PDA

Επιστροφή στο Forum : Nα συνεχίσω την πρωτείνη κ χωρίς gym?



TANKARD
20-02-07, 21:03
Καλησπέρα σε όλους! Λόγω διορισμού -επιτέλους- σε μόνιμη δουλειά κ αναγκαστική αλλαγή τόπου διαμονής τουλάχιστον τώρα στην αρχή όλα γίνονται στα..χαμένα :pale:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να προλαβαίνω 2 φορές gym τη βδομάδα στην πορεία..

Αυτό που 8έλω να ρωτήσω σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής κ επειδή η διατροφή κ αυτή γίνεται στα ψιλοχαμένα,
να συνεχίσω να παίρνω την 80άρα που έπαιρνα μέχρι τώρα
2 φορές την ημέρα κ ας μην γυμνάζομαι για να κρατιέται σένα επίπεδο η διατροφή :info:

Billy
20-02-07, 21:15
βασικα θα πρέπει να μειωσεις τις θερμίδες και η γνωμη μου ειναι να συνεχίσεις να παίρνεις πρωτεϊνη. Εγω έπερνα ακομα και οταν ημουν τραυματισμενος για αρκετους μηνες και με βοηθησε να μην πάρω λιπος.

TANKARD
20-02-07, 21:34
θερμίδες προσπαθώ να παίρνω όσο λίγότερες από λίπη γίνεται..απλά θα ήθελα να επιβεβαιωθεί το ότι δεν θα υπάρξει το οποιοδήποτε πρόβλημα από χρήση πρωτείνης από συμπληρώματα..

gpol
20-02-07, 21:34
Καλησπέρα σε όλους! Λόγω διορισμού -επιτέλους- σε μόνιμη δουλειά κ αναγκαστική αλλαγή τόπου διαμονής τουλάχιστον τώρα στην αρχή όλα γίνονται στα..χαμένα :pale:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να προλαβαίνω 2 φορές gym τη βδομάδα στην πορεία..

Αυτό που 8έλω να ρωτήσω σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής κ επειδή η διατροφή κ αυτή γίνεται στα ψιλοχαμένα,
να συνεχίσω να παίρνω την 80άρα που έπαιρνα μέχρι τώρα
2 φορές την ημέρα κ ας μην γυμνάζομαι για να κρατιέται σένα επίπεδο η διατροφή :info:

γνωμη μου οχι, μην συνεχιζεις να την παιρνεις. Εφοσον δεν πηγαινεις gym, ο οργανισμος σου δεν εχει τοσες μεγαλες απαιτησεις σε πρωτεινη. Φροντισε απλα να παιρνεις απο την διατροφη σου 0.8ΧΒαρος σου (gr) την ημερα

ajax
20-02-07, 22:14
Καλησπέρα σε όλους! Λόγω διορισμού -επιτέλους- σε μόνιμη δουλειά κ αναγκαστική αλλαγή τόπου διαμονής τουλάχιστον τώρα στην αρχή όλα γίνονται στα..χαμένα :pale:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να προλαβαίνω 2 φορές gym τη βδομάδα στην πορεία..

Αυτό που 8έλω να ρωτήσω σχετικά με τα συμπληρώματα διατροφής κ επειδή η διατροφή κ αυτή γίνεται στα ψιλοχαμένα,
να συνεχίσω να παίρνω την 80άρα που έπαιρνα μέχρι τώρα
2 φορές την ημέρα κ ας μην γυμνάζομαι για να κρατιέται σένα επίπεδο η διατροφή :info:

γνωμη μου οχι, μην συνεχιζεις να την παιρνεις. Εφοσον δεν πηγαινεις gym, ο οργανισμος σου δεν εχει τοσες μεγαλες απαιτησεις σε πρωτεινη. Φροντισε απλα να παιρνεις απο την διατροφη σου 0.8ΧΒαρος σου (gr) την ημερα
συμφωνω.απλα κανε μια καλη διατροφη

TANKARD
22-02-07, 20:05
Τελικά να τη συνεχίσω ή να την κόψω τελείως?

gpol
22-02-07, 20:36
κοψε την! Απλα κανε καλη (φυσικη) διατροφη