PDA

Επιστροφή στο Forum : Dicana (Thermolife)



jimarazzz
02-04-10, 12:56
το dicana πως λειτουργει στην γραμμωση?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10125&stc=1&d=1270472331


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10126&stc=1&d=1270472337

Polyneikos
09-04-10, 19:22
Bane καμια γνωμη εδω περα;ΤΟ ανακινω το τόπικ γιατί μαλλον σου έχει ξεφύγει και είσαι ο καθ' ύλην αρμόδιος !!:thumbup:

eas2000
10-04-10, 00:49
Βρήκα ενα σχετικο ποστ του ΒΑΝΕ

The bad news is that thyroidal shutdown is always a possibility.
The good news is that thyroid shutdown is reversible and in Dicana we took every possible measure to minimize the risk of thyroidal shutdown.
You can always get some blood work if you are overally worried but Dicana is sold for over 6 years and we have zero reports of thyroid damage from users.

http://www.thermolife.com/forum/showthread.php?p=10806#post10806

Bane
17-04-10, 23:03
Bane καμια γνωμη εδω περα;ΤΟ ανακινω το τόπικ γιατί μαλλον σου έχει ξεφύγει και είσαι ο καθ' ύλην αρμόδιος !!:thumbup:

Σορυ πείδες τελευταίο καιρό έχει πέσει πολύ τρέξιμο. Anyway τα θυροειδικά αυξάνουν τον βασικό μεταβολισμό, εν ολίγης καις περισότερες θερμίδες χωρίς να κάνεις άσκηση. Το άλλο καλό είναι πως σου τον κρατάνε σηκωμένο (τον μεταβολισμό) αντί να σου πέφτει(ο μεταβολισμός) όπως γίνεται όταν το σώμα μπαίνει σε κατάσταση υποσίτισης. Το Dicana κατ εμέ έχει το καλύτερο προφιλ παρενέργειες/αποτελέσματα από όλα τα θυροειδικά της αγοράς αλλά βέβαια η γνώμη μου είναι βεβιασμένη :P

Eddie
17-04-10, 23:19
Bane,κατα τη γνωμη σου,καποιος που εχει την TSH στο 5.43 με οριο 5.00 θεωρειται ακαταλληλος για τη χρηση του dicana η και αλλων λιποτροπικων που παιζουν με θυρεοειδη η αυτη η υπερβαση του οριου θεωρειται αμελητεα?

Για καποιο λαθος που εγινε,δεν βγηκαν οι Τ3-Τ4 που ηθελα να κανω,παρ ολα αυτα ο ενδοκρινολογος μου επιμενει οτι η TSH ειναι η βασικοτερη και οτι οι αλλες ειναι δευτερευοντες.:unsure:

Τnx :toast:

Bane
17-04-10, 23:24
Bane,κατα τη γνωμη σου,καποιος που εχει την TSH στο 5.43 με οριο 5.00 θεωρειται ακαταλληλος για τη χρηση του dicana η και αλλων λιποτροπικων που παιζουν με θυρεοειδη η αυτη η υπερβαση του οριου θεωρειται αμελητεα?

Για καποιο λαθος που εγινε,δεν βγηκαν οι Τ3-Τ4 που ηθελα να κανω,παρ ολα αυτα ο ενδοκρινολογος μου επιμενει οτι η TSH ειναι η βασικοτερη και οτι οι αλλες ειναι δευτερευοντες.:unsure:

Τnx :toast:
O ενδοκρινλόγος σου έχει δίκιο, ο υπερ/υπο θυρεοειδισμός φαίνεται κυρίως από την TSH. Πάντως τα νούμερά σου φυσιολογικά μου φαίνονται, τα όρια της TSH παίζουν από εργαστήριο σε εργαστήριο και τα έχω δει να φτάνουν και 5,7

Eddie
17-04-10, 23:27
Δλδ να το εχω υποψη μου,ετσι?Μπορω να το παρω(?)

Ευχαριστω Bane :thumbup:

giannis64
17-04-10, 23:30
αυτό που ξέρω εγώ είναι πως ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδη και τα προϊόντα που έχουν στόχο την αύξηση του μεταβολισμού μέσο θυρεοειδη, εκτός από την αύξηση της καύσης λίπους, έχουμε και μεγάλη απόλυα (συρρίκνωση) μυϊκού ιστού!!!!

sctp
17-04-10, 23:37
αυτό που ξέρω εγώ είναι πως ότι έχει σχέση με τον θυρεοειδη και τα προϊόντα που έχουν στόχο την αύξηση του μεταβολισμού μέσο θυρεοειδη, εκτός από την αύξηση της καύσης λίπους, έχουμε και μεγάλη απόλυα (συρρίκνωση) μυϊκού ιστού!!!!

Στα νομιμα πιστευω τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα οσο αναφορα τη μυικη μαζα :P

giannis64
17-04-10, 23:41
τι νόμιμα και τι παράνομα? τις θυρωορμονες δεν χτυπάνε?? το τ3-τ4 δεν είναι παράνομο. απλά δεν δίνετε χωρίς συνταγή. γιατί να μην έχει μέσα και αυτός ο λιποδιαλυτης τέτοιες θυρωορμονες?

sctp
17-04-10, 23:44
τι νόμιμα και τι παράνομα? τις θυρωορμονες δεν χτυπάνε?? το τ3-τ4 δεν είναι παράνομο. απλά δεν δίνετε χωρίς συνταγή. γιατί να μην έχει μέσα και αυτός ο λιποδιαλυτης τέτοιες θυρωορμονες?

Γιατι τα 120mcg που παιρνει μαξ καποιος Τ3..και το νομιμο που στην καλυτερη να δωσει και 10-15mcg(αν σου δινει και τοσα) εχουν διαφορετικη επιδραση στη μυικη μαζα πιστευω,oσο για το παρονομα η μη εχεις δικιο..

giannis64
17-04-10, 23:47
ναι αν εισαι σιγουρος οτι ειναι 10-15mcg τοτε οκ. εισαι ομως?????

Niiick
17-04-10, 23:51
Εχετε δει κανα συμπληρωμα να περιεχει τ3-τ4? Και δε μιλαμε για τα 120 που λεει ο φιλος sctp αλλα εστω και 10-15. Αλλο να περιεχει καποια πραγματακια που να σου ανεβασουν αυτες τις ορμονες εστω και λιγο και αλλο να περιεχει αυτουσια τ3(cytomel πχ)

giannis64
17-04-10, 23:53
ξέρεις εσύ κάτι άλλο που να επηρεάζει τον θυρεοειδή?

Niiick
18-04-10, 00:03
Αν καταλαβα τι με ρωτας, γνωστα συμπληρωματα εχουν ουσιες πχ 3,3'-Diiodothyronineπου ειναι μεταβολιτης της τ3 και θα την ανεβασει αλλα οχι τ3 αυτουσια,ή εχουν τ2 και ενα καρο αλλες που παιζουν με το θυροιδη αλλα οχι θυροορμονες τ3,τ4.

Καληνυχτα:welcome:

giannis64
18-04-10, 00:12
όπως και να το λένε και ότι και να είναι από την στιγμή που παίζουν με τον θυρεοειδή και την θυρεοειδοτροπο ορμόνη διεγείρει το θυρεοειδή αδένα προς παραγωγή θυρεοειδικών ορμονών. Οι θυρεοειδικές ορμόνες, με τη σειρά τους, αναστέλλουν την έκκριση TSH από την υπόφυση, δημιουργώντας ένα κύκλωμα αρνητικής ανατροφοδότησης. ότι ουσία και αν είναι και όπως και αν την αποκαλούν, και σε τι ποσότητες υπάρχουν σε ένα συμπλήρωμα δεν το ξέρει νομίζω κανείς εκτός από το χημείο. αυτά από μένα. δεν θέλω να πείσω κανέναν. είναι προσωπική μου άποψη.

Machiavelli
18-04-10, 03:03
Αλλο να περιεχει καποια πραγματακια που να σου ανεβασουν αυτες τις ορμονες εστω και λιγο και αλλο να περιεχει αυτουσια τ3(cytomel πχ)

Έτσι ακριβώς.

Eddie εγώ στη θέση σου δε θα το έπαιρνα.

sctp
18-04-10, 08:40
ναι αν εισαι σιγουρος οτι ειναι 10-15mcg τοτε οκ. εισαι ομως?????

1)Δεν συμφερει τον παρασκευαστη να βαλει παραπανω απο αυτη την ποσοτητα
2)Θελει να δωσει αποτελεσματα..αλλα παντα με το σταγονομετρο,ετσι ωστε να εχει τον καταναλωτη να το αγορασει ξανα μετα απο ενα μηνα..και φυσικα οχι τρελα αποτελεσματα για μην κινει υποψιες(βλεπε τι εγινε με lipokinetix-usnic acid το οποιο ειναι ΟΚ σε μικρες δοσολογιες)
3)Θελει τον καταναλωτη να βγει υγιης απο τον κυκλο..γιατι καποιοι νοιαζονται πραγματικα για την κατασταση του οργανισμου τους και το πως φαινεται το σωμα τους ερχεται 2ο και
4)Θελουν να ειναι ευκολο προς τον καταναλωτη απο την αποψη δοσολογιας...δε θα του πουνε ουτε tapper down ουτε παρομοια πλανα..του λενε παρε 3 το πρωι και αλλα 3 6-8h αργοτερα

The Rock
18-04-10, 11:29
Αν καταλαβα τι με ρωτας, γνωστα συμπληρωματα εχουν ουσιες πχ 3,3'-Diiodothyronineπου ειναι μεταβολιτης της τ3 και θα την ανεβασει αλλα οχι τ3 αυτουσια,ή εχουν τ2 και ενα καρο αλλες που παιζουν με το θυροιδη αλλα οχι θυροορμονες τ3,τ4.

Καληνυχτα:welcome:
Και 3,5 Gugglesterones πχ.

Eddie
18-04-10, 14:22
Αν και χαλαμε το τοπικ


Και 3,5 Gugglesterones πχ.

To T3 της San που εχει Guggulesterones τι ειναι?:unsure:



Eddie εγώ στη θέση σου δε θα το έπαιρνα.


Δεν ξερω,θα πω τον ενδοκρινολογο και αν δω οτι τα μασαει θα το αφησω.Tnx μακια :thumbup:

The Rock
18-04-10, 14:32
To T3 της San που εχει Guggulesterones τι ειναι?:unsure:

http://en.wikipedia.org/wiki/Guggulsterones

jGod
18-04-10, 15:20
θα βγω λιγο οφ και συγχωρεστε με αλλα με ενοχλει να υπαρχουν συμπληρωματα που παιζουν με τον θυροειδη στην ενοτητα των συμπληρωματων..το καθε παιδι που ασχολειτε 2-5-10 μηνες με τα βαρη θα πει ειναι συμπληρωμα οποτε τι θα παθω ας το παρω ..οπως κ με το eca.

Hercules
18-04-10, 18:30
η γνωμη μου μην πειραματιζεστε με συμπληρωματα που επηρεαζουν τον θηροειδη και ας λεει η εκαστοτε εταιρεια πως ειναι τα πλεον ασφαλη...

Bane
25-04-10, 19:52
http://www.thermolife.com/dietary-supplements/ThermoLife_DICANA.pdf

Κατά τα άλλα οτιδήποτε δουλεύει έχει και παρενέργειες, το καλό με τον θυροειδή έιναι πως κάνει rebound πολύ πιο έυκολα από το HPTA

Polyneikos
25-04-10, 21:01
Κατά τα άλλα οτιδήποτε δουλεύει έχει και παρενέργειες

:thumbup::thumbup:

NASSER
13-05-10, 17:01
Προκειται για ενα ξεχωριστο συμπληρωμα που αυτη τη περιοδο (καλοκαιρι) εχει την τιμητική του!
Eγω θελω να ρωτησω : Servise size 1 capsule σε τι σωματοτυπο αντιστοιχει? Ποσες δοσεις ημερησιως? Για ποσο συνεχομενο χρονικο διαστημα μπορει να γινει χρηση ωστε να αποφευγονται παρενεργειες και να δρα αποτελεσματικα το συμπληρωμα?

Bane
13-05-10, 17:41
Προκειται για ενα ξεχωριστο συμπληρωμα που αυτη τη περιοδο (καλοκαιρι) εχει την τιμητική του!
Eγω θελω να ρωτησω : Servise size 1 capsule σε τι σωματοτυπο αντιστοιχει? Ποσες δοσεις ημερησιως? Για ποσο συνεχομενο χρονικο διαστημα μπορει να γινει χρηση ωστε να αποφευγονται παρενεργειες και να δρα αποτελεσματικα το συμπληρωμα?

