PDA

Επιστροφή στο Forum : C2 Creatine Strength (Labrada)



Nick Sotiralis
13-04-10, 21:58
Την εχει δοκιμασει κανεις?
Θελω να μαθω αν κανει κατακρατηση υγρων γιατι καθε φορα που παιρνω καποιο προιον κρεατινης οσο ποιοτικη και να ειναι η διατροφη μου κραταω νερα (μαγουλα κτλ) και τωρα εφτασα στο 11,5% λιπος (δεν ειμαι και κομματια)αλλα ειμαι ικανοποιημενος με αυτο που βλεπω(και νομιζω στην τελικη αυτο ειναι που μετραει) και σκεφτομαι να παρω αυτο το προιον για ενεργεια μπας και ανεβουμε κιλα στις ασκησεις... αν το εχει δοκιμασει κανεις ας μου πει ''τι λεει''
Ευχαριστω

Nick Sotiralis
13-04-10, 22:08
120 Capsules

Supplement Facts

Serving Size3Capsules

Servings Per Container40
Amount Per Serving % Daily Value
Creatine Ethyl Ester Hydrochloride 1500mg

Other Ingredients
Hypromellose, Pregelatinized Corn Starch, Microcrystalline Cellulose, Silica, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide.

αυτα λεει οτι εχει

scarred
08-05-10, 12:35
Καλησπερα και απο μενα και εγω σημερα πηρα αυτη την κρεατινη και αν καποιος την εχει δοκιμασει να μας πει αν αξιζει γενικα το συγκεκριμμενο συμπληρωμα....

beefmeup
08-05-10, 12:41
παιδια το χω ξαναγραψει γενικα για την κρεατινη..

το να λεμε οτι κανει κατακρατηση υποδοριου νερου,σημαινει οτι η δραση της ΔΕΝ περιοριζεται στους μυς..

κ ολες μα ολες οι μελετες λενε οτι κανει κατακρατηση υγρων στο μυικο κυταρο..δεν λενε τπτ για υποδορια υγρα..

ΔΕΝ,ισχυει..μονο στους μυς κραταει..

η συγκερκιμενη ειναι αιθυλεστερικη,που δεν ειναι κ η καλυτερη μορφη της..παρε καποια αλλη καλυτερα.

scarred
08-05-10, 12:49
εγω που την πηρα σημερα να την χρισιμοποιησω η τσαμπα τηα φορτωθω με κρεατινη??? ποια η γνωμη σου beef??

beefmeup
08-05-10, 12:53
για να μην λεμε ψεματα,εχω παρει κ γω την συγκεκριμενη μορφη κρεατινης,που εχει το συμπληρωμα αυτο..για να την δοκιμασω..

ειδα καλη διαφορα,σε δυναμη,αλλα δεν αξιζει γιατι ειναι πιο ακριβη απο την μονουδρικη,κ δεν αποδιδει το ιδιο..η μονουδρικη απεδωσε καλυτερα σε μενα ανα τα χρονια..

παρτη κανονικα,δεν θα χασεις τπτ..αντιθετα,μπορει να κερδισεις σε δυναμη,απλα μην την ξαναπροτιμησεις..
μονουδρικη κρεατινη,rules..:toast:

scarred
08-05-10, 12:58
thanks beef να σε καλα φιλε...θα την ξεκινησω απο σημερα οπως λεει 3 καψουλες πριν το gym και 3 αμεσως μετα συνολο 3 γρ ημερισιως...... ελπιζω να δωσει καποια δυναμη παραπανω και κανενα πρηξιματακι...

scarred
13-05-10, 14:08
δευτερα ξεκινησα την προτινομενη δοσολογια 3 καψουλες πριν το gym και 3 μετα και τα αποτελεσματα ηταν καταπληκτικα....την τριτη το απογευμα γαστρεντεριτιδα...δεν ξερω αν οφειλεται σε αυτο το συμπληρωμα η οχι μιας και δεν επαιρνα κατι αλλο αλλα το μονο σιγουρο ειναι πως τωρα βρισκεται στα σκουπιδια....!!!!

beefmeup
13-05-10, 14:15
δευτερα ξεκινησα την προτινομενη δοσολογια 3 καψουλες πριν το gym και 3 μετα και τα αποτελεσματα ηταν καταπληκτικα....την τριτη το απογευμα γαστρεντεριτιδα...δεν ξερω αν οφειλεται σε αυτο το συμπληρωμα η οχι μιας και δεν επαιρνα κατι αλλο αλλα το μονο σιγουρο ειναι πως τωρα βρισκεται στα σκουπιδια....!!!!

