PDA

Επιστροφή στο Forum : TWINLAB aminoksea!



Jud0ka
08-04-10, 14:26
Χρονια πολλα,χρηστος ανεστη παιδια!εχω καιρο να μπω στο σιτε λογω σκληρης προπονησης και ελειψης χρονου!θα ηθελα την συμβουλη σας για αυτου του ειδους τα αμινοξεα!μ τα προτεινε ενα φιλαρακι πεζοναυτης :P αποτι εψαξα εχει και λιποδιαλυτη μεσα!τα ξερει κανεις?εχει δοκιμασει η και αν εχει ακουσει κατι αν μπορει να μ πει!γτ πρεπει επιγοντος να παρω αμινοξεα γτ μ τελιωσαν!!!:turtle:

flowin_through
08-04-10, 14:38
Εγω τα υγρα εχω παρει και ειναι αρκετα καλα για την τιμη τους. Και η γευση πολυ καλυτερη απο ΟΝ 2222 liquid.

Jud0ka
08-04-10, 14:40
Εγω τα υγρα εχω παρει και ειναι αρκετα καλα για την τιμη τους. Και η γευση πολυ καλυτερη απο ΟΝ 2222 liquid.

ναι για υγρα αμινοξεα ενοειτε να αποροφουνται κατευθιαν.σε βοηθησαν δλδ?γτ αυτα π επερνα ισως και να τα επερνα τσαμπα:P

Levrone
08-04-10, 14:41
Εγω τα υγρα εχω παρει και ειναι αρκετα καλα για την τιμη τους. Και η γευση πολυ καλυτερη απο ΟΝ 2222 liquid.

πλακα κανεις τωρα ετσι?
μονο πανω απ το νεροχυτη πινονται αυτα για να εισαι ετοιμος να κανεις εμετο αν χρειαστει..

αλλα οντως και εγω για πολυ καλα τα ξερω!!

εδω θα συμφωνησουμε φιλε μου flowin through!!!! :toast:

Jud0ka
08-04-10, 14:44
πλακα κανεις τωρα ετσι?
μονο πανω απ το νεροχυτη πινονται αυτα για να εισαι ετοιμος να κανεις εμετο αν χρειαστει..

αλλα οντως και εγω για πολυ καλα τα ξερω!!

εδω θα συμφωνησουμε φιλε μου flowin through!!!! :toast:

μην μ λετε τετοια μαγκες...εδω την βρωμη παω να την ξερασω...βσκ μ ειπε να την περνω με φυσικο χυμο ειναι σωστο η χανει καποιες ειδιοτητες?

flowin_through
08-04-10, 14:45
Με νερο (ή χυμο) που αραιωνονται τα TWINLAB γινονται πολυ καλα. Ερχεται και ισιωνει η αρχικη πικραδα. Εχει νορμαλ γευση πορτοκαλι. Ενω τα ΟΝ 2222 εχουν μια βαρια γευση φρουτων του δασους (ολων μαζι ομως των φρουτων που υπαρχουν) μαζι με μια ποδαριλα (!) που μονο με χυμο πινονται, με νερο με τιποτα.
:toast:

Levrone
08-04-10, 14:48
μην μ λετε τετοια μαγκες...

ειναι σχετικα πολυ ανοστα για μενα..

Jud0ka
08-04-10, 14:49
Με νερο (ή χυμο) που αραιωνονται τα TWINLAB γινονται πολυ καλα. Ερχεται και ισιωνει η αρχικη πικραδα. Εχει νορμαλ γευση πορτοκαλι. Ενω τα ΟΝ 2222 εχουν μια βαρια γευση φρουτων του δασους (ολων μαζι ομως των φρουτων που υπαρχουν) μαζι με μια ποδαριλα (!) που μονο με χυμο πινονται, με νερο με τιποτα.
:toast:

να ρωτησω εγω τωρα...απο τι καταστημα τα αγοραζεις?εδω π μενω μονο ρεφλεξ μαγαζι εχουμε!

Jud0ka
08-04-10, 14:49
ειναι σχετικα πολυ ανοστα για μενα..

τουλαχιστον βοηθανε ?η θα ξερασω τσαμπα xD

Levrone
08-04-10, 14:52
τουλαχιστον βοηθανε ?η θα ξερασω τσαμπα xD

αν σε κανουν να ξερασεις η μονη βοηθεια που θα σου προσφερουν ειναι οταν καμια μερα φας κανα φαγητο που σου φερνει αναγουλα!!! θα το βγαλεις ευκολα!!!:thumbup: :turtle:

περα απ την πλακα ειναι καλα, εχουν καλη συνθεση αμινοξεων!

και εχω ακουσει και καλα λογια για τη μαρκα!

Jud0ka
08-04-10, 14:54
αν σε κανουν να ξερασεις η μονη βοηθεια που θα σου προσφερουν ειναι οταν καμια μερα φας κανα φαγητο που σου φερνει αναγουλα!!! θα το βγαλεις ευκολα!!!:thumbup: :turtle:

περα απ την πλακα ειναι καλα, εχουν καλη συνθεση αμινοξεων!

και εχω ακουσει και καλα λογια για τη μαρκα!

πλ ωραια!!!γτ εχω ξεμινει απο αμινοξεα και τα χρειαζομαι επιγοντος λογω γραμμωσης και χανω μυς και εκνευριζομαι>.<

Levrone
08-04-10, 14:56
πλ ωραια!!!γτ εχω ξεμινει απο αμινοξεα και τα χρειαζομαι επιγοντος λογω γραμμωσης και χανω μυς και εκνευριζομαι>.<

ναι ρε συ αλλα βρηκες απο που θα τα παρεις?

Jud0ka
08-04-10, 15:00
ναι ρε συ αλλα βρηκες απο που θα τα παρεις?

οχι αυτη ειναι η βλακεια τωρα...και ειμαι χωρις αμινοξεα και κανω σκληρες προπονηεσις γαμω..και δεν ξερω αν θα εχει η reflex...

Jud0ka
08-04-10, 21:14
μαγκες δεν βρηκα τα συγκεκριμενα αμινοξεα...η θα τα παραγκειλω η θα παρω τπτ αλλα...ξερετε κανενα αλλο καλο?

Eddie
08-04-10, 21:26
Χωρις να εχω δοκιμασει,ακουω πολυ καλα λογια για τα vortex pro της cybergenics.Και υγρα και ταμπλετες(η caps,δε θυμαμαι).Τα εχουν παρει φιλοι μου και ειπαν οτι βοηθησαν.

Jud0ka
08-04-10, 21:44
Χωρις να εχω δοκιμασει,ακουω πολυ καλα λογια για τα vortex pro της cybergenics.Και υγρα και ταμπλετες(η caps,δε θυμαμαι).Τα εχουν παρει φιλοι μου και ειπαν οτι βοηθησαν.

θα τα ψαξω!thx!κανενα αλλο καλο ?ααα για γραμμωση τα χρειαζομαι ξεχασα να το πω...

The Rock
08-04-10, 21:49
Ρε παιδιά τα αμινοξέα (BCAA γιατί για αυτά μιλάμε από ότι κατάλαβα) είναι τα ίδια όλα, τι σχέση έχει η εταιρική ονομασία ? Το ίδιο πάει για τις πρωτεϊνες,κρεατίνες κλπ Τι κάθεστε και ψάχνετε ? Πάρτε ότι βολεύει την τσέπη σας.

Τα BCAA γενικά χωρίς γεύση είναι απαίσια ανεξαρτήτου εταιρείας.

Jud0ka
08-04-10, 21:56
Ρε παιδιά τα αμινοξέα (BCAA γιατί για αυτά μιλάμε από ότι κατάλαβα) είναι τα ίδια όλα, τι σχέση έχει η εταιρική ονομασία ? Το ίδιο πάει για τις πρωτεϊνες,κρεατίνες κλπ Τι κάθεστε και ψάχνετε ? Πάρτε ότι βολεύει την τσέπη σας.

Τα BCAA γενικά χωρίς γεύση είναι απαίσια ανεξαρτήτου εταιρείας.

νμζ οτι τα bcaa δεν εχουν σχεσει με τα υγρα αμινοξεα...αν δεν κανω λα8ος....και δεν ειναι ετσι!ειναι σαν να μ λες παρε οποια πρωτεινη ναναι!της ποιο μαπας εταιριας..:P δεν ειναι ετσι..

The Rock
08-04-10, 22:12
Φίλε έχεις ιδέα τι είναι τα BCAA ? Τι νομίζεις πως είναι ? Αμινοξέα μόνο που αμινοξέα δεν υπάρχουν μόνο τα τρια αυτά(Ισο-Λευ-Βαλ) αλλά σύνολο καμιά 25αρια.
Γιατί που ξέρεις ποια είναι καλή και ποια όχι ,εκτός και αν τις πήγες σε χημείο που αμφιβάλλω ....

Jud0ka
08-04-10, 22:19
Φίλε έχεις ιδέα τι είναι τα BCAA ? Τι νομίζεις πως είναι ? Αμινοξέα μόνο που αμινοξέα δεν υπάρχουν μόνο τα τρια αυτά(Ισο-Λευ-Βαλ) αλλά σύνολο καμιά 25αρια.
Γιατί που ξέρεις ποια είναι καλή και ποια όχι ,εκτός και αν τις πήγες σε χημείο που αμφιβάλλω ....

well...οσο ζουμε μαθενουμε:P¨να π εμαθα και κατι καινουργιο xD
κοιτα να δεις...μια εταιρια οταν εχει πολλες πωλησεις παει να πει οτι πραγματικα εχει κατι καλο αντιθετως καποια αλλη για να μην εχει τοσεσ πωλησεις παει να πει οτι οι αθλητες βλεπουν καλυτερες επιδωσεις με αυτου του ειδους το συμπληρωμα κτλπ!

The Rock
08-04-10, 22:27
well...οσο ζουμε μαθενουμε:P¨να π εμαθα και κατι καινουργιο xD
κοιτα να δεις...μια εταιρια οταν εχει πολλες πωλησεις παει να πει οτι πραγματικα εχει κατι καλο αντιθετως καποια αλλη για να μην εχει τοσεσ πωλησεις παει να πει οτι οι αθλητες βλεπουν καλυτερες επιδωσεις με αυτου του ειδους το συμπληρωμα κτλπ!
Ιδέα δεν έχεις ....

Jud0ka
08-04-10, 22:35
Ιδέα δεν έχεις ....

οκ ξερολα:green:

The Rock
08-04-10, 23:04
Sorry δεν ήθελα να φανεί ειρωνικό, σοβαρά διάβασε τι είναι τα αμινοξέα, διάβασε τι είναι τα BCAA συγκεκριμένα σε ποια περίπτωση τα χρειαζόμαστε , πότε κατά την διάρκεια της μέρας και σε τι ποσότητες.

Jud0ka
08-04-10, 23:06
Sorry δεν ήθελα να φανεί ειρωνικό, σοβαρά διάβασε τι είναι τα αμινοξέα, διάβασε τι είναι τα BCAA συγκεκριμένα σε ποια περίπτωση τα χρειαζόμαστε , πότε κατά την διάρκεια της μέρας και σε τι ποσότητες.

κσερω τι ειναι τα αμινοξεα απλα δεν ετιχε να ακουσω για τα bcaa ουτε ασχοληθηκα με αυτα γιαυτο και ειπα οτι ειπα΄...