PDA

Επιστροφή στο Forum : Branch Warren - Train Insane(2009)



The Rock
11-04-10, 15:33
Παιδιά το κατέβασα και άρχισα να βλέπω διάφορα μέρη του εδώ και λίγες μέρες. Έχω απλά χαζέψει με τον τύπο. Ποτέ δεν μου άρεσε σαν καλούπι, ποτέ δεν μου βγαζε κάτι παραπάνω από αδιάφορο. Ήταν εντυπωσιακή η προπόνηση του στο πρηγούμενο DVD το Unchaιned(2006) και το μόνο credit που του έδωσα ήταν για αυτό. Με το που ήρθε στο Olympia 09 με εκείνο το conditioning πραγματικά κέρδισε τον σεβασμό μου και μετά με αυτό το DVD έμεινα με ανοιχτό το στόμα, κυριολεκτικότατα όμως :green:
Αξίζει να το δείτε, γιατί πραγματικά ο άνθρωπος έχει πολύ οργή μέσα του και είναι η πηγή δύναμης του. Απλά πολύ εντυπωσιακό,hardcore όσο δεν πάει και motivational :bblifthard:

Πάρτε και μια γεύση

3SdlxlKYAY8

Levrone
11-04-10, 15:34
Ροκ το εχω κατεβασει καιρο, πολυ κλεψιμο ρε συ ο τυπος..διαφωνεις?

The Rock
11-04-10, 15:38
Κοίτα δεν θα το έλεγα κλέψιμο όσο το ότι παίζει μέχρι total failure. Στην τελική να σου πω και κάτι, εφόσον δουλεύει και το απέδειξε και με το παραπάνω αυτός ο τρόπος προπόνησής του, από κει και πέρα τα λόγια είναι περιττά :green:

Eddie
11-04-10, 17:36
Ροκ το εχω κατεβασει καιρο, πολυ κλεψιμο ρε συ ο τυπος..διαφωνεις?

Σε ορισμενες ασκησεις απλα δεν κανει ολοκληρωμενες κινησεις,οπως πολλοι αθλητες αυτου του επιπεδου.Και γω πιστευω οτι δουλευει εαν ξερεις να το χρησιμοποιεις.

Για κλεψιμο τι να πουμε,μολις ειδα μια ταινια του wolf εμεινα.Ουτε στο 1/3 δε πηγαινε,μα για στηθος μα για ωμους τιποτα!

Εμενα μου κανει εντυπωση το ποσο ιδρωτα σταζει.Δε μπορουσα και γω να μαι ετσι ρε μαμωτο,με το ζορι να ιδρωσω λιγο.

Τεραβιγια το εχω αφησει ανοιχτο να seedαρει.:thumbup:

Levrone
11-04-10, 19:45
οπως και να χει, το εχουμε ξανασυζητησει και σε αλλο θρεντ με ντι-βι-ντι, προσωπικα πιστευω ειναι καθαρα διαφημιστικο το ολο σκηνικο..

ωστοσο τετοια dvd ειναι χρησιμα για να σε πωρωσουν πριν την προπονηση ειδικα αν θαυμαζεις τους εικονιζομενους αθλητες.

Eddie
11-04-10, 20:21
οπως και να χει, το εχουμε ξανασυζητησει και σε αλλο θρεντ με ντι-βι-ντι, προσωπικα πιστευω ειναι καθαρα διαφημιστικο το ολο σκηνικο..

ωστοσο τετοια dvd ειναι χρησιμα για να σε πωρωσουν πριν την προπονηση ειδικα αν θαυμαζεις τους εικονιζομενους αθλητες.

Φυσικα,γιατι που αλλου μπορει να αποσκοπει μια τετοια ταινια?Καθαρα ψυχαγωγικο περιεχομενο ειναι.

Rise above
12-04-10, 01:34
ο redneck σπότερ του κάπου με χάλασε που δε pa να έκανε set προθέρμανσης δε pa να ξεκουραζόταν γκάριζε σε m..s αν δεν κάνω λάθος ήταν ο ίδιος με αυτόν του coleman , πρέπει να είχε καμια 40 βαθμούς γιατί όταν έκανε πρέσα μέχρι και ο σπότερ του έσταζε:turtle: ,αν παρατήρησε κανεις . overall πoli kαλo dvd worth watching!:thumbup:

The Rock
12-04-10, 02:05
Brian Dobson , κοίτα είναι πολύ motivational τυπάς και αυτό που κάνει το κάνει καλά :green:

Rise above
12-04-10, 02:18
αναμφισβήτητα το κάνει καλά αυτό που κάνει αλλιώς δεν θα τον έπαιρναν να σποτάρει αλλα πιστεύω το ξεχείλωσε λίγο για τα ματια του κόσμου :shifty:

Haris Pilton
12-04-10, 02:22
Tkaj2L6obHo

Παραξενη φιλοσοφια,οπως λεει ο ροκ τερμα μεχρι φειλουρ ,αν και μπολικο κλεψιμο
Τωρα αν καποιος σηκωνει τις αρνητικες ή η βαρύτητα γιαυτον,ενα και το αυτο γιατι θα κάνει περισσότερες θετικές αντισταθμιζοντας τις αρνητικές του αερα.

