PDA

Επιστροφή στο Forum : MY PHOTOS



scarred
15-04-10, 19:12
καλησπερα παιδια να και 2 photos δικες μου εχω περιπου ξεκινησει το gym εδω και 2 βδομαδες και στοχος ειναι χασιμο λιπους και σφηξιμο....... οι αποψεις σας δεκτες και σιγουρα θα μου φανουνε χρησιμες.... 1.80 με 88 κιλα βαρος σαν κυριως στοχος μεχρι και το καλοκαιρι τα 80.....

Kolorizos
15-04-10, 20:29
βασικα εγω στη θεση σου θα κοιτουσα να διατηρηθω στα κιλα αυτα για κανα μηνα και θα εκανα ογκο σε συνδιασμο με αεροβια αλλα με πολυ προτεινη στη διατροφη και μετα αρχισε γραμμωση
αλλα μην ξεχνας καλη διατροφη

sTeLaKoS
15-04-10, 20:33
Εφικτός ο στόχος σου. Διαφωνώ με τον kolorizos, δε θα έμπαινα ποτέ σε όγκο με τόσο ψηλό ποσοστό λίπους.
Φαντάζομαι είσαι ήδη σε υποθερμιδική δίαιτα και κάνεις αερόβια. Συνέχισε και σε λίγο καιρό δείξε μας νέες φωτογραφίες σου να δούμε τη πρόοδό σου. :welcome:

scarred
15-04-10, 20:34
κανω καθημερινα σχεδον 3 km τρεξιμο στο gym μετα τα βαρη ...χρησιμοποιω επισης πρωτεινη και αμινοξεα.......επισης εχω ξεκινισει και τα lipodex τα λιποδιαλιτικα αλλα με τοσο μικρη ποσοτητα σε καφεινη δν με πιανουνε καθολου....και οταν λεω καθολου δλδ δεν νιωθω ουτε ενεργεια ουτε τπτ....απλα για να μην πανε χαμενα θα τα παρω μεχρι να τελειωσουνε και αν βοηθησουνε καλως......

NASSER
15-04-10, 22:24
Πρεπει να κανεις περισσοτερα χιλιομετρα... 6-7 km για αρχη.

scarred
15-04-10, 22:53
thanks για τις συμβουλες τις ακολουθω απο αυριο κιολας και η συνεχεια θα δειξει.......

Μαρία
15-04-10, 23:17
Πρεπει να κανεις περισσοτερα χιλιομετρα... 6-7 km για αρχη.


:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

+ διατροφη!!!!

scarred
06-05-10, 11:50
Ενα μηνα μετα και συνεχιζουμε .....διατροφη και καθημερινη προπονηση απο μια μυικη ομαδα καθε φορα και στο τελος τησ προπονησης με βαρη 6 ΚΜ διαδρομο σε καθημερινη βαση....τα αποτελεσματα ειναι ορατα ειχα ξεκινισει 91 κιλα οταν εβγαλα τις πρωτες photo ειμουνα 89 καπου εκει και τωρα στα 85.... οι συμβουλες σας με βοηθησανε παρα πολυ....!!! thanks και συνεχιζουμε..!!!

-beba-
06-05-10, 17:01
Μπράβο σου.:clap::clap::clap:Καλή συνέχεια.

scarred
07-05-10, 14:56
thankss.....keep training....!!!

superman79
20-05-10, 10:49
Υπαρχει μεγαλη βελτιωση, μπορεις και καλυτερα σιγουρα.Εισαι σε σωστο δρομο. Μπραβο:thumbup::thumbup::thumbup:

scarred
26-05-10, 15:46
Μετα απο σχεδον 2 μηνες...ξεκινωντας στα 90 κιλα και τωρα πλεον στα 82 με 83 φτανωντας στον τελικο στοχο που ηταν στα 80 κιλα...ακολουθησα διατροφη απο το σχετικο αρθρο που υπαρχει εδω μεσα και προπονηση μιας μυικης ομαδας καθε φορα και στο τελος των ασκησεων 5 με 6 ΚΜ διαδρομο καθημερινα...
Ευχαριστω για τις συμβουλες και keep training...!!

Qlim4X
26-05-10, 15:57
πολυ καλη προσπαθεια και σε μικρο χρονικο διαστιμα.

τελικα μονο εγω δεν χανω κηλα :(

scarred
26-05-10, 16:00
Με βοηθησε να ξερεις το αρθρο που υπαρχει εδω μεσα σχετικα με την διατροφη παρα πολυ...πριν ξεκινισω την διατροφη ετρωγα το πολυ 3 φορες την μερα ...ενω με το που ξεκινησα με 6 γευματα μικρα οπως πρεπει αρχισα να βλεπω διαφορα...επισης αυτο που βοηθησε πολυ ειναι η αεροβικη ασκηση.. 6 ΚΜ σχεδον καθημερινα και αλλεσ φορες ασ πουμε 5 ΚΜ αλλες 4 ΚΜ γενικως βοηθησε παρα πολυ...μετα τα βαρη αεροβικη...και χωρις συμπληρωματα καθολου...προσπαθησε το και αλλο και θα δεις διαφορες δεν υπαρχει περιπτωση....

pontios22
26-05-10, 16:02
φιλε δωσε μου λιγο το λινκ με το αρθρο που βασισες την διατροφη σου για να προσπθησω κ εγω.

scarred
26-05-10, 16:06
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5923

Εδω ειναι το link και εξηγει ακρως αναλυτικα τα παντα....καλη συνεχεια and keep training...