γαστρεντεριτιδα ηταν η εντονη διαροια??εχει διαφορα..πηγες σε γιατρο,ανεβασες πυρετο,η ξερναγες??

γιατι αν ειχες απλα διαροια,ηταν θεμα κρεατινης..συμβαινει σε αρκετο κοσμο με την ληψη της..

scarred
13-05-10, 14:18
εντονο εμετο και διαροια και πυρετο την πρωτη μερα στο 39 την δευτερη στο 37.5 με 38 και σημερα τριτη μερα ειμαι μια χαρα πλυν του οτι ακομα δν μπορω να φαω κανονικα φαγητα κτλπ....

beefmeup
13-05-10, 14:20
εντονο εμετο και διαροια και πυρετο την πρωτη μερα στο 39 την δευτερη στο 37.5 με 38 και σημερα τριτη μερα ειμαι μια χαρα πλυν του οτι ακομα δν μπορω να φαω κανονικα φαγητα κτλπ....

ε,δεν νομιζω να φταιει το συπμηρωμα bro..ιος ειναι αυτος κ δεν κολλαει απο συμπληρωματα..

δεν το στελνες απο δω μωρε,τι το πεταξες??:cry:

scarred
13-05-10, 14:22
χαχα...εχω και μια πρωτεινη την american whey 3 φορες την χρησιμοποιησα μονο την θελεις??? αλλιως την βλεπω και αυτη να καταληγει στην χωματερη..χαχαχ

beefmeup
13-05-10, 14:25
χαχα...εχω και μια πρωτεινη την american whey 3 φορες την χρησιμοποιησα μονο την θελεις??? αλλιως την βλεπω και αυτη να καταληγει στην χωματερη..χαχαχ

οχι ρε συ,την εχω παρει κ γω αυτη μια χαρα ειναι..γιατι καλε χωματερη,κλαψ:(

scarred
13-05-10, 14:27
δεν παιρνω τιποτα προς το παρον τωρα ξεκουραση και απο βδομαδα κανονικα παλι gym ....με αυτα που τραβηξα την δευτερα ασε καλυτερα .......

Devil Randime
22-07-10, 20:41
πολύ καλή κρεατίνη φίλε, αν και θα σου πρότεινα την Recharge!
Να ξέρεις πάντως πως η Labrada βγαζει και γαμώ τις εστερικές κρεατίνες και γενικά αμα μπεις στο site της και δεις τα προιοντα της θα καταλαβεις.
Εγώ 1.5 μηνα χρησιμοποιώ προιοντα Labrada (Recharge! και C2 για μετα προπονηση) και εχω δει αποτελεσματα. Εχω σφιξει αρκετα και σιγουρα νιώθω πολυ πιο δυνατος.

Απλά να ξερεις πως η εστερικη ειναι 100 φορες πιο υγιης για τον οργανισμο σου σε σχεση με την μονουδρικη και πως ειναι η εξελιξη της μονουδρικής. Μονουδρικη έχουμε απο τα γενοφασκια μας, ενω η εστερικη ειναι νεα μορφη κρεατινης, συγχρονη και απορροφαται και καλυτερα απο τους μύες καθώς ειναι πιο βιοδιασπώμενη, αρα και πιο υγιης για τον οργανισμο σου.

Θα ελεγα ειναι περισσοτερο για δυναμη και σωστη γραμμωση των μυων αυτη του Labrada. Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε ότι ο Lee Labrada δε χρησιμοποιει παρα μονο σε ένα σκευασμά του μονουδρική κρεατίνη.
Κάτι ξερει ο ανθρωπος...

Με εκτίμηση,
Devil Randime