Προφανώς και δουλεύει αυτο που κάνει.

Ειτε αργα και σταθερά με αρκετα κιλα,ειτε γρήγορα με κλέψιμο και πολλα κιλα,
Το ιδιο κανει.

ioannis1
12-04-10, 14:44
μου θυμιζει γειτσ η προπονηση και το στυλ του.ειναι φοβερος.

-Nikolakis-
12-04-10, 18:03
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα..Ο ανθρωπος πραγματι κρυβει οργη μεσα του και τη βγαζει στις επαναληψεις και τα σετ...Απλα respect!!!

Ramrod
14-04-10, 21:14
Είναι "Κτήνος" !

pepeismenos karga
15-04-10, 19:26
ειναι αθλητης πραγματικος και οι κοποι του ανταμειβονται...ο μονος που δρωνει τη φανελα τοσο...ο μονος που ασχολειται με σιδερα μονο

Polyneikos
15-04-10, 21:08
Σε αυτό δεν θα συμφωνησω τόσο,μην μπερδευουμε το lifestyle που προσπαθεί να επιβαλλει ο καθε αθλητης με το τι πραγματικα ισχυει.Δηλαδη οι αλλοι δνε ιδρωνουν,δεν προσπαθουν;Με σίδερα δεν παλευουν;Μην εντυπωσιαζεστε με τις βυθισεις που κανει με τις αλυσίδες,απλά μας δίνουν αυτό που γουσταρουμε και εμεις να δουμε,,,

thegravijia
15-04-10, 21:24
Σε αυτό δεν θα συμφωνησω τόσο,μην μπερδευουμε το lifestyle που προσπαθεί να επιβαλλει ο καθε αθλητης με το τι πραγματικα ισχυει.Δηλαδη οι αλλοι δνε ιδρωνουν,δεν προσπαθουν;Με σίδερα δεν παλευουν;Μην εντυπωσιαζεστε με τις βυθισεις που κανει με τις αλυσίδες,απλά μας δίνουν αυτό που γουσταρουμε και εμεις να δουμε,,,
βλεπεις το branch η τον κολεμαν το πως προπονουνται και τι σηκωνουν και λες οντως αξιζουν να ειναι ετσι..

και βλεπεις αλλους ουκο λιγαπαραδειγματα που κανουν προπονηση λες και κοιμουνται και λες ..αυτοι ειναι φτιαγμενοι μονο λογο γονιδιων και φαρμακων

pepeismenos karga
16-04-10, 00:07
οχι μαλλον το εθεσα λαθος...εχεις δικιο πολυνεικε ολοι προσπαθουν...ομως κανεις δνε προσπαθει το ιδιο με καπιον αλλο...ο branch και ο κολεμαν σιγουρα οτι θεση πηραν την αξιζαν εξαιτιας της δουλειας που εχουν ριξει,ομως σαν σωματα δεν με τρελενουν ιδιατερα...προτιμησεις ειναι αυτα....εσυ ο ιδιος εχεις πει ποσο σαρεσε ο ντοριαν και η φιλοσοφια της προπονησης του...σιγουρα ο ανθρωπος ειχε μεγαλες δυνατοτητες αλλα της εξελιξε με την προσπαθεια που καβαλε...
πολλες φορες βλεπεις καπιον που ειναι απιστευτος γενετικα[flex wheeler, dexter jackson] και επειδη ξερουν οτι εχουν καλα γεννετικα αφηνονται σε αυτα....ο νντεξτερ το 2007 σε μια συνεντευξη ειχε πει εγω δεν κανω ποτε διαιτα γραμμωνω ουτως η αλλως ουτε κανω κοιλιακους ειναι ετσι εξαιτιας των γενετικων μου και αλλα σωματικα τμηματα του ομως εαν δεις πως γυμναζεται οσο ωραιο σωμα και αν εχει πραγματικα σε περνει ο υπνος απο την υποτονια του....ο φλεξ ισως ειχε τα καλυτερα γενετικα[ακομα και απο τον κολεμαν πιστευω]αλαλ οταν πηγαινε γυμναστηριο στα μισα βιντεο του ειναι γυμνος και ποζαρει ολη την ωρα επειδη ξερει οτι ειναι καλυτερος,αντιθετα ο κολεμαν πηγαινε εκανα οσα κιλα εβρισκε και εφευγε και την επομενη περισσοτερα και περισσοτερα....και καθε φορα βελτιωνοταν...ο κολεμαν οταν πηρε το 1 ολυμπια ηταν 34 χρονων!!!!αρκετα μεγαλος...αρα θεωρω πως ενδεχομενως να μην ειχε τα καλυτερα γεννετικα που εχουν περασει αλλα σιγουρα εκανε την περισσοτερη και την σκληροτερη προπονηση απο ολους μαζι...ο ντεξτερ εχει τετοια γενετικα και καθε χρονο κατεβαινει το ιδιο απλα λιγο μεγαλυτερος...δεν λεω εισαι τελειος αλλα εξελιξε το αφου μπορεις....
αμα εχεις γενετικα τετοια και κανεις και τετια προπονηση εισαι ακατανικητος...το ειχε πει και ο lee priest αυτο καποτε...ειναι κριμα να βλεπεις καπιον που να εχει 3 φορες τα γενετικα του ντοριαν και να μην κανει ουτε το 1/5 της προπονησης του...αυτο εννουσα σε γενικες γραμμες....

The Rock
16-04-10, 01:18
οχι μαλλον το εθεσα λαθος...εχεις δικιο πολυνεικε ολοι προσπαθουν...ομως κανεις δνε προσπαθει το ιδιο με καπιον αλλο...ο branch και ο κολεμαν σιγουρα οτι θεση πηραν την αξιζαν εξαιτιας της δουλειας που εχουν ριξει,ομως σαν σωματα δεν με τρελενουν ιδιατερα...προτιμησεις ειναι αυτα....εσυ ο ιδιος εχεις πει ποσο σαρεσε ο ντοριαν και η φιλοσοφια της προπονησης του...σιγουρα ο ανθρωπος ειχε μεγαλες δυνατοτητες αλλα της εξελιξε με την προσπαθεια που καβαλε...
πολλες φορες βλεπεις καπιον που ειναι απιστευτος γενετικα[flex wheeler, dexter jackson] και επειδη ξερουν οτι εχουν καλα γεννετικα αφηνονται σε αυτα....ο νντεξτερ το 2007 σε μια συνεντευξη ειχε πει εγω δεν κανω ποτε διαιτα γραμμωνω ουτως η αλλως ουτε κανω κοιλιακους ειναι ετσι εξαιτιας των γενετικων μου και αλλα σωματικα τμηματα του ομως εαν δεις πως γυμναζεται οσο ωραιο σωμα και αν εχει πραγματικα σε περνει ο υπνος απο την υποτονια του....ο φλεξ ισως ειχε τα καλυτερα γενετικα[ακομα και απο τον κολεμαν πιστευω]αλαλ οταν πηγαινε γυμναστηριο στα μισα βιντεο του ειναι γυμνος και ποζαρει ολη την ωρα επειδη ξερει οτι ειναι καλυτερος,αντιθετα ο κολεμαν πηγαινε εκανα οσα κιλα εβρισκε και εφευγε και την επομενη περισσοτερα και περισσοτερα....και καθε φορα βελτιωνοταν...ο κολεμαν οταν πηρε το 1 ολυμπια ηταν 34 χρονων!!!!αρκετα μεγαλος...αρα θεωρω πως ενδεχομενως να μην ειχε τα καλυτερα γεννετικα που εχουν περασει αλλα σιγουρα εκανε την περισσοτερη και την σκληροτερη προπονηση απο ολους μαζι...ο ντεξτερ εχει τετοια γενετικα και καθε χρονο κατεβαινει το ιδιο απλα λιγο μεγαλυτερος...δεν λεω εισαι τελειος αλλα εξελιξε το αφου μπορεις....
αμα εχεις γενετικα τετοια και κανεις και τετια προπονηση εισαι ακατανικητος...το ειχε πει και ο lee priest αυτο καποτε...ειναι κριμα να βλεπεις καπιον που να εχει 3 φορες τα γενετικα του ντοριαν και να μην κανει ουτε το 1/5 της προπονησης του...αυτο εννουσα σε γενικες γραμμες....

Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο :thumbsup:

thegravijia
16-04-10, 15:38
οχι μαλλον το εθεσα λαθος...εχεις δικιο πολυνεικε ολοι προσπαθουν...ομως κανεις δνε προσπαθει το ιδιο με καπιον αλλο...ο branch και ο κολεμαν σιγουρα οτι θεση πηραν την αξιζαν εξαιτιας της δουλειας που εχουν ριξει,ομως σαν σωματα δεν με τρελενουν ιδιατερα...προτιμησεις ειναι αυτα....εσυ ο ιδιος εχεις πει ποσο σαρεσε ο ντοριαν και η φιλοσοφια της προπονησης του...σιγουρα ο ανθρωπος ειχε μεγαλες δυνατοτητες αλλα της εξελιξε με την προσπαθεια που καβαλε...
πολλες φορες βλεπεις καπιον που ειναι απιστευτος γενετικα[flex wheeler, dexter jackson] και επειδη ξερουν οτι εχουν καλα γεννετικα αφηνονται σε αυτα....ο νντεξτερ το 2007 σε μια συνεντευξη ειχε πει εγω δεν κανω ποτε διαιτα γραμμωνω ουτως η αλλως ουτε κανω κοιλιακους ειναι ετσι εξαιτιας των γενετικων μου και αλλα σωματικα τμηματα του ομως εαν δεις πως γυμναζεται οσο ωραιο σωμα και αν εχει πραγματικα σε περνει ο υπνος απο την υποτονια του....ο φλεξ ισως ειχε τα καλυτερα γενετικα[ακομα και απο τον κολεμαν πιστευω]αλαλ οταν πηγαινε γυμναστηριο στα μισα βιντεο του ειναι γυμνος και ποζαρει ολη την ωρα επειδη ξερει οτι ειναι καλυτερος,αντιθετα ο κολεμαν πηγαινε εκανα οσα κιλα εβρισκε και εφευγε και την επομενη περισσοτερα και περισσοτερα....και καθε φορα βελτιωνοταν...ο κολεμαν οταν πηρε το 1 ολυμπια ηταν 34 χρονων!!!!αρκετα μεγαλος...αρα θεωρω πως ενδεχομενως να μην ειχε τα καλυτερα γεννετικα που εχουν περασει αλλα σιγουρα εκανε την περισσοτερη και την σκληροτερη προπονηση απο ολους μαζι...ο ντεξτερ εχει τετοια γενετικα και καθε χρονο κατεβαινει το ιδιο απλα λιγο μεγαλυτερος...δεν λεω εισαι τελειος αλλα εξελιξε το αφου μπορεις....
αμα εχεις γενετικα τετοια και κανεις και τετια προπονηση εισαι ακατανικητος...το ειχε πει και ο lee priest αυτο καποτε...ειναι κριμα να βλεπεις καπιον που να εχει 3 φορες τα γενετικα του ντοριαν και να μην κανει ουτε το 1/5 της προπονησης του...αυτο εννουσα σε γενικες γραμμες....:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

aκριβως ομως!!!!!! σε καθε βιντεο που βλεπω τον φλεξ οταν προπονητε λες τωρα θα τον παρει ο υπνος..

Ramrod
17-04-10, 01:24
Το είδα και εγώ! Τι "κλέψιμο" κάνει ο τύπος? για να γυμνάσει ένα δικέφαλο κουνιέται σύσωμος... αλλά respect όμως!. Όσο για το δήθεν underground BB με τις αλυσίδες και τα τέτοια εμένα δε με συγκινούν... αυτό όμως που δίνει ένα hardcore ύφος είναι η φλεβικότητά του...Μιλάμε τίγκα! :bodybuilder2:

Πολύ καλό...περιμένω πως και πως το φετινό ολύμπια!

ravi
16-08-10, 02:26
ολοι λενε να προπονουμαστε σωστα χωρισ κλεψιματα ,ο πραγματικος ογκος ερχεται απο τα πολλα κιλα και τη ταχυτητα το αποδυκνυουν και οι top bodybuilders εξαλου

Ramrod
16-08-10, 11:43
ολοι λενε να προπονουμαστε σωστα χωρισ κλεψιματα ,ο πραγματικος ογκος ερχεται απο τα πολλα κιλα και τη ταχυτητα το αποδυκνυουν και οι top bodybuilders εξαλου

Όσο πιο αργή κίνηση κάνεις τόσο μεγαλύτερη ανάπτυξη θα έχει ο μύς. Όταν λέμε αργή κίνηση βέβαια δεν εννοούμε να βρίσκεσαι σε θέση ξεκούρασης 5 δευτερόλεπτα...