Η δόση εξαρτάται κατά πολύ από την ανοχή που έχει ο καθένας στον οργανισμό του, γενικά συνίσταται 1 καψούλα την ημέρα για αρχή και μετά σταδιακά άνοδο μέχρι τις 3 καψούλες ανά μέρα μέγιστη δόση. Εγώ προσωπικά πέρνω 1 κάψουλα και ιδρόνω όλη μέρα

Polyneikos
13-05-10, 18:52
Eγω ηθελα να ρωτησω με τη νσειρα μου αν εχει σημασια η στιγμη λήψης του,δηλαδη:
Να το λαμβανει καποιος το πρωι για να ενεργοποιείται ο θυροειδης αρα και ο μεταβολισμος του;
Μήπως είναι καλύτερα να το πίνει κανα 2ωρο πριν την προπόνηση για να του βγουν εκει οι καυσεις;

Bane
14-05-10, 10:10
Eγω ηθελα να ρωτησω με τη νσειρα μου αν εχει σημασια η στιγμη λήψης του,δηλαδη:
Να το λαμβανει καποιος το πρωι για να ενεργοποιείται ο θυροειδης αρα και ο μεταβολισμος του;
Μήπως είναι καλύτερα να το πίνει κανα 2ωρο πριν την προπόνηση για να του βγουν εκει οι καυσεις;

Πρωι μετα πρωι βραδυ και μετά πρωι μεσημέρι βράδυ όσο ανεβάζουμε την δόση. Οι καύσεις απο θυροειδή είναι ανεξάρτητες τις προπόνησης και παραμένουν γενικά σταθερές σε αντίθεση με τα stim

Polyneikos
30-07-10, 13:47
Παρελαβα σημερα ενα Dicana,συντομα θα το ξεκινησω(μετα τις καλοκαιρινες μου διακοπες) και θα κανω ενα review... :thumbup:

Polyneikos
08-08-10, 20:50
Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...

Bane
11-08-10, 00:16
Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...

Ναι λόγο αυξημένου βασικού μεταβολισμού αυξάνεται και η θερμοκρασία οπότε αυξάνει και ο ιδρώτας

NASSER
15-09-10, 13:47
Tελικα δεν αντεξα στον πειρασμο και το ξεκινησα ,μιας και οι διακοπες θα ερθουν τον Σεπτεμβριο,ειπα λίγο να κανω ενα "αδειασμα" με την διατροφη μου να κυμαινεται σε ενα 70% αυστηρότητας,δηλαδη όχι τελεια αλλα αυτη την περίοδο δεν μπορω να κανω κι αλλιως.
Ενα συντομο review,μετα από 5 ημερες χρησης.Εκκινηση4 Αυγουστου,1 χαπι την ημερα,το πρωι συυγκεκριμενα και μετα από 3 ημερες ανεβασα στα 2.
Μιλαμε για ΠΟΛΥ ιδρωτα παίδια,δεν μπορείτε να φανταστείτε.Αυτο φανταζομαι ότι συμβαινει λόγω boost του μεταβολισμου μεσυ θυροειδη,ίσως ο Bane μας το εξηγησει καλύτερα.
Η διαφορα του με τα συνηθη stimulants λιποδιαλυτικα ειναι ότι δεν σου δίνει αυτη την περιεργη ανησυχια που εχεις που νομιζέις ότι παντα κτι συμβαινει ή ότι κατι εχεις να κανεις.Αισθανομαι δηλαδη ότι δουλευει από ¨κατω¨.Αυτο είναι καλο ειδικα για το καλοκαιρι που οι τσιτες γίνονται περισσότερο ενοχλητικες και λόγω κλίματος.Ειδωμεν...

Polyneikos περιμένουμε νεα σου οσο αφορα το Dicana. Εκανες αεροβικη παραλληλα με την διατροφη και προπόνηση.
Ίδρωνες στα καλα καθουμενα ή την ωρα της προπόνησης ή καποιας δραστηριοτητας?
Προσωπικά πρόκειται να το χρησιμοποιήσω σε κάποια στιγμή. Είναι στο πρόγραμμα!

Marios1991
16-09-10, 12:27
Παιδια το εχω παραγγειλει και εγω... Btw ας μας απαντησουν τις πιο πανω ερωτησεις του nasser γτ ενδιαφερομαι και εγω...

Polyneikos
18-09-10, 00:00
Polyneikos περιμένουμε νεα σου οσο αφορα το Dicana. Εκανες αεροβικη παραλληλα με την διατροφη και προπόνηση.
Ίδρωνες στα καλα καθουμενα ή την ωρα της προπόνησης ή καποιας δραστηριοτητας?
Προσωπικά πρόκειται να το χρησιμοποιήσω σε κάποια στιγμή. Είναι στο πρόγραμμα!

Εκανα αεροβικη,τρεξιμο σε διαδρομο και εστιβα 2 μπλουζες !!
Γενικα μετα την λήψη του παρατηρησα πως οποιαδήποτε δραστηρια κινηση εκανες ιδρωνες απαυθειας..Στις μεγαλες ζεστες ιδρωνες ετσι κι αλλως.
Γενικα είναι μια διαφορετικη προσεγγιση στα λιποδιαλυτικα non-stims σκευασματα και αξιζει μια δοκιμη.

Georges
18-09-10, 00:05
Εκανα αεροβικη,τρεξιμο σε διαδρομο και εστιβα 2 μπλουζες !!
Γενικα μετα την λήψη του παρατηρησα πως οποιαδήποτε δραστηρια κινηση εκανες ιδρωνες απαυθειας..Στις μεγαλες ζεστες ιδρωνες ετσι κι αλλως.
Γενικα είναι μια διαφορετικη προσεγγιση στα λιποδιαλυτικα non-stims σκευασματα και αξιζει μια δοκιμη.

Αποτελέσματα στο χάσιμο λίπους είδες;

Polyneikos
18-09-10, 00:19
Κοιτα,δεν εχω λιπομετρητη σπίτι ή γυναστηριο να το ελεγξω εγκυρα,παραλληλα η διατροφη κυμανθηκε σε ενα 70% προσοχης και πειθαρχιας και λόγω Αυγουστου και λογω καταστασεων.
Με τετοια εφίδρωση σιγουρα πεταξε νερα από πανω μου και κρατησε τον μεταβολισμο μου σε μια καλη ταχυτητα.Αυτο μονο μπορω να γραψω υπευθυνα.

Bane
29-10-10, 23:10
Κανένα update από τους άλλους 2 που έλαβαν Dicana (NASSER & TRIANTAFYLLOU) ?

NASSER
13-05-11, 10:54
Κανένα update από τους άλλους 2 που έλαβαν Dicana (NASSER & TRIANTAFYLLOU) ?


Τις επόμενες 6 εβδομάδες έχω σκοπό να το δοκιμάσω καθως πιστεύω είναι η σωστη περιοδος για μένα. Αναμονή για εντυπώσεις. :thumbup:

gym
13-05-11, 18:40
εγω το παιρνω αυτην την περιοδο...δεν εχω καταλαβει ουτε περισσοτερο ιδρωτα ουτε τιποτα...και ειμαι στην δοση 1+1+1 πλεον...
οταν το τελειωσω θα γραψω ξανα ενα ριβιου...

Polyneikos
13-05-11, 22:32
Ως προς τον ιδρωτα πιστευω καθοριστικο ρόλο παίζει και η περιοδο που το λαμβανεις,αλλα εννοω να εχει 40 βαθμους θερμοκρασία και αλλο 15.

gym
14-05-11, 10:50
Ως προς τον ιδρωτα πιστευω καθοριστικο ρόλο παίζει και η περιοδο που το λαμβανεις,αλλα εννοω να εχει 40 βαθμους θερμοκρασία και αλλο 15.

