

Duke Nukem
[me hides again]

Σωστός ο Duke...

jiujitSu
16-02-07, 22:46
Oι ερευνητές της MuscleTech σε συνεργασία με τον Dr.Paul Greenhaff του Πανεπιστημίου του Nottingham


μηπως εννοουσες "Οι διαφημιστες" αντι για "Οι ερευνητες" ?
Πως γινεται και καθε φορα οταν η Muscletech ανακαλυπτει κατι επαναστατικο να μην μπορουμε να βρουμε πουθενα τις επισημες ερευνες και τα αποτελεσμα τους με αληθινους ιατρικους ορους και οχι με mTOR, PKB, p70S6K, FOXO και MAFbx και λοιπες Π@_@ριες.
Δλδ τωρα που βρηκαν και αυτο το κολπο ο Cutter στο επομενο Mr.Olympia θα ειναι τουλαχιστον ΔΙΠΛΑΣΙΟΣ.
Αντε να δουμε που θα φτασει...

:puke: MUSCLETECH

muaythaispirit
17-02-07, 00:03
duke τι μονο πρωτεινη ρε φαρμακο μπαινει το παιδι χαχαχαχαχ (για οσους δεν το καταλαβαν)..
γιαυτο και μου εκανε εντυπωση οτι μου ειπε οτι ειναι καλο συμπληρωμα ..
αυτος εκτος απο πρωτεινες δεν παιρνει τπτ αλλο απο συμπληρωματα..
τα θεωρει πεταμενα λεφτα οπως καταλαβαινεις ..
καλα αμα περιμενουμε απο την διαφημιση σωθηκαμε σιγουρα το τοσο θα το κανει ΤΟΣΟ ..
αυτο ομως δεν σημαινει οτι μπορει και να μην σε βοηθαει (οχι σε τετοια νουμερα φυσικα)..
γενικα εγω αμα δεν δοκιμασω κατι δεν εκφερω γνωμη και η μονη κριτικη που εχω παρει απο ατομα που το εχουν δοκιμασει ειναι του φιλου αυτου ..
αν τυχει και το δοκιμασει κανεις ας πει εντυπωσεις, τωρα αυτα τα σχολια για την εταιρεια τα ξερουμε η στρατηγικη και το μαρκετινγ της ειναι γνωστα σε ολους

ajax
17-02-07, 15:44
δεν πεταω 75 ευρο....εχω πολλα καλυτερα συμληρωματα να παρω......

Gasturb
18-02-07, 23:26
εχω πολλα καλυτερα συμληρωματα να παρω

....

Gt

Nick3
18-02-07, 23:37
εχω πολλα καλυτερα συμληρωματα να παρω

....

Gt
Απ το στόμα μου το πήρες.

ThomasTsaknakis
21-11-09, 02:27
Γεια σε ολους... εχετε ακουσει τιποτα για το anator p70 της muscletech??
Λετε να αξιζει τα φραγκα???

http://www.demusculos.com/ventas/images/muscletech%20anator.jpg

http://www.bodytemple.co.uk/images/fck/Image/ANATOR.gif

Polyneikos
21-11-09, 10:53
Ενσωματωθηκε το καινουργιο τόπικ σε ήδη υπάρχον τόπικ.Παρακαλω πριν ξεκινατε καινουργια τόπικς χρησιμοποιείτε την Αναζήτηση !!!

sctp
21-11-09, 11:05
Kαλο αλλα ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ,αν τα παρεις ξεχωριστα αυτα μαλλον σου βγαινει στην ιδια τιμη και 200 servings οχι 16 :P και 7.5γρ λευκινη ειναι δοσολογια για Jay cutler κατα τη γνωμη μου.

thegravijia
21-11-09, 13:07
ΜΗΝ το παρετε .η αντε και το πηρατε πως θα το πιειτε?
ειναι σαν να πινεις χαλασμενο απορυπαντικο με σαπουνι μεσα.δεν κανω πλακα

Yorgos
21-11-09, 13:45
Εκτός από την γεύση, η δήθεν ανακάλυψη της συνδυαστικής έκφρασης 40 γονιδίων είναι μεγάλη μούφα.. !

finalgates
21-11-09, 14:29
η λευκινη σαν ουσια ειναι καλη και γενικα βοηθαει.αλλα γιατι 90 ευρο για μια λευκινη και λιγο κρεατινη?παρτα ξεχοριστα ειναι καλιτερα

leo300
24-11-09, 19:19
πριν μια βδομαδα τελειωσα το πρωτο και το τελαιυταιο κουτι. τρελη μουφα-και τιποτα το ιδιαιτερο.εγω το πηρα 48 απο δω.αν εδινα 90 θα βγαινανε τα γονιδια να με χτυπησουν.:shock:

MuscleBuildingMachine
27-11-09, 01:39
H Τιμή του κειμένεται στα 48ευρώπουλα όπως λέει και Πάνια:rolf:

tasos2
07-04-11, 23:08
Tι πραμα ειν αυτο ρε παιδια ??
Διαβασα ενα αρθρο διαφημιστικο και λεει οτι επιδραει σε καποια γονιδια και τα ενεργοποιει ωστε να ευνοουν τη μυικη αναπτυξη. Αν θελετε να το αντιγραψω αν κι ειναι λιγο μεγαλο. Φαινοταν πολυ πειστικο.
Ξερει κανεις τι εχει μεσα? Κανει τιποταα ή ειναι μουφα

sobral
08-04-11, 00:04
Tι πραμα ειν αυτο ρε παιδια ??
Διαβασα ενα αρθρο διαφημιστικο και λεει οτι επιδραει σε καποια γονιδια και τα ενεργοποιει ωστε να ευνοουν τη μυικη αναπτυξη. Αν θελετε να το αντιγραψω αν κι ειναι λιγο μεγαλο. Φαινοταν πολυ πειστικο.
Ξερει κανεις τι εχει μεσα? Κανει τιποταα ή ειναι μουφα

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?771-Anator-P70-(Muscletech)
εδώ κάνε την ερώτηση σου υπάρχει ήδη θέμα. Τώρα όσον αφορά το <φαινόταν πειστικό> δες ποια εταιρεία το βγάζει να δεις γιατί σου φάνηκε πειστικό. Προσωπικά δεν θα στο πρότεινα-τζάμπα λεφτά-

beefmeup
08-04-11, 01:47
η αναζητηση λειτουργει μια χαρα νομιζω:unsure:

tasos2
08-04-11, 11:09
η αναζητηση λειτουργει μια χαρα νομιζω:unsure:

Eγω εκανα στην αρχη αναζητηση με τη λεξη Anator και δεν εβγαλε κανενα αποτελεσμα

beefmeup
08-04-11, 11:16
αν δεν λειτουργει καμια φορα που πλεον σχεδον παντα λειτουργει,(εγω μολις τωρα εκανα αναζητηση για το tribulus ,που ενωσα 2 θεματα,κ το βρηκα) υπαρχει παντα κ η αλφαβητικη λιστα με τα συμπληρωματα που εχουμε σε θεματα ανοιχτα..:thumbup: