PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΜΟΥ..



scarred
09-04-10, 22:48
θα ηθελα να παραθεσω τα σημπληρωματα τα οποια χρησιμοποιω και να μου πειτε καποιες αποψεις οι οποιες πιστευω πως θα ειναι πολυ σημαντικες...
εχω παρει μια πρωτεινη της all-stars thn isotech 94 που ειναι για γραμμωση και τον λιποδιαλυτη της all stars to lipodex...opos kai ta aminoxsea της ιδιας εταιριας τα amino 2500 αλλα δεν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα...ακολουθω εδω και 3 μερες το προγραμμα γραμμωσης που βρηκα απο εδω μεσα του μπουρναζου και μπορω να πω πως ειναι παρα πολυ καλο και εξαντλητικο...θα το προσπαθησω για ενα μηνα και βλεπουμε μετα..
καλη αρχη και οτι σχολιο δεκτο απο εσας που γνωριζεται καποια πραγματα παραπανω...!!
οσο αφορα την διατροφη που ειναι απο τους πιο σημαντικους παραγοντες ακολουθω μια προσεγμενη διατροφη ... ειμαι 1.80 82 kg χωρις λυπος περιτο με την εννοια οτι πρεπει να χασω οποσδηποτε...

scarred
11-04-10, 18:51
Καλησπερα θα ηθελα να μου πει καποιος αν εχει δοκιμασει τα συμπληρωματα αυτα και αν γενικως σε σχεση παντα με καλη διατροφη και προπονηση στα βαρη και με αεροβια μπορει να δει καποια διαφορα ....

Eddie
11-04-10, 19:32
Για θυμισε μου,τα αμινοξεα ειναι 300 ταμπλετες ε?Αν ναι τα εχω παρει.Διαφορα δε μπορω να πω οτι ειδα.Ισως λιγο καλυτερη αποκατασταση(που ειναι και το ζητουμενο).Με χαλασαν λιγο που ηταν γκουμουτσες ομως:green:

Το lipodex μετριο.Οπως και το προηγουμενο της εταιριας,το ΕCA.Αυτο με χαλουσε οταν το επερνα,μου εφερνε ενα μπερδεμα και μια ταραχη στον ισοφαγο αλλα μετα απο λιγη ωρα ηταν ενταξει.

scarred
11-04-10, 19:41
Καλησπερα ναι τα αμινοξεα ειναι κατι γκουμουτσες δν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα προς το παρον παιρνω μονο το lipodex αλλα να σου πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει τπτ....δεν υποτιθεται πως πρεπει να σου δινουν ενεργεια η γενικα να τα καταλαβαινεις καπως??? 4η μερα σημερα και να σου πω αληθεια επειδη εχω ακουσει απο αλλους που χρησιμοποιουν λιποδιαλιτες λενε α να δινει τσιτωμα κτλπ...με αυτα ρε γμτ τι παιζει....???

scarred
11-04-10, 19:43
επισης πινω την μερα καπου στα 5 λιτρα νερο και τουαλετα πηγαινω καθε λιγο και λιγακι...τωρα αν αυτο οφειλεται στα lipodex η στο νερο που πινω παρα πολυ παλι δεν ξερω.....

Eddie
11-04-10, 20:24
Καλησπερα ναι τα αμινοξεα ειναι κατι γκουμουτσες δν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα προς το παρον παιρνω μονο το lipodex αλλα να σου πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει τπτ....δεν υποτιθεται πως πρεπει να σου δινουν ενεργεια η γενικα να τα καταλαβαινεις καπως??? 4η μερα σημερα και να σου πω αληθεια επειδη εχω ακουσει απο αλλους που χρησιμοποιουν λιποδιαλιτες λενε α να δινει τσιτωμα κτλπ...με αυτα ρε γμτ τι παιζει....???

Μετα τις 10 μερες αρχιζεις να βλεπεις αποτελεσμα συνηθως.


επισης πινω την μερα καπου στα 5 λιτρα νερο και τουαλετα πηγαινω καθε λιγο και λιγακι...τωρα αν αυτο οφειλεται στα lipodex η στο νερο που πινω παρα πολυ παλι δεν ξερω.....

Και στα 2 οφειλεται αφου τα λιποδιαλυτικα περιεχουν συστατικα με διουρητικη ιδιοτητα.

scarred
11-04-10, 20:38
ok..thanks...συνεχιζουμε λοιπον και ολα οκ....να σε ρωτησω κατι ακομα..τα αμινοξεα αυτα που ειναι σαν γκουμουτσες τα παιρνουμε μετα το φαγητο σωστα?? αυτα δν εχουν να υποθεσω καποιες παρενεργειες και το λεω αυτο μονο απο την αποψη οτι ειναι σαν πετρες τα συγκεκριμενα αν τα δουμε απο το μεγεθος.. απλως ειναι για αποκατασταση ???

**** Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς που είχες ανοίξει στην ίδια Ενότητα με το ίδιο θεμα.Παρακαλείσθε να μην ανοίγετε τόπικς αλόγιστα....Mods Team ****

Eddie
11-04-10, 21:07
Τιποτα δεν εχουν μη φοβασαι,μια χαρα ειναι:thumbup:

Εγω τα επερνα το πρωι,μετα την προπονηση και πριν κοιμηθω.

Muscleboss
12-04-10, 12:39
θα ηθελα να παραθεσω τα σημπληρωματα τα οποια χρησιμοποιω και να μου πειτε καποιες αποψεις οι οποιες πιστευω πως θα ειναι πολυ σημαντικες...
εχω παρει μια πρωτεινη της all-stars thn isotech 94 που ειναι για γραμμωση και τον λιποδιαλυτη της all stars to lipodex...opos kai ta aminoxsea της ιδιας εταιριας τα amino 2500 αλλα δεν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα...ακολουθω εδω και 3 μερες το προγραμμα γραμμωσης που βρηκα απο εδω μεσα του μπουρναζου και μπορω να πω πως ειναι παρα πολυ καλο και εξαντλητικο...θα το προσπαθησω για ενα μηνα και βλεπουμε μετα..
καλη αρχη και οτι σχολιο δεκτο απο εσας που γνωριζεται καποια πραγματα παραπανω...!!
οσο αφορα την διατροφη που ειναι απο τους πιο σημαντικους παραγοντες ακολουθω μια προσεγμενη διατροφη ... ειμαι 1.80 82 kg χωρις λυπος περιτο με την εννοια οτι πρεπει να χασω οποσδηποτε...


Τα συμπληρώματα είναι ΟΚ, το θέμα όπως με όλα τα supps είναι να τα προσαρμόσεις με επιτυχία τη διατροφή και προπόνησή σου.

ΜΒ