βασικα εχει πολλη ζεστη εδω...γυρω στους 27 καθημερινα...για δεδομενα γερμνανιας απλα ψηνομαστε...
μπορει να δω κατι αργοτερα...παντα ιδρωνα πολυ και μπορει γι αυτο να μην βλεπω διαφορα αλλα θα ξαναγραψω μολις το τελειωσω για στανταρ αποτελεσματα...εννοειται απο θεμα διατροφης τηρουνται ολα 1000 %...σε λιγες εβδομαδες θα σας πω...

sofos
23-07-11, 22:47
βασικα εχει πολλη ζεστη εδω...γυρω στους 27 καθημερινα...για δεδομενα γερμνανιας απλα ψηνομαστε...
μπορει να δω κατι αργοτερα...παντα ιδρωνα πολυ και μπορει γι αυτο να μην βλεπω διαφορα αλλα θα ξαναγραψω μολις το τελειωσω για στανταρ αποτελεσματα...εννοειται απο θεμα διατροφης τηρουνται ολα 1000 %...σε λιγες εβδομαδες θα σας πω...

εκανε τιποτα αυτο τελικα ρε συ gym?:P:P

gym
23-07-11, 22:52
εκανε τιποτα αυτο τελικα ρε συ gym?:P:P

α ναι ρε ξεχασα να πω....

λοιπον κοιτα....θα μπορουσα να πω μουφα αν πχ δεν εβλεπα βελτιωση αλλα το θεμα ειναι οτι το επαιρνα δεν το επαιρνα ,εγω θα συνεχιζα το προγραμμα που ειχα οπως ηταν σχεδιασμενο,δηλαδη παλι ειχα αυξηση στο αεροβιο ενταση κτλ αλλα θα γινοντουσαν με η χωρις αυτο το πραγμα...καταλαβες?

τωρα εγω τι να πω>?δουλεψε η οχι?



αντε μωρε μουφα ηταν...χαζομαρες...ουτε ιδρωτα καταλαβα παραπανω λογω ζεστης(ελιωνα ουτως η αλλως) ουτε κ εγω δεν ξερω τι....


εγω λεω τσου στο ντικανα!:green:

sofos
23-07-11, 22:53
α ναι ρε ξεχασα να πω....

λοιπον κοιτα....θα μπορουσα να πω μουφα αν πχ δεν εβλεπα βελτιωση αλλα το θεμα ειναι οτι το επαιρνα δεν το επαιρνα ,εγω θα συνεχιζα το προγραμμα που ειχα οπως ηταν σχεδιασμενο,δηλαδη παλι ειχα αυξηση στο αεροβιο ενταση κτλ αλλα θα γινοντουσαν με η χωρις αυτο το πραγμα...καταλαβες?

τωρα εγω τι να πω>?δουλεψε η οχι?



αντε μωρε μουφα ηταν...χαζομαρες...ουτε ιδρωτα καταλαβα παραπανω λογω ζεστης(ελιωνα ουτως η αλλως) ουτε κ εγω δεν ξερω τι....


εγω λεω τσου στο ντικανα!:green:

ωραια να γλυτωνουμε εξοδα ειναι κ ακριβο οπως κ ολα τα προιοντα της thermolife :P:P

gym
23-07-11, 22:54
ωραια να γλυτωνουμε εξοδα ειναι κ ακριβο οπως κ ολα τα προιοντα της thermolife :P:P

τιποτα μην παρεις....:green:

sofos
23-07-11, 22:57
τιποτα μην παρεις....:green:

και να θελω δε γινεται λογο αφραγκιας,απλα αν καποτε βρω κανα φραγκο μη πεσω σε μουφα :P:P

deluxe
24-07-11, 01:57
Δε νομιζω οτι ειναι μουφα το συμπληρωμα.. Το οτι δε δουλεψε σε ατομο δε λεει απολυτως τιποτα. Gym btw, εισαι γυναικα και παιρνεις τετοια συμπληρωματα; :unsure:

Ξερουμε τι δοσεις απο thyroids εχει;

gym
24-07-11, 09:02
Δε νομιζω οτι ειναι μουφα το συμπληρωμα.. Το οτι δε δουλεψε σε ατομο δε λεει απολυτως τιποτα. Gym btw, εισαι γυναικα και παιρνεις τετοια συμπληρωματα; :unsure:
Ξερουμε τι δοσεις απο thyroids εχει;

εγω τι ειμαι δηλαδη και να μην παρω?και κατ αρχας ηταν δωρο και δεν θα το πετουσα με τιποτα!(εληγε κιολας τον ιουλιο κ γι αυτο το πηρα κ νωρις...)


εγω λεω αυτα που παρατηρησα απο την χρηση αυτου του σκευασματος,,,,αμα θες παρτο αμα δεν θες μην το παιρνεις!;)