PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση για το bodybuilding.gr!! - Chat



pikolo
20-02-07, 21:19
Για θα ηθελα να κανω μια προταση οσον αφορα την καλυτερη λειτουργια του site!Αν και αξιζουν συγχαρητηρια σε οσους το διαχειριζονται θα κανω απλα και μονο μια προταση.Τι θα λεγατε να υπηρχε ενα chat απευθειας ετσι ωστε τα μελη να συζητανε μεταξυ τους απευθειας τις απορριες τους και να μιλανε οταν ειναι στο site?Πιστευω οτι θα ηταν πολυ καλυτερα για ολουσ μας!!!!ευχαριστω για τον χρονο που θα διαθεσεται στο τοπικ μου!

ajax
20-02-07, 22:20
δεν ειναι κακη ιδεα.... :wink: αλλα γινεται???

jiujitSu
17-08-07, 20:14
Εγω προτεινω τωρα που περασε η επιδημια με τα spam να ξαναγινει με ελευθερο register το site.

Muscleboss
17-08-07, 21:43
χμμμ... όλες οι προτάσεις σας θα ληφθούν υπόψην. ήδη ο surlas σχεδιάζει κάτι καινούργιο.

ΜΒ

Gasturb
17-08-07, 22:22
Eγώ πάντως δεν είμαι τόσο υπερ με το chat γιατί έτσι θα λύνοντε απορίες μεταξύ αυτων που συμμετέχουν εκεί κ δεν θα τις διαβάζουν όλα τα μέλη αφού δεν θα υπάρχουν γραμμένα κάπου ως posts. Ασε που μπορεί να δίνοντε κ λάθος κατευθύνσεις / συμβουλες οπότε μπορεί κ η αξιοπιστία του site έτσι να χαθεί. Αυτα από εμένα. Τώρα ας δούμε αν μπορεί να γίνει πρώτα αυτό μέσω της νέα φόρμας του φόρουμ που ετοιμάζει ο sourlas κ έπειτα το ξανασυζητάμε για την ενεργοποίηση του ή όχι.

Gt

gpol
18-08-07, 01:59
Eγώ πάντως δεν είμαι τόσο υπερ με το chat γιατί έτσι θα λύνοντε απορίες μεταξύ αυτων που συμμετέχουν εκεί κ δεν θα τις διαβάζουν όλα τα μέλη αφού δεν θα υπάρχουν γραμμένα κάπου ως posts. Ασε που μπορεί να δίνοντε κ λάθος κατευθύνσεις / συμβουλες οπότε μπορεί κ η αξιοπιστία του site έτσι να χαθεί. Αυτα από εμένα. Τώρα ας δούμε αν μπορεί να γίνει πρώτα αυτό μέσω της νέα φόρμας του φόρουμ που ετοιμάζει ο sourlas κ έπειτα το ξανασυζητάμε για την ενεργοποίηση του ή όχι.

Gt

Ακριβως! :army2:

Crimson
18-08-07, 02:09
Η αλήθεια είναι ότι θα συμφωνήσω με Gasturb (αφού ο αρχηγός τα λέει ολόσωστα! :army2: ), αλλά να υπάρχει ένας χώρος chat, όπου θα μπορούνε τα μέλη να μιλάνε μεταξύ τους & να γνωρίζονται καλύτερα είναι μια καλή ιδέα!

Δεν ξέρω αν στο φόρουμ (διότι είναι και σε sql!) μπορεί να μπει ένα shoutbox! Όσα μέλη του φόρουμ είναι online, μπορούν να μιλάνε εκεί! Ένα irc σε μικρογραφία εν ολίγοις!

However, για να διατηρηθεί η ακεραιότητα του φόρουμ, μπορεί κάποια συζήτηση να μεταφέρεται σε τόπικ, ώστε να υπάρχουν καταγεγραμμένες & τεκμηριωμένες απόψεις. Έτσι, θα μπορούσε να δουλέψει κάπως το σκηνικό, εξασφαλίζοντας τη σωστή λειτουργία του! :)

Πάντως, αν κρίνω από παραπλήσια εμπειρία που είχα σε άλλα fora που συμμετέχω, συνήθως συζητάμε αρλούμπες & πράγματα παντελώς άσχετα με το forum που γράφουμε εν γένει! :)

Have a thought!

KATERINI 144
28-12-07, 20:03
ξέθαμα τοπικ με αφορμή το νέο σχεδιασμό του φόρουμ, συμφωνώ με pikolo και crimson :D η λειτουργία chat θα ήταν χρήσιμη για το φόρουμ παιδιά, σκεφτείτε το :wink:

υσ: ενημερώστε για την αλλαγή που θα γίνει, θα κλείσει πχ το φόρουμ για κάποια μέρα/ρες? :?:

hackman
29-12-07, 14:33
μια άλλη ιδέα είναι να γίνει ένα shouτbox όπου ότι γράφουμε θα μπορούμε αυτομάτως να μεταφέρονται σε ένα topic έτσι ώστε να μην χάνετε τίποτα

ioannis1
29-12-07, 21:02
εγω παλι ειμαι συμφωνος με τον γκασ.για τσατ υπαρχει και το msn.καλη ιδεα του hacman.

Muscleboss
30-12-07, 22:50
μαγκες επειδή θέλω να ξέρετε τι συμβαίνει εδώ, απλά να σας ενημερώσω ότι κατα τις 10/1 θα συναντηθούμε με το σούρλα και τον asmodeus να συζυτήσουμε τις ενδεχόμενες αλλαγες στην ιστοσελίδα, την ανανέωση και νέες υπηρεσίες. μην ανησυζείτε δε νομίζεω να πέσει όυτε μια μέρα. πάντως ο MASTER που παίρνει αυτές τις αποφάσεις είναι ο asmodeus, οπότε ότι πει αυτός. :)

ΜΒ